34 פריצות פוקימון רומיות הטובות ביותר משנת 2023, 10 פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר בכל הזמנים | גורילה משחקית

0

10 הפריצות הטובות ביותר של Pokémon ROM בכל הזמנים

Contents

הצגנו קישורים ל- eBay שם תוכלו לקנות עגלות בהתאמה אישית של מעריצים עם התקנתם של פריצות ROM, ואנחנו מרוויחים עמלה קטנה מהרכישות הללו. אתה יכול גם למצוא את הקבצים לפריצות ROM אלה באופן מקוון בחינם.

34 פריצות פוקימון רומיות הטובות ביותר משנת 2023

אני משחק עם פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר כבר שנים, וכל אחד מהם אף פעם לא מצליח לעשות משהו חדש.

זה בזכות קהילת הפוקימון המוכשרת להפליא שמבלה חודשים, אם לא שנים בבניית פריצות ה- ROM האלה כדי לעזור לגיימרים לעבור את התקופות הגסות האלה.

פריצות הפוקימון ROM האלה הן מהטובות באינטרנט. כאן תוכלו למצוא רשימה של המועדפים שלנו. חלקם הוטבעו מעט, וחלקם מרגישים כמו משחקים חדשים לחלוטין.

אם אתה חדש ב- Pokemon ROM פריצות ובאמולטורים הטובים ביותר לפוקימון, אל תדאג.

כל מה שאתה צריך זה להוריד את ה- ROM באמצעות הקישורים תחת כל קטע ואז להשתמש באמולטור הנכון בטלפון, PC/Mac, או אפילו על כף יד הרטרו הטובה ביותר כדי לשחק אותם.

.

הצגנו קישורים ל- eBay שם תוכלו לקנות עגלות בהתאמה אישית של מעריצים עם התקנתם של פריצות ROM, ואנחנו מרוויחים עמלה קטנה מהרכישות הללו. אתה יכול גם למצוא את הקבצים לפריצות ROM אלה באופן מקוון בחינם.

תוכן העניינים

1. מהדורת רקטות צוות פוקימון

מהדורת הרקטות של Team Best Pokemon ROM פריצות

תאר לעצמך לשחק במשחק הפוקימון האדום הקלאסי, אבל בנעלי הקבוצה של רוקט? !

מבחינה טכנית Team Team Rocket Edition היא גרסה מחודשת של פוקימון אש אדום, אבל זה היה גרסה מחודשת של אדום, אז אני אתן לך להחליט על זה!

במשחק הזה אתה משחק כחבר ב- Team Rocket. כאן תוכלו לגנוב, ורמו את דרכם לפסגה, עוסקים עם רבים מחברי הכנופיה הרשעים. אני לא רוצה להרוס חלק גדול מהסיפור כי זה אחד שאתה פשוט צריך לשחק, אבל במשחק הזה תלמד יותר על Team Rocket ממה שאתה יכול לדמיין אי פעם.

אתה נתקל במספר רחב של תיאוריות קונספירציה מבוססות מעריצים, אתה גונב שחקנים פוקימון, ואתה נתקל בכמה דמויות מוכרות מאוד בפרספקטיבה אחרת.

זה לוקח משחק קלאסי, ומעיף אותו על ראשו. אם אתה מעריץ של אחד ממשחקי הצבע הטובים ביותר של Gameboy, אני ממליץ לתת לזה ללכת.

2. פוקימון אור פלטינה

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון אור פלטינה

פוקימון רובי/ספיר היה קלאסיקה למקדמה של Gameboy ומכרה למעלה מ -16 מיליון יחידות, מה שרק הולך להראות כמה זה היה טוב.

אם אתה מחפש משחק שמבוסס סביב המשחק המדהים הזה, פוקימון אור פלטינה הוא זה שצריך ללכת אליו.

האק הזה של פוקימון רום מאפשר לך לנסוע לא לאחד, אלא שני אזורים המכונה זרי ולורן. Wesleyfg, האגדה שמאחורי האק הזה של ROM הוסיף גם במנהיגים חדשים, ארבע העילית, יריבים שאולי אתה זוכר ועומס סירות של פוקימון מקנטו, ג’והטו, הון, סיננו ואונובה.

זה הרבה פוקימון!

אם זה לא הספיק, המשחק הזה מאפשר לך לנסוע בממדים חדשים, לתפוס כל פוקימון אגדי עד לאונובה והוא כולל אירוע גמר ענק בשם אליפות העולם בפוקימון.

סיבובי אירוע זה של המשחק יפה וגורם לך להרגיש מושלם לאחר השלמת. זה אחד הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומיות לאלו מכם שאוהבים את רובי וספיר!

יש לנו רשימה של רמאות הטובות ביותר של פוקימון אור פלטינה, האם אתה צריך לצלול למשחק.

3. פוקימון לא קשור

Pokemon Unboun!

עולמו של בוריוס עולה לבמה במשחק הזה. אני יודע שזה נשמע קצת כמו שם גיבור העל הגרוע ביותר בעולם, אבל הישאר איתי כי זה אזור נהדר!

כמו כל כך הרבה כותרות ברשימה זו, Unbound משתמשת בפיר. אתה יכול לבחור מטונות של דמויות שונות ותלבושות, להתאים אישית את המאמן שלך לתוכן הלב שלך.

יש 80 משימות שיש להשלים והכל פשוט מרגיש רענן בהשוואה לנוסחה המנוסה והנבדק. אפילו הדרך בה אתה אוסף HMS השתנה וזה פשוט עובד!

קרא את הסקירה המלאה שלנו: סקירה בלתי מוגבלת של פוקימון

4. Pokemon Mega Power

Pokemon Mega Power לוקח את כל מה שאנחנו אוהבים מפוקימון אמרלד והופך אותו ל -11!

באופן מוזר, וכאן הדברים הופכים קצת יותר כהים, הפוקימון מתחזק ככל שאתה מתנסה בהם.

מישהו שואב המון מזומנים בחשבון הבנק שלך, כך שתוכל לבצע בדיקות מדעיות על מפלצות הכיס שלך. האם הם רוצים לעזור לך ולפוקימון סוג, או שהם פשוט עושים צבא טייסת סופר כדי לעשות את ההצעה שלהם?

עם לא אחד, לא שניים, אלא שְׁלוֹשָׁה אזורים חדשים לחקור וכל הפריטים מדורות ארבע לשבע, זו הרפתקה אלטרנטיבית מרגשת עבור שחקנים שאוהבים אמרלד לשקוע את שיניהם לתוכם!

5. פוקימון גאיה

פוקימון גאיה

נראה שקהילת הפוקימון ממש כמו פריצות אדומות באש, וזה עוד אחד, רק עם “טוויסט” הרבה יותר גדול יותר מאשר לרוב.

גרזת ה- ROM מתחילה בכך שפרופסור רדווד שמה לב לעלייה באזור הסיסמי האזור ומבקש מאמני פוקימון מקומיים להבין מדוע.

המשחק הזה מציג פוקימון חדש מקנטו, ג’והטו, הון, סינוה, אונובה ואפילו קלוס, מה שהופך את הצוות שלך לתמהיל ענק מכל הדורות. עם זה באה היכולת ללמד אותם יכולות מודרניות ואפילו מגה מפתחות אותן בקרב.

האק הזה של ROM מעדכן את כל הספריטים, המהלכים, HM, המאמנים והאיורים הבונים, ומעניק לו מראה שונה במקצת בהשוואה לפריצות אדומות אחרות באש.

אחת התוספות האהובות עליי היא העובדה שאתה יכול לטפס על קירות, ואפילו לגלות גם אזורים מתחת למים!

זה שווה הורדה, כי היי, זה בחמישייה המובילה שלנו, יש לנו אפילו רשימה של בגידות הפוקימון GAIAI הטובות ביותר אם אתה רוצה לתבל את המשחק שלך.

6. פוקימון מזוגג

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - מזוגג פוקימון

זה משחק שנתקלתי בו ואהבתי לחלוטין. פוקימון מזוגג נוגע למסתורין ובלבול כאשר מתרחשת בעיה בלתי צפויה ברחבי האזור.

