המחשבים הניידים הטובים ביותר לסטודנטים בשנת 2023 – The Verge, 6 המחשבים הניידים הטובים ביותר לקולג ‘ – קיץ 2023: ביקורות.

0

6 המחשבים הניידים הטובים ביותר לקולג ‘ – קיץ 2023 ביקורות

. אבל הם נקודת קפיצה ולא רשימה ממצה: כל סטודנט שונה. לפני שתקבל החלטה, תרצה לוודא שתקרא ביקורות ותנסה בעצמך מכשירים אם אתה יכול. אני אעשה כמיטב יכולתי לשמור על מאמר זה מעודכן עם פריטים שנמצאים במלאי.

מה המחשב הנייד הטוב ביותר לסטודנטים?

המחשבים הניידים הטובים ביותר לסטודנטים, מהגן ועד המכללה

מאת מוניקה צ’ין, סוקר בכיר המכסה מחשבים ניידים וגאדג’טים אחרים. מוניקה הייתה סופרת של מדריך טום ופנימרית עסקית לפני שהצטרפה ל- verge בשנת 2020.

עודכן 11 בספטמבר, 2023, 17:28 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

אם אתה קונה משהו מקישור של סף, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. .

קניות למחשב נייד יכולות להיות מלחיצות – מלחיצות כפליים אם אתה או ילדיך לומדים ברשת בפעם הראשונה. לילדים בגילאים שונים יש מגוון של מקרי שימוש במחשבים ניידים שונים וצרכים שונים. וככל שהמבחירות במחשב הנייד הטוב ביותר ול- Chromebook הטוב ביותר מתפתחות, כך גם צרכי התלמידים. אז דיברתי עם כמה מומחים בנושא: סטודנטים עצמם.

ההמלצות שלי כאן נועדו להכיל מגוון העדפות וטווחי מחירים. אבל הם נקודת קפיצה ולא רשימה ממצה: כל סטודנט שונה. לפני שתקבל החלטה, תרצה לוודא שתקרא ביקורות ותנסה בעצמך מכשירים אם אתה יכול. אני אעשה כמיטב יכולתי לשמור על מאמר זה מעודכן עם פריטים שנמצאים במלאי.

המחשב הנייד הטוב ביותר לסטודנטים

קָשׁוּר

. צילום מאת Vjeran Pavic / The verge

המחשב הנייד הטוב ביותר לבית הספר היסודי

. בנו בן החמש של גלוגובאק משתמש באייפד לפגישות WebEx עם גן הילדים שלו. הוא קיבל את זה; גלוגובאק אומר שהוא כבר למד כיצד להשתיק ולהתיר את עצמו, “מיומנות שמבוגרים רבים אינם מכירים.”

עם זאת, ייתכן שכדאי להשקיע במארז מקלדת אם אתה הולך לתוואי הטאבלט. גלוגובאק צריכה להקליד עבורו את קודי הפגישה והסיסמאות של בנה, שיכולים להיות מסורבלים על המסך השטוח של האייפד.

ככל שילדים מתבגרים, הבחירה הטובה ביותר במחשב הנייד שלהם תשתנה בהתאם לצרכים שלהם. כהורה, חשוב שאתה וילדך מסונכרנים לגבי האופן בו הם מתכוונים להשתמש בו ובגודל התוכניות שהם רוצים.

. “זה ממש איטי ואין לו מקום למשחקים. אני צריך מחשב עם יותר שטח אחסון, “אמרה בלה, שמשתמשת במחשב הנייד כדי להתקרב עם חברים ולקחת שיעורי גיטרה וירטואליים ושיעורי העשרה במתמטיקה. וואלאס מתכננת לקנות בלה מכשיר טוב יותר בשבועות הקרובים.

איכות שמע היא שיקול חשוב למחשבים ניידים לילדים. . חיי סוללה הם גם יתרון, אפילו עבור לומדים מרחוק שאולי לא רחוקים משקע קיר. בלה אוהבת להשתמש במחשב הנייד שלה ברחבי הבית ולא רוצה להביא איתה את החוט.

