5 MMORPGs למחשב עם פעילויות ה- PVP הטובות ביותר, 10 MMORPGs המובילים עם PVP מהממים שתוכלו לשחק בשנת 2023

0

. פשוט סמן ותקוף שחקנים אחרים, אבל היזהר כשאתה תוקף שחקנים אחרים מכיוון שקארמה יכולה להיות פילגש אכזרית. ישנם גם אזורים בעולם הפתוח שבה.

5 MMORPGs למחשב עם פעילויות ה- PVP הטובות ביותר

MMORPGs הם ז’אנר של משחקי וידאו הכוללים מספר עצום של שחקנים בו זמנית המתקשרים עם עולם וירטואלי. הם צברו פופולריות עצומה לאורך השנים, ומציעים לעולמות מעריצים מלאים בהרפתקאות ואינטראקציות חברתיות. בכותרות אלה, שחקנים יכולים להתאים אישית את הדמויות שלהם, להשתתף בקרבות PVP ו- PVE, לצאת למשימות סיפור ובצדדים וכן הלאה.

PVP, קיצור של שחקן מול שחקן, הוא תכונה משחקית הנפוצה ביותר ב- MMORPGS. כאן אפשר לעסוק ישירות בקרבות עם שחקנים אחרים בכל רחבי העולם.

מאמר זה מונה חמש MMORPGs שיש להם את פעילויות ה- PVP הטובות ביותר.

הערה: רשימה זו היא סובייקטיבית ומשקפת אך ורק את דעותיו של הכותב

מלחמות הגילדה 2, Albion Online ושלושה MMORPGs נוספים עם פעילויות ה- PVP הטובות ביותר

1) מלחמות גילדה 2

בין אם מדובר ב- PVPs בזירה רחבת היקף או בשדות קרב בעולם הפתוח, למלחמות הגילדה 2 יש את אחד ה- PVP הטובים ביותר מבין כל MMORPS. בניגוד למשחקים אחרים בז’אנר, שם יתכן שתצטרך לפתוח קרבות PVP, כותרת זו מאפשרת לך לקפוץ ישירות לפעולה. לשחקנים יש יכולות מקסימום, וכל השיעורים שלהם לא נעולים.

קרבות ה- PVP במלחמות הגילדה הן בקצב מהיר במיוחד ויש להם כובע מיומנות גבוה במיוחד. יש המון מיומנויות עם השתמטות ושילובים/מכניקה. הבניינים ניתנים להתאמה אישית רבה, וישנם תפקידי צוות מרובים המאפשרים לך למצוא אחד שיתאים לסגנון המשחק שלך.

מלחמות הגילדה 2 מציעות חווית PVP מרעננת המתגמלת משחק מיומן וקבלת החלטות אסטרטגיות.

2) Albion Online

Albion Online הוא אחד מה- MMORPGs האיזומטריים הבודדים המתמקדים ב- PVP שלו. . הוא כולל מערכת PVP בעולם פתוח המאפשרת לשחקנים לשוטט באזורים המקודדים בצבע, שיש להם כללים ספציפיים משלהם.

. .

למשחק יש הרבה יכולות נזק לנקודה ולחץ כמו גם צורות רבות של בלוקים, מגנים ואי נראות. מפגשים בקנה מידה קטן, כמו קרבות 3v3 ו- 5v5, הם המאוזנים והכיפיים ביותר לשחק.

3) Warhammer Online: חזרת ההתחשבות

Warhammer Online נסגר לפני שנים, אך אוהדי המשחק הקשים התאגדו והחליטו להתחיל אותו שוב. לפיכך, הוא נולד מחדש כ- Warhammer Online: Return of Reckoning. .

האוהדים רואים בכך את אחת מחוויות השחקן הטובות ביותר לעומת שחקן, עם אסטרטגיית PVP המונית אמיתית, משחק מאקרו, מכניקה ייחודית, אינטראקציות חברתיות וכן הלאה.

PVP מקוון Warhammer מורכב מעולם פתוח עם יעדי שדה הקרב. ישנם קרבות אינסופיים ברחבי העולם, עם מבצרי ענק למצור. לקרבות אלה יכולים להיות עד 500 שחקנים בו זמנית.

4) הגלגלים הזקנים מקוונים

. .

יש מלחמה של שלוש סירות שמתרחשת באזור סיירודיל שהופכת לזמינה ברמה 10. שחקנים שנכנסים ל- Cyrodiil לפני שמאפייני מקסימום יזכו לתכונות תכונות שהן זמניות.

