9 משחקים נהדרים עבור אוזניות ה- VR שלך משנת 2022 – The Verge, Meta Quest 2 Games 2023 הטוב ביותר | PCGAMESN

0

משחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר 2023

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

משחקים אלה מציעים את החוויות הטובות ביותר שיכולות להיות לך עם אוזניות ממטא, HTC או שסתום.

28 בדצמבר, 2022, 15:00 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

אם אתה קונה משהו מקישור של סף, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

למרות שאוזניות ה- VR הטכנולוגיות סביב קפאים מעט על שמריה, עדיין יש המון כותרות פנטסטיות שהופכות את השימוש הגדול בטכנולוגיה לזמינות, ובחרנו כמה מהמועדפים שלנו שתוכלו לנסות עכשיו ובשנה הקרובה. אתה יכול לשים לב שכמה מהבחירות המובילות שלנו ארוכות מעט בשן, אך אנו עדיין רואים בהן כמה מהחוויות הטובות ביותר למגוון האוזניות הגדול ביותר – כלומר עד לשחרורו של פלייסטיישן VR 2 בפברואר.

אמנם יש המון אפשרויות ליהנות מ- VR, אך ה- Meta Quest 2 נותר הפופולרי ביותר, אפילו עם טיול מחיר של 100 דולר השנה ושחרור ה- Meta Quest Pro. כתוצאה מכך, זהו האוזניות בהן נהגנו לנסות את כל המשחקים המפורטים להלן. חלק מהמועדפים שלנו כוללים להיטים כמו היכה את סאבר וכן Resident Evil 4 Vr, אבל כללנו גם כותרות מצוינות ופחות ידועות, כמו ערים: VR .

מרבית המשחקים ברשימה שלנו תואמים את כל אוזניות ה- VR המודרניות, כולל Meta Quest 2, HTC Vive Pro 2 ו- PlayStation VR. ציינו את התאימות הספציפית לכל כותרת.

Meta Quest 2 עם כרטיס מתנה של $ 50

אוזניות Meta Quest 2 מציאות מדומה תומכות בקצב רענון של 120 הרץ למשחקים מסוימים כמו גם ביכולת לחבר באופן אלחוטי למחשבי משחק.

היכה את סאבר

היכה תמונת סאבר: היכו משחקים

היכה את סאבר כולל ספרייה קיימת של שירים בחינם אך מציגה גם שירים של אמנים פופולריים כמו Skrillex ו- Billie Eilish הזמינים לרכישה באופן פרטני או כחלק מקבילה. .

ברמת בסיס, היכה את סאבר הוא פשוט יחסית, לאחר שתחתוך קוביות נכנסות לכיוונים ספציפיים לקצב השיר. , היכה את סאבר יש תקרת מיומנות גבוהה להפליא, והופכת לבלתי נלאה בקשיים הגבוהים יותר.

מותאם ל:

היכה את סאבר

מהפכת ריקוד ריקוד אבל לידיים שלך, היכה את סאבר .

Dance Central Vr

תמונת ריקוד מרכז VR: הרמוניקס

הרמוניקס, אותו סטודיו שהביא אותנו להקת רוק וכן , יודע לגרום לנו להראות מגוחכים בחדרי המגורים שלנו תוך כדי לגרום לנו להרגיש מגניבים להפליא. היא ההתפתחות ההגיונית של זיכיון זה, שעלה לראשונה ב- Kinect, וכל מי שמכיר את הקלאסיקה אוֹ רק תרקוד כותרות יידעו למה לצפות כאן.

המשחק כולל 32 שירים וכמה רמיקסים המגשרים תקופות וז’אנרים מהיפופ של שנות ה -80 ועד אלטרנטיבה מודרנית. ישנם תריסר שירי DLC זמינים; עם זאת, החנות כבר לא מקבלת עדכונים, וכעת אין דרך להוסיף משלך, שלא כמו היכה את סאבר.

