מדוע אנשים חושבים שטיטנפל 3 מגיע – האסקפיסט, האוהדים מתחננים לטיטנפל 3 כהפתעה עדכון טיטנפל 2 גורם לעלייה בשחקנים – Dexerto

0

. כל סרט המשך, אם יקרה בכלל, ככל הנראה יהיה שנים בהתהוות, אז אל תעצור את נשימתך עדיין.

טיטנפל 2

טיטנפל 2 היה משחק מדהים, אם כי מוערך למדי כאשר הושק בסוף 2016, שנחשב כי הוא הפיל את האפשרות של א טיטנפל 3. . היו לו גם כמה מהמעבר והמשחקים החלקים ביותר שחוויתי אי פעם! לרוע המזל החלק המולטיפלייר נפטר מאוד, מהר מאוד לאחר ההשקה, שהיה בושה אמיתית. !).

. עם זאת, פתאום, השרתים חיים, תיקון למשחק יצא ושמועות על טיטנפל 3 . בואו נסתכל על מה שיורד.

מדוע אנשים חושבים חדש טיטנפל 3 בדרך

האינטרנט מתקרב היום לחדשות כי ! . . כתוצאה, עשתה את דרכה חזרה בין המוכרים המובילים ב- Steam, והשחקנים מציפים חזרה למשחק. !

טיטנפל 2 . ‘. למצב יש תיאור שקורא “הרקטות שלך יחסמו את השמש”, שהיא התייחסות לשורה המפורסמת מהסרט על החצים שלהם החוסמים את השמש. האוהדים קישרו מיד את ה -3 מ בהתייחסות זו כרמז לכך יכול להיות בעבודות!

היה גם מסר מוזר באחרון . טיטנפל, טיטנפל 2, אגדות איפקס. טיטנפל 3?

קוד מסתורי מתוך הערות התיקון של אגדות איפקס שאנשים חושבים שהוא רומז שטיטנפל 3 מגיע

עם ההתפתחויות המרתקות הללו בסביבה , . ? .

אלכס ברי הוא תורם פרילנסר באסקפיסט. אלכס כותב על משחקים פחות משנה אבל הוא נהנה ביסודיות. לאחר שעבד בשיווק כתפקידו העיקרי, הוא לא זר לכתיבה באופן יצירתי. . אלכס הוא שקע מכל המקצועות בכל הנוגע למשחקים, משחק כמעט כל תואר חדש שמראה הבטחה. מ- RPGs לקלעים, כל הדרך למשחקי ספורט, הוא משחק את הכל, למרות שיש לו נקודה רכה עבור RPGs מבוסס תור לאחר שהתחיל את מסע המשחקים שלו עם עותק של פוקימון אדום על ה- Game Boy המקורי. לאלכס יש תואר שני בעסקים והוא מוקסם מכלכלות משחק מקוונות, ולעתים קרובות מבלה זמן רב במציאת דרכים למקסם את העושר במשחקים האלה (אבל הוא באמת צריך לעשות את זה בחיים האמיתיים במקום זאת).

פיתוח טיטנפל 3

אומנויות אלקטרוניות

Titanfall 3 שיחות שופעות בעקבות תיקון התגנבות של Respawn Entertainment של Titanfall 2. בעדכון ההפתעה יש שחקנים שחוזרים למשחק באלפים.

בהחלט לא היה לנו תחייה של Titanfall 2 בכרטיס הבינגו שלנו משנת 2023, אך המפתח Respawn Entertainment תיקן סוף סוף את בעיות השרת שהשאירו את מרובי המשתתפים של המשחק לא נגישים במשך שנים.

תיקון זה בשילוב עם רמזים אחרונים בחלק מה- Apex Legends Patch Not. .

עכשיו לראות עלייה מאסיבית בספירת שחקנים בעקבות התחייה המרובה -משתתפים של טיטנפל 2, האם זה יכול להספיק כדי לשכנע את EA שזה שווה את זה? לאחר שקפצו בחזרה למצבים המקוונים התחרותיים של המשחק לראשונה מזה שנים, השחקנים להוטים מתמיד עבור טיטנפל 3.

