מדריך לשיעורים של דיאבלו 4, דיאבלו 4 כיתות שהוסברו | מה השיעורים הטובים ביותר לדמויות? | זמני רדיו

0

שיעורי דיאבלו 4 הסבירו: מה הכיתה הטובה ביותר לדמויות

לעיתים, אתה עשוי למצוא את עצמך נושא משקל מת ומחפש את ההזדמנות הראשונה לשנות את הדברים, אבל זה בדיוק מה שאתה רוצה כשאתה משחק בונה Necromancer.

מדריך לשיעורי דיאבלו 4

שיעורים ב דיאבלו 4 דומים לאלה במשחקים קודמים. 5 דיאבלו 4 שיעורים הם ברבריים, מכשפים, נוכלים, נקרומנסר ודרואיד. אלה שיעורים דיאבלו 3: Reaper of Souls. השחקנים צריכים לבחור בין חמשת אלה שיעורים למצוא את זה שמתאים יותר לסגנון המשחק שלהם. השחקנים אינם מסוגלים לשנות את שיעורי הדמויות שלהם לאחר שנבחרו כבר. עם זאת, בהתחשב בכך שיש הרבה מיומנויות ומכניקה ייחודית וספציפית בתוך שיעורים, ניתן לבחור מגוון רחב של תפוחי משחקים מתוך כל אחד מהם מעמד. משערים כי Blizzard תוסיף גם שיעורים נוספים בעתיד, דרך DLCs או דרך אירועים בעונות העונות.

כל אחד דיאבלו 4 כיתה יש מכונאי כיתה ייחודי משלו, מה שגורם להם להרגיש שונים ומעניקים להם התאמה אישית נוספת לסגנון המשחק שלהם. שיעורים אינם נעולים מגדריים וכלי התאמה אישית של תווים פשוטים מסופק כדי לשנות את התכונות הפיזיות של המעמד הניתן לשחק שלך.

דרואיד ברברי נקרומנסר מכשף סורר

כמה שיעורי דיאבלו 4 יש?

יש 5 דיאבלו 4 שיעורים, אבל זיכיון המשחק בדרך כלל מוסיף שיעור נוסף באמצעות הרחבה בהמשך מחזור המשחק. בהתחשב בעונות המתוכננות ופעילויות משחק קצה אחרות, צפוי דיאבלו 4 עשוי לקבל הרבה DLC, שיכולים לכלול מספר רב שיעורים. חָדָשׁ שיעורים ניתן להוסיף בהמשך באמצעות הרחבה. ראה עונות ו- DLC לפרטים.

מה הכיתה הטובה ביותר בדיאבלו 4?

אין דבר כזה הכיתה הטובה ביותר ב דיאבלו 4. את כל דיאבלו 4 שיעורים הם מסוגלים לחלוטין ועוצמתיים ב- Endgame, אם אתה יודע לבנות אותם. חלק מהשיעורים עשויים להתחלה איטית יותר מאחרים, אבל ככל שתקבל את הכישורים והשלל המיוחדים שלך תמצא שכולם גדלים ממש טוב. אנשים רבים שוקלים שיש כבר רשימת שכבות מבוססת, אך המציאות היא שההנאה שלך תגיע מהסגנון המשחק שאתה בוחר, כך שהבנת המעמד שבחרת היא החלטה חשובה. כל אחד מעמד יוכלו לעבור על אויבים ובוסים בנוחות, כאשר השחקנים עוברים גם את המשימות העיקריות, וגם את משחק הקצה, זה פשוט יהיה עניין איך השחקנים היו רוצים לעשות את זה.

א רשימת שכבות דיאבלו 4 לצורך ההשקה נותן את דירוג הכיתה הבא על סמך ביצועי Geengame:

 1. צועק ברברי
 2. להבים מתפתלים סוררים
 3. שריצי קרח סורק
 4. חנית עצם נקרו
 5. דוב המריחה.

האם יש תת -סוגים בדיאבלו 4?

