? עונה 4 בשנת 2023 – דקסרטו

0

מתי מתחת ליאכטת שיט של סיפון חוזר? עונה 4 בשנת 2023

“אני מתחרפן, והוא הולך, ‘מה לא בסדר? ?’ואני אוהב,’ פשוט תשאיר אותי לבד.” ‘

‘מתחת לסיפון’ הואשם כי כיסו את התנהלותה המינית של גארי קינג

של בראבו מתחת לסיפון שבר את “החומה הרביעית” והתערב כשחבר צוות צוות אחד, לוק ג’ונס, ניסה להיכנס למיטה עירומה עם חבר צוות אחר, מרגוט סיסון, ללא הסכמתה בזמן שהועברה והלכה להתעלף. .

בעוד שצופים ומעריצי התוכנית מחאו כפיים לרגע המרכזי על המסך, אנשי צוות ההפקה שעבדו על הזכיינית הפופולרית, שהועמדו על ידי אמי, אומרים שהם חוו והיו עדים להטרדות מיניות והתנהגות בלתי הולמת מחברי צוות אחרים מאחורי הקלעים מבלי לראות אף אחד אחריות אמיתית.

פופולרי ב- Rolling Stone

המלך יליד דרום אפריקה נכנס ל מתחת לסיפון יקום בעונה השנייה של מתחת ליאכטת שייט של סיפון ונשאר בן זוגו הראשון של קפטן גלן שפרד בעונות האחרונות על סיפונה . , למלך יש מוניטין של משחק פלרטטטי כלפי הנשים האחרות בסירה ועל התחברות למספר חברי צוות שחקנים. . מתחת ליאכטת שייט של סיפון . .

דוח מיוחד: עתיד המוזיקה 2023

500 השירים הגדולים ביותר בכל הזמנים

סוארס אומרת שהיא פגשה את קינג בפעם הראשונה כאשר צוות השחקנים והצוות הגיעו לסרדיניה לקראת צילומי העונה הרביעית. אנשי הצוות שהו באותו מלון, The DoubleTree מאת הילטון אולביה-סרדיניה, במשך כל זמן הצילומים. .

בנוסף לעשיית שיער ואיפור לקאסט, סוארס אומרת שהיא סייעה למנהלת הכישרון במשימות יומיומיות, כולל דואגים לחברי צוות השחקנים בחדרי המלון שלהם ולא נתקלו זה בזה. זה היה גם תפקידו של סוארס להביא אוכל ומים לחדרי החברים ללהקים מכיוון שהם לא הורשו לעזוב את חדרי המלון שלהם בגלל פרוטוקולי קוביד, ולשמור על כמה שיותר אותנטיות סביב האינטראקציות של צוות השחקנים ככל האפשר. .

“יום אפל” אחד ביולי כשחברי צוות השחקנים שהו במלון, סוארס ליווה מלך משוער בחזרה לחדר המלון שלו לאחר שצילם את הראיונות שלו לתוכנית, שם היא אומרת שהמפיקים סיפקו לו כמות משמעותית של אלכוהול.

“אין גבול לצריכת אלכוהול כלשהי, שלדעתי מהווה בעיה גדולה באמת”, היא אומרת.

. לדבריה, היא ניסתה להכיל אותו ולהשאיר אותו בחדרו, ואז בסופו של דבר אמרה לקינג שהיא צריכה לעזוב כדי לעזור לחברי צוות אחרים.

ל’עקרות בית אמיתיות ‘יש בעיית שתייה. האם אנחנו אשמים?

כוכב ‘הקסם הדרומי’ אוסטין קרול מאמין שהוא לא טום סנדובל

לואי סי חדש.ק. דוק בוחן מדוע הקומיקאי לא בוטל בגלל הטרדה מינית

סוארס אומר כשקינג ביקש ממנה לא לעזוב אותה התבדחה איתו שהיא תשב מחוץ לדלתו כדי לוודא שהוא לא יעזוב את חדר המלון שלו. . . היא אומרת כשחזרה לחדרו של קינג עם מקרה של בקבוקי מים ושקית חטיפים, היא דפקה על הדלת וקינג ענה לדלת בתחתוניו. .

. .

