7 טיפים לבניית טירה במיינקראפט, ערכות מבצר Minecraft (חבילה אחת) | Make-a-fort

0

ערכות פורט של Minecraft (חבילה אחת)

אם השחקנים בסופו של דבר בונים את הפנים או הכפרים שלהם בתוך קירות הטירה שלהם, הם ירצו להבטיח שיהיה להם מקום לפני שתסגור את הבניין עם קירות ומגדלי ההיקף שלו.

7 טיפים לבניית טירה במיינקראפט

טירות הן כמה מהמבנים הטובים ביותר ששחקנים יכולים לבנות במיינקראפט. יש להם מספיק מקום לכל מה שהשחקנים עשויים להזדקק להם תוך שמירה עליהם מפני נוכחות עוינת.

כשאתם בונים טירה במיינקראפט, יש מגוון כמעט ללא הגבלה של עיצובים לבחירה, כולל קלט יצירתי של השחקן עצמו.

למרות שטירות מגיעות בצורות וגדלים רבים, עדיין חשוב לכלול שירותים מסוימים בבניית אחת. אלה אינם חובה בשום מתיחה, אבל הם בהחלט כדאי לשקול בעת יצירת מבנה גדול כמו טירה.

שחקנים לא ירצו לבנות טירה שלמה ואז יצטרכו להריץ מחדש ולשים שירותים מסוימים מאוחר יותר.

הערה: מאמר זה משקף את דעותיו של הכותב

טיפים חשובים לציין בבניית טירה במיינקראפט

1) ענייני מיקום

זה דבר אחד לבנות טירה במיינקראפט, אך ללא המיקום הנכון, שחקנים יכולים להגדיר את עצמם לבעיות.

תלוי כמה גדול שחקן רוצה לבנות את המצודה החדשה שלו, הם יצטרכו לפנות אדמה בשביל זה. זה יכול להוכיח כבעייתי במיקומים מסוימים.

בניית טירה על ביומה מישורים משופעת עדינה היא חוויה שונה מאוד מבניית אחת בשיא ההר. לפני שהם עושים משהו אחר, שחקנים ירצו להיות בטוחים שיש להם מיקום שיכול לתמוך בתוכניות הטירה שלהם ובהרחבות אפשריות מעבר לזה.

2) לעבוד מקומת הקרקע

לפני ששחקני Minecraft מקדים את עצמם, חשוב שיהיה בסיס בסיסי לטירה העתידית שלהם.

על ידי הצבת בסיס בגובה הקרקע, שחקנים יכולים להימנע מטעויות עתידיות ולהיצמד לתוכניות הבנייה שלהם. ברגע שקרן הבסיס נמצאת במקום, שחקנים יכולים לסיים את הבנייה בקומה הראשונה לפני שהם עוברים לרצפות הנוספות.

נקיטת צעדים לתכנון ולהניח את הבסיס תאפשר לשחקנים לחשוב על התהליך שלהם וליישם בחירות עיצוביות ככל שהם הולכים.

3) ענייני בחירת חסימה

בניית טירה במיינקראפט מתוך בלוק בודד אחד עושה את העבודה, אבל היא לא בדיוק מושכת חזותית. כמו אצל בניינים רבים, על השחקנים לגוון את בחירות החסימה שלהם בזמן שהם בונים את השמירה שלהם.

בהחלט צריך להיות מיוצר החיצוני מחומר עמיד כמו אבן, אך לא מזיק להוסיף מבטאים של אבן מרוצפת, קרשי עץ ועוד.

פנים יכולים גם להפיק תועלת משמעותית מהשימוש בדברים כמו שטיח, צמר וכרזות. היצירתיות משתלמת כאן, כך ששחקנים ירצו להשתמש בזה ככל שהם יכולים.

4) בנה מבפנים החוצה

זה אולי נראה הגיוני לבנות תחילה את קירות הטירה שלך במיינקראפט, אך זו אולי לא השיטה היצרנית ביותר.

