כיצד להשיג אפוד של 3 צלחות ב- DMZ-DOT Esports, איך להשיג את אפוד Comms 3 צלחות ב- DMZ Warzone-Destructoid

0

כיצד להשיג את אפוד Comms 3-צלחות ב- DMZ Warzone

לאחר שפתחת את הנעילה של המתכון, אלה הפריטים שאתה צריך כדי למצוא כדי לסחור באפוד הקומיקס לשלושה צלחות ממערכת החליפין ב DMZ.

כיצד להשיג אפוד של 3 צלחות ב- DMZ

פוסטר DMZ המציג שלושה חיילים באל מזרה עם לוגו DMZ גלוי

ב Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 DMZ במצב, תוכלו למצוא כלים, אפודים וציוד חדשים שונים שניתן להשיג ממערכת הסחרור בתחנות קנייה. אפוד Comms Comms בן שלוש צלחות הוא אחד ממגני הגוף החדשים יותר שנוספו למשחק והדרך הייחודית שהוא מתקשר עם מל”טים הופכת אותו לחתיכת שריון נחשקת ביותר ב DMZ.

עונה שלישית הביאה פרספקטיבה רעננה למצב המיצוי, עם כמה פריטים חדשים כולל תרמילים ייחודיים ושריון גוף. השריון החדש של גוף שלוש צלחות כלל את האפוד המזג, אפוד חובש, אפוד התגנבות, ו- Comms Comms.

אתה יכול להשיג אותם דרך מערכת החליפין, אך עליך לאסוף את פריטי המתכון לסחר עבור ציוד חדש. עם זאת, עליכם לפתוח את המתכון של הפריט קודם.

 • במה עושה אפוד Comms Three Comms DMZ?
  • כל היתרונות והאפקטים של Comms Vest
  • היכן למצוא את פריטי המתכון הנדרשים

  במה עושה אפוד Comms Three Comms DMZ?

  צילום מסך של מתכון החליפין למנשא צלחות Comms ב- DMZ

  אפוד Comms בן שלוש צלחות הוא מנשא שריון משודרג שנוסף ב DMZ עונה שלישית. האפוד הזה הוא טקטי אחד מנושאי השריון הטובים ביותר במשחק כרגע כפי שהוא מגיע עם כמה יתרונות ייחודיים.

  כל היתרונות וההשפעות של Comms Vest DMZ

  להלן כל ההשפעות שהוענק DMZ.

  • שלוש צלחות שריון הניתנות למילוי חוזר.
  • משך זמן מוגבר של כל טכנולוגיית המל”טים, כולל הרוגסטרייקס, מגדלי מל”טים ומכשירי מכשירי אויב של אויב AI.
  • כל המל”טים יתפקדו כמל”טים מתקדמים, יחשפו מיקומי אויב מדויקים והכיוון אליו הם עומדים.
  • מספק רמז לאודיו כאשר מתגלים אויבים בקרבת מקום.

  כיצד לפתוח את מתכון הסחר חליפין של שלוש צלחות ב DMZ

  צילום מסך של מסך הנעילה של לוח השפע ב- DMZ, כאשר החלון למוביל צלחת Comms נבחר

  לפני הפריסה והפנית לתחנת הקנייה, עליכם לפתוח תחילה את מתכון האפוד בן שלוש הפלטות דרך תפריט השדרוגים של עונה חמש.

  כדי לפתוח את המתכון, עליכם להביס את רכב משוריין של Wheeelson Mini. אתה יכול להביס את הווילסון בבניין 21 או בגרסת המיניבוס שמשוטטת בטירת צוקי באי אשיקה. ההבסה צריכה לפתוח את אפוד Comms בתפריט החליפין של תחנת קנייה. עבור אחד מהווילסון, סביר להניח שתזדקק לעבודת חומרי נפץ, סיבובי שריון, ו- EMP להיות היעילים ביותר.

  מתכון סחר חליפין של שלוש צלחות ב DMZ

  לאחר שפתחת את הנעילה של המתכון, אלה הפריטים שאתה צריך כדי למצוא כדי לסחור באפוד הקומיקס לשלושה צלחות ממערכת החליפין ב DMZ.

  ברגע שיש לך את כל הפריטים הנדרשים למתכון, עבור לתחנת קנייה. בחר בכרטיסייה מערכת סחר חליפין ולחץ על אפוד Comms Three Comms כדי לסחור אותה עבור הפריטים שנאספו. פריטי סחר דרך מערכת החליפין אינם דורשים מזומנים, אך עליכם למצוא את הפריטים הספציפיים על ידי ביזה סביב המפה.

  היכן ניתן למצוא קרם ידיים מרגיע, סוללות וכוננים קשיחים DMZ

  • אתה יכול למצוא קרם ידיים מרגיע כשלל קרקע על שולחנות, מדפים, ארונות פנימיים, במטוני השלל ובארגזי כלים.
  • סוללות נמצאות בדרך כלל במוסכים, חנויות חשמל, אתרי בנייה ובניינים דומים.
  • באשר לכוננים קשיחים, עליכם לחפש מעבדי מחשבים בבנייני משרדים, תחנות משטרה ובניינים אחרים.

