5 המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית ב- GTA Online (2023), המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית ב- GTA 5 Online

0

חובבי מכוניות שרירים יכולים לרכוש STX Bravado Buffalo מדרום סן אנדראס סופר אוטו. מטען דודג ‘משמש בסיס למכונית השרירים המסוגננת הזו עם ארבע דלתות, שיש בה פגושים פנטסטיים מלפנים ומגניבים כדי להשלים את המראה המגניב שלה. לרכב זה יש את הכל: מהירות, עצירה וכוח שליטה.

GTA Online הוא גן עדן לרכב לחובבים מכיוון שיש לו שפע של כלי רכב להציע. למרות שמשחקי רוקסטאר משנים דגמים בחיים האמיתיים שיתאימו לאסתטיקה במשחק, המעריצים עדיין נהנים להסתובב במפה בפיסטרים שלהם, פגסיס, בראבדו ודגמים אחרים.

. סטודיו המשחקים מציע שלל תכונות על פני מוסכים שונים על המפה.

עם זאת, קביעת ההתאמה האישית של רכב מבלי לקבל אותו ישירות או לבקש סיוע ממקורות חיצוניים היא כמעט בלתי אפשרית. לכן, מאמר זה מונה חמש מהמכוניות הטובות ביותר ששחקנים יכולים להתאים אישית ב- GTA באופן מקוון בשנת 2023.

הערה: מאמר זה הוא סובייקטיבי ומשקף רק את דעות הכותב.

Bravado Buffalo STX, Pfister Comet S2, ועוד 3 מכוניות עם אפשרויות ההתאמה האישית הטובות ביותר ב- GTA Online

1) Dinka Jester RR

. גרסה משופרת של ה- Jester ו- Jester Classic, גרסת ה- RR מבוססת על הדור החמישי Toyota Gr Supra (J29/DB).

בעוד שהדגם הסטנדרטי הוא אחת המכוניות המסוגננות ביותר במשחק, שחקנים יכולים גם להתאים אותו בכבדות. המכס של לוס סנטוס מציע 13 פגושים קדמיים, 12 פגושים אחוריים, 14 פליטים, 15 ספוילרים, 14 מכסים, 16 כבד, אפשרויות קישוט פנים ואפשרויות התאמה אישית רבות אחרות.

ה- Jester RR מופיע באתר האגדי מוטורספורט במחיר בסיס של 1,970,000 $ ומחיר סחר של 1,477,500 דולר.

2) Bravado Buffalo STX

כשמדובר בשילוב חוזק וסגנון, Bravado Buffalo STX הוא כלי הבחירה עבור שחקנים רבים. זוהי מכונית שרירים משוריינת ונשק ב- GTA Online, המבוססת על מטען דודג ‘בחיים האמיתיים לשנת 2015.

המראה של ה- STX נבדל גם ממכוניות שרירים אחרות במשחק, ומשחקי רוקסטאר מספקים מספר אפשרויות התאמה אישית להתאמה אישית של חזותיותיו.

LOS SANTOS Cust. בעלי סוכנויות יכולים גם לקחת את זה למוסך הסוכנות שלהם ולצייד אותו במתקני טק של אימאני.

הרכב מופיע באתר דרום סן אנדראס סופר רכב במחיר בסיס של 2,150,000 $ עם מחיר סחר של 1,612,500 דולר.

3) דומינטור vapid gtx

ה- Dominator GTX הוא מכונית שרירים עם שתי דלתות ב- GTA Online. יש לו גוף חזק ומגושם באגרסיביות עם לוחות חדישים. משחקי רוקסטאר ביססו את הרכב על פורד מוסטנג של פורד מוסטנג 2015, מהדור השביעי, דודג ‘מטען, 2016, שברולט קמארו ZL1, ופורד מוסטנג GTT.

שחקנים מקוונים של GTA יכולים להתאים אותו עם 17 מכסים, 18 ספוילרים, 20 גגות ואפשרויות רבות אחרות זמינות במוסך המכס של לוס סנטוס. הרכב גם במחיר סביר, עם סכום התחלתי של 725,000 $ מאתר דרום סן אנדראס סופר רכב.

4) שביט Pfister S2

השביט S2 הוא מכונית ספורט ב- GTA Online, המבוססת על פורשה 992 בחיים האמיתיים. יש לו אישיות ומראה מובהק במשחק, ושחקנים יכולים להתאים אותו עוד יותר כדי לשפר את המראה שלו.

LOS SANTOS Cust. ניתן להתאים אישית את פנים הרכב. ספורט מוטורס אגדי מפרט את הרכב תמורת 1,878,000 דולר עם שווי מסחר של 1,408,500 דולר.