אם השחקנים בסופו של דבר בונים את הפנים או הכפרים שלהם בתוך קירות הטירה שלהם, הם ירצו להבטיח שיהיה להם מקום לפני שתסגור את הבניין עם קירות ומגדלי ההיקף שלו.

אם השחקנים יודעים בדיוק עד כמה הפנים שלהם ניכרים, אז בניית הקיר החיצוני עדיין יכולה עדיין לעבוד. . זאת כדי להבטיח שהם לא יוגבלו על ידי חוסר מקום.

5) תנגד את הקירות שלך

אחד ההמונים העוינים המפזרים ביותר במינקראפט הם עכבישים, המסוגלים לקטוף קירות ולהתקוף שחקנים בזמן שהם עשויים לא לחשוד בכך.

עם זאת, כאשר התלייה הנכונה במקום על קירות השחקן, עכבישים לא יוכלו לגודל את הגובה השלם של המגדל.

ברובם, עכבישים יוכלו רק להדרג את הקיר עד שהם יפגעו בתלייה, מה שהופך אותם למטרות קלות להתקפות טווחים מקשת או קשת.

.

6) שמור על דברים נוחים

כאשר לשחקני Minecraft יש את הטירה שלהם, הם ירצו לשמור על יסודות בקרבת מקום, במיוחד אם זה בנוי במקום מסוכן במיוחד.

במקום ללכת לאורך כל הדרך למעלה או במורד הר כדי להגיע מהטירה שלך למכרה שלך, הוסף את הגישה שלי לטירה שלך ישירות ובנה אותה לתוכנית העיצוב.

רוצה לטייל בלי סחר? הביאו תושבי הכפר לטירה שלכם או בנו את הטירה סביב כפר שנוצר מראש. .

7) סבלנות היא סגולה

כאשר לוקחים על עצמו את כל הבנייה בקנה מידה גדול במיינקראפט, במיוחד במצב הישרדותי, התנתק מהבנייה והמטופל שנותר הוא המפתח. אם שחקנים ממהרים את עבודתם, הם עשויים בסופו של דבר לתוצאות מזיקות.

קח דברים בקצב שלך, חסום אחר בלוק, עד שהעבודה תעשה. סביר להניח שייקח כמה ימים במשחק כדי להשלים אפילו טירה בקנה מידה קטן. אז שחקני Minecraft שדוחפים לפרויקטים של בנייה שאפתניים יותר יצטרכו לפקוח על הפרס. המיקוד שלהם צריך להיות שלם גם אם הם רוצים להשלים את הבנייה לשביעות רצונם.

ערכות פורט של Minecraft (חבילה אחת)

ערכה אחת היא הטובה ביותר לילד בן 8+ עם שטח בנייה קטן יותר.

הכינו חמש מיצירות Minecraft שלנו עם חבילה זו. .

? ? רוצה את הערכות המתקדמות שלנו?

אפשרויות בנייה אינסופיות

יצירות שתוכלו לבנות עם החבילה הזו

או השתמש בדמיון שלך כדי לתכנן יצירות משלך

אולי גם תאהב…

בית הלילה הראשון של Minecraft X1

.wpmdatalayer = חלון.wpmdatalayer || <>).מוצרים = חלון.wpmdatalayer.מוצרים || <> חלון..מוצרים [167217] =, “isvariable”: שווא, “שם”: “בית הלילה הראשון של Minecraft X1”, “קטגוריה”: [“יצירות minecraft”], “isvariation”: false>; חַלוֹן.wpmdatalayer.מוצרים [167217] [‘מיקום’] = חלון..עמדה++

בית הכפר Minecraft X1

בחר אפשרויות (חלון.wpmdatalayer = חלון.wpmdatalayer || <>).מוצרים = חלון.wpmdatalayer.מוצרים || <> חלון.wpmdatalayer.מוצרים [167212] =, “isvariable”: FALSE, “שם”: “Minecraft Villager House X1”, “קטגוריה”: [“יצירות minecraft”], “isvariation”: false>; חַלוֹן.wpmdatalayer.מוצרים [167212] [‘מיקום’] = חלון.wpmdatalayer.עמדה++

