כיצד לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך: המדריך השלם – headponesty, כיצד להשיג את עדכון הקושחה האחרונים של 6A300/6A301 AirPods

0

גרסת AirPods Pro

Contents

ארבעה זוגות של טיפים לסיליקון כלולים כך שיתאימו למגוון רחב של אוזניים. הטיפים מאובטחים AirPods Pro במקום ויוצרים חותם אקוסטי שנסגר בצליל.

כיצד לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך: המדריך המלא

עדכון הקושחה של AirPods

גלה איזו גרסת קושחה אתה פועל ולמד כיצד תוכל לעדכן כראוי את AirPods Pro שלך לגירסה האחרונה.

אפל משחררת מדי פעם עדכוני קושחה אוטומטיים כדי לשפר את ה- AirPods (Gen 1, 2, 3) ו- Airpods Pro פונקציונליות וחוויית המשתמש.

עם זאת, בעוד שהתהליך הוא אוטומטי, שדרוג זה עשוי לפעמים לא לתפקד או להתקין נכון. זה מתסכל מכיוון שאתה עלול להחמיץ תכונות חדשות או להיות תקוע בהתמודדות עם באגים או תקלות ישנות. כדי להחמיר את המצב, למדריך למשתמש המקוון של AirPods אין מידע מעט על אופן פעולת העדכון הזו בפועל.

אם אתה נתקל כרגע בבעיות אלה, אל תדאג. במדריך זה, נסביר כיצד תהליך השדרוג עובד ונראה לך כיצד לשדרג את הקושחה של AirPods שלך.

האם אתה מוכן לעדכן את AirPods שלך? המשך לקרוא כדי לגלות כיצד!

במאמר זה

 • כיצד לבדוק את גרסת הקושחה של AirPods Pro שלך
 • כיצד לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך
 • האם אתה באמת צריך לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך?
 • האם תוכל לשדרג לאחור את הקושחה של AirPods שלך?
 • סיכום

כיצד לבדוק את גרסת הקושחה של AirPods Pro שלך

הקושחה של AirPods Pro שלך היא פיסת תוכנה קריטית השולטת בפונקציות שלה. הוא מספק הוראות המסייעות ל- AirPods שלך לעבוד ולתקשר עם מכשירים אחרים.

כמו רוב מכשירי החומרה, הקושחה הזו נכתבת על זיכרון Apple AirPods שלך (Gen 1, 2, 3) ו- AirPods Pro במהלך הייצור.

עדכוני קושחה מכילים קוד חדש לתיקון באגים ולשפר את הפונקציונליות של AirPods. כדי לבדוק אם אתה צריך לשדרג, תחילה עליך לבדוק איזו גרסת קושחה שלך פועלת.

כך ניתן לבדוק את הקושחה של AirPods שלך:

 1. חבר את AirPods שלך (Gen 1, 2, 3) ו- AirPods Pro למכשיר iOS שלך. חיבור AirPods ל- iOS
 2. לִפְתוֹחַ הגדרות והקש על בלוטות. גישה להגדרות Bluetooth של iOS
 3. ברשימה של המכשירים שלי, הקש על סמל המידע (אני) ליד AirPods שלך. הקש על סמל המידע (i)
 4. אתה אמור לראות את גרסת הקושחה מוצגת. מציג קושחה של AirPods הנוכחית

נכון ליום 21 ביולי 2022, גרסת הקושחה האחרונה היא 4E71.

כיצד לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך

בזכות הקישוריות האלחוטית המצוינת של AirPods, כל שדרוגי הקושחה מוגדרים להתקין אוטומטית בכל פעם שיצא עדכון חדש.

עם זאת, אם אתה מגלה ש- AirPods Pro שלך לא התאים את הקושחה האחרונה, זה עוזר לדעת כיצד ומתי אתה יכול להפעיל את העדכון האוטומטי הזה.

להלן השלבים להפעלת העדכון האוטומטי באמצעות מכשיר iOS:

 1. מקם את AirPods שלך (Gen 1, 2, 3) או AirPods Pro חזרה למקרה הטעינה. מקם את AirPods Pro חזרה למקרה הטעינה
 2. חבר את מארז הטעינה של AirPods שלך לשקע חשמל באמצעות כבל הטעינה. אם אתה משתמש בכרית טעינה אלחוטית, וודא שהיא מחוברת למקור כוח. חבר את מארז הטעינה של AirPods שלך לשקע חשמל
 3. מקם את מארז הטעינה של AirPods שלך בסמוך לאייפון או לאייפד שלך. ודא שלמכשיר ה- iOS שלך יש חיבור לאינטרנט עובד. מקם את מארז הטעינה של AirPods שלך בסמוך לאייפון שלך
 4. אם קיים עדכון קושחה חדש, AirPods שלך אמור להתחיל להוריד ולהתקין אותו אוטומטית.

אל תסיר את AirPods שלך ממקרה הטעינה. כמו כן, אל תעביר את המקרה במהלך תהליך זה מכיוון שהוא עשוי להפריע להורדה.

