כל 32 סרטי מארוול מדורגים: ראו סרטי MCU מאת Tomatometer | עגבניות רקובות, הרשימה המלאה שלך של כל סרטי מארוול הקרובים – עם פרטי מפתח! | עגבניות רקובות

0

הרשימה המלאה שלך של כל סרטי מארוול הקרובים – עם פרטי מפתח

תאריך בכורה: 21 ביוני 2023

כל סרטי היקום הקולנועי של מארוול, המדורגים על ידי טומטומטר

. . התחל עם סיפור של פלייבוי המיליונר החוזר בתשובה שבונה חליפת ברזל עם לב גרעיני מקופסת שאריות במערה. . מה דעתך על איש פטיש קסמים מהחלל, או מרגל רוסית של מעיל שמאבד את המבטא שלה מהר ממש מהר? זו התחלה טובה-פשוט הוסף כמה עשרות דמויות נוספות, ערבב והתאם אותן לסרטים מסודרים מרובים, וכאשר גיבורי העל המתריסים בפיזיקה נערמים, פתאום, מכניסים את כל אמונך בהדק פנדה שמחה. חוש ביקום הקולנועי מארוול.

עולם לא רע לבנות לאולפני מארוול, שבמקור נאלצו להעלות את הזכויות על קפטן אמריקה, הנוקמים, הפנתר השחור, דוקטור סטריינג ‘, ועוד כבטוחה רק כדי לקבל את המימון להכין 2008 איש הברזל. . ה- MCU איפשר לדורות של מעריצי קומיקס לעלות לכס המלכות הגבוה ביותר בתרבות הפופ, תוך שהוא מאפשר למיליונים נוספים שמעולם לא חיברו ויזואלית לוחות קומיקס יחד כדי להתבסס בפוליטיקה וואקנדנית כמו גם היכן למצוא את האמבטיה בסנטטורום. איש הברזל, שומר הגלקסיה, קפטן אמריקה: חייל החורף הם קלאסיקות של הז’אנר עכשיו, בעוד ת’ור: Ragnarok, , וכן פנתר שחור, שאנג-צ’י להפגין סרטי גיבורי על נשארים מסוגלים להמציא מחדש לרלוונטיות חדשה.

11 השנים הראשונות של ה- MCU נמשכו שלושה שלבים כביכול, והסגירה השלישית לאחר הקרב האפי רויאל של הנוקמים: משחק קצה ואפילוג ספיידרמן: רחוק מהבית. הזיכיון קדימה קדימה בעולם מגיפה עם , נצח, שאנג-צ’י, בשנת 2021 בלבד. בשנת 2023 אנו מתחילים את שלב 5 עם אנט-מן והצרעה: Quantumania, . אנחנו רואים קצת קפיץ עם שומרי הגלקסיה כרך. . ! —Alex vo

!

וכן שומרי הגלקסיה כרך. , יוצא בפברואר ומאי, בהתאמה.

[עודכן 13 ביוני 2023]

מכיוון שאולפני מארוול מציגים את קווין פייג ‘לראשונה את הרעיון של שלבים ליקום הקולנועי של מארוול, מטרתם ואורךם תמיד היו מסתוריים. לפעמים, הוא אפילו שומר מחדש איפה הם מתחילים ומסתיימים . אבל עם המצגת של אולפני מארוול ב- Comic-Con International: סן דייגו 2022, האורך והמטרה המדויקים של שלבים ארבעה, חמישה ושישה נחשפו במהלך מצגת שזכתה רק מידע הפייג ‘המתחמק לעתים קרובות היה מוכן להציע. ראשית, שלושת השלבים מהווים את האפוס הבא של מארוול: הסאגה המולטי -גבייה. .

כמובן שההקדמות רחוקות מלהסתיים. כמו כן, באופק נמצא הגעתו של צוות האנטי-גיבור המכונה The Thunderbolts וכמובן, המשפחה הראשונה של מארוול, ארבעת המופלאים. וכפי שיש לנו בשנים האחרונות, אנו עוקבים אחר הכל במדריך המקיף הזה של כל סרט אולפני מארוול הקרוב (ותוכנית טלוויזיה) עם לוח שנה שימושי בפרויקטים של האולפן עד 2026 (ומעבר).

