. עונה 5 של מייזל: חברי צוות צוות חדשים ועוד לדעת – חיים הוליוודיים, גברת נפלאה.

0

כל מה שיש לדעת על הגברת המופלאה.

בנות גילמור אלום , אלפי פולר, ג’ייסון ראלף יהיו גם קבועים סדרות בעונה החמישית והאחרונה. . .

.

פרצופים מוכרים רבים יצטרפו לעונה האחרונה של ‘הגברת המופלאה. מייזל..

רחל ברוסנהן

 • הגברת המופלאה. עונה 5 עולה לראשונה ב -14 באפריל.
 • חברי צוות שחקנים חדשים כוללים בנות גילמור .
 • .

הגברת המופלאה. מייזל יסתיים עם עונה חמישית ואחרונה. Midge Maisel עומדת לקחת קשת אחרונה אחת, והיא הולכת להפוך את המעשה האחרון הזה לבלתי נשכח. שִׂמְחָה אלום דארן כריס.

. “אני רוצה חיים גדולים. אני רוצה לשבור כל כלל שיש, “אומר מידג ‘בטריילר. הקטעים חושפים שריפת בית, שובו של אדם נאה, והפסקה גדולה פוטנציאלית עבור Midge.

הסדרה הפכה ללהיט מיידי לווידיאו פריים כאשר הוקרן בבכורה ב- 17 במרץ 2017. במהלך ארבע העונות האחרונות, הגברת המופלאה. תפס 20 Emmys Primetime, כולל סדרות קומדיה מצטיינות. לדברי נילסן, העונה השנייה הייתה פופולרית יותר מהעונה האחרונה של בית קלפים, שהייתה אחת המופעים הפופולריים ביותר של נטפליקס באותה תקופה.

כמה פרצופים מוכרים יחזרו לעונה החמישית והאחרונה, אשר ככל הנראה ישוחררו מוקדם יותר ממה שאתה חושב. ממה שאנחנו יודעים על העלילה לתאריך הבכורה, HollywoodLife גברת. עונה 5.

גברת. מייזל תאריך שחרור עונה 5

גברת. מייזל עונה 5 תעלה בכורה ב- 14 באפריל 2023. . סיום הסדרה יעלה לראשונה ב -26 במאי. הטיזר הראשון עבור גברת. מייזל .

העונה הרביעית של הגברת המופלאה. הוחל ב- 18 בפברואר 2022, יותר משנתיים אחרי שעונה 3 ירדה בדצמבר 2019. הייצור של עונה 4 התעכב בגלל המגיפה COVID-19. המופע לא צילם בכלל בשנת 2020 אבל החלה את הצילומים בינואר 2021.

סרטון פריים הוכרז ב- 17 בפברואר 2022, יום קודם גברת. מייזל עונה 4 הועלה לראשונה, כי סדרת הלהיטים הייתה מוארת בעונה החמישית והאחרונה. .

רחל ברוסנהן

“איימי, דן, ו . מייזל התלקחו בדרך שאין שני לה, העלה את הסיפורים שאנו מספרים על נשים, מאתגרו את הנורמות בענף שלנו, ושינה לנצח את נוף הבידור עם סיפורי הסיפורים היחידים שלהם, “אמר”, “אמר , ראש אולפני אמזון. מייזל . הסדרה הזו פירושה כל כך הרבה לווידיאו העיקרי וההשפעות של הצלחתה יורגשו זמן רב אחרי העונה האחרונה שלה. אני לא יכול לחכות למעריצים ולקהל הווידיאו הראשי שלנו ברחבי העולם יתענגו על כל רגע כשאנחנו יוצאים לשיא הסדרה פורצת הדרך והבלתי נשכחת הזו.

. מייזל עונה 5 שחקנים

גברת. מייזל רחל ברוסנהן בתור Midge Maisel, אלכס בורשטיין , , מרין הינקל בתור רוז מייזל, מייקל זגן בתור ג’ואל מייזל, קווין פולק , קרוליין אהרון כמו לני ברוס. ריד סקוט, .

בנות גילמור אלום , אלפי פולר, וכן ג’ייסון ראלף יהיו גם קבועים סדרות בעונה החמישית והאחרונה. קלי מגלמת את בנדטה בסדרת הווידיאו העיקרית, ואילו אלפי מגלם את דינה רוטלדליד. ג’ייסון, שהוא גם במקרה של בעלה האמיתי של רייצ’ל, יהיה תפקיד בולט יותר בעונה 4 בתור ספר הטלוויזיה מייק קאר.

