35 משחקים מפחידים שמגיעים בשנת 2023, תור זהב חדש של אימת ההישרדות – Meristation, 33 משחקי אימה חדשים הקרובים של 2023 – Gameranx

0

33 משחקי אימה חדשים הקרובים משנת 2023

Contents

כאשר טרול חטף את אחותך, אתה חייב לעשות כל מה שנדרש כדי להחזיר אותה! אבל כדי לעשות זאת, תצטרך לעבור ארץ של יצורים, מוכרת וגם לא מוכרת, ולהישאר מחוץ לתפיסתם כדי שתוכל להמשיך!

35 משחקים מפחידים שמגיעים בשנת 2023, תור זהב חדש של אימת הישרדות

בואו נסתכל על כל האימה, ההישרדות, המתח, הזומבים, המפלצות והדברים המפחידים יותר שמגיעים למשחקי וידאו בשנת 2023 לקונסולות ומחשב.

עדכון: 17 בדצמבר, 2022 16:07 EST

יכול להיות שמחצית מהשמות ברשימות אלה מבוטלים, מתעכבים או פשוט בסופו של דבר לא כל כך גדולים, אבל כפי שהיא עומדת היום, השנה הבאה נראית עסוקה היסטורית עבור אוהדי אימת ההישרדות.

. כאן נפרט את כולם, לצד תאריכי השחרור הנוכחיים שלהם, ואחר כך נקטל אותם לסוגים שונים של רשימות, כך שתוכל למצוא בדיוק מה סוג המשחקים שלך. תהנה!

כל משחק אימה שמגיע בשנת 2023

35 משחקים מפחידים שמגיעים בשנת 2023, תור זהב חדש של אימת הישרדות

. שכחת את הסיסמא?

. יהיו הרבה משחקים לבחירה וזה הולך להיות אחת משנות המשחק הטובות ביותר עד כה. עם כל כך הרבה כותרות, זה יכול להיות מכריע לעקוב אחר כל אחד מהם, ולכן במאמר זה יש לנו רשימה של משחקי האימה החדשים והצפויים ביותר של 2023. אל תפחד, פשוט עקוב אחר הזמזומים … רוץ!

#33 מחפר

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S מתג
תאריך השחרור: 30 במרץ 2023

במשך עידנים, מלחים היו מספרים סיפורי הים הגבוה והסכנות שאורבים מתחת לגלים. אבל רבים מהסיפורים הללו היו מופרכים, מוגזמים או פשוט לא נכונים. עם זאת, זה לא אומר שאין מפלצות של העמוק, וב- מַחְפֵּר, תתקרב ואישי עם רבים מהם.

המסע שלך יתחיל כדייג פשוט שמנסה לפלס את דרכם וללמוד את האמת על האיים שהם דגים בתוכו. אבל ברגע שאתה מעז לאמץ את המים החשוכים בלילה, תראה כמה “דגים גדולים יותר” יש שם וכמה קטן הסירה שלך מרגישה בהשוואה.

אז אתה הכי מתחיל להאמין בסיפורי דגי מפלצת. .

#32 אירוע גרייהיל

פלטפורמה: מחשב
תאריך השחרור: Q3 2023

אירוע גרייהיל זורק שחקנים חזרה לתחילת שנות התשעים בעיירה קטנה בשם גרייהיל. כאשר מתעוררים התרחשויות טבעיות מוזרות בעיירה, התושבים מתחילים לחשוש שמשהו מחוץ לעולם הזה מגיע. כאשר קונספירציות מתמודדות על כך שהממשלה עשויה להיות מעורבת, העיירה מתחילה להתכונן להתקפה מתקפת מפלישה חייזרית. שחקנים לוקחים את התפקיד של גבר ממוצע חמוש רק עם עטלף ואקדח. עלו במעלה החלונות, נפגשו עם שכניכם, לחקור את האזור ועזרו להילחם בחייזרים שבקרוב פולשים לגרייהיל.

#31 פורט סוליס

פלטפורמה: PC PS5
תאריך השחרור: אוגוסט 2023

השחקנים נקבעים בתקופה בה האנושות החלה להתיישב כוכבי לכת מחוץ לכדור הארץ, ונכנסים לתפקיד של אדם בשם ג’ק. ג’ק מוצב על בסיס על מאדים, מגלה אזעקה שהולכת מהבסיס הסמוך, מה שמניע את ג’ק לבקר באזור כדי להציע סיוע. עם זאת, כשהגיע לבסיס פורט סוליס, הוא מוצא שהוא ריק. כעת הגיעה סערה מאסיבית לאזור מכריחה את ג’ק להישאר בבסיס עד הבוקר. לחבר את מה שקרה לצוות, חקור את פורט סוליס השומם, ונסה הכי קשה לשרוד עד הבוקר כדי לברוח בבסיס הבסיס יחד עם הזוועות שהוא מחזיק בתוכו.

#30 קדושים וחוטאים מתים מהלכים – פרק 2: תגמול

פלטפורמה: PS5
תאריך השחרור: 21 במרץ 2023

בזמן שהמתים המהלכים: Saints & Sinners – פרק 2: תגמול כבר שוחרר עבור אוהבי ה- Meta Quest 2 ו- Pico 4, בדיוק קיבלנו את המשחק כמו PC ו- PSVR2 השנה השנה. כותרת זו מוגדרת לאחר שחרור המשחק הראשוני, The Walking Dead: Saints & Sinners, שהיא חווית VR. השחקנים צריכים לשרוד איומים חדשים מזומבים לפלגים אנושיים אחרים. כמו קודם, תצטרך להסתכן בניו אורלינס, לפגוש מקומיים חדשים ולסייע בהישרדותם. בסך הכל, תעקוב אחר סיעה חדשה באזור שנקרא The Restlied כי המגדל דחה. משם, זו ההחלטה שלך אם לעזור לסיעה זו לגלוש מקום משלה.

#29 Bramble: The Mountain King

שחרור: 27 באפריל 2023

ברמבל: מלך ההרים עוקב אחר ילד צעיר בשם אול, שמתכוונת להציל את אחותו מטרול ענק. המשחק מתרחש בעולם פנטזיה המבוסס על אגדות נורדיות, ונראה שהוא חוויה די אטמוספרית וקולנועית. מי שנהנה משחקים כמו בפנים וסיוטים קטנים יקבל מושג על המשחק כאן כששחקנים יצאו למסע מלא מפלצות מחרידות. גם יצורים גדולים וקטנים מהווים איום פוטנציאלי, ולכן ברור שתצטרך להיזהר מתי לרוץ, יחד עם מתי אתה צריך להישאר ברור מחוץ לטווח הראייה.

#28 Ripout

פלטפורמה: PC XSX | S PS5
שחרור: 2023

מה שנשאר מהאנושות נמצא בחיפוש נואש אחר מקלט. אבל איפה זה ומה זה יכול להיות תעלומה. שחקנים הם רק אחד מבני האדם החיים הבודדים, ונגיף חייזר מוטציה צוד אותם. בחוויית משחק האימה של FPS זו, שחקנים יעזבו לספינות נטושות שונות בחלל בתקווה לחשוף ניצולים או פוטנציאל אמצעי למצוא מקלט בטוח. חפש בספינות אלה, אוסף שלל מיוחד ונלחם בהמות מוטציה שיחפשו את מותך. עם רמות שנוצרו באופן פרוצדוראלי, כל ריצה צריכה להרגיש כמו חוויה חדשה ורעננה. . .

#27 רוצח קלילות מהחלל החיצון: המשחק

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
שחרור: 2023

? . זהו משחק PVP בו שחקנים הם בני אדם שמנסים לשרוד את הפלישה של ליצנים חייזרים אלה או לרוצח קלילות עצמם המבקשים להפוך את בני האדם למקור אוכל. . אזרחי Crescent Cove חייבים לחקור את האזור, לאסוף שלל ונשק תוך הימנעות מלהתפוס על ידי הקלונס. בינתיים, הקלונות השונות הזמינות צריכות להיות בעלות שילוב משלהם של כלי נשק ייחודיים ומטורפים הדומים לסרט כשאתה מנסה לצוד כל אדם שהסתתר בתוך המפה.

#26 Daymare: 1994 Sandcastle

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
שחרור: 2023

. . השחקנים יכנסו לתפקיד של סוכן מיוחד בשם דלילה רייס. מרגל ממשלתי לשעבר, דלילה רייס, הוא כעת חבר בחטיבה המתקדמת של Hexacore למיצוי וחיפוש, הידוע גם בשם H.א..ה.ג. . שוב, אם אתה מכיר את המהדורה המקורית, Daymare: 1998, המשחק התחיל לראשונה כגרסה מחודשת של מעריצים של Residend Evil 2 לפני שהוא בוטל ונגרר ל- IP חדש לגמרי. אז תדע מיד מאיפה הגיעה השראה כלשהי בעת פיתוח הפרק הזה.

#25 ציד קרנבל

פלטפורמה: מחשב
שחרור: 2023

ציד קרנבל הוא משחק PVP שמפצל שחקנים לארנב או למפלצת קרנבל. המטרה של ארנבות מכניות אלה להעלות על המפלצת תוך כדי השלמת יעדים. עם זאת, כל ארנב דורש מפתח מתפתל כדי לשמור עליו טעון. אם אתה מפסיד מפתח, אתה נאלץ למצוא אחד או לשתף מפתח עם הצוות שלך. בינתיים, מפלצת הקרנבל יכולה לשוטט במפה ולנסות לצוד ארנבות אלה כדי לגנוב את המפתח שלהם. כמו הארנבות, המפלצת חייבת להישאר טעונה; אחרת, זה המשחק. כמובן שהארנבות המכניות לא יהיו קלות לאתר. יש אינספור ארנבות מתות סביב המפה ששחקנים יכולים להסתתר בתוכו בתקווה להתמזג כמו עוד ארנב מכני שנפטר. עם זאת, זכור שכשאתה כמעט מחוץ לתפקיד, מקש הרוח יפיק הרבה רעש, תוך התראה על נגן המפלצת במיקום שלך.

#24 הלם מערכת

פלטפורמה: מחשב
שחרור: 30 במאי 2023

המקורי . זה עזר להקים דברים רבים ש- RPGs מודרניים היו עושים. למרבה הצער, המשחק כרגע זה בעייתי מכיוון שהמשחק לא התיישן היטב.

עם זאת, גרסה מחודשת מגיעה! אולפני Nightdive בונים מחדש את המשחק חזותית ועם תוספות משחק מסוימות תוך כבוד גם משחק הליבה של התואר המקורי.

תצטרך שוב להתמודד מול שודן, ה- AI הרשע עם תוכניות נבניות לכדור הארץ! עצור את צבא הסייבורג שלה והציל את היום! . זה לא יהיה הדבר הגרוע ביותר, נכון?

 • מפתח: TeamKill Media
 • מו”ל: TeamKill Media
 • פלטפורמות: PS4, PS5, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

שגיאת קוונטים היא משחק FPS של אימה הישרדותית. זה פותח על ידי Teamkill Medi. . בני אדם הופכים לסייבורגים באמצעות שתלים אלה. הבסיס הראשי הותקף על ידי אויב לא ידוע, ואתה בא למשימה לגלות מה קרה. זה עדיין יורה אבל יש לו הרבה חושך.

#22 טאון טאון היל שליל

 • מפתח: אין קוד
 • פלטפורמות: TBA
 • תאריך שחרור: TBA

. החברה חשפה כי ה- IP קם לתחייה ואחד מצוותי הפיתוח שיעזרו במאמץ זה אינו קוד. אלה האנשים שמאחורי סיפורים שלא נספרו והתבוננות. עכשיו הם בתהליך של יצירת טאון טאון היל שאין לנו יותר מדי מידע עליו. האירוע לא חשף שום צילומי משחק. עבודות העבר שלהם היו יותר סוג של פאזל אימה של חווית משחק, אז אולי אנחנו הולכים לראות משהו בתחום ההוא לסיליל היל טאון, אבל לעת עתה, נצטרך לחכות ולראות.

#21 ננטש

 • מו”ל: אולפני משחק Blue Box
 • פלטפורמות: PS5
 • תאריך השחרור: 2023

נטוש הוא משחק אימה הישרדותי בגוף ראשון בו המטרה שלך היא לשרוד ביער עגום ומפחיד. המצגת כולה מציאותית מאוד עם גרפיקה פוטו-ריאליסטית ומכניקת המשחק הכוללת. אתה משחק בתור ג’ייסון לונגפילד, שמתעורר ביער האמור. אתה מגלה שנחטפת ואתה צריך איכשהו לשרוד את מה שעוד יגיע. העולם פתוח, ואנחנו יכולים לחקור אותו בחופשיות. במהלך הבדיקה, אתה נתקל במלכודות וסכנות רבות. האפשרות היחידה שלך היא לירות או לרוץ.

#20 לספירה אינסוף

 • מפתח: Hekate
 • מו”ל: Nacon / Bigben Interactive
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, XBO, X/S

Ad Infinitum הוא המשחק הראשון של סטודיו גרמני בשם Hekate. אתה משחק כחייל גרמני ששרד את מלחמת העולם הראשונה. לאחר אירועי המלחמה הוא סובל מסיוטים. ה- PTSD שלו הפך לגיהינום חי, והוא צריך להילחם במפלצות, בזיכרונות ובעצמו בזמן שהוא ישן. זהו משחק אימה פסיכולוגי מגוף ראשון בו אתה צריך לפתור חידות ולהסתתר מאויבים, במקרה זה, המפלצות בסיוטים שלך.

#19 פרויקט אכזרי

 • מפתח: אומוג
 • מו”ל: אומוג
 • פלטפורמות: PC, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

Project Ferocuic הוא משחק המבוסס על אלמנטים הישרדותיים אבל אתה גם יורה בנשק. הנחת היסוד היא שאתה מגלה עולם ישן ואבוד פרהיסטורי מלא ביצורים מוזרים וקטלניים הנשלטים על ידי משהו רע. אתה צריך להילחם, אתה צריך לחקור את העולם, אבל הכי חשוב שאתה צריך לשרוד. . .

#18 מגרש המוות

 • מו”ל: משחקי ירידה של לסת
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

Groundgen הוא משחק דינוזאור הישרדותי. אתה צריך לשרוד בין היצורים הקטלניים ביותר שהלכו אי פעם על כדור הארץ. . כל הדינוזאורים נשלטים על ידי AI. המשחק מפחיד עם הפסקול המקורי, בעל AI נהדר ובלתי צפוי, ושיעורי תווים מיוחדים. אתה יכול להזדווג שיעורים שונים כדי להגביר את הסיכוי שאתה וחבריך לשרוד.

#17 לאחר מכן

 • מפתח: משחקים אחד-אחד
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

. זה מותחן פסיכולוגי בו אתה מגלם ילדה בשם צ’רלי, שנוסעת בעיר אירופית. קיימת פלישה חייזרית, והיא צריכה להתמודד עם זה כדי למצוא את בתה החסרה. צ’רלי הוא אסטרונאוט, שחזור המסלול שלו לכדור הארץ לא הלך כמתוכנן. אחרי שהעיר מותקפת היא צריכה להתמודד עם הכל לבד ולמצוא את סמי, בת שלה.

