חדשות פנטזיה, סטטיסטיקות שחקנים, שמועות ודירוג., פנטזיה כדורגל שבוע 3 פעילים – מי פנימה ומי חוצה? ESPN

0

שבוע כדורגל פנטזיה 3 פעולות פעילות: סטטוס עבור DeAndre Hopkins, DK Metcalf ואחרים

Contents

סטיבנס חתם על חוזה עם הסלטיקס ביום שישי, שמס שארניה מהדיווחים האתלטיים. סטיבנס החל 25 מתוך 62 הופעותיו עם הקאבלירס בשנה שעברה והיה בממוצע 5.3 נקודות ו -3.3 ריבאונדים ב -18.1 דקות למשחק. קליבלנד הרים את אפשרות הקבוצה שלו בסוף יוני לפני שהעניק אותו לספרס כמה ימים אחר כך. הוא שוחרר על ידי סן אנטוניו באמצע יולי, אך יהיה לו סיכוי להתמודד על תפקיד עם הסלטיקס לקראת קמפיין 2023-24. הצעיר בן ה -26 הוא מגן מיומן וצריך לספק עומק על הכנף שמאחורי ג’ייסון טייטום.

GUS-EDWARDS-1-1400-US.JPG

ישנים בשבוע 3

אפשרויות פחות ברורות להכין את מערך הפנטזיה שלך לנצח בשבוע 3

JARED-GOFF-1400-US.JPG

התחל אותם & לשבת אותם

usatsi-tee-higgins-bengals.jpg

FFT: שיחות מערך קשות; תצוגה מקדימה של שבוע 3

כדורגל

בייסבול

כדורסל

הוֹקֵי

כותרות מובילות

דירוג כדורגל פנטזיה של שבוע 3: QB, RB, WR, TE Picks

דירוג כדורגל פנטזיה של שבוע 3, בחירות, מערך

השחקנים הנצפים ביותר

כדורסל פנטזיה: 2023 דירוג, ישנים מובילים, חזה

גיליון רמאות של שבוע 3 שאינו PPR

גיליון רמאות של שבוע 3 PPR

דוח פציעות: ווטסון של פקרס, ג’ונס מוטל בספק

החלטות מערך של שבוע 3: שיחות קשות ביותר

שכבות שער NHL 1-9

דוח Stash שבוע 4

תצוגה מקדימה של שבוע 27: פגיעות ישן

חדשות שחקנים
קדאריוס טוני של צ’ייפס: נחשב להחלטה בזמן המשחק

טוני (בוהן) היא החלטה בזמן המשחק למשחק של יום ראשון נגד הדובים, איאן רפופורט מרשת NFL דיווחים. טוני התאמן בתפקיד מוגבל ביום שישי לאחר שישב יום רביעי וחמישי של יום חמישי, והוא רשמי רשמי כמפוקפק לשבוע 3. אימון לפני המשחק יקבע ככל הנראה אם ​​טוני מופיע ברשימה הלא פעילה של קנזס סיטי, שיוצא בערך 90 דקות לפני 4:25 ביום ראשון של יום ראשון.M. ET Kickoff.

איסיה פצ’קו של הצ’יפים: צפוי להתמודד עם דובים

Pacheco (Amtstring) צפוי להתאים ביום ראשון מול שיקגו, איאן רפופורט מ- NFL Network Reports. פאצ’קו רשום רשמית כמפוקפק לתחרות ביום ראשון ונחשב בשלב מסוים להחלטה בזמן המשחק, אבל נראה שהוא בדרך לקחת את הדובים. צפו לאישור רשמי על מעמדו של פאצ’קו כאשר הרשימה הלא פעילה של הצ’יפים משוחררת בערך 90 דקות לפני 4:25 של יום ראשון של יום ראשון.M. ET Kickoff. אם אכן פעיל, פאצ’קו יכול ליהנות מתסריט משחק חיובי נגד הגנה בשיקגו המאפשר 32.5 נקודות למשחק.