לאסו יש לחימה מהירה עם היכולת להרוג אנשים תוך פחות משנייה. שדות קרב יכולים להיות הכי כיף אם אתה אוהב צדדיות בבנייה. .

מערכת ה- PVP של ESO מספקת תערובת של לוחמה בקנה מידה גדול ומפגשים קטנים יותר, המספקים את תכניות המשחקים וההעדפות שונות.

5) מדבר שחור ברשת

BDO הוא MMORPG מדהים ויזואלי המציע מגוון רחב של פעילויות PVP. זה אולי נראה כמו מצב המלחמה של WoW עם טוויסט, מכיוון ששחקנים יכולים לסמן את עצמם כ- PVP ולנקות זה את זה כמה שהם רוצים. הם יכולים גם לנקוט שחקנים לא מסובכים, אך זה יביא לעונשים.

אם אתה אוהב את ארנה PVP, BDO היא בחירה מצוינת עבורך. למערכת הזירה שלה יש צ’אט קולי שניתן להשתמש בו כדי ליצור אינטראקציה עם כולם. למשחק יש גם מערכת דירוג. השחקן הבכיר של הכיתה יכובד עם פסל בזירת הקרב.

עם מערכת הלחימה העמוסה בפעולה ויכולת להתאים אישית דמויות בהרחבה, מדבר שחור מקוון מספק חווית PVP ענקית שמאפשרת לשחקנים לחזור לעוד.

קרבות PVP מוסיפים שכבה נוספת של התרגשות וריגוש ל- MMORPGs כשאתה מתמודד עם שחקנים אחרים. שלא כמו עם אויבים מבוקרים על ידי מחשב, תוכלו לשחק צורות שונות של קרבות, כולל דו קרב אחד על אחד, קרבות צוות או סכסוכים בהיקף נרחב.

חמשת המשחקים המפורטים לעיל נבחרים בעבודת יד, והם בוודאי יספקו לכם חווית PVP מרתקת. בין אם אתם מחפשים קרבות אינטנסיביים או לחימה אסטרטגית, כותרות אלה בטוחים לספק את צמאונכם למשחקים תחרותיים.

10 MMORPGs המובילים עם PVP מהממים אתה יכול לשחק בשנת 2023

אם אתה מעדיף להתנשא על פני משימות להביא, MMORPGs אלה יכולים להיות בשבילך.

מאת טרוי בלקברן, עורך חדשות 2 במרץ 2023

מלחמות הגילדה 2 WVW Top 10 PVP MMO

השבוע אנו מסתכלים על ה- MMOs ו- MMORPGs עם ה- PVP הטוב ביותר שם שאתה צריך לשחק בשנת 2023. בין אם אתם מחפשים עולם פתוח, מלחמה, שלוש שיפוסים או מלחמה מוחלטת, לרשימה הזו צריך להיות משהו בשבילכם. בואו נתחיל.

עולם לעומת העולם, PVP מובנה, קטטות תלבושות. זו הסיבה שאנחנו בועטים ברשימה הזו עם מלחמות הגילדה 2. . או אולי זירות צוות מובנות לעומת צוות זה יותר הסגנון שלך? יש גם שפע של פעילויות PVP כמו קטטת תלבושות, בלוף של בלצ’ר, זריקת סרטנים ומשחקי מיני PVP מהנים יותר למשחק לאורך כל השנה. . ה- PVP של מלחמת הגילדה 2 הוא המון כיף ו- WVW הוא אחד מצבי המשחק האישיים האהובים עלי ביותר ב- PVP בכל MMORPGs.

עולם חדש

עולם חדש כולל טונות של תוכן PVP. אתה יכול לסמן עבור PVP בעולם הפתוח ולטפס על לוחות המובילים, לקפוץ לזירות המובנות, או להשתתף במאחז הגדול יותר של העומס בקנה מידה גדול יותר. ואם כל השאר נכשל, קבל את עצמך נרשם למלחמה כוללת של 50v50 כדי להגן או לכבוש טריטוריה על המפה עבור סיעתך. הלוחמה בת שלוש השיחות היא מרכז היצירה של ה- PVP בעולם החדש והמאבק לשליטה בשטח שומר על הקרב כל הזמן כל הזמן.

אלביון ברשת

חקור ועורר את דרכך ברחבי העולם באלביון ברשת, אך צפה בגב שלך, מכיוון שאזורים שונים יש מערכי חוקים שונים ותוכל למצוא את עצמך בשטח PVP עוין. אזורים צבעוניים שונים מאפשרים לך לדעת מהם הכללים, וכמה אזורים הם אפילו PVP שלל מלא ככל שאתה מתעמק יותר בעולם. Albion Online כולל גם משחק חוצה בין מחשב לנייד, ומאפשר לך להגשים את חטאי ה- PVP שלך לא משנה היכן אתה נמצא.

EVE ברשת

אם מדע בדיוני וספינות מעופפות בחלל זה יותר הדבר שלך, קשה שלא להזכיר את חוה ברשת. מפורסם בזכות קרבות החלל הענקיים שלה שיכולים להימשך זמן רב מאוד, סביר להניח שתרצה להצטרף לברית מכיוון שיצא דרך החלל לבד יכול להיות בוגדני.

תמותה מקוונת 2

אני מודה שאינני מעריץ של הלחימה ב- Mortal Online 2, אבל זהו משחק PVP של השלל הפתוח של השלל הארדקור שחלקכם יחפשו. . אם אתם מחפשים לשרוד נוף מחוספס בו האיום של שחקנים ומפלצות מתנשא עליכם ללא הרף, Mortal Online 2 עשוי להיות המשחק שאליו תרצו לקפוץ מייד.

מדבר שחור ברשת

השימוש במערכת קארמה לוויסות ה- PVP של העולם הפתוח שלה, מדבר מקוון שחור יכול להיות מקום מעט בטוח יותר להרפתקה בו, אבל ה- PVP נמצא שם אם תרצו את זה. פשוט סמן ותקוף שחקנים אחרים, אבל היזהר כשאתה תוקף שחקנים אחרים מכיוון שקארמה יכולה להיות פילגש אכזרית. .

World of Warcraft

אם אתם מחפשים MMORPG קלאסי יותר לקחת על ידי PVP, World of Warcraft הוא ספק ותיק של זירות ושדות קרב. זה Horde vs Alliance (אם כי אתה יכול לשחק חוצה פגישה במצבים מסוימים) בעימותים אפים ברחבי אזזרות. אין עוד שרתי PVP אלא אם כן אתה מסתכן בתחום השרת הפרטי, אך פעולת ה- PVP הזמינה במשחק הרשמי היא תחרותית ולעתים קרובות מוצגת בטורנירים כדי להכתיר את אלופי ה- PVP האולטימטיבי של WOW.

שר הטבעות ברשת

אולי אין לו את בסיס השחקן הגדול ביותר, אבל ה- PVP ב- Lord of the Rings Online הוא אחד הייחודיים ביותר שיש שם. שחקן מול מפלצת שחקן כולל את היכולת לשחק בתור אורקים, עכבישים ויצורים אחרים של כדור הארץ התיכוני כדי לקחת על עצמם שחקנים אחרים ב- PVP. אם אתה משחק את הרעים ומחפשים משהו קצת אחר, PVMP ב- LOTRO יכול להיות שינוי קצב מעניין, וזה נחמד שהמצב חופשי עכשיו כמו שהיה בעבר כמה קירות שכר כדי לשחק כמפלצות.

. .

. האם אתה מחפש משהו קלאסי ונוסטלגי כדי להחזיר אותך לימים שבהם MMO היו משהו יותר? .

יש עוד הרבה MMORPGs שם עם PVP נהדר, אז יידע אותנו בתגובות למטה מה האהוב עליך. . יוצרי תוכן PVP עוזבים את המשחק, וזה פשוט לא הרגיש כאילו PVP ב- ESO היה במקום מספיק טוב בשנת 2023 כדי לכלול אותו ברשימה זו. אל תהסס ליידע אותי אם אתה לא מסכים.

מאמרים קשורים

  • MMORPGs הכי שיחקנו בשנת 2023
  • גילוי הפרויקטים של EVE Online מתרחב למחקר סרטן
  • עולם חדש מקבץ עם יוצרי תוכן למדריך שחקנים “חדש וחוזר”

טרוי בלקברן

טרוי בלקברן , עורך חדשות
. .

דיון (1)

g_wolfpawn לפני 6 חודשים

רק רציתי להודיע ​​לך שיש שגיאה בסעיף שמדבר על Mortal Online 2. . מקווה שזה יתוקן בקרוב וממשיך בעבודה הטובה.