כוח מסתורי שולח את עולם הפוקימון ואת העולם האמיתי במסלול התנגשות ומטרה שלך לגלות מדוע כל זאת תוך כדי חקר חורבות עתיקות, פוקימון מסתורי ופיקאצ’ו מצולף שכעוס יותר מאשר מיני צ’יוואה.

כשאתה מגיע ליום ההולדת ה -12 שלך אתה יכול לבחור מבין לא 3, לא 4 אלא 5 מנות ראשונות שונות, והפוקימון ברחבי העולם שלך מגיע מהאזורים של טונוד, ג’והטו ודירוג המעניקים לך שילוב מוזר מאוד של פוקימון לתפוס.

האק הזה של פוקימון רום הציג גם פוקימון “עולם החלומות” שעשוי לתת לך תובנה קלה על קו הסיפור.

אם פוקימון חדש לא הספיק, אתה יכול גם לתפוס את כל האגדים מקנטו לסיננו ושמונה נוספים מאזור האונובה.

זה אחד להוסיף לקולקציה שלך אם אתה מחפש יותר את הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומיות להוסיף לאוסף שלך. קו הסיפור זכה לי בשבילי!

7. גרסת פוקימון אולטרה סגול

לאחר שראית את הלוגו של GBA בצד אמנות הכריכה, תדע מיד שמדובר בפוקימון פונה עוד Hack של פוקימון.

אבל מה שאני אוהב בזה הוא שאתה באמת יכול להשיג כל פוקימון בודד משלושת הדורות הראשונים עם משחק אחד בלבד ולא מתעסק מסחר בסחר!

יש גם תכונה ממש מגניבה בה שחקנים יכולים לבחור לתפוס את הפוקימון שלהם באזור ספארי במקום לקחת את אחד המתחילים של פרופ ‘אוק. זה אומר שאתה יכול להתחיל לשחק עם פוקימון חדש לחלוטין נדיר לסדרה.

שחקנים יכולים להשיג גם מאובנים וגם להילחם בפוקימון במשחק הזה, לא נאלצים לבחור בין אומניטה לקבוטו או היטמונלי לבין היטמונצ’ן.

בסך הכל, זה אחד הפריצות הפוקימון ROM העמוק ביותר ששיחקנו אי פעם!

8. פוקימון כהה עולה

האם אי פעם יש לך חלומות ממש מוזרים על פוקימון? כן, כך גם אני, אבל דמיין משחק המבוסס על חלום בו פוקימון מבקש ממך לעזור לו להציל את העולם?

האדם הממוצע כנראה היה חושב שזה היה סיוט, אבל זה בעיניי נשמע כמו החלום הכי טוב אי פעם. פוקימון עולה כהה מבסס את סיפור העלילה שלו בדיוק על זה, אז כשאתה מדבר עם החבר הכי טוב שלך על זה, מסתבר שהיה לו אותו חלום בדיוק!

האק הזה של ROM אולי לא “גדול” כמו כמה אחרים ברשימה, אבל זה בכלל לא מעריך את חווית המשחק. במשחק הזה יש מעל 380 פוקימונים לתפוס, מאזורים כמו קנטו, ג’והטו, הון, סיננו ואונובה.

. אבל מה שהופך את האק הזה של ה- ROM הזה כל כך טוב הוא שהוא מביא פוקימון מודרני, נע ותכונות למשחק, עם מראה מלוטש.

זהו גרזן ROM לאלו מכם שרוצים לשמור עליו בית ספר ישן, אך כמו כמה מהדורות החדשים יותר כמו יכולות עולם החלומות וכו ‘.

9. פוקימון פלורה שמיים

פוקימון רומס הטוב ביותר - פוקימון פלורה סקיי קייס קייס משחקי Modded

פוקימון פלורה שמיים מתחילים בקרב בין הדיאלגה הפוקימון האגדית לפאלקיה. לאחר סיום הקרב האפי הם משאירים אחריה פורטל פתוח בין עולם העיירה משחרר את הג’ירטינה לאזור שמגיע עם הרבה בעיות.

זה התפקיד שלך לסגור את הפורטל לפני שיהיה מאוחר מדי, הכל תוך כדי אימון הפוקימון שלך ומגיע נגד צוות מגמה ואקווה שמנסים לתפוס פוקימונים אגדיים להשתלט על העולם.

ה- ROM Hack מציג קו סיפור שלא נראה לפני כן, אירועים חדשים הכוללים מספר רחב של פוקימונים אגדיים כמו מיו, קיוגרה, רייקזה, שיימין ועוד.

העולם מלא יותר מ -380 פוקימונים שתוכלו לתפוס, משחקי מיני חדשים, מהלכים חדשים, פריטים, HM ומספר רחב של דמויות חדשות שתאהבו/שונא.

הם אפילו הוסיפו מערכת יום/לילה שמעוררת אירועים על בסיס הזמן והמיקום בו אתה נמצא, וגורמים למשחק להרגיש אקראי בצורה טבעית מאוד.

זהו אחד הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רום למי שרוצה קו סיפור פשוט וקל להבנה. כזה שאתה יכול פשוט להירגע לשחק בו.

10.

פוקימון בראון

פוקימון בראון ידוע על ידי רבים, מכיוון שהוא אחד הפוקימונים העתיקים ביותר של פוקימון רומם מסביב. זה מבוסס על המשחק הקלאסי של Gameboy אבל עם כמה שינויים קלים בסיפור העלילה.

. עם זה מגיע שבעה סוגים חדשים של פוקימונים שלא הוצגו בפוקימון אדום/כחול.

דמיין אזור חדש בפוקימון אדום, עם דמויות חדשות, פוקימון חדש, רצועות מוזיקה שונות, נופים חדשים ועלילה ענקית שמעולם לא שמעת עליהם. זה פוקימון בראון.

זה לא מתעדכן כמו פריצות ROM אחרות, ולמרות שזה מרגיש כאילו הוא נשאר בחוץ, זה רק בגלל שזה כבר משחק נהדר שלא צריך הרבה לצבוט.

יש לו תחושה ישנה, ​​וינטג ‘משנות ה -90 וזה מה שמושך רבים לפרוץ הזה, זה שונה, אבל מרגיש נוסטלגי בו זמנית.

11. פוקימון פריזמה

פריזות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון פריזמה

Pokemon Prism הוא אחד מפריצות ה- ROM הפופולריות ביותר שיש שם, לא רק בגלל שהוא קיים זמן מה אלא בגלל שהוא אחד הפוקימונים הטובים ביותר ש- Pokemon Rom שם בחוץ.

. אזור זה מושחת ובסופו.

אזור זה למעשה גדול בהרבה מג’והטו, הוא כולל למעלה מ -250 פוקימונים מארבעה אזורים שונים ומוסיף סוגי פוקימון פיות, גז וצלילים שהוא מדהים. הצליל כסוג הוא גאוני ומדוע נינטנדו לא חשבה על זה מעבר לנו!

לאורך כל המסע שלך, כמו כל גרזן ROM אחר, תגלו חידות, אזורים חדשים, פוקמונים אגדיים ודברים אלה שנקראים מטבעות זהב המאפשרים לכם לפתוח דברים מגניבים ממש מגניבים.

יש רק 80 בכל המשחק, אז הקדישו אותם בחוכמה!

אם זה לא הספיק המשחק הזה מוסיף יצירה, משחקי מיני חדשים ואזורי גלילה צדדיים כדי להפוך אותו לשונה לחלוטין לפריצות ROM של מתחרים אחרים!

12. פוקימון פיניקס עולה

עולה עולה עולה

Phoenix Rising הוא RPG פוקימון פוקימון פוקימון בחינם מתוצרת מעריצים, שפותח באמצעות RPG Maker XP ומנוע Pokémon Essentials.