, דיאבלו 4 מבחינה טכנית אינה מציעה אפשרויות תת -סוגים לאחר בחירת שיעור לתו שלך. מה שמחליף אותו במקום, הם מכניקת כיתות ייחודית, כמו גם אפשרויות שונות לכישורים חשובים, שיקבעו את סגנון המשחק של הדמות. זה מתפקד כמעט כמעט באותה צורה כמו תת -סוגים, מכיוון שהוא סוג של קובע כיצד תרצה להוציא משאבים כמו נקודות פרגון עבור האריחים המתאימים שלהם, מה שייתן לך סטטיסטיקות ספציפיות, שיקבעו כיצד הדמות שלך משחקת. עם זאת, המערכת עדיין מוכיחה יותר תכליתית וגמישה יותר מאשר תת -סוג, ומאפשרת לשחקן לבצע שיקולים מסוימים על הסטטיסטיקה הרצויה שלהם, למרות שבחירת מיומנויות ספציפיות עבור סגנון המשחק הספציפי שלהם. עם זאת, באופן טבעי, עדיין יהיו דרכים מסוימות להיות אופטימליות יותר עם סטטיסטיקות בתוך סגנון משחק ספציפי.

כל הגורמים הללו מולידים בונים שתוכלו לקחת בחשבון בבחירתו עם איזה כיתה ללכת לדמותכם, תוך מתווה את המיומנות האולטימטיבית כדי ללכת איתם, כמו גם לאילו שיקולים לשפוך משאבים לתוכם. אתה יכול לראות רשימה מלאה של שיעורים בפעולה בדף הבנייה שלנו. דף זה מכיל סיכום של כל כיתה המשויכת לביצועי משחק Endgam. לדוגמה, שחקנים שאוהבים דמויות בשרפיות ומכליות יותר יכולים להרים את הברברי, אבל שחקנים שדומים לפליטת פליטה יותר על קהל ימצאו את עצמם בבית משחקים במכשף. לשחקנים יש אפשרויות רבות לרשותם והם יכולים לבנות את הכיתה הנבחרת שלהם אולם הם רואים לנכון.

מה כל שיעורי הדיאבלו?

מעמד מיומנויות ב- D4 מופיע ב
אֲמָזוֹנָה N/a דיאבלו 2
מִתנַקֵשׁ N/a דיאבלו 2
בַּרבָּרִי כישורים ברבריים: בסיסי, ליבה, הגנה, חוטף, שליטת נשק, אולטימטיבי ומפתח פסיבי דיאבלו 1, דיאבלו 2, דיאבלו 3, דיאבלו אלמוטלי, דיאבלו 4
מְשׁוֹרֵר N/a דיאבלו 1
צַלבָּן N/a דיאבלו 3, דיאבלו אלמותי
צייד שדים N/a דיאבלו 3, דיאבלו אלמותי
דרואיד מיומנויות דרואדיות: בסיסי, רוח, הגנה, זעם, בן לוויה ואולטימטיבי, פסיבי מפתח דיאבלו 2, דיאבלו 4
בַּעַל אוֹב כישורי Necromancer: בסיסי, ליבה, גופה ומקאברה, קללה, אולטימטיבי, פסיבי מפתח דיאבלו 2, דיאבלו 3, דיאבלו אלמותי, דיאבלו 4
נָזִיר N/a דיאבלו 1, דיאבלו 3, דיאבלו אלמותי
פלדין N/a דיאבלו 2
נוכל מיומנויות סוררות: בסיסי, ליבה, הגנה, חוטף, שליטת נשק, אולטימטיבי ומפתח פסיביים דיאבלו 1, דיאבלו 4
מְכַשֵׁפָה כישורי מכשף: בסיסי, ליבה, הגנה, צירוף, שליטה, אולטימטיבי ומפתח פסיביים דיאבלו 1, דיאבלו 2, דיאבלו 4
לוֹחֶם N/a דיאבלו 1
רופא מכשפה N/a דיאבלו 3
אַשָׁף N/a דיאבלו 3, דיאבלו אלמותי

כל מדריך השיעורים של דיאבלו 4

מדריך Wiki Class Class Classנוכל

יתרונות

 • כלבויניק.
 • הרבה אפשרויות. לעבור במהירות מבנייה אחת לאחרת על ידי התשימה.
 • מאפשר לנגן טווח/תגרה
 • מאוד נייד, מאפשר לך למקם מחדש במהירות את שדה הקרב
 • אפשרויות רבות לבקרת קהל, כמו גם אפשרויות שרידות.
 • כמות טובה של חריצי ציוד, ומאפשרת לך לערום היבטים רבים.

חסרונות

 • מבנים צרים מאוד או ספציפיים
 • דורש הרבה ריכוז כדי לשחק
 • דרוש מהשחקנים להזיז ולנפץ מפתחות
 • תלוי בבנייה, יתכן שיש בו משחק “מכונאי” מאוד.