כמו תמיד, אנו נמשיך לעדכן דף זה לעיתים קרובות ככל שמופיעים פרטים חדשים. והיה זהירים: יש ספוילרים קדימה. ? בדוק את הפירוק המלא שלנו של סרטי DC הקרובים.)

כפי שחשף פייג ‘ב- SDCC 2022, שלב 5 נפתח עם An איש הנמלה סרט ונסגר עם סרט צוות-אבל לא עם הצוות שהייתם מצפים. השלב כולל גם הרבה סרטי המשך והעונה הראשונה 2 ביוזמת סדרת הדיסני+ טלוויזיה שלהם. ובהתחשב כיצד זה מתחיל, אנו מדמיינים את מטרת השלב תהיה להקים את הנמסיס הכללי-קנג הכובש (ג’ונתן מג’ורס)-אפילו כשהוא מקיים עוד יותר את דרדוויל ב- MCU ושופך אור על פינות אחרות של Multiverse עצום.

תאריך בכורה:

ניק פיורי (סמואל ל. ג’קסון), מריה היל (קובי סמולדרס) וטאלוס (בן מנדלסון) יתמודדו עם כת סקרציות לא מכוונות שהסתתבו על כדור הארץ ויחדרו “כל רמות חיים” על פני כדור הארץ. Word of the Series שבר לראשונה בספטמבר 2020 כפרויקט של ניק פיורי לא מוגדר, אך קורא לזה פלישה סודית מוביל למשהו מאוד מחודד כפי שפייג ‘התייחס בסופו של דבר למקור פלישה סודית . קייל ברדסטריט משמש כסופר הראשי של התוכנית. באפריל 2021, שברו חדשות המציינות את שניהם אוליביה קולמן ו משחקי הכסאמיליה קלארק תצטרף לקאסט. כששניהם שיחקו תמלוגים בסדרות יוקרתיות אחרות, ספקולציות על חלקיהם התרכזו מייד בקיסרית Skrull Veranke, האנטגוניסט הראשי של . מאז אושרו כי הם משחקים סוכן MI6 ללא שם ובתה של טלוס גאיה, בהתאמה. . בהמשך החודש, כריסטופר מקדונלד הצטרף לסדרה בתפקיד שנאמר שהוא מקורי לתוכנית, אך עם פוטנציאל לעבור להיבטים אחרים של ה- MCU. . . זמן קצר לאחר מכן אישר מרטין פרימן. רוס, יופיע גם הוא. שחקנים אחרים המופיעים בסדרה כוללים את קינגסלי בן-אדיר כגרוויק, מנהיג תא הספלינטר של Skrull, כרמן אג’וגו וקיליאן סקוט. במהלך מצגת SDCC 2022 של מארוול, סמולדרס הופיעו על הבמה והתייחסו לתוכנית “מופע אפל יותר”, והוסיפו, “אנו הולכים לראות [מריה היל וניק פיורי] בדרכים חדשות.”הטיזר הוקרן באירוע גיבה את דבריה על ידי הצגת שתי הדמויות בסיכויים וזעם שלא מוכן להסביר מדוע הוא האדם היחיד המצויד להתמודד עם האיום של Skrull. הטיזר אישר גם את הדיווחים כי דון צ’דל יופיע כקולונל ג’יימס רודוס. בפברואר 2023 החלו השמועות על פני השטח המציינות כי הסדרה עשויה להיות אחת משני רק הופעות בבכורה בדיסני+ בשנה הקרובה, אך עליה גם להקדים את יציאת הסרט הבא, הפלאים, מסיבות סיפור. בחודש מרץ, דיסני אישרה כי התוכנית תעלה לראשונה ביוני. בתחילת החודש הבא חשפה החברה טריילר (למעלה) המציעה שהתוכנית תהיה החמורה ביותר מבין מופעי דיסני+ מארוול עד כה.