. ..

. על פי תרשימי Steam, המשחק הגיע לשיא של 24 שעות של 23,234 במחשב בלבד.

. .

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

11 עורות CSGO היקרים ביותר בשנת 2023: סכינים, AK-47, AWP ועוד

. זה נובע בעיקר מההצלחה של אגדות איפקס. “Respawn לא יבזבז את זמנם ב- Titanfall 3 אם Apex כבר עושה את כל מה שהם צריכים,” הסביר משתמש אחד.

. ..

– פטריק (@patty8764) 17 בספטמבר 2023

אמנם אין שום דבר קונקרטי בפוטנציאל לטיטנפל 3, אך הרצון אליו הוא בהחלט שם. .

. .

אני מצטער להודיע ​​לך שזה שוב הזמן להתעצב טיטנפל 3

.

אמנות טיטנפל

בפעם האחרונה שכתבתי עליה טיטנפל 3 באתר זה היה אפריל 2023, שבאמת, לא כל כך מזמן. אז כואב לי לומר שרק כמה חודשים אחר כך, שוב הגיע הזמן לדבר . .

עדכון התינוקות החינמי של סימס 4 לא יכול להשוות להרחבת ההולך וגדל
יורה החלקה על סלי-מושל נראה שמחה טהורה על גלגלים

אם הפעם האחרונה כואבת מכיוון שזה היה על פוטנציאל למשחק עתידי, זה כואב עוד יותר מכיוון שזה קשור למשחק . לְשַׁחְרֵר:

אתה רוצה לשמוע סיפור חתוך מטורף? ? ? זאת אומרת, היה לנו טק חדש בשביל זה, היו לנו משימות מרובות, היה לנו משחק ראשון, שהיה כמו, בשוויון להיות טוב באותה מידה אם לא טוב יותר מכל מה שהיה לנו קודם, נכון? אבל אני אבהיר את זה: טוב יותר באופן הדרגתי, זה לא היה מהפכני. ? והרגשנו די הגון בעניין, אבל לא אותה תחושה כמו Titanfall 2 בו עשינו משהו מהפכני, אתה יודע למה אני מתכוון?

. אבל בסופו של דבר, הוא מספר על כך שמה שבאמת הרג PUBG, ולראות הצלחה פנימית ענקית מכניקה למפת קרב רויאל – מה הצוות תכנן להוסיף לסדרה התחילה להישמע טוב יותר כמשחק משלו:

ובאותה עת, פשוט ממש הפכתי למעצב המוביל העלילתי ב- Titanfall 3, בדיוק הקמתי את המשימה, את הסיפור, את כל המשחק, שאני ומני [האגופי] הגענו עם המצגת הגדולה הזו ואז אנחנו יצאנו להפסקה ואז חזרנו מההפסקה, ודיברנו על זה, והיינו כמו ‘כן, אנחנו צריכים להסתובב. ואנחנו צריכים ללכת לעשות את המשחק הזה ‘. זֶה דבר, כלומר בְּבִירוּר מדהים.”ואל תבינו אותי לא נכון, אני תמיד אתגעגע לקבל עוד טיטנפל, אתה יודע למה אני מתכוון? אני אוהב את המשחק הזה, Titanfall 2, כמו שאמרתי, זה ההישג הכי זורם שלי, אבל זו הייתה השיחה הנכונה. זה חתך מטורף. חתך כל כך מטורף שאיי אפילו לא ידע על זה עוד חצי שנה, עד שהיה לנו אב -טיפוס נוסף והפעל שנוכל להראות להם!

זה איכשהו הסיפור העצוב ביותר שאפשר לקרוא על מותו של המשחק, ובכל זאת גם המובן ביותר. אני יודע שזה חלק מהרהיטים עכשיו, עד כדי כך שאם לא אתה סופר בזה (ומיליונים הם! . .

. .