איך ‘ילוסטון’ הפכה לתוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר באמריקה – האטלנטיק, האוהדים, ילוסטון ‘מתחננים לתשובות עונה 5 לאחר שהתוכנית משתפת חדשות טלוויזיה

0

המעריצים של ילוסטון טריקו את התוכנית אחרי שהיא מפילה חדשות סדרות גדולות

. דאגה גדולה יותר עבור Paramount מהפוליטיקה צריכה להיות כנראה שעתיד הטלוויזיה שלה עכשיו נשען כל כך על עומס העבודה שהוא הציב על אדם אחד. “אני מצלם תכניות טלוויזיה בשווי מיליארד דולר,” אמר לי שרידן. “זה כמה כסף הם סמכו עלי, ואני צריך ללכת לעשות יותר מזה עם המוצר אני יוצר. אז כן, זו מידה עצומה של אחריות … אני מודע להזדמנות, ולכן אני מתפשט את עצמי רזה כתוצאה מכך.”הוא יודע שזה לא בר קיימא. אבל הוא אומר שזה “דבר עד חמש שנים, במקרה הטוב-לפחות עד לי ככתוב, בימוי, עריכה, ליהוק”-לא משהו שהוא יכול לעמוד בקצב 10 או 15 שנה.

איך טיילור שרידן יצרה את תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר של אמריקה

בדוק עוד מהגיליון הזה ומצא את הסיפור הבא שלך לקרוא.

גלסר ראה את הפוטנציאל ב ילוסטון . ילוסטון למחזרים אלטרנטיביים פוטנציאליים, מהם הוא קיבל סדרה של מנומס ולא כל כך מנומס, עובר. .

. Viacom התכונן להפעיל ערוץ כבלים חדש, רשת Paramount, והיא הייתה זקוקה למופעים מקוריים. המנהלים רצו ילוסטון.

. . .א., .

גלסר סוף סוף השיג את שרידן בחדר עם בכירי ויאקום. אבל מה ששרידן העביר היה פחות מגרש מאשר אזהרה.

“זה יעלה 90–100 דולר. אתה הולך לכתוב צ’ק לסוסים שהם 50-75,000 $ לשבוע.”אתה באמת רוצה לעשות את זה?

לא יהיה לך חלק בשום דבר מזה, הוא אמר להם – למעט להדרכת החשבון. אני אכתוב ואביים את כל פרקי התוכנית. לא יהיה חדר סופרים. לא יהיו הערות ממנהלי הסטודיו. .

. “אתה הולך לכתוב צ’ק לסוסים שהם 50-75,000 $ לשבוע.”אתה באמת רוצה לעשות את זה?

הם היו משוגעים לקבל את התנאים של שרידן. אבל הם התרשמו מה- Cut Glasser הראו אותם נהר רוח– הסרט השלישי שרידן כתב על הגבול האמריקני העכשווי, בעקבותיו סיקאריו (2016), והראשון שבהם הוא ביים. ילוסטוןהדמות הראשית, ג’ון דוטון.

מה שהכי משך אותם היה התסריט, שבנחת היסוד והטאטא שלו היו הדים הסופרנוס, אבל עם מלכודות מערביות. דוטון, הבעלים של החווה הרציפה הגדולה ביותר במונטנה, מוצא את עצמו, כמו טוני סופרן, נאבק בבני משפחתו שלו כמו גם כוחות מבחוץ: ילידים אמריקאים שרוצים לבנות קזינו על האדמה העומדת בחווה שלו; מפתחים שקעי שטיחים מקליפורניה וניו יורק שרוצים לבנות מגרשי גולף ואתר סקי ודיור יוקרה ושדה תעופה חדש ואפילו עיר חדשה לגמרי. . (הרבה אנשים נרצחים ילוסטון.)

?. “כי כל מי שמנסה לקחת את הממלכה שלך ולהסיר אותך כיוון שמלך הולך להחליף את המוסר שלך לשלהם. כך גם המוסר גורם להגנת הממלכה? ? .”

שרידן יודע משהו על ממלכות. . ילוסטון הייתה המופע הנצפה ביותר בטלוויזיה בשנה שעברה מלבד כדורגל NFL. הוא עזר לשירות הסטרימינג החדש של Paramount, Paramount+, להשיג מיליוני מנויים חדשים עם מספר ספין-אוף של . פריקוול, 1883, יצא בסוף השנה שעברה, ובקרוב יגיעו לשניים נוספים: , שיושק בדצמבר, כמו גם בס ריבס, אשר מיועד לשנה הבאה. אַחֵר ספין-אוף נובע גם מהבכורה בשנה הבאה, שוכן בחוות ארבע שישה האגדיות.

