צפו בתכנית של 70 S ברשת – פרקים מלאים – כל העונות – יידיו, צפו בתוכנית שנות ה -70 – עונה 5 ב 1080p ב- SOAP2DAY

0

המופע הזה של שנות ה -70 בחינם

“המופע הזה של שנות ה -70” הוא סיטקום המתרכז סביב שישה חברים מתבגרים שגדלים במקום נקודה, ויסקונסין. היא שודרה ברשת פוקס בין השנים 1998-2006 וכפי שהשם מרמז, הייתה מבט נוסטלגי על החלק האחרון של שנות השבעים. המופע היה ציור דירוג גדול לרשת.

“המופע הזה של שנות ה -70” הוא סיטקום המתרכז סביב שישה חברים מתבגרים שגדלים במקום נקודה, ויסקונסין. . . . . . לאורך הסדרה, אריק מאוהב בדונה-הילדה הסמוכה-ופרקים רבים מתרכזים סביב התפתחות רגשותיהם זה לזה. . היא מוצגת לראשונה לחברים בגלל מערכת היחסים שלה עם קלסו, הילד היפה של הקבוצה. בהמשך הסדרה היא מתאיידת הייד. . . פז הוא סטודנט למטבע חוץ; אחד ממגדי הריצה של התוכנית הוא שהוא מעולם לא חושף את ארץ המוצא שלו. הוא מתחיל כפלרטט מסורבל וחסר בושה, אך בסופו של דבר הופך לגבר של נשים אמיתיות-גמר את הסדרה כחבר של ג’קי. מכיוון ששנות השבעים היו עשור של שינוי חברתי וכלכלי גדול באמריקה, המופע נגע לעתים קרובות בנושאים ובדאגות המעידות על תקופת הזמן. חלק מהנושאים היו מהנים-דיבורים, משחקי וידאו, מגזין פנטהאוס והסרט מלחמת הכוכבים. . בעוד שהנושא נשאר נאמן לעשור, הסדרה מעולם לא איבדה את הראייה של המופע באמת: קבוצת חברים מסתובבים וצומחים לבגרות יחד. הם התמודדו עם האתגרים שעומדים בפני כל נער מתמודד; הם נפלו ואהבה מתוך אהבה, התווכחו זה עם זה, הצחיקו זה את זה, גרמו למהומה יחד ולמדו מי הם לאורך כל זה. .

המופע של שנות ה -70

האם יש לך Apple TV?
למה אתה מחכה?
נֶחְמָד! עיין באפל טלוויזיה עם יידיו.

זה הסוף של עידן ואיזו דרך טובה יותר לסיים את המופע של שנות ה -70 אז להכניס בשנת 1980. כולם מתכנסים בחגיגת הפורמן לחגיגה ראש השנה שאף אחד לא ישכח לעולם.

חבר של ביקוריו של פז ומנסה להחזיר אותו הביתה מכיוון שהוא כל כך שבור לב על ג’קי. לאביו של הייד יש כמה חדשות רעות בשבילו.

20 .

. אבל כשמחלפות מילים ופאס לוקח את זה רחוק מדי, ג’קי הוא לא היחיד שנפגע. .

19 .

. האם פאס יחיש את רגשותיה? בינתיים, הייד משכנע את האדום למכור את תרופת הלב שלו.

. אנחנו ננדנד אותך

במדורת הנדנדה של הייד, ג’קי מנסה לזכות בלבו של פאס על ידי קשר על אהבתם המשותפת לדיסקו. . בינתיים, קיטי ואדום לומדים ששכניהם החדשים הומואים, אבל זה לא אורח החיים שלהם שאדום לא מסכים איתו.

17 .

כשג’קי מבין שיש לה רגשות כלפי פאס, היא פונה לדונה לעזרה ורואה מטפל לייעוץ אהבה. אחרי שהרופא אומר לה שהיא מעוניינת רק בגברים שאינם זמינים, ג’קי משוחרר עד ש- FEZ תושלך והיא עדיין מעוניינת. בינתיים, הייד מנסה לעסוק באדום בפרויקטים של תיקון זה עד שתוכניתו חוזרת כאשר האדום חובק את הפרישה.

