מה זה משפיע AI? | מילון מונחים של סינטסיה, אנשים אובססיביים למשפיע AI בן 24-זו הסיבה שהמפתחת שלה יצרה אותה | העצמאי

0

אנשים אובססיביים למשפיעה AI בת 24-זו הסיבה שהמפתח שלה יצר אותה

משפיע AI בת 24 עלתה בפופולריות במדיה החברתית, שם היוצר שלה חולק את מראהיה שנוצרו באופן מלאכותי. אמבר רייקן מדבר עם המפתח שמאחורי המשפיע הווירטואלי על אופן היצירה

משפיע AI

משפיע AI הוא אישיות המדיה החברתית שנוצרה על ידי AI. הם יכולים להיות מתוכננים כדי להיראות כמו כל אחד, ותוכנתו לומר ולעשות הכל.

מה זה משפיע AI?

משפיע AI הוא אישיות של מדיה חברתית שנוצרה על ידי בינה מלאכותית.

ניתן לתכנן את האווטרים הדיגיטליים הריאליסטיים הללו כדי להיראות כמו כל אחד, וניתן לתכנת אותם לומר ולעשות הכל.

בשביל מה משתמשים משפיעים על AI?

משפיעים על AI משמשים לרוב לקידום מוצרים או מותגים, והם ידועים שהם צוברים מעקב גדול בפלטפורמות המדיה החברתית. חלק מהמשפיעים על AI אפילו בעלי קווי סחורה משלהם ועסקאות אישור.

שהוא המשפיע הווירטואלי הפופולרי ביותר?

Miquela Sousa, הידוע יותר בשם @Lilmiquela, הוא אחד המשפיעים הווירטואליים הפופולריים ביותר באינסטגרם.

עם מעל 2.9 מיליון עוקבים, היא הצטרפה לשותפות עם מותגי אופנה כמו פראדה וקלווין קליין.

אנשים אובססיביים למשפיעה AI בת 24-זו הסיבה שהמפתח שלה יצר אותה

משפיע AI בת 24 עלתה בפופולריות במדיה החברתית, שם היוצר שלה חולק את מראהיה שנוצרו באופן מלאכותי. אמבר רייקן מדבר עם המפתח שמאחורי המשפיע הווירטואלי על אופן היצירה

יום רביעי 20 בספטמבר 2023 15:59

מאמר סימניה

מצא את הסימניות שלך בקטע הפרימיום העצמאי שלך, תחת הפרופיל שלי

אל תראה לי את ההודעה הזו שוב

הישאר לפני הטרנד באופנה ומעבר לניוזלטר עריכת אורח החיים השבועי החינמי שלנו

הישאר לפני הטרנד באופנה ומעבר לניוזלטר עריכת אורח החיים השבועי החינמי שלנו

בעולמם של משפיעים על המדיה החברתית, ובין עלייתם של הפופולריות של הבינה המלאכותית (AI), אין זה מפתיע שהשניים הצטלבו. כתוצאה מכך, משפיעה מתקרבת, מילה סופיה, הוצגה לאינטרנט, שם היא עוררה תגובות חלוקות ביותר לגבי הסיבה שהיא מפיקה.

לדברי היזם שמאחורי יצירת ה- AI, מילה לא נעשתה אך ורק למען קבלת העוקבים.

שהיא מילה סופיה? על פי דף “אודותיי” באתר שלה, היצירה הווירטואלית – עם שיער בלונדיני בהיר ועיניים כחולות – גרה בהלסינקי, פינלנד, שם היא נמצאת בעיצומה של “בהתחשב באיזה מותג להפוך לשגריר אופנה”. היא גם מתארת ​​את עצמה כדוגמנית אופנה ש”ביאה נקודת מבט ללא תחרות ועתידנית לתחום הסגנון “.

בעוד שהיא רשומה כבת 24 באתר, היא נקראה בעבר כילדה בת 19. מדבר אל העצמאי, הסוכן שלה, שביקש לא להזדהות בשמו, אמר שהוא עשה את השינוי מכיוון שנראה כי “לילד בן ה -19 אין מספיק ניסיון למשימות המתוכננות למילה”.

