איך לסמן AirPods כאבודים כדי לקבל הודעה כשמישהו משתמש בהם שוב – ה- MAC Observer, האם ניתן יהיה לרשום את AirPods: מה לעשות אם ה- AirPods שלך אבודים או נגנבים – headponesty

0

האם ניתן יהיה לרשום את AirPods שחור: מה לעשות אם ה- AirPods שלך אבודים או נגנבים

אז מה זה אומר אם נגנבו AirPods היד השנייה שלך?

איך לסמן את AirPods כאבודים כדי לקבל הודעה כשמישהו משתמש בהם שוב

איך לסמן AirPods כאבודים

עם גורם הצורה הקטן של AirPods, אין זה מפתיע שמשתמשים ממשיכים לאבד אותם. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שמשתמש מאבד את AirPods מבלי לאפשר למצוא את שלי באייפון שלו. אבל לאלו מכם שעשו את הצעד המכריע הזה, עליכם לדעת לסמן את AirPods כאבודים. הנה איך לעשות את זה.

וודא שאתה מאפשר למצוא את האייפון, iPad או Mac שלך

הפעלה למצוא את מכשירי Apple שלך ​​יכולה למלא תפקיד חשוב במציאת או לעקוב אחר מקום הימצאו של מכשירי התפוח שלך. אתה יכול ללמוד במהירות ובקלות את המיקומים הנוכחיים או האחרונים באמצעות Find My App. עיין בשלבים שלהלן כדי לאפשר למצוא את ה- iPhone, iPad או Mac שלך.

באייפון או ב- iPad שלך:

 1. לך ל הגדרות, ואז הקש על שלך שֵׁם על סרגל הצד העליון-השמאלי.
 2. הקש מצא את> מצא את האייפון שלי.
 3. לעבור הלאה מצא את האייפון שלי, מצא את הרשת שלי וכן שלח מיקום אחרון.
 1. לך ל הגדרות מערכת.
 2. נְקִישָׁה פרטיות ואבטחה> שירותי מיקום.
 3. לעבור הלאה תמצא אותי.

אם הפעלת למצוא את ה- iPhone, iPad או Mac שלך, אתה יכול להפעיל את המצב האבוד עבור מכשיר אפל אבוד או חסר, כולל AirPods או פריטים כמו AirTags.

איך לסמן AirPods כאבודים

זמן צריך: דקה אחת

כדי לסמן AirPods כאבודים מה- Mac שלך, בצע את הצעדים הבאים.

 1. לִפְתוֹחַ תמצא אותי אפליקציה, ואז לחץ מכשירים.
 2. הקלק על ה שם AirPods שלך> מידע נוסף לַחְצָן
 3. תַחַת מארק כאבוד, נְקִישָׁה לְהַפְעִיל.
 4. עקוב אחר ההוראות שעל המסך יתקדם.

השלבים דומים באייפון או באייפד שלך.

 1. פתח את ה מצא את האפליקציה שלי, ואז לחץ על התקן כרטיסייה.
 2. בחר את שלך AirPods.
 3. גלול מטה אל מארק כאבוד, ואז הקש לְהַפְעִיל.
 4. עקוב אחר ההוראות שעל המסך יתקדם.

מה קורה אם אתה מסמן את AirPods שלך כאבודים

כשאתה מאפשר מצב אבוד ב- AirPods שלך, תקבל דוא”ל אישור שנשלח לכתובת הדוא”ל שלך לאפל מזהה. אבל אתה לא צריך לעשות שום דבר עם הדוא”ל. מכיוון ש- AirPods לא יכולים להתחבר לאינטרנט בעצמם, מי שקיבל את ה- AirPods שלך לא יידע שהאפשרת מצב אבוד. אבל אין שום דבר שעוצר את האדם לחבר אותו למכשיר התפוח שלו. לאחר שזווגו עם מכשיר אחר, תקבלו הודעה מייד על מיקומם.