המשחק מוגדר באזור חדש המכונה Hawthorne ומתהדר בשינויים בנוסחת פוקימון המקורית של סדרת הראשית, כך שתכלול נושא RPG מסורתי יותר כמו גם תכונות חדשות רבות.

זהו אחד הפריצות הטובות ביותר של פוקימון ROM בסביבה, תקופה. הזמן, והמאמץ המונח לזה הוא מעבר מדהים והצוות שמאחוריו צריך להיות גאה מאוד.

זה נראה כמו משחק חדש לחלוטין, וכנראה שאתה יכול לומר לנו ש- Game Freak פיתח את זה בעצמם, ואני מאמין לך! הגרפיקה והמראה הכללי מבוסס על ה- Nintendo DS, כך שהוא נראה הרבה יותר מודרני מהרוב ברשימה זו.

גרזן ROM זה כולל מספר רחב של דברים מגניבים, למשל ישנם רגעי משחק שנקבעו בחירה, התאמה אישית של תווים, עצי מיומנות וקבצי שמור מרובים.

אבל הקטע הטוב ביותר מגיע עם התפתחות מגה, התפתחות אזורית וצורות שריד! לדוגמה, יש מגה ארקנין, הו-הו צורה, מגה פליגון, שריד טנטקרואל ועוד, כולם מחכים להילכד!

הנפילה היחידה עם זו היא שהיא חדשה למדי, ורק פרק 1 הושק, כך שברגע שתתחיל להתמכר, אתה מבין שעדיין אין פרק נוסף. הצוות שמאחוריו עובד על פרקים נוספים, אבל כמו בכל גרזן ROM, הם לא מקבלים שכר כדי לעשות זאת, אז זה ישיק מתי ואם זה יסתיים.

13.

קוראי עיניים נשר כבר יידעו הכל על פוקימון רדיקלי אדום לאחר שקראו את הרשימה שלנו של רמאות אדומות רדיקליות הטובות ביותר של פוקימון.

אני לא אומר שרמאות היא ! וגם, האק של ה- ROM קצת קשה, אז אנחנו לא מתכוונים להחזיק את זה נגדך אם אתה מרמה!

תכונה חדשה אחת שאני אוהבת ב- ROM Hack זו היא ה- Pokenav – זה מכשיר קטן שעובד כמו אפליקציית המפות המועדפת עליך בטלפון שלך ועוזר לך למצוא את הפוקימון הטוב ביותר לתפקיד!

עבור כל אוהדי ה- Fireding שהלוואי שזה היה קצת יותר קשה וקצת יותר ‘רדיקלי’, ואז תן את הפריצה הזו!

קרא את הסקירה המלאה שלנו: סקירה אדומה רדיקלית של פוקימון

14. מהפכת פוקימון ברשת

פוקימון רומס הטוב ביותר - פוקימון מהפכת משחק MMO המציג משתמשים רבים הנעים באזור פוקימונים טיפוסי

?

.

מבחינתי, מהפכת פוקימון מקוונת היא ה- RPG המקוון האולטימטיבי. יש לו את כל האלמנטים של המשחקים המקוריים שאנחנו מכירים ואוהבים ומוסיפים תכונות חדשות כמו פגישה עם משתמשים אחרים והצטרפות לגילדות ספציפיות.

ישנם עדכונים ואירועים קבועים לשחקנים לקחת חלק בהם. בנוסף, עם ארבעה אזורים לחקור, יש הרבה מה לעסוק בגיימרים.

קרבות ה- PVP נראים הרבה יותר טובים מכפי שהיו גם הם ביום, כמעט כאילו היו להם הטיפול בפוקימון גו בעודם דבקים בשורשי הרטרו שלהם.

בסך הכל, זהו מוד אפי ואחד שמאפשר לך לשחק פוקימון כמו מעולם לא.

והקטן הכי טוב … זה 100% בחינם!

15. התחדשות פוקימון

פוקימון נולד מחדש הביא פשע וחוסר חוק לעולם ההכשרה של מפלצת הכיס.

זו הייתה הצלחה כזאת שהקבוצה לא יכולה לנוח על זרי הדפנה לאורך זמן, והתחדשות הפוקימון נולדה זמן קצר לאחר מכן.

עם סיפור חדש לגמרי שאפשר לשחק בו, התחדשות מעניקה למעריצים את ההזדמנות לחוות איך זה לבנות מחדש עיירה מקומית לאחר ש”מעשה של אלוהים “משאיר אותה בהריסות.

בזמן שאתה מנסה לתקן דברים ולהחזיר אנשים על רגליהם, צוות ה- Xen הידוע לשמצה מנסה לצלול את העולם לכאוס גדול יותר.

תן לזה מנוחה, חבר’ה!

בעוד שתואר זה בסופו של דבר לא היה קיים בלי שנולד מחדש, אני חייב להודות שאני מעדיף אותו על פני קודמו. המשחק צבעוני, הפוקימון (עד GEN 7) כיף להילחם איתו, וזה משחק עשוי היטב שהאוהדים בטוחים יאהבו.

16. כתום פוקימון

פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר - כיסוי כתום של פוקימון המציג דרקוניט לצד משחק של קרב ממשמש ובא

תפוז פוקימון טס למקום מספר 16 ברשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומיות בכל הזמנים!

זהו פריצה מרגשת של קריסטל פוקימון שרואה שחקנים לוקחים מאמן פוקימון מאי ולנסיה סביב הארכיפלג הכתום.

זה נשמע כמו משהו שאפשר לבקר בו בחוף צרפת או סרדיניה. הייתי מבקר לגמרי במקום הזה אם הייתי יכול, במיוחד אם היה דרקוניט מחכה לי!

הכירו את סמסון אוק וגילו בדיוק מה זה כדור ה- GS הזה שהוא באמת קורה. יש לו אווירה הוואי חזקה עליו ונראה מוכן לשתייה ליד הבריכה, לא חשוב לחקור פוקימון!

ההרפתקה החדשה הזו מרגשת ומחושבת היטב. זה בהחלט ניתן לנו הרבה כיף ובתקווה גם בשבילך!

17.

אני מניח שלא באמת יכולתי להמשיך הלאה בלי לדבר על פוקימון שנולד מחדש בפירוט רב יותר, במיוחד אחרי שציינתי את זה כל כך לעיל!

כן, נולד מחדש מביא תחושה שונה בהרבה לעולם הפוקימון. במקום שהכל יהיה קל ומאושר-מזל, יש תחושה מרושעת ואפלה אמיתית להליך.

זה קצת כמו זירת פשע בכנס פאנק STEM, ואני פורח את זה!

אחד הדברים שתבחין בהרפתקה חדשה לגמרי זו הוא המוזיקה האפית. Glitchxcity עשתה כמה מנגינות חריפות ללכת עם המשחק הזה, ובאמת הדגישה את התחושה הפוסט-אפוקליפטית של ההרפתקה.

התפאורה והבגדים שהדמויות לובשות כולם אינם השינויים החדשים היחידים, עם זאת, עם זאת. קרבות פוקימון קשה יותר לנצח מכפי שהיו בעבר, מה שגרם לשחקנים להשתמש בארגזי המוח שלהם לפני שהם לוחצים על כפתור ההתקפה ההוא.

האם אתה חושב שתוכל לאמן את הצוות האולטימטיבי להחזיר שלום לאזור?

18. פוקימון גודרה

פריצות ה- Pokemon ROM הטובות ביותר - פוקימון גודרה טוען מסך עם משחק מצבים

הסדרה הרחבה יותר של משחקי פוקימון הם כמה מכותרות ה- RPG הטובות ביותר בדור שלנו. ובכל זאת, הרשומה הסופית הזו ברשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומיות לוקחת את האלמנט שבחרת לרמה שלמה לא טובה.

כן, שחקנים תמיד הצליחו לשדרג פוקימון ולאסוף יכולות ופריטים חדשים, אך בהשוואה לכותרות RPG עם מנועי מוסר וקצות מרובות, הם קצת חסרים.

זה המקום בו פוקימון גודרה נכנסת, מוד שמעניק למשתמשים קשתות סיפור גורפות, מספר נתיבים לעקוב אחריו והרבה בעיות שונות לפתור ואזורים לחקור.