כשפנתה לכיוון הדלת, סוארס אומר שקינג ניגש מאחוריה, תפס אותה, לחץ אותה על גופו וסירב להרפות ממנה למרות שהיא אומרת שהיא ניסתה לבעוט ולרפק אותו להוריד אותו ממנה ממנה. היא אומרת שהיא הצליחה לצאת מאחיזתו והלכה לפתוח את הדלת לעזוב. .

“בשלב זה לא ידעתי מה עומד לקרות. התחרפנתי, “אומר סוארס. “זה פשוט קרה כל כך מהר.”

באותו הרגע, סוארס אומרת שהיא קיבלה שיחת טלפון ממנהלת הכישרון וענתה על כך. .

? מה קורה?’ואני אוהב,’ פשוט תשאיר אותי לבד.’הוא ניסה לבוא מאחוריי ולהניח את זרועו סביבי. הוא נמצא במסדרון בתחתונים שלו והכל מוזר ודפוק, ולכן אני בדיוק כמו ‘פשוט חזור לחדר שלך ולא יוצא.

“אני מתחרפן, והוא הולך, ‘מה לא בסדר? מה קורה?’ואני אוהב,’ פשוט תשאיר אותי לבד.” ‘

סוארס אומרת שהיא מיד אמרה למפיקים מה קרה בעקבות האירוע כשראתה אותם במשרד ההפקה. למחרת, היא אומרת שמפיקה משותפת פנתה אליה וניהלו שיחה על מה שקרה. לאחר שסוארס שוחחה עם המפיק המשותף היא אומרת שיש לה פגישה נוספת איתו, המפיקים המנהלים קורטלנד קוקס וויויאן צ’וי, כמו גם מנהל הכישרון של התוכנית. היא אומרת שהיא אמרה למפיקים שהיא לא מרגישה בנוח להיות סביב קינג, היא לא רצתה לעשות את השיער או האיפור שלו, והיא לא רצתה להיות לבד איתו או באותו החדר כמוהו. . לדבריה, למחרת המפיקים הסירו את קינג מהמלון בו שהו שאר אנשי צוות השחקנים ואנשי הצוות ובמשך שאר “הימים האפלים” במהלך הצילומים, הוא הונחה לישון על הסירה.

“זה די נשא משם והלאה”, אומר סוארס. “הייתי פשוט במצב סופר דיכאוני.”

המלך סירב להגיב על הסיפור הזה. דובר בראבו סיפר אבן מתגלגלת בהצהרה, “בראבו מחויבת לשמור על מקום עבודה בטוח ומכבד עבור צוות צוות וצוות על תכניות הריאליטי שלנו. אנו דורשים מחברות הייצור של הצד השלישי שלנו לקיים מדיניות והדרכות מתאימות במקום העבודה ותהליך ברור כיצד לדווח על חששות. החששות מ.ס. סוארס שגדל ביולי 2022 נחקר באותה תקופה והפעולה ננקטה על בסיס הממצאים.”

, מתחת לסיפוןחברת ההפקה, הוסיפה, “51 מוחות מחויבים לספק סביבה בה כל אחד מחברי הצוותים והצוותים בהפקות שלנו מרגיש מכובד, והכי חשוב, בטוח. .

. ביחס לאירוע שדווח על ידי טרשת נפוצה. . .”

לדברי סאורז, היא נשארה בחדר המלון שלה במשך שבוע לאחר האירוע עם קינג ולא חזרה מיד לעבודה מכיוון שלדבריה היא הייתה נסערת, בדיכאון ובריאותה הנפשית ירדה; היא אומרת שהיא אפילו התלבטה בחזרה הביתה ולא לסיים את שארית העונה.

. בהודעות דוא”ל שנבדקו על ידי ,

“[מלך] עולה מאחוריי, מניח את זרועותיו סביבי, מחזיק אותי כנגד גופו, מרסן אותי פיזית לעזוב, ואומר דברים שאינם לא הולכים. אני יוצא מהאחיזה שלו, אומר לו שוב שאני צריך לעזוב, שאני לא נשאר, ואני הולך להושיט יד אל ידית הדלת והוא ניגש ומניח את שתי ידיו על הדלת, עם כל משקלו, כדי לדחוף זה נסגר. כל הזמן הזה הוא צוחק. אני מבקש ממנו בבקשה תן לי לצאת מהחדר, שאני צריך ללכת. לאחר מכן אני מקבל שיחת טלפון מ- [מנהל הכישרון]. הוא רואה ושומע שאני עונה והוא סוף סוף מתרחק מהדלת ומאפשר לי לפתוח אותה. .

