8 מסנני Tiktok הפופולריים ביותר (ומדוע משתמשים ממש אוהבים אותם) – מדיה חברתית ברחבי העולם, מסנני ה- Tiktok הטובים ביותר: השער שלך לוויראליות בשנת 2023!

0

20 מסנני Tiktok הטובים ביותר כדי להיות ויראליים בשנת 2023

Contents

. וברגע שתמצא את הצעד שלך, תעשה סרטוני גלילה תוך זמן קצר!

האם אתה משתמש במסנני Tiktok כדי להתחבר לקהל שלך עדיין?

זה לא סוד שטיקטוק הוא תחושת מדיה חברתית.

הדרך האולטימטיבית להתחבר לקהל צעיר יותר בנוף הדיגיטלי של ימינו, Tiktok היא מהנה, אותנטית ועוצמתית. בין אם אתה אדם שמחפש לבנות מוניטין חזק יותר, או מותג שמנסה להגיע ללקוחות שלך, Tiktok יכול להיות הכלי עבורך.

יותר ויותר, Tiktok מדגים את ערכו כנוף ייחודי של מדיה חברתית, בדומה לכלים כמו פייסבוק או אינסטגרם. ההבדל הגדול ביותר בין Tiktok וכלים אחרים במדיה החברתית הוא ההתמקדות שלו בתוכן וידאו מהיר ואמיתי.

Tiktok עוסק בהגעה לאנשים עם תוכן חזותי מבדר.

לפני שאתה ממשיך לפרטים נוספים, כיסינו אותך אם אתה לא מקבל מעורבות רבה בטיקוק. Boosthill הוא מקור מהימן בו תוכלו לקנות לייקים, עוקבים, נופים ועוד. .

כדי לעזור למשתמשים להשפיע בצורה הטובה ביותר על העוקבים שלהם, Tiktok אפילו מאפשר לך להתקרב לסרטון שלך באמצעות פילטרים ואפקטים. .

עליית הפופולריות של Tiktok

Tiktok התחיל את החיים ככלי פשוט שנועד לעודד אנשים צעירים יותר ממוקדים לנייד לשתף את המחשבות והסרטונים שלהם באמצעות תוכן וידאו. נובע ממוזיקה..

כיום, Tiktok זמין ביותר מ -150 מדינות ברחבי העולם, כאשר כמיליארד משתמשים נכנסים בכל יום. למרות שטיקטוק החל בעיקר כפלטפורמה חברתית לקהלים צעירים יותר, לכידת ליבנו ומוחותיה של קבוצת Gen Z, היא הרחיבה במהירות את טווח ההגעה שלה.

כולם, מגמלאים בני 60 לסלבריטאים ידועים, מצאו מקום בטיקוק. זה הופך את הפלטפורמה לכלי מצוין לכל עסק שמנסה להגיע לקהל רחב עם תוכן אותנטי ובלתי נשכח.

רוצה ללמוד כיצד להפעיל מודעות Tiktok לעסק שלך? אנו ממליצים לך להצטרף לקהילה כמו iamaffiliate כדי לקבל 1 על 1 עזרה באסטרטגיית השיווק שלך.

. לגלות כיצד לבצע חיפוש Tiktok אחר המשפיעים הטובים ביותר או ליישם אפקטים על הסרטונים שלך יעזור לך להתחבר לקהל שלך ברמה עמוקה יותר.

מהם מסנני Tiktok?

מסנני Tiktok הם מוגדרים מראש שנוצרו על ידי Tiktok כדי לשנות את המראה של כל הסרטון שלך. באופן חיוני, אלה אינם אותו דבר כמו אפקטים של Tiktok, אם כי שני המונחים משמשים לעיתים קרובות להחלפה.

פילטר Tiktok דומה למסנן שתמצאו באינסטגרם, או אפליקציה כמו Snapchat. המסנן משנה את מראה הווידיאו או התמונה שלך על ידי שינוי הרוויה, הוספת ניגודיות או התאמת אלמנטים אחרים של לכידת הווידיאו.

פילטרים יכולים להפוך את הסרטון שלך ולהפוך אותו למדהים, מלבד זה, אם אתה רוצה להסיר את המסנן מהסרטון כדי להפוך אותו למקור שוב, עליך ללמוד כיצד להסיר את המסנן Tiktok מהסרטון הישן שלך Tiktok שנוצר לפני Tiktok.

