6 משקפיים חכמים שנבדקו למעלה של 2023 – משקפי ה- AR הטובים ביותר, המשקפיים החכמים הטובים ביותר לשנת 2023 – עתידנות

0

Contents

מדוע זה עשה את החיתוך: לגשת לכל מה שאלכסה יכולה לעשות עם מכשירי דרגה של Amazon Echo פופולריים, אך מהנוחות של משקפיים חכמים שנחים בנוחות על הפנים שלך.

בעוד שמשקפיים חכמים נשארים קונספט חדשני שמבוצע בהצלחה ביותר על ידי סרטי מדע בדיוני, מותגים פופולריים כמו ריי-באן, אמזון, בוס ועוד פיתחו גרסאות משלהם לעולם האמיתי. ולמרבה המזל, אתה לא צריך להיות יותר מדי טכנולוגי כדי להשתמש בהם. רוב המשקפיים החכמים מתפקדים כמו זוג מפרט רגיל אבל עם פעמונים ושריקות נוספות כמו שמע מובנה להאזנה למוזיקה או להתקשר לחבר. חלק מהזוגות מסוגלים לצלם תמונות וסרטונים עם לחיצה מהירה של כפתור על המסגרות שלך.

אם כי ככל הנראה משקפיים חכמים לא יחליפו את משקפי המרשם שלך בקרוב, הם גאדג’ט נוח שיש לך כשאתה לא רוצה להתעסק באוזניות האלחוטיות שלך או שתרצה לשמוע רעשי רקע מסביב כשאתה מקשיב מוּסִיקָה. משקפיים חכמים עם מצלמות מובנות מועילות ללכידה ושיתוף תמונות וסרטונים היישר מנקודת המבט שלך!

. כדי למצוא את המשקפיים החכמים הטובים ביותר שקיימים כיום, המקצוענים שלנו העריכו כל זוג במעבדת המדיה והטכנולוגיה שלנו כדי להקל על הגדרה, נוחות ועיצוב, אודיו ותמונה, כמו גם קלות שימוש כללית. ביקשנו גם מבודקי צרכנים ללבוש את המשקפיים האלה בעולם האמיתי ולתת לנו את המשוב הכנה שלהם. .

הבחירות המובילות שלנו:

סיפורים

המשקפיים החכמים הכוללים הטובים ביותר

סיפורי ריי-באן

אנזו

הערך הטוב ביותר משקפיים חכמים

מסגרות

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לאודיו

מסגרות Bose

מסגרות הד (Gen 2nd)

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לאלקסה

מסגרות הד של אמזון (Gen 2nd)

משקפיים 3

המשקפיים החכמים הטובים ביותר עם המצלמה

Snap Inc. משקפיים 3

מסגרות סאונדקור של אנקר

הסתובב אחרי הבחירות שלנו כדי ללמוד יותר על משקפיים חכמים והאם הם מתאימים לך. אם אתה מעוניין לחכם את שארית חייך, עיין במדריך שלנו למכשירי הבית החכם הטובים ביותר מפעמוני דלת וידאו – כן, אלה אמיתיים – שירותים חכמים.

המשקפיים החכמים הכוללים הטובים ביותר

סיפורי ריי-באן

סיפורים

המשקפיים החכמים הכוללים הטובים ביותר

סיפורי ריי-באן

 • תומך באודיו ווידאו
 • מוצע בדגמים ועיצובים שונים
 • פייסבוק עוזר בקרה קולית
חסרונות
 • יָקָר
 • ההגדרה אינה אינטואיטיבית

אם אתה רוצה שזוג משקפיים חכמים יזרמו את השירים האהובים עליכם כמו גם להצמיד כמה סרטונים בזמן שאתם בחוץ, אל תחפשו רחוק יותר מסיפורי ריי-באן. מסגרות אלה סופרות סגנון קלאסי, טרנדי-באן, ומגיעות בעיצובים ושילובי צבעים שונים, ומהנדס הבדיקה שלנו אלק שרמה התרשם מה- . . המקצוענים שלנו גם אוהבים כי אלה זמינים כמשקפי שמש וגם משקפי ראייה עם אפשרות להוסיף עדשת מרשם או מסנן אור כחול.

“איכות השמע הייתה טובה בהרבה ממה שציפיתי, הן בשיחה קולית עם חבר והן כאשר האזנה למוזיקה – דומה אם לא טובה יותר מהאוזניות שלי בלי תחושת האוזניות הלא נוחות או הפחד שהם ייפלו”, אומר טקסטיל אנליסט גרייס וו. .