לרוע המזל, עדכון אוטומטי זה הוא אחד מכמה תכונות AirPods שיעבדו רק עם מכשירי אפל מקוריים כמו iPhone או iPad שלך.

למרבה המזל, לפי ה -12.3 Mac OS Monterey Beta עדכון שוחרר ב- 8 בפברואר 2022, משתמשים ללא מכשיר iOS תואם יכולים כעת לעדכן את הקושחה של AirPods Pro באמצעות Mac.

כדי לעדכן את הקושחה של AirPods Pro באמצעות Mac, פשוט עקוב אחר אותם שלבים לעיל. חבר את מארז הטעינה שלך עם AirPods ל- Mac שלך באמצעות כבל ה- USB-C לכבל הברק. אם קושחה חדשה זמינה, ההורדה צריכה להתחיל אוטומטית.

שימו לב כי ה- Mac שלכם לא יציג את גרסת הקושחה הנוכחית של ה- AirPods, כמו שמכשירי iOS עושים. עם זאת, אם יש צורך בעדכון, אותו הדבר יופעל אוטומטית.

התנסות בבעיות בחיבור AirPods למכשיר האנדרואיד שלך? נסה כמה מהתיקונים המופיעים במדריך לפתרון בעיות שלנו.

האם אתה באמת צריך לעדכן את הקושחה של AirPods Pro שלך?

כן, מומלץ לעדכן את AirPods שלך. הסיבה לכך היא כי עדכוני הקושחה הללו מכילים קוד חדש שמשנה את התנהגות החומרה הפנימית של AirPods שלך. הם מיישמים שינויים משמעותיים כמו שיפורי ביצועים, שיפורי תכונות ותיקוני באגים.

בנוסף, הם עוזרים לשמור על AirPods שלך (Gen 1, 2, 3) ו- AirPods Pro תואמים למכשירים חדשים יותר בשוק.

ללא עדכונים אלה כדי לפתור באגים ישנים יותר, ייתכן ש- AirPods שלך לא יעבדו בצורה אופטימלית. הפעלת קושחה מיושנת או לא תואמת עלולה לגרום לבעיות כמו צליל לא מאוזן, האודיו חותך פתאום, ניתוקים אקראיים ותקלות אחרות עם AirPods שלך.

האם ידעת שתכונת האודיו המרחבית המודעת ביותר הוצגה ב- AirPods Pro בשנת 2020 באמצעות עדכון קושחה? העדכון (המכונה 3A283) כלל גם את תכונת המיתוג האוטומטית עבור AirPods 2 וכמה דגמי פעימות.

מה עשו את תיקון הקושחה החדש ביותר של AirPods Pro 4E71?

לרוע המזל, אפל אינה מפרסמת הערות תיקון עם עדכוני הקושחה שלה. לכן, לא תמצאו אף אחד עם עדכון הקושחה האחרון 4E71 שפורסם במאי 2022.

זה הופך את המאתגר לדעת את רשימת השינויים המדויקים.

עם זאת, אנו עדיין יכולים ללמוד ממשתמשים שבדקו את הקושחה האחרונה של AirPods Pro.

בהתאם למשוב של המשתמש, שינויים משמעותיים כוללים את היכולת של AirPods כעת לחבר אוטומטית למכשירים שאינם מקלעים ולביטול הרעש הפעיל של AirPods Pro שוב פועלים כראוי עבור משתמשים שנפגעו בעבר.

האם תוכל לשדרג לאחור את הקושחה של AirPods שלך?

התקנת עדכוני קושחה יכולה לפעמים להציג באגים ובעיות חדשות ב- AirPods שלך.

אתה יכול אפילו לחוות סיבוכים בתהליך העדכון. כמו המשתמש הזה של Reddit שהבין שרק אחד מה- AirPods שלו עודכן לקושחה האחרונה.

כאשר זה קורה, התגלגלות לשימוש במנהל התקן או קושחה ישנה יותר יכולה לעזור בתיקון בעיות מסוימות. לרוע המזל, זו אינה אפשרות ל- AirPods, ואינך יכול לשדרג לאחור לגירסת קושחה ישנה יותר.

אם אתה נתקל בבעיות לאחר שדרוג קושחה, עדיף לנסות לאפס או להפעיל מחדש את AirPods שלך.

האם AirPods שלך לא מאפסים נכון? להלן מדריך המפרט כמה תיקונים מהירים שעשויים לעזור.

כמוצא אחרון, אתה יכול להביא את AirPods שלך (Gen 1,2,3) או AirPods Pro לחנות Apple לצורך שירות לשירות.

סיכום

זה יהיה חלום שמתגשם הן עבור אפל והן למשתמשים אם ה- AirPods היו מושלמים מההתחלה ולעולם לא היו זקוקים לשדרוג.

למרבה הצער, בעולם האמיתי, אפל צריכה לפעמים לעדכן את AirPods כדי לעמוד בקצב טכנולוגיות חדשות בענף. ומכיוון שאין דרך לכפות עדכוני AirPods או AirPods Pro באופן ידני, תצטרך לאפשר את תהליך העדכון האוטומטי.