עכשיו הנה החלק המרגש יותר. אתה יכול להתאים אישית את ההודעה שתופיע ברגע שה- AirPods שלך יתקדו למכשיר חדש. לדוגמה, אם אתה חושב שמישהו גנב את AirPods שלך, אתה יכול לומר, “AirPods שאתה משתמש בו אבדו על ידי מישהו אחר. הוא דיווח למשטרה והם מכירים את מיקומך.”

כיצד לשנות את ההודעה עבור AirPods האבודים שלך

אתה יכול לשנות את הודעת ברירת המחדל שתופיע ברגע שהאדם שקיבל את AirPods האבודים שלך מזדווג אותם עם המכשיר שלו. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לעשות זאת באמצעות Mac, iPhone או iPad שלך.

 1. פתח את ה מצא את האפליקציה שלי, ואז לחץ על מכשירים.
 2. ברשימת המכשירים, לחץ על המכשיר שהצהרת כאבדת, ואז לחץ על כפתור המידע נוסף.
 3. תַחַת מארק כאבוד, נְקִישָׁה ממתין ל אוֹ מוּפעָל.
 4. עדכן את ההודעה, כולל מספר הטלפון, ואז לחץ על בוצע.

נוסף. לכן, אם האדם בודק את נתוני ה- iCloud שלו, AirPods יסומנו כ- “לא AirPods שלך.”

טיפ בונוס: הפעל התראות כשאתה משאיר את AirPods מאחור

מהניסיון שלי זה יכול להיות מעצבן. ואז שוב, אני לא ממש מביא איתי את AirPods בכל פעם שאני עוזב את הבית. אך הפעלת התראות הפרדה כך שלא תשאיר את ה- AirPods שלך מאחור עשויה להיות שימושית גם. ככה, אם אתה מתריע שהשארת את AirPods מאחור וזה פשוט קורה שאתה צריך להביא אותם, אתה תמיד יכול לחזור הביתה ולקבל אותם.

עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לאפשר התראות הפרדה אם יש לך אייפון 12 ואילך, AirPods 3, או AirPods Pro 1 ו- 2.

 1. פתח את ה מצא את האפליקציה שלי.
 2. בֶּרֶז מכשירים ובחר את שלך AirPods.
 3. בֶּרֶז להודיע ​​כשנשארים מאחור תחת התראות.
 4. לעבור הלאה להודיע ​​כשנשארים מאחור.

אם אתה מעוניין ללמוד כיצד להשתמש בתכונת האזנה חיה עם AirPods או Beats, עיין במדריך הייעודי שלנו.

השאר תגובה בטל תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לפרסם תגובה.

האם ניתן יהיה לרשום את AirPods שחור: מה לעשות אם ה- AirPods שלך אבודים או נגנבים

אישה עוקבת אחר טייפוד שלה

כל מה שאתה צריך לדעת על מעקב וחסימה של AirPods וכיצד לבדוק אם נגנבים AirPods יד שנייה לפני הקנייה.

קל להפסיד של AirPods ולעתים קרובות נגנב. דאגה זו גורמת לאנשים רבים לתהות אם יש דרך שהם יכולים לחסום את AirPods שאבדו ממישהו אחר. אפילו טוב יותר, האם אתה יכול לעקוב אחר AirPods שלך ולחזור אותם?

האמת העצובה היא, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות כאשר AirPods שלך נגנבים או אבודים. וזה כמובן מתסכל מכיוון שאתה מוציא הרבה כסף על AirPods שלך ולא תרצה שאנשים אחרים פשוט יסתלקו איתם.

עם זאת, אל תאבדו תקווה רק. אמנם יתכן שלא תוכל לרשום את ה- AirPods שלך מרחוק, אך יש סיכוי שתוכל להחזיר אותם. המשך לקרוא כדי להרוויח איך!

במאמר זה

 • האם אתה יכול לרשימה שחורה שאבדו או גנוב?
 • האם אתה יכול לעקוב אחר אבודים אבודים או גנובים?
 • כיצד לבדוק אם נגנבו AirPods לפני הקנייה
 • סיכום

האם אתה יכול לרשימה שחורה שאבדו או גנוב?

