התקפה על טיטאן עונה 4 תאריך החזרה: כל מה שאנחנו יודעים על הפרקים הסופיים | Gamesradar, התקפה על טיטאן, תאריך השחרור של הפרקים הסופיים, צוות שחקנים, עלילה ועוד

0

התקפה על טיטאן: הפרקים הסופיים Special Special 2 תאריך שחרור, טריילר, עלילה וכל מה שאתה צריך לדעת

.

התקפה על טיטאן עונה 4 תאריך החזרה: כל מה שאנחנו יודעים על הפרקים הסופיים

ההתקפה על פרקי הסופית של טיטאן מיוחדת 2 כמעט כאן. סיום הסדרה היה שנים בהתהוות, ומקרב את עידן הזהב של פוליטיקה, תככים ואימה מגרדת עצם באחת התוכניות המרגשות ביותר של אנימה. אחרי העונה הגמר הארוכה ביותר בהיסטוריה, המשתרע על 29 פרקים ושלוש שנים קלנדריות, יש לנו עכשיו תאריך סיום באופק.

להלן, תמצאו את כל המידע העיקרי על ההתקפה על החזרת עונה 4 של טיטאן, כולל תאריך השחרור הרשמי. יש גם טריילר חדש לחגוג את עיניך, בתוספת סקירה של איך הגענו לנקודה זו.

לאחר שתסיים, צלול ליותר מהאנימה הטובה ביותר שנעשתה אי פעם – התקפה על טיטאן נמצאת שם, באופן טבעי, אבל יש עולם רחב של אנימה שרק מחכה להתגלות. יש לנו אפילו סקירה של עונה 2 של ג’וג’וטסו קייזן המתמשכת והסלייר השדים הצפוי ביותר עונה 4 עבור אלה המחפשים יותר מאמצעים מאחד מתוך האנימה הטובה ביותר של 2023 ו (פוטנציאל) אחד הכוכבים הבוהקים של השנה הבאה.

מתי התקפה על טיטאן עונה 4 חוזרת?

ההתקפה על פרקים סופיים של טיטאן מיוחדים 2 תאריך שחרור הוא 4 בנובמבר וכנראה שהיא תזרום יום ותאריך ב- Crunchyroll. אין מידע נוסף, כולל זמנים רשמיים, שוחרר על מה שאושר כגמר הסדרה של התוכנית.

הוא התקפה על פרקי הסיום של טיטאן סרט?

הפרקים האחרונים חולקו לשני חלקים ארוכים יותר – אבל הם לא סרט.

מיוחד 1, ששודר בחודש מרץ, היה אורכו של שעה. המיוחד השני צפוי להיות בערך באותו אורך, אם לא עוד יותר. בחלק מהדיווחים יש זמן ריצה בסביבות 90 דקות, אם כי טרם אומתו.

כמה פרקים של התקפה על טיטאן נותרו?

. הסיבה לכך היא שזה נגמר במהירות חומר המקור.

להקשר, החלק הראשון של ההתקפה על טיטאן גמר עונה/עונה ארבע עיבד את הפרק ה -91 של המנגה לפרק 116, לקח 16 פרקים. העונה האחרונה חלק 2 נמשכה 12 פרקים ועברה פרקים 117-130. פרקים סופיים מיוחדים 1 פרקים מותאמים 131-134.

נותרו רק חמישה פרקי מנגה להתאמה, מה שאומר שההתקפה על פרקי הסיום של טיטאן מיוחדים 2 עשויים להיות באורך של יותר משעה כדי שיהיה לך זמן רב להחזיר את הסיפור הביתה.

התקפה על טריילרים של פרקים אחרונים של טיטאן

הטריילר הראשון ששוחרר לפני ההתקפה על פרקי הסיום של טיטאן 1 הוא קצר ומתוק, מקניט את ההתחלות הצנועות של ארן, הפיכתו לטיטאן מפלצתי, ואירוע הרעש האפוקליפטי. יש הצצה לסוף שמח נשמרת שמש. אבל האם זה מאוחר מדי לגיבור החד פעמי שלנו לחזור מהסבך? יש גם פוסטר שמציג את גיבורי האנימה, כולל ארן ומיקאסה, ממש ממש בעקבות ארן הוא מכניס את תוכניתו לתנועה.