איך זה מתאים ל- MCU: להרים מההופעות של טלוס ב קפטן מארוול וכן ספיידרמן: רחוק מהבית, הנוקמים: סוף המשחק. מסתבר, הארמדה של פיורי פנימה . למרבה הצער, החיפוש לא הלך טוב. כמו כן, אנו חושדים שלפחות דמות אחת שראינו בסדרה של דיסני+ הוחלפה ב- Skrull.

תאריך בכורה:

מה שאנחנו יודעים: במהלך המצגת של דיסני מראש במאי 2022, פייג ‘חשף את צוות השחקנים של לוקי בקרוב היה מרכיב מחדש לצלם את העונה השנייה של התוכנית. . אַחֵר מאשר קאנג או מי שנשאר. נוכחות אחת חדשה לחלוטין בסדרה: Ke Huy Quan, שהצטרף לסדרה בסתיו 2022. אביר ירחהפרקים האמצעיים) קח את שלטונו של קייט הרון. בפברואר של 2023 צצו שמועות שהציעו שהעונה השנייה תהיה חלק משתי סדרות מארוול בלבד לזרום על דיסני+ במהלך השנה. ועם פלישה סודית הופעת הבכורה ביוני, כך נראה לוקיהחזרה תצטרך לחכות עוד קצת.

איך זה מתאים ל- MCU: עם אנט-מן והצרעה: Quantumania . . . .

10 בנובמבר 2023

מה שאנחנו יודעים: בינואר 2020, על פי הדיווחים, מארוול שכרה . . באוגוסט 2020, איש ממתקים . . פֶּלֶא הכוכב אימאן וולני ו . בסליל הרוחב שלב 4 לאחר מכן נחשף שהסרט ייקרא . . פֶּלֶא . זאווה אשטון נרשמה גם לשחק את דאר-באן הנבל, קרי של פס כלשהו שממותג כמה חפצים מוכרים . . אנט-מן והצרעה: קוונטומניה. הצילומים עטופים סוף סוף שעשויים. . באפריל 2023 שיחררה דיסני את הטריילר הראשון של הטיזר לסרט, והעניק רמז לחלק מהעלילה ולנטיות החדשות של קמלה להחליף מקומות עם קרול וגם מוניקה.

איך זה מתאים ל- MCU: -סוף המשחק, זה אפשרי לחלוטין וכן . . שים את קרול פלנטסייד.

תאריך בכורה: 29 בנובמבר 2023

הייתה מקבלת מופע משלה. אטן כהן ואמילי כהן משמשים ככותבים ומפיקים מנהלים של הסדרה, כאשר אלקווה קוקס מחזירה את תפקידה כמתנקש החירש עם כישרון לאסוף סגנונות הלחימה של מתנגדיה. . כמובן, משבר חדש קוטע את האיחוד המפגש. מארוול אישרה את קיומה של הסדרה במהלך הודעות והייצור של דיסני+ יום בנובמבר 2021 החלו במאי 2022. צוות השחקנים כולל גם את צ’סקה ספנסר, טנטו קרדינל, דיברי ג’ייקובס, קודי ברק, גרהם גרין וזאן מקלרנון. . אולי . בפברואר שלאחר מכן, עלו דיווחים המצביעים על כך שהסדרה עשויה להתעכב לשנת 2024 כאשר מארוול ודיסני שוקלים מחדש את קצב ה- MCU. לאחר מכן הקניט את Alaqua Cox בטוויטר את האפשרות של הופעת בכורה באוקטובר.

איך זה מתאים ל- MCU: הסיפור של הד נמשך מאירועי הוקיי . החיקוי של הד בטוח נראה כמו נכס שהיא תרצה לצוות שלה. כמו כן, בהתחשב בדרך בה היא נפרדה דרכים עם דודה, ווילסון פיסק (ד’אונפריו), זו ערובה שהוא יופיע שוב בחייה. בקומיקס הדמות הופיעה לצד מון נייט ודארדוויל, כך שגם פוטנציאל הקרוסאובר שלה הוא די אינסופי.