#16 שגרתית

 • מו”ל: משחקי זעם גולמי
 • פלטפורמות: PC, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

שגרה היא משחק הרפתקאות פעולה שנקבע בטון מדע בדיוני. המשחק החל את מחזור הפיתוח שלו לפני למעלה מעשר שנים אך אז מעד במהלך תהליך הפיתוח. עם זאת, לאחר שנים של שתיקה, המשחק הגיע לנקודה של קבלת טריילר מלא ויוצא מתישהו בשנה הבאה. בשגרה אתה נשלח לירח כדי לשחזר את חיבור הרדיו עם הבסיס שם למעלה. מסתבר שהבסיס נשלט כעת על ידי רובוטים הרואים בך איום.

#15 Eresys

 • מו”ל: ארס דרגוניס
 • תאריך השחרור: 2023

Eresys הוא משחק אימה הרפתקאות בהשראת עבודותיו של H.עמ ‘. Lovecraft. המשחק לוקח אותנו להרפתקה לאי שבו ניסויים בכתבים גלים עם ספר עתיק שנגנב מהפולחן שלו. הטקס האפל שלו פתח פורטל חלל אפל שאיפשר לכמה יצורים מחרידים להיכנס לעולמנו. מפלצות הרגו את הכתובת יחד עם כל תושבי האי עצמו. המטרה שלך היא לאסוף את כל הדפים מהספר ולגרש את היצורים הללו בחזרה לבטן.

#14 הבלתי מנוצח

אימת החלל הבלתי מנוצחת

 • מפתח: Starward תעשיות
 • מו”ל: אולפני 11 סיביות

הבלתי מנוצח הוא מותחן רטרו-טוריסטי בגוף ראשון. זה גם עיבוד לספרו של סטניסלב לם מאותו כותרת. . כשהמשחק מתחיל היא מתעוררת על כוכב הלכת הזר הלא ידוע Regis III. היא לא יודעת כלום, איך היא הגיעה לשם? . רג’יס השלישי הוא מקום מסוכן ותצטרך לעשות הכל כדי לשרוד.

 • מפתח: Hashbane
 • מו”ל: Hashbane
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

Instruction הוא משחק פעולה בו תוכלו לשחק גם בפרספקטיבות של אדם ראשון וגם בגוף שלישי. אתה עובר דרך עולם עצום וגדול בו אתה משלים משימות על מנת ללכת רחוק יותר לעולם. . . ישנן מפלצות ענק שיכולות לחסל אותך, אך אסור לך להמעיט בערכו דינוס קטנים וזריזים. הם יכולים להתעסק גם איתך. תוכלו להשתמש בכלי נשק טווחים וגם בתגרה כדי להיפטר מדינוזאורים אם תצליחו לעשות זאת.

#12 טבח המנסרים בטקסס

 • מפתח: אקדח מדיה וסומו דיגיטל
 • מו”ל: אקדח מדיה
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, XBO, X/S

טבח המנסרים בטקסס הוא משחק פעולה מרובה משתתפים. ברור שהוא מבוסס על סרט האימה הקלאסי של אותו כותרת משנת 1974. המפתחים שמאחורי המשחק הזה כבר יצרו משחק אימה המבוסס על הסרט ביום שישי ה -13: המשחק. . . לכל דמות יכולות ייחודיות משלו המאפשרות לך להיפטר מהניצולים. בצד השני, אתה צריך לעשות הכל כדי לשרוד תוכניות של שחקן אחר. משחק מרובה משתתפים א -סימטרי בו האסטרטגיה היא המפתח, אך יתכן שתצטרך לרוץ מהר ככל האפשר מבחינה אנושית.

#11 Silent Hill F

 • מפתח: Neoboards Entertainment
 • תאריך שחרור: TBA

אחרי שנים של שתיקה, קונאמי עורר סוף סוף את הזכיינית של היל שקט. במהלך אוקטובר 2022, האוהדים טופלו באירוע Silent Hill Stream. במהלך חלון הראווה של אירוע זה, קיבלנו מילה של כמה פרויקטים שונים ביצירות. האחד הוא משחק פשוט מכונה Silent Hill F. זוהי חוויה חדשה לגמרי שמגיעה מ- Neoboards Entertainment, ואולי תכיר אותם בצורה הטובה ביותר מהתנגדות לרעה של תושבים. עם זאת, המשחק הספציפי הזה מעט שונה מכמה מתשלומי העבר. במקום להתרחש או קרוב לעיר Silent Hill, המשחק הזה יתמקד באזור בתוך יפן. אנו מסתכלים גם על סגנון אמנות קצת יותר צבעוני. אבל הפרטים העדינים יותר על מה שאנחנו יכולים לצפות מהמשחק הזה נשארים תעלומה.

#10 Slitterhead

 • מפתח: סטודיו למשחקים בוקה
 • פלטפורמות: PS5
 • תאריך השחרור: 2023

. במשחק, תתמודד עם כמה יצורים מעצבים. המשחק בקצב מהיר ונראה מבעית והאנשים שמאחורי המשחק פיתחו גם את סדרת Silent Hill כדי שנוכל לצפות להרבה רגעים מפחידים כאן. . לא ידוע הרבה על סיפור המשחק אבל מהטריילרים, הוא חשוך אבל כיף באופן מוזר.

#9 שכבות של פחדים

 • מפתח: צוות בלובר ואולפני אנשר
 • מו”ל: צוות בלובר
 • פלטפורמות: PC, PS5, X/S
 • תאריך השחרור: מרץ 2023

. זהו משחק הרפתקאות אימה פסיכולוגית. המשחק פועל על Unreal Engine 5, והגרפיקה נראית מדהימה בטריילרים הראשונים ובתמונות המסך של המשחק. . הפרק החדש ביותר בסדרה יציע אפשרויות משחק חדשות וכיווני משחק שטרם נחשפו.

#8 מצב הריקבון 3

מצב הריקבון 3

 • פלטפורמות: PC, XBO, X/S
 • תאריך השחרור: 2023

. זהו משחק פעולה הישרדותי בו נקבע מיקוד כבד בבניית קהילה וניהול משאבים. האיום העיקרי הוא העולם עצמו המלא בזומבים ובעלי חיים זומבים. המשחק השלישי יביא לנו ביומה מושלגת ומפה כפי שניתן לראות בטריילר החשיפה הראשון. . .

#7 ניסויי Outlast

 • מו”ל: חביות אדומות
 • פלטפורמות: PC
 • תאריך השחרור: 2023

. זה יהיה משחק אימה הישרדותי. . עם זאת, ניסויים ב- Outlast יציעו אפשרות חדשה של כיף, מצב שיתוף פעולה של עד ארבעה שחקנים. כל הפעולה של המשחק נקבעת במהלך המלחמה הקרה, והגיבורים הם מושא לניסויים רבים. אתה צריך לשרוד את הניסויים. בהצלחה!

 • מפתח: משחקי לילה
 • מו”ל: משחקי לילה

בני היער הוא סרט המשך למשחק הראשון בשם היער שיצא לפני למעלה מארבע שנים בשנת 2018. במשחק אתה משחק בתור קלאס שהיה על מסוק שהתרסק על היער המסתורי. המטרה שלנו היא למצוא את בני הזוג החסרים שלנו ולמצוא דרך לברוח מאותו המקום הנורא הזה. . .