הטריילר הראשון בן 30 השניות המציג תצוגה מקדימה של הפרקים הסופיים Special 2 מתמקד במאבקו של מיקאסה ובארמין לשים קץ למלכותו של ארן. יש הבזקי סצינות ממה שנראה כקרב האחרון בפורט סלטה (שם הפסקנו את המיוחד 1) והתמונה הכי בולטת היא זו של מיקאסה, עם מה שנראה כמו כנפיו של אנג’ל. סִמלִיוּת? או משהו נוסף? נגלה בקרוב מאוד.

. עם זאת, זה משאיר הרבה לדמיון, עבור אלה שנותרו יציבים על הימנעות מספוילרים של המנגה.

צפו בהתקפה האחרונה על טריילרים של טיטאן למטה.

/ טלוויזיה アニメ 「進撃 の 巨人」 העונה הסופית 完結編 כהית.CO/SGO0AKLSSDTV アニメ 「進撃 の 巨人」 העונה האחרונה 完結編 (後編))) NHK 総合 にて 2023 年秋 放送 です!#shingeki pic.טוויטר.com/rlqo5joacqjuly 2, 2023

/ טלוויזיה アニメ 「#進撃 の 巨人」 シリ シリ シリ シリ シリ シリ シリ に 」」 シリ シリ に に 完結 \ \ \ \ \ ((((((後編 後編 後編 後編 放送 放送 より より より 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 総合 より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より より (((((((((((((((((((((((((((((((((((((.の 奴隷 だ 」pv 第 2 弾 公開 ��✅pv https: // t.co/iykn8aqcln✅hp https: // t.CO/TDWCENLB0P #SHINGEKI #AOT #ATTACKONTONTITAN PIC.טוויטר.com/h6fouptuw1september, 2023

התקפה על סיפור הפרקים הסופיים של טיטאן: מה קרה בספיישל 1 ולמה לצפות בהמשך

אל תדאג, אנחנו לא נכנסים לטריטוריה של ספוילר של מנגה כאן. למעשה, בואו נלך מחדש קצת כדי להראות איך הגענו לנקודה הזו.

הסכסוך בן השנים בין האי פרדיס למארלי מתקרב. סימן השאלה הגדול סביב הפרקים הסופיים הוא מי שיוצא למעלה.

ארן החל את הרעש, מהלך מסוף עולמי שרואה את הטיטאנים עטופים בחומותיו של פרדיס המשמשות כצבא האישי שלו. ארן יוצא להרוג את כולם מחוץ לפרדיס, כך (בראשו) חבריו יכולים לחיות חיים חופשיים ללא מעגל הנקמה בהכרח לחזור ל’שדים ‘של האי הבית שלו.

העמידה בדרכו של ארן היא קואליציית הכוחות בין פרדיס למארלי. הם מורכבים מ”אחותו “של ארן מיקאסה, חבריו החד-פעמיים בחיל הסקר והכוחות הבולטים של מארלי.

עם זאת, מיוחד 1 סידר את גורלם של כמה שחקנים גדולים. פלץ ‘, לאחר שרד את נפילתו בהתקפה על טיטאן בחלק השני של העונה האחרונה, חבל במטוס הקואליציה שהיה אמור להמריא למצוא את ארן. הוא נפטר וכך גם כן, עושה את ההקרבה הסופית כדי לתת לקבוצה מספיק זמן לברוח מהרעש הממשמש ובא.

בעודו בדרך לפורט סלטה, אחת הקבוצות האחרונות של האנושות המבוססות, הקבוצה נמשכת לפתע לשבילים שבה.

בינתיים, פאלקו וגבי (שנמלטו יחד עם אנני בספינה) חושפים כי החלומות של פלקו – אותם הוא מקבל בזכות נוזל עמוד השדרה של זק – מאפשרים לו לראות חזון בו הוא טס. ?

הקבוצה בסופו של דבר טסה מעל פורט סלטה ותתקפה את ארן ומה שנראה כטיטאן החיה של זק. ארמין שואל את ארן אם הוא חופשי כשהמיוחד מתקרב.

מה הלאה? צפו מארן יסתיים בהצגה הסופית עם מיקאסה ושאר הקואליציה על גורל כדור הארץ. השאלה אם היא יכולה לפתות אותו לוותר על שביל המלחמה שלו עשויה לעשות את כל ההבדל בעולם, אם כי נראה כי הדיבורים עכשיו מחוץ לשולחן. אל תוזיל כמה תוויות בר: זייק, פאלקו ואנני יכול היה לומר אמירה גדולה בשאלה אם הרעש מסתיים ובאיזו גורל של ארן יכול להיות.

איפה לצפות בהתקפה על טיטאן

ניתן להזרים את כל פרקי ההתקפה על טיטאן על Crunchyroll ו- Funimation.

