ארוס 90 יום עונה 10 צוות שחקנים – הכירו את הזוגות – דקסרטו, ארוסה של 90 יום עונה 10 טריילר: יסמין מצטרפת לג’ינו ב- U. ג.

0

ארוסה של 90 יום עונה 10: יסמין מצטרפת לג’ינו ב- U. S, פלוס לפגוש 6 זוגות חדשים למרחקים ארוכים (בלעדי)

בינתיים, עיין בסיקור הריאליטי שלנו כדי להישאר מעודכן עם כל מה שקשור לארוסה של 90 יום.

ארוסה של 90 יום עונה 10 שחקנים – פגוש את הזוגות

ארוסה של 90 יום זוג ג'ינו ויסמין

TLC

ארוס 90 יום חשף רשמית את הזוגות המוצגים של התוכנית לקראת תאריך הבכורה של עונה 10.

הארוס של 90 יום של TLC הציג כמה מערכות יחסים סוערות לאורך כל ההיסטוריה של התוכנית. חלק מהזוגות הבעייתיים אפילו ניסו לעבוד על העניינים על הזיכיון של הספינוף האחרון.

ארוסה של 90 יום עונה 10 ממשיכה את היחסים הבעייתיים של יסמין פינדה וג’ינו פלזולו. בנוסף, שישה לזוגות חדשים יהיו שלושה חודשים להתחתן לפני שתפוגו של ויזת ה- K-1 שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הנה כל מה שאנחנו יודעים על הזוגות עד שהעונה הקרובה משודרת ב- TLC באוקטובר 2023.

כל זוג מופיע בארוסה של 90 יום עונה 10

תודה לאנשים, הנה כל הזוגות וקצת עליהם לקראת תאריך השחרור של עונה 10:

המאמר נמשך לאחר המודעה

יסמין (36) וג’ינו (52)

ארוסה של 90 יום זוג ג'ינו ויסמין

יסמין וג’ינו ידועים לשמצה בגלל טיעוני הנפץ העקביים שלהם. עכשיו זה של יסמין u.ג. ויזה אושרה, היא עוברת מפנמה למישיגן לחיות עם ג’ינו.

סופי (23) ורוברט (32)

ארוס 90 יום

סופי מתכננת לעבור מבריטניה ללוס אנג’לס להיות עם רוברט. עם זאת, היא מצפה לאורח החיים ההוליוודי הטיפוסי שהחבר שלה אולי לא יוכל לתת לה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מנואל (34) ואשלי (31)

ארוס 90 יום

מנואל ואשלי פגשו זה את זה במסיבת הסילבסטר באקוודור לפני למעלה מעשר שנים. כעת, לאחר שהם התחברו מחדש, מנואל מחפש לעבור לארצות הברית לאחר התקופה הארוכה של הזוג למרחקים ארוכים.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ניק (30) ודווין (23)

ארוס 90 יום

ניק ודווין נפגשו לראשונה על טינדר לפני שהגיש בקשה לוויזה K-1 כדי לעבור מאוסטרליה לארצות הברית לאחר שלושה שבועות בלבד של היה יחד באופן אישי.

ג’סטין (36) וניקי (47)

ארוס 90 יום

ניקי וג’סטין נפגשו באתר היכרויות מולדובן לפני 17 שנה לפני שאיבדו מגע לאחר שג’סטין לא יכול היה לקבל את הזהות הטרנסג’נדרית של ניקי. הזוג חזר מאז וניקי מחפש לעבור לארצות הברית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנלי (26) וקלייטון (29)

ארוס 90 יום

אנאלי וקלייטון התחברו לאפליקציית שפה, וכעת אנלי החליטו לעבור מפרו לקנטאקי. עם זאת, קלייטון עדיין חי עם אמו ללא שום תוכניות לצאת לדרך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

סיטרה (26) וסם (30)

ארוס 90 יום

גם סיטרה וגם אביה נוסעים מאינדונזיה לארצות הברית לחיות עם סם. עם זאת, לסם יש עבר מבולגן שאולי לא ינצח על אביו של סיטרה לברכתו.

האוהדים יצטרכו לחכות עד שארוסה של 90 יום עונה 10 תעלה לראשונה יום ראשון, 8 באוקטובר, בשעה 8 עמ ‘.M. ET ב- TLC.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בינתיים, עיין בסיקור הריאליטי שלנו כדי להישאר מעודכן עם כל מה שקשור לארוסה של 90 יום.

ארוסת יום ’90 ‘עונה 10: יסמין מצטרפת לג’ינו ב- U.ג., בנוסף לפגוש 6 זוגות חדשים למרחקים ארוכים (בלעדי)

אחרי כמעט עשור של ארוסה של 90 יום, TLC מוכן לסיבוב נוסף.

לאנשים יש את המבט הראשון הבלעדי על עונה 10 של סדרת הדגל, הכוללת מגרש של זוגות חדשים – ואחד צופי הצמד הפכפכים הבולטים התוודעו היטב. כן לפני 90 הימים המעריצים, היחסים הפראיים של יסמין וג’ינו סוף סוף מגיעים לאמריקה.

הנה מי שאתה יכול לצפות לראות על המסך כאשר העונה החדשה משודרת באוקטובר הקרוב, ובוודאי שהיא מלאה בעימותים תרבותיים, קנאה ואולי אפילו “אני עושה” או שניים.