לא, נכון לעכשיו אין דרך לחסום אוויר אבודים או גנבים ממישהו אחר על ידי מישהו אחר. אתה יכול לעקוב אחר איתורם באמצעות השירות של Apple ‘Find My’, ואפילו לצרף הודעה ל- AirPods באמצעות מצב אבוד, אך אינך יכול לנעול אותם.

הסיבה לכך היא ש- AirPods לא מתחברים ל- wifi. לכן, אין דרך לגשת לפונקציות שלהם מרחוק מבלי להתחבר אליהם באמצעות Bluetooth.

בנוסף, אין הגנה על סיסמא ב- AirPods. אמנם אתה יכול לנעול מכשירים כמו ה- iPhone שלך ​​או Mac מרחוק עם מצב אבוד, אך אינך יכול לעשות את אותו הדבר עם AirPods. עם זאת, כל אחד יכול להשתמש בקלות בקלות על AirPods גנוב כאשר הוא מוצא אותם.

לרוע המזל, אחריות של אפל או AppleCare+ אל תכסו אבודים אבודים וגנובים. לכן, כדי להחליף את AirPods חסרים, תצטרך לרכוש זוג חדש מ- Apple.

עם זאת, אינך צריך לקנות זוג חדש עדיין! יש עדיין דרכים בהן תוכלו להחזיר את AirPods שלכם.

האם אתה יכול לעקוב אחר אבודים אבודים או גנובים?

מכיוון ש- AirPods כל כך קל להפסיד, אפל הגיעה לך דרך לעקוב אחר AirPods שלך. למרות שזה נשמע מושלם, ישנם כמה גורמים שיכולים להשפיע על אם זה יעבוד או לא.

כדי לעקוב אחר אבודים אבודים או גנובים:

 • הם צריכים להיות מקוונים
 • הם לא צריכים להיות מחוברים לטלפון אחר
 • הם לא צריכים להיות רחוקים מדי (בטווח של ארבעים רגל)
 • בטח התקנת את אפליקציית המעקב לפני שאיבדת את AirPods

זה תמיד רעיון טוב לחפש ביסודיות את ה- AirPods שלך לפני שתסכם שהם נגנבים. דאג לשאול את חבריך ובני משפחתך אם הם שאלו את AirPods ללא אישורך.

עם זאת, אם יש סיכוי שה- AirPods שלך אבודים ולא נגנבים, אז האפליקציה שלי צריכה להיות מסוגלת לעזור לך!

כיצד להשתמש באפליקציה שלי כדי לעקוב אחר אודפי אוויר גנובים או אבודים

האפליקציה שלי היא שירות שפותח על ידי אפל כדי לעקוב אחר המיקום של כל מכשיר אפל, כולל AirPods שלך. זה יכול גם לנגן צליל מה- AirPods שלך שתוכל לעקוב אחריה.

כך לעקוב אחר AirPods שלך מהאפליקציה שלי:

 1. פתח את מצא את האפליקציה שלי והקש על מכשירים. סמל מכשירים כמוצג באפליקציה שלי
 2. הקש על AirPods שלך, ואז הקש על למצוא. בחר את AirPods שלך מרשימת המכשירים הנוכחית
 3. מפה מהסביבה שלך תופיע על המסך, כאשר אייקון של AirPods שלך יופיע במיקום האחרון הידוע שלהם. עם זאת, אם AirPods שלך לא מקוונים או מחוץ לטווח, זה לא יראה את המיקום הנוכחי שלהם. AirPods

אם יש לך AirPods Pro 2nd Gen, תצטרך iOS 16, iPados 16.1, מק ונטורה, או גרסה מאוחרת יותר לשימוש באפליקציה. תוכל לראות את המיקום של כל AirPod ואת מקרה הטעינה בנפרד על המפה.