מערת Minecraft X1

בחר אפשרויות (חלון.wpmdatalayer = חלון.wpmdatalayer || <>).מוצרים = חלון.wpmdatalayer.מוצרים || <> חלון.wpmdatalayer.מוצרים [167202] =, “isvariable”: FALSE, “שם”: “מערת Minecraft X1”, “קטגוריה”: [“יצירות minecraft”], “isvariation”: false>; חַלוֹן.wpmdatalayer.מוצרים [167202] [‘מיקום’] = חלון.wpmdatalayer.עמדה++

Minecraft Mineshaft X1

בחר אפשרויות (חלון.wpmdatalayer = חלון.wpmdatalayer || <>).מוצרים = חלון.wpmdatalayer.מוצרים || <> חלון.wpmdatalayer.מוצרים [167057] =, “isvariable”: שקר, “שם”: “Minecraft Mineshaft X1”, “קטגוריה”: [“יצירות minecraft”], “isvariation”: false>; חַלוֹן.wpmdatalayer.מוצרים [167057] [‘מיקום’] = חלון.wpmdatalayer.עמדה++

למה לבחור בערכות הפורט שלנו

מה נכלל

חבילה זו כוללת אחת ערכת סייר Minecraft. כל אחד כולל ..

  • לוחות עפר 16 x (כל 23 ″ x 23 ″)
  • 4 x לוחות דשא (כל 23 ″ x 23 ″)
  • פלטות זהב 18 x
  • .5 “)
  • מדריך תחילת 1 x
  • 1 x תעודת מוצר לילדים

דברים שאתה יכול לבנות עם אחד ערכת סייר Minecraft..

  • מבצרים המשתמשים בכ- 6 ′ x 4 ′ של שטח רצפה וגובה 4 ′
  • מנהרות באורך 12 ′ וכ -2 ′ x 2 ′ בגודל
  • כל אחת מחמשת יצירות ה- Minecraft שלנו עם x1 בשם

קנה עוד ערכות סייר Minecraft לבנות עוד יותר.

איך לבנות

הסרטון שלמעלה מדגים את ערכות הפורט המקוריות שלנו אך ערכת סייר Minecraft דומה מבחינה מבנית.

זוכה פרסים

זוכה 10 פרסי צעצועים

ביקורות

מעל 100,000 ערכות נמכרו

דורג 4.9568345323741 מתוך 5
מבוסס על 139 ביקורות
דורג 5 מתוך 5
דורג 4 מתוך 5
דורג 3 מתוך 5
2 מתוך 5
דורג 1
דורג 5 מתוך 5
מוצר נהדר, שירות נהדר

רכשתי את ה- Minecraft Make ערכות פורט לבני ליום הולדתו. הוא בהחלט אהב את זה. לפני שהוא היה עושה מבצרים עם שמיכות ואחסון .

רכשתי את ה- Minecraft Make ערכות פורט לבני ליום הולדתו. הוא בהחלט אהב את זה. . . שירות לקוחות נהדר, היה לנו בעיה עם כמה מחברי קצף פגומים. שלחתי בדוא”ל לחברה ותוך פחות מ -24 שעות קיבלתי תגובה ומספר מעקב למשלוח חדש של מחברים. 10 מתוך 10 ימליצו.

סקירת תמונות ערכת סייר

5 מתוך 5
דורג 5 מתוך 5

קנינו שתי חבילות של ערכות החוקר והיה לנו פיצוץ מוחלט שהרכיב אותן ביום חג המולד. הילדים שלי הם 3 ו -5, כך שהגדול יותר קיבל . יותר

קנינו שתי חבילות של ערכות החוקר והיה לנו פיצוץ מוחלט שהרכיב אותן ביום חג המולד. הילדים שלי הם 3 ו -5, כך שהגדול יותר הסתבך יותר בבניין, הצעיר יותר פשוט הכניס את כל הצעצועים שלה לשם והיה נהנה שם נהדר. שניהם נהנו להפיל את כולם כעבור כמה ימים ועזרו לארוז את הכל מוכן לפעם הבאה.