“הוא ללא ספק היוצר החשוב ביותר כרגע, אפשר לטעון בכל רשת”, אמר לי מתיו בלוני, שותף מייסד של אתר התקשורת והפוליטיקה פאק,.

תוך שנה, “טיילורברס” של Paramount, כפי שחלקם קוראים לזה, יכלול עד תשע מופעים, שרובם נכתבים אך ורק על ידי שרידן, שהוכיח כמניאקלי בדרישתו לשליטה אומנותית מוחלטת כפי שהוא איים במפגש המגרש הראשון ההוא. “קשה לעבוד עבור הבחור ההוא,” א ילוסטון . “הוא משגע את כולם.

עם זאת, התסריטים שלו ציירו כישרון משחק מהשורה הראשונה, כולל דיאן וויסט, סם אליוט, טום הנקס, בילי בוב ת’ורנטון, זואי סלדנה, קייל צ’נדלר, ולאחרונה, האריסון פורד והלן מירן, שיככבו בה 1923. כן: האן סולו והמלכה. .

. , שעולה לראשונה באמצע נובמבר.

“לא יכולתי להאמין בזה,” אמר סטאלון. . עד ליום רביעי/חמישי היה לנו תסריט מלא.. “התחייבתי לזה כמו זֶה,. “זה היה נועז.”

ילוסטון. . “מרבית המפיקים של הסופרים ברמה שלו הם למעשה מנהלים של מכונה. הוא בעצם כותב הרבה מהתפוקה הזו, וזה לא ייאמן עבורי, “אמר בלוני. ), מתיו וויינר (איש עצבני) – לא התעקש לכתוב כל פרק בעצמם. שרידן עושה את כל הכתיבה הזו, אגב, תוך שהוא גם מנגן דמות חוזרת . התפקיד מאפשר לו להשוויץ בכישורי הבוקרים האימתניים שלו.

. . בינואר, כאשר התוכנית קיבלה מועמדות גדולה (להרכב הטוב ביותר בסדרת דרמה) מגילדת שחקני המסך, חלק חשבו שהרגע הקריטי של הפריצה של התוכנית סוף סוף היה סוף סוף הגיע. , .

האמי האמיץ עורר סיפור ב , מכל המקומות, מציעים את זה – אשר השמרן ניו יורק טיימס בעל הטור רוס דות’ט כינה את “התוכנית האדומה ביותר בטלוויזיה”-הוא פשוט “אנטי-ווק” מכדי לזכות בחסד עם מצביעי אמי. עד היום, מעולם לא זכה באמי. , יְרוּשָׁה, שעלה לראשונה ביוני 2018, כבש 48 מועמדויות, וניצח 13 פעמים. .

אף על פי שהוא שונה מאוד זה מזה בהגדרה וברגישות, השניים המופעים הם תמונות מראה. לשניהם בבסיסם פטריארך מזדקן, משתולל, רודני, שמנסה להיאחז באימפריה (חווה במקרה אחד, קונגלומרט תקשורתי בשני), מאוים על ידי עולם משתנה שהוא לא אוהב או מבין בזמן שהוא מנסה, לומד דמוי, כדי להדוף את יורשיו שלו, שנראה כי חוסר היכולת שלהם, חוסר היכולת, ההתמכרויות והפסיכופתולוגיה הכללית שלו הופכים אותם לחולים לקיחת מושכות הארגון. שניהם מציגים פטריארכים אלה המפגינים את ילדיהם הפגומים העמוקים זה בזה בדרכים מרושעות לפעמים. . .

ירושה הפרק המדורג הגבוה ביותר קיבל רק עשירית מהצופים כי טיפוסי ילוסטון הפרק עשה בעונה שעברה, אבל זה מקבל יותר כבוד. . יְרוּשָׁה . הוא מטושטש ומשלוח יותר, נובע כל כך דאלאס . ילוסטון מסגיר את המתח על סופר בודד שאולי נמתח רזה מדי. (שרידן אמר לי שהוא מעולם לא צפה יְרוּשָׁה.)