סורר בונה

 • להבים מתפתלים (רמה 25-50 מבנה מתחיל)
 • פלורי (רמה 25-50 מתחילים לבנות)
 • ארצ’ר קר (רמה 25-50 מתחילים לבנות)))
 • Marksman (רמה 50+ Build Game Build)
 • ציקלון (רמה 50+ Build Game Build)
סקירה כללית

הסורר הוא מתנקש התגנבות שממומן בתנועה במהירות. כך שהם יכולים לבחור למקם את עצמם מחדש כדי להשיג את העליונה בלחימה או להיסוג כאשר הדברים מתרועמים מדי. בניגוד לברברים, הם יכולים לעבור במהירות בין תגרה לנשק טווח כמו פגיונות, חרבות וקשתות, מה שהופך אותם למגוונים ביותר. למרות בהתחלה, קשתות אינן עוסקות בנזק באותה. אתה יכול לחשוב על Rogue של דיאבלו הרביעי כשילוב של דיאבלו II ו- Amazon ו- Demon Hunter של דיאבלו השלישי, בהתאמה.

סטטיסטיקות סוררות

הסטטיסטיקה העיקרית שלך לשיעור זה כוללת מיומנות להגברת נזק המיומנות ולשיפור יכולת ההתחמלות, כוח לשפר את שיעור התחדשות האנרגיה שלך ואת האינטליגנציה כדי לשפר את סיכוי הביקורת שלך ואת ההתנגדות הכללית שלך.

תכניות משחק עיקריות סוררות

חתימת צל: משמיעה את ההתקפה שלך עם דבורה הגורמת לפיצוצים העוסקים בטון של נזק ל- AOE. ניתן לנגן את זה גם תגרה וגם טווחים ומחייבים אותך לקבץ אויבים כדי לבצע את הפיצוץ. שחקנים שאוהבים להקים משולבת ולהתפוצץ אותו בזמן הנכון להרוג כל דבר בשביתה יחידה ייהנו מהבנייה הזו

החזרת רעל: עוסק בנזק גבוה מאוד בצורה של רעל, מהיר את DOT במהירות. טוב נגד קבוצת אויבים ואפילו טוב יותר נגד בוסים. שחקנים שנהנים מנקודה ולהתמודד במהירות עם בוסים ייהנו מבנייה זו.

טאפר: קבע מלכודות בשדה הקרב העוסקות בנזק לרעל ופגיעה בפרץ, בשילוב עם כישורי בקרת קהל כדי לשמור על עצמך. שחקנים שאוהבים מכניקה מכה ומריצה ייהנו מהבנייה הזו

ביקורת נזק להתפרצות בונה: או עבור תגרה/טווח/היברידית אתה יכול לגרום נזק ל- DPS Burst על יעדים בודדים המנצלים את התפקידים והפסיביות. השחקנים יצטרכו לעבור כל הזמן בשדה הקרב כדי לעסוק/להתנתק אויבים. שחקנים שאוהבים “עפיפון” ייהנו מהסגנון הזה.

מכניקת כיתות נוכלות

מכונאי הכיתה הייחודי של Rogue ידוע כמתמחות בכישרונות, המחולקים לנקודות משולבת, מראה פנימי והכנה, לכל אחד מהם קווי חיפוש משלו. . בנוסף, ההכנה לא נבדקה מכיוון שהיא זמינה עם הגעה לרמה 30.

נקודות משולבת מצטברות על ידי הפעלת מיומנויות סוררות בסיסיות. לאחר מכן תוכל לצרוך נקודות אלה עם כישורי ליבה כדי לעורר אפקטים נוספים. בינתיים, מראה פנימי מאפשר לך למלא מד על ידי תקיפת אויבים מסומנים. פעולה זו תאפשר לך להשתמש באנרגיה בלתי מוגבלת לפרק זמן קצר, והיא מוכיחה כיעילה כנגד בוסים.

עכשיו הרבגוניות של הסורר לא מסתיימת כאן מכיוון שהם יכולים גם להגיש התקפות אחרות עם השפעות ספציפיות כמו רעל, צל וקור. אלה מיושמים בדרך כלל על כישורי ליבה ויכולות העוסקים בנזק נגד אויבים מרובים כמו אש מהירה.