ג’מאל אדמס של סיהוקס: לא צפוי לשחק ביום ראשון

אדמס (ברך) לא צפוי להתאים לעומת הפנתרים ביום ראשון, אדם שפטר מדוחות ESPN. אדמס מופיע רשמית כמפוקפקת לתחרות ביום ראשון, אך נראה שהוא יצטרך זמן רב יותר לפני שיחזור מחדש את המגרש מאז הפעם הראשונה מאז שבוע 1 של עונת 2022. .M. ET Kickoff, יהפוך את הסטטוס של אדמס לרשמי. ההגנה של הסיהוקס נזקקת מאוד לשחקנים לאחר מתיחה של שני משחקים מחוספסים כדי להתחיל בקמפיין 2023, כך שזה מעודד לפחות כי לאדמס יש סיכוי טוב יותר לשחק שבוע 4 לעומת הענקים ביום שני בערב כדורגל.

רחוב אמון-רא. בראון: צפוי לשחק ביום ראשון

רחוב. בראון (בוהן) צפוי להתאים לעומת הפלקים ביום ראשון, איאן רפופורט מרשת NFL דיווחי NFL. רחוב. בראון רשום כמפוקפק לשבוע 3 למרות שהתאמן ביום שישי המלא, אך הציפייה היא שהוא יהיה על המגרש לעומת אטלנטה. מילה רשמית ב- ST. .M. . יש סיכוי ST. עם זאת, בראון מתמודד עם כמה מגבלות עומס עבודה, בהתחשב בכך שהוא מתכנן לשחק עם צלחת פלדה בנעל שלו. יתר על כן, ליונס יהיה הבא תפנית קצרה לשבוע 4, עם התאמה ביום חמישי בערב מול הפקרס על הסיפון.

DK Metcalf של Seahawks: צפוי לשחק

מטקאלף (צלעות), המופיע כמפוקפק למשחק של יום ראשון נגד קרולינה, צפוי לשחק, אדם שפר מדוחות ESPN. מטקאלף שיחק את הפציעה בצלעות במשך חלק ניצחון בשבוע שעבר על דטרויט לפני החסר אימון ביום רביעי וחמישי. מטקאלף היה משתתף בתרגול מלא ביום שישי, ולכן דו”ח זה מוסיף לתפיסה שהוא ישחק ביום ראשון. עם זאת, לא נדע אם הוא אמור לשחק רשמית עד שישתחרר הפעילות לפני הפתיחה של יום ראשון בשעה 4:05 עמ ‘.M. ET.

מונטרל וושינגטון של הצ’יפים: קופץ לסגל פעיל

הצ’יפים העלו את וושינגטון מהסגל של התרגול שלהם לסגל הפעיל בשבת, אהרון וילסון מ- KPRC 2 מדווח יוסטון. בחירה בסיבוב החמישי של הברונקוס בשנת 2022, וושינגטון נחתכה על ידי הקבוצה במהלך קיצוץ הסגל בסוף אוגוסט. זמן קצר לאחר מכן, קנזס סיטי החתימה אותו לסגל התרגול שלה, אך כעת, כאשר ריצ’י ג’יימס (ברך) נחת על IR, וושינגטון הועלה לסגל הפעיל, שעשוי לשמש את החוזר הראשי של הצ’יפים ביום ראשון נגד הדובים. וושינגטון הייתה בממוצע 8.5 מטר על 32 החזרות נקודה ו -18..

ברייס הרפר של פיליס: שבלולים הומר לא. 20

הרפר הלך 2 עבור 4 עם ריצה ביתית ושלושה RBI בניצחון 7-5 בשבת על המטס. . הרפר הרחיב את רצף הציון שלו לשבעה משחקים בתהליך, ובמשך 13 התחרויות האחרונות שלו הוא חותך .279/..651 עם חמישה מתוך 20 ההומרים שלו בעונה יחד עם גניבה אחת, 11 RBI ו -13 ריצות.

. 10

אלווארדו הכה יום שבת בסיבוב התשיעי המושלם כדי להקליט את ההצלה העשירית שלו בעונה בניצחון 7-5 על המטס. השמאלני ירה 11 מתוך 14 המגרשים שלו לשביתות ועליה ב 98.3 קמ”ש בביצוע מרשים אחר. . 11, כאשר הימין מפוצץ את ההזדמנות האחרונה שלו ביום שישי. מאז שחזר מדלקת המרפק בסוף אוגוסט, לאלווארדו יש 2..35 שוט ו- 21: 9 K: BB עד 13.1 סיבובים עם ארבעה הצלות וחמישה מחזיקים יותר מ -14 הופעות.

