כיצד לעשות את מסנן ה- AI Webtoon שהופך ויראלי על Tiktok – Dexerto, AI מאיים על ענף האנימה? Webtoon קוריאני משתמש ב- AI כדי להעתיק את Mushoku Tensei – Hindustan Times

0

Webtoon קוריאני משתמש ב- AI כדי להעתיק יצירות אמנות של אנימה ודמויות העלויות בשאלות על האתיקה של שימוש ב- AI

רשת דרום קוריאנית נמצאת תחת אש מכיוון שהיא מואשמת בפלגיאט ובשימוש בינה מלאכותית. את הרשת, מלך האביר שחזר עם אלוהים, על פי החשד, פגע Mushoku Tensei: גלגול נשמות ללא עבודה מכיוון שהעבודות חולקות קווי דמיון מרובים.

כיצד לעשות את מסנן ה- AI Webtoon שהופך לוויראלי ב- Tiktok

מישהו שמנסה את מסנן ה- AI Webtoon

Tiktok: Ji.ג’אי

Tiktokers אוהבים עוד פילטר AI שהופך לוויראלי באפליקציה – הנה כיצד לנסות את מסנן ה- Webtoon הפופולרי של AI בעצמכם.

במהלך השנים היו מספר עצום של פילטרים ואפקטים שונים כדי להיות ויראליים בטיקטוק, כאשר רבים מיליוני לייקים ותצוגות, כאשר משתמשים ברחבי האפליקציה מנסים את כולם החוצה.

לאחרונה, המשתמשים היו אובססיביים למסנני AI, כולל כל דבר, החל מהשפעת צייר AI ועד מסנן שמלות הכלה ההיפר-ריאליסטיות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האחרון שהולך ויראלי הוא אפקט ה- WebToon של AI, שהופך את הצופים לדמויות קומיקס. זה נוצר על ידי WebToon, פלטפורמה דרום קוריאנית בה תוכלו לקרוא קומיקס על פני 23 ז’אנרים, כמו רומנטיקה, קומדיה, פנטזיה, אקשן ואימה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

המסנן אינו זמין בפועל ב- Tiktok, אבל הוא נמצא באפליקציה פופולרית דרום קוריאנית שתוכלו להשתמש בו בכל מקום בו אתם נמצאים בעולם. אם אתה רוצה לנסות את המסנן, הנה הכל לדעת.

Webtoon קוריאני משתמש ב- AI כדי להעתיק יצירות אמנות של אנימה ודמויות העלויות בשאלות על האתיקה של שימוש ב- AI

רשת דרום קוריאנית גילה לכאורה את יצירות האמנות של מושוקו טנסי באמצעות AI הגורמת למהומה בקרב הקהילה. האתיקה של השימוש ב- AI נמצאת בבדיקה

רשת דרום קוריאנית נמצאת תחת אש מכיוון שהיא מואשמת בפלגיאט ובשימוש בינה מלאכותית. את הרשת, מלך האביר שחזר עם אלוהים, על פי החשד, פגע Mushoku Tensei: גלגול נשמות ללא עבודה מכיוון שהעבודות חולקות קווי דמיון מרובים.

גלגול נשמות ללא עבודה עונה 2 תצא בקיץ הקרוב (Studio Bind)

האופי הראשי של טון הרשת, ליאון, דמיון בולטMushoku Tensei Rudeus Greyrat. יתרה מזאת, נראה כי לוחות מסוימים ברשת משכפלים את אלה מה-מושוקו טנסי מנגה. דמות אחרת נראית גם דומה באופן לא מודע לגרוט ממרוולשומרי הגלקסיה.

המחלוקת הוגדרה על ידי ההאשמות כי הרשת השתמשו ב- AI לייצורו. יוצרי הרשת, אולפני Blue Line, הודו כי השתמשו ב- AI אך רק התאמות סופיות ביצירות האמנות המוגמרות. הם הסבירו שהם לא משתמשים ב- AI כדי לייצר יצירות אמנות, רק כדי לשפר את זה. לרוע המזל, השינויים הובילו לשכפול הפאנלים.

אולפני Blue Line התנצלו מאוד והעבירו מחדש את טון הרשת ללא השינויים שנוצרו על ידי AI. יתר על כן, הם התחייבו שלא להשתמש ב- AI בייצור העתידי של מלך האביר והביעו את מחויבותם לשמירה על שלמות העבודות שלהם.

עם זאת, שערורייה זו כבר השפיעה על ביצועי הרשת כמו גם על המוניטין של מנהלת דרום קוריאה. הפרק הראשון של טון הרשת קיבל ציון סקירת הצופה של 1.91 ביום רביעי עם שיפור קל בלבד ל- 1.98 עד יום שישי. זה קיבל את הציון הנמוך ביותר מבין כל הפרקים באתר האינטרנט של Naver.

אירוע זה הכתים גם את אמינותו של כל ענף המנהווה. הקוראים מפקפקים כעת במקוריותם ובאותנטיותם. השימוש ב- AI לפרויקטים יצירתיים נמצא גם בבדיקה. אזרחים רואים בכך סוג של פלגיאט מכיוון שאיי מייצרת תוכן על ידי שימוש ביצירות קיימות מראש. באמת, מעבר זה לפרויקטים יצירתיים שנוצרו על ידי AI מציב אתגרים אתיים ביחס לגניבת קניין רוחני.

הקוראים הביעו את זלזולם כלפי היוצרים וקוראים לתקנות מחמירות יותר לגבי השימוש ב- AI. הם דורשים אחריות רבה יותר לגניבת יצירות אמנות. בעקבות זאת, Naver WebToon. במקום לדון במה ניתן להשתמש ב- AI, הם מייאשים מאוד את השימוש בו לחלוטין. הנושא נמצא כעת בבדיקה.

קרא גם | AI פולש לרצף פתיחת הפלישה הסודית של מארוול

השימוש ההולך וגובר ב- AI בתעשיות יצירתיות הוביל לזעם מאסיבי בקרב הצרכנים. הם מגנים יוצרים בגלל שלילת אנשים מוכשרים הזדמנויות עבודה. רבים מפחדים את ההשפעה של בינה מלאכותית על תעשיות יצירתיות בשנים הבאות.