וידאו פריים: מתחת לסיפון: ים תיכוני – עונה 7, צפו מתחת לסיפון הים תיכוני מקוון | עונה 7 (2022) | מדריך שידורי טלוויזיה

0

מתחת לסיפון ים תיכוני עונה 7 פרקים

תפקידו של קייל נמצא על הקו לאחר שהתיידד עם מישהו על הסיפון; ג’ייסון אומר כמה מילים קשות לסערה במהלך ויכוח על השקופית; נטשה מנסה לחזר אחר האורחים עם זיווג יין.

מתחת לסיפון הים התיכון עונה 7

אנו משתמשים בעוגיות ובכלים דומים הנחוצים כדי לאפשר לך לבצע רכישות, כדי לשפר את החוויות שלך בשירותי וידאו של אמזון ולספק את השירותים שלנו, כמפורט בהודעת העוגיות שלנו. .

אם אתה מסכים, אנו נשתמש גם בעוגיות כדי להשלים את חווית הצפייה שלך בשירותי וידאו של אמזון כמתואר בהודעת העוגיות שלנו. . צדדים שלישיים משתמשים בעוגיות למטרותיהם להציג ומדידת מודעות מותאמות אישית, יצירת תובנות של קהל, ופיתוח ושיפור המוצרים. . . למידע נוסף על כיצד ולמטרות אמזון משתמשת במידע אישי (כגון היסטוריה של צפייה בווידיאו), עיין בהודעת הפרטיות שלנו.

קפטן סנדי בועט בעונת שכר נוספת בים התיכון, הפעם באי האקסקלוסיבי מלטה על סיפון הבית המוטוריאץ ‘המלוטש והאולטרה-מודרני. עם ראשי מחלקה חדשים לגמרי, הדברים מתחילים להתחלה סוערת כאשר הבוסון נשאר קצר ביד.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 1 תמונה

יש לי קרט ים

יום שני, 11 ביולי, 2022 60 דקות

.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 2 תמונה

יום שני, 18 ביולי, 2022 60 דקות

שתי יאכטות חייבות להתעמת עם עברן כאשר נטליה לוחצת אותן על מצב היחסים ביניהם.

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 3 תמונה

שלדים בתא הנוסעים

יום שני, 25 ביולי, 2022 60 דקות

לשף ולתבשיל הראשי יש סטנדרט קרח; האורחים מאוכזבים כאשר מזג האוויר הנכנס מכריח את הסירה חזרה למרינה; האורחים מערמים לחץ על הפנים עם סבבי הזמנות משקה כבדים.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 4 תמונה

פרידות וטלטלות

.

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 5 תמונה

הליכה של בושה

יום שני, 8 באוגוסט, 2022 60 דקות

איש צוות חדש מצטרף ליאכטה המוטורית, הבית, מכה מיומנויות חדשות לקבוצה; גל של מתנפחים רעים יש את האורחים תקועים במזח ומניחים את הצוות בלחץ; נטשה מתאחדת עם פיצוץ מהעבר.

חברי כיתת צוות הפנים זה עם זה על סדר העדיפויות שלהם; קפטן סנדי והצוות בגילוי מנסים לתכנן עגינה לילה מורכבת; טאשה חולקת חדשות מפתיעות לחבר יאכטה אחר; קייל נאבק בנושא אישי שמשפיע גם על עבודתו; סטורם ונטליה היום הראשון הולכים לצדדים.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 7 תמונה

תפקידו של קייל נמצא על הקו לאחר שהתיידד עם מישהו על הסיפון; ג’ייסון אומר כמה מילים קשות לסערה במהלך ויכוח על השקופית; נטשה מנסה לחזר אחר האורחים עם זיווג יין.

נטשה ודייב מתמודדים עם הנפילה מארוחת העולם ברחבי העולם; הצוות מחבר מסלול מכשולים אולימפי מעל האורחים; אורח מיוחד מופיע הופעה.

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 9 תמונה

סטורם מסתגל להיות הבוסון; נטליה מבטאת את תסכוליו מהתבשיל הראשי; מסיבה עם נושא שנות ה -70 מאורגנת לאורחים; קפטן סנדי וסערה עובדים על עוגן סבוך.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 10 תמונה

הנועז והבגידה

יום שני, 19 בספטמבר, 2022 60 דקות

צוות הסיפון מנסה להתיר עוגן סבוך כשהאורחים נהנים מיוגה של לוח ההנעה. .

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 11 תמונה

יום שני, 26 בספטמבר, 2022 60 דקות

. .

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 12 תמונה

הצוות נלחץ על ידי אמנה מקוצרת; מתחים של הצוות ממשיכים לעלות, וסערה מקבלת החלטת עבודה מכריעה.

במלכוד

.

יום שני, 17 באוקטובר 2022 60 דקות

.

מצב הרוח של הצוות מושפע במהלך הלילה שלהם לאחר הקרב בין צוות הפנים; נטליה משחזרת מחדש את מערכת היחסים שלה עם סטורם; הצוות מאתגר על ידי אורחים תובעניים שיש להם ידע על הסירה.

הבחור בסתיו

יום שני, 31 באוקטובר 2022 60 דקות

הצוות מתערער כדי לעזור לקייל לאחר נפילה במדרגות ופציעתו בקרסול שלאחר מכן גרועה מכפי שחשבו. . עם זאת, כאשר קורטני מנסה להעלות את העוגן, היא מקבלת הפתעה לא רצויה.

יום שני, 7 בנובמבר 2022 60 דקות

. בינתיים, קבוצת השכר כוללת שני שחקני NFL ידועים, שאחד מהם יש בקשת אוכל מיוחדת ששולחת את דייב לטרוף; נטשה ונטליה מנסים לקבור את האצ’ט.

מתחת לסיפון הים התיכון, עונה 7 פרק 18 תמונה

בואו נביא את זה הביתה

.

מתחת לסיפון ים תיכוני, עונה 7 פרק 19 תמונה

איחוד

יום שלישי, 22 בנובמבר 2022 60 דקות

.