#5 ש ‘..א.L..ה.. 2: לב צ’ורנוביל

 • פלטפורמות: מחשב, x/s
 • תאריך השחרור: 2023

ג..א.L.ק.ה.. 2: Heart of Chornoby הוא סרט המשך למשחק S 2007.T.א.L.ק.ה.. צלה של צ’רנוביל. אנו חוזרים שוב לאזורים החשוכים של האזור, שטח סביב הצמח הגרעיני של צ’ורנוביל. במשחק אנחנו משחקים כסקייף. . אתה צריך ללכת לשם ולגלות את התעלומות המונחות שם, אבל אתה נתקל באנשים אחרים ויצורים מוזרים, מפחידים ומוטציה.

#4 אלן וואק 2

 • מפתח: Remedy Entertainment
 • מו”ל: משחקי אפי
 • פלטפורמות: PC, PS5, X/S

. המשחק כולו יהיה משחק אימה הישרדותי הפעם, כך שהוא יציג המון אלמנטים חדשים של המשחקים של המשחק. זה ישחק אחרת לגמרי, אך יש לשמור על האווירה המוכרת. .

#3 שקט היל 2 גרסה מחודשת

 • מו”ל: קונאמי
 • פלטפורמות: פלייסטיישן 5
 • תאריך שחרור: TBA

. עברו שנים מאז שקיבלנו משחק, אבל באוקטובר 2022, קונאמי חשף סוף סוף את התוכניות שלהם ל- IP. . . צוות הפיתוח גם ציין כי הם מנסים לשמור על הסיפור המקורי על כנו אך מספקים אמצעים חדשים לטבול שחקנים לעולם המשחק המחריד הזה עוד יותר. אחת הדרכים בהן הם עושים זאת עם מצלמה יתר על המידה. שחקנים ותיקים חדשים יקבלו הזדמנות להיכנס לתפקידו של ג’יימס סנדרלנד, שעוזב לעיירה שקט היל בתקווה שאשתו המנוחה האמינה עדיין חיה.

#2 Resident Evil 4 גרסה מחודשת

ליאון

 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, X/S
 • תאריך השחרור: 24 במרץ 2023

. בדומה ל- Resident Evil 2 ו- 3 שיצאו זה יכלול משחק, גרפיקה ומשחקים משופצים לחלוטין. . שש שנים לאחר שהאירועים מהמשחק השני לקודם ליאון לסוכן המיוחד של ארצות הברית של אמריקה. .

#1 גרסה מחודשת בחלל המת

 • מפתח: סטודיו מניע
 • מו”ל: Electronic Arts Inc.
 • פלטפורמות: PC, PS5, X/S
 • תאריך השחרור: 27 בינואר 2023

שטח מתים שאמור לשחרר בשנת 2023 הוא משחק מחדש משנת 2008. הוא יכלול מצגת גרפית ושמע חדשה לחלוטין, והסיפור יישאר זהה, אבל כל השאר חדש ורענן. . אחד ממשחקי ההישרדות הגדולים ביותר של שחקן יחיד מגיע אלינו שוב. . .

תושב הרוע 4 הבית הראשון

משחקי אימת הישרדות אולי לא מוכרים הכי הרבה עותקים, אבל הם עדיין די פופולריים. זה מסומן על ידי הכמות העצומה של כותרות האימה שמשחררות מדי שנה, במיוחד במחשב האישי. גם אם משחקי וידאו אינם מסוגלים להפחיד אותך, ז’אנר האימה ההישרדות עדיין מספק תחושת מתח ייחודית שלא תמצאו במקום אחר. .

#43 מחפר

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S מתג
תאריך השחרור: 30 במרץ 2023

מה המשמעות של לשרוד בים הגבוה? . אחרים יגידו לך שזה דורש סירה חזקה. מַחְפֵּר.

כשאתה נשלח לשרשרת אי לדגים, בקרוב תגלה שיש כאן יותר מאשר פוגש את העין. .

כשנופל הלילה, כך גם הערפל סביב העומקים. אם אתה מפליג פנימה, ייתכן שלא תפליג החוצה, כיוון שיצורים מאסיביים עולים בלילה ולא תפחד להסתבך איתך ואת הסירה שלך.

#42 אווירה שלילית

פלטפורמה: מחשב
שחרור: 2023

. . . בהיותך קצין רפואה ראשי, אתה נאלץ לקרב כשאתה מחפש משאבים יקרים כדי להגן על החיות ולהגיע לאמצעי בריחה. . כשאתה מנסה להתגבר על האימה, המפתחים מציינים כי כל בחירה שתבחר במשחק זה תשפיע על שמואל.

#41 ניסויי Outlast

פלטפורמה: מחשב

זיכיון Outlast מקבל פרק חדש עם ניסויי Outlast השנה. משחק זה מציע חווית משחק דומה אך עם טוויסט קל. . . . אבל עכשיו אתה יכול לעבור את המשחק עם עד ארבעה שחקנים. .

#40 4 דקות לאפוקליפסה

. במקום זומבים או מפלצות מחרידות אחרות מציפות את עולמנו, אנו מתמודדים עם זוועות המלחמה הגרעינית. שחקנים לוקחים את התפקיד של אדם שמתארך כדי להבטיח צוללת. לאחר שפרצה המלחמה, וגרמה לערים להתפורר ולממשלות כבר לא קיימות, צוללת עדיין מחזיקה חזק. על הסיפון, המשנה הוא נשק חזק שיכול לסיים את כל החיים על פני כדור הארץ. להילחם כדי להשתלט על הצוללת תוך כדי לימוד מה קרה בתוכה ברגעים האחרונים של המלחמה הגרעינית.

#39 אינסטונטיקט

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
שחרור: 2023

. בעוד ש- Capcom טרם נגע ב- IP ההוא, Instruction מכניס את השחקנים לעולם מודרני העוסק בבעיה פרהיסטורית. הפרטים העדינים יותר על הנחת היסוד של המשחק הזה עשויים להיות נדירים, אך אנו יודעים ששחקנים נכנסים להרפתקן בו הם יתקלו במיקום חדש מלא בדינוזאורים. יתר על כן, אנו יודעים ששחקנים יצטרכו להסתכן ולהשלים סדרת יעדים לחיות יום אחר. אמנם נראה שזה FPS, אך המשחק הזה מחייב גם שחקנים לפתור חידות שונות, לאסוף משאבים ולהתמודד עם החיות האכילות הללו שהציוויליזציה שכחה מזמן.

פלטפורמה: מחשב

. משחק זה מתמקד בקולנוע, ואיתו מגיע זוויות מצלמה קבועות. אז אם אהבת את הגבעה השקטה הקלאסית ואפילו משחקי Resident Evil, אתה עלול להתאהב ב- IP החדש הקרוב הזה. הפרטים על טראומה של פוסט הם קצת קלים כרגע. עם זאת, אנו יודעים שהמשחק מכניס את השחקנים למנצח רכבת בגיל העמידה בשם רומן. רומאי איכשהו מוצא את עצמו תקוע בעולם יוצא דופן ונלחם על אמצעי לברוח. להסתובב בסביבה, לפתור חידות ולהתמודד עם היצורים האימתניים של העולם הזה.

מו”ל: משחקי חיכוך

מעטים הדברים מפחידים יותר מלהיות לכודים באזור סגור בו אתה יודע שמשהו יצליח להשיג אותך, אבל אתה לא יודע מה. אמנזיה: הבונקר, תרחיש זה מאופיין על ידי חייל צרפתי ממלחמת העולם הראשונה. הוא לכוד בבונקר ועליו למצוא דרך החוצה. לרוע המזל, יש לו אספקה ​​מוגבלת להתחיל, והסכנה האורבת סביבו מגיבה לכל מהלך או צליל שהוא משמיע.