Ironheart (סדרה)

(תמונה מאת © אולפני וולט דיסני תמונות קולנוע, © אולפני מארוול)

2024

. היא בטח תצטרך את זה כמו שטוני הותיר אחריו שפע של אויבים שרוצים שליטה בסגנון הטכנולוגיה שלו. Snowpiercer צ’ינקה הודג ‘הוותיקה תשמש כסופר הראשי של התוכנית ומפיק המנהל. . באפריל ההוא, חברת ייצור הקרבה של ראיין קוגלר חתמה לייצור בזמן עיוורון עיוור . חברי צוות שחקנים נוספים שנוספו בקיץ 2022 כוללים את מני מונטנה, שיאה קואלה ואלדן ארנרייך בתפקיד מפתח. .

איך זה מתאים ל- MCU: רירי הופיע לראשונה פנתר שחור: וואקנדה לנצח. בהתחשב בכך שהיא אחת הדמויות הצעירות יותר של מארוול, אנו מדמיינים שהיא תחצה שבילים עם קמלה וקייט בישופ (היילי שטיינפלד) לפני זמן רב מדי. כמו כן, עם הקשר שלה לסטארק, אנו מדמיינים שהיא תהיה חלק מהקרוב .

אגאתה: ברית הכאוס (סדרה)

2024

הסדרה תראה את קתרין האן חוזרת כמכשפה חביבה אגתה הארקנס. Multiverse של טירוף. או, אולי, זו סוף סוף תהיה המופע להציג את מפיסטו. WANDAVISION להשראה. במצגת הקומיקס-קון 2022 חשפה פייג ‘את התואר הראוי של הסדרה. בחודשים שלאחר מכן, אמה קולפילד, מחזירה אותה WANDAVISION . WANDAVISION. על פי הדיווחים, האחרון ישחק דמות בשם “נאט ריצ’רדס” שעשויה להיות חשובה מאוד לסאגה הרב -גוונית. . .

איך זה מתאים ל- MCU: עם , אִמָא, וכן , אלמנטים האימה ההולכים וגוברים שעושים את דרכם ל- MCU עשויים להיחקר בצורה הטובה ביותר על ידי מישהו מעוטף במלכודות מכשפות מסורתיות. אגאתה פשוט מתאימה לתיאור הזה בצורה מושלמת. .

מה שאנחנו יודעים: למרות שצ’רלי קוקס הקניט לדעת “כמה דברים” היה מארוול על דמותו במהלך ראיונות בעקבותיו ספיידרמן: אין דרך הביתה . נראה שזה יהיה האחרון עם מילה סוף סוף נשבר באמצע מאי 2022 כי אולפני מארוול מופיעים בפיתוח א +. על פי הדיווחים, מאט קורמן וכריס אורד ישמשו כמפיקי מנהלים בתוכנית, המתוארת כשניהם איטרציה חדשה של נוֹעָז וממשיכים מסיפורים המסופרים בסדרת נטפליקס. . . הֵד סדרה ו , . . . בחודש שלאחר מכן, ניקי מ. . שכירתם מחזקת את הערותיו של פייג. . . מוֹלֶדֶת הבמאי מייקל קוסטה יביא לפרק הראשון וארטי פרושאן יופיע כהארי, תפקיד לא מאושר אך על פי הדיווחים מרכזי.

איך זה מתאים ל- MCU: שלא כמו פרויקטים אחרים של אולפני מארוול, . ? .

לוגו של Deadpool 3

(צילום מאת @vancityreynolds)

מה שאנחנו יודעים: ההמבורגרים של בוב . הסרט ישמש כמבוא את ה- X-Men בצורה סיבוב. קחו בחשבון את יכולותיו של דדפול (ראיין ריינולדס) ביכולות שוברות רביעי וכיצד ניתן להשתמש בהן כדי להפוך אותו לאדם היחיד שמודע כי התרחש שינוי מהותי סביבו. המסע שלו להבין מה קרה ומדוע חייו שונים יכולים ליצור סיפור מעניין – במיוחד אם הוא בנוי סביב מציאת ונסה לשעבר (מורנה בקרין) או לגלות שהיא מעולם לא הייתה קיימת במציאות החדשה שלו. אף על פי שפרטי עלילה קונקרטיים אינם ידועים, פייג הודה בתחילת 2021 כי הסרט היה בפיתוח ויהיה מדורג R, אך ההפקה לא הייתה מתחילה זמן מה. , וכן . בריכת המוות וכן דדפול 2 . סרט בו הוא מודה שאין לו מושג מה לעשות לטיול השלישי של הדמות … מלבד לבקש מהו ג’קמן לחזור לשחק וולברין “פעם נוספת.”הטיזר מסתיים בהכרזה על תאריך השחרור של 6 בספטמבר 2024. . בפברואר 2023, הכתראמה קורין חתמה כאנטגוניסט של הסרט. , מתיו מקפיידן הצטרף גם לקאסט. זה עשוי, רוב דלני בחר לחזור בו דדפול 2 תפקיד כפיטר, החבר האנושי לחלוטין ב- X-Force.