עמידות שווה לשלם גם עבור, לדברי מיטשל. אם אתה משתמש בטאבלט, קבל מקרה מגן. “אם קיימת ביטוח או פוליסת החלפה במחיר סביר, זה בדרך כלל שווה את ההוצאה הנוספת.”

  • Amazon Fire HD 10 מהדורת ילדים (139 $.99): טאבלט צבעוני ומהיר עם תוכן ידידותי לילדים
  • Lenovo Chromebook Duet 3 (379 $): ספר Chromebook זעיר בגודל 11 אינץ ‘עם מקלדת ניתנת לניתוק
  • אפל 10.אייפד 2 אינץ ‘(329 $): טאבלט תקציבי נהדר התומך בעפרון התפוח
  • Microsoft Surface Go 3 (399 $.99): טאבלט חלונות מוצק עם עמדת קילון מובנית
  • Google Pixelbook Go (649 $): Chromebook מסך מגע יציב

Chromebook Duet 3 של Lenovo הוא מסך מגע קטן וקליל עם מקלדת מגנטית.

המחשב הנייד הטוב ביותר לחטיבת הביניים

תלמידי חטיבת הביניים שדיברתי איתם לא משתמשים במחשבים הניידים שלהם הרבה יותר מאשר עבודות בית ספר וגלישה מבוססות אינטרנט. אל תדאג יותר מדי לכוח – קבע עדיפות למכונה שנוחה וקל לילדך להשתמש.

“פשוט קיבלנו את ה- Chromebook הבסיסי ביותר וזה מושלם לחלוטין”, אומרת גבריאלה הרטלי, עורך דין ואם לשלושה ילדים. “ה- Chromebook הבסיסי ביותר משרת את כל הצרכים של חטיבת הביניים הבסיסית.”

המחשב הנייד של פני השטח GO 2 הוא בחירה טובה עבור סטודנטים הזקוקים למכונת Windows. תמונה: דן סייפרט / הסף

בנו של הרטלי מקס, שנמצא בכיתה ח ‘, מסכים. “הייתי ממש רוצה מחשב משחק או מחשב נייד למשחקים שיכולים להתחבר לצג ולהפעיל משחקי וידאו עם 120 fps, אבל אני ממש לא צריך את זה”, אומר מקס. “רוב תלמידי כיתה ח ‘לא מתכוונים להפעיל משחקי וידאו במחשבים הניידים שלהם או בתוכנה כלשהי שדורשת כוח רב.”

מקס משתמש בעיקר במחשב הנייד שלו ליישומי כיתות של גוגל, כולל Gmail, שקופיות, גוגל Docs ו- Google Sheets. הם קלים מאוד לשימוש במכשיר שלו, שהוא מתאר כ”סמסונג Chromebook “של סמסונג.”עם זאת, אם ילדכם מתחיל את חטיבת הביניים השנה, יכול להיות שכדאי לבדוק עם המורים שלהם לראות איזו מערכת הפעלה תואמת ביותר לזרימת העבודה שלהם. הכספיאן פישר אודן, תלמיד כיתה ט ‘משוודיה, אמר לי שהוא מתקשה עם Chromebook שלו מכיוון שבית הספר שלו חסם את האפליקציות להורדה מחנות Google Play.

אפילו ילדים עם תחביבים תובעניים יותר חושבים שמכשיר תקציבי יכול לבצע את העבודה. סם היקמן, תלמיד כיתה ח ‘מבריטניה המשתמש במחשב הנייד שלו לעריכת תמונות ווידאו, אומר, “עבור רוב תלמידי חטיבות הביניים, כל מעבד שפותח בשנתיים האחרונות יוכל להתמודד עם כל משימות שהם יכולים לזרוק עליו.”