אפקטים, לעומת זאת, הוסף פרט ספציפי לסרטון שלך. אפקט Tiktok עשוי להפוך אותך להולוגרמה, לתת לך שפתון, או להוסיף זוג אוזני כלב לראש שלך. גם המסננים והאפקטים פופולריים מאוד באפליקציה מכיוון שהם מאפשרים לאנשים להציג את אישיותם, ליצור תוכן ייחודי יותר ואפילו להישאר מעודכנים עם המגמות.

8 מתוך מסנני ה- Tiktok הפופולריים ביותר

עכשיו כשאתה מתוודע לעולם הנפלא של מסנני Tiktok, הגיע הזמן לחקור כיצד תוכלו להשתמש בכמה מהגרסאות הפופולריות ביותר.

1. מצב יופי

. החלת מסנן היופי מעניקה אוטומטית את גוון העור שלך, משפרת את הצביעה ומשפרת את המראה שלך בעדינות, תוך שהיא עדיין מבטיחה שאתה נראה כמוך.

.

· הקש על “יופי” בצד ימין של המסך

· המסנן צריך להחיל אוטומטית

.

. פילטר הפנטזיה V11 מוסיף גוון ורוד מעט לדימוי שלך, מה שאומר שרוב האנשים נוטים להתייחס אליו כמסנן “פנטזיה”. פילטר Tiktok הפנטזיה נהדר אם אתה רוצה לתת לסרטונים שלך פופ צבע רומנטי.

. . כדי להשתמש במסנן V11, הקש על סמל + ב- Tiktok כשאתה מחפש להתחיל את הסרטון שלך:

הקלט את הסרטון שלך

· גלול יחד כדי למצוא V11

· הקש על המסנן כדי לצפות בתצוגה מקדימה איך הוא ייראה בסרטון שלך

· ערוך כל עריכה שאתה אוהב, ואז הקש על הפרסום

.

דוגמא נוספת למסנן עם שילוב מכתב ומספרים כשם, פילטר ה- G6 הוא בחירה פופולרית בעת צילום אוכל של אוכל. הוא מופיע בפועל בקטע “אוכל” של מסנני Tiktok מכיוון שהוא עוזר להוסיף יותר צבע ועומק לתמונה.

אם אתה רוצה להביא אסתטיקה רטרו מעט לסרטון שלך תוך שמירה עליו בהיר וברור ככל האפשר, זה יכול להיות המסנן בשבילך. לעתים קרובות אנו רואים את המסנן הזה בסרטוני #Glowup. כדי למרוח G6, פתח את אפליקציית Tiktok ולחץ על כפתור + במרכז התחתון של המסך:

· הקש על אפשרות המסננים

· הקש על כרטיסיית האוכל

· הקלט ופרסם את הסרטון שלך

.

פילטר Bling הוא למעשה “אפקט” על Tiktok, אבל זה אחד שבהחלט שווה לבדוק אם אתה רוצה להרוויח קצת תשומת לב למשתמש. . לדוגמה, אתה יכול לקבל זוג עגילים מנצנצים, או לחקות את הבזק של יהלום כשאתה מציג חצאית נוצצת.

· הוסף מסננים וערכו עריכה

· הקש על קטע “Visuals”

· הקש על אפשרות “Bling”

.

· לחץ על hashtags כדי למצוא את הדף למגמה

· זה אמור לאפשר לך לצלם סרטון עם המסנן והצליל

6. עיניים מצוירות של אנימה

המגמה לתמונות בסגנון אנימה ב- Tiktok התחילה למעשה עם אנשים שהקליטו תוכן עם פילטר ב- Snapchat, שהעלו לאחר מכן לאפליקציית שיתוף הווידיאו האחרת. מכיוון שאין אפשרות דומה ל”דיסני עיניים “ב- Tiktok, תצטרך להיות יצירתי.

. לחץ על לחצן Explore בפינה השמאלית התחתונה, והקלד “פנים מצוירות.”לחץ על המסנן הראשון שעולה והתחל להקליט את הסרטון שלך.

. זה דרך לעקיפת הבעיה – אבל זה שווה את זה למגמה.

7. פילטר הפוך

. .