אם אתה מעוניין לשחק בכיתה מהירה של ברק שמצטיין בהתמודדות עם נזק פיזי עם תגרה ונשק טווח, ולא אכפת לך להעביר עמדות במהירות כדי להשיג את היתרון בלחימה, עליך לשקול לשחק כ- Rogue.

הסורר הוא מיומנות מגוונת ומעמד ביקורתי. זהו דמות ניידת מאוד ומעין שקע מכל המקצועות, מכיוון שהוא יכול להילחם בתגרה/טווחי/היברידית, אויבי שליטה על עורב ולהתעלם בהם כמו גם לבצע נזק AOE/יחיד יחיד. שחקנים שאוהבים כל הזמן לחטוף כפתורים לעבור במהירות בשדה הקרב ומיומנויות ליהוק ברציפות ייהנו מהסגנון המשחק, בעוד ששחקנים שמתבלבלים מכפתורים רבים ישנאו את זה. שחקנים שאוהבים להחליף בין תוסות משחק שונות יוכלו לעשות זאת, מכיוון שאתה יכול להשיב במהירות מטווחים לתגרה תוך שמירה על מכניקה דומה. לרוגס יש סדר מבנים רחב מאוד, אך רובם ספציפיים מאוד ומחייבים דקים/מקסימום, מה ששולל את האפשרות לשחק איתם. ל- Rogue יש כובע מיומנות מעט גבוה יותר בהשוואה לשיעורים אחרים שישחקו כראוי, ויהיה מוערך יותר על ידי משתמשים שרוצים להיות “ממוקדים” על שחקנים שנהנים פשוט “מצמררים”.

לרוגס אין בריאות גבוהה אך יש מכניקה טובה יותר להתחמק מאשר דמויות אחרות, כמו גם שיש להם כמה מיומנויות שמפחיתות מאוד את הנזק שנלקח. הדרך הטובה ביותר להישאר בחיים היא להישאר ניידים ולהשאיר אויבים מבוקרים או רחוקים.

מכונאי “ההתמחות” מספק אפשרויות עוד יותר, ומאפשר לך להחליף בין “נקודות משולבת” המשפרות את הכישורים העיקריים שלך, “המראה הפנימי” שמאלץ אותך לתקוף אויבים ספציפיים לבנות סרגל. ברגע שהבר מלא תהיה לך תקופת “חסד” עם אנרגיה בלתי מוגבלת. ו”הכנה “שמפחיתה את האולטימטים שלך, ומאפסת את ההשתלמות אחרת בזמן השימוש באולטימטיבי.

ברברי דיאבלו IV וויקיבַּרבָּרִי

יתרונות

 • להילחם מקרוב
 • מערכת ארסנל (החלף בין כלי נשק רבים ושונים ומאפשרת לך לתיאוריה על ציוד)
 • יש גישה לחריצי נשק רבים יותר, ובכך היבטים אגדיים פוגעניים יותר

חסרונות

 • אין התקפות טווחים
 • התחלה איטית
 • דורש כמות ניכרת של תכנון תווים.

בניינים ברבריים

 • עקוב מדם (רמה 25-50 מבנה מתחיל)
 • מגרסה (רמה 25-50 מתחילים מבנה)
 • מערבולת (דרגה 25-50 מתחילים לבנות)
 • ספוג דם (רמה 50+ Build Game Build)
 • Juggernaut (רמה 50+ Build Game Build)
 • Vortex (רמה 50+ Build Game Build)
סקירת ברברי

השיעור הברברי מתאים לשחקנים המעוניינים להתמודד עם הרס מאסיבי בטווח התגרה תוך שהם מסוגלים לעבור בצורה חלקה מסוגי נשק אחד למשנהו. הם מכוונים נזק גופני הרבה יותר מכל מעמד אחר בדיאבלו הרביעי והם די פשוטים בכל מה שקשור לניתוק מהלכים פוגעניים והגנתיים.