זאק ווילר של פיליס: אוסף ניצחון 13

. הוא הכה שש. המגן הימני ירה 99 מגרשים יעילים ויצרה 30 שביתות שנקראו או מתנדנדות, אך ווילר דעך מאוחר וכמעט ביטל את היתרון של פיליז בכך שהוא מאפשר שלוש ריצות בסיבוב השביעי. הוא המשיך להחלטתו הזוכה הרביעית ברציפות, ובמתיחה זו של שישה אי-אצילות הוא פרסם 3.41 עידן, 0.95 WHIP ו- 42: 8 K: BB עד 37 סיבובים תוך כדי מתן חמש התחלות איכות. ווילר מתייצב כדי לקחת את התל שוב בעונה הרגילה-שידור חוזר עם המטס בניו יורק בסוף השבוע הבא-אבל עם הפיליז, כולם ננעלים במקום הקלפים המובילים ב- NL, הוא יכול היה לעשות מוקדם צא כדי לקבל קצת מנוחה נוספת לפני העונה שלאחר מכן.

חוסה קווינטנה של מטס: אוהדים 10 בהפסד של יום שבת

קווינטנה (3-6) לקחה את ההפסד בשבת, השתעל שש ריצות (חמש שנצברו) על שמונה פגיעות כאשר המטס נפלו 7-5 לפיליפים. הוא הכה 10 בלי ללכת בבלילה. Southpaw הוותיק יצר 33 שנקראו או מתנדנדים שביתות בין 103 המגרשים שלו כשהוא הוציא לראשונה לוחמים דו ספרתיים דו ספרתיים מאז אוגוסט 2019, אך קווינטנה נפגעה קשה כשהפיליז יצרו קשר והגישו גם הם מרובים של הומארים בפעם הראשונה העונה. ב -12 התחלות מאז שעשה את הופעת הבכורה שלו בעונה המאוחרת לאחר הפסקת האולסטאר, לקווינטנה יש 3.39 עידן, 1..2 סיבובים, מספרים ממש בקנה אחד עם תחייתו לשנת 2022. הוא ייקח את התל עוד פעם אחת בשנת 2023, בבית בסוף השבוע הבא בשידור חוזר עם הפיליז.

לוגן גילברט של Mariners: לא מקבל תמיכה בהפעלה בהפסד

.2 סיבובים. גילברט לא היה מרשים בדיוק בטיול, כשהוא מחריד פי שניים מהליכות (ארבע) כמו אגרופים (שניים), אם כי אחד המעברים החופשיים היה מכוון. ובכל זאת, המגן הימני נפל ביישן מההתחלה האיכותית ושמר על סיאטל בתחרות למרות הופעה חסרת רשימה בעבירה של הקבוצה. גילברט תויג עם ההפסד השני ברציפות שלו לאחר שעבר 8-0 מעל 13 משחקים בין ה- 4 ביולי לספטמבר. . הוא מתיישר לתחילת העונה הסדירה נוספת, מיועד בהיסוס כמשחק חוזר עם טקסס בשבוע הבא בשבוע הבא, הפעם בסיאטל.

ארולדיס צ’פמן של ריינג’רס: חריצים חסכנו את יום שבת

צ’פמן הרים הצלה נגד המרינרים בשבת, הלך בבלילה אחת ואיפשר שום ריצות על שני שליש מהסיבוב. צ’פמן השליך רק חמישה מתוך 10 המגרשים שלו לשביתות והלך בבלילה הראשונה שעומד בפניו כדי לשים את הריצה הקשורה לבסיס לאחר שנכנס עם אחד החוצה ואחד מהם בתשיעית. עם זאת, כדור האש הצליח לפרוש את שני הלוחמים האחרונים של סיאטל כדי לסגור את התחרות ולהקליט את ההצלה השישית שלו. .14 עידן, 1.57 WHIP ו- 11: 5 K: BB מעל שבעה סיבובים, אך הוא המיר את שני סיכויי הציל שלו כשהוא מתגלה כ- Option העיקרי של טקסס לפני וויל סמית ‘.