לרוע המזל, מכיוון שהרבה אנשים לא היו מרוצים מההשתקפות האמיתית שלהם, הייתה לא מעט מחלוקת לגבי המסנן ההפוך לאחרונה. . כדי להשתמש במסנן הפוך:

· פתח את אפליקציית Tiktok

· לחץ על כפתור + במרכז המסך

לחץ על לחצן האפקטים בצד שמאל למטה

· הקש על האפקט עם שני חצים שמצביעים בכיוונים מנוגדים

8.

. אתה יכול לשנות את צבע הבגדים, העור, השיער, העיניים, הבניינים, ואינספור אלמנטים אחרים בתוכן שלך. .

כדי להשתמש במסנן ההתאמה אישית של צבע, פתח את Tiktok והקליט את הסרטון שברצונך לפרסם, ואז ממסך הווידיאו, הקש על סמל האפקטים בפינה השמאלית התחתונה.

· בדף האפקטים חפש אייקון עם פנים ריקות על רקע קשת

בחר את המסנן

בחר את הצבע שברצונך להחיל מהבר העליון

· החל את חוזק הצבע שלך

באמצעות מסנני Tiktok הטובים ביותר

. . .

20+ מסנני Tiktok הטובים ביותר כדי להיות ויראליים בשנת 2023!

המסננים הטובים ביותר לטיקוק

מי לא רוצה להיות מרכז תשומת הלב? כניסה לאור הזרקורים אינה בעיה עבור משתמשי Tiktok מכיוון שיש כל כך הרבה פילטרים מצוינים של Tiktok שתופסים את תשומת ליבם של הצופים לתוכן שלהם.

?

האם אתה גם רוצה לנסות את מסנני ה- Tiktok הפופולריים האלה כדי לגרום לסרטוני Tiktok שלך להתבלט?
אם התשובה שלך היא “כן”, אתה במקום הנכון . בבלוג זה תכירו את המסננים הטובים ביותר של Tiktok, כיצד להחיל פילטר על סרטון ה- Tiktok שלכם. בנוסף נספק לך גם רעיונות וטיפים הטובים ביותר כיצד תוכל ליצור וידאו ויראלי של טיקטוק.

מסנני Tiktok משנים את המראה ואת האווירה של הסרטונים שלך. . עם זאת, אתה יכול להשתמש באפקטים כדי לפלס את הסרטון שלך. . מסך ירוק יכול להעביר אותך לכל מקום, לשנות את צבע השיער שלך ואפילו להמיר אותך לחייזר.

אז לפני שנעבור לרשימת המסננים, נודיע במהירות בעצם מה זה פילטר. ?

למה אתה מתכוון במסנני Tiktok?

מסנני Tiktok הם הגדרות Tiktok המשנות את האסתטיקה של כל הסרטון שלך. .

פילטר Tiktok דומה לאלה שנראו באינסטגרם או באפליקציה דמוית סנאפצ’אט. המסננים משנים את מראה הווידיאו או התמונה שלך על ידי התאמת גורמים כמו רוויה, ניגודיות והיבטים אחרים של התוכן.

פילטרים ואפקטים פופולריים במיוחד באפליקציה מכיוון שהם מאפשרים למשתמשים להציג את האינדיבידואליות שלהם. הם גם מאפשרים לך לייצר תוכן ייחודי, ואפילו להישאר מעודכנים עם הטרנדים האחרונים.

?

אם אתה מאמין שהם משרתים את אותה מטרה, אתה טועה!

. הם דומים לאלה שנראו ביישומי אינסטגרם, סנאפצ’ט ובצד שלישי כמו Snow ו- VSCO.

מצד שני, האפקטים עוזרים להוסיף אלמנטים נוספים לסרטון שלך. . כמו כן, שנה את הקול שלך, הוסף מדבקות, פיצול קטעי וידאו, הוסף מעברים, וצור אפקטים של זמן-זמן.

אלה שיטות משעשעות ויצירתיות לשינוי סרטוני ה- Tiktok שלך לאחר שתקליט אותם. אפקטים של Tiktok מסווגים לקטגוריות הבאות: מגמות, עריכה, אינטראקטיב, חדש, יופי, מצחיק ועולם.