עכשיו כשאתה יודע מה הם שחרור קושחה של AirPods ואיך לעדכן אותם, אנו מקווים שתוכל ליהנות מחווית משתמש טובה יותר ולעזור לאחרים בידע החדש שלך.

האם מצאת את ההצעות שלנו מועילות? או שהיה משהו אחר שיכולנו לכלול לגבי גרסת הקושחה האחרונה? ספר לנו את החוויה שלך בתגובות למטה!

גרסת AirPods Pro

מאת אד הרדי • 12:00 בערב, 20 בספטמבר 2023

כיצד להשיג את עדכון הקושחה האחרון של AirPods 3

 • איך ל
 • הסיפורים הטובים ביותר

לאפל יש קושחה טרייה לכל דגמי AirPods הנוכחיים, ואלה ארוזים בתכונות. AirPods Pro 2 קבלו שמע אדפטיבי, מודעות לשיחה ונפח מותאם אישית. בנוסף יש תכונות חדשות עבור AirPods 2, מקורי AirPods Pro ו- AirPods Max.

תהליך העדכון של AirPods הוא עקיף, אך אנו יכולים להניע אותך דרכו.

קבל את עדכון הקושחה שלך ב- AirPods

AirPods אינם מוצר “הגדר את זה ושכח אותו”. אפל מוציאה מעת לעת קושחה חדשה עם שיפורים ותיקוני באגים. זה לא מכריז על אלה, אבל החל להציע הערות שחרור כך שמשתמשים יודעים מה השתנה.

אפל שיחררה לאחרונה גרסת קושחה 6A301 AirPods Pro 2, ואילו 6A300 יצאו לכל שאר הדגמים האחרונים (למעט AirPods מקוריים).

המכשירים היו בעבר בגרסה 5E135 ממאי 2023.

כל כך הרבה תכונות חדשות

הערות השחרור של אפל אומרים:

“כאשר משתמשים בו עם iOS 17 ו- MacOS Sonoma, עדכון הקושחה של AirPods 6A300/6A301 לוקח את חוויית AirPods Pro (דור שני) לשלב הבא עם שמע אדפטיבי, מודעות לשיחה ונפח מותאם אישית. עדכון זה מוסיף גם נוחות ובקרה על שיחות עם לחץ על אילמות ובלתי הושתות עבור AirPods (דור שלישי), AirPods Pro (דור ראשון ושני), ו- AirPods מקסימום, כמו גם שיפורים משמעותיים לחוויית המיתוג האוטומטית עבור כל AirPods הזמינים על פני AirPods על פני AirPods על פני AirPods על פני AirPods זמינים על מכשירי Apple עם עדכוני התוכנה העדכניים ביותר.”

משתמשי AirPods Pro 2 מקבלים שמע אדפטיבי, מה שממזג מצב ביטול רעש פעיל ושקיפות.

“מצב האזנה חדש זה יתאים בצורה חלקה את חווית בקרת הרעש בזמן שמשתמשים נעים בין סביבות ואינטראקציות שמשתנות כל הזמן לאורך היום”, אומרת אפל.

מודעות לשיחה מגלה שמשתמש של AirPods Pro 2 מדבר ומוריד אוטומטית את עוצמת הנגינה של מוסיקה ומשפר את הקולות מול המשתמש, תוך הפחתת רעשי רקע בו זמנית.

נפח מותאם אישית משתמש ב- AI כדי לצבוט את חווית ההאזנה של הלובש על סמך תנאי הסביבה שלהם והעדפות ההאזנה שלהם.

השלושה האלה מיועדים רק ל- AirPods Pro 2, אבל כל סוג אחרון של האוזניות האלחוטיות של אפל מקבלים חדשים אילם או לא -השתקה תכונה מאפשרת למשתמשים ללחוץ על הגזע – או על הכתר הדיגיטלי ב- AirPods Max – להשתיק במהירות או לבטל את עצמם בשיחות.

כולם גם מקבלים מיתוג אוטומטי משופר, המערכת המאפשרת לזוג אוזניות/אוזניות לנוע בקלות בין iPhone, iPad ו- Mac.

כיצד לעדכן את AirPods לקושחה 6A300/6A301

עדכוני AirPods מתרחשים במורד הנמוך. אתה לא יכול לומר להם לעדכן. ואוזניות האוזניים האלחוטיות של אפל אינן מקלות עליכם לדעת אם הותקנה גרסת קושחה חדשה.

הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי לבקש עדכון הוא להכניס את AirPods שלך למקרה שלהם, כאשר המקרה יקבל כוח. והאייפון שהם משויכים איתם צריך להיות קרוב. ואז חכה.

יש תיאוריות כיצד להשיג עדכון מהיר יותר, כמו Plug the AirPods Case ל- Mac, אך אף אחד מאלו מעולם לא הוכח באופן סופי שהוא עובד מהר יותר.

באופן מציאותי, זו בעיה רק ​​לאנשים שמקבלים נמלים לגבי שליטה על עדכוני קושחה, ורוצים את העדכונים ברגע שהם יכולים להשיג את זה. לכולם, פשוט המשך להשתמש ב- AirPods שלך. העדכון יקרה מבלי שתצטרך לעשות דבר.

