? ? 9to5mac

0

מתי האייפון 15 ייצא

כל דגמי ה- iPhone 15 יכולים להתחבר לוויינים במצבי חירום כאשר חיבורי סלולר ו- Wi-Fi אינם זמינים. .

אייפון 15

מערך האייפון של ספינת הדגל הצרכנית האחרונה של אפל עם USB-C, אי דינמי ועוד.

דגמי ה- iPhone 15 של 2023 כוללים USB-C במקום ברק, שבב A16 מהיר יותר, האי הדינמי במקום חריץ בתצוגה, טכנולוגיית המצלמה המשודרגת ועוד.

 • 6.1- ו 6.גדלים בגודל 7 אינץ ‘
 • אי דינמי
 • שבב A16
 • יציאת USB-C
 • מצלמה ראשית של 48 מגה-פיקסל

וִידֵאוֹ

Roundup עודכן לאחרונה לפני יום אחד

האם אתה צריך לקנות אייפון 15?

ה- iPhone 15 ו- 15 ו- 15 Plus, שהוצגו בספטמבר 2023 הם שניים מאייפוני הדגל הנוכחיים של אפל, שנמכרו לצד ה- iPhone 15 Pro ו- iPhone 15 Pro Max. מכשירי האייפון החדשים הושקו ביום שישי, 22 בספטמבר, ועכשיו הם א זמן פנטסטי לקנות אייפון 15 או אייפון 15 פלוס.

כדגמים חדשים לגמרי, 6.אייפון 15 ו 6 אינץ ‘ו 6 אינץ’. ויישאר חלק ממערך הדגל של אפל במשך 12 החודשים הקרובים, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שמשהו חדש יותר וטוב יותר לא נמצא מעבר לפינה.

ה- iPhone 15 ו- 15 פלוס מתחילים ב 799 $ ומציעים איזון טוב בין פונקציונליות, אריכות ימים ומחיר, אך אם העלות היא הגורם העיקרי עבורך, אפל מציעה גם את ה- iPhone SE של 429 דולר עם טכנולוגיה ישנה יותר ואייפון 14 מהדור הקודם וניתן אייפון 14 פלוס עם תמחור החל מ- $ 699. .

אם אתם מחפשים משהו טוב יותר מאייפון 15 ו- 15 פלוס, תוכלו לעלות לאייפון 15 Pro או 15 Pro Max. .

בדוק את פוסט מבצעי האייפון שלנו כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר.

 • אייפון 15 לעומת. מדריך קונה לאייפון 15 Pro
 • .
 • iPhone 14 Pro לעומת. מדריך קונה לאייפון 15 Pro
 • iPhone 15 Pro VS.
 • iPhone 15 פלוס לעומת. 15 מדריך קונה פרו מקסימום: 35+ הבדלים בהשוואה
 • אייפון 15 לעומת. מדריך לאייפון 15 פלוס קונה: 7 הבדלים השוו

מדריך לאייפון 15 ו- iPhone 15 Plus מדריך

תוכן

 1. ?
 2. מדריך לאייפון 15 ו- iPhone 15 Plus מדריך
 3. איך לקנות
 4. לְעַצֵב
  • עמידות בפני מים ואבק
 5. לְהַצִיג
  • אי דינמי
  • מנוע עצבי ו- ISP
  • RAM
 6. יציאת USB-C
  • יכולות וידאו
  • עדכון מצב דיוקן
  • להקות 5G
  • להקות LTE
 7. SOS חירום באמצעות לוויין
 8. זיהוי התרסקות
 9. Magsafe
 10. מעבר לאייפון 15
 11. אייפון 15 Roundup Changelog

ה- iPhone 15 ו- iPhone 15 Plus הם . אליהם מצטרפים אליהם ה- iPhone 15 Pro ו- iPhone Pro המקסימום, המגיעים עם יכולות ותכונות נוספות ומתחילים ב 999 $.

בדומה למערך האייפון 14 בשנה שעברה, משפחת אייפון 15 כוללת סך הכל ארבעה דגמים עם שני 6.מכשירי אייפון בגודל 1 אינץ ‘ושניים 6.. מערך הצרכנים כולל את תקן 6... .אייפון 15 פרו ו 6 אינץ ‘ו 6 אינץ’.7 אינץ ‘אייפון 15 Pro Max מייצגים את הדגמים היקרים יותר והמתקדמים יותר.