Dance Central Vr הוא ללא ספק המשחק הפעיל ביותר ברשימה שלנו ואפילו יש לו פונקציית מעקב אחר כושר מובנית מובנית המספקת לך הערכה גסה של כמה קלוריות ששרפתם.

מותאם ל: Meta Quest, Meta Quest 2, Meta Rift

Dance Central Vr

כולל 32 שירים ומספר רמיקסים המגשרים תקופות וז’אנרים, החל מהיפ-הופ משנות ה -80 ועד אלטרנטיבה מודרנית.

הטיפוס 2

בהחלט לא עבור האקרופובי (אלה עם פחד מגבהים), הטיפוס 2 ממנף אותו מנוע המשמש ל רחוק קריאה זיכיון למשחק המתמקד בטיפוס הרים – או ליתר דיוק טיפוס סלע. הטיפוס 2 כולל 12 פסגות של קושי הולך וגובר בהתמדה על פני ארבע סביבות מובחנות, החל מרכסי הרים אלפיניים ועד נופי עיר עירוניים. כל עלייה כוללת מסלולים מרובים לפסגה ומערכת ניקוד שתוכל להתחרות כנגד הטוב ביותר עם הטוב ביותר עם לוח עולמי גלובלי.

. . אמנם לא מכוון כושר, משחק הטיפוס 2 לתקופות ממושכות בהחלט תגרום לך להעלות זיעה או, לכל הפחות, ידיים מפושטות.

הטיפוס 2 כולל גם אירועים עונתיים שמסתובבים כל כמה חודשים ויכולים לרשת לך תגמולים קוסמטיים בלעדיים, ובעוד שהמשחק אינו עמוק מאוד, עדיין יש מספיק תמריץ כדי להמשיך לשחק כל השנה.

מותאם ל: Meta Quest, Meta Quest 2, Meta Rift

הטיפוס 2

הטיפוס 2 ממנף אותו מנוע המשמש ל זיכיון למשחק המתמקד בטיפוס הרים – או ליתר דיוק טיפוס סלע.

להלן רשימת המשחקים הטובים ביותר של Meta Quest 2 שתוכלו לשחק בשנת 2023, ממשחק הפאזל של FPS Superhot VR ועד הרוגואייק במוות שלא הושלמו.

פורסם: 5 ביולי, 2023

מהם משחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר? . יש כמות מדהימה של משחקים ב- Meta Quest 2, אז אל תרגישו רע אם אנו מפספסים אף אחד מהמועדפים האישיים שלכם. .

Meta Quest 2 הוא אחד האוזניות הטובות ביותר של VR בסביבה, ויש פשוט כל כך הרבה ברירה עד שהניווט בחנות למצוא את משחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר יכולים להיות קצת מטלה. זה עוזר לקבל מושג גס מה אתה צריך לחפש בכל פעם שאתה במצב רוח לקנות משחק חדש, בין אם זה משחקי FPS כמו Superhot VR או הרפתקה מונעת סיפור.

משחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר הם:

Best Oculus Quest 2 משחקים Resident Evil 4 Vr

Resident Evil 4 Vr

היו הרבה יציאות Resident Evil 4 לאורך השנים, אבל גרסת Meta Quest היא ללא ספק המרגשת ביותר. . משחק אימת ההישרדות הזה מתורגם בצורה יוצאת דופן ל- Quest 2, מכניס את השחקנים היישר לנעליו של ליאון S. קנדי. פוצץ את דרכך בבני אדם שורצים, קח על עצמם מפלצות ענקיות והציל את בתו של הנשיא בקלאסיקה הזו בכל הזמנים שנחזרו מהיסוד ל- VR.

Bonelab

Bonelab דוחף את Quest 2 למגבלותיו על מנת לייצר את מערכת הפיזיקה הריאליסטית המאפשרת את המשחק. . אתה יכול לברוח ממתקן המחקר המחתרתי עם חייך על כנו, אבל אתה צריך להיות מוכן להתמודד עם סדרה של חוויות מאתגרות ואויבים מאיימים. .

