מתי יהיה זרם ‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’? מתי ‘מעבר לפסוק העכביש’ יהיה בנטפליקס?, מתי יוצא ‘פסוק עכביש 3’? מה שאנחנו יודעים על תאריך השחרור ‘Spider-Man: מעבר לתאריך השחרור של העכביש-פסוק’ | מחליט

0

מתי יוצא ‘פסוק עכביש 3’? מה שאנחנו יודעים על תאריך השחרור ‘Spider-Man: Beyond the Spider-Verse’

Contents

בטל את תוכניות הערב שלך, כי ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש מגיע לדיגיטל מחר, כלומר הסרט יהיה זמין לרכישה בפלטפורמות כמו אמזון פריים, גוגל פליי, אפל טלוויזיה ועוד. הסרט יהיה זמין גם ב- DVD, 4K ו- Blu-ray ב -5 בספטמבר, ויכלול למעלה מ- 90 דקות של תוספות.

‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’ מתנדנד לדיגיטל, אבל מתי זה יהיה בנטפליקס?

הזרם אותו או דלג על זה: ‘צבי נינג’ה מוטנטים מתבגרים: Mutant Mayhem’ ב- VOD, חידוש מחדש של איזשהו IP מעופש

קנו את מכירות יום העבודה הטובות ביותר באמזון 2023: סרטי סאונד לירות טלוויזיות

סרט מתוצרת מעריצים ‘ספיידרמן: לוטוס’ מוקרן ל -3.6 מיליון צפיות ביוטיוב למרות המחלוקת

סרטים חדשים בסטרימינג: ‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’ + עוד

בטל את תוכניות הערב שלך, כי ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש מגיע לדיגיטל מחר, כלומר הסרט יהיה זמין לרכישה בפלטפורמות כמו אמזון פריים, גוגל פליי, אפל טלוויזיה ועוד. הסרט יהיה זמין גם ב- DVD, 4K ו- Blu-ray ב -5 בספטמבר, ויכלול למעלה מ- 90 דקות של תוספות.

סרט גיבורי העל המונפש היה להיט כשנפתח בבתי הקולנוע בתחילת יוני, והרוויח 379 מיליון דולר בקופות המקומיות, מה שהפך אותו לאחד מסרטי השנה הגבוהים ביותר של השנה עד כה. ובכל זאת, סוני דוחפת את הסרט לווידיאו לפי דרישה אחרי קצת יותר מחודש בתיאטראות. (זה נראה כאילו יש כמה תיאטראות נבחרים שעדיין ישחקו מעבר לפסוק העכביש, .)

זה אולי נראה כמו מהלך מפתיע, אבל זה לא חסר תקדים. השחרור התיאטרלי הקודם של סוני, 65, נדחף גם לדיגיטל לאחר כחודש בבתי הקולנוע והופיע בנטפליקס כשלושה חודשים לאחר מכן. בחודש שעבר דחפה יוניברסל את הסרט ווס אנדרסון משובץ הכוכבים, עיר אסטרואיד, לדיגיטלי אחרי שלושה שבועות בלבד בתיאטראות. למרות ש- COVID-19 אמצעי זהירות הוסרו ויותר אנשים חוזרים לבתי הקולנוע, אולפנים עדיין רואים תועלת כספית לקבל כמה סרטים בווידיאו לפי דרישה.

איך לצפות מעבר לפסוק העכביש על סטרימינג:

החל מיום שלישי, 8 באוגוסט, יהיה זמין לקנות באופן דיגיטלי ב- Amazon Prime, Google Play, Apple TV ועוד. המחיר עשוי להשתנות תלוי באיזו פלטפורמה אתה משתמש לרכישת הסרט, אך באמזון פריים וגוגל פליי, הסרט עולה 19 $.99 להזמנה מראש.

מעבר לפסוק העכביש להיות זורם בנטפליקס?

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש ככל הנראה יהיה בנטפליקס לפני סוף השנה. הסיבה לכך היא שלנטפליקס יש עסקה עם תמונות של סוני שמעניקה לסטריר את הזכויות לסרטי סוני בחלון “Pay 1”, כלומר חלון הזרם הראשון לאחר יציאתו של הסרט המדיה הביתית של הסרט. ל 65, . אם ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש עוקב אחר אסטרטגיית שחרור דומה, ייתכן שתראה אותה בנטפליקס כבר באוקטובר 2023.