שירות לקוחות נהדר ומגיב גם כן, מוערך באמת.

5 מתוך 5

ניתנו לנו לעשות מבצר במתנה, וזה היה רעיון מצוין. היינו צריכים לפנות לשירות לקוחות לקבלת עזרה מסוימת והם היו חיצוניים . יותר

ניתנו לנו לעשות מבצר במתנה, וזה היה רעיון מצוין. היינו צריכים לפנות לשירות לקוחות לעזרה מסוימת והם היו מצטיינים, ומהיר!~ הם ענו בחזרה מייד אחרי חג המולד כדי להדריך אותנו. אנחנו באמת מתרשמים. תודה!

סקירת צילומי ערכת סייר Minecraft

דורג 5 מתוך 5
החלום של מעריץ Minecraft!

ילדת יום ההולדת למעשה עדיין לא ראתה את זה, אבל אמה שיתפה את התמונה הזו של המצודה המורכבת, והביעה כמה היא נהדרת ויציבה. אנחנו AR . יותר

ילדת יום ההולדת למעשה עדיין לא ראתה את זה, אבל אמה שיתפה את התמונה הזו של המצודה המורכבת, והביעה כמה היא נהדרת ויציבה. ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

דורג 5 מתוך 5

רציתי לתת לבני משהו שישאיר אותו מהמסכים שלו ולעזור לו ליצור אינטראקציה עם אחיו. בנינו את המצודה הראשונה מאחד ה- T . יותר

רציתי לתת לבני משהו שישאיר אותו מהמסכים שלו ולעזור לו ליצור אינטראקציה עם אחיו. בנינו את המצודה הראשונה מאחת התמונות בהוראות והוא אפילו לא הוריד אותו כדי לבנות משהו אחר, הוא ואחיו אוהבים לשחק בזה! מאוד יציב על היותך קרטון. הצעה אחת- הפוך ערכה העמידה במים למשחק בחוץ! . בסך הכל שווה מאוד את המחיר, ערכה נהדרת מאוד עבור Kiddo Loving Minecraft! הילדים שלי הם 6 ו -3, אבל נהנתי לבנות את זה בעצמי אז אני מאמין שילדים גדולים יותר יהנו מזה.

דורג 5 מתוך 5
כיף גדול ושירות נהדר

זה כיף גדול ודרך חדשה ויצירתית מצוינת להרחיק ילדים מהמסכים. ברצוני לומר תודה לצוות ב- Make-A-fort שהגיב .

זה כיף גדול ודרך חדשה ויצירתית מצוינת להרחיק ילדים מהמסכים. ברצוני לומר תודה לצוות ב- Make-A-fort שהגיב להודעות הדוא”ל שלי במהירות כדי להודיע ​​לי במהלך תהליך המשלוח, כשהזמנתי זאת במהלך מכות הרויאל דואר בבריטניה. הערכה שלי הגיעה היטב בזמן לחג המולד ושמרה על הבת שלי (ואני!) מאוד עסוק. המון כיף! !

דורג 5 מתוך 5
פעילות יצירתית לנכדים

קניתי לכל אחד מהנכדים שלי ערכת Minecraft Make-A-fort, לחג המולד. כל מה שהם מרכיבים מבצר זה נראה שונה ומספק . יותר

קניתי לכל אחד מהנכדים שלי ערכת Minecraft Make-A-fort, לחג המולד. כל מה שהם מרכיבים מבצר זה נראה שונה ומספק שעות של כיף!

דורג 5 מתוך 5
מושלם לנכד שלי בן 8 שנים

זה מושלם לילדים מבוגרים וגבוהים יותר שרוצים לבנות מבצר. . הוא תמיד רצה שנשמור תיבה . יותר

זה מושלם לילדים מבוגרים וגבוהים יותר שרוצים לבנות מבצר. קנינו 3 סטים כדי שיוכל לבנות ולחוץ. הוא תמיד רצה שנשמור קופסאות שתפסו יותר מדי מקום. אלה מושלמים להוריד ולהכניס אותם לקופסאות שלהם ולחנות. .