אייפון 15 ואייפון 15 פלוס הם עדיין מכשירים בעלי יכולת מאוד.

ה- iPhone 15 ו- 15 Plus זמינים כל אחד בחמש אפשרויות צבע: ורוד, צהוב, ירוק, כחול ושחור. אולי השינוי המשמעותי ביותר עבור ההרכב הוא מעבר מנמל הברק שנמצא בכל אייפון במשך למעלה מעשור עד , ..

, שעלה לראשונה במערך ה- Pro של iPhone 14 שנה קודם לכן. . תוכנה עוזרת להסתיר רכיבים פיזיים אלה בתוך האי הדינאמי השחור, המתאים באופן נזילי כדי להציג מידע חשוב ולאפשר אינטראקציה של משתמשים.

שבב ביוני A16 זה עלה לראשונה ב- iPhone 14 Pro ו- 14 Pro Max, תוך שימוש ב -20 אחוז פחות כוח והעביר ביצועים משופרים ו -50 אחוז יותר רוחב פס זיכרון בהשוואה לשבב הביוני A15 באייפון 14 ו -14 פלוס.

שיפורי המצלמה כוללים א עם חיישן מרובע-פיקסל שברירת המחדל לצילום תמונות של 24 מגה-פיקסל. המצלמה הראשית המעודכנת מאפשרת גם חדשה אפשרות טלפוטו 2x נחתך באופן מושכל מלכידת המצלמה המלאה.

כאשר אדם, כלב או חתול מתגלה במסגרת. מערכת המצלמות החדשה מביאה גם היא .

דור שני מהבב הרחבה האולטרה . עם ממצא דיוק באפליקציה שלי, אתה יכול לאתר את חבריך אפילו בקהל צפוף.

חיי הסוללה נשארים זהים . בדומה לדורות האחרונים, דגמי ה- iPhone 15 תמיכה בקישוריות 5G . בארצות הברית, דגמי אייפון שוב כמובילים משתמשים כעת ב- ESIM.

חירום SO . .

. בנוסף לטעינה קווית באמצעות USB-C, טעינה אלחוטית באמצעות Magsafe ו- Qi2 . אייפון 15 ו -15 פלוס תמיכה Wi-Fi 6 ו- Bluetooth 5..

...

הערה: ראה שגיאה בסיבוב זה או רוצה להציע משוב? שלח לנו דוא”ל כאן.

איך לקנות

. אם אתה זקוק ליותר שטח אחסון, יש אפשרויות לשדרוג ליכולות אחסון גבוהות יותר בעלות נוספת.

ה- iPhone 15 ו- iPhone 15 Plus זמינים לרכישה מחנות Apple המקוונת, חנויות קמעונאיות של אפל, ספקים וקמעונאים מורשים אחרים של צד שלישי.

ביקורות

.

.

ההחלפה ל- USB-C נתפסה כשינוי חיובי, אם כי הסוקרים לא היו מרוצים מה- USB 2 המוגבל.. .

.

.

6…

אייפון 15 פלוס מצלמה

. האייפון 15 נמדד ב -5.81 סנטימטרים (147.6 מ”מ) גבוה ו -2.82 אינץ ‘(71…9 מ”מ) גבוה ו -3… שני הדגמים הם 0.31 סנטימטרים (7.80 מ”מ) עבה, כאשר האייפון 15 שוקל 6..09 אונקיות (201 גרם).

. . .”

אייפון 15 צבעים ורוד

. האי הדינמי תופס פחות מקום מה- Notch, ומאפשר אזור תצוגה הניתן לצפייה יותר.

האי הדינמי של אייפון 15 התרחב

. אפל החליפה את מתג האילם בכפתור פעולה בדגמי ה- iPhone 15 Pro, אך לא בדגמי ה- iPhone 15 הרגילים. .

