טד לאסו עונה 3 טיזר ותאריך הבכורה נחשף | Ew. com, טד לאסו עונה 3 מגדיר תאריך בכורה באפל, יורד טיזר ראשון

0

טד לאסו עונה 3 מגדיר תאריך בכורה באפל, יורד טיזר ראשון

צוות השחקנים של הסדרה כולל גם את ג’רמי סוויפט, פיל דונסטר, טוהיב ג’ימו, כריסטו פרננדז, קולה בוקינני, בילי האריס וג’יימס לאנס.

טד לאסו הצוות מוכן להאמין שוב בטיזר עונה 3 ראשון

Apple TV+ מתכוננת לקראת הבכורה העונה 3 הצפויה של קומדיה של Juggernaut שלה, טד לאסו. ביום שלישי חשף הזרם את הטיזר הראשון ו, סוף כל סוף, כאשר המעריצים יכולים לצפות לפרקים החדשים: 15 במרץ. אחרי הבכורה תגיע לפרק חדש בכל יום רביעי, מה שהופך את זה לסדרת Apple TV+ הראשונה שתושק באמצע השבוע.

. מעריצי הסדרה יזכרו כי בגמר העונה 2 המחלוקת, נאט (ניק מוחמד) קרע את השלט במעשה זעם. בסוף הפרק, נחשף שהוא עבר רשמית לצד האפל בכך שהפך למנהל החדש של רופרט (אנתוני ראש) ווסטהאם.

כאשר רוי, ג’יימי, רבקה, קיילי, סם, אייזק, דני והיגינס חושפים את סימני ההשראה הצהובים והכחולים שלהם, הם מסתדרים בדיוק איך הייתם מצפים. בזמן שסקר את התוצאות עם המאמן בירד (ברנדן האנט), טד (ג’ייסון סודיקיס) מספק את אחת מהלסואיזם הקלאסי שלו, “אם לראות, אם לראות, אני מאמין שראינו רואים.”

לפי קו הכניסה הרשמי, העונה השלישית של 12 הפרקים של טד לאסו עוקב אחר ה- AFC ריצ’מונד החדש שהוקדם לאחרונה, העומד בפני הלעג כאשר תחזיות התקשורת מתלכדות בהן באחרונה בפרמייר ליג, ואילו נאט, שנראה כעת כ”ילד הפלא “, הלך לעבוד אצל רופרט בווסטהאם יונייטד. בעקבות עזיבתו המחלוקת של נאט מריצ’מונד, רוי קנט (ברט גולדשטיין) עולה כעוזר מאמן, לצד זקן.

בינתיים, בעוד TED עוסק בלחצים בעבודה, הוא ממשיך להיאבק בנושאים אישיים משלו בבית, רבקה (חנה וודינגהם) מתמקדת בהביסת רופרט, וקילי (ג’ונו טמפל) מנווטת את הבוס של סוכנות יחסי הציבור שלה. נראה שהדברים מתפרקים גם על המגרש ומחוצה לו, אבל צוות לאסו אמור לתת לו – מה עוד? – בכל מקרה הצילום הטוב ביותר שלהם. הקומדיה מככבת גם על ג’רמי סוויפט, פיל דונסטר, טוהיב ג’ימו, כריסטו פרננדז, קולה בוקני, בילי האריס וג’יימס לאנס.

בעוד שאפל TV+ עדיין אמא בשאלה אם הסדרה תסתיים אחרי עונה 3 או לא, הכוכב והסופר ברט גולדשטיין אמרו בעבר שזו התוכנית. “אנחנו כותבים את זה ככה,” אמר. “זה תוכנן כשלוש.”אחר כך הוא התבדח,” התראת ספוילר – כולם מתים.”

מצידו, סודיקיס, שהוא גם מפיק בכיר של התוכנית, אמר פעמים רבות שהסדרה נועדה תמיד להיות שלוש עונות. “הסיפור שמסופר-קשת שלוש העונות-הוא כזה שאני רואה, יודע ומבין,” אמר בעבר. “אני שמח ש [Apple TV+] מוכן לשלם עבור שלוש העונות האלה. ככל מה שקורה אחרי זה, מי יודע? אני לא יודע.”

למרות זאת, טד לאסו המפיק המנהל ביל לורנס עדיין מאמין. “הסיפור הראשוני היה לג’ייסון בראשו הוא קשת של שלוש עונות, [אבל] אני מקווה שיש עוד טד לאסו סיפורים לספר אחרי שלוש עונות, “אמר. “היי, בראש שלי, אני כאילו, טד לאסו עובר הביתה והוא צריך לאמן את הצוות המקצועי שנמצא רחוק מהבית של ג’ייסון בחיים האמיתיים.”

בין אם זה הסוף או לא, עונה 3 מתחילה לזרום ב- Apple TV+ ב -15 במרץ.

‘טד לאסו’ עונה 3 מגדיר תאריך בכורה באפל, יורד טיזר ראשון

(L to r) ניק מוחמד וג'ייסון סודיקיס ב

“טד לאסו” עונה 3 רשמית יש תאריך בכורה באפל.

הזרם הודיע ​​כי הקומדיה הספורטיבית המוערכת ביקורתית תחזור ביום רביעי, 15 במרץ, כאשר פרקים חדשים יירדו מדי שבוע לאחר מכן. זה יציין את הפעם הראשונה שסדרת אפל תופיע לראשונה באמצע השבוע. בנוסף, אפל הוציאה את הטריילר הראשון של הטיזר לעונה, שניתן לראות למטה.

עונה 3 של “טד לאסו” תורכב מ 12 פרקים. . בעקבות עזיבתו המחלוקת של נאט מריצ’מונד, רוי קנט (ברט גולדשטיין) עולה כעוזר מאמן, לצד בירד (ברנדן האנט). בינתיים, בעוד שטד (ג’ייסון סודיקיס) עוסק בלחצים בעבודה, הוא ממשיך להיאבק בסוגיות האישיות שלו בבית, רבקה (חנה וודינגהאם) מתמקדת בהבסת רופרט וקלי (ג’ונו טמפל) מווטשת בהיותה הבוס של יחסי ציבור משלה סוֹכְנוּת. נראה שהדברים מתפרקים גם על המגרש ומחוצה לו, אבל צוות לאסו אמור לתת לזה בכל מקרה את הזריקה הטובה ביותר שלהם.”

צוות השחקנים של הסדרה כולל גם את ג’רמי סוויפט, פיל דונסטר, טוהיב ג’ימו, כריסטו פרננדז, קולה בוקינני, בילי האריס וג’יימס לאנס.

Sudeikis פיתח את הסדרה יחד עם ביל לורנס, ג’ו קלי והנט. זה מבוסס על הפורמט והדמויות הקיימות המופיעות לראשונה ב- NBC Sports. Sudeikis משמש כמפיק בכיר בנוסף לכיכובו. מנהלת לורנס מפיקה באמצעות Doozer Productions. האנט, קלי וביל ורובל גם מייצרים מנהלים יחד עם ג’ף אינגולד של דוזר וליזה קצר כמו גם ג’יין בקר וג’יימי לי. גולדשטיין הוא סופר ומפיק משותף לסדרה. זה מיוצר על ידי וורנר ברוס. טלוויזיה וטלוויזיה אוניברסלית.