ניצול 44 סיכום סיום: זוכה מוכתר | Ew.

0

ניצול 44

. !

ניצול 44 סיכום סיום: זוכה מוכתר

מה הוא עושה? מה הוא חושב? ? .

. לֹא ?

מעשה רחמים ורחמים זה לכאורה מטופש זה חלקו של ים ים יכול היה בקלות לעלות לו מיליון דולר. אבל זה גם עוטף בצורה מושלמת כיצד ומדוע בעל הסלון בן 36 מפורטו ריקו זכה בחבר המושבעים-בכך שזכה בלבם.

ים ים ארוצ’ו על ‘הישרדות 44’

בעוד ים ים התרברב על שליחת כל אדם שכתב את שמו לחבר המושבעים, לא הייתה זו אסטרטגיה שהניעה אותו לתואר הניצול היחיד. זה היה משחק חברתי ללא רבב. לאורך כל העונה, היית רואה שבטים מחייכים וצוחקים בכל פעם שיאם ים דיבר (כמו שהם עשו במהלך בכל פעם שטוני וולצ’וס פיקד על קהל).

. . בין אם זה היה מהלך אסטרטגי מכיוון שהוא חשב שהפגנת דאגה כזו עבור קרסון תבטיח לו את הצבעתו של קרסון מהחבר המושבעים, או שזה היה רק ​​תצוגה אמיתית של חברות ולעזור לשבט בבירור במצב רגשי פגיע לא באמת משנה, כי השפעה על זה ורגעים קטנים דומים אחרים שסביר להניח שמעולם לא הגיעו לאוויר שהושג הם בעצם זהים – זה גרם לאנשים כמו קרסון לרצות לתגמל את ים ים בסוף. והוא זכה לתגמול בהצבעה מדהימה של 7-1-0.

. וכשמישהו גורם לך להרגיש טוב, אתה רוצה להדדי את התחושה הזו. וזו הסיבה שהוא הניצול היחיד. ועכשיו, בפעם השנייה בשלוש עונות, יש לנו אופי צבעוני סופר מרוויח את התואר הזה. מריאן מעונה 42 וים ים שונים מאוד במובנים רבים, אך שניהם היו אישים לא יומרניים להפליא שזינקו מהמסך. הם היו גם סוג של דמויות גדולות שהיינו רואים בתוכנית שיצביעו במהירות או נגררים לסוף כדי לקבל קרם. ! .

אבל אנחנו גם צריכים לדבר על קרולין. בעיקר בגלל שאני תמיד רוצה לדבר על קרולין, אבל גם בגלל שהיא התקרבה כל כך להפוך למנצחת הכי לא צפויה ב . קרולין הייתה הפנים הראשונות שראינו והקול הראשון ששמענו את כל העונה הזו. לפחות מבין המתמודדים. חשבו על הבכורה של העונה של ומה היה צריך להיות המבוא המוזר ביותר בהיסטוריה של הזכיינות. כן, אפילו מוזר יותר מג’ף פרובסט דיו באגביות לטייל ולפטפט עם הצופים כולם כמו שיחה בתחילת ניצול 41.

הייתה קרולין וויגר, ישבה שם והכנה לראיון וידוי עם מפיק, והיא אפילו לא הייתה בטוחה מה היא אמורה לעשות. ?” היא שאלה. באותו הרגע ידענו שיש לנו קצת הקלה קומית קלאסית שעוברת בדרכנו העונה, וקרולין בהחלט נמסרה במחלקה ההיא.

| קרדיט: רוברט ווטס/CBS

צריך היה כיף. לפחות לצופים. ואני לא יודע אם קרולין הייתה כיף לחיות איתה, אבל היא – כמו ים ים – בטח הייתה כיף לצפות. .

ובעוד שקרולין הצהירה לעתים קרובות כי דבריה הסתבכו בה, היא השתמשה בהם ברהיטות כדי לטעון ויכוח משכנע מדוע יש לתגמל אותה – בניגוד לעונש – על משחק משחק רגשי. והיא הציגה באופן שקוע את הוויכוח הזה במועצת השבט הסופית במקום לחכות עד השלוש האחרונים, והעניקה לחבר המושבעים גם זמן וגם אישור לתת לוויכוח הזה לשקוע ולהתפוס, במקום להעביר אותו לשבט הסופי כאשר החלטותיהם סביר להניח שכבר נעשה (לא משנה מה b.ג. .