, דיווחו כי מספר שמות גדולים יופיעו בעונה האחרונה. כוכבי אורח יכללו סאטון פוסטר, , האנק אזריה, דני חזק, . דני ושון הופיעו בעיקר .

. גברת. וגם מככב בשרמן-פלאדינו Bunheads. גם חזק וגם גאן הופיעו ב בנות גילמור.

רחל ברוסנהן

טרי מהריצה שלו בת 6 העונות , בנות גילמור אלום מילו ונטימיגליה יחזור כ”איש הנאה “ב גברת. מייזל עונה 5. הוא הבחין במוצב בצילומי העיר ניו יורק עם רייצ’ל מאז החלה הפקה בעונה 5.

“נראה חלק 2 נחמד ונרחב יותר ל’מילו ורחל ‘,” דן פלדינו במאי 2022. הוא גם הוסיף, “כן, נגלה את שמו.”

באותו יום בו הוכרזה חדשות העונה האחרונה, רייצ’ל פרסמה הודעת אינסטגרם על העונה האחרונה של מייזל. !) של . מייזל. זה מריר, “היא כתבה. “הלהקה שוב חוזרת יחד ואנחנו לא יכולים לחכות לחלוק איתך עונה 4 החל ממחר … זה גם יהיה הרודיאו האחרון שלנו. היה סמוך ובטוח שהציצים שלנו למעלה וזה הולך להיות גיהינום של פרק אחרון. .

צפה בפוסט זה באינסטגרם

אלכס שיתף גם הודעה נוגעת ללב יחד עם תמונה שלה עם היוצר . “זה רשמי, אנשים. התחלנו לצלם את העונה החמישית והאחרונה שלנו של #mrsmaisel … ואני אבלה את שארית ימי בעקבות האישה הזו ישר לשני הקברים שלנו. ?”

ב -13 באוקטובר 2022, רייצ’ל שיתפה תמונות של צוות השחקנים יחד ביום הטבלה הסופית שלהם קרא. . . עוד כמה שבועות של נשיכות לבוא כל כך סלח לי מראש לשבועות הקרובים של sappy @maiseltv l ove. אנחנו לא יכולים לחכות לחלוק את זה עם כולכם, “צייצה השחקנית.

התמונות שלה כללו הצצה לתסריט שלה לסיום הסדרה. רחל פרסמה גם תמונות של צוות השחקנים, כולל Selfie המציג את עצמה, אלכס, מייקל, טוני, לוק, מרין וקווין.

רחל סיימה לצלם הגברת המופלאה. ב- 5 בנובמבר 2022. “זו סדרה עוטפת הגברת המופלאה. מייזל. הדבר הזה היה ברק בבקבוק. . זה שינה את חיי. . יהיו לי מילים נוספות אחר כך, אבל לעת עתה … תודה ולילה טוב, “היא כתבה באינסטגרם.

HollywoodLife . . אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני. אנחנו באמת, ממש אוהבים אחד את השני. . אני חושב שלא רק יהיה קשה להרפות מהדמויות, יהיה קשה להרפות אחד מהשני, “אמרה קרוליין.

. באמת טיילנו בעולם. . . ? .”

קווין פולק, שמגלמת את מוישה מייזל בסדרה, התלהבה על האופן בו רחל מתנהלת על הסט. . היא הטובה ביותר עם הקטנטנים, וגם אנחנו, ודאגה לכולם יום טוב, “הוא אמר עיר ומדינה. ? במקרה זה הדג מריח יפה … מה שהופך אותה כל כך ללא רבב היא שהיא מתייחסת לסטנדאפ כמו ליצירה דרמטית, מה שהופך אותו לממשי ולא מנסה להצחיק את זה. .”

גברת. ?

התקציר הרשמי של עונה 5 נכתב: “לאחר שריפת גשרים ונחתך מהסיור, מיזל מיזל נמשך בעונה הרביעית, ובונה מחדש את הקריירה והמוניטין שלה. הרגעים האחרונים של העונה הגיעו לשיאם עם מידג ‘עוזב. אחרי אפיפניה מול שלט חוצות מושלג, מידג ‘מוכן’ להתקדם ‘ולהילחם על עלייתם לכוכב – מצויד בשנינותה המהירה ובלשונה החדה, ושום דבר אחר להפסיד. בעונה החמישית והאחרונה, מידג ‘מוצאת את עצמה קרוב מתמיד להצלחה עליה חלמה, רק כדי לגלות שקרוב מתמיד עדיין רחוק כל כך רחוק.

