עונה 5 אמסטרדם החדשה: ניו אמסטרדם עונה 5: ראה תאריך שחרור בנטפליקס בארה”ב ועוד – The Economic Times, ניו אמסטרדם עונה 5 מגדירה ספטמבר 2023 נטפליקס ארה”ב תאריך השחרור – מה S בנטפליקס

0

אמסטרדם החדשה עונה 5 קובעת ספטמבר 2023 תאריך השחרור של נטפליקס ארה”ב

עונה 5 באמסטרדם החדשה אמורה לנחות בנטפליקס ארה”ב בספטמבר הקרוב. . המסע של מקס גודווין להצעיר בית חולים ציבורי מזדקן בזמן שמלהטט מכשולים אישיים, מצא את דרכו בנטפליקס מוקדם יותר השנה כאשר ארבע העונות הראשונות הוצאו במשך מספר חודשים.

עונה 5 של אמסטרדם החדשה מגיעה לנטפליקס ארה”ב בספטמבר 2023. לאחר עונות 1-4, שנחתו מוקדם יותר השנה, העונה האחרונה תהיה זמינה לסטרימינג.

  • ABC קטן
  • ABC גדול

עונה 5 באמסטרדם החדשה אמורה לנחות בנטפליקס ארה”ב בספטמבר הקרוב. הדרמה הרפואית, התחקות אחר ד”ר. המסע של מקס גודווין להצעיר בית חולים ציבורי מזדקן בזמן שמלהטט מכשולים אישיים, מצא את דרכו בנטפליקס מוקדם יותר השנה כאשר ארבע העונות הראשונות הוצאו במשך מספר חודשים.

נטפליקס הודיעה על הגעתם של עונות 1 ו -2 בינואר 2023, והם הפכו לזמינים לסטרימינג ב -1 בינואר באותה שנה. .

עונה 5 של ניו אמסטרדם, ששודרה בין 20 בספטמבר 2022 ל -17 בינואר 2023, הייתה קצרה יותר מקודמתה. בתחילה הייתה אי וודאות מסוימת בנוגע לזמינותה בנטפליקס, אך החדשות הטובות הן שהעונה החמישית אמורה כעת לשחרור ב- 20 בספטמבר 2023.

לצופים להוטים לתפוס את הסדרה לפני הופעת הבכורה שלה בנטפליקס, Peacock עומד כאופציה הבודדת בארצות הברית. עם זאת, ראוי לציין כי Peacock מציעה את המופע אך ורק דרך שכבת הפרימיום שלה, בניגוד לנטפליקס, המספקת אפשרות הנתמכת על ידי מודעות.

באשר לצופים בינלאומיים, התמונה פחות ברורה. לרוב האזורים יש גישה לשתי העונות הראשונות של אמסטרדם החדשה. אין שום סימן לעונות נוספות, כולל עונה 5, המוצגת מחוץ לארצות הברית.

נטפליקס ארה”ב מתכננת לשמור על כל ארבע העונות של אמסטרדם החדשה עד לפחות בינואר 2025, ולהבטיח את המשך הגישה עבור u.ג. צופים.

מתי עונה 5 של ניו אמסטרדם מגיעה לנטפליקס אותנו?

עונה 5 של ניו אמסטרדם אמורה להגיע ל- Netflix US ב- 20 בספטמבר 2023.

?
כן, אתה יכול לצפות בעונה 5 של אמסטרדם החדשה על טווס, אבל זה זמין רק על שכבת הפרימיום של טווס.

תוכן זה נכתב על ידי צד שלישי. הדעות המובעות כאן הן של המחברים/ ישויות המתאימים ואינן מייצגות את השקפותיהם של התקופות הכלכליות (ET). . . ET מבזבזת בזאת כל אחריות, מפורשת או משתמעת, הנוגעת לדו”ח ולכל תוכן בו.

קרא עוד חדשות

  • נטפליקס
  • אמסטרדם החדשה
  • נטפליקס אותנו
  • מקס גודווין

(תפוס את כל החדשות העסקיות, שבירת אירועי חדשות ועדכוני חדשות אחרונים על התקופות הכלכליות.

.

.

מאת קייסי מור · @kasey__moore

אמסטרדם החדשה שלט בעשרת התרשימים המובילים בנטפליקס בארצות הברית מוקדם יותר בשנת 2023, כאשר עונות 1-4 הוסיפו לשירות ארצות הברית לאורך החודשים הראשונים של השנה. העונה החמישית עטופה בשודר ב- NBC וכעת יש לנו אישור שהוא יועבר לנטפליקס.

לאלה שאינם מודעים, אמסטרדם החדשה היא הדרמה הרפואית של NBC בעקבות DR. מקס גודווין, אותו מגלם ראיין אגולד, מנסה להציל את אחד מבתי החולים הציבוריים הוותיקים ביותר תוך התמודדות עם מערכות יחסים משלו ובמאבקים אישיים.

אמסטרדם החדשה של אמסטרדם .

  • . שתי העונות הללו צנחו ב -1 בינואר 2023.
  • ואז ב -1 בפברואר 2023, נטפליקס ארה”ב רישתה את העונות השלישית והרביעית של המופע.

אמסטרדם החדשה. שודר בין 20 בספטמבר 2022 ל -17 בינואר 2023, העונה האחרונה של .

בתחילה לא היינו בטוחים אם עונה 5 של אמסטרדם החדשה .

למרבה המזל, טעינו בזה עם לוח הזמנים לשחרור בספטמבר 2023, אנו יודעים זאת אמסטרדם החדשה .

איפה לצפות אמסטרדם החדשה

אם אתה נואש לצפות בסדרה לקראת התוספת שלה לנטפליקס, האלטרנטיבה האמיתית היחידה לצפייה בעונה החמישית והאחרונה של .

.

יהיו יותר עונות של אמסטרדם החדשה ?

? ברוב האזורים זה אומר שיש לך גישה רק לשתי העונות הראשונות, ואין שום אינדיקציה לכך שיותר עונות, כולל עונה 5, פונות לשירות שלך.

. אם אתה בקנדה או באוסטרליה, תראה עונות 1-2 עזוב את נטפליקס באמצע פברואר 2023.

.

פונה לנטפליקס כשישנו את זה.