תריסי משחק ברברי עיקריים

ברברי מערבולת: זה מאפשר לתמרן במהירות את שדה הקרב ולהביס חבילות אויבים גדולות. זה מאוד כיף למשתמשים שנהנים בעיקר להביס אויבים מרובים בו זמנית ולא אוהבים לעמוד במקום אחד. במקום להתמקד ב”שילוב “של מיומנויות, אתה פשוט מסתובב בשדה הקרב בעזרת צעקות ומיקום מחדש על המקום הטוב ביותר כדי למקסם את היעילות. מכיוון שזה מסתמך מאוד על הציוד שלך, תקבל תחושה של שיפור מתמיד בזמן שאתה מתחזק וחזק יותר

כישורי דימום: זה מאפשר ליישם נקודה מאסיבית על אויבים, ומאפשר לך פשוט להכות ולרוץ לדבר הבא בזמן שאתה רואה אויבים מתים בעצמם. שחקנים שנהנים להכות ולשכוח את PlayStyle ייהנו מכך

נזק בסגנון משולב: סגנון משחק זה אקדח סביב שילוב מיומנויות והיבטים שונים ליצירת שילובי ירייה אחת חזקים שמושכים קבוצות אויב.מערכת ארסנל מעודדת גם החלפת כלי נשק בין מיומנויות שונות כדי להשיג בונוסים. זה מושלם לשחקנים שנהנים מכניקת משולבת של בניית מיומנות ואז שחרור מכה הרסנית כמו גם משתמשים שאוהבים להחליף כל הזמן בין כישורים שונים.

תומך בסגנון משחק: אמנם לא תכוף עבור ARPGs, צעקות מאפשרות לברברים להגביר מאוד את יכולות המלווה, כמו גם לאויבים מתגרים ולהגדיר אותם, מה שעלול להיות מושך למשתמשים מסוימים – אם כי ברור שזה לא מטה בנה

מכניקה בכיתה ברברי

בשל מכונאי הכיתה הייחודי שלהם, המכונה מערכת ארסנל, הברברים יכולים לצייד ולהחליף כ -4 כלי נשק בכל פעם, ומאפשרים התאמה טובה יותר. אלה כוללים את היד הראשית, מחוץ יד, נשק וניתוק ונשק. פעולה זו מאפשרת לך להקצות בחופשיות ציוד ספציפי לכישורים מסוימים על סמך הצרכים שלך. לדוגמה, Bash, המאפשר לך להדהים ולפגיעה בכבדות, מתאים היטב באמצעות נשק מתנודד, אך אם ברצונך להעלות את משך הלם של היכולת הזו עוד יותר, עליך לבחור לעבור לנשק דו-ידיים במקום זאת במקום זאת. ראוי לציין כי עם הפעלת המיומנות, תוכלו לצייד מייד את הנשק הטוב ביותר בעומס שלכם.

יתר על כן, לכל נשק בו השימוש ברברי יש סטטוס מומחיות מקביל, ובכך מפלס את הדרגות שלהם בהתאם. לדוגמה, אם ברצונך להגביר. בגלל זה, מומלץ מאוד לאסוף ולהכין מגוון רחב של כלי נשק תגרה על מנת לנצל את התקדמות הגיוון והפרט של הבנייה של המעמד הזה. מבחינת הסטטיסטיקה, תרצה בעיקר להשקיע בכוח כדי להגביר את הנזק שלך, כוח רצון לשיפור התחדשות זעם, ומיומנות כדי להגדיל את הסיכוי ללהטים קריטיים לנחיתה.

כמו בדיאבלו II ו- III, הברברי שומר על היכולת להשמיד אספסוף של אויבים היטב. אבל דיאבלו הרביעי דוחף את יכולתם עוד יותר בכך שהוא מאפשר להם להתמקד בעקביות ביעדים חזקים בודדים כמו בוסים על ידי התמודדות עם נזק לדימום. עם זאת, הם ממשיכים להיאבק עם חלק מהכישורים שלהם, שיש להם תעריפים ארוכי טווח, ובכך מעכבים את נזקם לפעמים.

היכולות של הברברי מתפשטות. במקרים מסוימים, אתה יכול לבחור להביא דימום, טכניקות בקרת קהל ופעולות מבוססות צוות. לחלופין, אתה יכול גם לבחור לשפר את הבלפים העצמיים על מנת להתמודד עם הכמות הגופנית ביותר האפשרית.

ברברים הם מעמד תגרה מבוסס כוח. הם מושלמים לאנשים שאוהבים להילחם מקרוב ו”חוש “את כוח הכישורים שלהם על האויבים, אין נשק טווח לברברי כך שאתה נאלץ להילחם פנים אל פנים. שחקנים שנהנים מהאדרנלין של כל הזמן לנקוט ולהתמודד עם נזק תוך קבלת הסיפוק להשמיד את הכל ולעבור ממש מהר יהנו מהדמות.

