טד לאסו עונה 3: הכל לדעת, טד לאסו עונה 2 סיכום סיום, הפוך את הפירמידה של ההצלחה: NPR

0

טד לאסו עונה 2 סיכום סיום: משחק גדול, החלטה גדולה וסיבוב עקב

הוא הוסיף, “הכנתי קשרים שאשמור על החיים, חברים שיהיו לי לכל החיים. אני ממש גאה וזכות שיש לי את זה.

סמנתה סטוטסמן היא סופרת פרילנסרית ועורכת מעקב אצל אנשים.

עודכן ב- 15 במרץ 2023 06:02 EDT

ג'ייסון סודיקיס ב

תפוס את צעיף ה- AFC ריצ’מונד! הגיע הזמן לשרש את הכדורגלנים האהובים עלינו (והמאמנים שלהם) בעונה האחרונה של טד לאסו, .

. בתצלום הראו את טד לאסו ונאט שלי עומדים פנים אל פנים, בעוד רופרט מניון התנשא מרחוק. .

בעוד שהאוהדים עדיין מקווים לעונה רביעית, ברט גולדשטיין, שמגלם את רועי קנט האגדי, אישר כי עונה 3 תהיה הסדרה האחרונה של הסדרה.

“אנחנו כותבים את זה ככה. זה תוכנן כשלוש [עונות], “הוא אמר ל ביוני 2022.

. בידור הערב, היא אמרה טד לאסו היה “יפה מדי” להסתיים כל כך מהר.

“אם הייתי אפל וורנר ברוס., הייתי נשען על [ג’ייסון סודיקיס] כמו מטורף ומכניס אותו לפינה בכלוב קטן ומעניק לו מחברת ועט, “אמרה לשקע.

יש הרבה מה לכסות בפרקים הסופיים של טד לאסו, כאשר עונה 2 הותירה את הצופים עם מספר שאלות. ? האם סם אוביסניה ורבקה וולטון יהפכו לזוג רשמי? ? ?

הנה מה שאנחנו יודעים עד כה עונה 3.

טד לאסו ?

פיל דונסטר וברט גולדשטיין בסרט

Apple TV+ הודיעה שהעונה השלישית תעלה בכורה ב- 15 במרץ 2023, כאשר פרקים חדשים יורדים שבועי.

טד לאסו עונה 3 אודות?

ברט גולדשטיין, ברנדן האנט, ניק מוחמד וג'רמי סוויפט - טד לאסו

.י. קטולינה ומליסה מקוי שיתפו כמה פרטים על עונה 3 במהלך ראיון עבור הכתב ההוליוודי מאחורי המסך .

הם שיתפו שרבקה וולטון ונאט שלי, שיחקו על ידי וודינגהאם וניק מוחמד, קשורים בתחרות על התפתחות הדמות הטובה ביותר.

“זה קשה. ג’ייסון [סודיקיס] כל כך נדיב כמפיק ויוצר. . “אני חושב שזו הסיבה ש [הפרקים] כל כך מלאים … הוא רוצה שלכל דמות תהיה קשת.”

לרבקה יש שני אתגרים לפניה בעונה 3-ניווט במערכת היחסים הרומנטית שלה עם נגן AFC ריצ’מונד סם אוביסניה, וניווט במערכת היחסים המקצועית שלה עם בעלה לשעבר, רופרט מניון (בגילומה של אנתוני ראש), הבעלים החדש של ווסטהאם הכדורגל יונייטד מוֹעֲדוֹן.

זה מוביל אותנו לנייט, שהתפתח באופן מזעזע לנבל המוביל של התוכנית. בסיום העונה השנייה, האוהדים ראו את “נאט הגדול” הסערה מהגובה, קורעים את השלט “להאמין” של לאסו ומתחילים את מסעו כמאמן הראשי של ווסטהאם יונייטד.

“אני מקווה שאנשים זוכרים לאהוב אותו, למרות שהם שונאים אותו,” אמר מקוי. “הוא גורם לך להרגיש ש [לא אוהב] כל כך חזק כי הוא עושה עבודה כל כך טובה [על המסך].”

טד לאסו

במהלך ראיון עם אנשים, מוחמד דן במעבר של נאט מאנדרדוג לאנטגוניסט.

. זה בהחלט היה מאתגר בכך שאם היה לי אזור נוחות, זה היה בעשיית נאט מעט מגושמת, מסורבלת. הצלחתי למצוא את דרכי בזה הרבה יותר קל כי היו הרבה בדיחות שנכתבו לזה “, הוא הסביר. . זה מקום כיף להתחיל ממנו עונה 3, זה בטוח.”

באשר למי שתוהה אם החברות בין טד לאסו לבוס שלו, רבקה, תפרח למשהו רומנטי, וודינגהאם לא חושב כך.