גלה אם מותקן קושחה חדשה של AirPods

אתה יכול לגלות אם/כאשר עדכון קושחה חדש של AirPods הותקן רק על ידי חפירה באפליקציית ההגדרות. לשם כך אתה זקוק לחיבור פעיל לאוזניות, אז פתח את מכסה המקרה לטעינה. או להניח את האוזניים. לא משנה מה אתה מעדיף.

אז לך ל הגדרות> Bluetooth ולהסתכל מתחת המכשירים שלי לשם AirPods שלך. הקש בכחול אני עם מעגל סביבו ליד השם. בדף המתקבל, חפש גִרְסָה לומר 6A300 או 6A301, תלוי בדגם שלך . אם כתוב 5E135, אין לך את האחרון.

הערת העורך: זוהי גרסה מעודכנת של מאמר שפורסם לראשונה ב- 14 בנובמבר 2019, ורעננה מעת לעת מאז עם גרסאות קושחת AirPods חדשות רצופות.

AirPods Pro

שני אוזניות אוזניים לבנות פרו -אוזניות זו מול זו. טיפים לאוזן סיליקון המחוברים לאוזן קומפקטית עם רשת שחורה על כל אחת מהן

שבב ה- H2 המעוצב של אפל הוא הכוח שמאחורי ביצועי השמע המתקדמים של AirPods Pro, עובד עם הנהג והמגבר ליצירת צליל פריך והגדרה גבוהה. הוא משתמש באלגוריתמים חישוביים כדי לספק ביטול רעש, צליל תלת ממדי מעולה וחיי סוללה יעילים-בבת אחת.

שבב H2

שבב ה- H2 החדש לגמרי

AirPods Pro יתאים עם Apple Vision Pro (זמין בתחילת השנה הבאה ב- U.ג.) להעביר, לספק שמע חסר אובדן עם חביון נמוך במיוחד, לחוויית צליל חסרת תקדים. 1 שניהם כוללים את שבב H2, תקשורת במהירות מתנפצת בתעשייה ופתיחת פורמט חדש מהפכני והופך צליל טהור ולא דחוס בזמן אמת. אז הסרטים, ההופעות והמשחקים שלך הופכים להיות עוצרי נשימה.

השבב משתמש חזק אלגוריתמי הסתגלות כדי לעבד צליל מהר יותר, כוונון אודיו ברגע המדויק שאתה שומע אותו. כל פרט מופנה לצורת האוזן הספציפית שלך, ומטבל אותך צליל נאמנות גבוה יותר.

מיקרופון הפונה פנימה עובד עם אלגוריתמים לשיפור קולי כדי לזהות ולנסח את הקול שלך, כך ששיחות הטלפון והווידיאו שלך תמיד נשמעות טבעיות לחלוטין .

נקודת מבט של רנטגן של AirPods Pro עם מעטפת שבב H2 מודגשת

מנהל התקן ומגבר בנוי בהתאמה אישית לעבוד עם שבב H2 כדי לספק עיוותים נמוכים יותר במהלך ההפעלה, כך שתשמעו שיאים עמוקים יותר של בס ופריכים – בכל רמות הנפח.

נקודת מבט של רנטגן בתוך AirPods Pro המדגישים את הנהג והמגבר שנבנה בהתאמה אישית הממוקם בסמוך לרמקול באוזן

אוזן אוזניים ימנית מרוכזת בטבעת של חלקיקי רעש קטנים מקפצים מהיקף, אנימציה

בקרת רעש אינטליגנטית

צליל לא נשמע.
בכל רמה.

ה- AirPods Pro המופעל על H2 כולל כעת שמע אדפטיבי, 2 מתעדפים אוטומטית צלילים הזקוקים לתשומת לבך כשאתה עובר בעולם. על ידי מיזוג חלקה של ביטול רעש פעיל עם מצב שקיפות כשאתה זקוק לו, שמע אדפטיבי מספק באופן קסום את תערובת הצליל הנכונה לכל סביבה.

עד ל
2x
יותר פָּעִיל
ביטול רעש. 3

נהג ואלגוריתמים אקוסטיים עוזרים ביטול רעש פעיל להפחית רעש לא רצוי יותר. עם שליטה על מה שאתה שומע – ואל תשמע – אתה יכול לטבול את עצמך במוזיקה ובפודקאסטים, או פשוט להישאר ממוקדים, כמו שלא היה מעולם.

מיקרופונים מבטלים רעש ואוורור אחורי ממוקמים בצורה אופטימלית כדי לאתר במהירות צליל שנכנס, עובדים יחד כדי להתמודד עם רעש לפני שהוא מגיע לאוזן שלך.

אוורור אחורי פנים חיצוני ומיקרופון מרוכז בחלק האחורי של אוזניים

ארבעה זוגות של טיפים לסיליקון כלולים כך שיתאימו למגוון רחב של אוזניים. הטיפים מאובטחים AirPods Pro במקום ויוצרים חותם אקוסטי שנסגר בצליל.

