מגילות אלדר 6 השערות תאריך שחרור, טריילר והגדרה | PCGAMESN, The Elder Scrolls 6 השערות תאריך שחרור, מיקום ועוד | העומס

0

לגבי High Rock, ובכן, השטח של הטריילר היחיד למשחק בהחלט כולל אזורים גבוהים עם תצורות סלע. אבל מלבד זאת, לסטארפילד היה גם טיזר קטן לגלילות הזקנים 6 בקרוואן, עם מתווה של מפה של סלע גבוה בתוך תא הטייס של חללית, כפי שמברר על ידי U/Fair_Industry7328 ב- Elder Scrolls subredditdit.

מגילות אלדר 6 ספקולציות תאריך שחרור, טריילר והגדרה

אנו יודעים בוודאות שתאריך השחרור של Scrolls 6 Elder נמצא עדיין כמה שנים, אבל יש לנו חשיפות רשמיות, טריילר ועוד לשערות.

The Elder Scrolls 6 תאריך שחרור: צילום של כמה הרים מהטריילר TES6

פורסם: 6 בספטמבר 2023

מתי מגילות הזקנים 6 החוצה? סוף סוף יש לנו מבט הרשמי הראשון שלנו על המשחק באדיבות קרוואן טיזר קצר. הסרטון נפתח עם המוטיב המוזיקלי הקלאסי מהסדרה וצילום פנוי של כמה הרים לפני מופיע הלוגו, ומאשר כי ה- Elder Scrolls 6 הוא אמיתי, לפחות.

יכולנו להיות מפונקים על ידי משחקים מצוינים בסדרה, אבל למען האמת, אנו מוכנים לצלול חזרה ליקום של אלדר גלגלים – הם עדיין כמה ממשחקי המחשב הטובים ביותר שיצרו אי פעם, ואנחנו מקווים כי הזקן הזה מגילות 6 יבואו בעקבותיה. מנהל בת’סדה, טוד האוורד.”הנה כל מה שאנחנו יודעים על , כולל ההגדרה הפוטנציאלית שלה, תכונות המשחק והציפיות למועד זה יגיע.

מגילות אלדר 6 ספקולציות תאריך שחרור

תאריך השחרור של Elder Scrolls 6 צפוי לנחות לא מוקדם יותר מ- 2026 עבור קונסולות X/S של מחשב אישי ו- Xbox, על פי עורך דין המייצג את מיקרוסופט במהלך הדיון ב- FTC בנוגע לרכישת החברה של Activision Blizzard.

. .

כאשר המוקד השנה של בת’סדה הועמד לפגיעה בתאריך השחרור של סטארפילד, זה לא הפתיע כאשר באוגוסט 2023, פיט היינס אישר כי אלדר מגילות 6 עדיין “בפיתוח מוקדם.”

מגילות אלדר 6 טריילר

לפני שאנחנו מפצחים עם כל החדשות והשמועות העסיסיות, הנה הטריילר The Elder Scrolls 6. .

מגילות אלדר 6 חדשות

הדו”ח האחרון שיש לנו ב- Elder Scrolls 6 הוא שהמשחק נמצא כעת במה שראש ההוצאה של בת’סדה, פיט היינס, קורא “פיתוח מוקדם.”

אנו מודעים לכך שיוטובר שירלי קארי, הידועה יותר בשם ‘Skyrim Grantma’, תהיה NPC במגילות הזקנים 6. . לגבי NPCs אחרים, יתכן שיהיה מחווה למעריץ לגלולי זקנים שחלומו היה אמור להופיע בסקירים.

. אז יש לך את זה, הגילוי לא בהכרח מספר לנו דבר על הייצור של סרט ההמשך של Skyrim, רק שבתסדה חולה עד מוות של שדה את השאלה.

הזקנים מגילה 6 ספקולציות של תאריך שחרור ושמועות: צילום של מפה דו מימדית של תמריאל, וכל אזוריו

מגילות אלדר 6 מיקום

כשרואים את טריילר ההכרזה של Elder Scrolls 6, ישנם שני מיקומי מגילות זקנים שעשויים בהחלט לחשוף: High Rock ו- Hammerfell. למה? הרים, אזורים גדולים של קו חוף ונופים יבשים וצחיחים.

