דיאבלו 4 Co-op הסביר: כיצד לשחק, פלטפורמות ועוד-dexerto, האם לדיאבלו 4 יש שיתוף ספה?

0

האם לדיאבלו 4 יש שיתוף ספה

מעטים הדברים טובים יותר מאשר לשבת ליד חבר וליהנות מאותו משחק יחד – אבל אתה יכול לעשות את זה עם דיאבלו 4? .

דיאבלו 4 Co-op הסביר: כיצד לשחק, פלטפורמות ועוד

דיאבלו 4 נלחם

סוּפַת שֶׁלֶג

מעטים הדברים טובים יותר מאשר לשבת ליד חבר וליהנות מאותו משחק יחד – אבל אתה יכול לעשות את זה עם דיאבלו 4? בואו נסתכל.

. ?

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

דיאבלו 4 גישה מוקדמת

דיאבלו 4 מאפשר לך להתחבר עם חברים בטלוויזיה אחת.

איך לשחק דיאבלו 4 Co-op

כדי ליהנות משיתוף פעולה בספה בדיאבלו 4, תחילה תצטרך להפעיל את המצב. פשוט בצע את הצעדים הבאים כדי להתחיל בהרפתקה של שני שחקנים שלך:

  1. הפעל את Diablo 4 במסוף שלך והפעיל את הבקר האחד.
  2. .
  3. תופיע בקשה ב אישור P2 מחובר.
  4. השחקן השני יצטרך אז התחבר עם חשבון ה- Xbox/PlayStation זה צָמוּדלשל Blizzard קרב.שירות נטו.
  5. לאחר מכן, השחקן השני צריך לקבל אפשרות בחר את הדמות שלהם.
  6. בחר את הדמות ותוכל לשחק יחד.

ל- Diablo 4 יש שיתופי ספה של עד שני אנשים והיא תהיה זמינה ליהנות בפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 5, Xbox Series X | S ו- Xbox One. לרוע המזל, כרגע, Co-op Couch אינו זמין למי שמשחק במחשב.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בראיון ל- Eurogamer, המנהל הכללי של דיאבלו, רוב פרגוסון, הסביר כי “לנסות לעשות שיתוף פעולה עם מסך משותף במחשב זה הרבה יותר מאתגר בכל מה שקשור לניהול חשבונות ואיך אתה משחק יחד”.

אמנם המפתחים לא שללו את האפשרות של שיתוף פעולה עם ספות PC, אך נראה שיש יותר אתגרים מאשר רק טכנולוגיה, עם קשיי המרחב ושיתוף מסך מחשב אישי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שם יש לך את זה, זה כל מה שאתה צריך לדעת על יכולות הספה של דיאבלו 4. תוך כדי איסוף חבר שלך כדי שתוכל לחסוך יחד מקלט, התבונן בכמה ממדריכי הדיאבלו 4 הנוחים האחרים שלנו ותכנים:

?

אם אתה רוצה לדעת על דיאבלו 4 שיתוף פעולה ספה לא נראה רחוק יותר מכיוון שנדבר על איך זה עובד וכמה אנשים יכולים לחלוק איתך את הספה.

דיאבלו 4 ספה שיתוף: ניתן לראות צייד

דיאבלו 4 ספה קואופ היא תכונה צפויה לאחר עשרות שנים של קיומה של הסדרה והעובדה שהמשחק נועד באופן טבעי לעתיד. אבל, מה אמר Blizzard על התכונה בדיאבלו 4 ואיך בדיוק זה עובד?

זה המקום בו מאמר זה נכנס לדבר עליך דרך התכונה וכיצד אתה יכול להצטרף באופן מקומי ליצירת צוותים של שיעורי Diablo 4 השונים. משחק מקומי יציע לכם גם בונוס נחמד כשאתם משתלבים עם אדם אחר, וזה יתרון נחמד לעסוק בשיתוף פעולה ג’ולי בדיאבלו 4.

האם לדיאבלו 4 יש שיתוף ספה?

ל- Diablo 4 יש שיתוף פעולה של ספה עבור עד שני אנשים, הזמינים ב- PS5, PS4, Xbox Series X | S ו- Xbox One. לרוע המזל, דיאבלו 4 Co-op אינו זמין במחשב.

ניתן לעשות שיתוף פעולה COOCH בכל עת מהתפריט וכל מה שאתה צריך לעשות הוא שיש בקר נוסף המחובר לקונסולה ומופעל במשחק.

ניתן גם למזג את שיתוף הפעולה של Couch עם שני שחקנים נוספים ברשת כדי לחגוג עם צוות של ארבעה. זה יהיה נהדר לקיחת שחקנים אחרים בשדות דיאבלו 4 של אזור PVP שנאה כדי להרוויח כמה תגמולים חזקים מהבסת שחקנים אחרים. . קיום קבוצה של חברים מכוונים ומתואמים יקל על האתגר הרבה יותר.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Diablo 4 Co-op Co-op בונוס XP הסביר

כשמשחקים בקואופ ספה בדיאבלו 4, או שיתוף פעולה רגיל, תקבלו בונוס של 5% לרווח של XP כשקרוב לשחקן, ורווח של 10% בונוס XP כאשר קרוב לחבר מסיבה.

זה אושר בזרם חי של דיאבלו 4 בו הקבוצה צללה עמוק במשחק.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

.

זה מה שאתה צריך לדעת על דיאבלו 4 Co-op. כדי עוד יותר על המשחק קח קריאה דרך ההליכה של דיאבלו 4 שלנו לקבלת טיפים וטריקים אחרים, כולל סקירה כללית של מפת דיאבלו 4 והסבר כיצד דיאבלו 4 CrossPlay עובד אם יש לך חברים בפלטפורמות אחרות.

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. . . אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. בכתיבת הזמן שלהם הם השתתפו באירועים בתעשייה כמו Gamescom, WASD. נוסף.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

האם דיאבלו 4 תומך בשיתוף פעולה ספה מקומי?

מה אתה צריך לדעת על שיתוף פעולה מקומי ב- ARPG החדש של Blizzard.

דיאבלו 4

(קרדיט תמונה: Activision Blizzard)

האם דיאבלו 4 תומך בשיתוף פעולה ספה מקומי?

Diablo 4 תומך במשחק מקומי מקומי לשני אנשים בגרסאות הקונסולה של המשחק. המשמעות היא ש- Co-op Couch זמין עבור שחקני Xbox Series X | S, Xbox One, PS5 ו- PS4. עם זאת, לגרסת המחשב של Windows אין תמיכה במשחק מקומי מקומי.

זה שם, אבל רק עבור Xbox ו- PlayStation

מדוע אתה יכול לסמוך על Windows Central

הסוקרים המומחים שלנו מבלים שעות בבדיקה והשוואה בין מוצרים ושירותים כך שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

אחד הדברים הטובים ביותר במשחק הדיאבלו הקודם של Blizzard, דיאבלו 3, היה שיש לו תמיכה מלאה למולטי-משתתפים מקומיים עם ארבעה שחקנים. זה התגלה כפופולרי כל כך עד שהמפתחים העדיפו להחזיר את התכונה 11 שנים אחר כך בדיאבלו 4, מה שמקל על חברים ובני משפחה לשחק יחד באותו החדר. עם זאת, יש כמה מגבלות בולטות שעליכם להיות מודעים להן.

ראשית, Co-op מקומי Co-op זמין בלעדית בגרסאות ה- Xbox ו- PlayStation של המשחק שתוכלו לשחק ב- Xbox Series X | S, Xbox One, PS5 ו- PS4. לרוע המזל, אם אתה משתמש ב- Windows PC מקווה לשחק דיאבלו 4 שיתוף פעולה מרובה משתתפים עם חברים באופן מקומי, אתה לא במזל.

כמו כן, Diablo 4 מאפשר רק לשני אנשים לשחק יחד Co-Op Co-op, כך שלא תוכל לערוך מסיבה מקומית של ארבעה כמו שאתה יכול בדיאבלו 3. . . חשוב גם להזכיר שאתה עדיין יכול לחגוג עם שני שחקנים אחרים ברשת אם תרצה.

כדי לשחק ב- Diablo 4 Co-op, הפעל בקר שני בזמן במשחק והמשחק יניעו את השחקן השני להיכנס עם חשבון Xbox או PlayStation ולקבל אותו לקרב קיים.חשבון נטו או צור חדש (אם החשבונות כבר מקושרים, שלב זה ידלג). לאחר מכן, שחקן שני פשוט צריך לבחור שיעור וליצור דמות, או לבחור באחת מהדמויות הקיימות שלהם אם הם שיחקו בעבר. לאחר שעשו זאת, הם יופיעו ליד השחקן הראשון ושיתוף פעולה מתחיל.

שים לב שבעוד ששחקן שני לא צריך להחזיק את Diablo 4 בחשבון שלהם כדי לשחק Co-op Couch, הם לא יוכלו לשחק בקונסולה שלהם ללא עותק של המשחק. כמו כן, שימו לב שההתקדמות שנעשתה ב- COOCH CO-OP נשמרת ומועברת לפלטפורמות אחרות בזכות דיאבלו 4 התקדמות צולבת, כולל גרסת המחשב של המשחק.

האם דיאבלו 4 שיתוף פעולה מקומי יגיע אי פעם למחשב האישי?

בעוד ש- Co-op מקומי אינו נתמך בגרסת המחשב האישי של Diablo 4 כרגע, שחקנים רבים מקווים ש- Blizzard יהפוך יום אחד את התכונה לזמינה. עם זאת, לא סביר שזה יקרה אי פעם מכמה סיבות.

ראשית, המנהל הכללי של דיאבלו, רוד פרגוסון. בגלל זה, הניסיון להביא מרובה משתתפים מקומי למחשב לא היה עדיף.

“זו שאלה טכנולוגית. הניסיון לעשות שיתוף פעולה עם מסך משותף במחשב הוא הרבה יותר מאתגר בכל הנוגע לניהול חשבונות ואיך אתה משחק יחד . הקונסולה מוגדרת מראש עבור זה מבחינת הדרכים בהן אתה יכול לשייך את החשבונות אליו.. “אני לא יודע אם זה סוגיה הניתנת לפיתרון משחק. זה אולי נושא הניתן לפיתרון פלטפורמה אבל לא ידעתי שזה נושא הניתן לפיתרון משחק, כמו [עם] תמיכה מהיבטים אחרים כמו קרב.נֶטוֹ. אני חושב שיש יותר טק שצריך לקרות.”

שנית, קרב המשחקים הממוצע שלך למחשבים מחשב אינו תורם לחוויה של שיתוף פעולה בספה בכלל. הרוב המכריע של מסכי המשחקים קטנים בהרבה מהטלוויזיות, ולרוב השולחנות אין מספיק מקום לשני כסאות, מחשבים ואביזרי משחקי מחשב כמו עכברים ומקלדות. בטח, שם כמה מערכי סלון די פראיים שם בחוץ, אבל הם מעטים ורחוקים בין.

בסופו של דבר, אם אתה רוצה לשחק בשיתוף פעולה מקומי, קבל את דיאבלו 4 על המסוף. ככה תוכל להשתמש בתכונה עם חבר ממש מהשער, ואם אתה עדיין רוצה לשחק את המשחק במחשב האישי, לא תצטרך לדאוג לאובדן התקדמות בזכות התקדמות צולבת.

Diablo 4 יוצא עכשיו וזמין ב- Xbox Series X | S, Xbox One Conness, Windows PC, PS5 ו- PS4. זה אחד מ משחקי ה- Xbox הטובים ביותר .