אך הפער הקריטי אחראי גם על ידי הבועות התרבותיות והפוליטיות שמידנו את עצמנו. יְרוּשָׁה. ילוסטון פופולרי בארץ הלב ובחגורת השמש, שם זה הפך לא רק לסדרת טלוויזיה אלא לסגנון חיים. בחודש מרץ השתתפתי ב- Cactus Reining Classic, תחרות סוסים בסקוטסדייל, אריזונה; חלק מהסוסים של שרידן התמודדו והוא שימש כפרשן. ילוסטון Paraphernalia. המשתתפים לקחו selfies עם גזרות קרטון של הדמויות. א ילוסטון חנות שנמכרו ספלים, חולצות טריקו, תכשיטים וכלי אוכל מעוטרים בחתימה מסוגננת זה המותג של חוות ילוסטון. .

שרידן מתעקש את זה .”” הם מתייחסים לזה כאל ‘המופע השמרני’ או ‘המופע הרפובליקני’ או ‘המדינה האדומה משחקי הכס,’ ” הוא אמר לי. “ואני פשוט נשען לצחוק. ?’המופע מדבר על עקירה של ילידי אמריקאים ועל הדרך בה טופלו נשים אינדיאניות ועל תאוות תאגידים ועל הג’נטריפיקציה של המערב, ותופס אדמות. זו מופע של מדינות אדומות?”

שרידן צודק שהפוליטיקה של התוכנית לא קלה להפיל. כן, סביבת המדינות האדומות שלה-כל אותם אקדחים וסוסים ונופים גדולים ופתוחים-יחד עם הכבוד שלה של עמל כנה, גבריות קאובוי, אלימות ודמויות שיש להן התנגדות כללית לשינוי, אולי גרמו לאבות כפריים שחוששים, כמו ג’ון דוטון, סוף דרכי חייהם שלהם באמריקה המשתנה.

אין אידיאולוגיה מפורשת שממפה על ספקטרום אדום -כחול מסורתי. זהו תקשורת של פופוליזם אנטי-קפיטליסטי, אנטי-מודרניסטי בדרך כלל; ליברטריאניזם פרו-זנב; סביבתיות שמרנית (אני יודעת, היום זה נשמע כמו אוקסימורון, אבל יש לו שורשים חסונים של טדי רוזוולטאן); ומרד אמריקאי אוהד, פרו -ילידי של המדוכאים. . .

. הוא אומר שהוא הושפע מאוד מסרטו של קלינט איסטווד משנת 1992, , . איסטווד “תן לשריף להיות בריון והגיבור להיות הרוצח השיכור והמרושע הזה.. “אז כשנכנסתי לעולם ההוא, רציתי שיהיו השלכות אמיתיות. רציתי לעולם, לעולם לא נרתע מ, .”

המחיר הגדול ביותר – והנושא הזה עובר חלק גדול מהעבודה של שרידן – הוא זה שגויס על ידי הקפיטליזם והג’נטריפיירים והמממנים שמסחפים את האנשים הטובים שעדיין עובדים עם הידיים שלהם. למרות הערצתו המוכרת למערב הרוויזיוניסטי של איסטווד, שרידן נרשמת באופן אמנותי למשהו שנראה כמו דרך הקאובוי הישנה. אם ליצירה שלו יש מטוס מוסרי גבוה יותר, זה אחד המנוהל על ידי מעלות קאובוי: כבוד, גבורה, עבודה פיזית, כבוד למסורת ונכונות למות – ולהרוג – להגנה על משפחתך ואדמתך.

. . . הוא זכה באלפי דולרים בתחרויות “קיצוץ”, והוא מייצר תוכנית ריאליטי, הקאובוי האחרון, בו גברים ונשים מתמודדים עם סוסים סוסים. בשנת 2021 הוא הוחדר להיכל התהילה של הבוקרים בטקסס.

. . אודישן מוצלח בשיקגו הביא אותו בסופו של דבר ללוס אנג’לס. עם הזמן הוא קיבל חלקים קצת בתוכניות כמו , , . הוא עבד, אבל נראה שהקריירה שלו לא מובילה בשום מקום במיוחד. במשך תקופה, כשהוא נאבק, הוא חי במכוניתו עם כלבו.

בזמן ששרידן חיכה להפסקתו, הוא התחיל אימון עסקי של שחקנים אחרים. .

, . . . כן, הוא הרוויח יותר מ 100,000 $ לשנה. . באותה תקופה הוא היה נשוי לאשתו ניקול, שנולדה תינוק. כאשר ביקש מהמפיקים העלאה, הם סירבו. . .

שרידן לא ידע מה לעשות, או לאן ללכת. הוא דיבר עם חבר על מעבר לוויומינג, שם הוא עלול להוביל טיולי קמפינג על סוס, שימש את כישורי הבוקרים שלו. אחד מלקוחות האימון שלו היה השחקן האינטנסיבי יליד קנדה יו דילון. . אף על פי ששרידן מעולם לא כתב תסריט, דילון הציע שהשניים יעבדו על טייס יחד.

שרידן קרא מספיק תסריטים רעים כדי להאמין שהוא יכול לעשות טוב יותר. . ניקול הוציאה את כרטיס האשראי שלה כדי לקנות אותו.

הוצאת התסריט לקונים שיהיו שימשה תצוגה מקדימה של עסקאות הוליוודיות לבוא. הוא קיבל כמה הצעות, אבל הם הגיעו עם תנאים, ביקשו שינויים. .

. .

, סיקאריו . . . .ג. . הסרטים בגבול אל פאסו – יוארז, הסרט הוא אלים, ובסירובו לספק כל גאולה או הרמה, עגום קיומי. החזון שלה של אמריקה ומוסדותיה עגום.

שרידן תפס תחושה – מצב רוח משתנה בארץ. הזוהר המאושר והמרוצה בעצמו של שנות המוקדמות של אובמה דעך. בשנת 2015, לפני הפלא המלא של הסינפלקס, אנשים היו משלמים 15 דולר כדי לראות סרט ללא גיבור או אקדח עליון. עשתה יותר מ 80 מיליון דולר בקופות, והיא הקימה את שרידן כקול חדש ומלהיב בהוליווד.

. סיקאריו לא עבד טוב יותר. כשביקשו ממנו לשכתב את זה, שרידן סירב. . אז השיא נכתב מחדש על ידי הוועדה. שרידן, איוואניק הסביר, זועם.

התסריט הבא של שרידן, שהפך לסרט , . . (הצלת חוות משפחתיות היא מוטיב חוזר בעבודתו; אמו שלו איבדה את חוות שרידן לאחר שהיא התבוננה מחדש.) זו העבודה הטובה ביותר של שרידן עד כה.

שוכן בעיירות המקרטעות במערב טקסס, לעזאזל או מים גבוהים הוא מערבי מודרני בו שוטרים וגם שודדים הם גברים שנשכחו קשה הפועלים בכוונות טובות. זה סיפור אפל אך חכם של הקרבה ואובדן, והוא זכה בארבע מועמדויות לאוסקר, כולל השחקן התומך הטוב ביותר (עבור ג’ף ברידג’ס, שגילם ריינג’ר בטקסס על סף הפרישה) והתמונה הטובה ביותר. . לעזאזל או מים גבוהים, ועבור נהר רוח .

השרידן – או כל אחד – השתרע ילוסטוןהעונה הראשונה היא נס. . הוא כתב וביים כל חלק ממה שהוא מתאר כסרט של 10 שעות. (לעיתים רחוקות מישהו במסלול של שרידן קורא ליצירה “טלוויזיה.. זה גם אומר שינה קטנה.

“אנחנו מקבלים תסריטים, כמו, שלושה ימים לפני שאנחנו יורים בהם”, אמר לי לוק גרימס, שמגלם לי את בנו הצעיר החלומי של ג’ון דוטון, חיל הים בדימוס קייס דטון,. “אף אחד מאיתנו לא ידע לאן הדבר הזה הולך … מעולם לא הייתי חלק ממשהו כזה. אבל זה פשוט הרגיש כל כך חי וכל כך טרי.

אנשים שעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם שרידן זמן מה, אולי לאחר שתשתו יותר מדי עמוק מהטיילורג’ויס, יספרו לכם על “טוהר” של אותה עונה ראשונה. איש לא היה צריך להתמודד עם הפרשנויות המשתנות של דירקטורים וסופרים מרובים, רק של שרידן. .

. .”

. שרידן אמר שהוא אוהב “להמציא חלקות פשוטות במיוחד, ואז אוכל לקבל-כי אני לא צריך להסביר הרבה-באמת, דמויות מורכבות באמת”, שהוא מוצא “הרבה יותר מבדר ומעורר מחשבה.”

ילוסטון, אף דמות אינה מורכבת יותר מבית המבריק, חסר הפחד, הקאוסטי, האכזרי, מעשן השרשרת, שותה את בת ‘דטון, בתו של ג’ון, שיחקה עם Deadpan Panache מאת קלי ריילי. . .

. “יש לה את הזינגרים והספינות האחד האלה שנדמה שאנשים אוהבים,” אמרה.