“מיזוג חברתי אומר שאישה מובילה והגבר המוביל הולך להסתיים ביחד”, אמרה לאנשים. “הרבה יותר עמוק הוא היופי של לפעמים מערכת יחסים אפלטונית, שם אתה תהיה האחרון ליד מיטתו של האדם, גם אם לא שכבת איתם. יכול להיות שיש יותר אריכות ימים.”

פיל דונסטר, המציג את ג’יימי טרט, לא יכול היה להסכים יותר.

“אני חושב שמה שאנחנו רואים הוא מערכת יחסים אמיתית, יפהפיה, אפלטונית, שם יש אינטימיות”, הוא שיתף אנשים עם אנשים. “אני חושב שזה דבר ממש משמח.”

האם יש טריילר לעונה 3?

בפברואר. 27, 2023, Apple TV+ שיחררה את הטריילר הרשמי הראשון לעונה 3.

הסרטון כולל קטעים של השחקנים העובדים קשה על המגרש כמו גם רגע מתוק של הקבוצה המראים חיבה זה לזה בחדר ההלבשה. “אני כל כך אוהב את כולכם!”הם מעודדים בפטפטת.

הקליפ מסתיים בכך שרועי צועק “עבודה נהדרת!”לשחקן, אליו מגיב טד,” ווה, רוי קנט בדיוק אמר עבודה נהדרת “, כאשר המאמן בירד מתיימר להתעלף.

מוקדם יותר באותו חודש, Apple TV+ הוציאה טיזר לעונה 3 בפברואר. 14, 2023. הקליפ הקצר מציג דמויות אהובות רוי קנט, ג’יימי טרטט, קיילי ג’ונס, רבקה וולטון וסם אוביסניה בחדר ההלבשה כותב “להאמין” ו”קרר “על פיסות נייר. בזמן שהם עובדים, “אני עדיין מאמין” על ידי פרנק טרנר ניתן לשמוע.

.

“ובכן, אם לראות את האמונה, אני מאמין שנראה,” אומר טד.

שנמצא בקאסט?

ג'ייסון סודיקיס, המרכז והצוות והצוות של טד לאסו, שזכה באמי על סדרת הקומדיה המצטיינת, כיוון מצטיין לסדרת קומדיה ושחקן ראשי מצטיין בסדרה קומדיה, אמי באמי בפרסי אמי ה -74 בתיאטרון מיקרוסופט ביום שני , 12 בספטמבר 2022

חדשות טובות – כל הדמויות האהובות עליך, כולל רוי קנט (בגילומו של גולדשטיין); המאמן בירד (בגילומו של ברנדן האנט); היגינס (בגילומו של ג’רמי סוויפט); ג’יימי טרט (בגילומו של דונסטר); וקילי ג’ונס (בגילומו של ג’ונו טמפל), יופיעו בעונה 3 לצד כוכב המופע, ג’ייסון סודיקיס, שמגלם את טד לאסו.

הצופים יכירו שתי דמויות חדשות: בנות‘בקי אן בייקר תציג את אמו של טד, וג’ודי בלפור, הידועה בעיקר בזכות תפקידה בסדרת Apple TV+ לכל האנושות, ישחק קפיטליסט סיכון.

יש גם “דם חדש” בצוות AFC Richmond.

“זה ממריץ את מה שקורה בחדר ההלבשה,” אמר מקוי הכתב ההוליוודי.

באותו ראיון, קטולינה הקניטה את חזרתו של הכתב החביב על לאסו, טרנט קרים, למרות שפוטרו אותו העצמאי בסוף עונה 2.

“טרנט קריאם הוא עצמאי. לאן הולך טרנט קראם הולך? .

במארס 2023 דיבר טוהיב ג’ימו, המגלם את סם אוביסניה, עם אנשים על החברויות הקרובות שנוצרו בשלוש העונות של התוכנית.

“באמת קשורים. . “אני חושב שהרבה מזה היה, בעונה 2, צילמנו במהלך מגיפה. . למרבה המזל, אני חושב שכולנו הצילו אחד את השני.”

. אני ממש גאה וזכות שיש לי את זה.

איפה היה טד לאסו עונה 3 צולמה?

.

בעת קידום יציאתו של הסינגל החדש שלו באוקטובר 2022, השחקן ג’רמי סוויפט צייץ כי הוא לא הצליח לעשות הרבה קידום לשיר מכיוון שהוא “עדיין צילם #tedlasso.”בנובמבר. 9, פרשן הספורט ארלו ווייט – שהופיע בעבר בסדרה – שיתף בטוויטר שהוא סיים את יום הצילומים האחרון שלו לעונה 3.

טד לאסו עונה 3?

עם יציאתו, המעריצים יכולים להזרים עונה 3 ב- Apple TV+.

טד לאסו?

טד לאסו

.”