. . בינתיים, רד מאבד עסקים כאשר חנות רכב גדולה נפתחת בעיר, ולכן הוא מחליט למכור את החנות שלו ולפרוש.

. תשמור את עצמך בחיים

בדרכם חזרה מיריד המחוז, פאס זורק בטעות את טבעת הנישואין של קיטי מהחלון. . דונה ורנדי מנסים להשיג קצת זמן לבד, ואילו פאס נפרד מהקבוצה ומוצא חבר דגי חדש. .

14 .

כשאביו של הייד מבקש ממנו להתייצב בזמן שהוא מחוץ לעיר, החבורה משכנעת את הייד לזרוק מסיבה. . .

.

כאשר הדברים מתחממים בין רנדי לדונה, החבורה מגלה את מערכת היחסים ההולכת וגדלה שלהם למרות המאמצים של דונה לשמור על זה בסוד. אבל כשקיטי מתעקשת שאריק ודונה נועדו להיות ביחד, דונה שואלת אם לצאת עם רנדי הוא הצעד הנכון. בינתיים, פאס מנסה להרשים את הנשים על ידי יצירת פרסונה חדשה בסלון ומקבל מעט עזרה מסמל חלק של שנות ה -70 של שנות ה -70 של שנות ה -70.

אדום מאפשר להייד בסוד של יום האהבה, כריסטין נפתחת לג’קי על חיי האהבה שלה, ולרנדי יש תוכניות גדולות לדייט.

11 .

העבודה החדשה של ג’קי בתחנה שומרת עליה בקצה. . . למרבה המזל, התוכנית של ג’קי עובדת וכריסטין מבהירה, אבל כשג’קי טוענת למתכון כשלה בטלוויזיה בשידור חי, קיטי היא זו שמתחרפנת. .

בסלון, ג’קי פוגש. .. .

כשג’קי מציפה את דירתו של פז, פאס כמעט מפונה ומעניק לג’קי אולטימטום: עצור את דרכי הטעינה החופשית שלה או לארוז את התיקים שלה. במאמצ. בינתיים, ירח הדבש נגמר להייד וסמנתה, שנכנסים לוויכוחים מחוממים שמחממים אדום וקיטי.

פאס פוגש אישה מבוגרת מופקרת בסלון שמעוניינת יותר מסתם פיצוץ. אבל כשקיטי מבינה ש- FEZ יוצאת עם חברתה, המתח מתגלה ככל שהסתייגות של קיטי הופכת אישית. בינתיים, תוך כדי חיפוש בחדר של דונה רעיונות למתנה, ג’קי קורא על המחץ הסודי החדש של דונה.

הכנופיה משועממת תלויה במרתף, כך שרנדי תצלם את העניינים על ידי הוצאת כולם למפרק ההמבורגר המקומי. אבל אחרי שהבעלים המנוגע גורם להם צער, רנדי מבקש לנקום על ידי גניבת הקמע של המסעדה, Fatso The Lithow. הרעיון שלו הוא להיט עד שפעם הליצן הגנוב הופך למעשה קרקס עבור הכנופיה.

כאשר דונה ורנדי מבלים יותר זמן ביחד, פז וג’קי חושדים שיש יותר מאשר רק חברות. עם זאת, החבר הזר וסלוטו הצדדי לומדים במהירות את השיעור שלהם כאשר כישורי הבלש המסכנים שלהם מכניסים אותם לצרות. בינתיים, אדום זוכה לכבוד חדש לליאו.

אשתו החדשה של הייד סמנתה, חשפנית לשעבר, מנסה לעזור לקיטי ולדונה לתבל את מערכות היחסים ביניהם. . בינתיים, פאס לומד מהר מאוד שחיים עם ילדה אולי לא גדולים כמו שזה נראה.

כאשר רד וקיטי חוגגים 25 שנה להיווסדו, קלסו ננשך על ידי באג הנישואין ומחליט להציע לג’קי. . בינתיים, דונה מאוכזבת מכך שאריק לא הושיט יד ונגע בה מאפריקה.