Razer Anzu

אנזו

הערך הטוב ביותר משקפיים חכמים

Razer Anzu

יתרונות
 • מחיר סביר
 • גם משקפי שמש וגם משקפי ראייה
 • אוטומטית לסירוגין
חסרונות
 • צדדים מגושמים
 • ניתן לשפר את איכות השמע

. מוצע בשתי צורות וגדלים של מסגרת, כל זוג מגיע גם מצויד בעדשות סינון אור כחול לילות כשאתה צריך להישאר ער עד מאוחר בעבודה, כמו גם עדשות החלפת משקפי שמש מקוטבות כי כשאתה צריך להתקשר בחוץ. מצאנו שהזרועות מעט מגושמות והרמקולים המובנים יכולים להיות בעלי איכות שמע טובה יותר, אבל המחיר הזול וכל הפעמונים והשריקות מפצים על זה. המקצוענים שלנו אוהבים במיוחד איך אתה מסוגל לגשת לעוזר הקולי של הסמארטפון שלך באמצעות בקרות מגע. “המשקפיים האלה הציעו הרבה מאותה פונקציונליות כמו הדגמים במחיר הגבוה יותר והרגישו קל משקל בהשוואה לכמה מהיקרות יותר שניסיתי”, אומר עוזר המעבדה ניקולאס גרינוולד.

מסגרות Bose

מסגרות

מסגרות Bose

 • איכות שמע נהדרת
 • חיבור Bluetooth חלק
 • קל להתקנה
 • ניתן להשיג בשלושה סגנונות
חסרונות
 • דורש מטען ספציפי

אם אתם מחפשים איכות השמע העליונה, המשקפיים החכמים הללו מבוס הם הבחירה הטובה ביותר שלכם ומוצגים את הדגמים האחרים ברשימה זו. זה יגרום לך לרצות לזרוק את משקפי השמש שלך וללכת לרוץ החוצה. בנוסף, הם מקוטבים! . !.

עם זאת, רוטמן מציין כי היא תעדיף מטען סטנדרטי עם המשקפיים החכמים הללו (בניגוד לכבל טעינה מגנטי המיועד רק למשקפיים), בעוד שבוחנים אחרים מצאו שהם פחות נוחים ומסוגננים. . “הם נדלקו בקלות והיו מגיבים במיוחד. הם גם התאחדו ל- Bluetooth במהירות, “אומרת מכשירי מטבח ומנהלת מעבדת חדשנות, ניקול פפנטוניו, שממליצה עליהם להורים עסוקים שתמיד יש להם את הידיים מלאות או אפילו ללכת על חוף ים ומתאמנים ללא ידיים ללא ידיים.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

מסגרות הד של אמזון (Gen 2nd)

מסגרות הד (Gen 2nd)

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לאלקסה

יתרונות
 • עובד עם אלכסה ותומך ב- Google Assistant ו- Siri
 • נוח וקל משקל
 • מקרה יציב וקומפקטי
 • כולל כפתורים פיזיים על מקדשים ומשטח החלקה
 • דורש מטען ספציפי
 • אפשרויות עיצוב מוגבלות
 • ניתן לשפר את איכות השמע

אם אתה נאמן לאלכסה ונמצא בשוק משקפיים חכמים, המקצוענים שלנו ממליצים על צמד ה- Gen השני הזה מאמזון. אמנם אנו מאחלים שאלו הוצעו בסגנונות עיצוב אחרים, אך אתה מקבל את הבחירה בין משקפי שמש (מקוטבים ולא מקוטבים), עדשות סינון אור כחול או משקפי מרשם, כך שהם יעבדו כמעט לכל אחד. הכי טוב, אתה יכול בקש מאלכסה (או אפילו Google Assistant או Siri) לבצע שיחת טלפון, לשנות את השיר או לקרוא התראות חשובות. הבוחנים שלנו מצאו את אלה קלים ונוחים וסופר קלים להתקנה. אנחנו אוהבים שהזרועות דקות יותר משקפיים חכמים אחרים ושיש כפתורים פיזיים להדליק ולכבות את המשקפיים ולהתאים את עוצמת הקול.