. ים ים עדיין השיג את הניצחון, אבל קרולין הוכיחה לעצמה, בפני חבר המושבעים, ולמיליוני האנשים שצפו שהיא יותר מסתם דמות מפוארת המשמשת כהקלה קומית גרידא. לאישה היו שכבות! היא גם שיחקה את המשחק קשה ושיחקה את המשחק היטב.

אבל למרות שקרולין הייתה תענוג מוחלט לצפות בכל העונה, והיידי לגארס-גרינבלט הייתה רעה מוסמכת במאה אחוז במתיחה-זכתה הן באתגר החסינות הסופי והן לשלוט באש-אני לא יודע איך מישהו יכול להיות באמת לא מרוצה מהתוצאה הזו. העונה בהחלט לא הייתה על מהלכים גדולים, או אפילו על רגעים גדולים. (לא היה שום דבר שאפילו התקרב להתקרב לאיל ג’ינין בעונה שעברה או ג’סי הוציא את קודי – ועונה 43 נחשבה לסופר מנומנם בפני עצמה!) במקום זאת, העונה הזו עוסקת באישים גדולים, וזו הסיבה שיאם יאם משמשת כמייצוג נהדר של הקבוצה הזו כניצול היחידה המיועדת שלהם.

. בואו ניכנס לכמה מחשבות אחרות על סיום העונה של שלוש שעות של .

קרולין וויגר, לורן הרפה, ים ים ארוצ’ו, היידי לגארס-גרינבלט וקרסון גארט על ‘הישרדות 44’

קרולין וויגר, לורן הרפה, ים ים ארוצ’ו, היידי לגארס-גרינבלט וקרסון גארט על ‘הישרדות 44’

מצב תמוה

וואו. זו הייתה התגובה הראשונה שלי כשראיתי את הבנייה המסיבית לאתגר האחרון האחרון הזה מלא במכשולים עצומים ופלטפורמות ענקיות. אם היית מחפש סצנה שיכולה להשוויץ מה מחלקות אתגר ואמנות יכלו לעשות, זה היה זה.

. .

. . בואו נעשה את זה קרולין, רק כדי שתוכלו לפשט את הצעקות האקראיות, הצערים ואפקטים קוליים אחרים בערך כל חמש שניות. אתה יכול לדמיין כמה אתה יכול להיות נוקב לחלוטין ללכת ולראות את המבנים הענקיים האלה ולדעת שאתה הולך לשחק עליו זֶה?! מדהים.

בכל מקרה, כן, קרסון שלט בפאזל, זכה בחסינות כמו גם טיול עם ים ים למקדש. ?

לורן מאפשר את הכל

ניצול זה, לרגע, חשבתי שהם החזירו את ביקורי יקיריהם. .

. לא כמו לא כמו ה- Tri-County Bake Off & Pie לאכול סצנת Vomitionium עמוד לצידי, הדמעות בטח היו מדבקות. אבל במקום להקיא טיל להתפשט לאורך הדרגות, הפעם גשם העיניים התפשט בקרב מתמודדים פעילים וגם חברי חבר המושבעים כאחד. פרני, ג’יימה, היידי וקרולין היו כולם ברזים פתוחים. .

. פרובסט תמיד היה פתוח מאוד באשר לאופן בו מפיקים רוצים שיוחנו אלילים וזו הסיבה שהם מוציאים אותם שם בחוץ. ברור כי כלובי הציפורים הוכנסו גם הם לגורם של חיג’ינקים. אבל אוסף זה של אנשים חביבים, מצטיינים, כריזמטיים והרפתקנים פשוט המשיכו לדפוק בשוגג את התוכניות הטובות ביותר. זה בעצם די מצחיק, בדיעבד.

בכל אופן, בלי האליל, לורן הייתה כוסית, והיא עברה לחבר המושבעים במקום החמישי. היא זכתה בשתי חסינות, הגיעה לליל הסיום ונראה שיש לה נקודת מבט חדשה על החיים, כל כך טובה עבורה. אני רק רוצה לציין את המהלך החכם של ים ים שהצביע בעד היידי כדי להגן על עצמו רק למקרה שלורן אכן תנגן את האליל. אז קחו בחשבון את זה שצוין.