המשחק אמור להיות שונה בכל פעם שאתה משחק. אז תוכלו לחוות פחדים חדשים עם כל ריצה. אז תסתפק במה שיש לך, מצא כלים נוספים להתקדם ולצאת מהבונקר הזה!

#36 טבח המנסרים בטקסס

מפתח: סומו דיגיטלי
מו”ל: אקדח מדיה
פלטפורמה: PC PS4 Xbox ב- XSX | S PS5
שחרור: 18 באוגוסט 2023

האם התעוררת הבוקר והרגשת כמו, “היום זה יום טוב לטבח?אם כן, משחק טבח מנסרים בטקסס תהיה כותרת שתרצה לקבל כאשר היא תשתחרר.

הכותרת מאפשרת לך לשחק כאחת ממשפחת השחיטה הידועה לשמצה או אחד האנשים שהם מנסים להרוג! אם אתה אחד הרוצחים, תסתובב באזור ותנסה “לעזור לאורחים שלך” על ידי שליחתם לחיים שלאחר המוות.

אם אתה אחד האנשים שהם צדים, תצטרך להיות חמוקה וערמומית כדי להישאר מחוץ לטווח הראייה ולקבל את הכלים שאתה צריך לברוח. מי ינצח? תגלה די בקרוב.

#35 לא קדוש

מפתח: סטודיו דואליות
מו”ל: הוק
פלטפורמה: PC XSX | S PS5
שחרור: 2023

כשיש לך דלת שלוקחת אותך מהעולם האמיתי לאפלה, האם תעז לחצות את הסף הזה? מה אם זה אומר למצוא את ילדך? האם זה מספיק מוטיבציה עבורך?

ב נוֹרָא, את אם המחפשת את ילדה. לרוע המזל, הרמז היחיד הוא דלת שמובילה למקום מילולי לא קדוש. משני צידי המטבע הזה שוכבים רמזים וחידות עליכם לפתור כדי למצוא את האמת על בנכם.

אבל איך תקבל את האתגר הזה? האם תתגנב לארץ הלא קדושה ותנסה למצוא את האמת מבלי להיתפס? או שתילחם עם כל מה שיש לך עד שילדך יוחזר אליך?

#34 אפס ברמה

מפתח: משחקי כלבים
מו”ל: משחקי TinyBuild
פלטפורמה: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
שחרור: 2023

האם אתה מפחד מהחושך? אם כן, אולי לא תרצו לשחק רמה אפס. הכותרת היא משחק אימה א -סימטרי שיכניס ארבעה מדענים נגד צמד חייזרים לדם.

המדענים נסעו לתחנת מחקר רק כדי לגלות שרשת הכוח שלה נכה וחיות זרות שוכנות בתוכו. תעבוד עם שלושת חברי הצוות שלך כדי להחזיר את הכוח ולהישאר בחיים.

הסיבה לכך היא שהחייזרים לא יכולים להתמודד עם כל אור בכלל. אז השתמש בלאר, פנסים, או כל מה שתוכלו למצוא כדי להאיר את האזור כדי להרחיק אותם!

או, כאשר החייזרים צדים את המדענים עד שלא נותר אף אחד להרוג!

#33 לא עוד מקום בגיהינום 2

מו”ל: משחקי מנוף
פלטפורמה: מחשב
שחרור: 2023

תמיד נחמד לראות עבודה קשה משתלמת. במקרה זה, הקבוצה שמאחוריה הפכה את התואר הראשון למוד שהפך למוצלח מאוד. אבל עם לא עוד מקום בגיהינום 2, זו ישות משלה, וזה יש לשבח.

יש לשבח גם את טבע המשחק. בתוכו, תצטרף לשבעה חברים עד להילחם בעולם מלא זומבים. אבל זה לא מצב פשוט לריצה ואקדח. במקום זאת, תצטרך לעבוד עם כל אחד בקבוצה שלך כדי לשכשך באזורים מלאים בתים כדי שתוכל לשרוד.

חפש במפות, מצא משאבים שיעזרו לחמש את עצמכם טוב יותר, והיו מוכנים לכל מה שעשוי להיות בפינה הבאה!

#32 דריקים

מפתח: רומיין
מו”ל: רומיין
פלטפורמה: מחשב
שחרור: 2023

רוב האנשים מסכימים שבסופו של דבר נצטרך לעזוב את כדור הארץ. אבל ב נטוש, חלק מהאנושות אכן עזב את כדור הארץ ואז אתה מתרסק נחת עליו. אז לצד חבריך, תצטרך לעבוד יחד כדי לבנות את הנדרש כדי לשרוד בגרסה המעוותת הזו של העולם.

למה זה מעוות? . בנה מקלט שיכיל את עצמך ואז מצא דברים להילחם בחיות הבר, בין היתר.

כשאתה משפר את המקלט שלך, תקבל גישה לעוד דברים. אז השתמש בכל מקור אנרגיה כדי להניע את הבסיס שלך ולהבטיח את הישרדותך!

#31 הבלתי מנוצח

מפתח: Starward תעשיות
מו”ל: אולפני 11 סיביות
פלטפורמה: PC XSX | S PS5
שחרור: 2023

“מרוץ החלל” היה אחד האירועים החשובים ביותר בעולם שלנו. אבל מי אומר שזה עוצר? ב הבלתי מנוצח, אתה תהיה אסטרוביולוג שהוא חלק ממירוץ חלל אחר. כזה ששולח אותך לאזור לא נחקר המכונה regis III.

אבל ברגע שתנחת, המשימה שלך תשתנה. חלף הוא המטרה פשוט לחקור את כדור הארץ; במקומו מנסה למצוא את חברי הצוות האבודים שלך וללמוד מה קורה בתוך כדור הארץ.

ככל שתחקור יותר, האמת תתרחש יותר. אז מה תלמד על העולם הזה, האנושות ועל עצמך כשאתה הולך קדימה?

#30 יום: 1994 Sandcastle

מפתח: אולפני פולש
מו”ל: לאונרדו אינטראקטיבי
פלטפורמה: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
שחרור: 2023

אתה דלילה רייס, סוכן ממשלתי לשעבר שעובד כעת בקבוצה בשם “האדס.”אתה נשלח למתקן מחקר למיצוי מיוחד, אבל הדברים אינם מה שהם מופיעים. לא כהוא זה.

בתוך קומפלקס זה מפלצות שיכולות להופיע משום מקום ויש להניח אותו. אז מה אתה עושה כשאין לך מושג מה בכל פינה? אתה מרים את האקדח שלך ומבטיח שתשיג אותם לפני שהם יקבלו אותך!

חקור את המתחם, למד את האמת, וודא שכל מה שאתה יורה נשאר למטה. האם אתה חושב שאתה יכול להסתדר בחיים?

#29 סטלקר 2: לב צ’ורנוביל

מפתח: עולם המשחקים של GSC
מו”ל: הוצאת GSC העולמית
פלטפורמה: PC XSX | S
שחרור: 2023

כאן יש לנו משחק שנועד לשחרר כבר, אך בגלל אירועים בעולם האמיתי, היה צריך לדחוף לאחור. סטלקר 2: לב צ’ורנוביל מחזיר אותך לאזור ההדרה הידוע לשמצה, שם הדברים רק הפכו להיות יותר ויר יותר מאז שהיית שם לאחרונה.