במילים אחרות, זה הופך פוקימון לסופר RPG על סטרואידים!

מלבד איסוף פוקימון, לשחקנים יש סיכוי לשחק באמת תפקידים שונים במשחק. נכנסים לצבא, הפוך לחבר בארבע האליטה, או נסה את היד שלך ברועה פוקימון סביב כעובד אזור ספארי.

ובמקום רק לבחור משלושה פוקימון מתחילים, יש 128 עצומים לבחור ממנו!

סוף כל סוף; כל כך הרבה ברירה!

. קריסטל פוקימון ברור

פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר - גרסה צלולה של פוקימון קריסטל

הבא ברשימת ההאקים המוערכים ביותר של פוקימון רומס הוא פוקימון קריסטל צלול, אפוס הרפתקאות עולם פתוח המבוסס על פוקימון קריסטל.

מה יכול להיות ברור יותר מזה!

עשו הכל, החל מהתאמה אישית של הדמות שלכם ועד לבקר בחדרי כושר בכל סדר ומנהיגים מאגרים מחדש שהובסו פעם אחת.

עם 16 תגים לאיסוף והיכולת להתחיל את ההרפתקה שלך בג’והטו או בקנטו, יש הרבה מה לשקוע את השיניים שלך.

אה, ותוכלו לבחור גם בין 24 פוקימון מתנע שונה. לפעמים יותר מדי בחירה זה דבר רע, אבל זה נותן לך 24 דרכים שונות לשחק! !

בנוסף אתה יכול לבזבז עכשיו את המזומנים הקשים שלך על בתים. זה פוקימון פוגש מונופול!

20. פרדוקס פוקימון אומגה

UNOVA ממלאת את התפקיד של הוכחת הקרקע בכניסה הבאה שלנו. שחק בתור סינתיה או דרייק כשאתה נלחם בגונים מהקבוצות רוקט, פלזמה ואקווה.

היי, מדברים על סיכויים לא אחידים!

מתוך כל המשחקים ברשימה זו, לפוקימון אומגה פרדוקס יש אולי את התכונה הנשמעת הכי מגניבה – האומגה מתפתחת.

לא רק זה, אלא שיש 40 פוקימונים חדשים לגמרי לגלות ולתפוס, כמו גם מנהיגי כושר חדשים, אויבים, יריבים … די הכל חדש!

וכפי שאתה יכול לראות מהדומם שלמעלה, הגרפיקה מעולה (אתה לא יכול לראות, אבל הכנתי את המחווה האיטלקית שאתה רואה שפים עושים כשהם מכינים רוטב טעים). !

21. פוקימון אנרגיה אפלה

Pokemon Anergy Energy עולה הבא ברשימה שלנו של הפוקימון הרומם הטוב ביותר, גרזן GBC ROM עם ויברציות גותיות וטוויסט חדש לסיפור.

אין צורך להילחם כדי להפוך לאלוף במשחק הזה. לבסוף, אתה יכול לקחת צעד אחורה ולא לדאוג להיות הטוב ביותר לפעם.

במקום זאת, השחקנים עוקבים אחר סיפור עליל.

התפתחות סחר מתרחשת באמצעות פילוס במקום להתעסק עם כבלי קישור או עסקאות WiFi, ושחקנים יכולים לגרום לפוקימון אחר להתפתח על ידי ביצוע משימות ספציפיות.

זה כסף פוקימון, אבל כפי שמעולם לא ראית אותו לפני כן!

22.

. זה התמצית הכללית של האק הזה של ה- ROM, עם זאצ’יאן, זמזנטה ואטרנטוס מופיעים בגרז.

.

לבעוט את העניינים עם פוקה, מבקר בונה/חתלתול-אסק כפוקימון המתנע שלך. עברו דרך עיירות וכפרים הנלחמים במנהיגי כושר ולהגן על גאלר מפני כוח מרושע.

Pokemon Dynamax, חקור בשעות היום, ופוקימון קרב מחפש קטטה בלילה. זה רעיון קטן ומסודר שלמרות שהוא לא טוען כמו החרב והמגן האמיתית, נותן לאוהדי משחקי המתג הרפתקה קטנה ומסודרת להחזיר איתה.

. ברונזה פוקימון

כולנו יודעים על קנטו וג’והטו, אבל האם שקלת אי פעם לקחת חג לקוהטו?

אה כן, יש לנו מחית על הידיים. ישנם 9 אזורים שאפשר לבקר בהם במשחק החדש הזה, ותוכלו לחזור לקאנטו דרך מנהרה ולבדוק במקום זאת את האזורים הישנים.

ברונזה בדרך כלל מגיעה לפני זהב וכסף בדירוג המדליות, אך הפעם ברונזה פוקימון מגיע אחרי משחקי ה- GBC המקוריים, ומביאים אתגרים חדשים והרפתקה קשה יותר להתמודדות.

Thont Team Rocket בעיר Cartridge, קוטף מטוטודיל, פיצ’ו או צ’ארמנדר כפוקימון המתנע שלך!

.

פוקימון סטורם סילבר הוא הכותרת הבאה ברשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רום, השותף לעוד אחד מפריצות ה- ROM האהובות עלינו, זהב קדוש.

בחרתי את Storm Silver כדי ללכת ברשימה הזו מכיוון שהיא קצת יותר קשה מזהב קדוש. עם כ -500 פוקימונים זמינים לאיסוף, גרסה חדשה זו של Soulsilver מתהדרת באירועים תסריטיים ואלמנטים של משחקים אפיים.

אם כבר, המשחקים האלה היו צריכים לרדת כמשחקי DS בפועל. .

25. שמש פוקימון סופרנובה ופנברה ירח 3DS

Supernova Sun תופס את המקום ה -25 ברשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומ.

תבטח בי; אני יודע שזה נשמע בלתי אפשרי, אבל זה נכון!

. אבל, בואו נהיה כנים, רמת המתח היא זו שהופכת את משחקי הפוקימון למרגשים עוד יותר!

אם שיחקת כל משחק מאז אדום וכחול וצריכים משהו שאתה באמת יכול לשקוע את השיניים שלך, אז המשחק הזה ובן לוויה שלו, פנברה מון ייתן לך כמה זמנים קשים.

צפו לקרבות קשים יותר, פוקימונים שהם מסובכים יותר לתפוס ולהילחם, והרבה יותר הפתעות מגעילות בחנות!

26. יהלום כהה של פוקימון

Diamond Dailemon Diamond של פוקימון מספק גרסה הרבה יותר טבילה של Diamond Pokemon, כאשר שחקנים יוצאים למצוא גירדוס אדום למראה מיסטי.

.

אני חייב לומר, גם המוזיקה במשחק הזה היא שנייה לאף אחד. הוסף אויב חדש להתמודדות והרבה NPCs לתקשר איתו, ויש לך קלאסיקה אמיתית על הידיים שלך.

27. פוקימון אולטרה מבריק מזהב סיגמא

Pokemon Ultra Shiny Gold Sigma צריכה לזכות בפרס על הכיסוי הטוב ביותר של האק של ROM בכל הזמנים. זה מבוסס על ארבעה משחקי אפי; פורה, כסף, זהב וקריסטל.

אז זה כל משחקי הפוקימון האהובים עלי בפרץ אחד … מה עוד יכולתי לבקש?

תתכונן גם לזה; שחקנים יכולים לתפוס מעל 800 פוקימונים במשחק הזה. כמה זה פראי! אנחנו מדברים על כל הפוקימונים מהגנים 1 עד 7 העומדים לרשות.

הגרפיקה נראית גם מדהימה על האק הזה, עם תכונות חדשות כמו פריטים מעניינים ואבני אבולוציה מגניבות למצוא לאורך הדרך.

זה גרז. למעשה, זה מובטח להעלות חיוך על הפנים שלך!

28. וולט לבן

פוקימון וולט ווייט עומד הבא ברשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רום!