אם אתה עדיין משחק להתעדכן, הנה איך לצפות בהתקפה על טיטאן לפי הסדר (אם כי יתכן שיהיה קצת מאוחר להימנע מכך אם קראת את הכל למעלה). אם אתה מתכונן לטבול את בהונותיך במי יותר אנימה, אז מדריכי הצעד אחר צעד שלנו כיצד לצפות בשדים סלייר לפי הסדר ואיך לצפות ב- Neon Genesis Evangelion לפי הסדר יהיה בן לוויה האמין שלך.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

התקפה על טיטאן: הפרקים הסופיים Special Special 2 תאריך שחרור, טריילר, עלילה וכל מה שאתה צריך לדעת

התקפה על טיטאן הוא סוג המופע שמפלט אותך שוב ושוב עם פיתולים שמשנים משחקים, ונראה שהקבוצה שמאחורי הסיפור הזה נוקטת כעת גם בגישה דומה ללוח הזמנים לשחרור.

כשעונה רביעית כונתה לראשונה “העונה האחרונה”, האוהדים הניחו שחלק שני יביא את הסיפור לסיום. .

אז תפוס קצת ציוד ODM והצטרף אלינו לכאן ריגול דיגיטלי כשאנחנו פורסים את דרכנו בכל מה שאתה צריך לדעת עליו העונה האחרונה: הפרקים הסופיים.

התקפה על טיטאן הפרקים הסופיים מיוחדים לתאריך השחרור: מתי זה ישודר?

התקפה על טיטאן, עונה חלק 2

ההתקפה על טיטאן אישרה רשמית כי הפרק הסופי שלה אי פעם, הפרקים הסופיים Special 2, ישודר בתחנות טלוויזיה יפניות (וכנראה שקרנצ’ירול זמן קצר לאחר מכן) 4 בנובמבר.

תאריך השחרור הגיע עם טריילר חדש לגמרי ששיתף מבט על קרב גדול וכמה רגעים אינטנסיביים מאוד.

התקפה על טיטאןהעונה האחרונה של הפרקים האחרונים שודרו 4 במרץ.

הועמד לרשות קראנצ’ירול ב -11 בספטמבר יחד עם גרסאות בספרדית לטינית, פורטוגזית ברזילאית, גרמנית ורוסית.

?

התקפה על טיטאן, עונה חלק 2

להלן שחקני הקול היפנים והאנגלים העיקריים עבור כולם התקפה על זה של טיטאן שחקנים עיקריים:

• ארן יגר – יוקי קאג’י (יפנית)/ברייס פפנברוק (אנגלית)
• גבי בראון – אייין סאקורה (יפנית)/לינדזי זידל (אנגלית)

• ארמין ארללט – מרינה אינואה (יפנית)/ג’וש גרל (אנגלית)
• Mikasa Ackermann – Yui Ishikawa (יפנית)/טרינה נישימורה (אנגלית)
• ריינר בראון – יושימאסה חוסויה (יפנית)/רוברט מקולום (אנגלית)
• ז’אן קירשטיין – קישו טניאמה (יפנית)/מייק מקפרלנד (אנגלית)
• קוני שפרינגר – הירו שימונו (יפנית)/קליפורד צ’אפין (אנגלית)
• האנג זואי – פארק רומי (יפנית)/ג’סיקה קלוולו (אנגלית)
• Zeke Jaeger – Takehito Koyasu (יפנית)/ג’ייסון ליברכט (אנגלית)
• Floch Forch – Kenshô ono (יפנית)/מאט שיפמן (אנגלית)
• תיאו מגת – ג’ירו סאיטו (יפנית)/ניל קפלן (אנגלית)
• ניל דוק – אנרי קאטסו (יפנית)/איאן סינקלייר (אנגלית)
• קית ‘שדיס – צוגו מוגאמי (יפני)/פטריק סיץ (אנגלית)
• אצבע פייק – מנאמי נומקורה (יפנית)/אמבר לי קונורס (אנגלית)
• פורקו גליארד – טושיקי מסודה (יפנית)/קלן גוף (אנגלית)

דמויות חדשות עשויות להופיע גם, אם כי ככל הנראה יהיו מעטות ורחוקות בהתחשב בכך שיש כמות אדירה של סיפור לעטוף כאן.

התקפה על טיטאן הפרקים הסופיים מיוחדים עלילה 2: מה יקרה?

