4 עוקבי הגורל המובילים כדי לבדוק אתרי אינטרנט ואפליקציות סטטיסטיים של Destiny – Minitool, Destiny Time Destiny 2 סטטיסטיקות כור היתוך – התנגשות, בקרה, באנר ברזל, רמבל ועוד!

0

גשש סטטוס גורל

אם אתה רוצה להשתמש ב- DestinyTracker.com גרסה מקוונת, אתה צריך ללכת לאתר הרשמי שלה. אתה יכול להקליד את שם הנגן בתיבת החיפוש ולחץ על להיכנס מַפְתֵחַ. לאחר מכן, תוכלו לראות שלוש תוצאות – תוצאות חיפוש, שחקנים אחרונים, וכן מועדפים.

4 עוקבי הגורל המובילים כדי לבדוק סטטיסטיקות Destiny [אתרים ואפליקציות]

הפוסט הזה מ- Minitool מציג את ה- 4 המובילים עוקבי גורל כדי שתעקוב אחר סטטיסטיקות הגורל. אתה יכול לקבל את המידע הבסיסי על כל גשש Destiny ולדעת להשיג ולהשתמש בכל אחד מהם. עכשיו, המשך לקבל את הפרטים.

. DestinyTracker.com

DestinyTracker.COM הוא אחד מעקשי הגורל המשומשים והמוכרים ביותר. זה יעקוב אחר הסטטיסטיקה שלך ב- PVP ו- PVE. זה יכול גם לעזור לך לעקוב אחר הסטטיסטיקות של Fortnite, PUBG, Valorant, Apex Legends, Call of Duty וכו ‘. ל- Destiny 2 Stats.

DestinyTracker.com גרסה מקוונת:

אם אתה רוצה להשתמש ב- DestinyTracker.. אתה יכול להקליד את שם הנגן בתיבת החיפוש ולחץ על להיכנס מַפְתֵחַ. לאחר מכן, תוכלו לראות שלוש תוצאות – תוצאות חיפוש, שחקנים אחרונים, וכן מועדפים.

נגן חיפוש

כדי לבדוק את המשחק המועדף עליך, אתה צריך להיכנס. אתה יכול ללחוץ היכנס עם בונגי, אוֹ היכנס עם Xbox, אוֹ היכנס עם קיטור. לאחר מכן, הזן את שם המשתמש והסיסמה המתאימים שלך להתחבר.

איך להריץ משחק קיטור כמנהל? הנה מדריך!

כיצד להריץ משחק קיטור כמנהל? הנה מדריך!

כיצד להריץ את Steam Geme כמנהל? למה אתה צריך לעשות את זה? פוסט זה אומר לך כיצד להריץ את משחק Steam כמנהל.

גוֹרָלגַשָׁשׁ.com גרסת שולחן עבודה:

אם ברצונך לבדוק את סטטיסטיקות הגורל באפליקציה, עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להוריד ולהתקין ולהשתמש ב- DestinyTracker.com. אפליקציית Tracker Destiny 2 Raid Tracker זו מתאימה למכשירי iOS, Android ו- Windows. כאן, אנו מראים לך כיצד להשיג ולהשתמש בגשש הגורל במחשבי Windows.

שלב 2: לחץ על קבל את האפליקציות לשונית ולחץ גשש Destiny 2 (עם סמל Windows) מהתפריט הנפתח.

הורד את Tracker Destiny 2

שלב 3: בעמוד הבא, לחץ על הורד עכשיו לחצן ובחר נתיב לאחסון חבילת ההורדה.

שלב 4: לחץ פעמיים על ההורדה Tracker Destiny – מתקין.EXE להריץ את זה.

שלב 5: בחר שפה על בסיס מצבך ולחץ הַבָּא.

התקן את הגשש הגורל

שלב 6: בחר את הנתיב לאחסון חבילת ההתקנה ובדוק את הסכם מדיניות הפרטיות. לאחר מכן לחץ על הַבָּא. לאחר סיום תהליך ההתקנה, עליך ללחוץ על לְהַשִׁיק.

שלב 7: עכשיו, אתה יכול להתחיל להשתמש ב- Destiny 2 Community Challenge Tracker. כאן, תוכלו לראות את דרגות הגורל שלכם, ביצועים, ביצועים, היסטוריית התאמה ועוד.

השתמש בגשש הגורל

Destiny 2 קוד שגיאה Broccoli: עקוב אחר המדריך לתקן אותו!

