5 זרעי הכפר Minecraft הטובים ביותר, 8 Minecraft הטוב ביותר.20 זרעי כפר – Esports נקודה

0

.20 זרעי כפר

Contents

הכפר הזה גדול למדי והקרבה שלו לביומס רבים ושונים הופכת אותו למיקום אידיאלי במיוחד עבור שחקנים המחפשים אזור נחמד לחיות. יש ביומה של חורשת פריחת דובדבן ממש על ידה, עיר עתיקה שלא רחוקה מדי, ובריכת לבה ממש ליד הכפר שניתן להשתמש בו כדי ליצור פורטל הולנד יותר.

כפרים הם אחד המבנים הרבים המייצרים באופן טבעי בתוך Minecraft. אלה משאבים יקרי ערך שצריך לנצל אותם.

הכפרים מלאים במשאבים מדהימים שניתן להשתמש בהם במובנים רבים. .

ברוב הכפרים יש מיטות, תנורים, שולחנות יצירה, ורבים רבים אחרים ששחקנים יכולים לתפוס לעצמם. יש להם גם תושבי הכפר, המציעים מגוון עסקאות בעלות ערך יקרות ערך.

. להלן חמישה מזרעי הכפר הטובים ביותר שניתן להעלות ליתרון.

הערה: זרעים אלה עובדים רק בגרסה 1.16 ו -1.17 של Minecraft.

5 זרעי הכפר הטובים ביותר למיינקראפט המציעים שלל נהדר ונוף נעים

ב- Minecraft, דור הכפר נקבע על ידי אלגוריתם ספציפי שלוקח בחשבון גורמים שונים, שאחד מהם הוא הזרע העולמי. כברירת מחדל, המשחק משתמש בזרע אקראי כדי ליצור עולמות. עם זאת, לשחקנים יש אפשרות להשתמש בזרעים ספציפיים ליצירת עולמות. על ידי שימוש בזרעים שנמצאו על ידי שחקנים אחרים, ניתן ליצור עולם עם משאבים נדירים ויקרי ערך בקרבת מקום. שחקנים המחפשים זרעי כפר יכולים לנסות את חמשת הזרעים הנהדרים האלה:

-7939039674070683365

לזרע זה יש לא רק כפר גדול אלא גם פרטים נפלאים רבים אחרים. ראשית, הנוף מדהים. ממוקם בביום הרים עם ביומה גדולה של פטריות לא רחוק מדי, רקע ציורי זה בטוח לתפוס את תשומת ליבם של כל השחקנים.

חפירה מתחת לכפר תחשוף גם מזרן נטוש, שיש בו טונות של שלל גדול.

4) 79942115385233205

כאשר יטענו לראשונה את הזרע הזה, השחקנים יזרמו ממש ליד כפר טייגה. עם זאת, זה לא מוקד הזרע הזה. כשנוסעים לקואורדינטות 1300, 550, יימצא מקדש מדברי לכפר.

השלל בתוך המקדש כולל מטילי ברזל, שני ספרים קסומים עם אינסוף וביזה III, אמרלד ושריון סוס מוזהב. .

3) 8081493198926661304

זהו זרע נעים מאוד. השחקנים ישרדו בכפר גדול שנוצר באמצע ביומה של יער פרחים, שמוסיף נגיעה צבעונית מאוד לנוף.

.

. באוקיאנוס, השחקנים ימצאו שוניות אלמוגים.

. תוך כדי ביצוע המסע לכפר זה, שחקנים עשויים להיתקל בספינה מלאה שלל שימושי. ניתן למצוא שוניות אלמוגים יפות באוקיאנוס שמסביב.

זה באמת זרע נפלא.

1) -2616073310770286304

בעת ההשרצה בזרע זה, שחקנים יונחו מייד בין מאחז של פילגר לכפר גדול, ששניהם מכילים שלל יקר ערך.