“אם אתה כבר משתמש באלכסה, אלה קלים מאוד להוסיף למערכת שלך”, אומר בודק אחד. “הם מתחברים לטלפונים במהירות ומתנתקים מהאודיו באותה מהירות כשהם מוסרים ומונחים הפוכים. . כמעט שכחתי שלבשתי אותם!”אבל בעוד שהכפתורים והכרית החלקה היו ברובם אינטואיטיביים, הבוחן שלנו הרגיש שהפקודות יכולות להיות פשוטות יותר.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר עם המצלמה

. משקפיים 3

משקפיים 3

המשקפיים החכמים הטובים ביותר עם המצלמה

Snap Inc. משקפיים 3

יתרונות
 • תכונות חדשניות כמו הקלטת וידיאו 360/VR
 • קל להתקנה ולהשתמש בו
 • מצויד בצופה תלת -ממדי
 • אין אודיו מובנה למוזיקה או שיחות
 • יכול להיות לא נוח
 • מסגרת מתכת אוספת טביעות אצבעות
 • דורש אפליקציית Snapchat

המומחים שלנו אוהבים שהמשקפיים יכול לצלם תמונות וזיכרונות וידאו – כל עוד יש לך את אפליקציית Snapchat. הבוחנים שלנו מצאו שקל לייבא תוכן מהמשקפיים, להוריד אותו לאפליקציה ואז לשתף אותו עם חברים. .

רבים מהבוחנים שלנו מצאו שהקמת המשקפיים היו אינטואיטיביים והיה כיף להכין סרטונים עם המשקפיים, שמגיעים עם צופה תלת -ממדי שמביא תוכן לחיים ב- VR. “לקחתי כמה סרטונים ביום שמש בפארק, וכשצפתי בו דרך הצופה התלת -ממדי, הסרטונים נראים כל כך תוססים ועלולים. אני חושב שהמשקפיים והצופה התלת מימדי נהדרים לחייה מחדש של רגע “, אומרת קיארה באטלר, אנליסט ביקורות ביופי ובריאות. עם זאת, היא מציינת שעליך “לעצור לעתים קרובות למדי כדי להעלות את הזיכרונות לטלפון שלך כדי לנקות את הזיכרון של המשקפיים”, שיכול להיות טרחה, והמשקפיים יכולים להרגיש קצת גימיקים. “העובדה שהמשקפיים האלה יוצרים 360 סרטונים היא די עתידנית ובניגוד לסרטונים שיצרתי אי פעם, אבל זה מוצר נישה מאוד הדורש את סנאפצ’אט”, אומרת אווה בלייר, אנליסטית במכון לניקיון הבית הטוב.

משקפיים חכמים מסוגננים הטובים ביותר

מסגרות סאונדקור של אנקר

מסגרות Soundcore

משקפיים חכמים מסוגננים הטובים ביותר

מסגרות סאונדקור של אנקר

 • ניתן להתאמה אישית עם צורות וסגנונות עדשות שונות
 • די נוח וקל משקל
 • קל להתקנה
 • סביר
חסרונות
 • יכול להיות אינטואיטיבי יותר לשימוש
 • ניתן לשפר את איכות השמע

אנחנו אוהבים שתוכלו לקבל את מסגרות ה- Soundcore של אנקר בסגנונות מרובים והמסגרות הקדמיות ניתנות להחלפה! זה הופך אותם לאחד מה- משקפיים חכמים אטרקטיביים יותר וניתנים להתאמה אישית יותר ברשימה זו. המקצוענים שלנו מצאו שהמסגרות דקיקות למדי, מה שהופך את המשקפיים לנוחים וקלים. מרבית הבוחנים מצאו הגדרה והתחברות ל- Bluetooth כדי להיות רוח. “המשקפיים אינטואיטיביים. הם מתחברים אוטומטית כשאתה מניח אותם ומפסיק לנגן מוזיקה כשאתה מוריד אותם “, אומר בודק אחד.

בעוד שחלק מהבדקים ציינו שהצליל יכול ללכת לאיבוד ברחובות רועשים והרמקולים והבס יכולים להיות חזקים יותר, הם היו מרוצים מהפרופיל המסוגנן והפונקציונליות הפשוטה. . זה מוצר מדהים ועתידני שהוא די פשוט לתפוס “, אומר בודק אחד.

למה משמשים משקפיים חכמים והם שווים את זה?