בלסטון

תאר לעצמך, אם תרצו, עומד מול יריב על עמוד מוזר. כל אחד מכם מנופף לשני כאשר התותחים שלכם נטענים סביבכם, ומשם, אתם יורים כדורי גדלים ומהירות משתנים עד שלאחד מכם לא נותר HP. .

Oculus-Quest-2-Games-in-death הושקעו

במוות: לא מרושע

משחקי Roguelike עובדים בצורה מפתיעה היטב ב- VR, במיוחד עבור שחקנים שלא אוהבים לטבול את עצמם במציאות מדומה יותר מדי זמן. . במוות: Unchained היא גרסת Meta Quest 2 של Death, והיא מציעה את אותה קרב מבוסס חץ וקשתים להפליא וסביבות מחרידות שוליות כמו המשחק הרגיל, אך תוך כדי תנועה.

עד שאתה נופל

עד שאתה נופל הוא רוגואלייק שמכניס אותך לכוכב לכת תוסס וצבעוני להפליא, ואז מבקש ממך להילחם על חייך. משחק זה מציע קרב תגרה מהיר ומפואר שיש לך כלי נשק כפולים לבחירתך כשאתה פורץ ומחתוך את דרכך בקטטות. כל אתגר יכול בקלות להרוג אותך אם אתה לא נזהר, לכן אתה צריך ללמוד לחסל, להתחמק ולברווז אם אתה רוצה להישאר בחיים.

Superhot Vr

Superhot VR לוקח את אותם אויבים אדומים וחסומים של גרסת המסך השטוח ומציב אותך ביניהם. כל צעד, מחוות ידיים ותנועת ראש שאתה מבצע זמן מהלכים, ואתה צריך לוודא שאתה בשליטה כדי להימנע מלהיות לירות. יחד עם הסיפור עצמו, ישנם כמה מצבים מבדרים להתעסק איתם, ותמיד כיף לרסק בלי סוף דרך המוני אויבים חסרי פנים.

בעוד ש- VR צ’אט הוא כיף, וזה, זה גם קצת קדחתני מדי עבור הרבה אנשים. לעומת זאת, קל יותר לנהל ולהיכנס אליו. זה משחק חברתי בחינם שמאפשר לך להיפגש עם בני זוג או ליצור חברים חדשים ב- VR, ואז להסתובב בעולמות דיגיטליים שמשחקים פיינטבול, לצאת להרפתקאות נגד קרטון גובלינים, או אפילו להתמכר למצב Royale הקרב המיוחד שהוא ייחודי למטא לַחקוֹר.

הטוב ביותר Oculus Quest 2 משחקים ויידר אלמוות

ויידר אלמותי

. הסדרה האלמותית של ויידר מציבה אותך לעולם הג’דיי וסית ‘ואז מאפשרת לך לשחק באמצעות שלושה סיפורים שונים הבוחנים את העולם. . כל משחק מציע חוויה שונה במקצת, אבל הם מושלמים רק לקפוץ ולחתוך דברים לשניים. אם אתה אחרי הרפתקאות נוספות בחלל, עיין ברשימה שלנו לגבי משחקי מלחמת הכוכבים הטובים ביותר.

שוט אקדח

שוט אקדח התחיל כמשחק קצב בו היית צריך לצלם חבר’ה רעים תוך כדי האזנה למוזיקה מלוכלכת מחליאה. זה היה די והותר לרוב האנשים, אבל זה עודכן מעט מאז ההשקה הראשונית, וכעת הוא כולל גם קמפיינים לשחק בהם גם. . כמו כן, המוזיקה סטירה לחלוטין, שהיא יותר משעשעת כשאתה עומד בכותרת ומכה בחור רע עם האקדח שלך.

הטוב ביותר Oculus Quest 2 משחקים גברו על סאבר

היכה את סאבר

שמעת על Beat Saber. כולם שמעו על Beat Saber. זה אחד ממשחקי ה- VR האלה שקלים להבנה ומספקים להפליא כל כך, שזה מועדף ברשימת Meta Quest 2 הטוב ביותר שלנו. אתה פשוט עומד על במה חמושה עם סאבר מכה בשתי הידיים כשבלוקים ממהרים אליך למכה. אתה פשוט צריך לחתוך אותם לשניים ולהאזין למוזיקה. מה יכול להיות מבדר יותר מזה?

משחקי ה- VR הטובים ביותר - קדושים וחוטאים מהלכים מתים

המתים המהלכים: קדושים וחוטאים

המתים המהלכים: קדושים וחוטאים הוא משחק זומבי, בו אתה משחק כדמות שנתקעה בניו אורלינס בין התפשטות זומבים. אתה צריך להתגנב, לנסות להשלים משימות ולהשתמש בלחימה מספקת כדי לשרוד יום אחר. יש אפילו אפשרות לבצע גם אפשרויות, וזה נהדר להפעלה חוזרת.

מה המחבט?

VR פותח את האפשרות לחקור עולמות חדשים לגמרי, לפגוש מינים זרים ולגלות חלקים לא ידועים ביקום. פותח על ידי Triband, יוצרי משחקי הספורט האייקוניים איך הגולף, מה שהעטלף שואל את השאלה: איך היו החיים אם הידיים שלך היו מוחלפות על ידי עטלפים? משימה אחת הכוללת למעלה מ 100+ משחקי מיני, משימה אחת עשויה לבקש מכם לכבשים עדר עם עב”ם, ואילו אחר מגדיר אתכם לעבוד בציור סוס בעזרת ידיה. זו עבודה קשה, אבל מישהו צריך לעשות את זה.

מה המחבט דורש כמות הגונה של מרחב משחק על מנת לתת לזרועותיך את החופש הדרוש להם כדי לבצע כל משימה. אם אתה מחפש משחק VR מטופש כדי לבדר שחקנים בכל הגילאים, מה יהיה לך המחבט ולכל צופים לצחוק תוך זמן קצר.

הטוב ביותר Oculus Quest 2 משחקים שולחן עבודה וירטואלי

שולחן עבודה וירטואלי

הבחירה הסופית שלנו היא לא משחק, ככזה, אבל זו רכישה חשובה לבעלי קווסט, שלדעתנו הופכת אותו לאחד ממשחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר. זה מציע דרך קלה לגשת למחשב שלך מאוזניות VR שלך באופן אלחוטי. . עם זאת עם שולחן העבודה הווירטואלי, מעולם לא היה לנו את הנושא הזה.

זה עטיפה למשחקי Meta Quest 2 הטובים ביותר. בין אם זה עתה קיבלת את ה- Quest 2 במתנה, או שאתה עומד לתת אחד למישהו במתנה, אתה בהחלט צריך לתת לאחד המשחקים ברשימה זו ניסיון טוב. אם הוצאת את כל המזומנים שלך באוזניות שלך, ייתכן שתרצה לקרוא את רשימת משחקי המחשב החינמית הטובה ביותר שלנו כדי למצוא כמה כותרות נהדרות שלא יעלו לך דבר.

ג’ייסון קולס ג’ייסון מבלה את מרבית זמנו להתרוצץ אחרי ילדיו או חיות המחמד שלו, אבל כשמשחקים מבלה את רוב זה להתעסק בפורטניט, מיינקראפט, באובססיביות של גנשין או משחק את ליגת הרוקט. אתה יכול למצוא את עבודתו הפזורה באינטרנט באתרים כמו DiceBreaker, NME ו- IGN.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עוד מ- PCGamesn עקוב אחרינו לחדשות, מדריכים וביקורות יומיומי של מחשב אישי בטוויטר, פייסבוק, Overwolf, Steam ו- Google News. .