עם זאת, זה לא הכל. ישנם שלושה כפרים שונים בתוך הזרע הזה. ניתן למצוא את הכפרים בקואורדינטות אלה:

.

הגדר את עצמך ליד אחד המבנים החשובים ביותר של Minecraft.

שביל המוביל לכפר מרחוק במיינקראפט

ישנם הרבה מבנים חשובים ושונים הפזורים בכל אחד מיינקראפט עולם, אבל כפרים הם אחד החשובים ביותר עבור שחקנים המחפשים להקים עצמם לטווח ארוך. בגלל כמה כפרים שימושיים הם כלליים מיינקראפט משחק, שחקנים רבים עשויים לחפש את זרעי הכפר הטובים ביותר שמעניקים גישה לכפרים או כפרים מרשימים ממש בנקודת השרצים של הזרע.

כפרים חיוניים למשחקים בגלל התושבים השוכנים בתוכם. שחקנים יכולים לפלס את תושבי הכפר הללו כדי לפתוח תגמולים מרשימים שבוודאי יסייעו להם במאמצי הבניין היצירתיים שלהם או במטרה הסופית שלהם להוציא את דרקון אנדר.

המייג’ור האחרון .עדכון 20 הביאו תכונות חדשות רבות למשחק כמו ביומס וארכיאולוגיה של Chrawling Cherraber Derrysom, אשר ככל הנראה יש שחקנים רבים לחזור על כל התכונות החדשות שיש למשחק ארגז החול להציע. עם העדכון החדש, הטוב ביותר מיינקראפט זרעים בסך הכל ייראו שונה מזרעי הכפר הטובים ביותר.

הטוב ביותר מיינקראפט

שחקנים המחפשים זרע כפר עשויים לחפש אחד משני סוגים של זרעים מוכווני כפר, כך הנה שמונה מהזרעים הטובים ביותר ששחקנים יכולים להשתמש בהם לגרסה 1.20 של מיינקראפט כולל שני סוגים אפשריים של זרעי כפר.

כפר שרץ מיינקראפט זרעים

. זה מעניק לשחקנים גישה מהירה וקלה לחומרים שבטוח לבעוט בהם מיינקראפט העולם בצורה הטובה ביותר ואזור פוטנציאלי לחיות לצמיתות.

זרע: -8667047715126583669

שרץ: 611.4, 69, -33

ביומה של סוואנה באי במיינקראפט

. שחקנים המחפשים מקום נהדר לחיות בו עשויים במיוחד לאהוב את הזרע הזה מכיוון שיהיה קל יותר להרחיק המונים מהכפר שכן הוא ממוקם באי מובחן.

מחוץ לנקודת השרצים של הכפר, לזרע זה יש גם כמה יתרונות נוספים לשחקנים ליהנות. יש שדות פטריות מאסיביים ביומה מערבית לאי ושונית אלמוגים ממש ליד האי ספאון שמציעה לשחקנים כמה הזדמנויות חקר מרגשות בקרבת מקום.

מפה של זרע האי הכפר סוואנה

זרע: 39125021763781630

שרץ: 12..5

כפר חוף ממש מול החוף במיינקראפט

זרע זה מוליץ שחקנים לכפר הממוקם לאורך אזור חוף לתחושה די חוף. שחקנים שרוצים כפר עם הסתגרות מסוימת, אך לא רוצים להיות תקועים לחלוטין מהארץ עשויים ליהנות מזרע זה מכיוון שזה רק במרחק של אבן מחוף היבשת.

שחקני הכפר שרצים על ידי. ישנם גם המונים רבים ושונים הפזורים באי כולל צבים, סוסים, חזירים, חתולים, כבשים, פרות ותרנגולות.

מפה של אזור השרצים ליד כפר חוף

זרע: 4325227337

כפר Minecraft צף על אגם מסיבי ועמוק מאוד

נדיר ששחקנים נתקלים בכפר כל כך ייחודי כל כך קרוב לשרץ, אבל זה יושב סופר קרוב ב 68.3, 63, -144.4. הכפר הזה צף מעל אגם סופר עמוק ויש לו פורטל הולנד הרוס ממש לידו.