מצב שקיפות רותם את כוחו של H2 כדי למזער את עוצמת הרעשים הרועשים כמו סירנות או כלי חשמל – כך שתוכלו לשמוע בנוחות את העולם סביבכם.

מפחית רעש ב 48, 000 פעמים בשנייה.

כרך 2 בהתאמה אישית משתמש בלמידה במכונה כדי להבין את העדפות ההאזנה שלך בסביבות שונות, ומתאים אוטומטית צליל על סמך הדפוסים שלך לאורך זמן.

כשאתה לובש AirPods Pro וצריך לדבר עם מישהו בקרבת מקום, מודעות לשיחה 2 מוריד אוטומטית את נפח הנגינה, משפר את הקולות שלפניך ומפחית את רעשי הרקע.

האזור הסוער על הגבעול המפעיל את בקרת המגע

רמת שליטה גבוהה יותר.

בקרת מגע מאפשר לך לנהל פונקציות השמעה מהגזע. החלק למעלה או מטה כדי להתאים את עוצמת הקול, לחץ כדי לנגן ולהשהות מוזיקה או אילם והשתלט על עצמך בשיחות, ולחץ פעמיים כדי לסיים שיחה. אתה יכול גם להחזיק את הגבעול כדי לעבור בין מצבי האזנה.

הקשבה אישית

נשמע.
מכוון לך.

AirPods Pro קח את חווית ההאזנה לרמה חדשה של אינדיבידואליות. שמע מרחבי מותאם אישית עם מעקב ראש דינאמי עובד עם כל המכשירים שלך כדי לטבול אותך עמוק יותר בסביבתך. 4 ו- Equtive EQ מהווה את ההתאמה של AirPods Pro, כך שאתה שומע כל תדר בדיוק כפי שהוא נועד.

מדמיינים ערוצי קול המקיפים רקדנית ומשחקים אודיו מכל כיוון

לנגן צליל שמתאים יותר לצורת האוזן הייחודית שלך, שמע מרחבי מותאם אישית עובד עם המצלמה Truedepth באייפון שלך כדי ליצור פרופיל מותאם אישית המבוסס על הגיאומטריה של הראש שלך. הפרופיל מסנכרן בין המכשירים שלך – מספק צליל פנומנלי בכל דרך שאתה מקשיב. 4

מעקב ראש דינמי מביא שמע תלת ממדי לשיחות FaceTime קבוצתי, כך ששיחות מרגישות שאתה באותו החדר עם החברים והמשפחה שלך.

Equtive Eq מנגן מוזיקה לאוזניים שלך בזמן אמת בהתבסס על התאמת ה- AirPods Pro. מיקרופונים הפונים כלפי פנים מודדים את מה שאתה שומע, ואז התאם את התדרים הנמוכים לתדרים גבוהים של שיר-כך שתקבל השמעה מפורטת בעקביות, בכל פעם.

מקרה וחיי סוללה

מקרה של כוח בלתי ניתן לטעות.

מארז הטעינה של Magsafe עמוס בתכונות שהופכות את ההאזנה בתנועה לנוחה במיוחד. המקרה מציע דרכים מועילות לעקוב אחר מיקומו, וחיי הסוללה המורחבים מאפשרים לך להאזין, לצפות ולדבר זמן רב יותר בין המטענים. לא תמצא מקרה מסוגל יותר.

עד 6 שעות של זמן האזנה עם
ביטול רעש פעיל מופעל. 6

עד 30 שעות של זמן האזנה הכולל עם
ביטול רעש פעיל מופעל,
באמצעות המקרה. 7

טוען את מקרה טעינה של מגספה 5 עם מחבר USB -C, מטען Apple Watch או מטען Magsafe . אתה יכול גם להשתמש במטען מוסמך QI.

3/4 זווית של מארז טעינה של Magsafe המדגישה את הדובר, לולאה שרוך ויציאת USB-C, תיק מרחף מעל Apple Watch Puck Puck

שבב ה- U1 מאפשר מצא את שלי עם דיוק ממצא 8 למקרה שלך, כך שתוכל לאתר אותו בדיוק. אתה יכול גם להשתמש במציאת התצוגה שלי עם קרבה אם אתה מאבד את עקבות ה- AirPods Pro שלך. 9

אור ירוק במרכז מקרה טעינה של Magsafe המציין כי המקרה טעון במלואו

לולאת שרוך משובצת בצד ימין של מארז הטעינה של מגספה, עם שני חורים לולאה שרוך

א לולאת שרוך מאפשר לך לחבר את התיק לתרמיל או תיק יד, כך שהצליל הטביל תמיד נמצא בהישג יד. 10

החלק התחתון של מארז הטעינה של Magsafe בשלושה חורי רמקולים מובנים

המקרים רמקול מובנה מנגן צליל שיעזור לך לאתר אותו בקלות, וגווני התראה מאפשרים לך לדעת מתי הסוללה נמוכה או שהזיווג הושלם.