למאר סטיבנס של סלטיקס: אדמות בבוסטון

סטיבנס חתם על חוזה עם הסלטיקס ביום שישי, שמס שארניה מהדיווחים האתלטיים. סטיבנס החל 25 מתוך 62 הופעותיו עם הקאבלירס בשנה שעברה והיה בממוצע 5.3 נקודות ו -3.3 ריבאונדים ב -18.1 דקות למשחק. קליבלנד הרים את אפשרות הקבוצה שלו בסוף יוני לפני שהעניק אותו לספרס כמה ימים אחר כך. . הצעיר בן ה -26 הוא מגן מיומן וצריך לספק עומק על הכנף שמאחורי ג’ייסון טייטום.

ג’אדן מקדניאלס של טימברוולבס: בריא לפני 2023-24 קמפיין

מקדניאלס עבר את פציעתו ביד במהלך הקיץ וצריך להיות בריא לקראת מחנה האימונים, אלק אושמוס מ- KSTP מדווח. מקדניאלס סבל מיד שבר בעת שדחף קיר במנהרה במהלך סיום העונה הרגילה של טימברוולבס בשנה שעברה ונאלץ להחמיץ את הפלייאוף. עם זאת, הוא ציין באמצע יוני שהוא טוב ללכת ולמד הרבה על עצמו במהלך העונה החולפת. מקדניאלס הוא מועמד להארכת חוזה לפני תחילת עונת 2023-24 לאחר שצעד קדימה בשנה שעברה, בממוצע 12.1 נקודות, 3.9 ריבאונדים ו -1.9 אסיסטים ב -30..

Chase Audige של הקוסמים: דיו עוסקים בוושינגטון

הקוסמים חתמו על אודיג לחוזה של תערוכה 10 ביום חמישי. Audige בממוצע 5.4 נקודות, 1.4 אסיסטים ו -1.2 גניבות ב -14.0 דקות על פני חמש הופעות לחום בליגת הקיץ 2023. .

COMANCE של קינגס: הצטרפות לסקרמנטו

קומאנצ’ה חתמה על עסקת מחנה אימונים עם המלכים ביום רביעי, פרנקי קרטוסקלי מ- Sactownsports.COM דוחות. קומאנצ’ה בילה את מרבית עונת 2022-23 עם סניף ליגת ה- G של המלכים בסטוקטון וממוצע 13.0 נקודות, 8.0 ריבאונדים ו -1.5 חסימות למשחק לפני שהצטרפו בקצרה לשביל בלייזרס במהלך הימים האחרונים של הקמפיין. עם כל אחד משלושת החריצים הדו-כיווניים המלאים לסקרמנטו, ככל הנראה קומאנצ’ה תסתיים בליגת ה- G שוב בשנת 2023-24.

Buddy Hiled של Pacers: חוזי הארכה דוכן

שאמס שרניה מהאתלטיקה מדווח כי תוספות חוזה בין HILD לפייסרס נעצרו, ולכן אינדיאנה החלה שיחות סחר. היל התחיל 73 מתוך 80 משחקים לאינדיאנה בעונה שעברה, בממוצע 16.8 נקודות, 5.0 ריבאונדים, 2..2 גניבות ב -31.0 דקות למשחק. הוא ירה 42.. . להילד נותרה שנה אחת בהארכה של ארבע שנים, 94 מיליון דולר, שחתם עם המלכים בשנת 2019.

ירח חאבייר של קליפרס: דיו מתמודד עם קליפרס

הקליפרס החתימו את מון לחוזה של תערוכה 10 ביום רביעי, מייקל סקוטו מ- USA Today Sports Reports. .8 נקודות ו -1.3 אסיסטים ב -5.. סביר להניח שהוא יתמודד על המקום של הסגל הדו כיווני הנותר של הקבוצה.

. זמן הקרח שלו צנח מ -19 דקות למשחק בעונה הסדירה בשנה שעברה לשמונה עד תשע בסוף סוף העונה. . ג’ורדנו זיהה שהוא צריך לנוח טוב יותר ולהתאושש בין משחקים, “אולי לשים לב קצת יותר למדע עם החבר’ה שלנו. אני חושב שהמשחק משתנה אז אתה צריך (מדי).”הוא מתייחס לצוות מדעי הספורט של העלים ולנתונים שהם מייצרים. ערך הפנטזיה של ג’ורדנו עומד מאחוריו, אבל הוא יכול לעזור לקבוצה שלו ללכת רחוק בפלייאוף. כלומר, אם הוא יכול להוכיח שהעונה האחרונה הייתה מתקדמת יותר.