3 . אתה החבר הכי טוב שלי

לכבוד מעמדו הנשוי החדש של הייד, החבר’ה מחליטים לזרוק לו מסיבת רווקים מפתיעה באיחור. אבל כשקלסו מוסחת על ידי נערת גלידה חדשה, החבר’ה הם אלה שנשארים בחוץ בקור. בינתיים, ג’קי מטיל ספק בנאמנותה של דונה לאחר שדונה מתיידדת עם אשת החשפנית החדשה של הייד.

הייד מגלה שליאו הרס את חנות התקליטים שלו בזמן שהייד היה בלאס וגאס.
1 .

למרות שאריק הלך לאפריקה כדי ללמד, לרד ולקיטי עדיין יש בית מחבריו של אריק. קיטי מחליט להכין קלטת לאריק שיגיד לו מה קורה מאז שהוא נעלם. !

“המופע הזה של שנות ה -70” הוא סיטקום המתרכז סביב שישה חברים מתבגרים שגדלים במקום נקודה, ויסקונסין. היא שודרה ברשת פוקס בין השנים 1998-2006 וכפי שהשם מרמז, הייתה מבט נוסטלגי על החלק האחרון של שנות השבעים. .

. . . לאורך הסדרה, אריק מאוהב בדונה-הילדה הסמוכה-ופרקים רבים מתרכזים סביב התפתחות רגשותיהם זה לזה.

ג’קי היא הילדה העשירה בבית הספר שלהם. היא מוצגת לראשונה לחברים בגלל מערכת היחסים שלה עם קלסו, הילד היפה של הקבוצה. בהמשך הסדרה היא מתאיידת הייד. הייד הוא הנער המרד והציני. . פז הוא סטודנט למטבע חוץ; אחד ממגדי הריצה של התוכנית הוא שהוא מעולם לא חושף את ארץ המוצא שלו. .

מכיוון ששנות השבעים היו עשור של שינוי חברתי וכלכלי גדול באמריקה, המופע נגע לעתים קרובות בנושאים ובדאגות המעידות על תקופת הזמן. . נבדקים אחרים היו די שנויים במחלוקת ומשכנעים-בקרת לידה, פמיניזם, גירושין, תלאות כלכליות, שימוש בסמים פנאי וגישות כלפי מין בשנות ה -70.

בעוד שהנושא נשאר נאמן לעשור, הסדרה מעולם לא איבדה את הראייה של המופע באמת: קבוצת חברים מסתובבים וצומחים לבגרות יחד. הם התמודדו עם האתגרים שעומדים בפני כל נער מתמודד; הם נפלו ואהבה מתוך אהבה, התווכחו זה עם זה, הצחיקו זה את זה, גרמו למהומה יחד ולמדו מי הם לאורך כל זה. כל ילד בכל עשור יכול להתייחס; וזו הסיבה שהמופע הזה זכה להצלחה.

המופע של שנות ה -70 הוא סדרה שרצה כעת ויש לה 8 עונות (200 פרקים). .

המופע של שנות ה -70 זמין לסטרימינג באתר, גם פרקים בודדים וגם עונות מלאות. .

המופע הזה של שנות ה -70 בחינם

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 5

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 5

צפו במופע של שנות ה -70 - עונה 5

שרת 1 שרת 2 שרת 3
25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01

תקציר המופע של שנות ה -70 – עונה 5

. אריק ודונה נענשים קשה על נסיעתם לקליפורניה: אריק מאבד את מכוניתו ודונה צריכה ללכת לבית ספר קתולי. קיטי מפיל פצצה כשהכריזה על כך שהיא בהריון, ואילו קלסו מרגיש כאילו הוטלה עליו פצצה כשהוא רואה את הייד וג’קי מתנשקים.

 • המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 5
 • לורה פרפון
 • מילה קוניס
 • מארק ברזיל
 • בוני טרנר
 • טרי טרנר

אולי גם תאהב

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 7

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 6

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 6

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 4

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 4

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 3

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 3

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 2

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 2

המופע הזה של שנות ה -70 - עונה 1

המופע הזה של שנות ה -70 – עונה 1

מתחת לאגם הכסף

מתחת לאגם הכסף

ליל הפתיחה

האיש המכני הענק

האיש המכני הענק

לגיהינום ובחזרה

לגיהינום ובחזרה

קח אותי הביתה הלילה

קח אותי הביתה הלילה

SOAP2DAY הוא אתר הזרמת סרטים בחינם עם אפס מודעות. אנו נותנים לך לצפות בסרטים ברשת מבלי שנצטרך להירשם או לשלם, עם למעלה מ 10000 סרטים וסדרת טלוויזיה. .