. עם זאת, אם ברצונך להתרכז בפילוס הסרטונים שלך, עליך להשתמש במסנני ה- Tiktok הטובים ביותר.

מסנני ה- Tiktok הטובים ביותר כדי להיכנס לאור הזרקורים בשנת 2023

. פילטר G6

פילטר G6 Tiktok

מסנני Tiktok מזוהים על ידי שילוב אות יחידה ושילוב מספרים. בעוד ש- G6 מתואר כמסנן לשימוש בזמן הקלטת סרטוני אוכל, הפופולריות שלו גדלה בגלל האווירה החיה, התוססת, מעט וינטג ‘.

זהו פילטר טיקטוק פופולרי לאנשים שרוצים מגע וינטג ‘קטן בתמונות ובסרטונים שלהם. אתה יכול להשתמש בפילטר המדהים הזה כדי ליצור מראה וינטג ‘תוסס, מבריק וקלאסי. .

2. מצב יופי: הגברת הביטחון עם מסנני Tiktok

מסנן מצב יופי

. החלת מסנן היופי מעניקה אוטומטית את גוון העור שלך, משפרת את הצבע שלך ומשפרת באופן דיסקרטי את המראה שלך תוך הבטחה שאתה עדיין נראה כמוך.

. פילטר טונאלי: מצוינות קולנועית עם טוויסט

פילטר טונאלי

פילטר זה כלול גם ב- Vibe. . . זה לא רק ממיר את הסרטונים לשחור לבן, אלא גם מוסיף להם טון רטרו וקודרי.

. אפקטים של סינון מסך ירוק

מסנן מסך ירוק

. אתה יכול גם לבחור תמונת רקע מגליל המצלמה שלך או מאחת הבחירות של Tiktok מראש.

האפשרויות אינן מוגבלות, בין אם ברצונך לדגמן מול הר אוורסט או לדון בתמונת מצב של סקירת לקוחות פנטסטית.

5. פילטר Tiktok בלתי נראה

פילטר בלתי נראה

האם אתה רוצה להיות בלתי נראה לחלוטין בזמן אמת? ?

אתה יכול להשתמש בפילטר הבלתי נראה של Tiktok כדי וואו את החברים שלך. לרוע המזל, Tiktok הגביל את הפונקציונליות של פילטר זה לפני זמן מה, מה שהופך אותו לבלתי ניתן להשגה למשתמשים כיום!! זהו, למעשה, אחד מסנני ה- Tiktok הפופולריים ביותר.

6.

דְיוֹקָן

פילטרים אחרים בקטגוריית הדיוקן מיועדים לשיפור הפנים של היוצר. פילטרים אלה משרתים חובות דומות למצב הדיוקן שנראה במצלמות ניידות, המתמקד בפנים, ומעניקים לך את המראה ‘המושלם’ הזה.

. פילטר Tiktok זה מאיר את הסרטון שלך אם הוא כהה או עגום. זה גם מאיר את האזורים האפורים של הסרטונים וגורם להם להיראות קלים יותר.

. למעשה זה נותן רושם שאתה נוכח במהלך שעת הזהב ‘..

. פילטר פנטזיה

. כאשר פילטר הפנטזיה V11 מעניק צבע ורדרד לתמונה שלך, אנשים מתייחסים אליו כמסנן “פנטזיה”. אם אתה רוצה להוסיף פלאש צבע רומנטי לסרטונים שלך, השתמש במסנן Tiktok הפנטזיה.

זהו אחד המסננים הפופולריים והטובים ביותר של Tiktok בקרב משתמשי Tiktok הצעירים יותר. לפיכך, זו יכולה להיות בחירה חכמה אם אתה מחפש להתחבר ל- Gen Z. נסה להשתמש בזה עם מסנן ההתאמה אישית של צבע כדי ליצור מגוון נושאי צבע לסרטוני Tiktok שלך.

8.

בעוד שפילטר זה ממוקם בקטגוריית הנוף, יתכן שלא תראה אותו בהתחלה. אם זה המקרה, עבור לתפריט ניהול וסמן את התיבה שלידו כדי להשתמש בו. .

9. מסנן אנימה

אוקיי, אז סנאפצ’אט הפכה מסנני אנימה פופולריים. פילטר זה הפך פופולרי כאשר המשתמשים החלו להעלות סרטוני Snapchat לחשבונות Tiktok שלהם. מסנני אנימה, כמו גם פילטרים רבים אחרים של סנאפצ’אט, זכו כעת לפופולריות בטיקוק. עליך להיות בעל חשבון Snapchat כדי להשתמש במסנן זה.

10. אפקט סריקת עיוות זמן

אפקט סריקת עיוות הזמן, המכונה לעיתים “הקו הכחול”, הוא אחד מסנני ה- Tiktok הפופולריים ביותר עד כה עד כה. זה עובד על ידי הקפאת אט אט את התמונה שצולמה בזמן שקו כחול גולש כלפי מטה או על המסך.

ככל שהקו מתקדם על פני המסך, הוא שומר על התמונה במקום. זה מאפשר לך ליצור עיוותים חריגים או אפילו תמונות כפולות שנראות כשיבוטים של עצמך.

. נוף B10

פילטר נוף

. .

עם זאת, משתמשי Tiktok גילו כי פילטר הנוף הבסיסי הזה מציע הרבה יותר מסתם גוון צבעוני. Tiktokers אוהבים B10 כי זה עושה דברים מדהימים לעיניים שלך, במיוחד אם יש לך עיניים כהות.

כשאתה מפעיל את המסנן הזה על הפנים שלך, זה משנה את מראה העיניים שלך. עיניים חומות או חומות כהות נראות בהירות ומוצקות יותר. זה באופן טבעי משפיע על צבע העיניים, נותן להם לוז ודינגס ירוק.

12. מסנן ליצן

פילטר טיקטוק ליצן

. . פילטר זה מכסה גרסה פסיכדלית של צבע ליצן על הפנים שלך בסרטון. . מיילי סיירוס אפילו השתמשה במסנן בסרטון על אהובה.

. נוֹחַ

יוצרים עושים שימוש נרחב במסנן הנעים. .

נעים, כמו פילטר הקרמל, נותן גוונים חמים עם עלייה נוספת בניגוד, ויוצר את תחושת שעת הזהב. יתר על כן, הוא נותן לסרטון צבע כחול רך, וגורם לו להיראות חלומי יותר.

14. פילטר דיסני טיקטוק

המסנן של דיסני! מי לא אוהב את זה? ימין?

אני בטוח שרבים מכם כבר השתמשו בפילטר הזה בסיפורי אינסטגרם, סנאפצ’אט וטיקוק!

סנאפצ’אט, כמו פילטר האנימה, הפך את המסנן של דיסני לפופולרי. . זהו, למעשה, אחד המסננים הפופולריים והטובים ביותר של Tiktok.

15.

Vibe V1 Tiktok Filter

מסנני ה- VIBE משמשים לרוב לשינוי המראה או הצבע שלך וסביבתך. המסנן הידוע ביותר בקטגוריה זו הוא ה- Vibe V1..

על קצה המזלג, זה נותן לסרטון שלך מראה וינטג ‘עם גוון כהה. אם אתה רוצה שהסרטון שלך ייראה כמו סרט קלאסי, V1 מקטגוריית Vibe הוא אידיאלי.

16. Vibe v6

Vibe V6 Tiktok Filter

V6, עוד אחד מקטגוריית Vibe, מיועד לאנשים שרוצים להוסיף קצת פאנקיות לסרטונים שלהם. לאחר השימוש בפילטר זה, הסרטון שלך יקבל תחושת קיץ. זה גם יוצר הילה ורודה או סגולה סביבו.

פילטר זה מיועד למשתמשים שרוצים להוסיף אווירה של מסיבה לסרטונים תוך כדי חימום מהיר של הצבע. V6 הוא פילטר מפורסם של Tiktok המשמש הרבה טיקטוקרים בולטים.

17. אפקט מסנן Bling

מסנן טיקטוק בלינג

. האפקט מוסיף נצנצים מוצבים אסטרטגית לתוכן שלך. לדוגמה, אתה יכול לגרום לסט עגילים לסנוור או לדמות את הבזק של יהלום תוך כדי ללבוש חצאית נוצצת.

.

! זה לא זה מה שרובנו קוראים לזה?

זה אחד המסננים הפופולריים ביותר של Snapchat, והוא מתפשט לפלטפורמות אחרות כמו אינסטגרם, טיקטוק ואחרים. ראשית עליך לוודא שחשבון Snapchat שלך פעיל כדי להשתמש במסנן זה.