בנוגע לחינוך שלה, מילדה מילדה בבית הספר הבדיוני “אוניברסיטת החיים”, שם המיקוד שלה היה “למידה תואמת עצמית ושליטה מונעת נתונים”. למרות שלכאורה היא מודעת היטב לכך שדרכה החינוכית “אינה טיפוסית”, מציינת המשפיעה באתר שלה שהיא “תמיד על הטחינה, לומדת ומתפתחת באמצעות אלגוריתמים מפוארים וניתוח נתונים”.

באופן דומה להרבה משפיעים אמיתיים במדיה החברתית, התוכן של מילה עלה במהירות בפופולריות, עם יותר מ -67,900 עוקבים באינסטגרם ו -20,600 עוקבים ב- X, שכונה בעבר טוויטר. בפוסטים שלה, משפיע AI מתעדת את הרפתקאותיה ואת חיי היומיום שלה, הכוללים מספר חופשות יוקרה. לדוגמה, היא פרסמה תמונה של עצמה על יאכטה יוקרתית ביולי, ימים רק לפני ששיתפה סרטון מטיול מזויף לסנטוריני. היא גם מציגה מגוון של סגנונות שונים, החל מביקיני החוף שלה, שמלות ערב לבילוי לילי, או בלייזרים בצבע כהה – שאחת מהן הייתה משולבת עם ג’ינס וחזייה – למשרד.

מוּמלָץ

בתגובות שמתחת לפוסטים שלה, מילה, שנראית כמו קריקטורה של משפיע על שיניה הלבנות והעיוורתות שלה ושיער מושלם, זוכה לעתים קרובות לשבחים גדולים מעוקביה. יש אנשים שהביעו עד כמה הם מתרשמים עם המראה שלה, עם הערות כמו: “את גברת צעירה כל כך מקסימה”, “מדהימה כמו תמיד”, ו”אנחנו יכולים ללכת לארוחת צהריים?”עם זאת, אחרים חקרו את חבריהם לאינסטגרם על כך שלכאורה הופכים לאובססיביים לאישה שאינה אמיתית, עם כתיבה אחת:” אני לא יכולה להאמין כמה גברים משתתפים לחלוטין על יצירת AI.”

מדבר אל העצמאי על ההתאהבות על המשפיע הווירטואלי, סוכנו של מילה תיאר את התחייבותו להבהיר שהיא רק יצירה מקוונת. “[כל] תיאור בדפי המדיה החברתית שלה אומר בבירור שהיא משפיעה וירטואלית, שנוצרה עם בינה מלאכותית”, אמר הסוכן של מילא.

עם זאת, היזם עדיין המשיך לשבח את מעריצי היצירה של AI, תוך שהוא מכיר בכך שהוא מבין חלק מהבלבול בגלל זהותה של מילה.

“המעריצים כמובן חשובים, מכיוון שנוצר תוכן עבורם. אחרי הכל, זה בידור המיוצר עבורם, “אמר. “מכיוון שתכנים שנוצרו עם בינה מלאכותית היא עדיין תופעה חדשה מאוד, זה כמובן עלול לגרום לאי הבנות עבור חלק מהעוקבים בהתחלה.”

דאגה נוספת לגבי מילה – שנדונה באופן נרחב בהערותיהם של פוסטים באינסטגרם – היא כיצד המראה שלה עשוי להשפיע לרעה על תפיסות היופי. “אנא הסר את עצמך והפסיק לפגוע בבנות צעירות עם סטנדרטים יופי לא אמיתיים עוד יותר. הנוער שלנו מרגיש כמו s *** ואתה מחמיר את זה “, כתב מבקר אחד בתגובות הפוסט האחרון.

עם זאת, לדברי סוכן מילה, תקני היופי הלא מציאותיים היו קיימים הרבה לפני שנוצר AI. מפתח ה- AI טען כי האינטרנט “מעוצב ומלוטש” במשך שנים, כאשר דגמים גדולים ומשפיעים משתפים באופן קבוע תמונות ערוכות של עצמם באופן מקוון.