מקרה טעינה מציין מטען מלא עם אור ירוק במרכז חזית המקרה

שני AirPods Pro וגם מקרה הטעינה של Magsafe הם IP54 אבק, זיעה ועמידה במים. 11

ניסיון קסום

פשטות בקנה מידה מפואר.

החל מהתקנה מיידית לפקודות סירי, AirPods Pro מחזיקים את כל התכונות שהופכות את משפחת AirPods לקסומה לכל כך קסומה. ותכונות מהורהרות מעניקות לך את היכולת לעבור במשימות נוספות עם קלות חסרת תקדים.

מארז טעינה של Magsafe מחזיק AirPods Pro ליד האייפון. אריחים קטנים במסך הבית של אייפון מציג קופץ עם כפתור Connect, המזדווג בקלות AirPods כאשר הוא טפח

התקנה קסומה קלה מקם את AirPods Pro ליד ה- iPhone שלך ​​והקש על התחבר כדי להתאים בצורה חלקה עם כל מכשיר בחשבון iCloud שלך. 12 ואם המקרה שלך חרוט בהתאמה אישית, אותו חריטה מופיעה במסך המכשיר שלך – לקבלת חוויה אישית עוד יותר.

AirPods Pro בתיק טעינה ליד iPhone, iPhone מחובר לשתי קבוצות של AirPods, שלכל אחת מהן בקרת עוצמת קול

AirPods Pro בתיק טעינה ליד iPhone, iPhone מחובר לשתי קבוצות של AirPods, שלכל אחת מהן בקרת עוצמת קול

שיתוף שמע שתף בקלות שיר או הצגה בין שתי קבוצות AirPods. כל שעליך לעשות הוא להביא AirPods ליד האייפון, iPad או Apple TV שאתה מאזין אליו והתחבר מייד . 13

תמיד-על סירי הפעל מוסיקה, בצע שיחות, קבל הוראות או בדוק את לוח הזמנים שלך פשוט באמצעות הקול שלך. פשוט תגיד “סירי” או “היי סירי” 14 כדי להפעיל את העוזר האישי האהוב עליך ולהישאר בראש משימות יומיומיות. 15

מיתוג חלק המיתוג האוטומטי כעת מהיר יותר ואמין יותר בין האייפון, האייפד וה- Mac שלך, ועובר בקלות ל- Apple Watch שלך. אז אם אתה מנגן מוזיקה ב- Mac שלך, אתה יכול לענות לשיחה באייפון שלך – מבלי שתצטרך להחליף מכשירים. 12

AirPods ונגישות AirPods Pro חורג מחוויית האזנה כדי לסייע בצרכי השמיעה הנבחרים. תכונות כמו Boost שיחה מביאות מיקוד לקולות ישירות לפניך. התאמות אוזניות מגבירות תדרים שתצטרך לשמוע בבירור. ואם אתה צריך להתמקד ברמקול אורח באולם סואן, Live האזנה עובדת עם האייפון שלך כדי להרים צליל במרחק.

הודיעו על התראות SIRI יכולה לקרוא את ההודעות או ההתראות החשובות שלך כשהם מגיעים – ותוכל להשיב להודעות רק עם הקול שלך. 15

השתמש ב- AR כדי לראות
AirPods Pro.

פתח דף זה באמצעות ספארי באייפון או ב- iPad שלך.

מסך אייפון מציג את המציאות המוגברת של מציאות של AirPods Pro

תגיד את זה בצורה שרק אתה יכול.

גלה את אפשרויות החריטה של ​​AirPods. לערבב אמוג’י, טקסט ומספרים.

שלושה מקרי טעינה של Magsafe חרוטים באמוג'ים דוגמה: חתלתול, סימן יד-אהוב-אתה ופנים סמייליות

קבל 6 חודשים של Apple Music בחינם עם AirPods שלך. *

מהם AirPods הם
נכון בשבילך?

שמע אדפטיבי ◊

רעש פעיל
ביטול ו
מצב שקיפות
– תכונת מודעות לשיחה אינה זמינה
שמע מרחבי מותאם אישית עם מעקב ראש דינאמי ◊◊
– הזעה ומים התנגדות לא זמינה
עד 20 שעות של זמן האזנה עם מטען בודד ΔΔΔ

כותרת תחתונה של אפל

משלוח מהיר, בחינם

או איסוף פריטים זמינים בחנות Apple. למד עוד

לשלם מדי חודש ב 0% אפריל

אתה יכול לשלם לאורך זמן כשאתה בוחר לבדוק באמצעות תשלומים חודשיים של Apple Card.† למד עוד

קבל עזרה בקנייה

יש שאלה? התקשר למומחה או צ’אט באופן מקוון. חייג 1-800-my-apple. צור קשר

הפוך אותם לשלך

חרטו את ה- AirPods שלכם עם ראשי התיבות או האמוג’י המועדפים שלכם – בחינם. רק באפל. למד עוד