מֶלְצָרִית: ?
בת ‘דטון: .
מֶלְצָרִית: ?
לא, מרטיניס יש ורמוט ונהנים מהם עם חברים. .

.

יונה בודדת, התמונות האחרונות מופע). מקמורטרי, שרידן אמר לי, “לא מבזבז מילים. אתה יכול להוסיף הרבה מילים לדיאלוג שלו והדיאלוג עדיין עובד, אבל אתה לא יכול לקחת שום דבר. וזה בעיניי אבן הפינה של כתיבת דיאלוג טוב. אם הוצאת מילה אחת מהמשפט, המשפט לא הגיוני.

העבודה איתם היא עסקה עם השטן, אבא. ג’ון דוטון: . .

אבל הכלכלה עמה כותב שרידן אינה רק קשורה לחזון אמנותי; זה גם על שליטה אמנותית. . .

. לעונה 2 הם נתנו לו חדר סופרים. זה לא הלך טוב.

כאשר הסופרים, שבו התבססו בעיקר בלוס אנג’לס, הגיעו לסט, “טיילור סירב לדבר איתם”, על פי ה . “הוא המשיך לומר, ‘מוזר שאנשים אחרים יכתבו את הדמויות שלי.. הוא אמר שרק עוזרת הכותבים-שתפקיד מורכב בדרך כלל ממשימות כמו מחקר, בדיקת עובדות והגהה-כתוב סצינות טובות; זו הסיבה שהוא נתן לו קרדיט של סופר. (IMDB מפרט סופרים מרובים כתורמים לעונה 2..

Y אלובסטון היה רחוק מלהיט מיידי. כאשר כריס מקארתי, מנהל ויאקום ותיק, צבר פיקוח על רשת Paramount בסוף 2019, הוא מעולם לא ראה את המופע. העונה השנייה בדיוק שודרה, והיו לו הרבה סיבות לבטל אותה. מספרם היה הגון, לא מרהיב. . עלויות הייצור המופקעות שלה הפכו אותו למועמד לחסימת החיתוך. אבל מקארתי ראה פוטנציאל. . HBO ו- Showtime כבר מזמן הפכו את בערבי יום ראשון לראווה לדרמת טלוויזיה איכותית, מצודת הצפייה האחרונה. . כאשר המספרים החלו לצמוח, בשנת 2021, פרמונט עשה את הצעד הבא, העביר אותו מהקיץ לסתיו.

. .6 מיליון צופים. .7 מיליון צופים הפכו את הבכורה הנצפית ביותר מאז מת מהלך .

. לפני שמקארתי עלה על סיפונה, ויאקום מכר את זכויות הסטרימינג לחלק מנכסיו במה שהסתכם בתצוגה קצרה של שוק חיתוך החוט. (זו הסיבה שעונות קודמות של .)

+. ילוסטון ערוץ הכבלים של Buoy Paramount, מקארתי פנה שוב לשרידן כדי להוריד את שירות הסטרימינג מחדש. ראש עיריית קינגסטאון, המופע ששרידן לפני שנים נוצר יחד עם יו דילון. אבל זה היה זקוק ליותר תכנות, והיה צריך את זה מהר. 1883 .

עם 1883, שרידן קיבל את כל מה שהוא רצה. כל שחקן. (הסדרה מככבים סם אליוט וכוכבי המוסיקה הבעל-אשת המוזיקה פיית ‘היל וטים מקגרו, בין היתר; טום הנקס, ריטה ווילסון, ובילי בוב ת’ורנטון מופיעים כולם בפרקים.. .) בכל מיקום. (צוות השחקנים והצוות נסעו בחום קיצוני וקור מטקסס למונטנה, והם צילמו את אחת הסצינות האחרונות – רווק – באורגון, כך שאליוט יכול היה להעביר את הקווים האחרונים שלו על חוף הים שם.)

הסיפור על איך משפחת דוטון הגיעה למונטנה, 1883 הוא מבט לא מרוצה, אפילו חסר רחמים, על חווית המהגרים על שביל אורגון לאחר מלחמת האזרחים. ישנן טביעות ומקרונות וקטיעות ללא הרדמה – דמויות ראשיות חריפות אינן שורדות את העונה. רבים מהשחקנים אמרו לי שזה אחד הפרויקטים המפרכים ביותר שהם אי פעם עבדו עליהם. “הכל היה נגדנו”, אמרה לי הבמאי כריסטינה אלכסנדרה וורוס, שהיא חלק מהמעגל הפנימי של שרידן, בהמשך מאוחר יותר. . מזג האוויר היה נגדנו. . זה היה מרושע במידה שאני לא חושב שמישהו מאיתנו הבין באמת.