. . .

(צילום מאת © אולפני מארוול)

תאריך הוצאה:

מיד לאחר הפרק האחרון של הפלקון וחייל החורף, חדשות שברו על סופרי הסדרות מלקום ספלמן ודלאן מוסון מתחילים לעבוד על תסריט לרביעי קפטן אמריקה . . . ביולי 2022, . . האלק המדהים. . בחודש שלאחר מכן, ליב טיילר חתמה לחזור כבתו של רוס, בטי – תפקיד שלא שיחקה מאז 2008 Hulk מדהים.

איך זה מתאים ל- MCU: כאשר סם הוקם בתוקף כקפטן אמריקה החדש והשינויים שהוכרזו במדיניות GRC בעתיד, מופעים כמו יש להניח כי יאסוף את החוטים הגיאו -פוליטיים ויבסס לפחות חלק מהמשבר סם יצטרך לפתור בסרט העלילתי הראשון שלו ככובע. כמו כן, האם יתכן שאחת מאותן מופעים מתרחשות מבלי ש- SAM יופיע?

תאריך הוצאה:

מה שאנחנו יודעים: רעם סרט – הפרויקט עצמו מוכיח כמשהו הפתעה. בשר בקר היוצר לי סונג ג’ין החליף אותו במרץ 2023. בהנחת הקומיקס המקורית, ברון זמו ריכז קבוצת נבלים להתחפש לצוות גיבורי על והחליף את הנוקמים. אבל ברגע שהתוכנית האמיתית של זמו נחשפה, הרעם הפכו לסגל עם חוסר מוסריות גמיש יותר. . . .

איך זה מתאים ל- MCU: . כמו כן: האם הם ייקראו להחליף באמת את הנוקמים כשקנג (או כמה אנטגוניסט ברמת תאנוס אחר) סוף סוף עושה טוב באיום שלהם? .

להב

14 בפברואר 2025

מה שאנחנו יודעים: . . ביולי 2021, Word Breake המציין כי Bassam Tariq יביים את התמונה. . למרות שלא ברור מי הוא ישחק, האינטרנט תפס במהירות את האפשרות של ג’מאל אפארי, המנטור של בלייד בקומיקס ששופץ לוויסלר הראשון להב טרילוגיית סרטים. . התמודדותו של טריק בסתיו 2022 לא רק עיכבה את הסרט, אלא כמה אחרים במורד לוח ההפקה. , ארץ Lovecraft. באפריל 2023 הצטרפה מיה גות ‘לקאסט, ובהמשך באותו חודש, . אך עם תחילת שביתת הגילדה של הכותבים ב -2 במאי, לא ברור אם הטיוטה של ​​פיזולטו הושלמה או אם ההפקה יכולה להתחיל בלעדיו. בנוסף, עם דירקטורים שוב יתעכב.

איך זה מתאים ל- MCU: . קבר דרקולה, . . כמובן שהשדים המילוליים של יקום מארוול עשויים להציג יותר אתגר. מבחינת חיבור קונקרטי יותר ל- MCU, הדמות העלתה מראה מפורק נצח, .

זה נחשף במצגת SDCC 2022 כי שלב שש יתחיל נוקמים . בהתחשב בכך שזו תהיה שיא הסאגה המולטי -גווני, אנו מצפים שחלק מהסרטים הללו יתקיימו בתווך אחר מאשר ה- MCU העיקרי. כמו כן, בהתחשב עד כמה מלא לוח השנה, יתכנו רק שני סרטים נוספים – ובאפשרות רביעית ספיידרמן – הוכרז, מפותח ושוחרר לפני סיום הסאגה.