יסמין (36) וג’ינו (52)

ג'ינו ויסמין - ארוס 90 יום עונה 10

זה רשמי: u של יסמין.ג. הויזה עברה והיא עוברת מפנמה למישיגן להיות עם ג’ינו. לזוג יש שתי עונות של ארוסה של 90 יום: לפני 90 הימים מאחוריהם, שניהם כמעט הסתיימו בהפרוזת הקשר שלהם. אבל רכבת ההרים אהובה התנהלה מחדש בסוף העונה האחרונה כשג’סמין הציגה את השאלה.

כאשר ג’ינו ארז את תיקיו כדי לחזור לאמריקה, הוא הבטיח שג’סמין תהיה בטיסה למולדתו בקרוב. והיא הייתה. יתכן שיש להם עימותים כשמדובר במשפחתו ולחיי המין שלהם, אבל יסמין וג’ינו מחויבים לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד, לא משנה כמה דרמה הם נתקלים בדרך.

סופי (23) ורוברט (32)

רוב וסופי - ארוס 90 יום עונה 10

הכל קשור לכסף עם סופי ורוברט. הזוג החדש של הריאליטי נפגש ברשת ובסופו של דבר התחייבו זה לזה כשנפגשו באופן אישי. עכשיו סופי עוברת מה- U.ק. ללוס אנג’לס, שם היא מצפה לחיים של זוהר הוליוודי. מה שסופי לא מבינה עד שיהיה מאוחר מדי הוא שרוברט הוא מרקע צנוע, והגליץ והגלאם שהיא דמיינה באמריקה אולי לא נמצאים בהישג יד.

מנואל (34) ואשלי (31)

אשלי ומנואל - ארוס 90 יום עונה 10

אשלי ומנואל מכירים זה את זה יותר מעשר שנים. אם כי דרכיהם קרעו אותם לגזרים לאחר שנפגשו במסיבת ערב ראש השנה באקוודור (דרך חזרה בשנת 2010!) הם מצאו את דרכם חזרה יחד. מנואל עובר לאמריקה בתקווה לאושר באושר עם אהבתו הוותיקה והחוצה את הכוכבים. אך האם שנות המרחק היו יצרו קרעים של Uneens עבור הצמד?

ניק (30) ודווין (23)

דווין וניק - ארוס 90 יום עונה 10

ניק עוזב את האאוטבק לחברה דווין באמריקה, אבל העתיד שלו לא נראה לגמרי מושלם. לאחר שנפגשו על טינדר, הם התאהבו במהירות-ושלושה שבועות באופן אישי הובילו לוויזה K-1. ניק ודווין עדיין מתוודעים זה לזה כשהוא נוגע ב- U.ג. והכי חשוב, הוא גם מתוודע למשפחתה “הדעה”, שיכולה לזרוק מפתח ברגים בתוכניות שלהם להתחתן במהירות.

ג’סטין (36) וניקי (47)

ניקי וג'סטין - ארוס 90 יום עונה 10

ניקי וג’סטין בילו כמעט שני עשורים זה מזה כשהוא הודה שהוא לא יכול היה לקבל שניקי הוא טרנס. אבל המרחק גורם ללב להתגבר – כמו שזה היה עבור הצמד. שבע עשרה שנה לאחר שנפגשו באתר הכרויות במולדובה, לג’סטין יש הבנה בוגרת יותר של זהותו המגדרית של ניקי ועובר לאמריקה לצילום אהבה על אהבה. עבור בני הזוג זו התחלה חדשה – אך האם הם נאמרים למחויבותם לעזוב את העבר בעבר?

אנלי (26) וקלייטון (29)

קלייטון ואנלי - ארוס 90 יום עונה 10

מחסום שפה וחמות עתידיות מהווים את האיומים הגדולים ביותר על מערכת היחסים של אנאלי וקלייטון כשהיא עוברת מפרו לקנטאקי. לאחר שנפגש באפליקציית שפה, הזוג התחבר לכמה שבועות קצרים. אבל אנאלי אולי לא נמצא באותו עמוד כמו קלייטון בכל מה שקשור לחלוק חלל עם אמו. היא המומה לגלות שאין לו שום תוכניות לעבור למקום שלו, ולהשאיר אנלידי מסוכסכים עם האישה האחרת בביתה החדש.

סיטרה (26) וסם (30)

סם וסיטרה - ארוס 90 יום עונה 10

סיטרה וסם רוצים להיות ביחד – אבל יקיריהם אולי לא יסכימו. זה לא רק סיטרה שמגיעה מאינדונזיה לאמריקה. גם אביה נוסע, וזה זורק ציר זמן שני בתערובת. האוהדים יודעים שהזוג חייב להינשא ב 90 יום עד שציטרה תשאיר את הוויזה שלה. אבל יש להם שבועיים בלבד לזכות בברכת אביו של סיטרה – שעומד ללמוד על העבר של סם “העבר החזוי של סם.”

לעולם אל תחמיץ סיפור-הירשם לניוזלטר היומי החינמי של אנשים כדי להישאר מעודכן על הטוב ביותר ממה שיש לאנשים להציע, החל מחדשות סלבריטאים עסיסי ועד סיפורי עניין אנושי משכנעים.

ארוסה של 90 יום עונה 10 עולה לראשונה באוקטובר. 8 ב 8 עמ ‘.M. ET ב- TLC.