עם כל 649 הפוקימונים עד לשלב זה הזמין לתפוס וקושי שיגרום לך לקרוע את השיניים שלך, יש הרבה מה להמשיך ולוואבי פוקמסטרים.

אנו מדברים על קרבות פוקימון משופרים עם מהלכים וסטטיסטיקות משופרות לכל המפלצות האהובות עליך. גם למאמנים היו גם סטטוס סטטוס, מה שהופך אותם להרבה יותר מסובכים לנצח.

יש המון מדריכים ורמזים מועילים בחוץ להשלמת המשחק הזה, ואתה תצטרך אותם אם אתה רוצה להגיע ממש עד הסוף!

29. פוקימון ירח שחור 2

אוקיי, אז פוקימון מון שחור 2 הוא לא השם הטוב ביותר עבור גרזן ROM, אבל זה אחד הפריצות DS האהובות עלינו בכל הזמנים ומשלב את ההרפתקאות האפיות בשמש ובירח עם שחור 2.

אנחנו אוהבים כותרת היברידית!

כמו כן (וזה יגרום לך להתרגש), למשחק הזה יש פוקימון חדש לגמרי שתוכל לאסוף, שמעולם לא נראה לפני כן בשום משחק!

זה לא מגניב כמו 100 פוקימונים חדשים, אבל אנחנו אף פעם לא כאלה להסתכל על סוס מתנה בפה!

עם מהלכים חדשים שנוצרו במיוחד עבור האק של ה- ROM והרבה מאמנים חדשים להיתקל, המשחק המדהים למראה יש משהו לכולם.

אל תשכח את היכולת לעשות גם התפתחות מגה מתוקה!

30.

אחד הדברים שאני הכי אוהב בפוקימון האק הזה הוא שהוא עוקב אחר סדרת האנימה הפוקימון הראשונה.

זה אומר, כפי שהשם מרמז, אתה משחק כאש קטצ’ום וממשיך בהרבה הרפתקאות מטורפות עם ברוק, מיסטי ופיקאצ’ו בגרירה!

דבק קרוב להפליא לקו העלילה של הסדרה ועם אלמנטים של סרטי הפוקימון שנזרקו לתמהיל, זהו הפריצה המושלמת עבור אלה שאוהבים את הסרט המצויר יותר מאשר בני משפחתם שלהם.

.

אין תכונות מפוארות כמו שלו או פוקימון מספיר ורובי מצטרפים לקלחת. אפר אפור נדבק לפוקימון הזמין בסדרה הראשונית, כך שאין סיכוי שאטרנטוס תופיע לאכול ברוק או כל דבר אחר!

31. פוקימון אמרלד רוג

הבא ברשימת הפוקי של הפוקימון רומס הטוב ביותר שלנו הוא פוקימון אמרלד רוג, פריצה של Roguelike ROM שהוא אחד הפריצות הממכרות ביותר ששיחקתי אי פעם.

אבל מה זה פריצה של Roguelike ROM?

אם אתה קורא רטרו דודו רגיל, תדע הכל על כותרות Roguelike כמו אדס ותאים מתים. בעיקרו של דבר, מדובר במשחקי RPG הסובבים סביב רמות שנוצרות באופן פרוצדוראלי.

זה אומר שתלוי להתקדמות שלך, הרמות משתנות בהתאם לכמה שאתה מסתדר.

בעיקרו של דבר, אי אפשר לתכנן קדימה מכיוון שאין לך מושג מה עשוי להמתין עוד יותר קדימה!

פוקימון אמרלד רוג נבדל ממשחקי הפוקימון העיקריים מכיוון שאתה לא עובר בעיירות שונות; שחקנים תופסים פוקימון במרכז מרכזי שדומה לאזור הבר ואז יוצאים לאתגרי קרב.

אם אתה אוהב את ההתכתשויות שלך, אז זהו גרזן ROM שאתה צריך בחיים שלך!

32.

פוקימון סורס הוא עוד גרז.

המשחק כולל 700+ פוקימונים ומעל 40 פוקימון ליקוי חמה, פוקימון שצורותיו השתנו במהלך ליקוי החמה המסתורי לפני 300 שנה.

. מה עוד יכול פוקמניאק לרצות?

33. גביש נוזלי פוקימון

גביש נוזלי של פוקימון הוא גרזן ROM מיוחד שכולנו אוהדי GBC אוהבים לחלוטין.

אתה רואה, דרך הכוח של הפירוק, הגרזן הזה משחזר את גביש פוקימון עם גרפיקה חדשה ותחושה מדהימה. יש גם מכונאי יום/לילה חדש וקאנטו כאזור הניתן לשחק כמו גם ג’והו.

כמה מגניב זה!

פסקול המחודש הוא גם מגע נחמד מאוד, וכך גם תנאי מזג האוויר שנתקלים במסך. אם אתה עדיין משוכנע (כמונו) שה- GBC היה ה- GameBoy הטוב ביותר, אז אתה חייב לעצמך לשחק את הרום הזה!

למה לא לבדוק!

34. Pokejoke DS – פרודיה על פוקימון

פוקימון פוקימון רומם הטוב ביותר - Pokejoke DS

אם חשבתם אי פעם שפוקימון היה קצת רציני מדי או גדול למגפיים שלו, בדוק את Pokejoke DS. !

כל הדיאלוג נכתב מחדש, מה שמאפשר לך פגיעה בונאדה מההתחלה ועד הסוף. כמו Deadpool, זה שובר את הקיר הרביעי ומוצא כיף במשחקים אחרים, כמו גם NPCs מפטרים ספינות אפיות של אפי

זהו משחק בלתי צפוי בוודאות, עם המון הפתעות הומור אנרכיות מרגשות ואופטר מוסתרות בכל פינה!

כמה פריצות פוקימון רומיות יש?

בזמן הכתיבה, ישנם יותר מ -2,000 פריצות פוקימון רומיות זמינות למעריצי הפוקימון לשחק. זה אמור להספיק כדי למנוע מעריצים מקאנטו לפלדיאה תפוסה!

. לכן, אם סיימתם את כל אלה אז אל תפחדו – יש הרבה יותר הרפתקאות דמיוניות שיש לכם להתמודד (או להתקפה מהירה, תלוי בצעד האהוב עליכם).

איך אני מנגן פריצות פוקימון רומיות?

ניתן לשחק בקלות את פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר על ידי הורדת אמולטור ללא עלות. יש גם מופע בו האוהדים מוכרים מחסניות בהתאמה אישית של ROMs כדי שתוכלו לחרוט אותם ל- GameBoy DMG, צבע או התקדמות.

עיין ברשימה שלנו של אמולי הפוקימון הטובים ביותר כדי לבחור איזו תוכנית היא המתאימה לך!

מה זה האק הפוקימון העתיק ביותר?

.

בעוד הפריצה של פוקימון ROM מתחילה בסוף שנות ה -90 עם האקרים המשנים את פוקימון אדום, זה היה הפוקימון בראון של 2004 שהיה הפריצה הראשונה המוצגת והפונקציונלית הראשונה בסצנה והפריצה הראשונה שהפכה את הפוקימון האדום/כחול על הראש עם תכונות חדשות.

?

האק של הפוקימון ROM שהורד הכי הרבה פעמים הוא פוקימון אולטרה סגול עם 587,116 הורדות עד כה.

על פי רומאקינג.נטו, אולטרה ויולט ראתה את ההורדות הכי הרבה של כל גרזן פוקימון רום. ולמרות שזה אולי לא העלה את רשימת הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומיות, אני חושב שלא אכפת לה לקחת את המקום השביעי עם סטטיסטיקות כאלה!

מהו האמולטור הטוב ביותר לשחק פריצות פוקימון רומיות?

מכיוון שה- ROM ברשימה זו משתרעים על כף יד של נינטנדו, רטרו -ארך הוא האמולטור הטוב ביותר לשימוש כדי לשחק את כולם.

