איפה אני יכול לצפות בעונה 3 קוטלת השדים?

0

סקירה של Slayer Slayer עונה 3

. אחרי הכל, פיראטיות גורמת גם לאולפני אנימציה לסבול. אם שירותי סטרימינג אינם גובים הכנסות, הדברים לא מקבלים אנימציה כדי להניח שירותי סטרימינג. . וזה גם מבאס.

Gyokko מ- Demon Slayer

אם אני לא רואה כמה שדים נהרגים אז הדברים הולכים להיות מכוערים. מכוער יותר מאשר מודעת קמפיין של רון Desantis. מכוער יותר מהטוויטר לעומת. מלחמת האשכולות. העניינים הולכים להיות שטניים לחלוטין אם תאוות הדם שלי לא מיושמת על ידי ראיית בני נוער חותכים את הראש מכוחות הלילה.

קראנצ’ירול, אתה אומר? יש להם את שלוש העונות? כן … כן, זה טוב. . ?

?? עונה 3 לא יכולה רק לזרום על קראנצ’ירול? . . . ? . . מהומה. . פיראטיות באינטרנט.

אנחנו כאן במרי סו לא יכולים להתיר את הפיראטיות באינטרנט. אחרי הכל, פיראטיות גורמת גם לאולפני אנימציה לסבול. . או שהדברים מבוטלים. .

אבל בגלל שאני מרגיש כאוטי, אני אספק לך ואת כל החברים האוהבים האנימה שלך עם אנימה עם א דרך לעקיפת הבעיה.

. ובעוד שאתה נמצא בתקופת הניסיון החופשית, זלזול עונה 3 כאילו זו העבודה שלך. .

אני לא יודע … אולי עלי פשוט לוותר על הצפייה קוטל שדים. על מה בכל מקרה עונה 3 אפילו?

סתום את הפה. אתה שותק עכשיו. במחשבה שנייה, פתח אותו לרווחה כדי שאוכל לדחוס את התיאור הזה של עונה 3 במורד הגרון הכפוי שלך.

. כשהיה שם, הוא נפגש עם הערפל המנופף הקריר האשירה מויצ’ירו טוקיטו והאהבה המבעבעת האשירה מיצורי קנרוג’י. הדברים נראים בסדר בעיירה הקטנה והשלווה … כלומר, עד שדרגות העליונות ארבע וחמש מופיעות ומתחילות לנסות לאכול את כולם. האם טנג’ירו וחברים יכולים להציל את הכפר ולמנוע את הטכניקות הסודיות של יצירת חרב הורגת שדים לאבד לנצח?

.

(תמונה מוצגת: Ufotable)

. זה לא היה מונומנטלי מבחינת אמנות או סיפור, אבל היה קל לעיכול וזה לא היה מוגזם בברכה.

כאנימה, הברכה הגדולה ביותר של שד סלייר הפכה גם היא לקללה הגדולה ביותר שלה: ככל הנראה האנימה הפופולרית ביותר שמשודרת כיום – בזכות העיבוד המונפש היוקרה של סטודיו Ufotable – היא מנסה לשכפל הצלחות בעבר עם מחזה חזותי, במחיר הפשטות והיעילות של הסיפור.

העונה הראשונה עשתה כמה בחירות עיבוד יעילות, והתרחבה על מה שהסיפור של המנגה בקושי רמז אליו, מה שגרם לכל רגע קטן להרגיש אפי וחשוב מאוד. . בניסיון לספק רגעים שוברי אינטרנט כמו זה כל הזמן, העונה השלישית של שדים קוטלים יתר על המידה על זוויות מצלמה סוחפות ורקע מפואר. על ידי הפיכת כל רגע קטן “אפוס”, ניתן להפחית את האנימה לדראג חוזר ומשעמם. עוד בשנות ה -90 והראשון של המאה העשרים, הייתה לנו מילה לכך – “מילוי” – וזה נחשב למות היצירתיות של האנימה.

. אמנם, יש כמה תמונות מדהימות בפנים-אוף מול ארבע העליונות והחמישה העליונות, ובמיוחד חרב האהבה דמוית הסרט של האהבה וגניה שינאזוגאווה מפוצצת ראשים עם אקדח משוטט שדים. .

. . יש עדיין דרמה, אבל הסיפור לא מספיק עמוק כדי לתמוך בנוסחת המריבות המגיעות לשיא לפני שחושף את הנבל עדיין חי ובצורה חדשה. הסיפור של טנג’ירו עובד – המנגה הוכיחה זאת – אבל זה עושה זאת מכיוון שהוא עובר לדבר הבא במהירות. .

כשמדובר בסיפור, העונה אכן מתמקדת מעניינת באמנות ובמלאכה. בילינו שלוש עונות בחקירה כיצד שדים רואים את עצמם מעולים מכיוון שהאלמוות שלהם מונעת מהם להישכח במוות, ומאפשרת להם ליצור דברים שנמשכים לנצח. אנו רואים זאת באחד השדים העונה, שאובססיבי לאמנות שתעלה על כל בני האדם, אך אנו רואים זאת גם עם בעלי המלאכה של כפר החרב, ובמיוחד הגנזוקה והאופן בו הוא מחשיב את מלאכתו חשובה יותר מבטיחותו.

.

. באופן דומה, המחליפים החדשים שלנו לאינוסוקה וזניצו – ג’ניה, הערפל האשירה מויצ’ירו טוקיטו, ומיצורי קנורוג’י – הם כולם דמויות מעניינות עם סיפורי גב טרגיים ואישיות מגניבה (ואפילו נשק ויכולות קריר יותר)). .

זה לא רק שהריבים ארוכים מדי וחוזרים על עצמם; סלייר שדים הורג את כל המומנטום על ידי הסבר המובן מאליו לקהל. כדמות, טנג’ירו הוא הטוב ביותר ברגעים איטיים יותר, כאשר הרוגע והעדינות שלו בעולם של לוחמים אינטנסיביים להפליא הופכים אותו להקלה הקומית. .. אולם נכון לעכשיו, ברור שההצגה כוללת דיבורים ושום פעולה. .

. . .

רשימת פרק

החלום של מישהו (2023)

כל השדים בדרגה העליונה מתכנסים בטירת האינסוף לאחר התבוסה של ששת השדים העליונים. בינתיים, טנג’ירו פונה לכפר החרב.

.

.

S3.

עם ההנחיות וההדרכה של קוטסו, טנג’ירו לומד יכולת חדשה להבין את התנועות הבאות של יוריצ’י סוג אפס. .

S3.

ראשו של האנטנגו נחתך על ידי מויצ’ירו והוא מתפצל לשני שיבוטים. Muichiro מפוצץ על ידי Karaku. . .