אז מה שווה לשלם עבורו? מקלדת נוחה, אמרו לי כמה סטודנטים. ילדי חטיבת ביניים רבים אינם רגילים להקליד לפרקי זמן ארוכים. עליכם לחפש מכשיר שהוא קומפקטי וקל עבורם לסחוב, במיוחד אם הם מתכוננים לבית ספר באופן אישי. תירה לדגם 11 עד 13 אינץ ‘- בהחלט לא גדול מ -15 אינץ’.

  • HP Chromebook x360 (639 $.99): ספר Chromebook במחיר סביר עם חיי סוללה נהדרים
  • Lenovo Flex 3 Chromebook (299 $): מחשב נייד קטן אך יציב המיוצר לסטודנטים
  • Lenovo 300e (419 $.99): 2 ב -1 בעמידה עם חרט ו- LTE
  • .
  • מחשב נייד משטח של מיקרוסופט Go 2 (549 $.

6 המחשבים הניידים הטובים ביותר לקולג ‘ – קיץ 2023 ביקורות

המחשבים הניידים הטובים ביותר לקולג '

. בהתאם לתוכנית שלך, המחשב הנייד הטוב ביותר לסטודנטים עשוי להיות Chromebook פשוט, מחשב נייד או MacBook של Windows או MacBook, או תחנת עבודה ניידת עוצמתית. רצוי, אתה רוצה מכשיר נייד ובנוי היטב עם מספיק חיי סוללה כדי להעביר אותך לאורך היום. מכיוון שתעבוד הרבה במחשב הנייד, עליך גם לחפש מכשיר עם תכונות התורמות לחוויית משתמש טובה, כמו תצוגה חדה ומוארת, מקלדת נוחה ומשטח מגע מגיב. חשוב גם לקחת בחשבון את בחירת היציאה אם ​​אתה משתמש במספר ציוד היקפי או בתצוגות חיצוניות.

קנינו ובדקנו מעל 90 מחשבים ניידים. . אתה יכול גם לראות את ההמלצות שלנו למחשבים הניידים הטובים ביותר, המחשבים הניידים הקלים הטובים ביותר והמחשבים הניידים הטובים ביותר בגודל 15-16 אינץ ‘.

Apple MacBook Pro 14 (2023) צילום פנימי

Apple MacBook Pro 14 (2023) תמונת טמפ 'מקלדת

GeekBench 5 (סינתטיים)
חיי סוללה (גלישה באינטרנט)

המחשב הנייד הטוב ביותר למכללה שבדקנו הוא Apple MacBook Pro 14 (2023), גרסה חדשה יותר של M1 Apple MacBook Pro 14 (2021). בדומה לקודמו, זהו דגם פרימיום עם עיצוב מלוטש וקומפקטי, מבנה יציב וחיי סוללה של כל היום. אתה יכול לפרט את זה עם M2 Pro או Max Soc (מערכת על CHIP), ששניהם יכולים להתמודד כמעט בכל סוג עומס עבודה, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור סטודנטים בתחומים כמו עיצוב גרפי, ארכיטקטורה או הנדסה. בנוסף לביצועים מדהימים, מחשב נייד זה מספק חווית משתמש פנטסטית עם תצוגת LED מיני חדה, מקלדת נוחה, וכד המגע הענקי, קל לשימוש. אם נדל”ן מסך חשוב יותר מניידות, אתה יכול להשיג את Apple MacBook Pro 16 הגדול יותר (2023). זה בעצם אותו מכשיר אבל יש לו רמקולים מעט יותר נשמעים וחיי סוללה ארוכים יותר. החיסרון היחיד הוא מחירו הגבוה יותר. ה- Dell XPS 15 (2023) הוא גם בחירה מצוינת אם אתה מעדיף או זקוק לחלונות. בדומה ל- MacBook Pro, זהו מודל פרימיום המספק חווית משתמש נהדרת. אתה יכול להגדיר את זה עם מעבד אינטל 13th Gen Core i9-13900H למעבד ו- NVIDIA GEFORCE RTX 4070 GPU דיסקרטי, מה שמאפשר לך הרבה כוח לעיבוד למשימות אינטנסיביות. אתה יכול גם לשחק יותר משחקים מאשר ב- MacBook מכיוון שיש מבחר רחב יותר של משחקי Windows, ו- NVIDIA GPUs מאפשרים לך לגשת ל- DLSS וליצור מסגרות, תכונות שיכולות להגביר באופן דרמטי את הביצועים בכותרות נתמכות. למרבה הצער, יש לו מצלמת רשת גרועה של 720p ופחות יציאות, והמקלדת שלה מתחממת לא נוחות תחת עומס.

המחשב הנייד הטוב ביותר לטווח הבינוני למכללה

Apple MacBook Air 13 (2022) צילום עיצוב

Apple MacBook Air 13 (2022) תמונה במבחן

Apple MacBook Air 13 (2022) צילום פנימי

Apple MacBook Air 13 (2022) גרף הפעלת מתג מקשים

Apple MacBook Air 13 (2022) תמונת טמפ 'מקלדת

GeekBench 5 (סינתטיים)
חיי סוללה (גלישה באינטרנט)
רעש מאוורר תחת עומס

הבחירה הטובה ביותר בטווח הבינוני העליון שלנו היא Apple MacBook Air 13 (2022), המחשב הנייד הטוב ביותר לסטודנטים עם עומס עבודה קל כמו עיבוד טקסטים, גלישה באינטרנט והפעלת וידאו. יש לו תצוגה מדהימה שמתאימה מספיק לשימוש בחוץ באור יום, מקלדת נוחה שתוכלו להקליד עליו כל היום, ומשטח מגע ענקי ומגיב HAPTIC. ה- M2 SOC שלה מהיר מאוד למשימות פרודוקטיביות כלליות כמו עיבוד טקסטים וגלישה באינטרנט, והוא יכול גם להתמודד עם עריכת וידאו קלילה. החיסרון הוא שיש בו רק שתי יציאות USB-C/Thunderbolt 3 עם תמיכה בתצוגה חיצונית אחת. אלטרנטיבה תהיה ה- Apple MacBook Air 15 (2023) שהוצא לאחרונה. זה בעצם אותו מחשב נייד כמו הדגם בגודל 13 אינץ ‘אך עם 15 גדול יותר.תצוגה בגודל 3 אינץ ‘וכמה ציוצים. אתה מקבל גם רמקולים טובים יותר, מטען USB-C כפול 35 וולט, ושבב M2 עם עשרה ליבות GPU. כל זה מגיע עם עליית מחירים של 200 דולר דולר על הדגם בגודל 13 אינץ ‘. אם יש לך תקציב הדוק יותר אבל רוצה להישאר במערכת האקולוגית של אפל, יש את Apple MacBook Air 13 (M1, 2020), שתוכלו למצוא בקלות עד 750 דולר USD בעונת הלימודים בבית הספר. זה לא מלוטש כמו יורש ה- M2 שלו, אבל זה עדיין מחשב נייד נהדר עם חיי סוללה מדהימים. עבור משתמשי Windows, קבל את LG Gram 14 (2023). זהו גם מחשב נייד מתקדם-יוקרתי, וכפי ששמו מרמז, הוא קל להפליא, אפילו קל יותר מה- MacBook Air 13. זה מספק חווית משתמש טובה עם תצוגה חדה, מקלדת נוחה וטיפול תרמי ורעש טוב. בחירת היציאה הרחבה שלה כוללת שני USB-C/Thunderbolt 4S, ומאפשרת לך להתחבר לשתי תצוגות 4K ב 60 הרץ עם כבל יחיד. מבנה, למרות שהוא מרגיש יציב, שלדת סגסוגת המגנזיום הקלה שלה פשוט לא מרגישה נוקשה כמו ה- MacBook Air’s של. יש לו גם משטח מגע קטן יותר ותצוגת דימר.