כיצד לבדוק אם נגנבו AirPods לפני הקנייה

קניית AirPods יד שנייה יכולה להרגיש כמו סיכון כשאתה לא יודע אם הם נגנבים. מלבד הדאגות האתיות, אינך יודע אילו בעיות עשויות להגיע עם AirPods גנובים.

זה יכול להיות קשה לקבוע אם נגנבו המודעות שאתה רוצה לקנות. מכיוון שהם כל כך קשים להתאים אישית, אין באמת דרך לדעת למי השייכים המודעות היד השנייה. כמו כן, מכיוון שהגנב יכול לחבר אותם לחשבון iCloud שלהם, הדבר מסבך עוד יותר את זיהוי הבעלים המקורי.

למרבה המזל, ישנם כמה דברים שאתה יכול לבדוק לפני שאתה קונה את AirPods כדי להבטיח שהם לא ייגנבו:

 • בקש קבלת או רשומת רכישה מקוונת להוכחת רכישה. הוכחה זו תבטיח לך שהמוכר קנה באופן אישי את AirPods מקמעונאי מורשה.
 • בקש את תיבת AirPods ולהשוות את המספר הסידורי המוקלט שלה לזה שב- AirPods שאתה עומד לקנות. בדרך זו, תבטיח שה- AirPods שאתה רוכש נקנו ישירות מאפל כגנב לא יכול לזייף קופסה מקורית.

אם המוכר מסרב לספק אחד מאלה, עליך לגשת למכירה בזהירות.

למה לצפות אם אתה קונה AirPods גנובים

אז מה זה אומר אם נגנבו AirPods היד השנייה שלך?

כפי שהסברנו לעיל, הבעלים המקורי לא יכול לחסום מרחוק את AirPods שלך. לכן, גם אם אתה קונה AirPods גנובים, הם צריכים להמשיך לתפקד כרגיל.

לא ניתן לעקוב אחריהם באמצעות Find My App, כך שסביר להניח שלא יהיה לך את הבעלים המקורי לדפוק על הדלת שלך בקרוב.

עם זאת, בעלי AirPods יכולים להפעיל ‘מצב אבוד’ ב- AirPods שלהם. תכונה זו תגרום להודעה אישית להופיע בכל מכשיר שמתחבר ל- AirPods. כתוצאה מכך, הבעלים המקורי עשוי להיות מסוגל לקבל לך את פרטי הקשר שלהם, ותוכל להחזיר את AirPods.

במקרה זה, סביר להניח שלא תוכל לקבל החזר כספי מהמוכר, אך תוכל לנסות לדווח על חשבונם בכל פלטפורמה שהם השתמשו בהם כדי למכור את AirPods. אתה יכול אפילו ליצור קשר עם המשטרה כדי להביא את הגנב לדין, ואתה עלול להחזיר את הכסף שלך.

עם זאת, אם הגנב מאפס את AirPods לברירת מחדל של המפעל, מצב אבוד לא יעבוד עליהם.

אם הבעלים המקורי הצליח איכשהו לעקוב אחר ה- AirPods, לא תסתבך עם המשטרה כל עוד יש לך תיעוד של הרכישה. הגנב עשוי, עם זאת,!

הסבירות היא שגם אם קנית בטעות AirPods גנובים, שום דבר לא יקרה לך, וה- AirPods יעבדו בסדר גמור. קשה לעקוב אחר AirPods, ורוב האנשים אפילו לא יטרחו לדווח על הפשע. עם זאת, אתה תמיד יכול לדווח על המוכר אם אתה בטוח שה- AirPods נגנבו.

סיכום

עכשיו אתה יודע כל מה שיש לדעת על חסימת AirPods גנובה! יש לקוות, שלך פשוט אבד, והצלחת לאתר אותם. עכשיו אתה יכול לחזור להאזין למוזיקה האהובה עליך בשלום!

האם גילית את המאמר מועיל? האם הצלחת למצוא את AirPods שלך, ואם כן, איפה הם היו? הקפד לשתף אותנו בחוויה שלך באמצעות קטע התגובות למטה!