Knk

משקפיים חכמים נראים כמו משקפיים מסורתיים, אך בניגוד למפרט רגיל, לבישים אלה יכולים להתחבר לסמארטפון שלך באמצעות Bluetooth או Wi-Fi כדי לספק תכונות כמו הזרמת שמע או לכידת תמונות ווידאו. לחלק מהמשקפיים החכמים יש אפילו תכונות AR המאפשרות לך לראות מעבר למסך שלפניך.

. רוב הזוגות שהצגנו מצוידים ביכולות שמע, כלומר אתה יכול להאזין למוזיקה שמושמעת דרך המשקפיים החכמים שלך תוך הצללת העיניים שלך מהשמש או אור כחול ממסך המחשב שלך. . אם אתה מישהו שמוצא אוזניות לא נוחות אחרי כמה שעות או שאתה אוהב להיות מסוגל לשמוע את הסביבה שלך בזמן ריצה או עובדים, משקפיים חכמים מציעים את הטוב משני העולמות. אבל אם אתם מתכננים להשתמש במשקפיים החכמים שלכם לשיחות טלפון, אנו ממליצים להיצמד לסביבה שקטה מכיוון שרעשי רוח ורקע נאספים בקלות מכיוון שמשקפיים חכמים חסרי בידוד רעש. אם המשקפיים החכמים שלך מגיעים עם מצלמות מובנות, ככל הנראה האיכות לא תשווה לזה של סמארטפון מודרני, אך המקצוענים שלנו כמו התכונה הזו מאפשרת לך לתפוס תוכן מנקודת מבט של עיניך, ולעתים קרובות, להעלות בקלות מדיה חברתית.

כיצד אנו בודקים משקפיים חכמים

Knk

. .

. . שמנו לב אם המשקפיים החכמים נדרשו מטען ספציפי או הגענו למארז טעינה אלחוטי. הערכנו גם עד כמה נוח כל זוג היה והאם העיצוב היה מלוטש או בולט, פקטור במשקל וברוב כל זוג. ניגנו מוזיקה דרך המשקפיים שלנו כדי להשוות בין איכות השמע, והתקשרנו לחברים ובני משפחה בזמן שהלכנו דרך Midtown NYC כדי להעריך את המיקרופונים והרמקולים המובנים. . לבסוף, הערכנו אם המשקפיים החכמים והבקרות שלהם הרגישו אינטואיטיביים וקלים לשימוש, והערכו פונקציות כמו להפעיל ולכבות אותן ולהתאים את הנפח.

למה לסמוך על משק בית טוב?

Knk

ביקורות מדיה וטכנולוגיה אנליסטית אוליביה ליפסקי מפקחת על בדיקות מוצרים ומכסה את הכל, החל מצרכנים טק ועד מכשירים ומכשירים חכמים, בריאות, בית וכושר. היא מכוסה אודיו לאורך השנים, כותבת על רמקולים חיצוניים, אוזניות אלחוטיות ואוזניות מבטלות רעש. היא ממשיכה להישאר בראש החידושים האחרונים בענף ומסייעת לקוראים לקבל החלטות קנייה טובות יותר על ידי בדיקה ובחינת הגאדג’טים הטובים ביותר שיפגעו בשוק. לאחרונה היא הובילה בדיקות משקפיים חכמים, מנסה כל זוג בנסיעות היומי שלה ברחבי ניו יורק.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לשנת 2023

.

זה לא מזמן שעצם המחשבה ללבוש מחשב על הפנים שלך נשמעה כמו פנטזיה עתידנית ומדענית, ממש שם עם מכוניות מעופפות. אבל בעוד שמכוניות מעופפות עדיין מעבר לתפיסת רוב בני התמותה, לעת עתה, מה שנקרא משקפיים חכמים כבר כאן.

משקפיים חכמים הם משקפי מחשב לבישים בעיקרם שמתפקדים בשלל דרכים, תלוי בסוג ובמטרה. לדגמים מסוימים, כמו גוגל גלאס, יש את היכולת להקרין ולהציב מידע על שדה הראייה של הלובש באמצעות תצוגת ראש שקופה או שכבת מציאות מוגברת. אחרים יכולים לצלם תמונות וסרטונים, להאזין למוזיקה באמצעות טכנולוגיית הכנת עצם, להתחבר למדיה חברתית או לגשת לעוזרים וירטואליים. בנוסף, תלוי בדגם, משקפיים חכמים יכולים לפעול באמצעות פקודות קוליות ללא ידיים, כפתורי מגע או שילוב של שניהם.