מכיוון שרטרו הוא סוג של אמולטור של אמולטורים ‘, הוא מקיף קונסולות רבות ושונות של פעם, ומעניק לך רכזת מרכזית עבור אמולציה של DMG, GBC, GBA ו- DS!

אז יש מבט על פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר לדעתנו. אני רק רוצה לקחת את הרגע הזה לומר תודה לכל מה שעובד קשה על יצירות האמנות הדיגיטליות המדהימות האלה. זה באמת פותח פוקימון למעריצים חדשים וזקנים.

אם אתה קורא את זה ועבד על אחד מהפריצות של ה- ROM המאפיינים האלה, תודה לך!

אל תשכח ליידע אותנו את הפוקימון המועדף עליך לפרוץ בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם!

. אם אתה משתמש בקישורים אלה לרכישת פריט אנו עשויים להרוויח עמלה. תודה על תמיכתך.

פלה בת 29 שעברה התמכרות למשחקים מאז שהיה ילד. ברנדון הוא המייסד של רטרודודו ויצר ערוץ יוטיוב עם 240,000 מנויים המוקדשים למוצרי משחק רטרו. עכשיו הוא רוצה ליצור את לא.אתר אחד להצגת מוצרי הרטרו האחרונים מרחבי העולם.

10 הפריצות הטובות ביותר של Pokémon ROM בכל הזמנים

זהו האוסף השלם של 10 פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר שתוכלו לשחק כרגע אם אתם רק רוצים לתפוס את כולם.

10 פריצות ה- Pokémon ROM הטובות ביותר (קודי Gameshark)

פוקימון הוא תופעה שהולכת חזק מאז 1996, ועד כה נוצרו למעלה מ- 70 משחקים וספין-אופים רשמיים.

עם זאת, ישנם גם למעלה מ- 1000 פריצות ROM שנעשו על ידי האוהדים על בסיס המשחקים הרשמיים, אך לעתים קרובות הם מציעים חווית פוקימון חדשה לגמרי.

עם כל כך הרבה פריצות רומיות זמינות, זה יכול להיות מאתגר לדעת אילו כדאי לשחק, אז ריכזנו את פריצות הפוקימון הרומיות המובילות שתוכלו לשחק כרגע.

להלן 10 פריצות ה- Pokémon ROM הטובות ביותר:

10. פוקימון בראון

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון בראון

Pokémon Brown הוא גרזן רום של אדום הפוקימון המקורי, והוא נותן לשחקנים סיכוי לחקור את אזור רייון, הכולל חמישה סוגים יסודיים חדשים של פוקימון.

יחד עם 151 הפוקימון הזמין לתפוס מהמשחק המקורי, ישנם גם 73 “Fakemon” חדשים לגמרי שנוצרו במיוחד למשחק שתוכלו לאמן.

המשחק הזה היה אחד הפריצות הראשונות אי פעם, ותוכלו אפילו להשתמש בכמה מעשרת הבגידות האדומות הטובות ביותר של פוקימון בזמן ששיחקו אותו.

למרות היותו זמן מה, פוקימון בראון עודכן על ידי היוצר המקורי שלו בשנת 2014, כך שאם אתה רוצה לשחק אותו בעצמך, תרצה לתפוס את הגרסה הזו!

9. Pokémon Prism

פריזות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון פריזמה

Pokémon Prism לוקח את המספר שלנו תשע מקום ומשמש כסרט המשך לפוקימון בראון, מרים איפה שהמשחק הקודם הפסיק.

הפעם, שחקנים יכולים לחקור את אזור נלג’ו ולחזור לאזור ריג’ון מבראון לאחר השלמת ליגת הפוקימון.

הוא מכיל את כל 225 הפוקימון מהמשחק הקודם ו -28 חדשים שניתן למצוא רק ב- Naljo.

!

8. פוקימון גודרה

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון גודרה

פוקימון גודרה הוא אחד מעשרת משחקי המעריצים הטובים ביותר של פוקימון שיצרו אי פעם, והוא כולל אלמנטים רבים של RPG המעניקים לשחקנים הרבה אפשרויות בהן הם חווים את העלילה המסתעפת הם חווים.

במשחק זה תוכלו להצטרף לצבא, להפוך למפקד אזור ספארי, להיות מנהיג מפלגת מלחמה או להיכנס לאליטה VI.

.

אם אתה חובב פוקימון ו- RPGs, פוקימון גודרה הוא גרזן רום שלא תרצה לפספס.

7. פוקימון גאיה

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון גאיה

גרזן ROM המפטר הזה מתרחש באזור Orbtus, ארץ מלאה בשרידים והריסות מתרבות קדומה.

Pokémon Gaia כולל סיפור מדהים ומציג פוקימון מסוג פיות, התפתחות מגה, ומספר נכסים מותאמים אישית המסייעים להפריד אותו מפריצות אחרות.

אם אתה מעוניין בהיסטוריה ולחשוף תעלומות עתיקות, פוקימון גאיה היא אחת מעשרת הפריצות הטובות ביותר של ה- ROM שתוכלו לשחק.

6. פוקימון אדום רדיקלי

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון רדיקלי אדום

פוקימון רדיקלי אדום הוא פריצה של ROM של פייר, והיא מכוונת לשחקנים שרוצים יותר אתגר.

רדיקל אדום הוא משחק קשה הכולל קושי מעל הממוצע, ותצטרך לשים לב לאופן שבו אתה בונה את הצוות שלך אם אתה רוצה להגיע לסוף.

כמובן שתמיד תוכלו להשתמש בכמה מתוך 10 הבוגדים האדומים הרדיקליים הטובים ביותר של פוקימון אם אתם זקוקים ליד, אבל אחרת, תצטרכו להגיע מהר!

אנו ממליצים על המשחק הזה אם אתה אוהב את Fired אבל רוצה לנסות להשלים אותו במצב סופר קשה!

. פוקימון אור פלטינה

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון אור פלטינה

Pokémon Light Platinum הוא אחד מפריצות ה- ROM הידועות ביותר מעידן Gameboy Advance.

אמנם זהו שינוי של פוקימון רובי, אך המשחק הזה מבוסס גם באופן רופף על פוקימון פלטינה, הכולל את גירטינה, פאלקיה, ארצ’וס ודיאלגה כמרכזי הסיפור.

האק הזה של ROM מוסיף גם אירוע אליפות העולם של פוקימון ומשפר את ליגת הפוקימון על ידי החלפת כל מנהיגי הכושר הסטנדרטיים עם חברים מ- Elite IV.

יתר על כן, אתה יכול גם להשתמש בכמה מעשרת הבוגדים הטובים ביותר של פוקימון אור פלטינה אם אתה רוצה להתאים אישית את חווית המשחק שלך עוד יותר!

4. אורניום פוקימון

פריצות הפוקימון רומיות הטובות ביותר - אורניום פוקימון

אורניום פוקימון זכה לתשומת לב רבה בשנת 2016 לאחר שנגנז על ידי יוצרים בעקבות קמפיין של נינטנדו כדי להסיר אותו מהמחזור.

למרבה המזל, ברגע שמשהו יושב באינטרנט, הוא אף פעם לא נעלם באמת, ועד שהיצורים הורידו אורניום, הוא כבר הורד מעל 1.5 מיליון פעמים.

כיום קל יחסית למצוא את האק הזה של ROM, והוא כולל 190 פוקימון, כולל הרבה פקמון חדש שלא תוכלו למצוא במשחקי פוקימון קיימים אחרים.

נקבע באזור טנדור ומציג שמונה מנהיגי כושר ייחודיים שאתה יכול לנצח, אנו ממליצים מאוד לבדוק את הכותרת הזו.

3. פוקימון לא מוגבל

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - פוקימון לא מוגבל

Pokémon Unboun.

.

Unbound כולל גם Mega Evolutions ו- Z מהלכים החל מהעדכון האחרון שלה, בתוספת המון תוכן שלאחר המשחק שישאיר אתכם הרבה אחרי שהסיפור הראשי יסתיים!

אם אתם מחפשים משחק פוקימון נהדר עם סיפור מקורי כתוב היטב, אתם בהחלט תרצו לבדוק ללא הפסקה.