1883 לקח על עצמו את צוות השחקנים היה ברור. . חלק מהשחקנים נשחקו מחודשים של לחימה באלמנטים, חלק מהשחקנים נלחמו בעצמם.

!”צעקה היל. . . .

.

. פרוטוקולי קוביד על הסט היו קפדניים, וריאנט חדש התפשט, ולכן שפמו החתימה שלו היה מוסתר מאחורי מסכת KN95. .

לפני ששרידן בא להתקשר, אליוט לא היה על סוס כבר שנים. הוא נעשה עם הז’אנר, ולמעשה הוא נאמר בביקורתו על כמה מערבונים אחרונים – כולל ילוסטון, שלדבריו הוא שמע עליהם דברים רעים מחברים במונטנה. (“טיילור יודע שלא צפיתי בזה,” הוא אמר לי. 1883 . .”הוא היה בפנים.

. “אני פשוט חושב שזה ז’אנר נהדר,” אמר לי אליוט. . אדם נגד עצמו. ואדם נגד הסביבה. ?

כרגע הוא עובד על לפחות שמונה מופעים, שנופלים לשתי סלים. וכן 1923 ואולי 6666, בנוסף ל לְבִיאָה, . לְבִיאָה למעשה היה לו מגרש ראווה וחדר סופרים, אבל מקורות סיפרו מגוון שאחרי שהחדר הסתיים, למפיקים ולמציג, תומאס בריידי, היה פרידה חביבה של הדרכים הנוגעות להבדלים יצירתיים, ושרידן השתלט. 1883 , שזה סיפורו של הלובמן האפרו -אמריקני שלדעתו הוא ההשראה לריינג’ר הבודד, ורכב סטאלון טולסה קינג, שעבורו כתב שרידן את הטייס – בישיבה יחידה – לפני שמסיר אותו.

לעסקים של Paramount יש הרבה מאוד רכיבה על עבודתו של טיילור שרידן. . כשקווין קוסטנר לבש חולצת טריקו של ליז צ’ייני במהלך הקרב מחדש של הרפובליקנים המפוארים של הרפובליקנים, אוהדי מגה בטוויטר כינו אותו קאובוי מזויף, אליטיסט הוליוודי וצבוע; טור עוין הופיע ב סקירה לאומית. .

נתקלתי בראיון לשרידן משנת 2017, כשהוא קידם נהר רוח, בו אמר על הנשיא דאז טראמפ: “האם נוכל פשוט להדביק את הזיין הזה עכשיו? כמו מה אנחנו – אני לא מבין … זה פשוט, זה כל כך מביך.”התעניינתי איך הוא חושב על פוליטיקה ביחס לתסריטאות שלו, אז שאלתי אותו על זה. .

ציינתי שאולי הוא חשב שהוא לא מיקר. “פשוט עטפתי סרט והייתי בקאן,” הוא אמר. .) “הייתי כועס על הכל. .”

שמטתי את זה, והמשכנו הלאה.

למחרת בבוקר, יום ראשון, טקסטים נסערים החלו להיכנס מצוות Paramount. דיוויד גלסר, נאמר לי, היה נסער. הפובליציסטים היו מוטרדים. הגבוהים ביותר ב- Paramount היו נסערים. אלא אם כן הבטחתי להשאיר את הציטוט של טראמפ של שרידן מהסיפור הזה, נאמר לי, טיול שהייתי אמור לבקר בו ילוסטון . (בסופו של דבר עשיתי את הטיול.

שאלתי גם את שרידן על הערה פוליטית נוספת שהוא עשה, Esquire בשנת 2018, בו אמר ש”פריבילגיה לבנה “הייתה מושג מזיק שחרור את האמריקאים רבים. “הנה שתי המילים הגרועות ביותר שהרכיבו בעשר השנים האחרונות: פריבילגיה לבנה,”שרידן אמר לעיתונאי סטיבן רודריק. “הו באמת? עזור לי, מר. הרווארד-פאק-PH.ד., לשכנע את האיש שמאבד את החווה שלו, שאינו יכול להרשות לעצמו את מכללת הילד שלו-אין לו שירותי בריאות, אין לו מושג מזוין מה זה Obamacare, הוא מעולם לא ראה משרד מזיין חברתי, הרעיון היחיד שלו של הממשלה הפדרלית זה מיסים. איך אני משכנע את אותו בחור שהוא זוכה? אתה לא תעשה את זה.”בתשובה הזו נראה לי, טמונה הרגישות הפוליטית הפופוליסטית שממשמינה חלק ניכר מיצירתו של שרידן.