אבל משקפיים חכמים הם גם טכנולוגיה חדשה יחסית. למי שאינו מוכר ומחפשים לטבול את אצבעותיהם ברעיון של מחשבים לבישים, זה יכול להיות מרתיע להבין איזה הצמד הנכון עבורך. או כמו המתנות הטכנולוגיות הטובות ביותר, הן עשויות להיות נהדרות למישהו שאתה אוהב. אז ריכזנו רשימה של חמשת המשקפיים החכמים הטובים ביותר הקיימים כיום, כך שתוכלו להיות ריבוי משימות כמו מקצוען תוך זמן קצר!

הכי טוב בסך הכל: צמד משקפיים 2
הכי טוב לאודיו ווידאו: משקפי מצלמה של IVue Vista HD
הכי טוב למוזיקה: מסגרות Bose
הכי טוב למדיה החברתית: סיפורי ריי-באן משקפי שמש חכמים

הכי טוב לגיימרים:

איך בחרנו את המשקפיים החכמים הטובים ביותר

מכיוון שמשקפיים חכמים הם טכנולוגיה מתקרבת, לא היינו צריכים לסרוק את האינטרנט כדי יותר מדי מוצרים שיציעו רשימה מקיפה. אפילו גוגל גלאס, אחד מזוגות הצרכנים הראשונים של משקפיים חכמים, כבר לא זמין מסחרית כמוצר קמעונאי. ככאלה, צמצמנו את הרשימה על ידי בחירת מבחר של משקפיים חכמים המריצים את הסולם עד לפונקציונליות. בין אם המטרה שלך היא פשוט להאזין למוזיקה או להקליט שמע ווידאו לתכונות מסובכות יותר כמו שילוב מדיה חברתית או סיוע וירטואלי, סיקרנו את כל הבסיסים שלנו.

בדקנו גם תכונות כמו חיי סוללה, אם כי מרבית המשקפיים החכמים הטובים ביותר בשוק עדיין מוגבלים בתפקיד זה. נוחות ועיצוב היו היבטים אחרים שכיבדנו בהם, מכיוון שכמה דגמים נוטים להיות כבדים ומגושמים יותר, במיוחד כשאתה עובר משקפיים חכמים ליותר אוזניות בסגנון מציאות מדומה. . חקור עולמות חדשים עם משחקי ה- VR הטובים ביותר.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר: ביקורות והמלצות

הכי טוב בסך הכל: צמד משקפיים 2

. לְצַלֵם

מדוע זה עשה את החיתוך: .

מפרט:
טכנולוגיית קישוריות: יו אס בי
מהירות לכידת תמונה: 60 פריימים לשנייה
מִשׁקָל: 9.9 אונקיות


– לוקח ומסנכרן מעל 70 סרטונים

חסרונות:
– עדשות אינן פוטכרומיות
– אורך וידאו מקסימלי רק 30 שניות

עם שתי מצלמות לשלושה ממדים, Snap Spectacles 2 משקפיים חכמים עוצבו בהשראה מהעין האנושית אך מופעלים על ידי הדמיון שלך. צילם תמונות או סרטונים של HD מנקודת המבט שלך עם לחיצה מהירה של כפתור. לדוגמה, כדי להתחיל להקליט סרטון של 10 שניות, פשוט לחץ על הכפתור, או לחץ עליו שוב כדי להמשיך להקליט למשך 10 שניות נוספות למשך עד 30 שניות סה”כ של הווידיאו-עם מקסימום 70 סרטונים בתשלום יחיד.

אתה יכול לסנכרן באופן אלחוטי עם Snapchat כדי להציג או להתאים אישית את הזיכרונות המועדפים עליך כאשר הם מחוברים לסמארטפון. לחלופין, ייצא את הצילומים המועדפים עליך לגליל המצלמה של הטלפון שלך בפורמטים שונים, כולל מעגלי, מסך רחב, אנכי, ריבוע ועוד, ושתף בפלטפורמה המועדפת עליך. הפעלה מכל מקום עם מארז הטעינה הכלול, שיכול לאחסן עד ארבעה חיובים בכל פעם. .