בהודעה לעיתונות גם חשפה זאת וכן דניאל פלדינו . .

“ככל שזו הייתה מופע על המסע של מידג ‘, זה היה באותה מידה במוחנו מופע על שניהם,” אמרה איימי לסיפור השער האחרון של התוכנית. “מדובר בשתי נשים – בתקופה שלא היו צפויים נשים להיות שאפתניות או עוצמתיות או קולניות – שמוצשות זו את זו. .”

בספטמבר 2022 חשפה רחל עַל ה! . “אין לי מושג לאן פונים אלינו ואני מבועתת ונרגשת. אני יודע שזה יהיה מדהים. החבר’ה האלה יידעו לנחות את זה, “אמרה. .

רחל ברוסנהן

תתכונן לראות יותר מידג ‘ולני בעונה האחרונה. “לוק ואני פשוט אוהבים לעבוד כל כך הרבה. הייתה לנו סצנה אחרי סצנה ביחד זה פשוט חלומי. אז עוד לבוא, “אמרה רחל בראיון באפריל 2022 קולידר. . הם יודעים מתי הסיפור שלהם צריך להסתיים ואיך להחזיר אותנו הביתה. וכך, אנו פשוט נרגשים להמשיך לקבל את התסריטים הסופיים. … זה בהחלט מריר, אבל זה בעיקר מתוק.”

. “כמו בשאר המופע, זה יותר על המסע ואיך אנחנו מגיעים לשם … אנחנו בהחלט הולכים לראות את הכוכב של מידג ‘עולה,” היא אמרה . היא גם הקניטה ש”דברים עשויים לקבל מעט אתלטי עבורנו – לא בצורה מינית, בצורה אתלטית ממש – בעונה זו.”

רחל ברוסנהן

למה גברת. מייזל נגמר

איימי שרמן-פלאדינו דן פלדינו, הצוות מאחור גברת. , נפתח בסיום ההצגה עם עונה 5. מסתבר, לאיימי ודן לא תמיד היה “נקודת קצה” מוגדרת למופע.

“כשאתה מתחיל, יש לך תוכנית משחק ‘אני מקווה שנקבל שנה שנייה’. הכתב ההוליוודי. “אתה סוג של בונה סדרה. אנחנו תמיד מסתכלים קדימה כשאנחנו מגלים סיפורים, וכשאנחנו שוברים עונה, אנחנו תמיד מחפשים לאן נוכל ללכת. תמיד היה לנו נקודת קצה כללית בראש לסדרה, אבל זה היה אי שם בארבע או חמישה או שישה או משהו כזה. ונראה שזה פשוט משתלב בעונה 5.”

אלכס בורשטיין

איימי, שיצרה את הסדרה והיא מפיקה מבצעת לצד בעלה, הודתה כי ההימור גבוה מבחינת הדאגה שההצגה תצא לתו גבוה.

Thr. “כשזה ירד לחמש והחוצה, התיישבנו ואמרנו, ‘אוקיי, עכשיו מה אנחנו עושים כדי לוודא שנדביק את הנחיתה?’כי זה הדבר החשוב ביותר. השקענו כל כך הרבה זמן ואנרגיה ומשאבים אצל האנשים האלה ובנסיעותיהם, הבר רק מוודא שנעביר את השחקנים האלה את מה שאנחנו מעבירים אותם וגרמו להם לעבוד קשה כמו שהם עשו, ושהם מגיעים אליהם צא מהתחושה הזו כאילו הם עשו מסע טוב, ושהדמויות שלהם נסעו וסיימו במקום אחר.”

כשנשאל על אתחול מחדש, איימי לא נראתה נלהבת יותר מהרעיון. . “עד סוף חיינו, אנו נרצה להיות באותו החדר עם צוות השחקנים הזה והצוות הזה. אבל בין אם זה בבר ובין אם יש לי מצלמה, אין לי מושג.”

איימי לחצה בה Ew ראיון ש”אנחנו הולכים להנחית את המטוס “עם זה מגיע לאיך שההצגה תסתיים. הסוף של מייזל הוא כזה שהם הגיעו אליו לפני שהטייס נורה. “אתה הולך לראות תאוצה מהירה של מסע מידג ‘וסוזי,” היא גם ציינה.

אלכס הוסיף, “עונה 5 בוחנת את הקשר הזה בצורה אדירה. הם מעדים. נישואין לא קלים, וזה בהחלט לא חסין מפני הרבה צרות. אם זה אומר שהם הולכים לעבוד יחד לנצח, אני לא יודע. אבל הם חייבים להיות חלק מחייהם של זה לנצח בהקשר כלשהו.”