. אנו מפרטים אותם מתחת ל נוקמים סרטים עד זמן שהם הופכים לממשיים ומצטרפים ללוח הזמנים של שלב שש.

4 פנטסטי

2 במאי 2025

מה שאנחנו יודעים: ב- Comic-Con 2019, פייג ‘הזכיר רק שהוא “נגמר לו זמן” כדי לדון בארבעת או במוטנטים המופלאים. בעוד ששני המושגים בסופו של דבר יעשו את דרכם ל- MCU, ציפינו ששילוב משפחתה הראשונה של מארוול יהיה העדיפות. . . בדצמבר 2020 הודיעה מארוול ספיידרמן: רחוק מהבית דוקטור מוזר במולטי השיגעון. חלקם ציפו אוֹתוֹ לביים את הסרט. . WANDAVISION. זמן קצר לאחר מכן, ג’ף קפלן ואיאן שפרינגר חתמו לכתוב את התסריט. במרץ 2022, .

איך זה מתאים ל- MCU: ארבעת המופלאים מביאים עימם גלריית רוזס חזקה להפליא. למען האמת, אנו קצת יותר נרגשים לראות את דוקטור דום, אנייהילוס וגלקטוס הופכים את מבואם של MCU מאשר שבט ריצ’רדס – אם כי, המעורבות של קנג ב אנט-מן והצרעה: Quantumania פירושו שהמשפחה תהיה בסופו של דבר חשובה. בחוץ .

מלחמות שריון

מלחמות שריון

(תמונה מאת © אולפני וולט דיסני תמונות קולנוע, © אולפני מארוול)

תאריך הוצאה:

מה שאנחנו יודעים: לדברי פייג ‘, מלחמות שריון . .ק.א. מכונת מלחמה – תהיה במצב לעצור אותם. , יום שני שחוריסיר לסטר התגלה כסופר הראשי של הסדרה. בכלל במהלך מצגת SDCC 2022, לסטר לקח לסיפורי האינסטגרם שלו כדי להבהיר שזה עדיין קורה. .

איך זה מתאים ל- MCU: צ’יידל, כמובן, שיחק את רודי מאז ושרד תוכניות צבע נוראיות לשריון שלו, ריסוק רגליו והבריפה. . .

שאנג-צ’י 2

שאנג-צ'י

(צילום מאת © אולפני מארוול 2021. כל הזכויות שמורות.)

תאריך הוצאה: TBA

מה שאנחנו יודעים: בתחילת דצמבר 2021, הדיווחים הציעו כי הבמאי דסטין דניאל קרטון יחזור להגה א ‘ שאנג-צ’י המשך ופיתוח פרויקטים אחרים עבור דיסני ומארוול. יש להניח כי סימו ליו ואוקוופינה יחזרו כשאנג-צ’י וקטי כשמנג’ר ג’אנג ימשיכו לבנות מחדש את עשר הטבעות כ- Xialing. משהו לכדור הארץ. שאנג-צ’י . אבל במילה שקרטון יביים את הבא נוקמים שאנג-צ’י .

איך זה מתאים ל- MCU: האות המשדר לחלל הוא הגדול כאן. האם זה ימשוך מירוץ זר דמוי דרקון למוקד המוקד? ? או שמא מדובר בהסחה אדירה ואילו ארגון עשר הטבעות חוזר לגדולה בעולם התחתון הפלילי? ואם כבר מדברים על עתידה של Xialing כבוס פשע, היא ללא ספק תתמודד עם מתנגדים כמו שרון קרטר (אמילי ונקאמפ) וקינגפין במסע שלה להצליח יותר מאביה המנוח.

ספיידרמן 4

(צילום מאת מאט קנדי/© Sony Pictures Leading)

תאריך הוצאה:

ספיידרמן . אכן, אין דרך הביתה . . . ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש ביוני, פסקל העניקה למגוון ראיון בו אישרה פיתוח במספר כותרות הקשורות לספיידרמן, כולל סרט חדש של טום הולנד.