זה בחלקו מכיוון שבשנת 2006, מכשיר גרעיני נוסף הלך באזור, מה שהוביל למוטציות ומפלצות חדשות שנולדו שם.

השמחה של סרט ההמשך הזה מגיעה מנתיבי הסתעפות שאתה יכול לקחת. עם סיעות רבות שיעזרו או להילחם והרבה דברים שאתה יכול לעשות באזור, אתה לא תרצה לאפשרויות.

#28 ברמבל: מלך ההרים

מפתח: סטודיו דימפרוסט
מו”ל: מיזוג משחקי
פלטפורמה: מתג PS5 PC XSX |
שחרור: 27 באפריל 2023

כאשר טרול חטף את אחותך, אתה חייב לעשות כל מה שנדרש כדי להחזיר אותה! אבל כדי לעשות זאת, תצטרך לעבור ארץ של יצורים, מוכרת וגם לא מוכרת, ולהישאר מחוץ לתפיסתם כדי שתוכל להמשיך!

כל צעד שתנקוט יכול להוביל לגילוי ולישות חדשה לרוץ ממנה. למרבה המזל, אתה לא לגמרי לבד. יש לך את הניצוץ של האומץ; על ידי השימוש בו אתה יכול לפתוח יכולות חדשות ולבנות דרכים להתגבר על מכשולים בדרך שלך!

המסע עשוי להיות מפחיד. אבל דחוף דרך כדי שתוכל להציל את אחותך!

#27 ציד קרנבל

מפתחים: סטודיו ליל בירה
מו”ל: Crytivo
פלטפורמה: מחשב
תאריך השחרור: 2023

כשאתה מדמיין את הקרנבל, אתה חושב על מקום של כיף וגחמני שאנשים אוהבים ללכת אליו וליהנות בו. אבל השולחנות הפכו בציד קרנבל, והחושך טמון בתוכו.

. המטרה שלך היא לצאת מהקרנבל. למה? כי השחקן האחר משחק מפלצת שמחפשת אותך ורוצה להוציא אותך החוצה.

יציאה לא תהיה קלה. בתור צעצועים, אתה צריך להיפגע כדי לעבור ולעשות פעולות. אבל פעולה זו יכולה למשוך לך את המפלצת אם אתה לא נזהר.

האם אתה יכול לשרוד את הפנדלנד המעוות הזה?

#26 גרסה מחודשת של הלם המערכת

מפתח: אולפני NightDive
מו”ל: עניין ראשוני
פלטפורמות: PC
שחרור: 30 במאי 2023

בתחום הגרסאות המחודשות, הטובים ביותר הם לעתים קרובות אלה שנעשו לפני זמן כה רב שהם זקוקים ל”מעיל צבע טרי “כדי להשוויץ מה הם היו אז, אבל באור חדש. גרסה מחודשת של המערכת הוא בקלות אחד מהגדשים המחודשים ביותר של התקופה האחרונה. זה סוף סוף יאפשר לאנשים לחוות RPG שהשפיע על כל כך הרבה בימינו המודרני.

המשחק מתרחש בתחנה שהשתלטה על ידי AI המכונה שודן. ה- AI הדביק את כולם על סיפונה ומבקש להפוך את כולם על כדור הארץ למיזוגים קיברנטיים! עליכם לעצור את ה- AI בכל מחיר ועליכם לשרוד איומים רבים כדי להתחייב.

#25 אור כהה

 • מפתח: סטודיו לדוב שקט
 • מוציאים לאור: פרויקטים של ורדים שחורים, פרויקטים של רוז שחור SP. z o.O.
 • תאריך שחרור: TBA
 • פלטפורמה: Microsoft Windows

אור ירח כהה הוא משחק אימה הישרדותי על אדם בעתיד הקרוב שסובל מבעיות יומיומיות מהפוביות הרבות שלו. בניסיון להקל על הנושא, הוא עבר נוהל ניסיוני שהיה אמור להיות התרופה הדרושה למחלותיו. במקום זאת זה העביר אותו לעולם חלומי מלא בסיוטים הגרועים ביותר שלו. המשחק כולל את כל מה ששחקנים רוצים ממשחק אימה הישרדותי. משאבים וכלי נשק מוגבלים, אספקה ​​רפואית הם נדירים, חידות מאטים באופן קבוע את ההתקדמות שלך, וכמובן שהמפלצות הרדופות הרדפות שעליך להתגבר עליה בכל אמצעי הכרחי.

#24 אירוע גרייהיל

 • מפתח: משחקי רדיום
 • מו”ל: משחקי רדיום
 • פלטפורמה: Microsoft Windows
 • תאריך השחרור: 2023

בז’אנר בו משחקי זומבים חולשים, אירוע גרייהיל נוגע מהטרנדים על ידי הצבתך בעיירה קטנה בשנות ה -90 כשאתה משתלט על ג’ו רגיל שמנסה לשרוד פלישה חייזרית. אתה צריך לעבוד עם שכניך כדי למצוא ציוד, לצייד את עצמך ולהילחם בחזרה … או לרוץ על חייך. זה בעצם נראה כאילו אתה משחק מנקודת מבט כבני האדם פנימה להרוס את כל בני האדם.

#23 נארין: החדר הכתום

 • מפתח: משחקי REDSENSSATION
 • מו”ל: סטודיו Urnique
 • תאריך השחרור: 2023
 • פלטפורמה: Microsoft Windows

ב נרין: החדר הכתום הוא משחק אימה הישרדותי של אדם שלישי בו אתה משחק כילדה צעירה בכיתה ז ‘שנעלמת באופן מסתורי. בניסיון לאתר אותה, נרין מצאה את עצמה מועברת למימד על טבעי מפחיד. בזמן שאתה נלחם על הישרדותך נגד החיות הרבות שאורבות בפנים, אתה מתחיל למצוא רמזים שיכולים לפתור את מה שקרה לאחותך.

#22 Cryospace

 • מו”ל: מפעילי משחקים
 • שחרור: 2023
 • מפתחים: אולפני קוקלאם, משחקי גמל מתכת
 • פלטפורמה: Microsoft Windows

Cryospace הוא תואר אימה איזומטרי הישרדותי בו אתה משחק כעובד תחזוקה קבוע במעבורת חלל מבודדת. בעוד שהנוסעים האחרים נעולים בשינה מעמיקה של קריאו, התפקיד שלך הוא להבטיח שהמעבורת תישמר באיכות טובה כך שכולם יוכלו להגיע ליעד הסט בבטחה. . העדיפות החדשה שלך מספר 1 היא לשרוד, ולעזור לכל הקולוניסטים הקפואים שתוכל.

#21 מסכת מסגרת קטלנית של ליקוי הירח

 • תאריך השחרור: 2023
 • פלטפורמה: Wii, PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • מפתחים: TECMO, ייצור חגב, תכנון ופיתוח תוכנה של נינטנדו, שירוגומי
 • מוציאים לאור: נינטנדו, TECMO

ה מסגרת קטלנית הסדרות כבר מזמן פופולריות מאוד ביפן, ולאחרונה, יותר ויותר מהכותרות שלהם מועברים למערב. עַכשָׁיו, מסכת מסגרת קטלנית של ליקוי הירח יכול להצטרף לרשימה הזו! במשחק תוכלו לשחק כאישה צעירה בשם רוקה, שאיבדה כמה מהזיכרונות מילדותה. כעת, עליה לחזור לבית חולים נטוש עכשיו כדי לגלות מה קרה לה, ומה זה אומר על חייה באופן כללי. תשתמש במצלמה כדי להדוף רוחות וללמוד יותר על הזיכרונות שאיבדת. אבל מה כל זה קשור לקללה וטקסים עתיקים? שחק את המשחק ותגלה!

#20 הומניץ

 • מפתח: אולפני Yodubzz
 • מו”ל: משחקי חופש
 • תאריך שחרור: TBA
 • פלטפורמה: Microsoft Windows

Humantiz הוא משחק הישרדות זומבי ייחודי מלמעלה למטה. זה מאפשר לך לחקור בחופשיות עולם גדול ולבחור כיצד אתה ובני הזוג שלך רוצים לשרוד. אתה יכול לעצב, לחוות, לצוד או לחפש לפי הצורך. היצמדו למדינה בה הזומבים עשויים להיות מעטים ורחוקים ביניהם, בדיוק כמו שהאספקה ​​שתצטרכו לשרוד תהיה, או לנסות להיכנס לעיר גדולה יותר שעולה על גדותיהם עם מה שאתה צריך כדי לשרוד, אך יכולה גם להביא למוות באותה קלות.

#19 Killer Klowns מהחלל החיצון המשחק

רוצח קלילות מהחלל החיצון

 • מפתח: משחקי Teravision
 • מו”ל: בידור רועה טוב
 • פלטפורמות: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • תאריך השחרור: 2023

כן, כמו ב רוצח קלילות מהחלל החיצון המשחק הסרט, אבל עכשיו בצורת משחק וידאו. זה העולם בו אנו חיים עכשיו.

במשחק אתה תשחק 3v7. שלושה שחקנים יהיו הקלונס ומנסים להשתלט על סהר סהר על ידי הוצאת אזרחיה בדרכים מטורפות ועם נשק מטורף. לחלופין, אתה יכול להיות בני האדם, ולעבוד יחד כדי למצוא את האספקה ​​לא רק להילחם בתפיסה, אלא להבטיח שהפלישה לא תתרחש בכלל.

האם תוכל להציל את Crescent Cove? או שתבטיח את ההרס המלא שלה? חכה שהמשחק ייצא ויגלה!

#18 רשת טקסס ראתה טבח

 • מפתח: אקדח אינטראקטיבי
 • מו”ל: אקדח אינטראקטיבי
 • פלטפורמות: PC, PS4, XBO, X/S, PS5
 • שחרור: TBA

ה טבח שרשרת טקסס מסור הוא אחד היצירות האייקוניות ביותר של בדיוני אימה בהיסטוריה המודרנית, והיא מקבלת עיבוד משחקי וידאו מזמן איחרה. במשחק אתה יכול לקחת את התפקיד של אחד מבני משפחת השחיטה המפחידים, או להילחם על הישרדות כאחד מהם יהיה קורבנות. נראה כי המשחק הוא באותה צורה כמו יום שישי ה -13 משחק וידאו בו שחקן אחד הוא הרוצח והשחקנים האחרים הם הניצולים שצריכים לתכנן דרך להוריד את הרע הגדול.

#17 לאחר מכן

 • מפתח: משחקים אחד-אחד
 • מו”ל: הוצאת מטא
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
 • תאריך שחרור: TBA

עם לאחר מכן אתה מוגדר נגד שני אויבים שונים מאוד אך מקוטבים באותה מידה. המפלצות הנראות והבלתי נראות שרודפות מטרופולין אירופי הרוס. בתור צ’רלי גריי אתה אמור למצוא את בתך סמי בכל מחיר, אך לעשות זאת תהיה המשימה המאתגרת ביותר בחייך. אתה צוד על ידי אויב בלתי נראה על גבי האיומים הרבים האחרים האורבים בעיר. הוא כולל מערכת יצירה וחריפה חזקה בה ניתן להשתמש אפילו במוצרי הבית הנפוצים ביותר ליצירת פריטים וציוד לחיסכון בחיים, אבל במשחק הזה מה שאתה אוכל חשוב לא פחות כמו שאתה אוכל. הניסיון להישאר בריא גם פיזית וגם נפשית יעזור לך להעניק לך את היתרון כאשר הסיפור החזק של צ’רלי וסמי מתגלה.

#16 מצב הריקבון 3

מצב הריקבון 3

 • מפתח: מעבדות מתים
 • מו”ל: אולפני משחק Xbox
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S
 • תאריך שחרור: TBA

אם מצב הריקבון 3 זה כמו תשלומי עבר, זה יספק תת קבוצה ספציפית של אוהדי אימת ההישרדות. לולאת המשחקים הליבה כוללת בניית קהילה באמצעות גיוס ניצולים חדשים. מערכת ניצולים זו היא אינטגרלית להצלחה. לכל ניצול מערך מיומנויות משלו, וזה מכריע להחזיק אותם בחיים. אם מישהו נפטר, הם הלכו לתמיד. אם קהילה שלמה מתה, עליך להתחיל משחק חדש. למקד את סדרת Xbox X/S, סביר להניח שנוכל לצפות מצב הריקבון 3 להציג עולם גדול יותר עם אינטראקציות ומערכות מורכבות יותר של ניצולים.

#15 Eresys

 • מפתח: ארס דרגוניס
 • מו”ל: משחקי דרגוניס
 • תאריך שחרור: TBA
 • פלטפורמה: Microsoft Windows

כשמדובר במשחקי אימה, לעולם לא יכולים להיות יותר מדי יצירות בהשראת Lovecraftian. Eresys זה בדיוק זה אבל יש לו גם דגש על משחק שיתופי. יחד עם עד שלושה מחבריכם לחבריהם של הכתמים חייבים לשלוח את המפלצות שחבר בזלזול בהזמנתכם שחררו על העולם. המשחק כולל מכניקות ייחודיות רבות, כמו AI למידה חכמה שתראה את המפלצות הלובראפטיות לומדות אט אט מההתנהגויות שלך. היזהר, בכל עת יכול להתרחש אירוע בלתי צפוי שיכול להיות בעל השלכות קשות. האם המטבע המבריק שאתה רואה ששווה להרים? או שזה ישחרר אימה חדשה עליך?

#14 Silent Hill F

 • מפתח: Neoboards Entertainment
 • מו”ל: קונאמי
 • פלטפורמות: TBA
 • תאריך שחרור: TBA

אחרי שנים של שתיקה, קונאמי עורר סוף סוף את הזכיינית של היל שקט. במהלך אוקטובר 2022, האוהדים טופלו באירוע Silent Hill Stream. במהלך חלון הראווה של אירוע זה, קיבלנו מילה של כמה פרויקטים שונים ביצירות. האחד הוא משחק פשוט מכונה Silent Hill F. זוהי חוויה חדשה לגמרי שמגיעה מ- Neoboards Entertainment, ואולי תכיר אותם בצורה הטובה ביותר מהתנגדות לרעה של תושבים. עם זאת, המשחק הספציפי הזה מעט שונה מכמה מתשלומי העבר. במקום להתרחש או קרוב לעיר Silent Hill, המשחק הזה יתמקד באזור בתוך יפן. אנו מסתכלים גם על סגנון אמנות קצת יותר צבעוני. אבל הפרטים העדינים יותר על מה שאנחנו יכולים לצפות מהמשחק הזה נשארים תעלומה.

#13 לבד בחושך

 • מפתח: חתיכות אינטראקטיביות
 • מו”ל: THQ NORDIC
 • פלטפורמות: PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S
 • תאריך שחרור: TBA

לבד בחושך היא סדרת אימה קלאסית של פולחן שהייתה רדומה מאז 2015 בייאושם של רבים ממעריציה, האוהדים האלה סוף סוף נכנסים לפינוק, מכיוון שהוכרז בתצוגה האחרונה של THQ Nordic, הוכרז על המשחק המקורי מחדש של המשחק המקורי. זה לוקח את העלילה הכוללת, הדמויות והמשחקים של מושגי המשחק ככינוי השחרור המקורי של 1992 אך משוחזר בצורה מודרנית. זה נראה מאוד דומה ל תושב הרשע 2 גרסאות מחודשות, אך במקום לנסות לשרוד התפרצות נגיף מחריד, תחקור בתים רדופים מלאים באימה על טבעית.

