האקדמיה של הגיבור שלי עונה 5 סיכום: איך המלחמה החלה | אסקפורט אחד, Boku No Hero Academia העונה החמישית (האקדמיה הגיבור שלי עונה 5).

0

האקדמיה של הגיבור שלי עונה 5 סיכום: איך התחילה המלחמה הכוללת בין גיבורים לנבלים

הסרט העולה לגיבור האקדמיה שלי

.

עברה כמעט שנה מאז סיכמה העונה האחרונה. האקדמיה של הגיבור שלי תמשיך סוף סוף את הסאגה ההולכת וגוברת בין גיבורים לנבלים כאשר עונה 6 ישודרת ב -1 באוקטובר.

.

העונה הקודמת של האנימה חולקה לשלושה קשתות: קשת אימונים משותפת, קשת צבא השחרור של מטא וסוכנות Endeavor Arc.

ראינו את Class A מתחרה מול כיתה ב ‘בתרגיל אימונים ב- U.א. במהלך התחרות התעורר המוזר החדש של מידוריה, וזה העמיד אותו ואת חבריו הסטודנטים בסכנה. .

ימים לאחר קשת האימונים המשותפים, ה- U.א. . .

. לאחר פענוח אזהרתו של הוקס, נודע לאנדוור כי צבא השחרור המטא מתכנן לתקוף את יפן כדי לשבש את חברת הגיבורים.

הקשת הסופית בעונה מתחילה עם פלאשבק, המכסה את האופן בו הנבל הראשי טומורה שיגראקי התכוון לשפר את המוזר שלו. .

. .

. .

.

?

.

כפי שמתברר, סדר היום הנסתר של ועדת הבטיחות הציבורית של גיבור מאחורי החזרת תוכנית לימודי העבודה היה להבטיח שכל הגיבורים השואפים יהיו מוכנים להתקפה קרובה של שיגראקי וצבא הנבלים החדש שלו.

. . .

האקדמיה של הגיבור שלי עונה 5

הנה צוות השחקנים הרשמי של האנימה של האקדמיה של הגיבור שלי לעונה 6.

VA יפני אנגלית וירג’יניה
צעקת טודורוקי יוקי קאג’י דייוויד מטראנגה
Katsuki Bakugou Nobuhiko Okamoto קליפורד צ’פין
סטאקה איזאווה ג’וניצ’י סוואבה
הכל עשוי קנטה מיאקה כריסטופר ר. סבאט
טומורה שיגרקי קוקי אוצ’יאמה אמילי פג’ארדו
Yuuichi Nakamura
טטסו אינאדה פטריק סייץ
מיסאטו פוקואן לאה קלארק
דבי הירו שימונו ג’ייסון ליברכט
ניוטון פיטמן
Shuuichi iguchi Ryou iwasaki לארי ברנטלי
טניה איידה קייטו אישיקאווה פיל פרסונס
Eijirou Kirishima טושיקי מסודה
Ochako Uraraka

.

עקוב אחר ספורט אחד בפייסבוק ובטוויטר לקבלת חדשות וסיפורים נוספים של אנימה.

Boku No Hero Academia העונה החמישית

Boku No Hero Academia העונה החמישית

Class 1-A של האקדמיה של UA היה מוקד של כמות משמעותית של תשומת לב ציבורית בגלל התקפות הנבלים המרובות שעומדות בפניו במהלך שנת הלימודים האחרונה. . .

. המנצח הוא הקבוצה שמבטיחה לראשונה את כל הקבוצה היריבה. . . עם זאת, שינסו נחוש להתגבר על אתגר זה.

כך מתחיל התחרות הלוהטת בין Class 1-A ו- 1-B שכן כל אחד מנסה להוכיח שהם עדיפים על האחר.

[נכתב על ידי MAL REWRITE]

לכותרת זו לא נוספה מידע רקע. .

!

אנימה קשורה

Midoriya, Izuku

טודורוקי, צעקה

בקוגו, קאטסוקי

אייזאווה, צעקה

קירישימה, אייג’ירו

אורראקה, אוצ’אקו

טוגה, הימיקו

דבי

צוות

מפיק, מפיק ראשי

סיפור האקדמיה של הגיבור שלי מתמשך עם העונה החמישית שלו, אבל כמו כל דבר שמתרחש לנצח, ההייפ שהוא יצר פעם יקרטל בסופו של דבר, ועם הסדרה הזו, עונה 5 עשתה את הסתיו ההוא.