אם אתה מחפש כפר ייחודי וכזה שקרוב להריץ, אתה לא יכול להשתפר בהרבה מהזרע הזה. השחקנים ירצו לזכור כי מפות הזרע הזה אינן מתארות במדויק את האגם או הכפר, אבל כשאתה משתמש בפועל בזרע במהדורת Java תמצא את הכפר והאגם ממש ליד שרצים.

כפר מגניב זרעים

זרעים אלה כוללים כפרים ייחודיים שאינם דומים לשחקנים הממוצעים שנמצאים באופן קבוע. באופן כללי, השחקנים יצטרכו לנסוע כדי למצוא את אלה, אך מכיוון שהם יוצאי דופן ביותר הם שווים את המסע.

זרע: -4541735665408914819

כפר Minecraft עם מאחז פילגר יושב באמצע זה

אם אתה מחפש לקפוץ לפעולה מייד, הזרע הזה הוא זה בשבילך. השחקנים ישריטו די קרוב לכפר שיש בו גם מאחז של פילאגר שנמצא בתוכו.

משרצים, פנו לסביבות 248, 62, 216 כדי למצוא את הכפר ואת המאחז של פילגר. שחקנים יכולים לבחור לספר כאן סיפור ייחודי מכיוון שמאחזים של פילאגר לעולם לא בדרך כלל משריצים ממש באמצע הכפר וזה גם מציע להם הזדמנות להתחיל בקלות פשיטה על תגמולים מאסיביים.

בנוסף למוצב הכפר והפילאגר הקרוב, המפוץ של הזרע הזה הוא גם די קרוב ל Biome Brossom Brossom Broove Biome. ואם אתם מחפשים משאבי כפר אך אינכם רוצים להתמודד עם הכאוס שמגיע עם מאחז של פילגר היושב באמצע כפר, תוכלו גם לבקר בכפר השני קרוב לשרץ הממוקם ב -344, 69, 88.

מצב הכפר והפילגר הייחודי הזה עובד רק על גרסת הסלע של מיינקראפט, אז תצטרך לטעון גרסה זו כדי לבדוק את הזרע.

מפה של זרע Minecraft שיש בו כפר ומוצב פילגר ממש זה על זה

זרע: 8620312566723034376

שרץ: 55.5, 71, -489.5

כפר צף על המים במיינקראפט

אם אתה פונה אל -500, 62, -2133 בזרע זה, תמצא כפר צף לחלוטין על מים. כפרים בדרך כלל משריצים על אי כלשהו או בשום מקום קרוב למים, כך שכיוון הכפר הזה המסתובב בצורה כה מוזרה הוא ממצא די ייחודי עבור א מיינקראפט עוֹלָם.

מכיוון שהכפר הזה מבודד על מים, הוא גם מוגן יותר בסך הכל מפני אספסוף כל עוד הוא נשאר מואר היטב, מה שמאפשר לשחקנים לחזור כרצונם מבלי לדאוג אם אחד מתושבי הכפר שהם התיישרו איתם נספה.

זרע: -1433824728126122711

שרץ: 17.5, 71, 1.5

כפר שיושב ללא מגע בשלג בתוך ביומה מושלגת וקפואה מאוד

שחקנים משריצים ממש מול בית בכפר בזרע זה ואותו כפר זה הוא גם די ייחודי. מסיבה מוזרה כלשהי, הסביבה הסובבת עוברת ממש מעל הכפר הזה ומותירה אותו ללא מגע בשלג בזמן שהיא מוקפת לחלוטין בנוף חורפי.