חורי רמקול ומיקרופון ממוקמים בתחתית דגמי ה- iPhone 15, יחד עם שינוי עיצוב עיקרי נוסף – יציאת USB -C. . במדינות מסוימות יש משבצת SIM באייפון, אך הסים הפיזי בוטל ב- U..

בליטת המצלמה בחלק האחורי של האייפון היא ברובה ללא שינוי, והיא כוללת הגדרת עדשות אלכסוניות למצלמות הרחבות והרחבות האולטרה יחד עם פלאש טון אמיתי ומיקרופון.

לאייפון 15 ו -15 פלוס דירוג IP68 להתנגדות למים ואבק חדירה. ..

במספר ה- IP68, 6 מתייחס להתנגדות לאבק (ומשמעותו שהאייפון 15 יכול להחזיק מעמד לכלוך, אבק וחלקיקים אחרים), ואילו 8 נוגעים להתנגדות למים. IP6X הוא דירוג התנגדות האבק הגבוה ביותר שקיים. עם דירוג ה- IP68, ה- iPhone 15 יכול לעמוד בהתיזות, גשם וחשיפה למים מקרית, אך יש להימנע מחשיפת מים מכוונת.

עמידות בפני מים ואבק אינם תנאים קבועים, לדברי אפל, ויכולים להתדרדר לאורך זמן כתוצאה מבלאי רגיל. האחריות הסטנדרטית של אפל אינה מכסה נזק נוזלי, מה שאומר שעדיף לנקוט בזהירות בכל הנוגע לחשיפה נוזלית.

לְהַצִיג

. בהירות מקסימאלית אופיינית היא כיום 1000 ניטים (עלייה מ- 800), ואילו בהירות HDR השיא היא 1600 ניטים (למעלה מ- 1200). אפל גם מספרת כי דגמי ה- iPhone 15 יכולים להגיע לשנת 2000 Nits Peak Brights.

גדלי אייפון 15

.

יש יחס ניגודיות של 2,000,000: 1 (ללא שינוי), ותמיכה בצבע רחב מציעה צבעים חיים, אמיתיים לחיים, וטון אמיתי תואם את האיזון הלבן של התצוגה לתאורת הסביבה לחוויית צפייה דמוית נייר שקל יותר העיניים. יש גם ציפוי אולופובי עמיד בפני טביעות אצבע ותמיכה במגע Haptic, המספק משוב האפטי בעת אינטראקציה עם התצוגה.

התצוגה ממשיכה להיות מוגנת על ידי חומר “מגן קרמי” המיוצר על ידי החדרת גבישים ננו-קרמיקה לזכוכית. . לדברי אפל, מגן קרמיקה הוא זכוכית הסמארטפון הקשה ביותר, עם תהליך חילופי יון כפול ומבטיח הגנה מפני שריטות ובלאי יומיומי.

.

חדש במערך ה- iPhone 15 השנה הוא האי הדינמי, המאכלס את חיישן המצלמה Truedepth עבור מזהה פנים והמצלמה הפונה קדמית. .

לתצוגה יש מגזרת עגולית קטנה בצד ימין המיועד למצלמה, וגזרת בצורת גלולות בצד שמאל עבור מערכת Truedepth עבור מזהה פנים. אפל משתמשת בתוכנה כדי לשלב את שני הגזרות הללו למגזר אחד בצורת גלולות המרכיב את האי הדינמי.

אפל הפכה את האי הדינמי לחלק מממשק האייפון, והיא משמשת כמרכז מידע קדמי ומרכז להתראות ומידע אחר של אפליקציות ושירותים. .

זה יכול להציג כל דבר, החל מהוראות מפות ועד טיימרים ועד אפל מוזיקת ​​ומצב חיבור AirPods. זה משתלב עם פעילויות חיות למעקב אחר ציוני ספורט, טיולי Uber, ויותר ממש מראש התצוגה של האייפון מבלי להשאיר את האפליקציה בה אתה נמצא, ובנוסף היא יכולה להתמוטט או להיפתח כאשר קישו אותה.

. .

iPhone 15 A16 Bionic

. .

.

שבב A16 כולל גם מעבד אותות תמונות שמפעיל את התכונות הצילומיות של דגמי ה- iPhone 15, עם עד ארבע טריליון פעולות שבוצעו לכל תמונה.

יש זיכרון RAM של 6 ג’יגה -בייט באייפון 15 ו -15 פלוס, אותה כמות זיכרון RAM שהייתה בדגמי ה- iPhone 14.

.

דגמי ה- iPhone 15 הם הראשונים שמציגים יציאת USB-C במקום יציאת ברק, ומאפשרים להניח אותם בכבל USB-C. .

iPhone 15 USB C PORT NOTENOTE

USB-C מאפשר לאייפון לטעון ישירות AirPods או שעון Apple באמצעות כבל USB-C, והאייפון מסוגל לספק עד 4.5W.

באייפון 15 ובאייפון 15 פלוס, יציאת ה- USB-C מוגבלת למהירויות העברה של USB 2 של 480 מגה בייט/שניות, זהה לברק. .

מצלמת Truedepth ו- ID Face

דגמי ה- iPhone 15 ממשיכים להשתמש ב- Face ID, מערכת זיהוי הפנים של אפל. .

.

מזהה פנים עובד דרך קבוצה של חיישנים ומצלמות. מקרן DOT מקרין עשרות אלפי נקודות אינפרא אדום בלתי נראות על פני העור כדי ליצור סריקת פנים תלת -ממדית שממפה את העקומות והמטוסים של כל פנים, כאשר הסריקה נקראה על ידי מצלמת אינפרא אדום.

. מזהה פנים עובד באור נמוך ובחושך, ועם כובעים, זקן, משקפיים, משקפי שמש, צעיפים, מסכות ואביזרים אחרים שמטשטשים את הפנים חלקית.

דגמי ה- iPhone 15 כוללים אותה מצלמה עם 12 מגה-פיקסל עם קדמי עם AN ƒ/1.9 צמצם שהיה זמין בהרכב האייפון 14. במצלמה הפונה קדמית יש פלאש רשתית מובנה והיא תומכת כמעט בכל אותן התכונות הזמינות במצלמות האחוריות.

.

הקלטת וידיאו 4K, וידאו QuickTake, וידאו Slo-Mo, מצב דיוקן, תאורת דיוקן ותכונת סגנונות הצילום ליישום סלקטיבי עריכות נתמכות גם במצלמה הפונה קדמית.

מצלמה אחורית של עדשות כפולות

אפל ביצעה שיפורים גדולים במערכת המצלמות של העדשות הכפולות ששימשה בדגמי ה- iPhone 15, והציגה מצלמה ראשית חדשה של 48 מגה-פיקסל שהיא טובה במיוחד מהמצלמה הראשית של 12 מגה-פיקסל המשמשת באייפון 14.

המצלמה כוללת אורך מוקד של 26 מ”מ עם ƒ/1.6 צמצם המאפשר הרבה אור למצבים בהם התאורה אינה אופטימלית. אפל הוסיפה ייצוב תמונה אופטי של חיישן-משמרת לתמונות וסרטונים פחות תנועה ופריכים, כאשר העדשה תומכת הן בתמונות ברזולוציה גבוהה של 24 מגה-פיקסל והן בתמונות ברזולוציה גבוהה של 48 מגה-פיקסל.

. תמונות 48 מגה-פיקסל נתמכות גם הן, והשנה ניתן לשמור בפורמט RAW או HEIF.

. אין עדשת זום אופטית באייפון 15, וזו הפעם הראשונה שאפל אפשרה כל סוג של אפשרות זום אופטית באייפון רגיל.

יחד עם המצלמה הראשית של 48 מגה-פיקסל, לאייפון 15 ואייפון 15 יש מצלמה רחבה של 12 מגה-פיקסל עם ƒ.4 צמצם ושדה ראייה של 120 מעלות. .

ה- iPhone 15 ו- 15 פלוס מציעים עד 4K הקלטת וידאו ב -24, 25, 30 או 60 פריימים בשנייה. .

עדכון מצב דיוקן

Apple Behated Mode Portreated עם מערך ה- iPhone 15, ואין עוד צורך לבחור באופן ספציפי מצב דיוקן לפני שתצלם תמונה.

. זה עובד גם אם אתה מקיש כדי להתמקד באזור בתמונה, ותוכל להפעיל אותו או לכבות אותו באפליקציית התמונות.

. אפל אומרת שתמונות דיוקן כוללות פירוט רב יותר וצבע עשיר יותר, אפילו במצב לילה.

תכונות מצלמה אחרות

.

 • חכם HDR 5 – מזהה אנשים אחד או יותר בסצנה ומייעל אופטימיזציה של ניגודיות, תאורה ואפילו גווני עור לכל אדם כך שכולם ייראו הכי טובים שלהם. HDR חכם שודרג באייפון 15 כדי לספק צבע טוב יותר וגווני עור אמיתיים יותר לחיים.
 • מנוע פוטוני – המנוע הפוטוני משלב את הפיקסלים הטובים ביותר מתמונה ברזולוציה גבוהה ותמונה המותאמת ללכידת אור, מה שמוביל לתמונה של 24 מגה-פיקסל עם פרטים שנמשכו מתמונה כפול מהרזולוציה.
 • סגנונות צילום – פילטרים חכמים ומתכווננים שיכולים לעשות דברים כמו דחיפה או צבעים אילמים מבלי להשפיע על גוון העור. סגנונות חלים באופן סלקטיבי על תמונה, בניגוד למסנן המופעל על התמונה כולה. סגנונות צילום כוללים תוססים (מגדילים צבעים), ניגודיות עשירה (צללים כהים יותר וצבעים עמוקים יותר), חמים (מבליטים גוונים מוזהבים), או מגניבים (מבטאים תחתונים כחולים). ניתן להתאמה אישית את הטון והחום לכל סגנון, כך שתוכל לקבל את המראה המדויק שאתה רוצה.
 • מצב לילה – מצלם סדרת תמונות במשך כמה שניות ומצטבר אותן כדי לאפשר צילום במצבי תאורה נמוכים קיצוניים. .
 • – עובד בתנאי תאורה באמצע עד נמוכים ומביא את המרקם והפרטים בתמונה.
 • תאורת דיוקן – .
 • פלאש טון אמיתי – . .
 • – .
 • – .
 • פָּנוֹרָמָה – .
 • – מאפשר לתפוס סדרה של תמונות בבת אחת, וזה טוב לצילומי פעולה גבוהה.

חיי סוללה

. ה- iPhone 15 מציע עד 20 שעות חיי סוללה להפעלת וידאו, עד 16 שעות לזרמת הפעלת וידאו, ועד 80 שעות להפעלת שמע.

. כל דגמי ה- iPhone 15 מסוגלים לטעינה במהירות ויכולים להטעין עד 50 אחוז תוך 30 עד 35 דקות עם מתאם כוח של 20 וולט ומעלה.

.

דגמי ה- iPhone 15 מצוידים במודם של Qualcomm Snapdragon X70 התומך בקישוריות 5G. בארצות הברית, בעלי אייפון יכולים להתחבר לרשתות MMWAVE וגם לרשתות SUB-6GHz, בעוד שמדינות אחרות מוגבלות ל- SUB-6GHz.

רשתות MMWAVE 5G הן רשתות ה- 5G המהירות ביותר, אך MMWAVE הוא לטווח קצר וניתן לטשטש אותה על ידי מבנים, עצים ומכשולים אחרים, כך שהשימוש בו מוגבל לערים מרכזיות ואזורים עירוניים יחד עם מקומות כמו אצטדיונים, שדות תעופה ומקומות אחרים שם הרבה אנשים מתאספים.

. . .

דגמי ה- iPhone 15 בארצות הברית תומכים ביותר מ- 20 להקות 5G.

להקות LTE

דגמי ה- iPhone 15 ממשיכים להציע Gigabit LTE עם 4×4 MIMO לחיבור לרשתות LTE כאשר 5G אינו זמין.

 • – להקות 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 66, 71
 • TD-LTE – להקות 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 53

. .

.

. .

. .

קישוריות לוויינית נועדה בעיקר לאפשר למשתמשים ליצור קשר עם שירותי חירום במצבים קשים, אך ניתן להשתמש בה גם כדי לעדכן את המיקום שלי אם אתה מחנך או טייל על הרשת, ומעניק למשפחה ולחברים שקט נפשי לגבי היכן אתה הם.

SOS חירום באמצעות לוויין הוא בחינם לכל משתמשי ה- iPhone 15 במשך שנתיים, ואפל טרם סיפקה פרטים על מה שזה יעלה בעתיד.

.. . אין חיוב על השימוש בלוויין בעזרת סיוע בצד הדרך, אך נדרשת חברות AAA או עמלה חד פעמית עבור עזרה של AAA.

זיהוי התרסקות

.

דגמי ה- iPhone 15 יכולים לאתר תאונת דרכים קשה ולחייג אוטומטית שירותי חירום כאשר דיירי המכונית נפצעים קשה או אינם מסוגלים להגיע לטלפונים שלהם. . .

.11AX) עם 4×4 MIMO, ו- Bluetooth 5.3. . . .

את שבב הפס הרחבה האולטרה יכול לשמש למעקב אחר דיוק, למשל בעת איתור תגי אוויר. .

.

Magsafe

ממשיכים להיות מגנטים של Magsafe בחלק האחורי של דגמי ה- iPhone 15, כאשר המגנטים הללו מסוגלים להתחבר למטען Magsafe ואביזרים מגנטיים אחרים. .

טעינה מבוססת דור שנייה זמינה גם היא, אך היא עדיין מקסימה ב -7..

אפל מוכרת את ה- iPhone 15 ו- 15 פלוס לצד ה- iPhone 15 Pro היקר יותר ו- iPhone 15 Pro Max, שהם די שדרוג השנה.

.

.

אפל כבר עובדת על מערך ה- iPhone 16, שיגיע בשנת 2024. בדומה למערך ה- iPhone 15, רבים מהשינויים החדישים ביותר יכוונו בעיקר לדגמי ה- iPhone 16 Pro. .

. .

.

אייפון 15 Roundup Changelog

 • 22 בספטמבר – .
 • – .
 • – הזמנות מקדימות כעת בשידור חי.
 • 13 בספטמבר – .

מתי האייפון 15 ייצא?

תאריך השחרור של אייפון 15

. . מתי המכשירים יהיו זמינים להזמנה? ראש למטה כדי לגלות מה אנחנו יודעים.

תאריך השחרור של אייפון 15

. .

.M. .. ET. האירוע יהיה אירוע וירטואלי, כאשר אפל מציגה סרטון שהוקלט מראש המוזרם בשידור חי באתר האינטרנט שלה, YouTube, ובאפליקציית Apple TV.

אז מה כל זה קשור לתאריך השחרור של iPhone 15? .

 • 16 בספטמבר 2022
 • : 21 בספטמבר 2018
 • iPhone x
 • אייפון 8

מבחינה היסטורית, האייפון החדש של כל שנה הועמד להזמין מראש ביום שישי בעקבות האירוע עצמו ושוחרר שבוע לאחר מכן.

 • הזמנות מראש של אייפון 15: 15 בספטמבר 2023

נכון לעכשיו, השמועות מציעות שכל אחד מדגמי ה- iPhone 15 החדשים ישוחרר בו זמנית. זאת בניגוד לסדרת ה- iPhone 14, בה שוחרר ה- iPhone 14 Plus מספר שבועות לאחר מכן ב- 7 באוקטובר.

היו שמועות כי ה- iPhone 15 Pro Max התמודד עם אתגרי הייצור, אך הציפייה היא שהיא עדיין תשוחרר ב- 22 בספטמבר. .

למידע נוסף על כל מה שאפל תכריזה במהלך אירוע “Wonderlust” שלה במדריך השלם שלנו. אתה יכול גם למצוא פרטי אייפון 15 ואייפון 15 Pro במדריכים הייעודיים שלנו.

FTC: אנו משתמשים בקישורי שותפים רכב הרווחים בהכנסה. יותר.

אתה קורא 9to5mac – מומחים שמפרצים חדשות על אפל ומערכת האקולוגית הסובבת אותה, יום אחר יום. . לא יודע מאיפה להתחיל? עיין בסיפורים הבלעדיים שלנו, ביקורות, How-tos והירשם לערוץ היוטיוב שלנו