2.

הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רומ

פוקימון פיניקס Rising Pokémon Phoenix Rising הוא עוד גרזן ROM המשלב אלמנטים RPG רבים, כולל סיפור עלילתי מסתעף התלוי בבחירות שלך.

מלבד התחרות בעשרת משחקי הפוקימון הטובים ביותר בכל הזמנים, עולה הפניקס כוללת גם התפתחות מגה ופוקימון ריקמון ייחודי, שהם כמה מהיצורים המגניבים ביותר במשחק!

עדיף, הצוות שפיתח פוקימון פיניקס רייזינג לא נטש אותו, כך שסביר להניח שהוא ימשיך לקבל עדכונים בעתיד.

אנו ממליצים לחלוטין לבדוק את זה בעצמך אם אתה רוצה חווית פוקימון מלוטשת, מעוצבת היטב וייחודית.

1. מהפכת פוקימון ברשת

פריצות הפוקימון הרומיות הטובות ביותר - מהפכת פוקימון ברשת

המקום מספר אחד שלנו הוא מהפכת פוקימון ברשת, ואנחנו לא יכולים שלא להתפעל מהסולם העצום של המשחק הזה.

אמנם מדובר ב- MMO, אך הוא מאפשר לשחקנים לחקור את אזורי קנטו, הון, סיננו וג’והטו תוך כדי ניסיון לתפוס את פוקימון מכל שבעת הדורות.

אתה יכול גם ליצור גילדות עם חבריך ולהשתתף במספר מיני-משחקים ומשימות צדדיות סביב המפה.

והכי חשוב, כמו 25 משחקי ה- MMORPG הטובים ביותר בחינם, מהפכת פוקימון מקוונת לא עולה דבר לשחק, וכדאי לנסות אם אתה חובב פוקימון שרוצה לתפוס אותם עם חברים.

סיכום

פוקימון הוא אחד הזכיינות והפנדומים הגדולים בעולם, ותהיה קשה למצוא כל מי שלא לפחות שמע על זה.

למרות שיש המון משחקי פוקימון רשמיים לשחק, ישנם גם המון משחקי מעריצים שיוצרים השקיעו מאמץ של מאמץ שמאפשרים לשחקנים לחוות את עולם הפוקימון באופן ייחודי.

10 פריצות ה- ROM הללו הן הטובות ביותר מהטובות ביותר; כולם כולם שתוכלו להוריד אם כבר הונאתם את פוקימון סקרלט וסגול וצריכים משהו חדש כדי לשחק בו.

10 הפריצות הטובות ביותר של פוקימון רום

פריזמה של פוקימון, מזוגגת וגאיה כולם פריצות רומיות נהדרות מלכתחילה

בין אם באתרי הורדות או בדפי הוויקי הרשמיים, הטובים ביותר פוקימון . בפרט, GBA פוקימון פריצות ROM הן בקלות הפופולריות ביותר, ועורכת את הקוד הניתן לניתוח בקלות ממשחקי הבסיס אמרלד פוקימון פוקימון ירה ולשנות אותם למשהו קצת יותר מעודכן בזמנים. איכות חיים מתקנים, הגדרות קושי ויכולת הפעלה חוזרת באזור הופכים את מיקומם הזוהר בין פריצות שונות, ומבדיל אותם ממאות ברחבי האינטרנט.

קל להכין פריצה של רום של GBA פוקימון משחק, במיוחד עכשיו. עם יותר משאבי פריצה והשראה ממשחקים מודרניים, ROM פריצת. כמה פריצות שנרשימה כאן הם חדשים, בעוד שחלקם קיימים מאז הימים הראשונים הוותיקים של פריצת ROM עבור פוקימון. פוקימון פריצות רום שתוכלו לגלות שם, מדורגת לפי סדר האיכות לפחות לגדולה ביותר. עם זאת, אל תטעו, כל אחד מהשמות הללו שווה להוריד.

10. פוקימון קווצל

פוקימון קווצל, רומאק שאפתני הדומה לאמרלד מרובה משתתפים

פוקימון קווצל הוא גרז אמרלד פוקימון. אם אי פעם רצית לשחק עם חדש פוקימון . פוקימון קווצל מציע את אחת החוויות הניתנות להתאמה אישית שם בחוץ. כשאתה מתחיל את המשחק, אתה יכול לבחור בין מספר תווים הניתנים לשחק במקום פשוט להתקדם עם ספרייט ברירת המחדל. זה כולל שודדי עולם כמו ברנדן, זהב, אדום, מאי, גלוריה ועוד רבים. פוקימון קווצל מאפשר לך לשחק עם אחרים כדי ליהנות מההרפתקה שלך לבד או עם יריב ידידותי או שניים.

כמו פוקימון נשמה כסף וכן לב זהב, משחק זה כולל פוקימון שיכול לרוץ לצדך בעולם העולמי. אתה יכול גם לבחור כל מתנע שתרצה, בין אם מגן 1 או Gen 9. בנוגע לפוקימון שאפשר להרפתקה איתו, המשחק הזה כולל לא רק פוקימון עולמי משוטט אלא את כל הפוקדקס מדורות 1-3. מחוץ לדורות האלה מופיעים גם פוקימונים מיוחדים, כמו הצורות וההתחלה של ההיסוי מגן 8 ו- 9, בפוקדקס. בין אם אתה רוצה לשחק עם חברים או יריבים, פוקימון קווצל הוא מקום נהדר להתחיל בו כאחד הטובים ביותר פוקימון .

9.

פוקימון ללא גבול, אחד מפריצות ה- ROM הידועות ביותר שם בסצנת הפריצה המודרנית כיום

פוקימון לא קשור האק מאת סקלי, עם הרבה תכונות בהתאמה אישית ומנוע בהתאמה אישית לחלוטין. פוקימון לא קשור נכון לשמו, להיות ללא הגבלות הנוגעות לפוקימון אתה יכול לתפוס. . טונות של תכונות איכות מלוותות את המשחק הזה, החל מהריצה אוטומטית ועד שיש להם שטח תיק ללא הגבלה. מערכת ה- HM החדשה ב- Unbound מאפשרת לך להשתמש ב- HM כשאתה רוכש אותם בקלות. לא יותר נושאים סביב בידור כעבד HM!

לכל פוקימון יש עבודת ספרייט בהתאמה אישית כדי להתאים לטון המשחק, אך עבודת הספרייט הכוללת עודכנה כדי לתמוך בדרישות Gen 4. עם מערכת AI חדשה המשפחת את המקור מקורב, אתה יכול לשחק פוקימון לא קשור בכל מצב קושי שאתה אוהב. , פוקימון לא קשור יש הכל הנדרש לתקופה נהדרת. המשחק גם מצויד במערכת משימה משופצת, ומוסיף כמה תוכן נוסף באזור כך שתוכלו להרוויח כסף תוך כדי ליהנות מ פוקימון מסע.

8. פיוז’ן אינסופי של פוקימון

פיוז’ן אינסופי של פוקימון הוא אחד ההתיזות האחרונות והגדולות ביותר באזור הפריצה של ROM. נובע מרעיון זמן רב בהכנת פוקימון קהילה, פיוז’ן אינסופי של פוקימון מאמץ את הרעיון של שני פוקימון שיכולים להתמזג ומניח אותו בתוך עותק של פוקימון ירה. אגדות, מנות ראשונות, rattatas, אתה קורא לזה; אם אתה יכול לתפוס את זה, אתה בהחלט יכול למזג את זה. מלבד הפיזורים הקיימים במשחק, הסיפור הכללי והמשחקים עבור פיוז’ן אינסופי של פוקימון הוא סטנדרטי. פורה, אוהד לפחות יהיה סקרן לנסות.