מפה של זרע עם אזור שרץ קפוא ומושלג

זרע: 932193734

כפר במיינקראפט שנשבר על גבעות

הכפר הייחודי בזרע זה ממוקם ב 619, 78, 80 ומפוזר סביב כמה הרים. כפרים בדרך כלל מייצרים בנתיבים לינאריים, אך כאשר הם גם משריצים ליד אזורים שאינם שטוחים הם נוטים להתפרק מעט וזה מה שקרה בזרע זה.

באר הכפר צפה על פיסת אדמה במרכז ובתי הכפר מפוזרים במעגל על ​​האדמה שסביבו. למרות שהכפר הזה אינו גדול במיוחד, הפורמט הייחודי שלו מושלם לשחקנים המחפשים להקים בית ייחודי ליד כפר.

מפה של זרע הכפר המפוזר

זרע: 5862795876156409474

שרץ: 1.5, 124, 10.

כפר יושב מוקף גבעות במיינקראפט

הנוף מהכפר הקרוב ביותר לשרץ בזרע זה פשוט בלתי מנוצח. פנה ל -386..1 ותמצאו כפר שיושב מוקף בגבעות שרועות.

. יש ביומה של חורשת פריחת דובדבן ממש על ידה, עיר עתיקה שלא רחוקה מדי, ובריכת לבה ממש ליד הכפר שניתן להשתמש בו כדי ליצור פורטל הולנד יותר.

אספנו מידע זה על ידי משחק Minecraft Java Edition גרסה 1.20 ומינקראפט עבור חלונות במחשב האישי.

סופר צוות ב- Dot Esports בעיקר המכסה את Minecraft, Genshin Impact, MC אליפות (MCC), דיסני Dreamlight Valley, General Gaming and Streaming. היא כותבת ומשחקת בחומרה את כל חייה ועכשיו מבלה את זמנה בשילוב השניים. קאצ’י סיים את לימודיו באוניברסיטת סן דייגו בשנת 2021 עם תואר ראשון באנגלית ותעודה בעריכה ויצירתיות. לאחר מכן היא הצטרפה ל- Dot Esports כסופרת פרילנסרים בשנת 2022 לפני שעברה לסופר צוות בשנת 2023. בזמנה הפנוי, היא נהנית לקנות יותר ספרים ממה שהיא יכולה לקרוא, למשחק לבד או עם חברים, לשתות יותר מדי תה, נאבקת לעמוד בקצב של כל הזרמים שהיא אוהבת לצפות, להשתתף בקונצרטים, לפאנג ‘על סרטים וטלוויזיה, להאזין למוזיקה, ולבלות עם משפחתה, חבריה וחיות המחמד שלה, שהם החלקים החשובים ביותר בעולמה.

15 זרעי הכפר Minecraft הטובים ביותר שכדאי לנסות

15 זרעי הכפר Minecraft הטובים ביותר שכדאי לנסות

עולמה של Minecraft יכול להיות מפחיד ובודד כשאתה עושה צעד לעולם החוסם הזה. עם לאן ללכת וללא משימות להשלמה כברירת מחדל, השחקנים יכולים להרגיש די מוצפים. למרבה המזל, זה המקום בו כפרי Minecraft נכנסים לתמונה. כפרים הם המקלט הבטוח של המשחק; עמוס במשאבים, בעלי חיים ותושבי תושבים עם משרות כדי לתמוך בך. ובעזרת זרעי הכפר Minecraft הטובים ביותר שלנו, תוכלו למצוא את הטוב ביותר של כפרים כאלה מיד לאחר ההשרצה. חלק מהזרעים האלה אפילו מובילים אותך למקומות תקלים וכמעט בלתי אפשריים אך ייחודיים במיינקראפט 1.19. יש הרבה דברים מרגשים לחשוף, אז בואו נצלול מייד!

זרעי הכפר המיינקראפט הטובים ביותר

יש לנו זרעים כיסינו גם את המהדורות של Minecraft Java וגם לסלע, ובדקנו אותם ב- Minecraft האחרון האחרון.עדכון 19. תוכל למצוא את שם הגרסה התואמת לצד קואורדינטות הכפר לצד תיאור כל זרע. יתר על כן, הרשימה שלנו אינה מדורגת בשום דרך, כך שתוכלו לחקור כל זרעי כפר לפי הסקרנות שלכם דרך השולחן למטה.