5) Bravado Gauntlet Classic Custom

המנהג הקלאסי של Gauntlet הוא אחד ממכוניות השרירים האגרסיביות ביותר למראה ב- GTA Online. כאשר הוא מצויד באחד ממכסי המנוע החשופים וגוף צבוע בשחור, זה נראה כמו פסגת מכוניות השריר הקיימות במשחק.

מלבד אלה, שחקנים יכולים להתאים אותו עם 18 ספוילרים, 11 כבד, 11 פליטים, 14 פגושים קדמיים, שישה פגושים אחוריים ואפשרויות רבות אחרות הזמינות. כל השינויים הללו זמינים במוסך המנוע המקורי של בני ב- GTA Online.

.

המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית ב- GTA 5 Online

מחפש להתאים אישית את הנסיעה שלך ב- GTA 5 ברשת? אל תסתכל עוד יותר! גלה את המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית עם המדריך שלנו, כולל מחירים ותכונות מובילות.

הטלו את חותמתכם ב- GTA 5 ברשת עם נסיעה בהתאמה אישית שאין כמו אחרת

מהצינוקים החשוכים ביותר לאצטדיונים הגדולים ביותר, ראיתי את הכל – ואני כאן כדי להראות לך את הדרך! כפריק משחק ייעודי עם אהבה לכל הדברים של ארגז חול, RPG וספורט, אני יודע את כל הסודות לקחת את המשחק שלך לשלב הבא. אז התכווץ, והמשיכו לקרוא אותי לפנים סקופים.

פורסם ב: 22 באפריל 2023 | עודכן ב: 1 ביולי, 2023

מדריך מלא למשחקי ספורט מ- OutsiderGame.Com

�� קורא לכל אלופי המשחקים!
בטל את הנעילה של המפתח שלך לעולם של משחקי ספורט!

בוצע!

תקבל את קישור ההורדה של ספר אלקטרוני היישר לדוא”ל שלך.

הרגשתי אי פעם צורך במכונית שמציגה את המגע האישי שלך GTA 5? מציאת המכונית הנכונה עשויה להיות טרחה, אך לעתים קרובות החיפוש שווה את המאמץ. GTA 5

להלן תלמד על הדברים הבאים:

  • המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית בהן GTA 5 באינטרנט
  • הצגת המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית
  • מחירים ותכונות של כל המכוניות הניתנות להתאמה אישית

עליכם לקרוא: האופניים הטובים ביותר ב- GTA 5

רשימת המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית ב- GTA 5 Onlnie

להלן תמצאו את המכוניות הטובות ביותר להתאמה אישית ב- GTA 5 באופן מקוון.

1. GTF קארין קליקו

. הוא מציע כ -250 אפשרויות ניתנות להתאמה אישית שונות.

  • מהיר וזריז עם שליטה מדהימה.

2.

הבא הוא ה- Dinka Sugoi, שניתן לרכוש מדרום סן אנדראס סופר אוטו. הסוגוי, האצ’בק בן חמש דלתות, התווסף ל- Grand Theft Auto Online בפברואר 2020 כחלק מעדכון הייסט של קזינו Diamond. לוחות גג, ספוילרים, עטיפות מירוץ וחצאיות הם רק חלק מהתוספות האסתטיות הרבות הזמינות למכונית זו.

  • חלופות מסוגננות זמינות להתאמה אישית

3.

רכבי ספורט כמו ספארי שביט Pfister זמינים מ- Legendary Motorsport. יש לו הרבה תכונות מסודרות, כמו מתלי גג ואורות על הספוילר. בגלל מחירו והסתגלות הזולה שלו, ספארי השביט הוא בחירה מצוינת .

  • מבוסס על השביט האגדי של פורשה 911

4. Bravado Gauntlet Classic Custom

אם אתה אוהב מכוניות שרירים, אסור לך להעביר סיכוי לקנות מנהג קלאסי של Bravado Chaintlet Classic. המנהג הקלאסי של Gauntlet מעוטר בשעבוד פה כריש ובעבודות צבע בר אחרות, יש מערכת פליטה חולה, ויש לו את מכסה המנוע שלה כדי להשוויץ במנוע החזק שלו.

מחיר: 615,000 $ דגם בסיס ו- 815,000 $ עבור הגרסה המשודרגת

  • היכולת לשנות את עבודות הגוף שלה, פליטה, סורג, מכסה המנוע, גג ועוד

5.

. מטען דודג ‘משמש בסיס למכונית השרירים המסוגננת הזו עם ארבע דלתות, שיש בה פגושים פנטסטיים מלפנים ומגניבים כדי להשלים את המראה המגניב שלה. לרכב זה יש את הכל: מהירות, עצירה וכוח שליטה.

  • ניתן להפעיל מרחוק

סיכום

מכוניות ספורט ומכוניות שרירים הן רק שניים מסוגי הרכב הרבים שניתן לשחק במשחק הזה. . איזה תתאים להתאמה אישית?

פוסט זה זמין גם ב:
דויטש