Heroaca עונה 5 היא כל כך פרועה לצפייה, וזה באמת מרגיש כמו שתי מופעים שונים. המחצית הראשונה של הסדרה מציגה את קרב הכיתה לעומת הכיתה בין כיתה 1-A לכיתה 1-B, ולצפוי, כיתה 1-A מנצחת. . . . . ? כמו קדימה.

המחצית השנייה של הסדרה הזו אכן מרימה לא מעט. . . .

. קשת זו היא מה שהסדרה הייתה צריכה להיות כל העונה הזו. . . . זה קצת אוויר צח כל כך נחמד כי אחרי 4.. . סוף סוף זה הרגיש כאילו זו עונה אמיתית של Heroaca. לרוע המזל זה היה רק ​​קשת, ולא עונה. .

. למרות שהמחצית הראשונה הייתה כל כך סנואזפסט, קשת הנבל בהחלט פדה העונה מעומק הציונים הנמוכים. ועם הפגג’יות והגבר עם שירי נושא המשימה בעונה זו, לפחות יש לנו כמה מנגינות מצוינות להאזנה גם.

? כן. אבל האם העונה הייתה רעה לחלוטין? .

מה חשבת על הסקירה הזו?

נחמד 0

אוהב את זה 0

מצחיק 0

אינפורמטיבי 0

כתוב היטב 0

קריאייטיב 0

העונה החמישית של אקדמיה של בוקו לא פיקו סוף סוף כאן. .

.

.

. .

בסדר בואו נגיע ישר לזה !

. הנה סיכום . של Bnha . (אתה יכול לדלג על זה אם אתה רוצה להגיע ישר לסקירה של Bnha S5)

Boku No Hero Academia (Academia Hero) מתרחש בעולם בו 80% מהאוכלוסייה האנושית יש מוזרויות, יכולות מיוחדות שמשתנות מהיכולת לבצע פיצוצים ועד להיות חותם מפחיד. בגלל זה, אנשים השתמשו במוזרויות אלה כדי לבצע פשעים רעים, האנשים האלה ידועים כנבלים. . . . . .א. .

רעיון הסיפור מדהים. האנימה לא.

העונה החמישית של Boku No Pico Academia (אני אשתדל כמיטב יכולתי לא לקלקל הרבה – אם אתה באמת לא רוצה ספויילרים אז פשוט דלג על הקריטריונים האלה) מתחיל באירועים בעקבות הוקס (לא. . . . החלק העיקרי הראשון של העונה הוא סדרת קרבות עם Class A ו- B. רגע לפני סדרת הקרבות הזו, דקו מקבל חזון של הקודם לכל החברים. במהלך אחד הקרבות, לאחר שקיבל את אותו החזון, דקו בא לידי ביטוי מוזר חדש! צירפתי רק את החלק העיקרי הראשון והמידע הלא מפתח של העונה הזו כדי להימנע מקלקול כל דבר: ד

האנימציה של Boku No Pico Academia לעונה החמישית הזו הייתה עקבית מאוד. לא היו פרקים שנעשו בצורה לא טובה ולא היו פרקים שהייתי אומר טוב יותר מאחרים. האנימציה של BNHA בסך הכל די נהדרת, אבל אני לא יודעת אם זה רק אני או שהאנימציה הייתה טובה יותר בעונות הקודמות ואני לא ממש רואה שום דבר באנימציה שבאמת מפתיע אותי. . . . !

. אני לא ממש רואה שום דבר רע וגם אני לא רואה שום דבר גדול כל כך? . אני באופן אישי לא אוהב את הפתיחה השנייה; אני אפילו מדלג על זה מדי פעם – בבקשה אל תהרוג אותי — . . כמו שאמרתי הרבה מה לומר.

.