רחל המשיכה, “שניהם הולכים להידחף ונמתחים בדרכים שהם לא יכולים לדמיין. לפעמים הם עושים את מיטבם של הצד השני של התפוצצות גדולה בין שניהם. אנו בהחלט יכולים לצפות שרכבת ההרים תמשיך להמשיך. אבל בסופו של דבר, זה שניהם בסוף היום.”

באשר למה שיהיה ארבע המילים האחרונות של סיום הסדרה, אמרה איימי TVLine, “אני לא יודע בְּדִיוּק מהן ארבע המילים האחרונות. אבל אני יודע בְּדִיוּק מה התמונות האחרונות.”דן הוסיף,” אנחנו יודעים את הרגע האחרון.”

הגברת המופלאה. עונה חמישית החלה לצלם בפברואר 2022. נכון לספטמבר 2022, התוכנית עדיין צילמה את העונה האחרונה. וידאו פריים לא חשף כמה פרקים יהיו העונה האחרונה, אך ככל הנראה יהיו 8 פרקים כפי שעברו שלושת העונות הקודמות. כשמדובר בתאריך שחרור, שום דבר לא אושר, אך ככל הנראה העונה החמישית והאחרונה תעלה לראשונה בשנת 2023.

כל מה שיש לדעת על ‘הגברת המופלאה. עונה 5 של מייזל: תאריך שחרור, צוות שחקנים, ספוילרים וטריילר

לוח הזמנים של יום שישי שלך יתמלא להמשך האביב.

מאת סברינה טלברט ואוליביה אוונס פורסמו: 14 באפריל 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה לקאסט של

רצועה בתוכנית שלך במחוך ואמרו, “ציצים!”כי העונה החמישית והאחרונה של הגברת המופלאה. מייזל כאן. .

העונה החדשה הזו ממשיכה לתאר את המסע של מרים “מידל” מייזל (בגילומה של רחל ברוסנהן) כשהיא פועלת לקראת הפסקת הפגינה הגדולה שלה כסטנדאפ בשנת 1961. אבל לפני שהיא תוכל להשיג את זה ב- Showbiz, היא מנווטת להפוך ל”סופרת הגברת “הראשונה מופע גורדון פורד, עזור לסוזי בקריירת ניהול הכישרונות שלה, להתמודד עם האידיוסינקרטיות הן הוריה וחותיה, והורה יחד את שני ילדיה עם בעלה לשעבר ג’ואל. שום דבר שהילדה שלנו לא יכולה להתמודד, נכון?

הנה כל מה שאתה צריך לדעת עליו . עונה 5, כולל חדשות על צוות השחקנים, העלילה, הטריילר החדש ותאריך הבכורה. בנוסף, תובנות בלעדיות מ- Midge, ER, Rachel Brosnahan, עצמה.

מתי כן ה גברת המופלאה. מייזל ?

!

שלושת הפרקים הראשונים זמינים כעת לצפייה בווידיאו של אמזון פריים. לאחר המהדורה הראשונית ההיא, פלטפורמת הסטרימינג תפיל פרק אחד בכל שבוע עד הסיום ב -26 במאי 2023. הנה כשאתה יכול לצפות לצפות בכל פרק חדש בסרטון Amazon Prime:

 • 14 באפריל – Episodes 1, 2, 3
 • 21 באפריל – אפיסוד 4
 • 28 באפריל – אפיסוד 5
 • 5 במאי – אפיסוד 6
 • 12 במאי – אפיסוד 7
 • 26 במאי – סיום

אילו חברי צוות חוזרים לעונה 5?

הרבה פרצופים מוכרים מעונה 4 חוזרים שוב. עוד דווח כי המופע מרחיב את צוות השחקנים הפעם. הנה כל מי שסביר להניח שיחזור על סמך המקום בו הפסיקה בעונה שעברה, ובנוסף למי להשגיח:

 • רחל ברוסנהן בתור Midge Maisel
 • אלכס בורשטיין בתור סוזי מיירסון, המנהלת של מידג ‘
 • מייקל זגן בתור ג’ואל מייזל, בעלה לשעבר של מידג ‘
 • טוני שאלהוב בתור אייב ויסמן, אביו של מידג ‘
 • מרין הינקל בתור רוז ויסמן, אמו של מידג ‘
 • קווין פולק בתור מוישה מייזל, אביו של ג’ואל
 • בתור שירלי מייזל, אמו של ג’ואל
 • בתור מיי, החברה של ג’ואל
 • בתור לני ברוס, קומיקאי ומידג ‘עניין האהבה הפוטנציאלי
 • גדעון גליק
 • ריד סקוט
 • קלי בישופ בתור בנדטה, השדכן היריב של רוז
 • בתור מייק קאר, ספר כישרון עבור מופע גורדון פורד