. מתיוס ראה בסך הכל כ -24 דקות על ה- PK בכמעט 500 משחקי NHL. והוא אף פעם לא נהרג באמת עונשים, תקופה, אבל זה עומד לשנות. . אז האיום של גניבה – ושל AM34 ממריא קצוות עם הרבה קרח פתוח – בהחלט יפעיל לחץ נוסף על PPS מנוגד. מת’יו לא יהיה אחת האפשרויות המובילות של העלים ב- PK – הדקות האלה שייכות למיטשל מרנר, דייוויד קמפף וקאל ג’רנקרוק, כשסם לאפרטי מקבל גם כמה. השלילי היחיד? . . אבל זה לא יספיק כדי להשפיע על מקום הדראפט שלו או על שווי הפנטזיה הכללי שלו.

מורגן ריאלי של מייפל עלים: מחליק ל- PP2 כדי להתחיל במחנה

ריאלי מתחיל מחנה אימונים ביחידת משחק הכוח השנייה, מדווח אתלטיק. . . קלינגברג הוא יותר יורה, ורילי הוא מפיץ, כך שהעלים רוצים לראות איך נראה אחר עבור אותה יחידה עליונה. עד כה, רילי מחליק על PP2 עם טיילר ברטוצי, קאל ג’רנקוק, מקס דומי וטימוטי לילג’רן. יתכן שהוא עדיין מסתיים ב- PP1, אך כרגע, קלינגברג תינתן כל הזדמנות לזרוח.

ג’ון קלינגברג של מייפל עלים: מחליק על יחידת PP העליונה

קלינגברג מתאמנת על יחידת משחק הכוח העליונה של Leafs, ומחליפה את מורגן רילי, מדווחת אתלטיק. . ראשית, קלינגברג הוא צילום נכון, ובנוסף הוא לא חושש לפטר את הפאק. . קלינגברג העביר 148 נקודות משחק על שמונה עונות ה- NHL הראשונות שלו, שהיו במקום ה -11 ביותר במיקומו לאורך אותו טווח. 65 האסיסטים העיקריים שלו דורגו במקום העשירי באותה תקופה. היחידה העליונה של Leafs כוללת את מיטשל מרנר, אוסטון מתיוס, וויליאם נילנדר וג’ון טווארס.

מקר (לא מוסתר) אמור להחליק על יום ראשון או שני, אוון רוואל מקולורדו הוקי מדווח כעת. מקר לא התחיל לאמן מחנה מסיבות שלא נחשפו, אך הוא צפוי להתחיל להחליק על תרגול באופן מיידי. בהתחשב בחלון החוזר הזה, ה- Makar המוקדם ביותר יכול להופיע במשחק יהיה המשחק של יום חמישי עם מינסוטה ביום חמישי עם מינסוטה.

Kurtis Macdermid של Avalanche: התמקדות קדימה

מקדרמיד שיחק אך ורק בפורוורד בתחילת מחנה האימונים בקולורדו, אוון רוואל מקולורדו הוקי מדווח כעת. מקדרמיד מילא את הפורוורד וההגנה בשתי העונות הראשונות שלו עם המפולת, אבל התוכנית היא להשתמש בו בפורוורד, שם מרגיש המאמן ג’ארד בדנאר שהקבוצה רזה. . .

? את מי אתה צריך לשבת? כדי לעזור לך להגדיר את מערכי הכדורגל הפנטזיה שלך ולהימנע מהפעלת שחקן התקפי שלא יהיה בהרכב, נפרסם עדכונים וניתוח רלוונטיים לפנטזיה כאן כאשר קבוצות NFL ישחררו את רשימות הפעילות הרשמיות שלהם. .

פעולות הפעילות הרשמיות של יום ראשון צריכות להתחיל להגיע בערך 90 דקות לפני זמני הפתיחה המתוכננים: בסביבות השעה 11:30 א.M. ET למשחקים המוקדמים ו- 2:30 P.M. ET למשחקי אחר הצהריים המאוחרים.

.

1 עמ ‘.M.