אפשר לומר שהפרק האחרון של התקפה על טיטאןהמנגה המפוצלת את האוהדים עם שחרורה בחזרה באפריל 2021. בגלל זה, יש תהו אם האנימה עשויה ללכת לכיוון אחר לריצה הסופית הזו.

לא משנה מה בסופו של דבר, שחקן הקול האנגלי ברייס פפנברוק, שמגלם את ארן, עושה כל שביכולתו כדי להימנע מספוילרים. במהלך צ’אט בפאנל ב ,

“אני לא יודע לאן הוא הולך עם זה. . אני אוהב לטבול את ההצגות שאני עובד עליהן, לחיות באותו הרגע בזמן אמת, ואז תן לכל מה שיוצא מהגוף שלי לצאת לתוכנית.”

“הייתי מתאר את ארן בין עונות אחת לשלוש כ’כועס ‘,” מוסיף פפנברוק. “כאילו, יש את הכעס הזה שעובר על כל מילה שהוא אומר. ובעונה האחרונה הזו, הכעס הזה עדיין שם, אבל הוא תחת שכבת הקור הזו, מה שהופך אותו למפחיד לחלוטין.”

ארן עשוי להיות מפחיד, אבל פפנברוק עדיין לא מחליט אם הדמות היא מפלצת או לא (דרך מְצוּלָע). זה בחלקו עד התקפה על טיטאןהיכולת לשלב מוטיבציות בשחור-לבן לאזורים אפורים, מה שמאפשר חווית צפייה בלתי צפויה.

“כל פרק בודד פשוט מניע את הסיפור קדימה בצורה ממש משמעות. אז אני לא בטוח איך אני מרגיש עם ארן כצופה ומעריץ של התוכנית, “אמר פפנוק.

השחקן אולי שיחק את ארן, וטוען שהוא בקשר עם רגשותיו, אבל זה לא אומר שיש לו תובנה מדוע הדמות פועלת בדרכים כה קיצוניות.

“אני יודע שיש רגעים שבהם הוא אמר כמה דברים ממש נוראים למשפחתו המאומצת, לארמין ולמיקאסה. הוא עושה את הדברים האלה שהרבה אנשים היו רואים כמחרידים; הריגת אנשים ותקיפת אנשים ופשוט להיות מרושעים ואלימים, ואני לא מבין לגמרי מדוע.”

חלק מהאתגר הוא שפפנברוק לא יודע אם ארן עצמו מבין שמה שהוא עושה לא בסדר. “האם הוא מפלצת? האם הוא צדיק במה שהוא עושה, ופשוט כל כך מתמיד, שהוא לעולם לא יוותר על מה שהוא מחליט, שהוא פשוט ימשיך להתקדם לא משנה מה. אני לא יודע, אני לא יודע אם זה הופך אותו למפלצת או לא.”

סיפור קשור

במהלך הפאנל, השחקנית הקולית האנגלית של מיקאסה, טרינה נישימורה, שיתפה את תקוותיה לאופן שבו הסיפור יסתיים:

“בלב הלב שלי אני באמת רוצה שארן, מיקאסה וארמין יקבלו בתים עיירה תואמים איפשהו ופשוט להיות חברים ופשוט להסתובב. אני יודע שזה לא יקרה, אבל אני מקווה להם שזה יהיה סוף טוב. זה כנראה לא.”

לא משנה מה יקרה, השגיח על תוספות לחומר המקור במחצית השנייה של העונה האחרונה – הבמאי יויצ’ירו הייאשי מעוניין לאוהדים לאתר את השינויים (העדינים) שלו (דרך יפן).

“בדרך כלל אנו מצייר לוחות סיפורים לפני שאני מזמין ציורי רקע. וכשצילתי אותם, תהיתי מה היו לחברי יחידת הפאנצר בתא הטייס שלהם.

“כשמדובר בסרטי מלחמה, אלה מראים אנשים מקשטים את הציוד שלהם או את המרחב שלהם עם תמונות שהם אוהבים, או מכתבים ממשפחתם ובן זוגם. .

“מבלי לצפות בזהירות, אנשים לא מצליחים לציין דברים כאלה, אבל אני רוצה להיות מיוחד לגבי פרט מסוג זה.”

התקפה על טיטאן הפרקים הסופיים מיוחדים 2 טריילר: מתי אוכל לראות את זה?

טריילר טיזר קצר עבור Special 2 שוחרר גם ביולי 2023 – נותן למעריצים טעימה מהמסקנה האפית של הסדרה, צפה בה למעלה!

התקפה על טיטאן זמין לצפייה ב- Crunchyroll ו- Netflix.