תצפיות מפורסמות בניו יורק ב- 16 באוקטובר 2022

.
חוסה פרז/באואר-גריפין // Getty Images

פרצופים חדשים כוללים את מייקל סיריל קרייייטון (רק מקרי רצח בבניין), אדי קיי תומאס (. בנות גילמור אלום מילו ונטימיגליה מופיע גם כ”גבר נאה.

מה קורה העונה?

נכון לעכשיו, אין הרבה פרטים על העלילה, אך בראיון עם בריאות האישה, יוצר התצוגה איימי שרמן-פלאדינו הסביר את זה T. מייזל יש, ותמיד, סובבים סביב מערכת היחסים של מידג ‘וסוזי.

“העקרון הרגשי של המופע הזה היה תמיד סוזי ומידג ‘-וזה הקשר המתמשך”, אמר שרמן-פלאדינו בעבר לפרסום. . . וזה משהו שהיא לא יכלה להשיג בלי סוזי. הקשר שלהם היה מה שההצגה באמת עוסקת.”

אז העונה, סיפור עליל. .

בנוסף, רייצ’ל ברוסנהן אמרה לאוהדים שהם “בהחלט הולכים לראות את הכוכב של מידג ‘עולה” הפעם, פר תוֹסֶפֶת.

והקשר של מידג ‘עם לני ברוס יראה גם התפתחות רבה יותר. “הידיעה שעונה 5 הולכת להיות האחרונה שלנו ושיש לנו רק כל כך הרבה דשא לשחק עליו עזר לשחרר קצת ממה שעשינו עם [לני] באופן אישי,” שרמן-פלאדינו והמפיק, סופר ובמאי דן פלדינו אמר הכתב ההוליוודי.

.
חוסה פרז/באואר-גריפין // Getty Images

רייצ’ל ברוסנהן בפארק הסוללות בניו יורק.
חוסה פרז/באואר-גריפין // Getty Images

. זה רק חמש שנים אחרי שהעונה 4 עטפה, על פי ריגול דיגיטלי. עם קפיצת זמן, פרט זה יכול להיכלל בעונה הקרובה של התוכנית (אבל אני מקווה שלא).

מראות ידוענים בעיר ניו יורק 17 במאי 2022

רייצ’ל ברוסנהן וריד סקוט על הסט.
ג’יימס דוואני // Getty Images

. .

סיפור קשור

“אני חושב שבסופו של דבר החלק הטוב ביותר של שירלי הוא שהיא פשוט רוצה שילדיה יהיו מאושרים”, אמר אהרון ספטמבר האחרון. .”

. .

.

. השחקנית נפתחה לאחרונה ל בריאות האישה על איך היא עובדת על הדמות שלה.

. באמת לא ידעתי כלום על זה, “אמרה רחל. “הייתי משוכנע במשך תקופה קצרה שמידג ‘מבוסס על קומיקאי פחות ידוע בשם ז’אן קרול, שהיה כל כך מוכשר. .

יש ל הגברת המופלאה. מייזל התחדש לעונה 6?

לא! הגברת המופלאה. מייזל. .

סיפור קשור

“אנחנו רוצים לוודא שכשאנחנו יוצאים, אנחנו יוצאים במפץ. .

ברוסנהאן, מצידה, אמרה שהחלק הקשה ביותר בסיום עוזב את דמותה. “הם הופכים לחלק ממך. אתה הופך לחלק מהם בדרכים שאתה לא יכול לנסח “, אמרה אֲנָשִׁים.

. מייזל ב- Amazon Prime עכשיו.

סברינה היא עוזרת עריכה לבריאות הנשים. כשהיא לא כותבת, אתה יכול למצוא אותה ריצה, מתאמנת באומנויות לחימה מעורבות או לקרוא.

צילום ראש של אוליביה אוונס

עוזר מערכת חדשות

בריאות האישה. עבודתה הופיעה בעבר ב החתך . היא אוהבת לכסות נושאים שבהם תרבות ובריאות מצטלבים. בזמנה הפנוי היא נהנית לבשל, ​​לרוץ ולצפות ב- ROM-Coms.