אבל עד שבתסדה תחשוף יותר, איננו יודעים מה תהיה הגדרת ה- Elder Scrolls 6. הערכים המספרים האחרונים לסדרה דבקו בעיקר באזור אחד, אך בהתחשב ברעיונות השאפתניים שנכנסים למשחק, The Elder Scrolls 5 עשוי לראות אותנו נוסעים לאזורים מרובים. אנו עשויים אפילו לראות יבשת שלמה, The Elder Scrolls Style Online.

היו כמה ספקולציות כי The Elder Scrolls 6 Training Trainer לא בהכרח שיקף תפאורה במשחק ופשוט נועד להגדיר את הטון. .

הניחוש הטוב ביותר שלנו הוא Hammerfell, וזה בגלל ציוץ שפורסם בסוף 2020. זה הראה מפה של Skyrim עם המילים “תעתיק את העבר ומפה את העתיד”. הפנייה צולבת עם כל מפת תמריאל, אנו יכולים לראות שלמרות שגבולות סיירודיל (התפאורה לגלילי הזקן 4: שכחה) ורוק גבוה (ארץ האלפים הגבוהים) מוצגים, הם הרבה מוסתר יותר מאזור האמרפל מדרום -מערב.

ל- Hammerfell, ביתם של ה- RedGuards, יש גם עיגול לבן, שיכול להיות אינדיקציה טובה לכך שאנו הולכים למשחק הגלגלים הבא של Elder Elder. זה תומך בקטעים מהטריילר שהוזכר קודם לכן, כאשר האזור הוא הררי. עם זאת, יש גם ספקולציות כי ציוץ זה מתייחס להרחבה אפשרית למגילות הזקנים: מקוון אך דבר לא אושר עד כה.

ה- Elder Scrolls 6 השערות תאריך שחרור ושמועות: שלושה אנשים מסתכלים על טבלת מפות

מגילות זקנים 6 מירוצים

אם Scrolls The Elder 6 אכן הולך לאנשהו חדש לחלוטין, אולי נראה כמה מירוצים חדשים שנוספו לפורמולה, עם סגנונות אגדות ומשחקים חדשים לגמרי כדי להתמודד איתם.

עם זאת, לא נוספו מירוצים חדשים ל- Skyrim, כך שסביר להניח שנראה כמה מינים או מירוצים חדשים אם הזקן יגלה 6 נדבק לתמריאל. עם זאת, אלפי הים – הידועים גם בשם Maormer – אכן מופיעים במגילות Elder Online, כך שאולי הם יוכלו לחזור בכניסה ראשית ממוספרת לסדרה.

הזקנים מגילה 6 השערות תאריך שחרור ושמועות: ויסטה המציגה נהר המתפתל במישור פתוח

מגילות אלדר 6 סיפור

אחד הדברים שמבדילים את Skyrim משאר הסדרה הוא הנרטיב המורכב שלה מלא בתככים פוליטיים. התפקיד שלך במלחמת האזרחים של המשחק מחליט על גורלו של ממלכה מוטרדת רק חלק נומינלי מהאימפריה. הנה מקווה ש- Alder Scrolls 6 סיפור לוקח את הדברים לרמה חדשה.

בעוד ש- Elder Scrolls 6 סיפור, במידה מסוימת, תלוי בתפאורה ובהיסטוריה שלו, בתקווה, הנרטיב של המשחק יתאים לאמביציה שנכנסת למשחק בשלבים המוקדמים שלו.

זה כל מה שאנחנו יודעים על תאריך השחרור של The Elder Scrolls 6. .

יש לנו גם מדריכים שאליו הרקע של סטארפילד הכי טוב עבורך ולכל משימות סטארפילד. מעבר לאילן היוחסין של המפתח, קשה שלא לחשוב שלכל מה שהם מוציאים יש פוטנציאל להיות אחד ממשחקי ה- RPG הטובים ביותר שנעשו אי פעם.

פול קלי סופר מדריכים ב- PCGamesn, PK נמצא בדרך כלל מחכה לטיימר ההתאמה בליגת האגדות, מסתובב סביב בית מרזח בשער 3 של בולדור, או נלחם בדרכו במערכות המיושבות בסטארפילד. . טוב חמאה גובה מחיר כבד, כזה שהוא מוכן לשלם.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

ה- Elder Scrolls 6 השערות, מיקום, מיקום ועוד

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ה- Elder Scrolls 6 תאריך שחרור כאשר המשך זה לאחד המשחקים הגדולים בכל הזמנים מגיע סוף סוף.