לבסוף, המשקפיים עמידים במים, כך שתוכלו אפילו לצלם תמונות או סרטונים מתחת למים רדודים. עם זאת, חלק מהמשתמשים היו מאוכזבים במקצת מכך שהעדשות אינן פוטו -כרומיות ולא ניתן להשתמש בהן בתוך הבית מכיוון שהן תוכננו אך ורק לשימוש בחוץ.

הכי טוב לאודיו ווידאו: משקפי מצלמה של IVue Vista HD

. ivue

.

מפרט:
טכנולוגיית קישוריות: יו אס בי
מהירות לכידת תמונה:
מִשׁקָל: 10.2 אונקיות

יתרונות:
– רזולוציית וידיאו Ultra 4K
– רשומות וידאו ב -120 פריימים בשנייה
-IP44 עמיד במים

חסרונות:
– מיקרופון מרים רעשי רוח
– לא ניתן לשקוע

לצלם בקלות וידאו Ultra 4K HD מנקודת המבט שלך עם משקפי מצלמה של Ivue Vista HD, המשקפיים החכמים הטובים ביותר לאודיו ווידאו שיכולים להקליט וידאו ב -120 פריימים לשנייה לצילומי וידיאו נוזלים וקטעי וידיאו חלקים. . בנוסף לאורות המחוון, המשקפיים מספקים התראות רטט בעת צילום תמונות או כשאתה מתחיל או הפסק להקליט לקבלת קלות שימוש נוספת. באופן דומה, מסגרות הפולימר הקלות והעמידות מתאימות לרוב גדלי הראש בנוחות, עם עדשות גוון אפור מקוטבות באיכות גבוהה.

העיצוב המדורג העמיד למים IP44 בנוי בחוזקה עם אטמים המכסים את הנמלים, מה שהופך אותם לעמידים בפני גשם קל, זיעה ואבק. עם זאת, בניגוד לדגמים מסוימים, משקפיים חכמים אלה לא יכולים להיות שקועים במלואם לצלם תמונות וסרטונים מתחת למים. באופן דומה, למרות שהמיקרופון ממוקם אסטרטגית כדי למנוע רעש רוח, הוא עדיין עשוי להרים אותו כאשר משתמשים בו במצבים מסוימים, כמו רכיבה על אופניים, למשל.

הכי טוב למוזיקה: מסגרות Bose

משקפי שמש עם פסקול. Bose

מדוע זה עשה את החיתוך: .

מפרט:
טכנולוגיית קישוריות: אַלחוּט
מהירות לכידת תמונה: N/a
מִשׁקָל: .

יתרונות:

– מיקרופון משולב לשיחות ועוזר וירטואלי
– חוסם עד 99 אחוז מקרני UV


– בקרת נפח מאתגרת לשימוש
– זקוק לכבל טעינה מיוחד

תיהנו מצליל עשיר ומעציב ללא צורך באוזניות או אוזניות עם מסגרות BOSE. . האודיו בסגנון האוזן הפתוח מאפשר לך להאזין למוזיקה תוך שמירה על סביבתך, ובכל זאת אחרים סביבך ישמעו כמעט כלום.

מאפיין נהדר נוסף הוא המיקרופון המשולב, המאפשר שיחות ברורות וגישה לעוזר הווירטואלי של הטלפון שלך. אתה יכול גם להוריד את אפליקציית Bose Connect, המספקת גישה להגדרות בהתאמה אישית, טיפים, תכונות חדשות, קישוריות Bluetooth לזיווג קל, עדכונים ועוד. אבל אפילו עם כל המפרט הטכנולוגי הללו, משקפי השמש עדיין משרתים את מטרתם העיקרית: חסימת עד 99 אחוזים מקרני UVA ו- UVB.

חלק מהמשתמשים קיננו על היעדר בקרת נפח והתלוננו שזה יכול להיות כאב לדוג את הטלפון שלך מהתיק שלך כדי להעלות או להוריד את הנפח. המשקפיים החכמים אכן מגיעים עם בקרת עוצמת עוצמת עוצמת עוצמת “לחץ על והפנה”, כך שכל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור על המסגרות שלכם ולהסתכל שמאלה או ימינה, אך לא ברור אם התכונה הזו נוספה מאוחר יותר.

הכי טוב למדיה החברתית: סיפורי ריי-באן משקפי שמש חכמים

שילוב חלק. ריי באן

קרני-איסורים אלה הם המשקפיים החכמים הטובים ביותר למדיה החברתית מכיוון שתוכלו להאזין למוזיקה, לקחת שיחות, לתפוס את העולם סביבכם עם תמונות ווידאו ואז לשתף אותה בחשבונות הפייסבוק, האינסטגרם או WhatsApp שלכם.