שרידן זה היה מוכן לדון. מה שהתכוון לתגובתו הלבנה-פרווילג ‘, אמר לי שרידן, היה ש”אתה צריך להיות מודע לא להעביר את הנושא שאתה מנסה לחנך, ולמצוא עבורם לעכל את נקודת המבט שלך מבלי לכבות אותם לזה.”

הוכח כי האלימות היא רוע הכרחי, בין אם להגן על משפחתך או על אדמתך או על הסדר החברתי הקיים, או פשוט לשמור על השלום.

חשבתי שוב לביקור שביצעתי בחוות הבוסקה המשתרעת של שרידן בטקסס מוקדם יותר השנה, כשדיברתי עם ג’ן לנדון, שמגלמת את טייטר רנגלר וילסטון מטורף להפליא, על איך הפך לשבר הטלוויזיה האמריקאית והצפייה בקולנוע. לנדון אמר לי שהיא מכירה מפיקה לעזאזל או מים גבוהים שמעולם לא צפו ילוסטון. זה היה “מישהו שרוצה לעבוד איתו שוב,” אמר לנדון ובכל זאת ילוסטון איכשהו לא הייתה ברדאר התרבותי שלה.

ישבנו בבר של ניק, מנוהל על ידי ניקול שרידן. זה משקיף על הזירה בחוות בוסקה, המשמשת למופעי סוסים ובקר. לאחר אימון “מחנה קאובוי”, צוות השחקנים של 1883 היה מגיע לבר של ניק כדי לפוצץ קיטור מאוחר בלילה. קיר אחד מלא בתמונות של ניקול עם חבריה. בגלל קרבתו של הבר לבעלי חיים, היא מריחה.

“היה צורך כזה ורעב למופע הזה,” אמר לנדון. “דמוגרפיה של אנשים שאני בדרך כלל מקשרים עם אי הידיעה כיצד לפתוח את נטפליקס הצליחה למצוא את Paramount ולצפות במופע הזה כי הם היו זקוקים לזה, כי הם לא יכלו להתייחס לשום דבר אחר.”

אבל מה בדיוק הם מתייחסים? חלק גדול מהמופע נסוב סביב בית הבונק של ילוסטון, ביתם הספורטי והספרטני של הרנגלרים, שם משמעת נשמרת על ידי היררכיה שכמעט דמוית פרימטים בקשיחותה. זכר האלפא, יד החווה הראשית, מקים ושומר על קומתו בלחימה. לאורך הסדרה, אלימות מסוגים שונים מוצגת כרעה הכרחית, בין אם להגן על משפחתך או על אדמתך או על הסדר החברתי הקיים, או פשוט לשמור על השלום. אלימות מבוקרת (בוקרים המכות את הזבל זה מזה תחת פיקוח) יכולים להיות שסתום שחרור למניעת אלימות גרועה יותר (בוקרים הורגים זה את זה ללא פיקוח).

הדמות שלגביה נראה כי לשרידן יש את הבוז הגדול ביותר הוא בנו של ג’ון דוטון ג’יימי. אף על פי שהוא הלך לחוק הרווארד לפי התנהגותו של אביו, שחשב שזה יעזור לו להגן על האינטרס של החווה בבית המשפט ובמחוקק במונטנה, ג’יימי נתפס על ידי ג’ון דטון כחלש ולא אמין, מכיוון שהוא לובש חליפות נחמדות וחליפות נחמדות. נלחם בקרבותיו במילים ובוויכוחים, לא באגרופים ותותחים. הוא משיג גאולה רגעית רק כאשר הוא נשלח, כעונש, לחיות כאדם נמוך בבונקאוס, דוחף זבל ומרוויח פרנסה כנה יותר לזמן מה.

שרידן היה אומר שהסדרה שלו מבקרת את ג’ון דטון ככל שזה מעריך אותו – זה נותן לו את הטיפול בסופרן טוני על ידי הצגת הכישלונות והפוצץ, הצער והבדידות, שהם ההשלכות התכופות של מעשיו. וזה נכון שגיבור, ג’ון לפעמים פחות אוהד מאשר פשוט מרושע. אבל לראות אותו וקייס ובת ‘ולקרע את מטא צדק הגבול יכול להיות מספק באי נוחות, ריגוש אטוויסטי.

