5 המובילים ביותר SSD החיצוני הטוב ביותר לסיפון קיטור בשנת 2023 – EATEUS, סיפון הקיטור הטוב ביותר SSD הוא 60% הנחה | גיימר מחשב

0

סיפון הקיטור הטוב ביותר SSD הוא 60% הנחה כרגע

? .

SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור [2023 רשימה חדשה]

בעידן גדלי התקנת המשחק ההולכים וגוברים, עם עשרות ג’יגה-בייט למשחק, גיימרים לא יכולים לחיות בלי ה- SSD החיצוני הטוב ביותר. זהו הכרח לגיימרים של קונסולות, במיוחד בהתחשב באחסון המוגבל הקיים על סיפון קיטור, המרחיב את ספריית המשחק שלך ל- SSDs חיצוניים גדולים, מה שהופך אותו לפיתרון מעשי.

האם אתה מוצא את ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור? קטע זה יספק כמה אפשרויות ל- SSD חיצוני עבור סיפון קיטור על ידי השוואה בין היתרונות והחסרונות של מותגים שונים אלה. לאחר קריאת מאמר זה, תוכל למצוא SSD חיצוני מתאים עבור סיפון הקיטור שלך.

SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור

סקירה כללית של SSD חיצוני לסיפון קיטור

ראשית, החלק הזה ידבר בעיקר על מה שהוא סיפון הקיטור. סיפון הקיטור שוחרר ב- 25 בפברואר 2022, ובו מצב עגינה כשהוא מחובר לצג. להלן הגדרה רשמית של סיפון הקיטור, ותוכלו לקרוא כדי ללמוד מידע מפורט יותר עליו.

כמחשב משחק כף יד, סיפון קיטור פותח על ידי Valve. המכשיר משתמש ב- SteamO. משחקים עבור Windows של מיקרוסופט עוברים דרך שכבת תאימות הפרוטון של Valve. -מאת ויקיפדיה

לאחר שידענו על ההגדרה של סיפון הקיטור, אז מדוע אנו זקוקים ל- SSD חיצוני עבור סיפון הקיטור? להלן כמה סיבות כדלקמן:

 • אם סיפון הקיטור שלך נגמר לאחסון, או שאתה רוצה שיטה קלה להפוך את ספריית המשחק שלך ליותר ניידת. עליך לבחור SSD חיצוני עבור סיפון הקיטור שלך, שיכול לספק דרך להרחיב את האחסון ללא הטרחה המעורבת בהתקנת כונן.
 • הסיבה השנייה לבחור ב- SSD חיצוני היא שתוכלו להחליף בקלות SSD חיצוני נייד בין מכשירים.
 • חוץ מזה, שימוש ב- SSD חיצוני עבור סיפון הקיטור שלך יכול לשפר את ביצועי המשחק שלך, במיוחד אם האחסון הפנימי שלך איטי או מלא.

לכן, בחירת ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון הקיטור שלך היא קריטית. מותגים שונים של SSD חיצוניים יכולים לענות על צרכים שונים של משתמשים. אבל כיצד אנו בוחרים את ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבורנו? החלק הבא יראה לך את התשובה.

SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור [רשימת הבדיקה המובילה 5]

נכון לעכשיו, מותגים רבים ושונים של SSD חיצוני לסיפון קיטור נמצאים בשוק. כתוצאה מכך, למשתמשים יש אפשרויות רבות. אבל איך עלינו לבחור את הטוב ביותר לצרכים שלנו? תוכלו למצוא את התשובה. חלק זה ידבר בעיקר על חמישה סוגים של מותגים ב- SSD החיצוני עבור סיפון קיטור מהיבטים אלה של המחיר, הקיבולת, הקריאה והכתוב המהירות, החיבור, המקצוענים והחסרונות.

להלן חמשת ה- SSD החיצוניים הטובים ביותר עבור סיפון קיטור כדלקמן:

 1. סמסונג SSD T7
 2. Vectotech מהיר
 3. SSD נייד X6 מכריע
 4. WD P50 משחק כונן SSD
 5. BUFFALO SSD חיצוני

. סמסונג SSD T7

המותג הראשון של SSD חיצוני לסיפון קיטור הוא סמסונג SSD T7. ה- SSD T7 הנייד מספק משתמשים מהירויות מהירות ואחסון נתונים קל ואמין להעברת קבצים גדולים. אחסון מסמכים עסקיים קריטיים, משחקים או סרטים יכול לתת לך מהירות ועמידות בחבילה בגודל כף היד.