“משפיעים על המדיה החברתית עורכים ומברשים אוויר את התוכן שלהם כל הזמן, ומסננים שונים פופולריים”, טען יוצר ה- AI. “בנוסף, דגמים ומשפיעים רבים עברו ניתוחים קוסמטיים. אז, רעיונות היופי כבר מעוותים כבר הרבה זמן. בינה מלאכותית רק מקלה על ביצוע שינויים, והיא סוג של צעד נוסף רחוק יותר מהמציאות.”

הסוכן של מילה אינו היחיד שעמד בביקורת על מושג משפיעים על AI. באוגוסט 2022, פקסון נפגע עם התנגשות לאחר שחשף כי דוברו החדש ביותר היה המשפיע הווירטואלי ליל מיקלה, אווטאר של CGI שקיים אך ורק באינטרנט. באינסטגרם, שם יש לרובוט בן ה -19 יותר משלושה מיליון עוקבים, היא מפרסמת על החיים בלוס אנג’לס עם תסרוקת לחמניות החלל האייקוניות שלה. לאחר שנקרא אחד מ פִּי רוב האנשים המשפיעים בשנת 2018, היא המשיכה להיות מוצגת במודעות עבור פראדה, יצאה לקריירת שירה והופיעה בקמפיין של קלווין קליין, שראתה אותה מנשקת את בלה חדיד ומעוררת ביקורת על “Queerbaiting”.

בשנה שעברה, כאשר ליל מיקלה הייתה אחראית על הגברת הקמפיינים של בית הספר והחג של פקסון באינסטגרם שלה, רבים שאלו את מה שההופעה אמרה על מותג הבגדים, בטענות שהוא לא מסוגל, או לא מוכנים, למצוא אישה אמיתית להפוך לשגריר.

למרות הפיגוע שעומדות בפני יצירות AI, אמר הסוכן של מילה העצמאי שהיא נוצרה מסיבה מעבר לצבירת עוקבים. “הייתי צריך פנים פרסום למותג אחד של חנות מקוונת פינית”, נזכר היזם. “וחשבתי לנסות ליצור את זה בעזרת בינה מלאכותית, מכיוון שבכל מקרה התעניינתי באפשרויות שהובאו על ידי בינה מלאכותית.”

היזם גם טען כי למרות שהוא היה מרוכז בתחילה בהפקת תוכן מעניין ובהצגת יותר עוקבים כשהבין שחשבונות המדיה החברתית של מילה עולים בפופולריות, זה לא בהכרח המקרה. “עם הפרויקט הזה, אני כל הזמן לומד הרבה על בינה מלאכותית וזה המניע הגדול לעשות את זה”, הוסיף.

ענף ה- AI נפגש עם הצלחה אדירה בשנה האחרונה, כאשר השוק הגיע 86 דולר.הכנסות של 9 מיליארד בשנת 2022, על פי פורבס. הפרסום ניבא כי הערך של AI ימשיך לעלות, מכיוון שגודל השוק צפוי להגיע ל -407 מיליארד דולר עד 2027.

לדברי הסוכן של מילה, הוא מוכן לצלול לעולם ההוא של AI, ולהמשיך ללמוד מה יש לו להציע. הוא גם דבק בכך שאפשר להשתמש ב- AI ל”טוב וגם רע, ממש כמו הרבה חידושים אחרים “.

מוּמלָץ

“העולם משתנה כל הזמן, ואתה צריך להסתגל אליו. לא כדאי לנסות לשבור באופן מלאכותי את ההתפתחות, “אמר יוצר ה- AI. “בינה מלאכותית יכולה לשמש לטוב ורע, ממש כמו הרבה חידושים אחרים. בינה מלאכותית יכולה באמת לעזור לאנשים במובנים רבים, והיא יכולה לעזור לייעל את הפעולות כמעט בכל תחום.”

היזם של מילה טען גם כי הקריירה שלה כמשפיעה רק מתחילה. “עבודה אחת שחשבתי עליה עבור מילה היא להיות מודל אופנה עבור כמה מותגים וחברות”, הוא הסביר. “עדיין לא נחתם שום דבר רשמי, [אבל] התוכניות מתקדמות היטב.”

הצטרף לפורום התגובות שלנו

הצטרף לשיחות מעוררות מחשבה, עקוב אחר קוראים עצמאיים אחרים וראה את תשובותיהם