 • * מנויים חדשים בלבד. 10 $.99 לחודש לאחר המשפט. הצעה זמינה לזמן מוגבל למנויים חדשים המחברים מכשיר זכאי למכשיר Apple שמריץ iOS 15 או iPados 15 ואילך. הצע טוב למשך 3 חודשים לאחר זיווג המכשירים הזכאים. אין רכישת מוצר שמע נחוצה לבעלים הנוכחיים של מכשירים זכאים. התוכנית מתחדשת באופן אוטומטי עד לביטול. הגבלות ותנאים אחרים חלים.
 1. זמין עם Apple Vision Pro (מבוסס על זמינות מדינה) כאשר הוא משויך עם AirPods Pro (דור שני) עם מארז טעינה של Magsafe (USB -C) עם הקושחה האחרונה.
 2. עובד עם AirPods Pro (דור שני) עם הקושחה האחרונה כאשר הוא משויך למכשיר Apple תואם שמריץ את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה.
 3. בהשוואה ל- AirPods Pro (דור ראשון).
 4. חומרה ותוכנה תואמים נדרשים. עובד עם תוכן תואם באפליקציות נתמכות. לא כל התוכן הזמין ב- Dolby Atmos. אייפון עם מצלמת Truedepth הנדרשת ליצירת פרופיל אישי עבור שמע מרחבי, שיסנכרן בין מכשירי Apple המריצים את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה, כולל iOS, iPados, MacOS ו- TVOS.
 5. טעינה של Magsafe דורשת מטען Magsafe תואם. טעינה אלחוטית דורשת מטען אלחוטי מוסמך QI. מארז הטעינה של AirPods (דור שלישי) עובד גם עם מטען Apple Watch או מחבר ברק. מקרה טעינה של AirPods Pro (דור שני) עובד גם עם מטען Apple Watch או מחבר USB -C.
 6. בדיקות שנערכה על ידי אפל באוגוסט 2023 באמצעות AirPods Pro (דור שני) עם מארז טעינה של Magsafe (USB -C) ותוכנה בשילוב עם יחידות ותוכנה של אייפון 15 Pro של iPhone 15 Pro. רשימת ההשמעה כללה 358 רצועות שמע ייחודיות שנרכשו מחנות iTunes (קידוד AAC של 256 kbps). הנפח הוגדר כ- 50% וביטול רעש פעיל הופעל. עם הפעלת שמע מרחבי ושמע ראש, זמן האזנה היה עד 5.5 שעות. הבדיקה כללה פריקת סוללה מלאה של AirPods Pro בזמן ששיחקו אודיו עד שה- AirPod Pro הראשון הפסיק את ההפעלה. חיי הסוללה תלויים בהגדרות המכשירים, בסביבה, בשימוש ובגורמים רבים אחרים.
 7. בדיקות שנערכה על ידי אפל באוגוסט 2023 באמצעות PrepRoduct. רשימת ההשמעה כללה 358 רצועות שמע ייחודיות שנרכשו מחנות iTunes (קידוד AAC של 256 kbps). הנפח הוגדר כ- 50% וביטול רעש פעיל הופעל. הבדיקה כללה פריקת סוללה מלאה של AirPods Pro בזמן ששיחקו אודיו עד שה- AirPod Pro הראשון הפסיק את ההפעלה. ה- AirPods Pro הסחוט חויבו במאה אחוז, ואז התחדש הפעלת האודיו עד שה- AirPod Pro הראשון הפסיק את ההפעלה. מחזור זה חזר על עצמו עד ששני ה- AirPods Pro וגם מקרה הטעינה שוחררו במלואם. חיי הסוללה תלויים בהגדרות המכשירים, בסביבה, בשימוש ובגורמים רבים אחרים.
 8. ממצא דיוק דורש אייפון מצויד U1; הזמינות משתנה לפי אזור.
 9. מצא את הפונקציונליות שלי דורש iOS 16 ואילך.
 10. שרוך נמכר בנפרד.
 11. AirPods Pro (דור שני) עמידות בפני אבק ועמידות בזיעה ומים לספורט ולא במים. AirPods Pro (דור שני) ומקרה טעינה נבדקו בתנאי מעבדה מבוקרים, ויש להם דירוג של IP54 תחת תקן IEC 60529. עמידות בפני אבק, זיעה ומים אינם תנאים קבועים והתנגדות עשויה לרדת כתוצאה מבלאי רגיל. אל תנסה להטעין את ה- AirPods הרטוב Pro (דור שני); עיין בכתובת https: // תמיכה.תפוח עץ.COM/KB/HT210711 לניקוי הוראות ייבוש.
 12. דורש חשבון iCloud ומכשיר Apple תואם שמריץ את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה.
 13. דורש מכשיר אפל תואם שמריץ את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה.
 14. זמין באנגלית (אוסטרליה, קנדה, בריטניה, u.ג.). תכונה זו אינה זמינה ב- AirPods עם שבב האוזניות H1 ומחשבי MAC מבוססי אינטל. מכשירים חייבים לתמוך ולקבל את מערכת ההפעלה האחרונה.