לשאת איתנו כשאנחנו משערים בפראות. הנוקמים: מלחמות סודיות ספיידרמן 4 . #1 (בו פיטר מנסה להצטרף ל- FF) תהיה נקודת התחלה מדהימה. כמו כן, תמיד יתכן שהוא ימצא פשע מאורגן קינגפין ווילסון פיסק כמתנגדו החדש. תאריכי שחרור, פרויקט זה יצטרך להשתלב בין שאפות השלב האחרות. .

. הכל. ב- 26 ביולי 2022, Word Brece המציינת את דסטין דניאל קרטון יביים את הסרט. באותו ספטמבר, . , הוא הקניט שהסרט יהיה “מרחץ דמים” ויעורר השראה בדור הבא של הנוקמים.

איך זה מתאים ל- MCU: בהתחשב במספר הפעמים שקאנג הזכיר פתיחת “שושלת” ב , . הסרט שנקבע שנה אחרי שושלת קאנגשחרור, אנו תוהים אם יסופרו כמה סיפורי שלב 6 נוספים במהלך שלטונו.

תאריך בכורה: 7 במאי 2027

השישי נוקמים הסרט יסיים את שלב 6 ואת הסאגה המולטיברס. הכותרת מציעה גם כמה רמזים מכיוון שמארוול קומיקס פרסמה שני סיפורים אפיים עם השם הזה. הראשון שראו גיבורים ונבלים שהועברו ל- BattleWorld כדי שהביונדר יוכל לצפות בהם נלחמים. בשנייה ראו כמה גיבורים שזכרו כיצד עולמם היה לפני שפלישות שונות התמוטטו ותכננו נגד דוקטור דום, המאסטר ללא עוררין של כל המציאות, כדי להחזיר את היקום שאהבו. כמו כן, ספיידרמן מיילס מוראלס הצטרף ליקום הקומיקס של מארוול הזרם המרכזי לאחר מכן. , לוקימייקל וולדרון חתם על כתיבת התסריט, אך מארוול טרם מצאה במאי.

. אה, והסצנה שלאחר האשראי-אם מישהו יקרה-הייתה הרגע המושלם להפסיק את אקס מן .

פלא איש (סדרה)

. בהתחלה נבל, הדמות ראתה את שגיאת דרכיו (לאחר שמת, כמובן) ובסופו של דבר הצטרפה לנוקמים כחבר במצב טוב. . אנדרו אורח ישמש כסופר ראשי בתוכנית כשקרטון משמש כמפיק בכיר. הוא עשוי גם לביים כמה פרקים בתנאי שזה לא מתנגש עם שלו נוקמים . באוקטובר 2022, . צוות שחקנים נוסף כולל . , התמונה. .

. אבל כמו שזהותו האזרחית של פלא מן היא שחקן, יתכן שיש גם הזדמנות נוספת להמחיש איך נראים סרטים ב- MCU.

סדרת הטלוויזיה של ריאן קוגלר וואקנדה (סדרה)

, פנתר שחור הבמאי ראיין קוגלר יפתח ויפיק סדרה שנקבעה בוואקנדה. לא ברור אם זה יספר סיפורים נוספים על העבר של המדינה או ירחיב על רעיונות ודמויות שנראו בסרט וסרט ההמשך שלה. מעבר לתפאורה, שום דבר אחר לא ידוע.

איך זה מתאים ל- MCU: להניח שהוא מוגדר אחרי , זה יכול להיות סיפור על בנייה מחדש לאחר אירועי הסרט.

(תמונה מאת אולפני מארוול, אולפני וולט דיסני תמונות קולנוע)

תאריך בכורה: TBA

מה שאנחנו יודעים: . נראה כי פרויקט זה הוא מושג וואקנדה נוסף שמעבר לזה שקוגלר מתפתח.

איך זה מתאים ל- MCU: דגש על Okoye – ודורה מילאג’ה האחרת לצורך העניין – מציעה אפשרויות בלתי נספרות לסיפור ולחקור נוסף של וואקנדה. זה יכול גם לחזק את קשריה לדמויות מעבר לגבולותיה. , .