הסימום של האוקיאנוס

כן, אני ממש נקרע על זה. .) ומה שאני נקרע הוא … simmotion. SIMMOTIO ניצול .

התפאורה הייתה מדהימה, הפעולה הייתה דרמטית, והאתגר כולו היה פלא עריכה. . חזור וצפה בזה שוב. לא רק שזוויות המצלמה והחתכים הם אדירים, אלא צפו – ומאזינים – כיצד העוצמה בונה ככל שהתחרות נמשכת. ככל שמתווספים עוד כדורים, העריכות מהירות יותר והמוזיקה מרגישה תזזיתית יותר. אתה כמעט יכול להרגיש את פעימות הלב שלך מופרזות ככל שזה הולך. זה ברצינות מרפאה כיצד לערוך אתגר ועובד כל כך טוב בתחרות תזזיתית כזו.

אז למה אני קרוע? רק בגלל שהיה לנו לאחרונה של סיממוטוס. זה מציין את הפעם השמינית שהאתגר נערך מאז שהוא הופיע לראשונה בעונה 18 (טוקנטינים) והפעם השישית היא התנהלה כתחרות החסינות הסופית. אבל זה היה עוד יותר כל -כך של מאוחר: זה מציין את הפעם השלישית שהוא מנוהל כתחרות החסינות הסופית בחמש העונות האחרונות (ובפעם החמישית שהיא הופיעה בתשעת התשלומים האחרונים).

זה יותר מדי דבר טוב? כלומר, זה כנראה מסורבל מדי להדפס תלת מימדי, אבל מכיוון שכבר יש לנו את אותם חופים פיג’יאנים ונוף עונה אחר עונה, זה יהיה נחמד שיהיה קצת יותר מגוון בארבעת האתגרים האחרונים שלנו. . ! (ייעוץ שנראה שאני מתעלם ממנו על בסיס שבועי עם הסקירה הזו, אגב.)

אה, ומברך על היידי על הניצחון. סופר מרשים!

היידי לגארס-גרינבלט על ‘הניצול 44’

כבאית

אתה יודע שאני פשוט אוהב לצטט כותרות שירים מאת גותי-ניאו-ווייברס-פונה-ארנה-רוקרים את הכת, והיידי העלה אותי בצורה מושלמת השבוע. לאחר שהבטיחה את דרכה לשלוש הגמר, חבר הסוקה האחרון פשוט התפוצץ – ללא פשרות לחלוטין! -כדי להתגבר שהיא עשויה להכניס את עצמה לתחרות עשיית האש. .

ראשית, נדבקתי שהיידי אפילו הרגיש שיש צורך לעשות זאת. אני לא אעבור על טרחה נוספת שעושה אש, אבל אני פשוט לא יכול לעבור את העובדה שזה מעניש את המנצח באתגר הסופי בכך שהוא בכל זאת צריך לגרום להם להרגיש שהם צריכים לצאת לאש. אל . סליחה, לא לטרוף. ממשיך הלאה.

. כי זה לא איך לשחק את חבר המושבעים. . . לֹא .

! .

איך בשם Hephaestus ו/או Hestia, האם היידי ירה במהירות? היא עשתה אש מהר יותר מכפי שנדרש כדי לגדל את השוקולד במעלה האף של קרולין. . היא עשתה אש מהר יותר מכפי שלוקח לג’ף פרובסט כדי לצלם “להחיל להיות על ניצול!”נקודה. והיא עשתה אש מהר יותר מכל שחקן בהיסטוריה של מועצת השבט. . . היא אפילו אכלה את האלי-גאבלר!

וזה אומר סוף קרסון. לקרסון תמיד היה תחושה של שחקן שלא צפוי לשרוד את ארבע האש האחרונות, מכיוון שהוא היה חברתי מדי, חכם מדי, ופשוט חביב מדי. הוא גם היה מספר נהדר באמת בעונה מלאה לחלוטין איתם. מה שמאוד הערכתי על קרסון הוא שהוא היה בבירור סופר-סופר-אובססיבי-שנראה מחוץ לברפפלוזה 2023 והתמוטטות קצרה של תרגול אש-באמת נהנה ממש את זמנו שם במקום להילחץ כל הזמן, כל הדרך לחיסולו. יופי לו. הצגה מרשימה של בחור מרשים.