The Elder Scrolls 6 תאריך שחרור: נוף הוצג ב- Elder Scrolls 6 טריילר הכרזה

פורסם: 30 ביוני, 2023

מתי תאריך השחרור של מגילות הזקן 6? עבר הרבה יותר מעשור מאז יציאתו של Skyrim, הכותרת הגדולה ביותר בסדרה (וכן, אנחנו מתכוונים לתאריך השחרור המקורי ולא לשחרור מחדש), אז אנו מקווים לראות עוד על סרט ההמשך בקרוב.

זה בטח לחץ רב עבור הקבוצה באולפני המשחקים של בת’סדה לעקוב אחר אחד המשחקים הטובים בכל הזמנים, אבל יש לנו הרבה אמון שתואר ה- Elder Scrolls הקרוב יהיה אחד ממשחקי ה- Xbox RPG הטובים ביותר שיש זמינים. אולם לעת עתה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הפרק הבא בסדרת Scrolls Elder.

Scrolls Elder 6 ספקולציות תאריך שחרור

תאריך השחרור של Elder Scrolls 6 צפוי להגיע בשנת 2028 למוקדמות המוקדמות ביותר ב- Xbox ו- PC. זה לדברי ראש ה- Xbox פיל ספנסר, שטען בשנת 2023 במהלך מאבק החצר של מיקרוסופט עם ה- FTC כי TES 6 הוא “עד כה” ו”משחק שנמצא כמו חמש שנים פלוס משם “.

עם זאת, במהלך אותו קרב בית משפט, עורך דינו של מיקרוסופט קובע כי מגילות 6 של זקנים מיועדים לחלון שחרור של 2026, על פי סיקור המקרה של verge על המקרה. אנו מאמינים שזו טעות פשוטה, מכיוון שהיא סותרת את הצהרתו של פיל ספנסר.

המשחק נראה רחוק כל כך עד שספנסר אפילו לא יכול היה לומר על אילו מערכות קונסולה הוא ישיק, מכיוון שהוא אולי לא יהיה מוכן עד הדור אחרי סדרת Xbox X ו- S. הדור הבא של הקונסולות צפוי להגיע בשנת 2027 או 2028. אנחנו לא יודעים עליך, אבל ה- Elder Scrolls 6 יהפוך את כותרת ההשקה למדי עבור חומרת Xbox חדשה, אתה לא חושב?

. בראיון לשנת 2021 עם הטלגרף, ראש בת’סדה, טוד האוורד, אמר שהמשחק עדיין נמצא בשלב ‘עיצוב’. אנו גם יודעים שהמשחק ככל הנראה עדיין בהפקה מקדימה בזכות פרופיל הלינקדאין של העובד. פאני מאנסט, מנהלת משאבי אנוש באולפן, קובעת כי אולפני המשחקים של בת’סדה עדיין נמצאים ב”קדם לייצור “על ה- Elder Scrolls VI”, החל מהפעם האחרונה שהם עדכנו את תיק העבודות שלהם בינואר 2023.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

לא סביר שבתסדה תסתובב במלוא. מכיוון שלא ראינו מידע רב על מגילות אלדר 6 מאז הטריילר של ההכרזה בשנת 2018, בת’סדה לא מוכנה להשוויץ יותר מהמשחק עד שהוא קרוב לשחרור.

אמנם זה בהחלט יפגע בפלטפורמות ה- Xbox ו- PC. הסבירות היא שזה יהיה קונסולה מלאה בלעדית עבור Xbox, בדומה לסטארפילד.

המיקום של Scrolls 6 Elder צפוי להיות Hammerfell, על סמך כמה מתגרים מאולפני המשחקים בת’סדה.

. ההערכה היא כי הנר שמעל המפה מתיישר עם שטח, ומפנה לסטארפילד. הציוץ גם מבקש מהשחקנים “לתמלל את העבר ולמפות את העתיד”, ומכיוון שהמרפל נבדק במשחקים קודמים, זה יכול להיות ‘העבר’ שהוזכר בציוץ.

The Elder Scrolls 6 תאריך יציאה: ציוץ חוגג את השנה החדשה 2021 מחשבון טוויטר של אלדר גלילה עם מפה של תמריאל ושלושה נרות

לגבי High Rock, ובכן, השטח של הטריילר היחיד למשחק בהחלט כולל אזורים גבוהים עם תצורות סלע. אבל מלבד זאת, לסטארפילד היה גם טיזר קטן לגלילות הזקנים 6 בקרוואן, עם מתווה של מפה של סלע גבוה בתוך תא הטייס של חללית, כפי שמברר על ידי U/Fair_Industry7328 ב- Elder Scrolls subredditdit.

מתוך מעט מידע שיש לנו עד כה, זה יכול להיות אפילו שני המיקומים המבוססים על הקנטות, משחקי אולפני Bethesda Game הם הרבה יותר גדולים עכשיו מאשר כאשר שוחרר Skyrim. עד שנקבל שם רשמי של המשחק כמו Skyrim לפניו או אישור מאולפני המשחקים של בת’סדה, זה ניחוש של מישהו היכן יתקיים משחק הגלולים הבא של Elder Scrolls.

הזקן מגלגל 6 ספקולציות סיפור

. עם זאת, בגלל ההצלחה של Skyrim, סביר להניח שנראה סיפור אחר העוקב אחר נרטיב פוליטי עמוק בתוך תפאורה פנטזיה, עם הדמות שלך במרכז הכל.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מכיוון שההימור כבר גבוה יותר, בזכות הפופולריות של הסדרה מאז יציאתו של Skyrim, אולפני Game Bethesda ככל הנראה משקיעים הרבה זמן ומאמץ לוודא שמדובר בסרט המשך מצליח. וכיוון שהסיפור המרכזי הוא גורם מניע בכל משחק RPG, אנו מצפים שעלילת הגלגלים הזקנים 6, הן בסיפור העיקרי והן בתוכן הצדדי, תהיה מרשימה מאוד.

הזקן מגלגל 6 ספקולציות מירוצים

אם Scrolls 6 Elder 6 חוזר להמרפל או High Rock עבור הפרק הבא בסדרה, אין זה סביר כי כל מירוצים חדשים יוכנסו בגלל שפת תמריאל. עם זאת, אם המשחק מחליט לקחת אותנו לאנשהו לא מוכר, אתה בהחלט יכול לראות כמה מירוצים חדשים שאתה יכול לשחק כמו.

לעת עתה, מכיוון שסקירים החליטה להשתמש רק במירוצים קיימים בסדרת הגלילות של Elder, והקניטורים שמצביעים על מיקום ישן בו נעשה שימוש, אנו לא מצפים שמירוצים חדשים יגיעו. אני מקווה שנקבל אישור על זה מוקדם יותר ולא במאוחר.

מה יכולנו לראות מהמשחקים של הזקן Scrolls 6?

למרות שעדיין לא ראינו משחק כלשהו מאולפני המשחקים של בת’סדה, אנו יכולים לצפות לשיפורים על פני הלוח מאז יציאתו של Skyrim Game בסדרה בשנת 2011.

ראשית, אנו יכולים לצפות בלחימה טובה יותר ולילחם במשחקים בסך הכל. בעוד ש- Skyrim היה משחק יוצא דופן, אין בו מערכות קרב מתגרה הטובות ביותר ולכן שדרוג שיציע יותר קרב ושערות איות מעמיקים יותר, וזה יהיה פלוס ענק.

אנו מצפים גם שינויים ושיפורים במערכות היחסים בינך לבין ה- NPCs, אזור גדול יותר לחקור עם נקודות עניין חדשות שונות, הזדמנויות מרגשות לבנות בית משלך ועוד. אז בעצם אנו מקווים לסקירים גדולים וטובים יותר, שלא אמורים להיות מפתיעים מדי.

זה כל מה שאנחנו יודעים על תאריך השחרור של Elder Scrolls 6, שלצערנו עדיין אין הרבה ראיות מוצקות. ובהתחשב בהיסטוריה של תאריך השחרור של סטארפילד, זה יכול להיות זמן מה עד שיהיה לנו תאריך השקה מאושר והמשחק הופך לאחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים או משחקי ה- Xbox הטובים ביותר.

עוד מה- Loadout

עצמי של Callum אם הוא לא מתנדנד לגבי ספיידרמן 2 של מארוול, נופל לכמה מהקרב רויאלס הטוב ביותר כמו פורטניט, או צופה בטריילר Mortal Kombat 1 שוב ושוב, ניתן למצוא את Callum שמשחק די או יותר כל ז’אנר של משחק במשחק מתג PS5, Xbox או Nintendo.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.