8 האלטרנטיבות הטובות ביותר של סיפון הקיטור ביוני 2023, חלופות סיפון הקיטור הטובות ביותר בשנת 2023: Ayaneo, GPD Win & More – Dexerto

0

אלטרנטיבות סיפון הקיטור הטובות ביותר בשנת 2023: Ayaneo, GPD Win & More

אז הנה כרגע בשוק או שיושק בקרוב מאוד.

חלופות סיפון הקיטור הטובות ביותר ביוני 2023

.

סיפון הקיטור עם כמה מהחלופות שלו

לפני סיפון הקיטור, כמה מותגים שיחררו מחשב משחק כף יד בגורם צורה נייד וקטן. עם זאת, זה נדרש שסתום ושחרורם של הנייד שלהם בֶּאֱמֶת הביאו הרבה גלגלי עיניים לשוק ההולך וגדל הזה והעבירו אותו מסעיף קטן של נישה של קהילת המשחקים למחשבים למשהו שמושך אליו קהל הרבה יותר גדול.

כמובן, זה לא אומר שסיפון הקיטור הוא האפשרות היחידה שעליכם לקחת בחשבון כשאתם קונים מחשב משחק כף יד בשנת 2023, גם אם זו האפשרות הפופולרית ביותר כרגע. במקרים מסוימים, תלוי בצרכים שלך, מכשיר אחר עשוי אפילו להיות בחירה טובה יותר מהפתרון של Valve.

אז הנה סיכום של החלופות המרגשות ביותר ומתחרי סיפון הקיטור כרגע בשוק או שיושק בקרוב מאוד.

�� החלופות הטובות ביותר לסיפון הקיטור

ASUS ROG Ally

הוכרז ב -1 באפריל, Asus Rog Ally נחשב לאחד המתחרים הרציניים הראשונים לסיפון הקיטור. . זה מגיע עם שבב מותאם אישית של AMD, ה- Z1 Extreme, שעולה על סיפון הקיטור כמעט על כל המדדים (למעט הוואטורים הנמוכים מאוד, שם סיפון הקיטור עדיין שורר). הודות ל- Windows 11, זה מגיע עם תמיכה במשחקים מקוריים, ותמיכה במשחקים מקוונים מסוימים שאינם ניתנים לשחק על סיפון קיטור (ה.ז. Fortnite, Call of Duty, Destiny 2). למרות שכל הכוח הזה מגיע בעלות, חיי הסוללה גרועים יותר בהשוואה לסיפון הקיטור.

זה עולה 699 דולר עבור גרסת הקצה הגבוה יותר. אתה יכול לקרוא את הביקורת שלנו כאן.

האיאנאו 2 בשחור

Ayaneo 2s

Ayaneo 2S הוא ממשיך דרכו של Ayaneo 2 שכיסינו כמה פעמים כאן ב- Overkill. .

זה עדיין מגיע עם מסך עם רזולוציית 1920×1200, ג’ויסטיקס חישה בהיכל וכפתורי טריגר, וניתן להגדיר אותו עם עד 32 GB RAM וכונן פנימי של עד שני טראביטים. אבל ה- Ayaneo 2S מגיע עם AMD 7840U החזק בהרבה, משדרג את מערכת הקירור ומשפר את כפתורי ההדק בין שינויים אחרים.

ה- GPD זוכה 4 עם המקלדת הזזה שלו

GPD WIN 4

ה- GPD Win 4 הוא מתמודד הסיפון הקיטור הרציני השני שמשתמש גם בשבב AMD 6800U הנזכר לעיל.

, .

.

זה מביא למסך רזולוציה של 1920×1080 ויש לו מודול 4G LTE אופציונלי לקישוריות ניידת. זהו גם המכשיר הראשון של צד שלישי התומך באופן טבעי ב- SteamOS (אבל זה יכול להגיע גם עם התקנת Windows).

.

בינתיים, תאריך השחרור והמחיר של ה- GPD Win 4 זמינים עם המכשיר שמתחיל ב 799 $ עבור 16 ג’יגה -בייט של זיכרון ו -512 ג’יגה -בייט אחסון. קמפיין ההזמנה מראש הושק באמצע דצמבר 2022.

חנון אייאנאו בסגול קריסטל

Ayaneo Geek 1s

.

בניגוד ל- Ayaneo 2s, תצורת ההתחלה של החנון מגיעה עם מסך 800p, כמו זה המשמש בסיפון הקיטור, והוא משתמש בפנים נמוך יותר – כמו עיצוב מוטורי רטט פשוט יותר ורק גירוסקופ אחד בהשוואה לשני הג’ירוסקופים של Ayaneo 2S. .