לברברים יש בריאות גבוהה מאוד, וגם מספקים גישה למכונאי “מבצר” על כישורי מאי, הנשען על משחק עם כמות הבריאות שנשארה כדי להגביר את הפחתת הנזק. שחקנים שנהנים לנהל את בריאותם יהנו מכונאי זה, אך עבור אחרים זה עשוי להרגיש די “משעמם” ולא מתגמל.

אם אתה הרבה יותר נוח למחוק אויבים ומאתגר בוסים באמצעות מגוון נהדר של נשק תגרה, הבראן הוא המעמד הנכון עבורך.

Druid Diablo IV Wikiדרואיד

יתרונות

 • סגנון משחקי תגרה וסגנון קוסם אפשרי
 • נזק גדול של AOE
 • מעט טנקי בהשוואה לשיעורים אחרים
 • בקרת קהל גדולה
 • בוני רוח יכולים להיות טובים במיוחד
 • אחת משתי כיתות שיש לה מלווה

שיעורי דיאבלו 4 הסבירו: מה הכיתה הטובה ביותר לדמויות?

כל מה שאתה צריך לדעת על השיעורים של דיאבלו 4.

דמויות בדיאבלו 4 סביב מדורה

פורסם: יום רביעי, 14 ביוני 2023 בשעה 13:01

מעריצי הפעולה RPGs נתקעים בפרק הבא של הסדרה האהובה של Blizzard Entertainment. דיאבלו 4 צנח ב- 6 ביוני, ולמרות כמה נושאים – עכשיו מסתדר על ידי טלאים – זה מוכיח שהוא פופולרי כתמיד, אפילו בקרב גיימרים שלא בדרך כלל בז’אנר הזה.

מובן מדוע, עם חזותיים כל כך שופעים, משחק ממכר, ושפע של דמויות שונות.

לגבי הדמויות, יתכן שאתה תוהה כיצד מערכת הכיתה עובדת. זו גישה פנטסטית שמוסיפה כל כך הרבה ממדים למשחק.

זה גם מספק ערך משחק חוזר שמובטח להחזיר אותך שוב ושוב עם דמות חדשה. חושב שחווית את המשחק במלואו כברברי? הפוך את הדמות הבאה שלך ל- Necromancer.

אם אתה קצת מבולבל מהמערכת – אולי אתה חדש בפעולה RPGs של ilk זה – פחד לא. נדון בשיעורים השונים בדיאבלו 4 להלן.

שיעורי דיאבלו 4 הסבירו

בהשקה היו חמש שיעורים העומדים לרשותנו לשחק. אלה הם הברברי, המכשף, הסורר, נקרומנסר ודרויד.

יש לקוות, במהלך מחזור החיים של המשחק, נוכל לראות שיעורים חדשים מופיעים – ואנחנו נהיה בטוחים לעדכן אותך אם כן.

ב- Diablo 4, כל כיתה מותאמת עם עץ מיומנות משלו שיתאים לסגנון המשחק שלך, כלומר לא יהיה לך שום מוך נוסף שנמצא בדרך שלך.

ביציאה מ- Diablo 3, שאיפשרו לך רק לבחור בין שתי וריאציות של שתי תווים לכל כיתה, דיאבלו 4 הופך אותו ל -11 – כולל יוצר דמויות נהדר עם כמה אפשרויות כלולות מאוד, כך שאף אחד לא צריך להשאיר בחוץ.

דיאבלו 4 ברברי

ברברי בדיאבלו 4

לפעמים אתה רק רוצה לקום ב”גריטי “של כל זה, והשיעור הברברי של דיאבלו 4 מתאים לזה בצורה מושלמת לזה. היו להם את הרמה הגבוהה ביותר של בריאות וכוח מכל המעמדות בדיאבלוס של פעם, וזה אותו דבר כאן.

כמו גם כותרות קודמות, הברברים מייצרים את המשאב הזעם עם כל התקפה, ומעניקים להם אפשרות להשתמש בכישורים הדורשים זעם לצורך ריפוי שדים אכזרי במיוחד.

חדש במעמד הברברי בדיאבלו 4 הוא מערכת ארסנל. מכונאי זה מציע את ארבע משבצות הברברי לכלי נשק המאפשרים לך להיות מסוגל להריץ נשק ביד אחת ושתי ידיים באותה מבנה או, לחילופין, לשאת ארבעה כלי נשק אגדיים בו זמנית עבור כמה שנאניגנים מוגדרים בצורה יוצאת דופן.