ייצור סקרלט ג’והנסון ללא כותרת

TBA

מה שאנחנו יודעים: במהלך נובמבר 2021 טקס פרס סינמטק האמריקני בכבודו של סקרלט ג’והנסון, פייג ‘נתן להחליק את זה אלמנה שחורה כוכב יפיק פרויקט לאולפני מארוול. .

המעורבות של ג’והנסון עם מארוול מפתיעה במקצת, מכיוון שהיא תבעה את דיסני על הבכורה של דיסני+ מוקדם יותר באותה שנה. למרות שחליפות כאלה אינן נדירות, נראה היה שיש רמה חריגה של איבה בין דיסני לצוות של ג’והנסון – בעיתונות, לפחות. אבל עם העניין שנפתר, נראה שג’והנסון עדיין ישתתף במאמצי העתיד של מארוול.

איך זה מתאים ל- MCU: , צוות הנוקמים הכל-נשי. כמו כן, למרות שאנו מפרטים את זה כפרויקט סרטים, יתכן גם שזו תהיה סדרת דיסני+.

נובה

TBA

, נובה, שוטרי החלל הצהובים עם חיל הנובה, שנראו על חבר בחיל נובה, ונראו ב שומרי הגלקסיה. בזמן הדו”ח הראשוני, לא היה ברור אם נובה יהיה סרט או דיסני+ סדרה. בשני המקרים, זה היה עוקב אחר אדם שיחזור יכולות משופרות עם הצטרפותו לחיל. בסתיו שעבר, הדיווחים שיצאו מהפרויקט התפתח למצגת מיוחדת של מארוול כמו , יצטרך לחכות די הרבה זמן.

האם זה צריך להפוך למציאות, נובה יכול לתפוס את מקומו של שומרים כחלון המפתח להתרחשויות הבין -גלקטיות של מארוול.

מה שאנחנו יודעים: באוקטובר 2022, דיווחים עלו על סדרה פוטנציאלית ובהה בפול בטני כחזון הלבן בהשתתפות והמאבק שלו להחזיר את הזיכרונות שהחזון המשושה העביר לו. אגתה .

איך זה מתאים ל- MCU: . .

רשימה מלאה של סרטי מארוול הקרובים

26 ביולי 2024 – קפטן אמריקה: עולם חדש ואמיץ

20 בדצמבר 2024 – רעם

להב

2 במאי 2025 – ארבעת המופלאים


7 במאי 2027 –

מארוול סרטי סדר: כיצד לצפות בכל סרטי MCU וסדרות באופן כרונולוגי

אם אתה רוצה לראות את הפלא ו נוקמים קפטן אמריקה: הנוקם הראשון, !

שלב ראשון (2008-2012)

  • (9 ביולי 2021)
  • (3 בספטמבר 2021)
  • נצח (5 בנובמבר 2021)
  • (17 בדצמבר 2021)
  • (8 ביולי 2022)
  • (11 בנובמבר 2022)

שלב חמש (2023-2024)

שלב שש (2024-2026)

אתה יכול לבדוק את התכונה הרגילה שלנו בכל סרטי מארוול הקרובים עם פרטי המפתח! . אז בזמן , . להיות ב. . הנוקמים: משחק קצה.

הסרט הבא שנקבע בציר הזמן הוא קפטן מארוול, . וכן לאחר מכן והפנייה העולמית של RDJ כטוני סטארק. ניתן לראות את הסרטים בסדר שחרור לאחר מכן, למעט 2021 אלמנה שחורה, .

דרך הסיום האפי של (שבעצם השלים את שלושת השלבים הראשונים של ה- MCU), הייתה קפיצה קדימה של 5 שנים, והציבה את כל מה שקורה בשלב 4 ואילך בעתיד הקרוב. שאנג-צ’י, לוקי, , פלקון וחייל החורף, וכן הוקיי . ואז היה השניים הענקיים אגרוף עם וכן . אביר ירח, , ת’ור: אהבה ורעם כולם מוגדרים כרונולוגיים על ידי שחרורו לאחר מכן. ועכשיו, הוספנו .

אז אם אתה רוצה לצפות ב- MCU לפי הזמנת שחרור, הרשימה שלמעלה היא המדריך שלך. !