תשחק את לא. משחק פנטזיה אחד

חזרנו עם עוד שנה של כדורגל פנטזיה ESPN, ולא מאוחר להתחיל להתחיל. . הירשם עכשיו >>


השפעה: ביג’אן רובינסון וטיילר אלג’ייר מסתדרים בסדר גמור בלעדיו.


.

., WR, BALהַחוּצָה
השפעה: נלסון אגולור הופך לאופציית פנטזיה ערמומית.

ג’וש ריינולדס, WR, DETמְפוּקפָּק
.

. חום, wr, detמְפוּקפָּק
השפעה: התאמנת גם ביום שישי וצריך להצטרף לריינולדס ומרווין ג’ונס ג’וניור. .

דייוויד מונטגומרי, RB, DETמוטל בספק
.

כריסטיאן ווטסון, WR, GBמְפוּקפָּק
השפעה: הוא שיחת משחק במשחק ועשוי להקל בדברים אם הוא משחק לראשונה בשבוע 3. להמשיך בזהירות.

אהרון ג’ונס, RB, GB
.

אנתוני ריצ’רדסון, QB, Indהַחוּצָה
השפעה: הוא עדיין בפרוטוקול זעזוע מוח של הליגה, כך שגרדנר מינשיו יתחיל במקומו.

זי ג’ונס, WR, ג’קסהַחוּצָה
.

אוסטין אקלר, RB, LACהַחוּצָה
השפעה: ג’ושוע קלי יוביל את האישום בשדה האחורי של המטענים.

ג’יילן וודל, WR, MIAהַחוּצָה
השפעה: רובי שנבחר התווסף מסגל התרגול, מה שהופך את החדשות האלה להיראות בלתי נמנעות. וודל עדיין יצטרך לנקות את פרוטוקול זעזוע מוח של הליגה על מנת לשחק בשבוע 4.

סלוויון אחמד, RB, MIA
השפעה: De’von Achane ככל הנראה תקבל הזדמנות להיות הגיבוי העיקרי לראמה מוסטרט.

מצלמת אקרס, RB, דקותלא סביר שיהיה פעיל
השפעה: תן לו עוד כמה ימים ללמוד את ספר המשחקים לאחר סחר באמצע השבוע. .

ג’מאל וויליאמס, RB, לא
.

פוסטר מורו, טה, לאהַחוּצָה
השפעה: ג’ואן ג’ונסון ינהל הרבה מסלולים אבל אתה אף פעם לא יודע בדיוק איפה ומתי טיסום היל תצוץ בעבירה של קדושים זה.

Deandre Hopkins, WR, Tenמְפוּקפָּק
השפעה: הוא התאמן יותר השבוע מאשר האחרון עם אותה פציעה, והוא היה פעיל בשבוע 2.

לוגן תומאס, TE, WSH
השפעה: שילוב כלשהו של ג’ון בייטס וקול טרנר יקבל את המראה של ה- TE בוושינגטון כאשר תומאס נשאר בפרוטוקול זעזועי הזעזוע של הליגה.

.M.

בחירות העורך

NFL שבוע 3 גשש פציעות: ג’ו בורו, כריסטיאן ווטסון מפוקפק

ברייס יאנג, QB, מכוניתהַחוּצָה
השפעה: אנדי דלטון הוותיק משתלט על הפנתרים, אז צפו למשחקים מעט יותר-כבדים.

ריצ’י ג’יימס, WR, KC
השפעה: Rashee Rice צריך לקבל כמה מסלולים ויעדים נוספים.

קדריוס טוני, WR, KCמְפוּקפָּק
. .

ISIAH Pacheco, RB, KCמְפוּקפָּק
השפעה: הוא שיחק דרך צרות האגרס שלו בשבוע 2 וצריך להיות מסוגל לעשות זאת שוב.

DK Metcalf, WR, Seaמְפוּקפָּק
השפעה: כרגע הוא צפוי להתחיל ביום ראשון.

Deejay Dallas, RB, Sea
. זאק צ’רבונט יכול היה להשיג כמה נגיעות נוספות מאחורי קנת ווקר השלישי.

יהיה דיסלי, ים, יםמוטל בספק
השפעה: ג’קסון סמית-נג’יגבה ו/או קולבי פרקינסון עשויים לראות כמה יעדים יותר כתוצאה מכך.

משחק יום ראשון בערב

אין פציעות רלוונטיות לפנטזיה המופיעות כעת כעת.