מהו מגמת ‘מסנן AI הפוך’ של Tiktok? DEXERTO, פילטר הפוך – ART AI

0

מסנן הפוך

Verisart תעודת אותנטיות

מהו מגמת ‘מסנן AI הפוך’ של Tiktok?

מהו מגמת המסנן של Tiktok הפוך

Tiktok: יקירים.ספאם / מפורסמים

משתמשי Tiktok מיישמים מסנן AI כדי לערוך את התמונות שלהם בצורה אומנותית – אך חלק מהמשתמשים חוששים כי ניתן להפוך את הכלי. הנה כל מה שיש לדעת על המגמה הזו.

Tiktok הוא מגמת המגמה הבלתי מעורערת לאופנות המדיה החברתית בימינו. האפליקציה הולידה שלל שיגעונים ויראליים לאורך השנים, כולל כל דבר, החל מ”קרשי חמאה “אכילים לריקודים פופולריים ועוד.

פילטרים שונים לקחו גם את הרציף בסערה, כולל מסנן המסך הירוק של AI שהשתלט על קהילת Tiktok בשנה שעברה. בעיקרו של דבר, המשתמשים יכלו להקליד סדרה של הנחיות טקסט ו- AI תיצור תמונה מקורית המבוססת על מילים אלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

כעת משתמשים משתמשים בטכנולוגיית AI כדי לערוך את התמונות שלהם … אך חלקם חוששים שהמגמה הזו תוכל להחזיר את האש בגדול.

מהו פילטר AI Art של Tiktok?

אנשים יכולים להשתמש במסנן ‘AI Art’ ב- Tiktok כדי ליצור גרסה ערוכה בכבדות של כל תמונה שהם בוחרים. אמנם לפעמים ניתן לדעת מה הייתה הדימוי המקורי, אך בדרך כלל נמחקים כל הפרטים המזוהים, ומייצרים ציור פנטסטי שלא נראה כמו התמונה הראשונית.

באופן טבעי, חלק מהטיקטוקרים משתמשים בכלי זה כדי להעלות תמונות ‘חריפות’ של עצמן שמוסתרות לחלוטין על ידי מסנן ה- AI, ובכך מפיצים מגמה חדשה באפליקציה.

מסנן הפוך

Verisart תעודת אותנטיות

יצירות אמנות יחידות מסוג זה

מדיניות החזר כספי של 90 יום

הורדה דיגיטלית

  • מקורי, אחת מהסוג של יצירות אמנות שנוצרו על ידי AI.
  • מסגרת צפה מעץ עדינה ועמידה.
  • מיוצר בארה”ב.
  • משלוח חינם.
  • Verisart תעודת אותנטיות.
  • קובץ דיגיטלי ברזולוציה גבוהה של יצירות האמנות.

אנו מוכרים כל יצירות אמנות רק פעם אחת. לאחר השלמת ההזמנה, ניצור את הגרפיקה באפשרות הגודל והמסגור שבחרת ותשלח לך אותה. יצירות האמנות יסומנו כ”נמכר “, ואף אחד אחר לא יוכל להזמין זאת.

מדיניות החזר כספי של 90 יום

אם יצירות האמנות שלך מגיעות פגומות או שונות ממה שהזמנת, אתה רשאי להגיש בקשה להחזר כספי במהלך 90 הימים שלאחר מכן. שלח את בקשתך לתמיכה ב[email protected] יחד עם ההזמנה שלך # ותצלום של הבעיה.

אנו מוכרים אחת מיצירות אמנות חביבות שנעשו למפרט שלך, לפיכך, בכפוף לחוק החל, Art AI לא תספק החזר כספי אם חוסר שביעות רצונך מהזמנה נובע מטעות מצידך או בגלל ששנית את דעתך.

אנו מתחילים לעבוד בהפקת יצירות האמנות ברגע שנקבל את ההזמנה שלך, ולכן למרבה הצער איננו יכולים לקחת בקשות לביטול.

קובץ דיגיטלי באיכות גבוהה

הבעלים של לא רק ההדפס המקורי שלך, אלא את הגרפיקה עצמה! אם תבחר לכלול את קובץ התמונה, תקבל קובץ דיגיטלי ברזולוציה גבוהה של יצירות האמנות שלך לשימוש כרצונך, כל עוד הוא לשימוש אישי (צור איתנו קשר לשימוש מסחרי).