עין לוקי

Ayn Loki Max

Ayn Loki Max הוא ערך חדש של יצרנית כף היד Ayn. זה ההפעלה הראשונה שלהם למכשירים מבוססי Windows, שכן כף היד הקודמת שלהם השתמשו באנדרואיד (הנזכר מטה). זה התחיל למשלוח לסוקרים הראשונים ומשתמש ב- AMD 6800U, מגיע עם Windows ומשתמש במסך 1920×1080.

. Loki Max הוא זה שאנחנו ממליצים על פניו, והוא יתחיל ב 775 $.

איין אודין

Ayn Odin הוא המכשיר הראשון מבוסס אנדרואיד ברשימה זו. .

מכיוון שהיא מבוססת על אנדרואיד, היא משרתת מטרה שונה מהמכשירים שהוזכרו בעבר ומיקומי עצמה יותר כחיקוי וזרם כף יד.

לכן, אם אתה רוצה לשחק את משחקי Steam שלך במסך 1080p, אתה צריך להשתמש ב- Steam Play ולהזרם אותם מהמחשב המשחקים שלך, מכיוון שלא תוכל להריץ אותם באופן טבעי.

כיס הרטרו 3+ באינדיגו

כיס רטרואיד 3+

Pocket Pocket 3+ הוא המכשיר הזול ביותר ברשימה זו ואלטרנטיבה נוחה עוד יותר ל- Ayn Odin למעלה. ה- Pocket 3+ מפעיל גם את אנדרואיד ולכן הוא משמש בצורה הטובה ביותר כפלטפורמת אמולציה וסטרימינג.

בדיקות מהקהילה מגלות כי היא יכולה לחקות מכשירים עד ל- GameCube, אם כי היא נאבקת עם הפלייסטיישן 3. (לבדיקה, אני עלול להזכיר זאת).

המכשיר מתחיל ב -149 דולר ומגיע עם מסך 720p, 4 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM ועד 128 ג’יגה -בייט אחסון פנימי. זהו המכשיר היחיד שנשלח עם יציאת מיקרו HDMI מובנית.

מתג ה- Nintendo OLED

Nintendo Switch OLED

ה- Nintendo Switch OLED הוא המוזר ברשימה זו, שכן בניגוד לכל מכשיר אחר, הוא משתמש במערכת סגורה, מבוסס על חומרה ישנה בהרבה, והיא הפלטפורמה היחידה עם כותרות בלעדיות של צד ראשון. כמו כן, זה לא מחשב. אבל זה מתג נינטנדו ואינו זקוק למבוא רב.

זו דרך אחת ללכת אם אתה רוצה לשחק בלעדיות של נינטנדו ללא צורך לחקות אותם או אם אתה רוצה גישה לספריה נרחבת של כותרות אינדי. נתוני הסקר שלנו מוקדם יותר השנה חשפו כי רוב האנשים המשתמשים בסיפון קיטור מחזיקים גם במתג.

בזכות חנויות האפליקציות שלהם, טלפונים אנדרואיד ואייפונים מתהדרים בספריה עצומה של משחקים, שירותי סטרימינג ואפליקציות אמולציה (בזכות דרכים לעקיפת הבעיה, אפילו באייפון).

.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן אלטרנטיבות רבות לסיפון הקיטור, חלקן אפילו יותר חזקות מכף היד של Valve, בעוד שאחרים משרתים צורך אחר.

המכשירים שהיינו בוחרים באופן אישי הם ברית Asus Rog, Ayaneo 2 ו- GPD Win 4. למרות שהשניים האחרונים נמצאים במחיר גבוה יותר מאשר סיפון הקיטור, אלה הן האלטרנטיבות השלמות ביותר כיום בפיתוח.

אבל מכשירים כמו איין אודין וכיס הרטרו 3+, מבחינה טכנית אפילו סמארטפון, מרגישים יותר כמו מכשירים משלימים שיכולים לחיות לצד סיפון קיטור בתרמיל שלך.

Overkill.wtf

יתר על המידה.עלון WTF

השג את עלון יום ראשון החינמי שלנו עם קריאות המשחקים, הסיפורים והחדשות הטובות ביותר!

אלטרנטיבות סיפון הקיטור הטובות ביותר בשנת 2023: Ayaneo, GPD Win & More

אמנות קונסולת סיפון קיטור

האם אתה זקוק לחלופה של סיפון קיטור בשנת 2023? כל סצנת כף היד יכולה להיות קצת שדה מוקשים אם אינך יודע מה להשגיח. עם זאת, יש לנו כמה מהמתמודדים האמיתיים שתוכל לקחת בחשבון.