זכויות יוצרים © 2023 SOAP2DAY. כל הזכויות שמורות

המופע של שנות ה -70 עונה 1: היכן לצפות ולהזרם ברשת

את המופע של שנות ה -70 עונה 1 היכן ניתן לצפות ולהזרם ברשת

המופע הזה של שנות ה -70 הוא סיטקום אהוב מאוד שמחזיר אותך לשנות השבעים. . ותצוגה של שנות ה -70 עונה 1 זמינה כעת לסטרימינג מקוון.

כאן אתה יכול לצפות בתצוגה של שנות ה -70 עונה 1 ברשת.

איפה אתה יכול לצפות ולזרום את המופע של שנות ה -70 עונה 1?

אתה יכול צפו וזרמו את המופע של שנות ה -70 העונה 1 על טווס.

עם הנחת יסוד שנקבעה בשנות השבעים, הסדרה הוקמה לראשונה בשנת 1998. זה נוצר על ידי בוני טרנר, מארק ברזיל וטרי טרנר. צוות השחקנים הכוכב כולל את טופר גרייס בתור אריק פורמן, לורה פרפון בתפקיד דונה פינצ’וטי, מילה קוניס בתפקיד ג’קי בורקהארט, דני מסטרסון בתפקיד סטיבן הייד, וילמר ואלדרמה בתפקיד פז, דברה ג’ו רופ כקיטי פורמן, קורטווד סמית ‘בתור רד פורמאן, ואשטון קוצ’ר א.פר. מייקל קלסו.

איך לצפות בתצוגה של שנות ה -70 של שנות ה -70 וזרם ברשת

צופים שרוצים לצפות ולהזרים את המופע של שנות ה -70 העונה 1 ברשת חייבים לקבל מנוי לטווס. כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר הרשמי דרך כל דפדפן אינטרנט מקומי או להתקין את יישום ה- Peacock.

 1. פתח את אתר הטווס או היישום.
 2. הזן את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך כדי להירשם.
 3. בחר תוכנית מנוי.
 4. הוסף שיטת תשלום.
 5. תיהנו מהמנוי שלכם.

מנוי טווס מעניק למשתמשים גישה למספר גדול של סרטים ותכניות טלוויזיה שנמצאות בפלטפורמה כמו המשרד, הליכה לזכור, פארקים ובילוי, פנים פוקר ורשימה השחורה. טווס מציע לך חבילות מנוי מגוונות כדי לעמוד בנוחיותך. אתה יכול לבחור באחת מהתוכניות הבאות:

 • ..99.
 • ..99.

התקציר הרשמי לתצוגה של שנות ה -70 נכתב:

“הכניסו את 8 המסילה והבהיק לתקופה בה נעלי פלטפורמה ופגזים של פוקה היו כל הזעם ברטרו-סיטום המצחיק הזה. עבור אריק, קלסו, ג’קי, הייד, דונה ופז, קבוצת בני נוער בתיכון שמבלים את רוב זמנם במרתף של אריק, החיים בשנות ה -70 לא תמיד כל כך גרוביות. אבל בין הניסיון להבין את משמעות החיים, הימנעות מהוריהם והתמודדות עם הורמונים מחוץ לשליטה, הם למדו דבר אחד בוודאות: הם תמיד יסתדרו עם קצת עזרה מחבריהם.”

לוח הזמנים של טווס 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של טווס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של טווס ל -25 בספטמבר-1 באוקטובר כוללים פרק חדש של הקונטיננטל: מהעולם ..

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של וידאו של אמזון פריים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את Gen V, סדרת גיבורי על שהיא ..

לוח הזמנים של HBO מקסימום 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של HBO מקסימום 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של HBO MAX ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה השלישית של StarStruck, American Masters: Marilyn ..

לוח הזמנים של Paramount Plus 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של Paramount Plus 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

Paramount Plus ‘מהדורות טלוויזיה וסרטים חדשים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה החמישית של אלווין. והצ’יפמונקים, ..