19. להביע פילטר

. .

כמובן, טיקטוקרים כמו אתגר טוב. . כאן היוצרים מנסים לשמור על פנים ניטרליות ככל האפשר מבלי לצחוק.

. קַרַמֵל

ישנן מספר אפשרויות זמינות בקטגוריית הדיוקן, מה שמקשה על בחירת מי להשתמש בהן. .

זה נותן לפנים שלך גוונים חמים, גורם לך להיראות מנושק שמש. זה גם מחליק את העור ועשוי לגרום לך להיראות צעיר יותר משנים שאתה.

21. פילטר הפוך

שם המסנן רומז שהוא הופך את הסרטונים שלך!! .

לא כולם העריכו את המסנן הזה מכיוון שהסרטונים ההפוכים נראו לא מושכים. למרות שלא תדע איך זה מרגיש אלא אם תנסה את זה לבד. זהו אחד המסננים הפופולריים ביותר של Tiktok.

22. מסנן התאמה אישית צבעוני

. אתה יכול לשנות את צבע הבגדים, העור, השיער, העיניים, הבניינים שלך ועוד כמה דברים אחרים. זו שיטה מהנה לגרום לסרטונים שלך להראות מרתקים ואחד מסוג.

. הוסף מגע של קסם עם פילטר אורות הפיות

פילטר אורות פיות!! ? זהו פילטר מדהים שמניח אורות מנצנצים על המסגרת שלך. השימוש בפילטר זה בסרטונים שלך בהחלט ייצר אווירה גחמנית וקסומה.

.

.

. ? אין לך מה לדאוג עם מסנן מסכת הפנים המדהים הזה.

השתמש בפילטר המדהים הזה על ידי יצירת סרטונים מצחיקים ומבדרים שבהם אתה יכול מישהו או משהו אחר. .

כיצד למרוח את המסננים הטובים ביותר על סרטוני Tiktok?

ראשית, עליך להיות בעל חשבון Tiktok כדי להשתמש במסנני Tiktok הטרנדיים והטובים ביותר. אם כבר יש לך כזה, זה נהדר. אם לא, היכנס לטיקוק ברגע זה כדי להתחיל להשתמש במסנני Tiktok. לאחר שיצרת את חשבון Tiktok שלך, תרצה לדעת להחיל פילטרים על Tiktok.

עקוב אחר הצעדים הבאים והתחל!

  1. נווט לפרופיל שלך באפליקציית Tiktok. כדי להעלות סרטון, לחץ על כפתור “+” במרכז התחתון של מסך המכשיר שלך.
  2. .
  3. . לשם כך, עליך ללחוץ על כפתור המסנן הקיים בסמוך לכרטיסייה ההקלטה. אם אתה רוצה, אתה יכול להוסיף את המסנן למועדפים לשימוש מאוחר יותר.
  4. או שתוכלו להקליט את הסרטון באמצעות המסנן או להוסיף את המסנן בהמשך לאחר שהסרטון הוקלט על ידי לחיצה על אפשרות המסננים בצד ימין של המסך.

פילטרים יכולים לשפר את הערעור החזותי של הסרטונים שלך ולהפוך אותם למרתקים יותר. יחד עם זאת אם אתה מבצע סרטונים ללא שימוש במסננים ועריכות אתה לא יכול לקבל את התגובה הרצויה. אז בעיקרון, השימוש ב- Tiktok מועיל יותר אם ברצונך ליצור סרטון שכן הוא מספק פילטרים מדהימים.

אז הנה כמה דרכים בהן תוכלו להשתמש במסנני Tiktok כדי ליצור את הווידיאו המגמה והוויראלית ביותר:

התנסו במסננים שונים

אז עכשיו הדבר הראשון שאדם עושה זה לגלול במסננים שונים ולהרים את המתאימים ביותר. למעשה, רוב הזמן אתה עלול להתבלבל בין כמה. ? .

אם המטרה שלך היא ליצור סרטונים ויראליים באמצעות פילטרים, היו קשובים לאילו מגמות מסתובבות. . רוב הסיכויים שאתה עשוי בסופו של דבר ליצור סרטון ויראלי.