עוד כמו זה

ניהול מיקרו של כל כלי הנשק הללו לא יהיה נחוץ, למרבה המזל, מכיוון שמיומנות הזעם שבחרת תשתמש בנשק שהוא זקוק לו ללא קלט שחקן.

מכשף דיאבלו 4

מכשף בדיאבלו 4

כדי לנהל בצורה הטובה ביותר המוני אויבים, אתה לא יכול להשתבש עם המכשף. המכשף יכול להשתמש בכוחות היסודות של הברק, האש והכפור, שיכולים באמת לסייע למפלגה שלך כשאתה עולה נגד כמה מהאויבים המסוכנים ביותר של דיאבלו 4 – ולקרוע לחלוטין קבוצות גדולות מרחוק עם ההתקפות הקטלניות שלה.

עם זאת, הספק שלא ניתן לספר זה אינו ללא גבולו, מכיוון שלכוכשת הבריאות הנמוכה ביותר מכל המעמדות, מה שמותיר אותם פגיעים לאויבים עמידים לסוגים מסוימים של נזק.

המכשף הוא גם המעמד היחיד שמתחדש באופן פסיבי של מאנה, אם כי זה אומר שרק התקפות הרס קלות מייצרות מאנה. תזדקק גם לכל המאנה הזו, שכן כאשר המכשף שלך מקסימום, הנזק שנגרם בכישוריה האולטימטיביים יגרום אפילו ללילית לסומק.

רק הקפד לשמור על כמה שיותר מרחק כדי להבטיח שסרגל הבריאות הקטן שלך יהיה מלא ככל האפשר.

על ידי הזנת פרטיך, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת.

Diablo 4 Rogue

סורר בדיאבלו 4

Rogue של דיאבלו 4 הוא המעמד המאוזן ביותר מכולם, המציע הכלאה של כל השיעורים האחרים. הסורר עושה שימוש בתגרה ובתקפות טווחים ובעל מיומנויות הנוגעות לכל סגנון משחק.

אם אתה מכפיל את תגרה, יהיו לך פגיון וחרבות העומדות לרשותך, עם סגנון משחק טווח המתמקד בקשתות ובקשתות שיכולות לעשות שימוש בחיצי אש קטלניים ובברגים.

יש גם משימות ספציפיות לסוררות שעומדות לשחק בהן, ולכן כדאי לנסות את הכיתה הסוררת.

ייחודיים גם לסוררים הם ההתמחות הכיתתית שלה שהם נקודות משולבת, תחום הצללים ומנצלים חולשה.

נקודות משולבת מאפשרות לך לייצר נקודות כמשאב לבזבז על יכולות לחיזוקן.

תחום הצללים רואה נוכל מכוון לתגרה להיות מסוגל לבטל אויב בחלל ולהוציא אותם החוצה, ואילו אויבים מחוץ לחלל זה נעלמים באופן זמני, כלומר אתה בטוח לעורר הרס באופן אינדיבידואלי.

ניצול חולשה עושה בדיוק את מה שכתוב על הפח: אתה מראה לך חולשת אויב כך שאתה מסוגל להשתמש בהתקפה הטובה ביותר כדי להוריד אותם ביעילות.

בתור סורר, אתה יכול גם להניח את ההתקפות והכישורים שלך עם השפעות נוספות כמו חתימת הרעל, כלומר כלי הנשק שלך יטפל בנזקי רעל נוספים.

דיאבלו 4 Necromancer

נקרומנסר בדיאבלו 4

לעיתים, אתה עשוי למצוא את עצמך נושא משקל מת ומחפש את ההזדמנות הראשונה לשנות את הדברים, אבל זה בדיוק מה שאתה רוצה כשאתה משחק בונה Necromancer.

Necromancers הם הבנייה הטובה ביותר עבור מנהלי הביניים שם בחוץ, מכיוון שתעסיק המוני מתים כדי לעשות את העבודה בשבילך. בהשוואה לדיאבלוס הקודם, זה קצת יותר ניואנס מכיוון שיהיו לך שני משאבים להתעסק – אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם, כמו שאומרים.

שני המשאבים שלך לניהול הם מהות וגוויות.