. לאחר קריאת הטבלה תוכלו ללמוד מידע מפורט יותר על סמסונג SSD T7.

לאחר שלמדו על התכונות לעיל של סמסונג SSD T7, תוכלו להמשיך לקרוא אם ברצונכם למצוא SSD חיצוני עם קיבולת גדולה יותר.

יתכן שאתה מעוניין להלן:

. Vectotech מהיר

המותג השני של SSD חיצוני לסיפון קיטור הוא מהיר Vectotech. Vectotech מהיר SSD יכול לתת למשתמשים מהירויות העברת נתונים מהירות יותר מאשר HDDs מסתובבים קונבנציונליים. . כל כך מהיר SSD מתאים לצלמים, וידיאו, גיימרים, תקליטנים וכל משתמשים אחרים הזקוקים לגיבוי.

? .

.

. SSD נייד X6 מכריע

המותג השלישי של SSD חיצוני לסיפון קיטור הוא ה- SSD הנייד המכריע X6. עם קיבולת של עד 4TB, זה יתאים להרבה ספריות תמונות, קבצים, משחקים ואוספי סרטים.

לאחר קריאת הטבלה, תוכלו ללמוד מידע מפורט יותר על SSD נייד מכריע.

. אם אתה רוצה לדעת יותר על מותגים, אתה יכול לקרוא.

4. WD P50 משחק כונן SSD

המותג הרביעי של SSD חיצוני לסיפון Steam הוא ה- WD P50 Game Drive SSD. עם קיבולת של עד 2TB, אינך צריך לשמור על פינוי שטח במחשב האישי או לקונסולה לכותרת הגדולה הבאה. חוץ מזה, גורם הטופס הנייד העמיד בפני זעזועים מאפשר לך לגשת לספריית המשחק שלך בכל עת ובכל מקום במהירות.

האם אי פעם השתמשת במותג זה? כמה אתה יודע על כונן המשחק של WD P50 SSD? טבלה זו תראה לך כמה תכונות SSD ספציפיות למשחק WD P50.

על פי הטבלה, אתה יכול לדעת של- WD P50 Drive Drive SSD יכול להיות גם מכשירים תואמים שונים, כמו מחשבים ניידים, קונסולות משחק ושולחן עבודה. אבל אם אתה מקווה שהוא יכול לתמוך במחשב הטאבלט, ההערכה היא שהמותג הבא יתאים לך.

יתכן שתרצה לדעת את הדברים הבאים:

5. BUFFALO SSD חיצוני

. SSD זה בנוי לטיפול במשימות מרובות, כמו טיוח קטעי וידאו וגיבוי אחסון בו זמנית. יחד עם זאת, SSD זה מצויד ב- USB 3.2 מחבר מסוג A וכולל גם מחבר USB Type-C.

באפלו מפורסם מאוד בכל העולם. .

לאחר שלמדת על המידע המפורט של ה- SSD החיצוני של באפלו, ההערכה שיש לך אדון כללי של מחיר, קיבולת, מהירות, מהירות תואמים של חמשת המותגים לעיל,.

אבל איך אתה בוחר את ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבורך? אתה יכול לקרוא את החלק הבא.

שהוא ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור

לאחר שלמדו על חמשת ה- SSD החיצוניים הטובים ביותר עבור סיפון קיטור, כעת אתם עשויים להיאבק להחליט באיזה SSD חיצוני להשתמש בסיפון הקיטור שלכם. החלק הזה יגיד לך כיצד לבחור את המותג הטוב ביותר עבורך.

מכיוון שלכל מותג יש יתרונות וחסרונות משלו, ניתן להכריע רק באיזה מותג לבחור בהתאם לצרכים של כולם.

 • אם יש לך דרישות גבוהות ליכולת SSD חיצונית, מומלץ לבחור ב- Vectotech Rapid.
 • אבל אם אתה צריך לקחת בחשבון את התקציב שלך ואין לך דרישת קיבולת גדולה, SSD חיצוני באפלו הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך.
 • אם אתה נגן סיפון קיטור וגיימר מחשב, אז סמסונג SSD T7, מכריע X6 SSD נייד, WD P50 משחק SSD, ו- Buffalo חיצוני SSD מושלמים עבורך, ללא קשר לתקציב.
 • אם יש לך ציפיות גבוהות לחוויית המשחק, ה- WD P50 Game Drive SSD עם מהירות הקריאה המהירה ביותר, ככל הנראה, הוא ה- SSD החיצוני המתאים ביותר עבור סיפון הקיטור שלך.

סיכום

לאחר קריאת הקטע הזה, ההערכה היא שהבנת מה סיפון הקיטור, חמשת המותגים עבור ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון קיטור, ואיזה מהם הוא ה- SSD החיצוני הטוב ביותר עבור סיפון הקיטור שלך.

אם אתה חושב שהקטע הזה מועיל מאוד, אתה יכול לשתף את הקטע הזה במדיה החברתית שלך כדי לעזור לאחרים.

שדרוג מהירות ואחסון שדרוג לסיפון הקיטור שלך עם 2230 NVME SSD החביב עלינו.

דגם סיפון קיטור עם שני SSDs צפים למעלה

(קרדיט תמונה: שסתום, סברנט)

רקטת סברנט 2230 | 1TB | Nvme | PCIE 4.0 | 4,750MB/S נקרא | 4,300MB/S כתיבה | 269 ​​דולר.99 109 דולר.95 באמזון (חסוך 160 $)
זוהי גרסה בעלת קיבולת גבוהה מאוד של גורם הצורה המועדף עלינו 2230 NVME SSD עבור סיפון הקיטור. בזמן שאתה משלם פרמיה עבור תאימות כף יד, זיווג זה עם סיפון הקיטור הזול יחסוך לך 80 $.01 מעל סיפון הקיבולת העליונה וכפול את שטח האחסון.

בדיקת מחיר: Newegg 109 $.99

רקטת סברנט 2230 | 512GB | Nvme | PCIE 4.0 | 5,000MB/S נקרא | כותבים 3,700MB/S | 89 דולר.99 74 $.99 באמזון (חסוך 15 $)
הכונן 512 ג’יגה-בייט הוא שדרוגי סיפון קיטור לשדרוגי סיפון קיטור. הוסף את המחיר של זה ואת הסיפון של 399 $ 64GB יחד, ואתה עדיין חוסך 160 $.01 על קניית הסיפון העליון. זה גם עם מהירויות קריאה/כתיבה משופרות היטב.

אם סיפון הקיטור שלך כבר מתחיל להזיע בבחירות המשחק שלך, ייתכן שהגיע הזמן לשדרוג. ישנן שתי עסקאות SSD נהדר. שניהם מהירים יותר מ- SSD הסטנדרטי של סיפון הקיטור, ואפשרות 1TB גדולה יותר משטח האחסון המובנה אפילו בדגם הסיפון הגדול ביותר במחיר של 109 דולר בלבד.

אם יש לך את אחד מסיפוני הקיטור הקיבולת התחתונה עם כונן 64 ג’יגה -בייט או 256 ג’יגה -בייט נוכחי, אתה יכול לקבל שדרוג אחסון ומהירות על ידי תפיסת הרקטה של ​​512 ג’יגה -בת. אם אתה משלם קצת יותר, אתה יכול לשקוף את הכונן 1TB תמורת 109 דולר בלבד שהוא די תלול 60% הנחה על המחיר האופייני לו.

סופרת החומרה של מחשב גיימר קייטי וויקנס כבר אמרה כי ה- SSD של SABRENT 2230 עשוי להיות ה- “סיפון קיטור SSD של חלומותיי“כשירד בסוף השנה שעברה. .SSD עם 2 כבולים בגורם הצורה 2230, רובם אינם יכולים להתאים לסוג המהירויות שאנו רואים בגורם צורה גדול יותר, “אמרה. ואחרי שהשמירה את זה עם זה בחודש מרץ היא נתנה לזה 80% בשלנו סברנט רקטה 2230 סקירת NVME SSD .

. “בכל הנוגע ל- 1TB ראיתי כוח גבוה בהרבה, אם כי בכל הנוגע לזמני העברת קבצים וזמני העומס, זה די בשווה ל 512 ג’יגה -בייט, אם קצת יותר לא עקבי”, אומרת קייטי על כונן 1TB. . זה קצת טמפרמנט, בוודאות.”

עם היתרונות והחסרונות האלה, תוכלו לתפוס דחיפה מהירה יפה עם הרקטה הקטנה יותר או לקחת את הקפיצה לחלל אחסון כף יד גדול.

סיפון הקיטור עצמו הוא גם במכירה עכשיו, כך שתוכלו להרים את הקטנה ביותר בהנחה, להחליף את ה- SSD שלה בסבב של 512 ג’יגה -בייט, ולסתיים בתשלום פחות מאפילו מחיר המכירה של סיפון הקיטור 512 ג’יגה -בייט.

עלון גיימר PC

.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.