 15. ייתכן שסירי לא תהיה זמינה בכל השפות או בכל התחומים, והתכונות עשויות להשתנות לפי שטח. מכשיר תואם וגישה לאינטרנט נדרשת. חיובי נתונים סלולריים עשויים לחול.
 • תשלומים חודשיים של Apple Card (ACMI) היא אפשרות לתשלום של 0% אפריל הזמינה רק אם תבחר אותה בקופה ב- U.ג. עבור מוצרי אפל זכאים שנרכשו במיקומי Apple Store, Apple.com, אפליקציית Apple Store, או על ידי התקשרות 1-800 -My -Apple, והיא כפופה לאישור אשראי ומגבלת אשראי. ראה תמיכה.תפוח עץ.COM/KB/HT211204 למידע נוסף על מוצרים זכאים. טווחי אפריל עשויים להשתנות על סמך מתי קיבלת כרטיס אפל. מחזיקי כרטיסים המקבלים כרטיס אפל ו/או אחרי 10 באוגוסט 2023: אפריל משתנה לכרטיס אפל, מלבד ACMI, נעים בין 19.24% עד 29.49% מבוסס על אמידות אשראי. שיעורים החל מה -10 באוגוסט 2023. מחזיקי כרטיסים קיימים: עיין בהסכם הלקוחות שלך לשיעורים ותשלום רלוונטיים. אם אתה קונה מוצר זכאי ל- ACMI על ידי בחירה לשלם במלואו בכרטיס Apple (במקום להשתמש ב- ACMI), הרכישה הזו כפופה למשתנה הכרטיס של אפל, ולא 0% אפריל. מיסים ומשלוח ברכישות ACMI כפופים למשתנה אפריל, ולא 0% אפריל. תצטרך לבחור AT&T, T -Mobile או Verizon כמוביל שלך כשאתה בודק. אייפון שנרכש עם ACMI תמיד לא נעול, כך שתוכלו להחליף נשאים בכל עת. ACMI אינו זמין לרכישות המיועדות באופן מקוון בחנויות המיוחדות הבאות: תוכנית רכישת עובדים של אפל; השתתפות בתוכניות לרכישת עובדים של חברות; אפל בעבודה לעסקים קטנים; ממשל, ותיקים ותוכניות רכישה צבאית, או במכשירים משופצים. התשלום של החודש האחרון עבור כל מוצר יהיה מחיר הרכישה של המוצר, פחות כל התשלומים האחרים בסכום התשלום החודשי. מימון ACMI כפוף לשינוי בכל עת מכל סיבה שהיא, לרבות, אך לא רק, אורכי מונח התשלומים ומוצרים זכאים. ראה תמיכה.תפוח עץ.COM/KB/HT211204 למידע על שינויים צפויים במימון ACMI. עיין בהסכם הלקוחות של Apple Card למידע נוסף על מימון ACMI.
 • ◊ עובד עם AirPods Pro (דור שני) עם הקושחה האחרונה כאשר הוא משולב עם מכשיר Apple תואם שמריץ את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה.
 • ◊◊ חומרה ותוכנה תואמים נדרשים. עובד עם תוכן תואם באפליקציות נתמכות. לא כל התוכן הזמין ב- Dolby Atmos. אייפון עם מצלמת Truedepth הנדרשת ליצירת פרופיל אישי עבור שמע מרחבי, שיסנכרן בין מכשירי Apple המריצים את תוכנת מערכת ההפעלה האחרונה, כולל iOS, iPados, MacOS ו- TVOS.
 • ◊◊◊ AirPods (דור שלישי) הם עמידים בפני זיעה ועמידה במים לספורט ופעילות גופנית שאינם מים, והם מדורגים IPX4. עמידות בזיעה ומים אינם תנאים קבועים.
 • Δ AirPods Pro (דור שני) עמידים בפני אבק ועמידים למים ומים לספורט ופעילות גופנית שאינם מים, והם מדורגים IP54. עמידות בפני אבק, זיעה ומים אינם תנאים קבועים.
 • טעינה ΔΔ magsafe דורשת מטען Magsafe תואם. טעינה אלחוטית דורשת מטען אלחוטי מוסמך QI. מארז הטעינה של AirPods (דור שלישי) עובד גם עם מטען Apple Watch או מחבר ברק. מקרה טעינה של AirPods Pro (דור שני) עובד גם עם מטען Apple Watch או מחבר USB -C.
 • חיי הסוללה ΔΔΔ תלויים בהגדרות המכשירים, בסביבה, בשימוש ובגורמים רבים אחרים.
 • כדי לגשת ולהשתמש בכל התכונות של Apple Card, עליך להוסיף כרטיס Apple לארנק באייפון או אייפד עם הגרסה האחרונה של iOS או iPados. עדכן לגירסה האחרונה על ידי מעבר להגדרות> כללי> עדכון תוכנה. הקש על הורד והתקן.
 • זמין למבקשים במוקדמות בארצות הברית.
 • כרטיס אפל מונפק על ידי גולדמן סאקס בנק ארה”ב, סניף סולט לייק סיטי.
 • אם אתה מתגורר ב- U.ג. שטחים, אנא התקשרו לגולדמן זקס בטלפון 877-255-5923 עם שאלות על Apple Card.