כל מה שאתה צריך לדעת על סרט החתונה היווני הגדול שלי 3 (2023), חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 שמועות על שחרור שחרור

0

העורכת איימי רנר תמונה

מאת איימי רנר ספטמבר. 2, 2023

פוסטר סרטים יווני גדול 3 שומן שלי

צפו בחתונה היוונית הגדולה והחגונה השמנה שלי 3 טריילר רשמי

ניא ורדלוס, טום הנקס, ג’ון קורבט, פול ברוקס, ג’ואי פטון, גארי גוצמן, סקוט נימאייר, לייני קזאן, סטברולה לוגוטטיס, ריטה ווילסון, אנדראה מרטין, לואינה קמפוריס, סטיבן שרישיאן, ג’יה קרידס, סטפני, לואיס, דפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דאפנה, דפנה, דפנה, דפנה, דופנה, דפנה , אליאס קאקוואס

הורים PG-13 הזהירו מאוד את MPA
.
זמן ריצה: N/a
שפה: אנגלית

חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 תמונה סרטים 731878חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 סרטים 705841חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 סרטים 705840חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 סרטים 705839חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 סרטים 705838חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 סרטים 705837

עלילה: על מה הסיפור?

. . OPA!

5.00 / / 5 כוכבים ( משתמשים)

האם תראה את החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3?

חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 שמועות תאריך שחרור

מצפים מאוד על ידי המעריצים, והם תוהים מתי הם יכולים להתחיל לזרום את הסרט השלישי של זיכיון הקומדיה המחממת את הלב.

הצופים מעוניינים לראות את החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 מכיוון שהסרט יראה את חזרת משפחת פורטוקלוס האייקונית כשהם נוסעים ליוון. הנה כאשר החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי יכולה לצאת לזרם.

מתי החזוי החתונה היוונית הגדולה שלי 3 תאריך שחרור זרימה?

. . עם זאת, תאריך השחרור הרשמי של הזרם לסרט אינו ידוע בעת הכתיבה.

.

חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 תראה את משפחת פורטוקלוס יוצאת לטיול משפחתי ליוון למפגש משפחתי לאחר מותו של אביו של פורטולה גאס.

החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 תחזיר את ניא ורדלוס, שביים וכתב את הסרט, כפורטולה פורטוקלוס. חברי צוות שחקנים אחרים כוללים את ג’ון קורבט, אלנה קמפוריס, לייני קזאן, אנדראה מרטין, מריה ווקרטיס, לואי מנדילור, ג’ואי פטון וג’יה קרידס.

האם החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 יוצאת לסטרימינג?

חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 יכולה להיות זמינה לצפייה באמצעות הזרמה על טווס.

הסיבה לכך שהחתונה היוונית הגדולה שלי 3 יכולה לזרום על טווס היא מכיוון שהסרט מופץ בארצות הברית על ידי פוקוס תכונות, חברה בת של יוניברסל תמונות, אשר בתורו בבעלות קומקאסט, שבבעלותה פלטפורמת סטרימינג טווס באמצעות טלוויזיה Peacock LLC.

מנויי הטווס הנוכחיים אמורים להיות מסוגלים לצפות בחתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 כאשר היא נופלת על הרציף. מנוי Peacock Premium עם מודעות עולה 5 דולר.99 בחודש/59 $..99 בחודש/119 $.99 בשנה.

התקציר הרשמי של החתונה היוונית הגדולה שלי 3 נכתב: נכתב:

“משפחת פורטוקלוס נוסעת ליוון למפגש משפחתי.”

.

עבדול נאושד הוא סופר SEO תורם לקומינגסון. בוגר נציבות המונים מאוניברסיטת סימביוזיס עם התמחות בתקשורת אורקואלית, הוא מוצא את עצמו שורש לספיידרמן או לאטמן בכל קרב. כאשר הוא לא כותב על תוכן SEO, ניתן לראות את עבדול צופה בסרטים, משחק נגן יחיד, משחקי וידאו מונעי סיפורים ולחפש את חדשות הסרטים האחרונים של גיבורי העל, שמועות ותיאוריות מעריצים ברשת.

?

מתי חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 יעזוב אולמות קולנוע

לא מעט צופים נהנו החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 . הנה מה שאנחנו יודעים עליו כאשר MBFGW3 יעזוב את אולמות הקולנוע.

מתי חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 תפסיק להיות מוצג בבתי הקולנוע?

החתונה היוונית הגדולה והשמנה שלי 3 צפויה לשחק בבתי הקולנוע עד 5 באוקטובר 2023.

בזמן הכתיבה, לא הוכרז על התאריך בו החתונה היוונית הגדולה והגדולה שלי 3 לא הוכרז מהתיאטראות. . אבל זה הרוויח רק 10 מיליון דולר מקומי בסוף השבוע הפותח שלה והוסיף רק 4 מיליון דולר בשנייה. .

אם ברצונך לצפות בסרט בבתי קולנוע, עליך לתכנן לשבוע האחרון של ספטמבר או לשבוע הראשון של אוקטובר. בעקבות זאת, מספר המסכים שמשחק את הסרט עשוי לרדת משמעותית. .

ראוי להזכיר כי החתונה היוונית הגדולה שלי 3 צפויה לקבל את שחרורו הדיגיטלי בסוף ספטמבר 2023. מאותה נקודה ואילך, הוא יהיה זמין לצפייה בתיאטראות והשכרה מפלטפורמות מקוונות כמו אמזון ו- iTunes בו זמנית. עם זאת, תאריך השחרור הזורם שלה עשוי לקחת זמן להכרזה על.

חתונה יוונית גדולה ושמנה שלי 3 כוכבים ג’ון קורבט, אלנה קמפוריס, לואי מנדילור, אנדראה מרטין, מריה ווקרטיס, ג’יה קריידס, אליאס קוואקה, ג’ואי פאטון ומלינה קוטלו.

לקבלת עדכונים נוספים הקשורים לסרט, תוכלו לצפות בטריילר שלו ממש כאן. כמו כן, גלה מתי זה עלול להתחיל לזרום.

לוח הזמנים של טווס 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של טווס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

לוח הזמנים הווידיאו של אמזון פריים 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של וידאו של אמזון פריים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את Gen V, סדרת גיבורי על שהיא ..

Paramount Plus ‘מהדורות טלוויזיה וסרטים חדשים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה החמישית של אלווין. והצ’יפמונקים, ..

לוח הזמנים של HBO מקסימום 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של HBO MAX ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה השלישית של StarStruck, American Masters: Marilyn ..

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של דיסני פלוס ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את הפרק השביעי של מלחמת הכוכבים: אחסוקה ו ..

לוח הזמנים של נטפליקס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של נטפליקס לספטמבר 25-אוקטובר 1 כוללים את Castlevania: Nocturne, Choona, Power Rangers: Cosmic Fury, ו-…

. . .