טיילור שרידן על סוס בשדה

. דאגה גדולה יותר עבור Paramount מהפוליטיקה צריכה להיות כנראה שעתיד הטלוויזיה שלה עכשיו נשען כל כך על עומס העבודה שהוא הציב על אדם אחד. “אני מצלם תכניות טלוויזיה בשווי מיליארד דולר,” אמר לי שרידן. . אז כן, זו מידה עצומה של אחריות … אני מודע להזדמנות, ולכן אני מתפשט את עצמי רזה כתוצאה מכך.”הוא יודע שזה לא בר קיימא. אבל הוא אומר שזה “דבר עד חמש שנים, במקרה הטוב-לפחות עד לי ככתוב, בימוי, עריכה, ליהוק”-לא משהו שהוא יכול לעמוד בקצב 10 או 15 שנה.

“אני לא יודע שאי פעם יהיה לי שוב את החופש היצירתי הזה,” הוא אומר. .”

מאמר זה מופיע במהדורת הדפוס של דצמבר 2022 עם הכותרת “החזון האפל של טיילור שרידן.

מעריצי ‘ילוסטון’ טריקה את התוכנית לאחר שהיא מפילה חדשות סדרות גדולות

עונה 1 תשודר ב- CBS בסתיו, אבל אנשים לא שמחים על זה.

מאת אדריאנה פרידמן שפורסם: 24 באוגוסט 2023

תצוגה מקדימה של צוות השחקנים של

ילוסטון מעריצים, פיתוח חדש פשוט יצא על דרמת הלהיט. אבל כמו הרבה חדשות על הזכיינית בימינו, זה מעלה שאלות מרכזיות מהצופים שלה.

כעת יעשה את דרכו ל- CBS לעונת הטלוויזיה בסתיו. כפי שהקליפ הראה קטעי טקסט עם ג’ון דוטון (קווין קוסטנר), כלתו מוניקה (קלסי אסביל), בניו קייס (לוק גרימס) וג’יימי () ובעלה עכשיו Rip Wheeler (), אנשים למדו שהם יכולים לצפות בעונה 1 בכל שבוע החל מ -17 בספטמבר.

“חווה את התופעה כבר מההתחלה”, קרא את הכיתוב הרשמי. “צפה #yellowstonetv עונה 1 החל מיום ראשון, 17 בספטמבר, אחרי 60 דקות ב- CBS.”

בעוד שאנשים רבים התרגשו לראות שהדרמה המערבית עושה את דרכה לרשת משודרת, חלקם לא היו מרוצים מהחדשות. מה שכן, הם התחננו לתשובות לגבי הפרקים האחרונים של עונה 5 חלק 2 ישודרו כדי לסיים את העידן הזה של ילוסטון.

‘ילוסטון’

‘ילוסטון’

“זה יהיה נהדר לסיים את עונה 5”, כתב אדם אחד באינסטגרם. “זה נראה חצי תריסר פעמים, הביא את העונה החדשה”, הוסיף אחר. “אני נמאס לצפייה בקליפים האלה. מתי פרקים חדשים בחוץ? כמעט ראיתי יותר קליפים מאשר העונות יחד!”מעריץ אחר קינן.

רבים גם השמיעו מודאגים כי בשל אופי המופע, סצינות רבות יצונזרו כדי להפוך אותו לידידותי לכבלים. . .

למרות הזעקה לפרקים חדשים, ילוסטון הצופים לא צריכים לעצור את נשימתם. בעוד שחנויות מרובות שיתפו כי הפרקים הסופיים אמורים לשידור נובמבר הקרוב, ה- WGA המתמשך ו- SAG-AFTRA שביתות עשויים לדחוף את תאריך השחרור לנקודה מאוחרת יותר. ילוסטון .

מתי מועד אחרון דיווח בחודש מאי זה מת’יו מקונוהי היה בשיחות לככב בסדרה שפינוף, הציין השקע כי השחקן צפוי להיות “קומץ מקורי ילוסטון חברי צוות “איתו” על הפרויקט.

אז אולי יש סיכוי שנראה את הגרסה הזו של משפחת דוטון במצב נפשי אחר .

סיפורים קשורים

כעוזר מערכת הבידור והחדשות עבור משק בית טוב, . היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת ישיבה עם ב ‘.א. בעיתונות וקטין בניהול עסקי. היא מכסה מופעים כמו הטירון, 9-1-1 וכן האנטומיה של גריי, אם כי כשהיא לא צופה בתוכנית האחרונה בנטפליקס, היא לוקחת אומנויות לחימה או שותה יותר מדי קפה.