טכנולוגיית קישוריות: בלוטות
30 פריימים בשנייה
מִשׁקָל: 49.

יתרונות:

– מצלמה כפולה של 5 מגה פיקסל
-משטח מגע היפר מגיב


– צילום וידאו מוגדר על יחס גובה 1: 1
– חשבון פייסבוק נדרש

. בעזרת עוזרת בקרת הקול של פייסבוק, תוכלו לצלם תמונות וסרטונים ללא ידיים ולהישאר שקועים ברגע רק באומרו, “היי פייסבוק!”מצלמות כפולות 5MP הסתגלו אוטומטית לאור סביבך כדי לספק תמונות ברזולוציה גבוהה ווידאו איכותי. . . בנוסף, משטח המגע ההיפר-מגיב מספק דרך פשוטה נוספת לאפשר לך להעלות את עוצמת הקול או לדלג על הרצועה המועדפת עליך.

אתה יכול גם ליצור ולשתף תוכן ייחודי ישירות לאינסטגרם, לפייסבוק ול- WhatsApp על ידי ייבוא, צפייה וניהול התמונות והסרטונים שלך כבר מהמשקפיים החכמים. עם זאת, יש לציין כי נדרש חשבון פייסבוק להגדרת. ולמרבה למרבה הצער, יחס הגובה של 1: 1 מקשה על העלאת תוכן לפלטפורמות אחרות כמו YouTube או פלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

הכי טוב עם עוזר דיגיטלי:

מסייע כמעט הכל. הֵד

מדוע זה עשה את החיתוך: לגשת לכל מה שאלכסה יכולה לעשות עם מכשירי דרגה של Amazon Echo פופולריים, אך מהנוחות של משקפיים חכמים שנחים בנוחות על הפנים שלך.

מפרט:
טכנולוגיית קישוריות: בלוטות
מהירות לכידת תמונה:
מִשׁקָל: 31 גרם

יתרונות:
-פקדי קולית של Alexa ללא ידיים
– מסגרות קלות ונוחות

חסרונות:

– מסגרות עשויות להיות גדולות מדי לפרצופים קטנים

מסגרות Echo, מיועדות למגזרי ריבוי משימות, מספקים גישה ללא ידיים לעוזר הווירטואלי של אמזון אלכסה, כך שתוכלו להישאר פרודוקטיביים ומאורגנים ולהתמקד במה שהכי חשוב שהופך אותו לבחירה שלנו עבור המשקפיים החכמים הטובים ביותר עם עוזר דיגיטלי. בעזרת משקפיים חכמים אלה, אתה יכול לבצע שיחות, להגדיר תזכורות, להרכיב רשימות מטלות, להשיג את החדשות, לשלוט בבית החכם שלך ולהאזין לפודקאסטים, ספרי שמע ועוד. אלכסה מספקת את אותו הסיוע הווירטואלי הגדול שנמצא במכשירים ברחבי הבית שלך במכשיר לביש.

משקפיים אלה היו מכילים מבנה קל ונוח, תוכננו ללבוש של כל היום. חיי הסוללה מספקים שעתיים של זמן דיבור, אינטראקציות של אלקסה והפעלת מדיה במהלך יום של 14 שעות, או עד ארבע שעות של האזנה ללא הפסקה בתשלום מלא. מכיוון ששני משתמשים אינם דומים, הם גם זמינים במסגרות מוכנות למרשם, משקפי שמש מגנה על UV מקוטבים או עדשות סינון אור כחול.

אודיו פתוח מכוון צליל לאוזניים שלך תוך התאמה אוטומטית של עוצמת הקול בהתאם לרמת הרעש של הסביבה שלך. עם זאת, לרוע המזל לקוחות רבים מצאו כי איכות השמע הייתה חסרה כשמנגנים מוסיקה, בפרט. סוגיה נוספת היא שהמסגרות הללו פועלות בגדול, כך שאם יש לך פנים או תכונות קטנות, אתה עלול למצוא את המשקפיים מחליקים על האף שלך.

הכי טוב לגיימרים: משקפיים חכמים של Razer Anzu

דרך חכמה ונוחה לגיימרים להפחית את מאמץ העיניים, אפילו במהלך מפגשי כל הלילה תחרותיים.