סוארס המשיך במייל לקליין, “עכשיו אחרי שהצלחתי לשבת ולעבד את המצב לאט לאט ביומיים האחרונים, אני מבין שאני לא בסדר. . אני לא יכול שלא לחשוב, אילו היה איש צוות, זה היה מטופל אחרת. אני באמת מרגיש די טראומה מכל המצב.”

אבן מתגלגלת . סוארס אומרת שדיברה עם נציגת משאבי אנוש שאחר כך סידרה לה לדבר עם יועצת. סוארס אומר כי נציג משאבי אנוש נשאר איתה בקשר בשארית העונה ואמר לה שהחברה עורכת חקירת האירוע; בשלב מסוים, סוארס אומר שהנציג אמר לה שהיא דיברה עם אנשי צוות אחרים ולקינג על מה שקרה לכאורה.

. סורז אומרת שהיא אפילו לא הייתה לצד חבריה אנשי הצוות בשבוע שלאחר האירוע, אך בגלל היעדרותה, אנשים פנו אליה ושאלו אותה מדוע היא לא נמצאת בסט. סוארס אומרת שהיא אמרה לנציגת משאבי אנוש כי היא הסבירה מה קרה לאנשים שהושיטו אליה וביקשה הבהרה אם היא “מותר” לדבר על האירוע עם עמיתיה או לא. סוארס אומר שהנציג אמר לה כן, הורשה לה, אך הרתיעה אותה מלעשות את זה.

בשיחות מאוחרות יותר, סוארס אומרת שהיא הביעה בפני מפיקים מנהלים שהיא מוטרדת מאופן התייחסות למצב. לדבריה, מפיקים מנהלים הגיבו באומרו שהם במקור הציעו לפטר את קינג מההופעה כאשר האירוע לכאורה התרחש. סוארס אומרת שהיא רצתה שמנהיגות תקבל את ההחלטה הזו על סמך המידע שהיה להם ולא לשים עליה את האחריות לומר אם היא רוצה שמלך יפטר או לא, מה גם שלא היה לה ממש את הכוח לאכוף את ההחלטה הזו. לאחר האירוע, סוארס אומרת שהיא ראתה רק את קינג עובר כמה פעמים ברחבי המלון, אך הם מעולם לא התקשרו או תקשרו ישירות.

הטיפול בהפקות באירוע עם קינג הציג תבנית לסוארס שלדבריה אמרה למפיקה על אירוע נפרד שהתרחש לכאורה כשצילמה מתחת לסיפון עונה 10. לדבריה, היא הוטבעה על מלווה את חברי צוות השחקנים הזכרים ממכונית למלון שלהם ובוסון רוס מכצ’רג גרם לה להרגיש לא בנוח.

“הוא פשוט העלה את ההערות המוזרות, המלוכלכות, המיניות, הגסות כלפיי עד כדי כך שהבנים האחרים במכונית היו כמו ‘תשתוק את רוס, למה אתה אומר לה את הדברים האלה?”אומר סוארס. “היו דברים כאלה שגם אני מביטתי לייצור, ואתה יודע, שום דבר לא קרה לאחר מכן.”(Mchcharg לא הגיב לבקשות לתגובה.)

סוארס אומרת שהיא אמרה למפיקה על ההערות לכאורה אך לא דיווחה עליה באופן רשמי או הגישה תלונה ל- HR. דובר 51 Minds Entertainment אישרה כי סוארס לא הגיש תלונה רשמית ל- HR. אבן מתגלגלת הם הושיטו להגיב על הסיפור הזה, הם אמרו כי הם יזמו בחקירת האירוע לכאורה.

לדברי סוארס ושלושה עובדים נוספים שעבדו בייצור עבור מתחת לסיפון, מישהו מ- HR מספק אימוני הטרדה מינית ואימוני רגישות תרבותית לפני כל עונה. על פי החשד, מפיקים אומרים לעובדים אם משהו משתבש במהלך הצילומים כדי לתקשר את זה בטוקי ההליכה שלהם ומישהו בחדר הבקרה יגיב. בתחילת העונה, אנשי הצוות אומרים שהם גם אומרים במפורש לא לשבור את “החומה הרביעית” ולקיים אינטראקציה עם חברי צוות בשום פנים ואופן בשום פנים ואופן.