דבר אחד שאני לא אוהב בבוקו לא אקדמיה של פיקו – אני באמת צריך להפסיק לקרוא לזה – זה שיש יותר מדי דמויות. כמות הדמויות המופיעות במסך שלי היא יותר ממונחי ההיסטוריה שיש לי לשנן לגמר שלי. יאללה האם אתה באמת מצפה שאשנן את כולם. . אין מספיק זמן להציג כראוי כל אחד; לכן יש לנו רק מידע ברמת השטח לכולם. לרוב ה- Screentime אפילו אין שום קשר לעלילה מכיוון שהם כל כך עסוקים בהצגת פלאשבק לאיזה דמות אפילו לא אכפת לי ממנו או אולי עסוקים מדי בהראות לנו את הנושאים המשפחתיים של טודורוקי. * אהם * סלח לי; נסחפתי. בגלל אוסף הדמויות הגדול של BNHA, פיתוח הדמויות הוא גם איטי מאוד. לקח בקוגו 5 עונות כדי ללמוד שתפקידו של גיבור הוא להציל אנשים ו -5 עונות כדי לדעת שעבודת צוות גורמת לחלום לעבוד. כמו ברו- גם DEKU כאשר לעזאזל אתה הולך להבין שמישהו יש לך מעוך עצום ועל הילדה שלי מתי אתה מתוודה?? גם טטסו אנא סלח לאבא שלך (מר. . גיבור 1) אני יודע שזה קשה, אבל הוא מנסה כמיטב יכולתו להחזיק משפחה שוב; אז בבקשה סלחו לו. שוב, מכיוון שלבנה יש יותר דמויות מאשר לחברי ההרמון של כל הדמות הראשית של איסקאי, לכולם אין הרבה אישיות. אני יכול לסכם את רוב האישיות של כולם בעונה 5 במשפט אחד צפה בי.

DEKU: אני צריך להתחזק להיות גיבור מספר 1 * בוכה *

איידה: אין טעם להתעצבן- בואו נמשיך הלאה ולהתאמן להתחזק. פלוס אולטרה .

Bakugo: חחח noob אתה אף פעם לא עובר אותי פשוט ללכת למות ותלך ישר לגיהינום IDC על חלומות מטופשים שלך. לך לעזאזל.

אדון. Endeavor san: shoootoooooooo .

טודורוקי: פריק אתה אבא.

אוצ’אקו: אוי אדוני פשוט חיבקתי את Deku kun aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa omg omg omg omg omg

. .

? לכולם יש אישים חד-ממדיים. . רוב בוקו לא פיקו אקדמיה דמויות גברים קיימות רק עבור ספינות הומואים וכל הבנות עבור —– ובכן אתה יודע. אל תבינו אותי לא נכון אני לא אוהב את הדמויות של Bnha; אני ממש אוהב אותם, מכיוון שאני מתייחס לחלקם בצורה מסוימת, אבל שמע אותי. .

אני לא נהנה מ- Boku No Pico Academia. . –. אבל זה לא הגיוני, מכיוון שיש אה. . –. אתה יודע בדיוק למה אני מתכוון. . . כמה בדיחות פשוט מנוצלות יתר על המידה. דברים כמו דקו מדברים הרבה והיותו חנון שלם; מכה הרבה שטויות שאף אחד לא אכפת להם ואנשים שגרמו לו לשתוק פעם היה מצחיק, אבל עברו 5 עונות בואו ננסה אולי דברים אחרים אולי? . עכשיו לסצינות קרב. פעם אהבתי את סצנות הלחימה של Boku No Pico Academia. . . קרבות BNHA הם רק 60% דמויות צדדיות המציינות את העובדות הברורות על הקרב, 20% צ’ט צ’ט בין האנשים שנלחמים, 10% צועקים “הוא שכל מה שיש לך?. . . . . .

. הדבר היחיד שלנימה זו יש משהו שונה להציע הוא שהדמות הראשית שלה היא גמבה מוחלטת ובוכה הרבה ולאנימה הזו יש אינסוף יותר דמויות. . יש לו סיפור די נחמד וקו העלילה עם אנימציה וצליל נהדר. להיות אמיתי, אנימציה נהדרת ומוזיקה זה כל הבוקו לא האקדמיה של גיבור הוא. Bnha מאוד מוגזם. אם אתה באמת אוהב את המופע הזה וזה סוג האנימה שאתה נהנה, זה בסדר. לכולנו יש את ההעדפות והדעות שלנו. אני לא בהכרח שונא את Bnha, אבל זה בהחלט לא האנימה בשבילי.

.. וזו הביקורת שלי עבור Boku No Hero Academia עונה 5 Thanchu לקריאה .

סיפור: 7

צליל: 8 – צליל טוב. גם שירי פתיחה ומסתיימים די טובים
אופי: 5 – תווים תפלים ופיתוח אופי איטי מאוד
הנאה: 5 – צעדה עלילה איטית מאוד; נעשה לקהל צעיר יותר

פתאום שכחתי איך לאסוף.