עם זאת, כי ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש הוא סרט הרבה יותר צפוי מ -65, יתכן שהמתנה עשויה להיות ארוכה יותר. קדם-פנדמיה, חלון השכר 1 היה בדרך כלל תשעה חודשים לאחר שנפתח סרט בבתי הקולנוע ספיידרמן פירושו ינואר 2024. אבל יש לנו הרגשה שתראה את סרט האנימציה בנטפליקס לפני סוף השנה.

הישאר מעודכן לראות איפה ספיידרמן מתנדנד.

מתי יוצא ‘פסוק עכביש 3’? מה שאנחנו יודעים על תאריך השחרור ‘Spider-Man: Beyond the Spider-Verse’

סרטים חדשים בסטרימינג: ‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’ + עוד

הזרם אותו או דלג עליו: ‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’ ב- VOD, סרט המשך השומר על הרוח החדשנית של המקור ללא מנוחה

“ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש” הסביר: האם ספיידרמן עובר על פסוק העכביש, או מה?

‘ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש’ מתנדנד לדיגיטל, אבל מתי זה יהיה בנטפליקס?

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש ניתן לרכוש כעת בפלטפורמות דיגיטליות כמו אמזון פריים, מה שאומר שחבורה שלמה של אנשים עומדת לגלות שהסרט הזה מסתיים במצוק גדול.

ברצינות, אני לא יכול להיות היחיד כשלא ידעו שהכותבים פיל לורד וכריסטופר מילר חילקו את ההמשך הזה לשני חלקים כשישבתי לצפות בו. איך מיילס מוראלס (שהושמע על ידי מושמיק מור) הולך להוציא את עצמו מזה? ובכן, אני לא יכול לראות את העתיד, אבל אני מנחש שזה יהיה בעזרת חבריו הוותיקים גוון סטייסי (היילי שטיינפלד) ופיטר פרקר (ג’ייק ג’ונסון), לצד חבריו החדשים עכביש-אשת (עיסא ריי) , עכביש-פאנק (דניאל קאלויה), וספיידרמן הודו (קראן סוני). זה בערך עבודת צוות.

אבל לפני שנוכל לגלות מה קורה הלאה, אכן צריך להיות א עכביש-פסוק 3 סרט. הנה מה שאנחנו יודעים.

האם יהיה עכביש-פסוק 3 סרט?

כן. לא חשבת שהם עומדים להשאיר את זה במצוק, האם אתה? נקרא במקור ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש (חלק שני), הסרט השלישי, ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש, כבר החלה בהפקה. (עם זאת, בגלל שביתת Sag-Aftra, הייצור נמצא כעת בהשהיה.) זה המחצית השנייה הסיפור המסופר על פני העכביש-פסוק, והוא מנוהל על ידי אותו צוות כמו הסרט השני, כולל הבמאים ז’ואקים דוס סנטוס, קמפ פאוורס וג’סטין ק ‘. תומפסון, לצד הסופרים דייב קלחם, פיל לורד וכריסטופר מילר.

מה ה ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש תאריך הוצאה?

מעבר לפסוק העכביש במקור היה אמור לצאת לאקרנים ב- 29 במרץ 2024. עם זאת, בחודש שעבר, הסרט הוסר מלוח השנה של סוני. גורם מסוני סיפר מגוון הפקת הסרט התעכבה בגלל שביתת Sag-Aftra, מכיוון שקאסט הקול נמצא בשביתה עד שברית התמונות ומפיקי הטלוויזיה מציעה לשחקנים חוזה הוגן. לא הוכרז על תאריך שחרור חדש.

במילים אחרות, החדש עכביש-פסוק 3 תאריך השחרור יהיה תלוי כמה זמן ייקח ל- AMPTP לחזור לשולחן המשא ומתן להציע חוזה הוגן. מעבר לפסוק העכביש לפחות חודש מאחור בהפקה. בקצב זה, נראה שלא סביר שנראה את הסרט בחזרה על לוח הזמנים מוקדם יותר מקיץ 2024.

אבל, שוב, לא נדע כלום עד שהשביתה תיפתר. אם אתה רוצה לראות שמצוקת החליטה בהקדם האפשרי, אל תהסס ללחוץ על ה- AMPTP לשלם לשחקנים ולסופרים מה הם שווים. זה מה שמיילס מוראלס היה עושה!