האם תהית אי פעם איך ייראה צ’ארמנד? אם כן, נסה להתמזג יחד. ה פוקימון לקהילה היו המון כיף ליצור פיוז’ן ייחודי, יפה או אפילו מקולל. מה שעושה . זה הופך את אלפי השילובים של פוקימון לזמינים במשחק כל כך הרבה יותר מדהים לשחק איתם לאורך כל ההפעלה שלך. עם יותר מ -10,000 פוקימונים מותאמים אישית לאיסוף, אתה בהחלט לא יכול לתפוס את כולם, אבל אתה יכול לחקור את תוכן ליבך כדי למצוא את הפוקימון הטוב ביותר לצוות הפרוע שלך.

7. פוקימון אדום רדיקלי

פוקימון רום פורץ שם עד היום. נוצר על ידי א פוקימון רום סופרפאן המכונה SouperCell, זה פוקימון רום האק מתמקד בקושי בבית הספר הישן תוך הוספת תיקוני איכות החיים שהופכים את המודרניים פוקימון גדול. עם פריצת ROM מתקדמת של היום המודרני, אך עם הלך הרוח שהפך את ROM פריצה לפופולארית מלכתחילה, רדיקלי אדום הוא אחד העמודים של קהילת הפריצה שכל אחד צריך לנסות כשנכנסים לפריצות ROM עבור פוקימון. איזון פריצות כדי להפוך את המשחק ליותר משחק והוגן לצאת מהקופסה עם זה, כך שלא תצטרך לדאוג לפיצולים פיזיים ומיוחדים שיטסקו אותך בכל המשחק בזמן שאתה נלחם דרך האק הקשה הזה.

אדום רדיקלי, הבוסים התייבמו בפוקימון מיטבי שנבנה במיוחד כדי להיות אתגר. עם ה- AI המעודכן, האויבים הם חכמים יותר ומבינים מתי לרפא, לחולל ולתת לך ריצה לכסף שלך ולגמדי הכושר שלך. אם אתה רוצה לייעל את הצוות שלך, לא לדאוג. עם דקסנב, אתה יכול לצוד פוקימון עם יכולות נסתרות, ממש כמו במשחקים מודרניים. עם Mega Evolut. אם אתה אוהב את המראה הרטרו ללא אי הנוחות, אדום רדיקלי הוא אחד הפריצות הטובות ביותר.

. גרסת פוקימון גאיה

Pokemon Gaia הוא פריצה של פוקימון ROM שלוקחת נוחות מודרנית ומתרגמת אותם לתוכנה ישנה

פוקימון גאיה . . המשחק כולל גם אבולוציה של מגה, כמו גם אבנים שתוכלו לאסוף לאורך כל המשחק כדי לפתח את הפוקימון שלכם במהלך הקרב. . כמה אירועי מסע צדדים נוספים מחזירים גם חזרה, כמו תחרות תפיסת באגים מג’נרל 2 ואחוזת הקרב המקבילה למשחק זה, שנקראת ביצה הקרב.

עם תרשים הסוג החדש הכלול למשחק זה, המפתחים הוסיפו גם את הקלדת הפיות לתמהיל. עַל בראש כל תיקוני איכות החיים, לפוקימון גאיה יש גם אזור, סיפור ומפה חדש לגמרי. . גם מאמן וגם קיים כבר פוקימון שודדים רעננים ונראים חדשים, ומעניקים למשחק סגנון עקבי למרות העובדה שהוא ישן כמעט כמו קהילת הפריצה של ROM עצמה.

5. Pokemon Renegade Platinum

Pokemon Renegade Platnium הוא אחד הקושי הטוב ביותר ש- ROM פריצה שם בחוץ

דרייאנו, שם אימתני ב פוקימון פריצות קושי. בהשראת כותרות כמו פוקימון כחול קייזו ואחרים, דרייאנו ביקש ליצור גרזן קושי לכל אחד פוקימון . הוא עשה פריצות קושי לכל משחק, מפטר לפלטניום, לשחור לבן, כמו גם סרטי ההמשך שלהם. .

Pokemon Renegade Platinum . יש לו את אותו סיפור כמו משחק הבסיס אבל עם כמה פיתולים קלים. לדוגמה, אתה יכול להילחם בכמה מנהיגי כושר מוקדם, ויש כמה גזעי צד קלים, קווים, ושיכוצים ששומרים על המשחק רענן עבור אלה ששיחקו כבר בפלטינה. זה שומר על אותה זרימה של המשחק, עם התוספת שתוכלו לגשת לכל 493 הפוקימונים באזורים הטבעיים שלהם. כל מאמן, חבר בחדר כושר ומנהיג כושר שופץ כדי לקבל עקומת קושי קשה בהרבה, אז היו מוכנים להפעיל אסטרטגיה כלשהי אם אתם רוצים לנצח את הפריצה המספקת הזו מאוד. ואם אתה אוהב את מה שאתה רואה בעבודה של דרייאנו, אתה יכול לנסות גם את פריצות הקושי האחרות שלו!

4.

פוקימון כחול קייזו הוא אחד המשחקים הקשים ביותר בקהילת הפריצה של ROM

. . בעוד שפרץ דרייאנו כמו Renegade Platinum עשוי להיות הוגן ומאוזן אך עדיין קשה, גרז. קייזו, כמונח, הוא תווית המטריה הכללית למשחק שקשה כמו היזם יכול לעשות את זה. .

. פוקימון אמרלד קייזו

פוקימון אמרלד קייזו הוא קושי גרזן שרוב לא יכול לסיים

פוקימון אמרלד קייזו הוא אבל עם כמה דוקרנים נוספים. פוקימון . בהתחשב בעובדה שאמרלד עצמה כבר קצת קשה, לערום את הנוסחה של קייזו של להיות שוחק ככל האפשר הופך את המשחק הזה לכוח שיש לחשב איתו. עקומת הקושי למשחק זה היא מסיבית, ומעניקה לך מעט זמן להסתגל.

. קייזו אמרלד . המשחק מגיע עם DEX נגיש יותר, כמו גם סטטיסטיקות מחודשות, מהלכים וספריטים כדי לתת לכל דבר תחושה רעננה בזמן שאתה מתנשא היטב לבטון הכושר.

2. פוקימון פריזמה

פוקימון פריזמה הוא עמוד התווך נוסף של פוקימון סצנת האק רום. נוצר בתחילת שנות האלפיים, . אתה יכול לחקור את האזור החדש לגמרי, לאסוף מעל 700 פוקימונים בסגל המעודכן ברציפות, ולהילחם בכל המאמנים החדשים. אחת התכונות הייחודיות שפריזמה מציעה לפני כולם היא ההחלטה כבר בתחילת המשחק. . בעוד ששתי האפשרויות מאפשרות לך לחקור את האזור בדרך כלל, ההצטרפות ל- PIA תאפשר לך לקחת על עצמם היבטים נוספים של הסיפור. המשחק ניתן להפעלה מחדש, עם שני סיפורים לבחירה.

העיצוב בעולם הפתוח הוא היבט נוסף של פוקימון פריזמה זה גורם לזה להתבלט. במשחק הזה אין מחסומים, והרמות קנה מידה כשאתה משלים כל חדר כושר. להתמודד עם כל חדר כושר בכל דרך שתרצה. . המשחק מכיל כל מיני משימות צדדיות ותוכן נוסף. . אתה יכול לרכוש בית, להשתתף ב- Battle Frontier ולנסוע בכל האזורים החדשים עם בן / בת הזוג שלך פוקימון מאחוריך. .)

1. פוקימון מזוגג

פוקימון זיגוג הוא פריצה שנמצאת כאן מאז הימים הראשונים של פריצת רום

האק רום שהיה קיים מאז ההתחלה. פוקימון קהילה. הוא כולל מספר ראשונים, חמישה במקום שלושה, פוקימון עולמי חלומי, ושני אזורים בהתאמה אישית לחקור לצד ג’והטו. הוא מכיל גם את התפיסה המלאה עבור ה- DEX השלם, כמו גם שידור חוזר עם כל המאמנים (כולל מנהיגי כושר). נוסף. . גרז. פוקימון, .

? האם מישהו מהם נשמע לך כיף? האם יש לך מועדף שאתה רוצה שציינו? . !