חבר המושבעים ‘הניצול 44’: מאט בלנקינוס, ברנדון קוטום, קיין פריצלר, פראני מרין, דני מסה וג’יימה לין רויז

חבר המושבעים ‘הניצול 44’: מאט בלנקינוס, ברנדון קוטום, קיין פריצלר, פראני מרין, דני מסה וג’יימה לין רויז

חבר המושבעים בחוץ (של דרמה)

תודה בזה. אתה די מתגעגע לאגו החבול ושאלות מחודדות של ניצול מועצות השבט הסופיות של פעם. אני יודע שכן, כי כך גם אני. ה צוות השחקנים היה מלא בסוג האנשים הנחמדים והמסכימים שבאמת הייתי יוצא לחלוק איתו מקדש שירלי … אם אי פעם הייתי עוזב את הבית שלי, זה. אבל גבר, לפעמים אתה פשוט רוצה דרמה קטנה!

. לגרום להם להגן על המקרה שלהם.? מרבית השאלות וההערות היו סופרות כדורים שנדבקו לשחקנים שיפגעו בנושאים המועדפים עליהם-כמו המגרש המנוהל הביתית של פראני לקרולין במשחק עם רגש. . . .

אבל משהו היה חסר. חזור וצפה ב . הם כמו לילה ויום בהשוואה לעכשיו. . . כדי לפרש את נאום חבר השופטים המפורסם ביותר בכל הזמנים … איפה כל החולדות והנחשים.

. זאת אומרת, היידי מפריע לך ים על התשובה הראשונה שלו כנראה לא היה מבט נהדר, אבל היא פנתה על כך על ידי משחק במיתרי הלב בדיבורים על איך שהיא רצתה לייצג אנשים שנראים ונשמעים אחרת, ובנות שרוצות להיות במדע. היא אפילו הלכה צעד קדימה מזה, וציין שהיא הגיעה למדינה הזו לא מסוגלת לדבר אנגלית וגם הצהירה באומץ: “אני אשים תקע שאולי נוכל לעשות היסטוריה היום, כי אם תצביע לי שאנצח, אני יהיה הזוכה המתמודדת הוותיקה ביותר. אז אנחנו יכולים לעשות היסטוריה עוד יותר ביחד אם תצביע לי.”

. (אם ג’רמי קולינס יכול לשחק בכרטיס ההריון, הכל הולך!) והאם הייתי בחבר המושבעים, יכול להיות שבאמת הצבעתי בעד היידי אך ורק כדחיפה נגד האחוזים המטומטמים של קרסון על כמה כל אדם היה בצד ימין של ההצבעה – שנועד בבירור לפגוע בהיידי נגד שני בעלי בריתו של טיקי. (וגם, כמו, למי אכפת?

ניצול

תקוע באיים היפים של פיג’י, 18 קסטות חדשות נחושות יחולקו לשלושה שבטים של 6 ויאלצו להקים חברה חדשה כשהם מסתגלים לסביבתם הפיזית והחברתית.

CBS

קליפים

האתגר: ארה

קשוחים כמו ציפורניים - זמנים קשים לא

מה חדש

השתלטות על ניצול CBS

הישרדות משיקה פרק חדש כאשר הסדרה עטורת הפרסים של אמי חוזרת בימי רביעי. 18 באיים היפים של פיג’י, 18 אלה נקבעו קסטאוויים חדשים יחולקו לשלושה שבטים של שישה ונאלצים להקים חברה חדשה כשהם מסתגלים לסביבתם הפיזית והחברתית. האתגרים הנפשיים והפיזיים מכריחים את השחקנים לבחור בין סיכון אישי לתגמול, תוך ניווט במשחק החברתי המורכב ומנסים ליצור בריתות כדי להימשך יום אחר. האנשים המתמודדים הם מרקע מגוון עם אותה מטרה סופית: להתעלות, להתגבש ולהתמודד ובסופו של דבר להיות מוכתרים לניצול יחיד. המופע מתארח ומנהל מופק על ידי זוכה פרס אמי ג’ף פרובסט.