מהות מאפשרת לך להשתמש במספר לחשים חזקים מאוד והיא מתחדשת באופן פסיבי לאורך זמן ולייצר יותר על ידי שימוש בכישורי הבסיס שלך.

גוויות הן יחסית מסבירות את עצמן. משאב זה מאפש.

אנחנו אוהד ענק של האבסורד של פיצוץ גוויות כדי לפגוע באויבים וזה ממש נשען לתמונות האימה של דיאבלו 4 של דיאבלו 4.

דיאבלו 4 דרויד

דרואיד בדיאבלו 4

בחיים האלה אתה יכול להשקיף על האמירה ולקונן כי אבוי, ‘בכל הרמות, למעט פיזי, אני זאב.’עם זאת, על ידי משחק כדרואיד בדיאבלו 4, החלומות שלך יכולים להתגשם – אתה יכול לעצב את הזאב, או אפילו Webeary. לחלופין, אם אתה מעדיף לדבוק בצורתך האנושית, אתה יכול להשתמש במספר התקפות יסודות.

לא משנה איזו הגרסה הטובה ביותר שלך, שני בני לוויה זאב תמיד יהיו לצידך, קרוע אויבים פחותים זה מזה – וזה מאוד שימושי.

כשמשחקים כדרויד, כל אחד מהכישורים הבסיסיים שלך מייצר רוח לבילוי על כישורי רוח אכזריים כמו Earthspike ו- Stormstrike, כדי להרוס כל דבר בסביבה, במיוחד אם אתה בוחר לבנות אב יסודי.

לחלופין, אתה יכול גם לבחור להתמקד לחלוטין בכישורי המעצבים שלך וללעוס ולחתוך את דרכך בכל בעיה.

אכן, אתה יכול גם להריץ מבנה היברידי של השניים כדי לעשות שימוש אסטרטגית בשני סגנונות המשחק בהתאם לסכנות העומדות בפנינו.

מה השיעור הטוב ביותר של דיאבלו 4?

עבורנו, אנו חושבים השיעור הטוב ביותר של דיאבלו 4 הוא הסורר ראשית, מכיוון שהיא מציעה היכרות מאוזנת למשחק ולמשיכות הספציפיות לכיתה, כלומר תקבלו את הסולם הרחב ביותר של התוכן בהתחלה כשאתם מקבלים את האחיזה עם העולם המסיבי.

.

אם אתה משחק עם מסיבה, אתה יכול להתמחות בדבר אחד לחלוטין כששאר הקבוצה ממלאת בשאר הפערים.

קרא עוד על דיאבלו 4:

 • דיאבלו 4 שחקני קול – רשימת צוותים מלאה ומי
 • הוא Diablo 4 Crossplay? – מרובי משתתפים משותפים הסבירו
 • דיאבלו 4 מעבר קרב – תאריך התחלה של עונה 1, מחיר ומיקרו -טרנספורמציה
 • Diablo 4 Clans הסביר – כיצד ליצור או להצטרף לשבט, ומדוע אתה צריך
 • כיצד להציג FPS בדיאבלו 4 – עקוב אחר קצב המסגרת
 • דיאבלו 4 מזבח מיקומי לילית – היכן למצוא מזבחות מוסברים
 • דיאבלו 4 מגייסים מייגן פוקס – השחקנית הספיקה את מקרי המוות EPIC במשחק
 • דיאבלו 4 טיימר הבוס העולמי – מה שאנחנו יודעים על זמני השריצים בבריטניה
 • דרישות Diablo 4 PC – מפרט מינימלי ומומלץ
 • הם שרתים של דיאבלו 4 למטה? – כיצד לבדוק את סטטוס השרת

הירשם לניוזלטר המשחקים החינמי שלנו לתובנות שבועיות, ובקר שלנו רכזת המשחקים לכל החדשות האחרונות.

מחפש משהו לצפות בו? עיין במדריך הטלוויזיה או במדריך הזרימה שלנו.

לקחת חלק ב מבחן המסך, פרויקט של רדיו טיימס והאוניברסיטאות של סאסקס וברייטון, לחקור את תפקיד הטלוויזיה והשמע בחיינו.

נסה עוד היום מגזין רדיו טיימס וקבל 12 גיליונות תמורת £ 1 בלבד עם משלוח לביתך הירשם עכשיו. למידע נוסף מהכוכבים הגדולים ביותר בטלוויזיה, האזן הפודקאסט של רדיו טיימס.