עם זאת, השחקן רמז כי מופע ספין אוף אינו מחוץ לתחום האפשרות. “אני חושב שהגדרנו את השולחן לכל מיני אנשים … כדי להשיג את הסיפור הלאה של הסיפורים האלה,” אמר.

‘טד לאסו’ עונה 2 סיכום סיום סיום: משחק גדול, החלטה גדולה ופיזור עקב

לינדה הולמס

זה סוף העונה (עבור הקבוצה והמופע), וריצ’מונד משחק משחק גדול שמניע את סם להחלטה אם לעזוב עם אדווין אקופו. טד תוהה מה לעשות בנוגע למידע שיש לו כעת על כך שנאט מלטף את התקף הפאניקה שלו לעיתונות, ורועי וקילי מנסים להבין אם משהו באמת לא בסדר במערכת היחסים שלהם.

מהלך אחר מהלך

בעקבות פרסום סיפורו של טרנט קרים וחושף את התקפת הפאניקה של טד, הוא נגרם על הגחלים על ידי הפרשנים, אך הוא שמח שיש לו מסרים של תמיכה מרבקה, שרון ואפילו גרושתו לשעבר. המאמן בירד, כמובן, טוען שהוא לא שם לב לכל מה שהובוב הזה עוסק. אבל ברגע שנאט מתחיל לעבוד, בירד מנופף את הצהובון בפניו, ומדגיש שהוא יודע היטב שנאט הוא המקור. .

סיכום 'טד לאסו', עונה 2, פרק 11: המטפלת שלי, היא כתבה לי מכתב

סיכום ‘טד לאסו’, עונה 2, פרק 11: המטפלת שלי, היא כתבה לי מכתב

. בירד, שיודע יותר על איפה ראשו של נאט ממה שעושה טד, מזהיר אותו שזה לא יקרה, ואומר שטד צריך להניח את התסכול שלו לפני ששפמו יעף מהלחץ. (היי.)

. לרועי אין תשובה להנחה יסודית זו של אחריות, והוא יוצא לדרך.

קיילי מקבלת חדשות: האנשים שמאחורי בנטר רוצים לתת לה את המימון כדי להקים חברת יחסי ציבור משלה. (האם חברות יחסי ציבור מקפידים על הון סיכון מעורבים? לא משנה.. !. אבל כמובן שכאשר קיילי אומרת לה, רבקה – אם כי בוכה – תומכת לחלוטין. .

. יריד ההבלים . מסתבר שהמגזין לא השתמש באף אחת מהתמונות הזוגיות, רק בעצמה של קיילי.

אדווין וסם

. אביו של סם אומר לו להסתכל על היקום אחר שלט, וסם רואה כמה ילדים משחקים כדורגל בפארק, שאחד מהם לובש “אוביסניה” ג’רזי ריצ’מונד.

! טלויזיית אפל+ להסתיר כיתוב

הכיתוב החלף

ג’רמי סוויפט הוא נהדר כמו היגינס, תמיד, אבל גם: גורים!

. . רוי לא מוטרד מכך, שנראה כי נאט לוקח באופן אישי – במקום לקחת את זה כמו אולי א , .

. . . . . ואז, בהובלת הקברניט שלהם, אייזק, כולם שמו את הידיים על הסימן האמין.

עם התפרקות המחצית, העימות הבלתי נמנע בין טד לנייט סוף סוף מגיע. טד דוחף את נאט לספר לו על מה הוא מוטרד, ונאט מתנקה: טד בנה אותו ואז טד שכח אותו. . בלעדי, לא היית מנצח משחק אחד והם היו מעבירים את התחת שלך לקנזס שם אתה שייך באמת, עם שלך . כי אתה בטוח כמו לעזאזל לא שייך לכאן.. אפשר לומר שלמרות שטד מתנצל, אין כאן החלטה.

. . ככל שהזמן מתקצר, יש מעבר ארוך מג’אן מאס לג’יימי, ואז ג’יימי מתעכב. אבל ג’יימי, שלא החמיץ פנדל כל העונה, הושיט לדני – שתזכור, התחיל את העונה עם התאונה הנוראית למדי במהלך בעיטת עונשין שהובילה לכך שהיגינס נאלץ לשחק “קמע איידול.”דני מסתכל על קמע הגורים החדש, המצויד כעת בקסדה זעירה, ואומר לעצמו, כמובן,” כדורגל הוא החיים..

. כולם באקסטזה למעט נאט, שעדיין כועס מאוד, למרות העובדה שאסטרטגיה ש- TED הזמינה אותו רק על עבדה, ויש כל אינדיקציה לכך ש- TED ימשיך לזקוף אותו. הוא רודף לחדר ההלבשה, וכשטד מגיע לשולחן העבודה שלו, הוא מגלה שנאט קרע את השלט האמין וקרע אותו לשניים.

?.