“למופע כזה בה יש אלכוהול ומין מעורב, אני חושב שצריך להיות עמדה מסוג רכז אינטימיות בתוכניות האלה או משהו כזה”, אומר איש צוות אחד. .”

בהשראת השביתה של SAG, לשעבר עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכבת בתני פרנקל הייתה קולית לגבי מה שהיא מכנה התעללות של כוכבי הריאליטי על ידי רשתות והרצון שלה לכישרון להתאגד להגנות טובות יותר. מוקדם יותר באוגוסט, עורכי דין מטעם קומץ כוכבי ריאליטי ללא שם שלחו מכתב ל- NBCUNIVERIVERIVERSAL שהאשימו את החברה במניפולציה, כיסו מקרים של אלימות מינית וטענות אחרות לגבי תכניות המציאות שלהם. מטרת המכתב הייתה לבקש מ- NBCuniversal להחזיק ראיות אפשריות לקראת התדיינות משפטית.

סוארס גם חושב שצריכים להיות פרוטוקולים שאנשי הצוות יעקבו אחריהם כאשר הם עדים או חווים הטרדה מינית או התנהגות בלתי הולמת מחבר צוות או לכל אחד אחר שנקבעו.

“אף אחד לא ידע להתמודד. נאמר לי שאין פרוטוקולים והדבר היחיד היה לפנות ל- HR אבל גם אז שום דבר לא קרה באמת, “אומר סוארס.

?’אם כבר, זה יגרום לי לכבד את המפיקים ואת המופע והכל הרבה יותר אם הם היו פשוט כנים במקום לנסות לטאטא דברים מתחת לשטיח, וזה מה שמרגיש קרה.”

באוגוסט. 18, קינג הודיע ​​בפוסט באינסטגרם כי הוא היה משתתף בברוווקון, הוועידה השנתית של בראבו לאוהדים וכוכבי הכוכבים של תוכנית הריאליטי הנרחבת של הרשת. סוף השבוע המלא בפאנלים ואירועי מעריצים אמור להתקיים בלאס וגאס בנובמבר הקרוב.

מתי מתחת ליאכטת שיט של סיפון חוזר? עונה 4 בשנת 2023

בראבו

מתחת ליאכטת שייט של סיפון בדרך כלל רואה המון דרמה, אך היא לא מסלמת באותה מהירות.

מתחת לאוהדי יאכטות שייט של סיפון מעוניינים להחזרת סדרת הטלוויזיה הפופולרית של בראבו אחרי עונה 3 מוצלחת – אז מתי נוכל לצפות להלן סיפון שיט יאכטה עונה 4?

להלן הסיפון הוא זיכיון בטלוויזיה בריאליטי שעלה לראשונה את הסדרה הראשונה שלה בשנת 2013, ועוקב אחר חייהם של אנשי הצוות העובדים על סיפון יאכטות שונות בעונת האמנה.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עכשיו, האוהדים מחכים בשקיקה לעונה הרביעית של התוכנית. הנה כל מה שאנחנו יודעים על זה עד כה.

.

?

בראבו אישר זאת עונה 4 של יאכטת שייט מתחת לסיפון תעלה לראשונה ביום שני, 10 באפריל בשעה 20:00 ET/19:00 CT. פרקים יהיו זמינים לזרם יום אחרי שהם משודרים על טווס ופרקים חדשים ייצאו כל שבוע.

מידע נוסף לגבי צוות השחקנים והצוות של עונה 4 ניתן למצוא כאן.

איך לצפות בפרקי יאכטות שייט מתחת לסיפון

כדי להתעדכן בשלוש העונות הראשונות של יאכטת שייט מתחת לסיפון לפני תחילת העונה 4, תוכלו לצפות ב HAYU, סרטון פריים, טלוויזיה ביוטיוב, טווס, .

המאמר נמשך לאחר המודעה

למידע נוסף מתחת לסיפון שיט יאכטה ועדכונים, הקפד לבדוק את קטגוריית הריאליטי שלנו.