1.

אפילו עם Minecraft 1. תושבי ביצה. הם היו כבר כמה שנים, אבל המשחק לא מוליד עבורם כפר. .

כפר המנגרוב הנשכח

 • קוד זרעים
 • סוואנה
 • קואורדינטות כפר: 705, 62, 225 (ג’אווה)

2. חשוף מינשפט ליד הכפר

חשוף מינשפט ליד הכפר

כפרים ליד נקיקים אינם דבר חדש. הם מלכודת המוות המושלמת עבור תושבי הכפר והן לשחקנים כאחד. אבל הנקיק בזרע הזה אינו קבר לקפוץ לתוכו. זה מוביל אותך ישר למפלט חשוף חשוף. אתה יכול להיכנס לתוכו, לאסוף את כל המשאבים ולחזור לכפר כדי לבנות בסיס בטוח. אתה יכול לבדוק את הזרעים הטובים ביותר לבניית בסיס וערים במיינקראפט ממש כאן.

 • קוד זרעים: 5636173029472278327
 • מישורים
 • קואורדינטות Mineshaft: 215, 9, -261 (ג’אווה)

.

בניגוד לרוב הכפרים במשחק, זה בזרע הכפר הטוב ביותר של Minecraft הוא לא מרחב בטוח. כי מאחז פילגר מוליץ ממש באמצע של הכפר הזה. ואז כפי שניתן לצפות, הפלגרים מתחילים להרוג את תושבי הכפר ברגע שהם משריצים. גולם הברזל ינסה לעצור אותם, אבל זה לא תואם אלא אם כן תדרוך פנימה.

טבח בכפר

 • קוד זרעים: -4541735665408914819
 • שרץ ביומה: מישורים
 • קואורדינטות כפר: 272, 82, 249 (סלע)

4. כפר תקוע בביצה

תקוע בביצה

 • קוד זרעים: 618942075558609331
 • שרץ ביומה:
 • 872, 79, 744 (סלע

5. אחוזה בכפר עם בקתות תת -קרקעיות

. אבל הזרע הזה מוליד אותנו ממש ליד אחד, והוא לא דומה לאחוזות אחרות במשחק. יש כפר מישורים על גבי האחוזה הזו, לידו, בתוכו ואפילו מתחתיו.

אחוזה בכפר עם בקתות תת -קרקעיות

כמו זרע תקוע עם שני המבנים ההפוכים אלה המייצרים בנקודת המפוץ קשה להיתקל שוב. עם זאת, זה כנראה הכי טוב עבור תושבי הכפר שעומדים לצוד ברגע שאתה טוען את העולם הזה.

 • קוד זרעים:
 • שרץ ביומה: מישורים
 • קואורדינטות האחוזה: 81, 100, 139 ()
 • קואורדינטות צריף תת -קרקעי: 54, 82, 108 (ג’אווה)
 • קואורדינטות צריף תת -קרקעיות שנייה: 44, 61, 115 (ג’אווה
 • : 81, 100, 139 (ג’אווה)

6.

זרע כפר Minecraft זה הוא ככל הנראה גם אחד מזרעי המהירות הטובים ביותר ב- Minecraft 1.19 שאתה יכול להיתקל. זה מוליד אותך קרוב לכפר ומעוז. אתה יכול להשיג את כל המשאבים הבסיסיים מהכפר ואז יכול לפנות למעוז. שם, תראה שלפורטל שלו כבר יש 5 עיני אנדר .

