אנדרו קלאגהאן של ערוץ 5 הבחין בהקלטת סרטון חדש 7 חודשים לאחר טענות תקיפה מינית – דקסרטו, אנדרו קאלגן מ”הכלל את המקום הזה “המואשם בהתנהגות מינית – רולינג סטון

0

אנדרו קאלחאן, המארח הפופולרי של ‘כל הבלמים ללא גז’ ו’ערוץ 5 ‘, שהואשם בהתנהגות מינית מינית

בערוץ היוטיוב שלו ערוץ 5 , אנדרו קלאגהאן בן ה -25 צבר מיליוני מעריצים כמתאם דבילי דבילי, והדגיש את האבסורד של התרבות המודרנית. ראיונותיו הפנים ישר עם חברי שוליים בחברה העכשווית-ראשי מגה טרום-סבניים, משפיעים על קנון, ארציות שטוחות-הפכו לעיתים קרובות לוויראליות, כאשר קליאגן הפך להיות סלבריטאי של השמאל המקוון.

אנדרו קלאגהאן הואשם בתקיפה מינית

אינסטגרם: אנדרווו.לִי

אנדרו קאלחאן מערוץ 5 חדשות הבחין בראיונות המבצעים והצילומים. .

תמונה של YouTuber Andrew Callaghan שותפה ל- Subreddit של ערוץ 5 שמציע שהוא עשוי לחזור ליצירת תוכן. .

. באותה תקופה קאלחאן כינה את ההאשמות “הרסניות” אך בסופו של דבר הודה ב”דפוס התנהגות “לפני שבדק את עצמו לשיקום אלכוהול.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. משתמש reddit UnpromaticColdier פרסם תמונה שצולמה מסיפור אינסטגרם שהופסק מאז.

אנדרו קלאגהאן מראיין את אלכס ג'ונס

בגובהו כיוצר, קלאגהאן אפילו הצליח לראיין את אלכס ג’ונס.

מאז טענות התקיפה המינית וכתובתו של קלאגהאן לקורבנות, לא הובאו אישומים רשמיים. ה- YouTuber העיתונאי היה שקט מאז הכרזתו כי הוא ייכנס לתוכנית אנונימית של אלכוהוליסטים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

שום דבר לא פורסם בחברתיות של Callaghan בחודשים שחלפו, כולל כל סיקור מתוכנן של ועידת ההובו הלאומית. כרגע לא ידוע מה התוכניות שלו לצילומים.

בערוץ היוטיוב שלו ערוץ 5 ובסרט התיעודי האחרון שלו ב- HBO Max המקום הזה שולט, אנדרו קלאגהאן בן ה -25 צבר מיליוני מעריצים כמתאם דבילי דבילי, והדגיש את האבסורד של התרבות המודרנית. ראיונותיו הפנים ישר עם חברי שוליים בחברה העכשווית-ראשי מגה טרום-סבניים, משפיעים על קנון, ארציות שטוחות-הפכו לעיתים קרובות לוויראליות, כאשר קליאגן הפך להיות סלבריטאי של השמאל המקוון.

ובכל זאת בטיקוק, Callaghan הולך כעת ויראלי מסיבות פחות תמימות. . Callaghan לא הגיבה מייד לבקשת התגובה מ אבן מתגלגלת.

. בסרטון שלה, היא טוענת שקאלאחאן ביקש להישאר במקומה לאחר שנפילה עם אחד מאנשי הצוות שלו. . “אמרתי כל מה שאני ניסיתי להעלות את כל העניין … זה לא הנחה שאמרתי לו לא. [הוא] עדיין מצא דרך לכפות אותי לעשות דברים שלא רציתי לעשות.”

. “קשה עוד יותר להיות צריך לחיות מחדש את הטראומה שעברתי כל יום ויום בכך שראיתי את האיש הזה כלוחם צדק חברתי, כמי שדואג לזכויות אדם, מקבל במה,” היא אומרת. .

זה מיועד לנשים אחרות שחוו את מה שיש לי בידי הגבר הזה. נמאס לי לראות חברים וקומיקאים אני מעריץ לתמוך במישהו כל כך אנוכי. הגיע הזמן שאדבר על מה שקרה עם #AndrewCallahan #AllGasNobrakes #Channelfive #זה Placerules #BOOST

Tiktoker, דנה, או @moldyfreckle, פרסמה סדרת סרטונים משלה ב- Jan. 8, בטענה שקאלאגאן גם לחץ עליה לקיים איתו יחסי מין. .”כשהוא פנה אליה שוב, היא טוענת, היא סירבה להתחבר אליו, רק כדי שהוא יזמין אותה לארוחת ערב כדי שיוכל להתנצל על התנהגותו. .