מפרט:
בלוטות
מהירות לכידת תמונה: N/a
מִשׁקָל: 45.3 גרם

– שמע חביון נמוך עם המיקרופון

חסרונות:
-איכות הרמקול פחות-אידיאלית

בוהה במוניטור גיימינג גדול ומואר יכול להיות רצח מוחלט בעיניים, במיוחד אם אתה מסוג הגיימר הארדקור שמסרב להבהב כשהפעולה מתחילה. משקפיים חכמים של Razer Anzu ישמרו על מאמץ עיניים במפרץ בכל מפגש משחק.

. עדשות מקוטבות פועלות כדי לשמור על עיניכם בטוחים בתוך הבית, עם הגנה על 99 אחוז UVA ו- UVB. . אתה יכול אפילו לשלוט על נפח, לשחק או להשהות מדיה, ואפילו לנהל שיחות נכנסות באמצעות בקרות מגע או קוליות. . Razer Anzu נהדר לדיבור מקוון או תקשורת עם הצוות מעל זום, אך לא נמליץ לך להשתמש בהם כדי להקשיב ל’דרך Abbey Road.המחיר גם תחרותי למדי.

דברים שיש לקחת בחשבון לפני קונים משקפיים חכמים

אם אתה שוקל זוג משקפיים חכמים, החדשות הטובות הן שדי קל לקבוע איזה סוג הכי מתאים לך. השאלה הבסיסית שאתה צריך לשאול את עצמך היא, מה הפונקציה העיקרית שתרצה זוג משקפיים חכמים שיבצעו? לדוגמה, האם אתה בעיקר מתכנן להאזין למוזיקה? או אולי אתה מסוקרן מתכונות כמו הקלטת תמונות והקלטת וידאו ללא ידיים שלוכדים רגעים ממש מנקודת המבט שלך.

מצד שני, אם אתה יותר סוג מקצועי תוך כדי תנועה, אתה עשוי להעדיף משקפיים חכמים עם יכולות עוזרות וירטואליות שנבנו ממש, כך שרשימת לוח השנה והמטלות שלך לעולם לא רחוקים מהצליל של הקול שלך. לבסוף, כמובן, בעידן המשפיעים, מי שאובססיבי במדיה החברתית עשוי להעדיף משקפיים חכמים עם שילוב על הפלטפורמות המועדפות עליך כמו פייסבוק, אינסטגרם, סנאפצ’אט ועוד.

. לרוב המשקפיים החכמים הטובים ביותר שנמצאים כיום בשוק יש נקודת מחיר דומה יחסית, כאשר לרוב הדגמים נעים בין 150 ל -300 דולר, תלוי באילו תכונות הם תומכים. ואם לא קונים לעצמכם, הם גם עושים מתנה נהדרת לחברים ובני משפחה אובססיביים טכנולוגיים!

שאלות נפוצות

ש: מה חיי הסוללה של משקפיים חכמים?

רוב המשקפיים החכמים תוכננו לשימוש כל היום. . כיוון שכך, מרבית המשקפיים החכמים יכולים להחזיק מעמד בין שעתיים לשש שעות של שימוש לסירוגין, תלוי במודל ובפונקציונליות שהם משמשים בהם.

ש: האם משקפיים חכמים בטוחים?

. לרוע המזל, הדבר עלול להגביר את הסכנה לובשים ואחרים, במיוחד אם משתמשים בהם בזמן הנהיגה. בנוסף, שימוש ממושך עלול לגרום לבעיות קלות כמו כאבי ראש, לחץ בעיניים, בעיות במיקוד וקשיים בקריאת טקסט.

ש: מה ההבדל בין AR ל- VR?

ההבחנות בין VR ל- AR – או מציאות מוגברת ומציאות מדומה – מרתיקות את החוויה הכוללת והמכשירים שהם דורשים. . .

מחשבות סופיות

. . למרות שזה לא מספק מהירות מסגרת גבוהה כמו כמה דגמים אחרים, היכולת לצלם מתחת למים היא תכונה מספיק מסודרת כדי להבדיל אותה. עם זאת, אם אתה מחפש תכונות בסיסיות יותר, כמו האזנה למוזיקה, אתה באמת לא יכול לנצח את מסגרות Bose.

פוסט זה נוצר על ידי צוות עריכה שאינו News ב- Resurente Media, הבעלים של Futurism. .