השתמש במסננים כדי לשפר את סיפור הסיפורים

. כביכול, אם אתה מתכוון ליצור סרטון המציג זמן מהו מה האפשרות הטובה ביותר מלבד סינון?

שימוש בפילטר פסק זמן הוא האפשרות הטובה ביותר להציג טרנספורמציה. כמו כן, תוכלו להשתמש במסנן רקע כדי להציג מיקום ספציפי. . לפיכך, מה שהופך אותו לוויראלי.

שלב פילטרים עם כלי עריכה אחרים

אז ברגע שאתה מכיר את המסננים הזמינים ב- Tik Tok, השתמש גם בכלי עריכה. כמובן שמסנן שדרג את רמת הסרטון שלך, אז למה לא להוסיף גם את השימוש בכלי עריכה? .

. . וכשאתה כולל מוזיקה, זה מוסיף נגיעה מושכת. על ידי שימוש בכלים אלה יחד עם פילטרים, תשפר את איכות הסרטון שלך ויהפוך אותו למהנה עוד יותר עבור הקהל שלך

טיפים להליכה ויראלית עם מסנני ה- Tiktok הטובים ביותר

סרטוני Tiktok שאתה יוצר באמצעות פילטרים יביאו כמובן מעורבות רבה יותר מכיוון שהם נראים הרבה יותר טובים מאשר רגילים.

. במקום זאת נסה לעקוב אחר הטיפים המדהימים האלה שאני משתף איתך בבלוג הזה:

הישאר מעודכן עם הטרנדים האחרונים

אז Tiktok בהחלט מספק לך המון פילטרים מדהימים. . עכשיו אם אתה רוצה ליצור סרטון ויראלי, במקום להשתמש במסננים אקראיים ללכת לאורך המגמה. בעיקרון, חשוב שתישאר מעודכן עם המסננים הוויראליים האחרונים.

הדרך הטובה ביותר להתעדכן בסרטונים ויראליים היא לעקוב אחר יוצרים פופולריים. מכיוון שהם יוצרים באופן קבוע את מרבית הסרטונים המגמה עם המסננים האחרונים, בעקבותיהם יעזרו לכם ברעיונות מדהימים. מלבד זאת, חקור את הדף “לגלות” כדי לגלות פילטרים חדשים ואחרונים.

להיות יצירתי וייחודי

. כשאתה יוצר סרטונים טרנדיים, מה שאתה יכול לעשות זה לנסות שילוב של פילטרים.

עם סרטונים טרנדיים, עליך לנסות לשים טוויסט משלך כדי להפוך אותו למיוחד. בדרך זו לא תיצור רק תוכן מדהים, אלא שהוא גם יתבלט בין המשתמשים. .

לעסוק בקהילת Tiktok

ברגע שאתה ברור עם הרעיון של יצירת תוכן אופנתי, הבא מגיע מעורבות. אם אתה רוצה שהתוכן שלך יהיה גלוי בין קבוצה גדולה יותר, נסה להגדיל את הנראות שלך.

אל תעשה רק עוקבים אלא גם לעסוק. כן, אתה צריך לאהוב, לשתף ולהגיב סרטונים מיוצרים אחרים כדי לבנות קשרים חזקים. מלבד זאת אתה יכול גם להשתתף באתגרים ובדואטים כדי לשתף פעולה עם משתמשי Tiktok אחרים. קהילה חזקה תעזור לך להחזיק מעמד בזמנים קשים.

עוטף את זה

כעת, לאחר שבחנתם את רוב מסנני ה- Tiktok הפופולריים, הגיע הזמן לבדוק אותם בצורה הטובה ביותר האפשרית. מסננים אלה מאפשרים לך להיות יצירתי בזמן יצירת תוכן. !!

התנסו עם המסננים הטובים ביותר של Tiktok שהצענו, ופקחו עין בכרטיסייה Discover לטרנדים מתעוררים. וברגע שתמצא את הצעד שלך, תעשה סרטוני גלילה תוך זמן קצר!

מכיוון שאנחנו כאן, האם אתה מחפש משהו הרבה יותר מהפכני שאף יעזור לך להכין תוכן!

להירשם Predis.AI היום! . לקבלת טיפים ועדכונים נוספים של מדיה חברתית, עקוב אחרינו באינסטגרם שלנו!