Destiny 2 קוד שגיאה Broccoli: עקוב אחר המדריך לתקן אותו!

איך אתה יכול לתקן את Destiny 2 קוד שגיאה ברוקולי אם אתה נתקל בו כשאתה משחק את המשחק? הנה כיצד לתקן אותו בקלות כדי לשחק את המשחק הזה בצורה חלקה.

מס ‘2. דוח RAID

דוח Riad הוא גשש מקוון של Destiny Raid. גשש מבוסס אינטרנט זה עוקב באופן ספציפי על ההתקדמות שלך ב- Destiny 2 Raids. ממשק המשתמש שלו מאוד אינטואיטיבי וקל מאוד לשימוש. כדי להשתמש בזה, אתה רק צריך ללכת לאתר הרשמי שלה ולהיכנס למזהה הבונגי של השחקן.

דוח RAID

#3. Destinykd.com

אתה יכול גם להשתמש ב- DestinyKD.com כדי לעקוב אחר הגורל שלך. כאתר ייעודי ב- PVP כור היתוך של Destiny, הוא מספק נתונים סטטיסטיים נפרדים לכל מצב משחק, לא משנה באיזה פלטפורמה אתה נמצא ב- Destiny 2. בנוסף ל- KD, אתה יכול גם לבדוק כמה הרוגים אתה צריך כדי להגדיל את יחס ה- KD שלך, כמו גם את העומס שלך, תת -סוג והביצועים שלך בהתאמה קודמת של כור היתוך.

.

Destinykd.com

#4. דוח ניסויים

גשש הגורל האחרון עבורך הוא דוח הניסויים. דוחות שבילים מבוססי אינטרנט ואינך צריך להוריד אותו. זה קל לשימוש ובעל ממשק פשוט. זה מאפשר לך להציג את ההיסטוריה של PVP של נגן PVP במבט חטוף. כדי להשתמש בו, עבור לאתר הרשמי שלה.

4 העוקבים האינסופיים המובילים של HALO כדי לעקוב אחר KD, סטטיסטיקות, דרגות ועוד!

4 העוקבים האינסופיים המובילים בהילה כדי לעקוב אחר KD, סטטיסטיקות, דרגות ועוד!

עוקבים אינסופיים של Halo יכולים לעקוב אחר ה- Halo Infinite KD, הדרגות, הסטטיסטיקה וכו ‘. פוסט זה מספק את ארבעת העוקבים המובילים של Halo Infinite ותוכלו לדעת להם.

מילים אחרונות

ישנם 4 גששי הגורל המובילים עבורך. אתה יכול לבחור אחד מהם על סמך הצרכים שלך ואז תוכל לעקוב אחר הביצועים שלך בגורל.

  • פייסבוק
  • טוויטר
  • לינקדאין
  • Reddit

על הסופר

לאחר שהייתה עורך ב- Minitool מאז סיום לימודיו במכללה כמרכז אנגלי, דייזי מתמחה בכתיבה על גיבוי נתונים, שיבוט דיסקים וסנכרון קבצים וכן ידע כללי במחשבים ובעיות. בזמנה הפנוי, דייזי נהנית לרוץ וללכת עם חברים לפארק השעשועים.

גשש סטטוס גורל

Streamers Destiny Streamers פופולרי

נשק מטא נוכחי
מטא המסופק על ידי CharleMange (Warmind.io)

מה זה destinykd.Com
עם Destinykd.com אתה יכול לבדוק ולעקוב אחר ההתקדמות של האפוטרופוסים שלך בעולם המשחק של Destiny Pvp עם סטטיסטיקות בודדות עבור כל מצב משחק. ראה במהירות כמה הרוגים נדרשים כדי להתקדם ביחס ה- K/D שלך. צפה בתת -תת, טעינה וביצועים שלך במשחקים הכור היתוך האחרונים שלך.

כיצד אוכל לעקוב אחר יחס ה- KD שלי?
מעקב ההיסטוריה היומי של KD שלך מתחיל אוטומטית ברגע שאתה נכנס לכור היתוך. מצב משחק הורג, מקרי מוות וסטטיסטיקה לסייע מתעדכנים בזמן אמת יחד עם תוצאות המשחק האחרונות שלך ברגע שהפעילות מסתיימת.

שֵׁן

כיצד אוכל לעבור בין תווים?
כאשר אנו עוקבים אחר תו שאינו מקובץ חשבון רחב, התחל בחיפוש אחר הנגן, כאשר הפרופיל נטען, החלף תו באמצעות הפינה השמאלית העליונה. הדמות הפעילה האחרונה תמיד תטען תחילה.

האם אני עדיין יכול לגשת לגורל 1 סטטיסטיקות כור היתוך?
כן, אתה יכול להשתנות לסטטיסטיקה כור היתוך של Destiny 1 כאן.

אני לא יכול למצוא את האפוטרופוס שלי?
חלק מהשחקנים (בעיקר PC) יתקשו לאתר את האפוטרופוס שלהם, זה בגלל בעיה עם ה- API של Bungie. זה קורה כששונה שם תצוגה, מכיל תווים מיוחדים או שהשם פופולרי. התחבר עם הבונגי שלך.פרטים נטו ימצאו את חשבונך, בפעם הבאה שהאפוטרופוס שלך יופיע בחיפוש הסטנדרטי .

יש רעיון לשפר את האתר?
יש קישור משוב בתחתית כל עמוד, אל תהסס להוריד לי הודעה או באמצעות טוויטר @destinykdcom.

Destinykd.com אינו קשור או קשור לבונגי בשום דרך.
תמונות המשמשות באתר זה הן זכויות יוצרים Bungie Inc.

כיצד לבדוק את הסטטיסטיקה של Destiny 2 שלך עם Stat Tracker

בונגי

לגורל 2 יש הרבה דברים לעקוב אחריהם. אם אתה רוצה לראות סיכום מלא של הסטטיסטיקה האישית שלך, מדריך הגשש של Destiny 2 Stats זה יראה לך כיצד לעשות זאת.

ה- FPS Juggernaut של בונגי ממשיך להתגלגל וגורל 2 כבר בעונתה השבע עשרה – עונת הרדוף. כמה שנים לאחר יציאת המשחק, זה עדיין פופולרי להפליא בקרב שחקנים חדשים המצטרפים לפעולה כל הזמן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בין אם אתה חדש שרק תפס כמה שעות משחק או ותיק עם שנים על ניסיון של שנים, לדור 2 יש סטטיסטיקות רבות לניתוח. בעוד שהניצחונות במשחק אכן מספקים ניתוח כלשהו של המסע של האפוטרופוס שלך, אתה יכול למצוא הרבה יותר עם גשש סטטוס של Destiny 2.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Gestiny 2 Gameplay

הסטטיסטיקות של Destiny 2 יכולות להיות מכריעות, אבל Tracker Tracker הוא דרך נהדרת לנתח אותם.

גשש סטטוס של Destiny 2

המקור הטוב ביותר שלך לגלות את הסטטיסטיקה של Destiny 2 שלך יהיה DestinyTracker.com מכיוון שהוא מכסה הכל, מהשימוש שלך בכלי הנשק של המשחק ועד הביצועים שלך בניסויים של אוסיריס.

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:Destiny 2 עונה של האתגרים הרדופים: כל האתגרים העונתיים עד כה

האתר עוקב אחר שחקנים בכל הפלטפורמות העיקריות והכרה בנתונים עבור 24.2 מיליון שחקנים! לא רק זה, אלא שיש בו לוחות מנהיגים רשמיים המציגים את השחקנים המובילים בעולם בקטגוריות מפתח ואף מספק בסיס נתונים שלם המציג את כל הפריטים במשחק.

כך להשתמש כראוי בגשש הסטטוס של Destiny 2:

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

  1. פנו אל DestinyTracker.com
  2. הזן את שם הבונגי שלך או בחר להיכנס עם פלטפורמה מסוימת
  3. בחר את הפרופיל שלך והתחל לגלוש בסטטיסטיקה שלך
  4. אם זה לא ממש מעודכן, האתר מרענן את עצמו מדי פעם

רמת העומק שהגשש Destiny 2 מציע די מדהים ועם Destiny 2 מסתובב במשך זמן מה, זהו כלי שימושי לשימוש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:גורל 2 סולארי 3.מדריך 0: כל ההיבטים והקברים

עם התרחבות מלכת המכשפה עכשיו ונפילה והצורה הסופית שעדיין תגיע, כדאי לבדוק את הסטטיסטיקות שלך כדי לראות איך אתה יכול להיות חזק עוד יותר.

למידע נוסף על Destiny 2, הקפד לבדוק את תוכן המדריך הבא: