7 דמויות חדשות שיוצגו בסלייר שדים עונה 3, עונה 3 של שד סלייר: כל מה שאנחנו יודעים עד כה

0

, קוטל שדים המעריצים מחכים בשקיקה לשחרור קשת הכפר החרב -סמית ‘הקרוב. הקשת הקרובה תציג קבוצה של דמויות חדשות ותציג כמה שהקניטו בעונות הקודמות של הסדרה.

, המעריצים מחכים בשקיקה לשחרור קשת הכפר החרב -סמית ‘הקרוב. הקשת הקרובה תציג קבוצה של דמויות חדשות ותציג כמה שהקניטו בעונות הקודמות של הסדרה.

קוטל שדים.

.

דמויות שיוצגו בקשת הכפר Swordsmith הקרוב

אני מנחש שהנטנגו יהיו 7 שחקני קול שונים OMG זה יהיה פרוע

האנטנגו הוא אחד האנטגוניסטים העיקריים של קשת הכפר Swordsmith ב קוטל שדים. Hantengu הוא שד הירח העליון 4 שהראה כמה יכולות מרשימות במנגה. .

אמנות שד הדם של האנטנגו מאפשרת לרגשותיו להתבטא בצורות פיזיות כך שלכל שיבוט יש יכולות ייחודיות.

2) Gyokko

תוצאות דירוג שדים קני

#11 Gyokko – 126 קולות

10:15 בבוקר · 13 ביוני, 2020

Gyokko הוא עוד אנטגוניסט בקשת הכפר Swordsmith. .

השד הציג את היכולת לטלפורט לסירים שונים המונחים סביבו. . .

3) קוטסו

ולבסוף @EliseMeggie כ- Kotetsu. אתה צריך שחקן שיכול לנגן על הילד הנלהב המוביל ומשמעותו היטב. .

Kotetsu הוא ילד צעיר מכפר SwordSmith. הוא לובש יוקאטה מפוספסת ויש לו שיער שחור לא מרוצה שקשור לפוני נמוך. אבותיו בנו את האפס מסוג Yoriichi, שהיא מכונה מכנית שנבנתה לשכפול תנועות של חרב אגדי.

Muichiro ו- Tanjiro השתמשו במכונה כדי להכשיר ולשכלל את כישורי חרבותיהם. .

קוטל שדים. עם זאת, לא ניתן לו מספיק זמן למסך כדי להציג אותו כראוי.

החרב היה אחראי על יצירת בלדה של אינוסוקה במהלך העונה הראשונה. .

5) ג’ניה שינזוגאווה

! 🙂

מעריצי Slayer Demon, בואו נראה את הילד הזוהר הזה קצת אהבה, זרוק את ה- GIF האהוב עליך מהאנימה בתגובות!

ג’ניה הייתה דמות נוספת שהוצגה במהלך הבחירה הסופית במהלך העונה הראשונה של . עם זאת, לא נחשף מידע על דמות זו.

. עוד נחשף שהוא אחיו של אחד החשירים בחיל השדים סלייר.

6) מיצורי קנורוג’י

♡ הילדה שלי, מיצורי קנורוג’י ♡

. אף על פי ששמה הוצג, אף אחת מהיכולות שלה לא נחשפה.

. .

יום הולדת שמח למויצ’ירו טוקיטו !

ערפל האשירה בקושי קיבלה זמן מסך במהלך העונה הראשונה. עם זאת, קשת הכפר Swordsmith מתמקדת רבות בערשי חשירה ובמאבקו נגד הירח העליון 5, גיוקקו.

Muichiro הוא ללא ספק אחד מחברי החרבות המוכשרים ביותר בארגון מאז שהפך לחסירה תוך חודשיים בלבד לאחר הרים להב. .

אנימה של SportsKeeda עכשיו בטוויטר! עקוב אחרינו כאן לקבלת חדשות ועדכונים אחרונים.

‘Slayer Slayer’ עונה 3: תאריך שחרור, טיזרים ואיך לצפות בקשת הכפר SwordSmith

סדרת האנימה של שובר הקופות קוטל שדים . .

מבוסס על סדרת המנגה הפופולרית עם אותו שם מאת Koyoharu GoTouge, לראשונה החל לשודר בשנת 2019 ומאז הפך לתופעה עולמית. הסרט העלילתי המונפש של 2020 היכו כמו מרוחק כַּבִּיר להפוך לסרט הגבוה ביותר ביפן אי פעם. זה גם הפך לסרט האנימה השני אי פעם שהכה לא. . ההצלחה של קוטל שדים דלק כמה עיבודים לסדרה, כולל מספר משחקי וידאו ומשחק קבוקי.

. . הנה מה שאנחנו יודעים על עונה 3 של .

.

עדכונים אחרונים:

  • Crunchyroll simulcast עבור קוטל שדים עונה 3 אישרה

מה קרה בעונות 1 ו -2 של קוטל שדים וה ?

. עולמו של טנג’ירו מתהפך כשהוא חוזר הביתה יום אחד למצוא את משפחתו שנשחטה על ידי שדים פולשים ואחותו נזוקו הפכה לשד צמא דם.

נזוקו מציג סימנים של היכולת להתנגד לאינסטינקטים השמוניים שלה, ומעורר את האינטרס של סלייר השדים העילית בדימוס סקונג’י אורוקודאקי, שמאמן את טנג’ירו להיות סלייר שדים. טנג’ירו בסופו של דבר עובר את המבחן המדויק והחסר רחמים כדי להפוך לחלק מחיל השדים סלייר, ופוגש את זניצו פחדני אגטסומה ואת אינוסוקה האשיירה המותקנת בדרך לאורך הדרך.

טנג’ירו מגלה שמוזן קיבוטסוג’י, מלך השדים הראשון ואביהם של כל השדים הקיימים, היה אחראי למות הוריו ולטרנספורמציה של אחיותיו. . .

אירועי עונה 1 מובילים ישירות רכבת מוגן, הרואה את טנג’ירו, אינוסוקה, זניצו ונזוקו מסייעים להבה האשירה קיוג’ורו רנגוקו ברכבת הקיטור האמורה כשהוא חוקר שד שגרם להיעלמותם של 40 איש. . .

קוטל שדים רכבת מוגן הפסיק, כאשר טנג’ירו וחבריו עדיין מסתובבים מאובדן רנגוקו. הם מוקצים להשמיע את האשירה טנגן עוזוי כדי לאתר את השד שעוסק הרס במחוז האור האדום ביושיווארה, ומגיעים ראש בראש עם שני השדים המרכיבים את דרגה העליונה של שישה של קיזוקי, ג’וטארו ודאקי.

. כפי שהפך לנורמה של הסדרה, הניצחון אינו ללא עלות, שכן טנגן מאבד עין ויד בקרב ונאלץ לפנות את עמדתו כהשירה.

.

שד סלייר עונה 2 2021 מחוז בידור קשת אמנות מפתח

מה העלילה של ?

. .

אוהדי המנגה יסתכו גם להופעתו של ג’ניה שינאגוזאווה, עוד סלייר שדים צעיר ואחיה הצעיר של הרוח האשירה, סנמי שינזוגאווה. . הופעתו של ג’ניה בכפר החרב סמית ‘אמורה להאיר אור על מצבו הנפשי הבעייתי, אשר הוחלף על ידי אינטראקציה לא נוחה בינו לבין אחיו הגדול בעונה 1.

.

שד סלייר עונה 2 2021 פרטי עלילת תאריך השחרור

הסדרה חשפה רשמית את האנטנגו וג’וקקו בטריילר חדש שיצא ב -4 בפברואר המציג את ששת השדים העליונים שנותרו שטרם נחשפו לצד שחקני הקול שלהם. Ryotaro Okiayu נחשף כקוקושיבו, ממורו מיאנו בתור דומה המרושעת באלוהות, ואילו טושיו פורוקאווה קולה את הנטנגו, וקוסוקה טוריום מקבלת את תפקיד גיקוקו.

כאשר יהיה עונה 3 ישוחרר?

קוטל שדים עונה 3 תתחיל לשידור ב -9 באפריל, אך השטיח האדום לעונה החל להתגלות הרבה יותר מוקדם.

הקרנות מיוחדות של הפרק הראשון בן השעה נערכו החל מה -3 בפברואר כחלק מאירוע שכונה “Kimetsu no Yaiba-הקרנת סיור עולמי”. המעריצים בלמעלה מ- 80 מדינות הצליחו לצפות בפרק 10 ובפרק 11 של עונה 2 גב אל גב לפני שצפו בפרק הראשון של עונה 3.

ההקרנות החלו ביפן לפני שההקרנות של ארה”ב וקנדה החלו ב -3 במרץ עם גרסאות כותרות אנגלית וגם גרסאות מכובדות זמינות. הסיור פגע גם בפריס ב- 25 בפברואר, ברלין ב- 26 בפברואר, מקסיקו סיטי ב -4 במרץ, סיאול ב -11 במרץ, וטייוואן ב -19 במרץ.

כל הקרנה הציגה אורחים מיוחדים שונים, כולל המפיק ימה טקהאשי, שחקן הקול של טנג’ירו, נאטסוקי חנא, והזמרת, שסיפקו את הרצועה ‘זנקיו סנקה’ לפתיחת עונה 2.

שד סלייר עונה 2 2021 פרטי עלילת תאריך השחרור

קוטל שדים?

קוטל שדים עונה 3 תשודר ב -30 ערוצי טלוויזיה מקומיים ביפן, כולל רשתות מרכזיות כמו פוג’י טלוויזיה וטוקיו MX.

קוטל שדים . .

.

סרט, כך שההצגה עשויה להגיע לשירות הסטרימינג בשלב מסוים, אם כי לא הודיעה הודעה רשמית נכון לשעת הכתיבה. בינתיים, אתה יכול לרענן את הזיכרון שלך על אנימה לפני שעונה 3 יורדת על ידי צפייה בעונות 1 ו -2 בנטפליקס וב- Crunchyroll.

?

. גבר רוקינים יפניים עם משימה וסינגר מילו הוחלף על שיר הנושא, כאשר חבר בלהקה הרעולת שיתוף, “אנחנו מקווים שהשיר שלנו יתמוך בחיל השדים Slayer שנלחם בקשת הכפר Swordsmith Swordsmith.”

קוטל שדים עונה 3?

הטיזר הראשון עבור קוטל שדים עונה 3 שוחררה באפריל בשנה שעברה. קשת מחוז הבידור של עונה 2, לפני שנותנת לצופים הצצה לכפר SwordSmith עצמו לצד Mist Hashira Muichiro Tokito ו- Love Hashira Mitsuri Kanroji.

.

צפו כאן בשני הטיזרים הזמינים: