מהו המנוע הטוב ביותר עבור Aerodactyl בפוקימון Go?, AERODACTYL (Pokémon GO) – מיטב ההרכבים, הדלפקים, ההתפתחות וה- CP

0

Aerodactyl (Pokémon Go)

ההקלדה של Aerodactyl מעניקה לו יתרון על פני סוגים שונים במשחק. ראשית, זה חסין מפני מהלכים מסוג קרקע כלוחם מעופף וסלע כפול, שהוא יתרון מרכזי ברוב ההתאמות. עמידה בפני קרקע, לחימה, טיסה, באג, אש, ותנועה רגילה, ההקלדה של Aerodactyl הופכת אותה לחלשה רק להתקפות פלדה, קרח, סלע, ​​חשמל ומים בקרב בקרב בקרב בקרב. מאמר זה מפרט את כל מה שאתה צריך לדעת על המהלכים הטובים ביותר של Aerodactyl בפוקימון GO.

מהו המנוע הטוב ביותר עבור Aerodactyl בפוקימון Go?

Aerodactyl היא מפלצת כיס מעופפת וסלעית כפולה בפוקימון גו והיא פוקימון מבוקש מאוד עבור מאמנים רבים. לפוקימון עתיק זה יש הקלדה ייחודית למדי שהופכת אותו לאופציה נהדרת לפורמטים שונים של קרב. בין אם אתה נאבק ב- PVP או PVE, AERODACTY יכול להיות תוספת חשובה לצוות שלך.

ההקלדה של Aerodactyl מעניקה לו יתרון על פני סוגים שונים במשחק. ראשית, זה חסין מפני מהלכים מסוג קרקע כלוחם מעופף וסלע כפול, שהוא יתרון מרכזי ברוב ההתאמות. עמידה בפני קרקע, לחימה, טיסה, באג, אש, ותנועה רגילה, ההקלדה של Aerodactyl הופכת אותה לחלשה רק להתקפות פלדה, קרח, סלע, ​​חשמל ומים בקרב בקרב בקרב בקרב. מאמר זה מפרט את כל מה שאתה צריך לדעת על המהלכים הטובים ביותר של Aerodactyl בפוקימון GO.

מאמר זה משקף את השקפותיו האישיות של המחבר.

ה- MoveSet הטוב ביותר עבור Aerodactyl בפוקימון Go

ביחס לסטטיסטיקה של Aerodactyl בפוקימון גו, היא מתהדרת בנתון התקפה גבוה של 221, מה שהופך אותו לפוקימון קרב סולידי במשחק. לרוע המזל, יש לו סטטוס הגנה נמוך יחסית של 159 בלבד וסטטוס סיבולת ממוצע של 190, וזו הסיבה שחשוב להשתמש בפוקימון זה אסטרטגית בקרב.

למרבה המזל, ל- Aerodactyl יש כמה מהלכים מהירים, כולל ביס, כנף פלדה וזריקת סלע. נשיכה היא אפשרות נהדרת מכיוון שיש לה רק 0.5S Cooldown, עוסק בשישה נזק ומייצר ארבע אנרגיה בפוקימון GO. יתר על כן, מהלך ספציפי זה יעיל במיוחד נגד רוח רפאים וסוגי פסיכולוג, והוא מוגבר על ידי מזג אוויר מעורפל.

כנף הפלדה המהירה היא גם אפשרות מוצקה, במיוחד אם תרצו לקחת פוקימון פיות, קרח וסלע. המהלך עוסק ב -11 נזק, מייצר שישה אנרגיה ויש לו 0.8S COOLDOWN. יש לציין כי זה מוגבר עוד יותר על ידי מזג אוויר מושלג.

זריקת סלע היא עוד אפשרות מהירה בת-קיימא עבור AERODACTY בפוקימון, GO עם פוטנציאל הסקירה שלה והיא שימושית במיוחד ליעילותה כנגד מפלצות כיס מסוג, טיסה, אש ומפלצות סוג קרח. מהלך רב עוצמה זה עוסק ב -12 נזק ומייצר שבעה אנרגיה עם 0 קצר.תקופת הניתוח של 9S.

לגבי המהלכים הטעונים של Aerodactyl, ישנן מספר אפשרויות שיש לקחת בחשבון, כולל כוח עתיק, היפר קרן, מגלשת סלע, ​​ראש ברזל ומשאבת הידרו.

כוח עתיק הוא מהלך טעון מסוג סלע העוסק ב -70 נקודות משמעותיות של נזק. עלות 33 אנרגיה, יש לה תקופת קילון קצרה של 3.5 שניות. יתר על כן, למהלך זה יש פוטנציאל לפגיעה בדקירה ועוסק בשפע של נזק לאג.

מגלשת הסלע הטעונה של Aerodactyl של Aerodacty היא התקפה עוצמתית מסוג סלע העוסקת ב 80 נקודות נזק משמעותיות. זה דורש להשתמש ב -50 אנרגיה ויש לו 2 קצרים.טאון בן 7 שניות. יכולותיה משופרות על ידי מזג אוויר מעונן חלקית, והיא עוסקת בנזק נוסף לבאגים, טיסה, אש ופוקימון מסוג קרח. ל- Pokemon Go Move יש גם פוטנציאל נטב.

כוח כדור הארץ הוא מהלך טעון מסוג קרקע בפוקימון גו העוסק ב 100 נקודות נזק. זה ידרוש 50 אנרגיה לשימוש ויש לו 3.טאון בן 6 שניות. הוא מוגבר במזג אוויר שטוף שמש, הוא עוסק בנזק נוסף לפוקימונים חשמליים, אש, רעל, סלע ופלדה, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת כנגד אותם הקלפים.

Hyper Beam של Aerodactyl הוא מהלך טעון מסוג רגיל העוסק ב -150 נקודות נזק מדהימות. ברור שזה דורש כמות משמעותית של אנרגיה (100) ומגיע עם 3.טאון 8 שניות. המהלך עוסק בנזק נוסף כאשר משתמשים בו במזג אוויר מעונן בחלקו ומהווה אפשרות נהדרת עבור מאמנים המעוניינים להתמודד עם נזק רציני באחת.

ראש ברזל הוא מהלך טעון מסוג פלדה העוסק ב 60 נקודות נזק מוצקות. זה דורש שימוש ב -50 אנרגיה ויש לו 1 הגון.טאון בן 9 שניות. כוחו של המהלך מוגבר במזג אוויר מושלג ועוסק בנזק נוסף לפיות, קרח וסוגי סלע.

עם זאת, פוקימון Go Moceset הטוב ביותר של Aerodactyl זריקת סלע וכן מגלשת סלע, וכתוצאה מכך 12 מוצק.47 DPS. שני המהלכים הללו הם מסוג סלע, ​​המתאימים לאופי האדראודקטיל ומספקים את אפקט הדקירה. זה מגדיל את יעילות המהלכים והסכמה הגדילה את הנזק לפוקימון האויב.

AERODACTYL

המהלכים הטובים ביותר לאווירודקטיל הם זריקת סלע וכן מגלשת סלע כשאתה תוקף פוקימון בחדרי כושר. לשילוב מהלך זה יש את ה- DPS הכולל הגבוה ביותר והוא גם ה- Moveeset הטוב ביותר לקרבות PVP.

עבירה

הֲגָנָה

סוג פוקימון

פגיע ל…

סלע עוסק בנזק של 160%.
פְּלָדָה עוסק בנזק של 160%.
מים עוסק בנזק של 160%.
חשמלי עוסק בנזק של 160%.
קרח עוסק בנזק של 160%.
חסין ל…

קרקע, אדמה עוסק בנזק של 63%.
נוֹרמָלִי עוסק בנזק של 63%.
עַף עוסק בנזק של 63%.
רַעַל עוסק בנזק של 63%.
חרק עוסק בנזק של 63%.
אֵשׁ עוסק בנזק של 63%.

אבולוציה

ל- Aerodactyl אין כרגע שום התפתחות ב- Pokémon Go.

מגה אנרגיה

התפתחות מגה אייראודקטיל עולה 200 מגה אנרגיה בפעם הראשונה, ו -40 מגה אנרגיה בכל פעם אחרת.

טפסים

ישנן שתי צורות שונות של Aerodactyl:

מדריך פשיטת Aerodactyl

Aerodactyl היה בעבר בוס RAID בפשיטות של Tier 3.

תמונות משחק סטנדרטיות

יש סיכוי נמוך מאוד שתוכלו להשיג אווירודקטיל מבריק, בעל המראה הבא:

סיכום

Aerodactyl הוא פוקימון רוק ומעופף. זה פגיע למהלכי סלע, ​​פלדה, מים, חשמל וקרח. ה- MoveSet החזקה ביותר של Aerodactyl הוא שקופית Rock Throw & Rock ויש לו CP מקסימום של 2,783.

על אודות

“Aerodactyl הוא פוקימון מגיל הדינוזאורים. זה התחדש מחומר גנטי שחולץ מענבר. זה מדמיין שהיה מלך השמיים בימי קדם.”

סטטיסטיקות בסיס

מקס CP

דרגה 15
מפגשי מחקר
1,193 תצוגה IV תרשים »
דרגה 20
מקסימום בקע / פשיטות
1,590 תצוגה IV תרשים »
דרגה 30
מקס פראי
2,386 תצוגה IV תרשים »
דרגה 40 2,783 תצוגה IV תרשים »

מקסימום CP עם Boost Boost

דרגה 25 (פשיטות) 1,988 צפה בתרשים IV »
דרגה 35 (פראי) 2,585 תצוגה IV תרשים »

מקס HP

גודל

גוֹבַה 1.8 M
מִשׁקָל 59 ק”ג

אַחֵר

קצב לכידת בסיס 0%
קצב בריחת בסיס 0%
מרחק הליכה באדי 5 ק”מ

ה- MoveSet הטוב ביותר עבור AERODACTY

המהלכים הטובים ביותר לאווירודקטיל הם זריקת סלע וכן מגלשת סלע כשאתה תוקף פוקימון בחדרי כושר. לשילוב מהלך זה יש את ה- DPS הכולל הגבוה ביותר והוא גם ה- Moveeset הטוב ביותר לקרבות PVP.

עבירה

הֲגָנָה

כל מהלכים

מהלך מהיר נֵזֶק EPS DPS
נְשִׁיכָה 6 8 12
זריקת סלע 12 7.8 16
כנף פלדה 11 7.5 13.8
מהלך עיקרי נֵזֶק EPS DPS
היפר קרן 150 -26.3 39.5
כוח עתיק 70 -9.4 24
מגלשת סלע 80 -18.5 35.6
ראש ברזל 60 -26.3 31.6
כוח אדמה 100 -13.9 27.8
צל תסכול 10 -16.5 5
חזור מטוהר 35 -47.1 50

המהלכים המודגשים בירוק נהנים מאותו בונוס התקפה מסוג זה, ועוסקים ב 20% יותר נזק.

מה מונה Aerodactyl?

Aerodactyl הוא פוקימון מסוג סלע/מעופף, מה שהופך אותו לחלש נגד סלע, פְּלָדָה, מים, חשמלי וכן קרח מהלכים.

5 הפוקימון החזק ביותר בו תוכלו להשתמש כדי לנצח את Aerodactyl הם:

  • Darmanitan (Galarian Zen),
  • זאקיאן (חרב מוכתרת),
  • Xurkitree,
  • זקרום,
  • מטגרוס.
פוקימון מהלך מהיר מהלך עיקרי נזק יעיל
Darmanitan (Galarian Zen) פאנג קרח מַפּוֹלֶת שְׁלָגִים 100%
זאקיאן (חרב מוכתרת) טופר מתכת מטען פראי 96%
Xurkitree מכת ברק פְּרִיקָה 96%
Xurkitree לְעוֹרֵר פְּרִיקָה 94%
זאקיאן (חרב מוכתרת) טופר מתכת ראש ברזל 94%
זקרום טעינה קרן בורג פיוז’ן 93%
מטגרוס אגרוף כדור Mateor Mash 90%
קיורם (לבן) כנף פלדה סוּפַת שֶׁלֶג 89%
Thundurus (Therian) מכת ברק חֲזִיז 89%
Xurkitree לְעוֹרֵר רַעַם 88%

מהלכים אלה מחושבים באמצעות יתרונות / חסרונות מסוגים, וכוללים דקירה. לחץ כאן למידע נוסף »

הפגיע ביותר לאדראודקטיל

אלה הפוקימון הפגיע ביותר ל- MoveSet לעיל.

פוקימון נזק יעיל

מהלכים אלה מחושבים באמצעות יתרונות / חסרונות מסוגים, וכוללים דקירה. לחץ כאן למידע נוסף »

חולשת AERODACTYL and COLLERS בפוקימון GO

AERODACTYL SUPER שהוטל על מפת ה- Pokemn Go

קליף הוא אחד משלושת המנהיגים של קבוצות GO שחקנים יילחמו פוקימון גו. כדי לנצח אותו, תצטרך להביס את פוקימון כמו AERODACTYL, אבל לעשות זאת יהיה הרבה יותר קל אם אתה יודע את זה חולשות ודלפקים.

  • סטטיסטיקות החולשות והפגיעות של Aerodactyl
  • סטטיסטיקות ההתנגדות של Aerodactlyl
  • דלפקי התעופה הטובים ביותר
  • צו הקרב של צוק

סטטיסטיקות החולשות והפגיעות של Aerodactyl

Aerodactyl הוא פוקימון מסוג סלע ומטוס, מה שאומר שזה יהיה חלש נגד מים וסוג קרח נעים כמו גם התקפות סלע, ​​פלדה וסוג חשמלי התמודדות עוד יותר נזק.

סטטיסטיקות ההתנגדות של Aerodactlyl

תרשים המפרט את Aerodactyl

Aerodactyl עמיד בפני באג, אש, רגיל, טיסה וסוג הרעל מהלכים. כל סוג התקפה עוסק בלבד .8 הסכום כאשר משתמשים בו.

דלפקי התעופה הטובים ביותר

Aerodactyl יהיה הפוקימון הראשון שתתמודד איתם כשנלחמים על צוק, אז וודא שאתה הביאו פוקימון כמו Mamoswine עם שלג אבקה ומפולת מפולת כדי להילחש במהירות וביעילות שדה תעופה.

אַחֵר Pokémon שתוכלו להשתמש בהם הם Metagross, Blastoise, Electivire, Kabutops, Aggron או Politoed בהתחשב בנזק האפקטיבי הגבוה שהם יכולים להתמודד עם Aerodacty של Cliff. אבל כל פוקימון שמכיר מים, קרח, סלע, ​​פלדה או מהלכים מסוג חשמלי ייתן לך יתרון.

זה תקף גם כאשר מופיע Aerodactyl בפשיטות. אבל כשמדובר בקרב של קליף, תצטרך לזכור את הפוקימון הבא שלו בהרכב בבחירת המסיבה שלך.

צו הקרב של צוק

צוק המנהיג הספורט את קבוצתו חליפת הרקטות המחזיקה פוקבול עם תפאורה סגולה של חצות

עם Aerodactyl לוקח את החריץ הראשון, הכאת האטה בחריץ שני יכולה להיות הבאה. שחקנים יכולים גם להיתקל בגלידה או בצורה חריגה. אחרי שאתה מנצח אחד כזה, הפוקימון השלישי יכול להיות Tyranitar, Dusknoir או Mamoswine.

נדיה היא סופרת פרילנסרית ברזילאית שעובדת ב- DOT מאז 2020. היא כיסתה את הכל מפוקימון ועד פיפ”א. משחקי וידאו הם חלק מהותי מחייה, במיוחד משחקי אינדי ו- RPG. אתה יכול לתפוס אותה משחקת Overwatch בזמנה הפנוי, אבל היא כותבת טוב יותר ממה שהיא מכוונת.