 • קוד זרעים: 9232
 • קואורדינטות פורטל סיום: ג’אווה)
 • קואורדינטות כפר: -159, 70, 119 (ג’אווה)

7. שרצים ליד שבעה כפרים

שרצים ליד שבעה כפרים

 • קוד זרעים: -997106344756191692
 • קואורדינטות הכפר המושלגות הקרובות ביותר: 200, 112, -328 (סלע)
 • קואורדינטות כפר טייגה הקרוב ביותר: -216, 77, -248 (סלע)

. מקדש ג’ונגל ליד כפר כמעט ג’ונגל

כמה שחקנים בקהילה דרשו כפרי ג’ונגל במינקראפט במשך שנים. אמנם הזרע שלנו לא מציע לנו את זה, אך הוא משריץ כמה תושבי הג’ונגל שתף כפר עם תושבי הכפר.

מקדש ג'ונגל ליד כפר כמעט ג'ונגל

התערובת של הביומה הופכת את תושבי הכפר של שני הביומיות לשרץ באותו כפר ויוצרת סצנה נדירה. ואז כדי לשפר את זה עוד יותר, יש גם מקדש ג’ונגל בקרבת.

 • קוד זרעים: 1087547752018957070
 • קואורדינטות מקדש: -778, 100, 164 (סלע)
 • קואורדינטות כפר: -868, 105, 184 (סלע)

9. פירמידה מדברית בכפר מוקפת בביצת מנגרוב

פירמידה מדברית בכפר מוקפת בביצת מנגרוב

 • קוד זרעים: 2634434878889597772
 • קואורדינטות המקדש והכפר: -200, 75, 264 (סלע)

10. כפר האי ההישרדות

כפר האי ההישרדות

 • קוד זרעים: -2927611868038818840
 • קואורדינטות כפר: 264, 71, -376 (סלע)
 • כְּפָר קואורדינטות 160, 71, -336 (ג’אווה

11. כפר ההר הפורח

כפר ההר הפורח

 • קוד זרעים: 3821725889229843661
 • כְּפָר קואורדינטות: ג’אווה)

12. שרצים ליד כפר זומבים

שרצים ליד כפר זומבים

 • קוד זרעים: 135132278163449878
 • קואורדינטות כפר: 16, 71, 64 (ג’אווה)

13. כפר חוף עם מאובנים

כפר מדברי מוזר עם מאובנים

המדבריות והחופים של Minecraft כוללים שניהם חול חול. והכפר הזה משלב את השניים בצורה ייחודית. זה נותן לנו כפר חוף הים עם מאובנים ממש באמצע. לא רק שרץ הכפר הזה הוא נדיר אלא אפילו המאובנים, בהיותו גולגולת, הוא התרחשות נדירה.

 • קוד זרעים:
 • קואורדינטות מאובנים: 4, 63, -199 (ג’אווה)

14. כפר אלמוגים

אם הייתי צריך לבחור זרע אהוב על רשימת הזרעים הטובים ביותר שלנו בכפר Minecraft, זה בהחלט האחד. הוא משריץ כפר שצף על ראש האוקיאנוס ממש ליד הר ענק. המיקום הוא גם לא נוח ונדיר לכפר להוליד.

כפר אלמוגים

 • קוד זרעים: -6537256334104833826
 • קואורדינטות כפר: 143, 62, 153 (ג’אווה)

15. הכפר הקטן ביותר

הכפר הקטן ביותר

 • קוד זרעים: -7886380746855669117
 • קואורדינטות כפר: -286, 94, 174

ממיצעים ייחודיים למקומות תקלים, זרעי Minecraft לעולם אינם מצליחים להפתיע שחקנים. אתה יכול להפיק את המרב מהחוויה שלך ב- Minecraft עם זרעי הכפר Minecraft הטובים ביותר. . אך הקפד להתקין Forge ב- Minecraft להפעלת Mods. עם זאת, לזרעים ברשימה שלנו יש המון מיקומים ונקודות חמות עבורך לחקור. אז אל תבזבז דקה יותר. טען את המשחק שלך והתחל לבדוק את הזרעים הטובים ביותר של Minecraft Village שיש למשחק ארגז החול הזה להציע.