#12 ש.T.א.L..ה.ר ‘. 2: לב צ’רנוביל

 • מפתח: עולם המשחקים של GSC
 • מו”ל: GSC Game World
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S
 • תאריך השחרור: TBA 2023

ג.T.א.L.ק.ה.ר ‘. 2: לב צ’רנוביל מתרחש באזור הצ’רנוביל האסון לאחר הגרעין. עשרות שנים אחר כך, קרינה עדיין מתמדת מספיק כדי לגרום נזק. בזכיינית הספציפית הזו הקרינה הובילה להופעתם של יצורים מוטציה, וכאן נכנסים אלמנטים האימה. שימוש במנוע לא מציאותי 5, ג.T..L.ק.ה.ר ‘. 2הסיפור הלא-לינארי אמור להציע את המתח ולריגוש השחקנים מצפים ממשחקי הישרדות. מצב מרובה משתתפים מגיע גם לאחר ההשקה כעדכון בחינם, שתמיד מוערך.

#11 עוול בנו

 • מפתח: Studio Studio Limited
 • מו”ל: Studio Studio Limited
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
 • תאריך השחרור: TBA 2023

עוול בנו נראה כי הוא טיול הגון עבור אוהדי משחקי אימה נמוך בתקציב נמוך. אימת ההישרדות המונעת על ידי הסיפור המונע על ידי סיפור מתרחשת בעיירה נטושה לחלוטין. לדברי המפתחים, עולמו הפתוח והעיצוב של החיפוש לוקח השראה מ נשמות אפלות. Studio Studio Limited גם מציין גבעה שקטה וכן תושב הרשע כהשראות עיקריות ביחס לסיפור, האווירה והמכניקה של המשחקים שלה. כהנהון למשחקים ישנים יותר, עוול בנו מפותח עם יחס רוחב -רוחב 4: 3 בראש. עם זאת, תהיה גם אפשרות 16: 9.

#10 ננטש

 • תאריך שחרור: TBA
 • מפתח: אולפני משחק Blue Box
 • מו”ל: אולפני משחק Blue Box
 • פלטפורמות: PC, PlayStation 5

נטוש הוא משחק של מחלוקת רבה, אבל הנחת היסוד שמאחורי המשחק עדיין נשמעת די מעניינת. זה נטבע כחווית אימה הישרדותית עם אפליקציית לוויה “בזמן אמת” כדי לעזור ולהעצים את רמת הטבילה במשחק. חוץ מזה שאנחנו לא יודעים הרבה על מה שהמשחק כרוך בו, אבל נראה שהוא נוצר בהשראת הכבדות מהמפתח הנודע היידו קוג’ימה. איך התוצאה הסופית מתפתלת נראית ממש מעניינת כרגע כמו יציאת המשחק עצמו.

#9 חולה

 • מפתח: צוות צוות
 • מוֹצִיא לָאוֹר:
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
 • תאריך שחרור: TBA

במקור הוכרז בשנת 2021, הראשון פרויקט חולה קטעים הראו מפלצות גרפיות דמויי אדם והצצות של לחימה בגוף ראשון. זה פועל על Unreal Engine 5, כאשר הצוות מתמקד בתמורות גוף בזמן אמת, פירוק וסביבות אינטראקטיביות מלאות באובייקטים בפיזיקה. אפילו בלי המון מידע שם בחוץ, נאמנותו החזותית ועיצוב היצור שלו העניקו את האינטרס של מעריצי אימת ההישרדות.

#8 אלן ווייק 2

 • מפתח: Remedy Entertainment
 • מו”ל: משחקי אפי
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
 • תאריך השחרור: TBA 2023

אלן וואק. , אלן וואק 2 מתעמק בשטח אימת הישרדות מפוצץ מלא. בהתחשב בנטייה של האולפן לדמויות מוזרות ואווירה, אנו בטוחים שאפשר לממש את ההבטחה הזו תוך כדי סיפורי סיפור משכנע. התרופה מעולם לא יצרה מערכת לחימה חסרת דעות, כלומר עלינו לצפות למשחק אימה הישרדותי שמספק מכנית בוא 2023.

 • מפתח: משחקי ירידה של לסת
 • מו”ל: משחקי ירידה של לסת
 • פלטפורמות: PC
 • תאריך שחרור: TBA

מגרש המוות . למרות כמה מפחידים את היצורים הנכחדים האלה, הם משמשים לעתים קרובות כמספוא ליורים מסורתיים. . כולל מצבי סולו ושיתוף פעולה, יחד עם כמה מערכות פרוצדוראליות להפעלה חוזרת. אלמנטים בלתי צפויים כמו מזג אוויר, נקודות שרצים ויעדים דינמיים נועדו להמשיך לשחקנים לבקר מחדש את המשחק.

#6 לספירה אינסוף

 • מפתח: Hekate

הלם קרב סִדרָה. מודעה אינפיניטום מציב אותך בתפקיד של חייל גרמני במלחמת העולם הראשונה. . יהיה מעניין לראות אם נקודת מבט זו יכולה להציע משחק אימה מספק, יחד עם ייצוג נכון של המציאות של מלחמת העולם הראשונה.

 • פלטפורמות: PC

סרט המשך צפוי בהרבה ל , יכלול שפע של חקר מערה ואדמות כששחקנים מנסים לשרוד שלל יצורים הומנואידים מפחידים. בדומה לראשון, הפרק החדש הזה יתמקד מאוד בכך שהוא מספק את עצמן כשאתה בורח מהאגרה-צמח את האוכל שלך, בנה מחנה משלך ולהניח מלכודות כדי לישון לילה טוב יותר.

#4 Slitterhead

 • מפתח: סטודיו למשחקים בוקה
 • פלטפורמות: TBA

וכן . גבעה שקטה. טויאמה מילא גם את אותם תפקידים , , . . זה לא משחק אימה טהור, מכיוון שהקבוצה רוצה למשוך שחקנים שלא בדרך כלל עוסקים בז’אנר. ללא קשר, Slitterhead.

 • פלטפורמות: פלייסטיישן 5

אוהדי Silent Hill מחכים בשקיקה לקבוצה של קונאמי להחזיר את הזכיינית לחיים. . . . . . .

#2 שטח מת

 • מפתח: סטודיו מניע
 • פלטפורמות: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
 • תאריך השחרור: 27 בינואר 2023

. שחקנים יכלו לכוון את כלי הנשק שלהם כדי לפרוס חלקי גוף ספציפיים, ולבלוט אויבים בתהליך. שטח מת הציג גם ממשק משתמש מינימליסטי, עם מידע מכריע כמו בריאות ותחמושת שהועברו בעולם. שלא כמו כמה גרסאות מחודשות אחרות, נראה כי המאמץ של אולפן המניע נאמן ככל האפשר. . .

תושב הרוע 4 הבית הראשון

 • תאריך השחרור: 24 במרץ 2023

Resident Evil 4 הוא אחד המשחקים האיקוניים והמשפיעים ביותר בכל הזמנים. לְלֹא Resident Evil 4, . מצלמת הכתף שלה אפילו הפכה לתקן עבור היורים בגוף שלישי להתקדם. .