  אפוד Comms של שלוש צלחות הוא אידיאלי לריצות סולו מכיוון שהוא מאפשר לך לשחזר אויבים לאורך זמן. דחיפת האודיו של צעד עוזר גם עוזרת לך לנווט באזורים מסובכים עם AI ומפעילים. הקפד לרכוש את KillStrae.

  Dipanjan Dey החל את מסע המשחקים שלו עם Doom 2 ו- Contra: Legacy of War בשנת 1997. באופן טבעי, הוא נגרם לכותרות RPGs ו- FPS כמו Call of Duty, Halo ו- CS: Go. דיפנג’אן מכסה סיפורים וכותב על משחקי וידאו בחמש השנים האחרונות. Dipanjan עובד כסופר פרילנסר בסוף השבוע עבור Dot Esports מאז אוגוסט 2022, מכסה כותרות כמו Fortnite, Apex Legends, COD ושחרורים חדשים.

  כיצד להשיג את אפוד Comms 3-צלחות ב- DMZ Warzone

  כיצד להשיג את 3 הפלטות של Comms ב- DMZ Warzone

  DMZ מעניין יותר בימים אלה עם מערכת החליפין. עם זה, השחקנים אינם מוגבלים רק לפריטים שהם יכולים לחפש את המפה או על שחקנים אחרים, מכיוון שהם יכולים ליצור ציוד משלהם. זה אפילו כולל את אפוד Comms 3 צלחות ב Warzone’s של Warzone מצב DMZ.

  כיצד ליצור את אפוד Comms 3-Plate ב- DMZ

  כדי להשיג את אפוד Comms 3-צלחות ב- DMZ, השחקנים צריכים להתמקד לראשונה בפתיחת היכולת להשתמש בפריט זה מלכתחילה. למרבה הצער, יש תנאי מוקדם שעליך לדאוג לו. תצטרך להגיע תחילה לרמה השנייה עם סיעת הלוטוס הלבנה.

  לשם כך, השלם את כל המשימות שסיעת הלוטוס הלבנה נותנת לך ב- DMZ עד שתגיע לרמת סיעה שתיים. בשלב זה תוכלו לפנות לכל תחנת קנייה בהתאמה של DMZ, לבחור את קטע הסחר החליפין ולראות את האפשרות ליצור אפוד של 3 צלחות Comms.

  הנה מה שאתה צריך:

  • כונן קשיח מוצפן
  • קרם יד מרגיע
  • שתי סוללות

  לקבלת קרם ידיים וסוללות מרגיעים, פשוט בדוק כל בית או משרד שאתה מבקר. יש להם סיכוי אקראי להסתיר את הפריטים האלה בארגזים וכשלל רצפה שתוכלו להרים. לאחר מכן, תרצה לפנות למשרדים ובניינים גדולים אחרים לכונן קשיח.

  אני ממליץ לנסוע לעיר אל מזרה או לתחנת המשטרה בוונדל, מכיוון שלעתים קרובות תמצאו שם כוננים קשיחים. ברגע שיש לך את הפריטים הנכונים, אתה יכול ליצור את אפוד Comms 3-Plate בכל תחנת קנייה.

  כיצד להשיג את 3 הפלטות של Comms ב- DMZ Warzone

  מה עושה אפוד Comms 3-Plate

  החשיבות של אפוד Comms 3-Plate היא כפולה. הראשון הוא היכולת שלו לשדרג את קיבולת צלחת השריון שלך לשלושה בסך הכל, וזה הרבה יותר טוב משני ברירת המחדל. אבל יש לו גם תכונה נוספת עבור מעריצי המל”טים.

  כל מל”ט שאתה משתמש בו בזמן שלובש אפוד זה יימשך זמן רב יותר, ויאפשר לך לראות את האויבים סביבך. בנוסף, זה מצפצף על אזהרה לך בכל פעם שיש אויב קרוב אליך או אחד מחבריו לחוליה שלך.

  זה האפוד המיוחד האהוב עלי ב- DMZ כי זה עוזר לקבוצות אגרסיביות יותר להצטיין במשחקים. למרות שאין המון שחקנים אחרים ב- DMZ בהשוואה ל- Battle Royale, זה יכול לעזור לך להימנע מבעיות עם שחקנים שמפריעים בכל פעם שאתה מחלץ עם השלל שלך.

  סופר פרילנסר – קודי היה מעריץ ענק של Destructoid כבר יותר מעשור כמו גם סופר עצמאי לפרסומים שונים. עכשיו עובד עבור Destructoid, יש לו סיכוי לחלוק את התשוקה שלו ל- Final Fantasy XIV, פוקימון, Call of Duty ועוד הרבה משחקים.