עם הפיצוץ המסיבי של סיפון הקיטור בפופולריות הפופולרית בשנה האחרונה, היה זה בלתי נמנע שסצנת המחשבים הניידת הייתה צפויה להגיב. חברות כמו GPD ו- Ayaneo מתחפרות בשוק הדורש ביצועים גבוהים יותר, לא משנה את העלות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בהתחשב בכך שיש כל כך הרבה שמגיעים ממותגים, זה יכול להיות קשה להבין איזה מהם באמת יהיה הטוב ביותר לכסף שלך. למותר לציין שאף אחת מהחלופות כף היד לא מצליחה לנצח את סיפון הקיטור במחיר, אלא במקום זאת למקד את המאמצים שלהם במשהו אחר: כוח.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. עם זאת, ביצועי הגרפיקה נשארים בסביבה עם הכוח הנייד של Valve.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אייאנאו 2

ה- Ayaneo 2 הוא כף היד של הדור הבא של החברה. עם מקלות אנלוגיים שחושו בהיכל בנוסף לחומרה עוצמתית מתחת למכסה המנוע, כף היד הזה צריך להיות אחד הטובים שראינו עד כה בסביבה. מאיכות הבנייה המעודנת שלו לכוח שמתחת למכסה המנוע, ל- Ayaneo 2 יש את הכל, אם אתה יכול לחיות בלי שהמשטח הנראה שנראה על סיפון קיטור.

בבדיקה שלנו, כף היד הצליח להתמודד עם כל מיני משחקים, כולל CyberPunk 2077 ב 60 fps. מכיוון שיש לו רזולוציה גבוהה יותר מאשר סיפון הקיטור, אתה יכול גם להריץ כותרות עם רזולוציה גבוהה מדהימה, המוענקת על ידי תצוגת ה- IPS פחות לוחית. האיאנאו יכול להריץ אותך בסביבות 949 $, כך שתשלם עבור הפריבילגיה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

Ayaneo Air Pro

Ayanao Air Pro בתיבה

Ayaneo Air Pro אינו חזק כמו סיפון הקיטור, ובעוד שהוא אכן מגיע במחיר של 600 דולר, הוא מספק ביצועים דומה למקבילו במסתם השסתום שלו. ל- Ayanao מגוון גדול יותר של קונסולות, עם ממשק משתמש עמוק בהרבה למטרות משחק.

בבדיקות שלנו גילינו שהוא יכול להתמודד עם דברים כמו אלדן רינג ו- CyberPunk 2077, בעוד כותרות אינדי קטנות יותר רצו כמעט ללא רבב לאחר שדחפו מעט את צריכת החשמל.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מה שתמצאו עם Ayaneo Air Pro הוא עיצוב הרבה יותר רזה בהשוואה לסיפון הקיטור. אמנם זה אולי לא כל כך חזק, אך הוא מייצר מכשיר משחקי Windows מצוין ב- 720p. זה גם עוזר שהוא מצויד במסך OLED מענג.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Onexplayer

. השניים המוצעים כרגע הם המהדורות המיני, ספורט או גרפיקה של Intel I7-1260P ו- Intel XE, או AMD 6800U עם RDNA 2 גרפיקה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שני המכשירים הללו חזקים באופן אבסורדי במה שהם ספורט מחוץ למפרט. ה- USB-4, כמו גם תומך בטעינה של עד 100 וואט וואן ויש לו Wi-Fi 6. זה אמור להבטיח שהעברת נתונים, טעינה ואפילו ההורדות שלך יהיו מהירות מדי בהגדרת החומרה הנכונה.

מכשירים אלה קצת יותר יקרים, אבל עם סיפון הקיטור מפגר במפרט מסוים-כלומר חוסר Wi-Fi 6-זו יכולה להיות אלטרנטיבה הגונה לאקדח עבור.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הביצועים במכשירים אלה הם יוצאי דופן, עם הופעות דומות לזו של סיפון הקיטור, בזכות הכללת RDNA 2 ביחידת AMD. הגרפיקה של XE מאינטל תכניס אותך לרוב המשחקים ברזולוציה נמוכה יותר ללא הרבה טרחה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

מתג Nintendo

כן, זה היה הולך להופיע כחלופה. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לעת עתה, לפחות.

שלוש הגרסאות השונות של המתג יספקו כולם את אותה הביצועים, אך לא ניתן לחבר את ה- Lite לטלוויזיה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יתרון נהדר של קניית משחקים דרך ה- ESHOP של המתג הוא אוסף ‘מטבעות זהב’, שתוכל להעביר למטבע המקומי שלך כדי לקבל הנחות על משחקים.

ASUS ROG Ally

ASUS חושף את מכשיר המשחקים של Ally Rog

. במקור הוכרז בטיפשים באפריל, אסוס הרים במהירות את הרפיון כדי לאשר שזה אמיתי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

בעוד שהנושאים שלה מונעים ממנו להפוך למתחרה של סיפון הקיטור שהוא רוצה להיות, הוא עדיין מכשיר קטן ומסודר כשהוא מתכנס.

אם אתה עוקב אחר מדריכים שימושיים עוד יותר הקשורים לסיפון Steam, יש לנו הרבה יותר מדריכים שתוכל לבדוק ממש כאן: