Alienware AW2723DF צג משחקי סקירה: 240 הרץ גן עדן – DEXERTO, Alienware AW2723DF סקירה: צג משחקי HDR BRIGHT, מגושם, הולך קשה | Creative Bloq

0

Alienware AW2723DF סקירה: צג המשחקים HDR בהיר ומגושם הולך קשה

בחזית הדברים הרבה יותר פשוטים. לוח IPS מהיר גדול ומצופה אנטי-בוהק עם צנצנות דקיקות בצורה מרשימה מכל הצדדים מברך אותך, וקישור חיבור אחד למחשב נייד ואחר למחשב המגדל שלי, הוא עבר אוטומטית לכניסה הפעילה בכל עת, ובמקרה ששניהם מופעל בו זמנית, תפריט OSD נשלט על ידי כפתור שתוחית מתחת למרכז המסך, ומהר מאוד התרגלתי לניווט ‘עיוור’ בתפריט, כדי לבחור ידנית כניסות, מצבים מראש ולהתאים את הבהירות , ניגודיות וכדומה.

Alienware AW2723DF צג משחקי צג סקירה: 240 הרץ גן עדן

Alienware AW2723DF

Alienware קיימת כבר שנים. המחשבים הניידים, השולחנות והאסתטיקה השונים שלה הפכו למסיכות של שוק המשחקים למחשבים האישיים. עם זאת, המסע האחרון שלהם לספק הכל למערך שלך לא היה חלק.

הילוך יקר תואם את ההרכב היקר ביותר של המותג. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

מפרט מפתח

 • גודל המסך: 27 אינץ ‘
 • סוג לוח: ips
 • רזולוציה: 2560 × 1440
 • בהירות: 600 ניטים(שִׂיא)
 • יחס ניגודיות: 1000: 1
 • זמן תגובה: 1ms
 • סולם צבע: 100% SRGB, 95% DCI-P3
 • קישוריות: 2 x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, רכזת USB-B (USB 3.2 Gen 1 במורד הזרם עם טעינה של סוללה 1.2, 3 x USB 3.2 Gen 1 במורד הזרם, USB 3.2 Gen 1 במעלה הזרם)
 • מחיר: 649 $

למרות מוניטין של מבטים זורמים קלות, Alienware הצליחה איכשהו לשים איזון חכם עם AW2723DF. האסתטיקה העתידנית-גמר משתלבת היטב בעיצוב החדש והפחות ראוותני. זה עדיין נראה כמו משהו שתשתחק עליו, אבל הוא לא גלוי במראה שלו.

Alienware AW2723DF

. בדומה למראה שסמסונג ופיליפס בחרו בו, הוא מספק אור רך לאותם מפגשים מאוחרים בלילה. בדרך כלל, מוצרי RGB של המשחקים נוטים להרגיש קצת הרבה על העיניים לאחר זמן מה, אבל כאן, זה נפל בנוחות ישר במהלך כמה מפגשים מאוחרים עם התושבים עם Resident Evil 4 Regred בסוף השבוע.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אנחנו גם מעריצים גדולים של המט, קליפת ביצה מסיימת לפלסטיק, ומעניקה לצג זה אלגנטיות לעיתים קרובות חסרה ממוני משחקים. אנו חושבים שזו המילה לתאר את זה וזה מוזר לחלוטין לומר את זה על מוצר Alienware. זה מכשיר אלגנטי, כזה שמרגיש כמו דחיפה קטנה נגד הציפיות.

Alienware AW2723DF

כמו ברוב המסכים המודרניים, היה קל במיוחד להגדיר אותו. תוך כחמש דקות מפתיחת הקופסה ומפנה מקום לשולחן העבודה, היינו ישר לחלונות. .

Alienware AW2723DF סקירה: צג המשחקים HDR בהיר ומגושם הולך קשה

צג זרים מואר, מהיר ומגושם, צג Alienware 240 הרץ ישלט על שולחן העבודה שלך.

פורסם 9 ביולי 2023

צג Alienware AW2723DF יושב על שולחן עץ

פסק הדין שלנו

Alienware AW2723DF הוא האופייני ביותר לערכת Alienware; גדול, נוצץ, נוצץ, עמוס בתכונות, מרשימות מאוד ולא לגמרי ללא תסכוליו. רזולוציית ה- QHD, מסך ה- IPS המהיר עושה שימוש נהדר בטכנולוגיית DisplayHdr ובקצב רענון גבוה, לתמונה חדה ומוארת להפליא שמתאימה בצורה חלקה למצבים שונים וניתן לקשר אותה למספר מכשירים בבת אחת. גם הוא נראה בולט ומציע שפע של תכונות למחיר הבינוני שלו. עם זאת, זה מאוד כבד ולא הכי מתכוונן.

 • כיסוי צבע טוב ליריאייטיב
 • המון מצבים מוגדרים מראש טובים

מול

 • גַס
 • לא מתכוונן במיוחד

מדוע אתה יכול לסמוך על Creative Bloq

. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

Alienware AW2723DF מגיע מאחד מיצרני הצג המכובדים ביותר שם, Dell. בעוד שמוצרי חברת האם ידועים במוצרים מוצקים, אמינים, חסרי שטויות באריזה מאופקת בהחלט, Alienware הוא כמעט ההפך הקוטבי; כל מוצר שאי פעם השתמשתי איתו לוגו גולגולת חייזרית-איקונית שעושה עליו הוא כמעט מקסימליסטי כמעט בשמחה, עמוס בתכונות מרגשות, תמיד שאפתניות מפרט, ותמיד מתסכל או נבוך לפחות בדרך אחת, אם לא כמה.

. ובשבועות העבודה האחרונים של העבודה ולשחק עם AW2723DF, מצאתי את מסך Alienware זה. .

Alienware AW2723DF סקירה: מפרט מפתח

החלק לגלילה אופקית

27in, QHD 2560 x 1440, 240Hz (DP), 144Hz (HDMI)
בְּהִירוּת:
סולם צבע: 100% SRGB, 95% DCI-P3
זמן תגובה: 1MS GTG
ממדים: 60.66 x 26.802 x 40.625 ס”מ
התאמה: הטיה: -5/21 °, מסתובב: -20 ° עד 20 °, סיבוב: 180 °, התאמת גובה: 110 מ”מ
קישוריות: 2 x HDMI, DisplayPort 1.4, USB 3.2 Gen 1 במורד הזרם עם טעינה של סוללה 1.2, 3 x USB 3.2 Gen 1 במורד הזרם, USB 3.2 Gen 1 במעלה הזרם, אוזניות, קו שמע
מִשׁקָל: 5.71 ק”ג (ללא מעמד)

לעצב ולבנות

Alienware מעולם לא עשה מאופק, ומוניטור זה בהחלט ממשיך את המסלול הזה. כשהם מגיעים לקופסה בגודל זהה ליצרי צג רבים אחרים שולחים את 32 אינץ ‘שלהם, הרגש הטהור של AW2723DF מורגש מייד.

הגב והמעמד לרוב לבן, כאשר הלוגו של Alienware מעטר את החלק התחתון של המעמד, מציץ למשתמש מתחת למסך, ואת גב המסך עצמו, יחד עם ’27’ מסוגנן, למקרה שאי פעם אי פעם שתתאים תשכח כמה גדול הדבר הזה. ומגב, הלוגואים נדלקים בהיר, מלוות זוהר על הקיר כשאתה משחק/עובד מאוחר בלילה.

הגב המכוסה הלבן מעוקל והיציאות מחוררות בעקומת החצופה, עם חריץ כבלים-כבלים כדי לשחוט את כל הכבלים דרך המרכז. אני כן ממליץ לך לחבר הכל למוניטור לפני שתגדיר אותו במקום הרצוי שלו על שולחן העבודה שלך, מכיוון שההתאמה מוגבלת, והכבדות של היחידה פירושה שהעברתו מסביב היא מסובכת יותר מסורבלת מרוב המסכים בגודל כזה השתמשתי לאחרונה.

זה גם די מסובך לראות איפה הכל מתחבר, בגלל היציבות הנמלים, ורק האצבעות הכי נאותות יוכלו להקים את הכל בלי קצת גישוש נרחב.

בחזית הדברים הרבה יותר פשוטים. לוח IPS מהיר גדול ומצופה אנטי-בוהק עם צנצנות דקיקות בצורה מרשימה מכל הצדדים מברך אותך, וקישור חיבור אחד למחשב נייד ואחר למחשב המגדל שלי, הוא עבר אוטומטית לכניסה הפעילה בכל עת, ובמקרה ששניהם מופעל בו זמנית, תפריט OSD נשלט על ידי כפתור שתוחית מתחת למרכז המסך, ומהר מאוד התרגלתי לניווט ‘עיוור’ בתפריט, כדי לבחור ידנית כניסות, מצבים מראש ולהתאים את הבהירות , ניגודיות וכדומה.

הדוכן, עם שתי רגליו בצורת V בולטות, הוא מגושם וכבד בצורה מרשימה/כבדה כמו המסך, אבל היי, לפחות הוא שומר על הכל יציב בחוזקה ברגע שהוגדר. .

מאפיינים

. עם קצב רענון מקסימלי של 240 הרץ, רזולוציה QHD (2560×1440) רזולוציה ותצוגה עם 600 ניטי בהירות, Alienware מתקתק כדי מגוון התאמה אישית ענק המוצע.

יש גם מצב DisplayHdr שתוכלו להפעיל ולכבות אותו, עבור 600 ניטס מקסימום של בהירות.

חשוב מכך עבור קוראי BLOQ יצירתיים, ישנם גם מצבי DCI-P3 ו- SRGB עבור Creative, שמפיקים את המרב מהכיסוי הצבעוני במוניטור.

ואז, בגב הקשה להגיע, יש כמה יציאות USB שהפכו את הצג למרכז USB מאולתר עבור ציוד היקפי ואביזרים.

אין כאן שום מצלמת רשת, אבל יש רמקולים משולבים, אם כי כמו רוב רמקולי המוניטור, האיכות היא מה לכתוב עליו הביתה, אולי מכיוון ש- Dell מודעת היטב לכך שלרוב האנשים שאכפת להם מהשמע כבר יהיה מערך רמקול/סרגל סאונד מוכן לצאת לדרך , או אוזניות באיכות גבוהה שתעלה על כל מה שתוכלו לבנות לצג.

מצאתי את Alienware AW2723DF מרשים מאוד בשימוש, לרוב. . המצב שנקבע מראש של SRGB היה די ‘פלאג-משחק’ (או ‘בחירה ומשחק’) לכל עריכת תמונות ופוטושופ שהייתי צריך לעשות, וקישוריות הייתה ללא מאמץ.

. ה- QHD היה גם יתרון נהדר לשמירה על סקירה נהדרת של האימפריה המתהווה שלי בערוץ שלי בריצה דרך Civilization VI, כך שרוב סוגי המשחקים טופלו בקלות ליד המסך.

עם זאת, נתקלתי בתסכול אחד חוזר ונשנה כאשר חיברתי את ה- HDMI שלי עד מזח (בעל יכולת מאוד) לקישור למחשב נייד, שם הוא היה שחור לשנייה או שתיים. לאחר בלבול רב והפלה, בסופו של דבר נמצאה הסיבה, והיא הייתה פשוטה כמעט מביכה; כאשר הכבל מסודר משולב במרכז החלק האחורי החריץ, הרצתי בצייתנות את כל הכבלים שלי שם כדי לשמור על דברים נחמדים ומסודרים. עם זאת, עם כמה זה מותקן בחוזקה (במקום לרוץ דרך חישוק על המעמד כמו על צגים רבים מתחרים), הוא משך מעט כל כך מעט על הכבל, וחלק אותו חלקית מיציאת HDMI על המסך. .

עם זאת, בסך הכל מצאתי את AW2723DF מרשים מאוד בשימוש, ובעוד שאתה יכול לקבל רזולוציית HDR ו- QHD עם שיעור רענון של 240 הרץ בדגמים זולים יותר (זה נמכר ליותר מ- 500 £/600 דולר לפני הנחות), שילוב המצגת , בנה איכות וביצועים יותר מאשר מצדיק את המחיר כאן.

ה- RRP עבור Alienware AW2723DF הוא 539 £/649 $.99, אבל Dell מציעה הנחות קבועות באתר שלה, וקניות מסביב יכולות גם להניב עליו עסקה טובה, במיוחד מכיוון שזה כבר לא צג המשחקים האחרון המוחלט מ- Alienware, אז עוקב אחר יישומון המחיר שלנו לקבלת עדכוני מחירים. המחיר משקף די את מפרט הצג, ובעוד שאתה יכול לקבל רזולוציה ודרגה דומים לרענון בפחות, גם אמון המותג, אריזות פרימיום ונוחות עוזרות להצדיק את מחיר המדבקה מעט גבוה יותר כאן.

האם עלי לקנות את Alienware AW2723DF?

ל- Alienware יש בסיס מעריצים מבוסס היטב, ולגבי אלה, צג המשחקים למראה פרימיום זה יגיע מייד למקום. זו בנייה טובה ויציבה, עמוסת בתכונות לגיימרים, עם כיסוי צבעים שיתאימו גם לעבודה יצירתית, והיא בהירה ונוחה לשימוש. כן, טווח ההסתגלות הגופנית אינו גדול, הוא הרבה יותר כבד מהמסכים בגודל הדומה ביותר, והכבל המסודר בגב אינו ממוקם באופן אידיאלי, אבל אלה ניגנים די מינוריים למסך שמופיע בצורה מעוררת הערכה כמעט בכל דרך בדקתי את זה. זה ללא ספק מתמודד על היותו אחד המסכיים הטובים ביותר של Dell בחוץ כרגע, כמו גם המסכי המשחקים הטובים ביותר המוצעים.

Alienware AW2723DF

זה לא זול, אבל צג זה 1440p 280 הרץ הוא לוח משחקים מצוין בכל סיבוב.

פורסם ב- 23 במרץ 2023

פסק הדין שלנו

. . זה תוסס, מהיר ומפורט. ? .

ל

 • לוח IPS נחמד מאוד
 • רענון 280 הרץ

 • רק 16 אזורי עמעום

גיימר מחשב יש לך את הגב שלך

. .

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

איכות תמונה או מהירות. בחר אחד, מציץ, כי אתה לא יכול לקבל את שניהם בכל מה שקשור למסכי משחק. לפחות, זה היה פעם גיימרים של הדילמה שעומדים בפני. אם רצית שיעורי רענון גבוהים באמת של 240 הרץ ומעלה, האפשרות היחידה שלך הייתה לוח 1080p. . .

מבחינה עיצובית, מדובר במחיר הזר הרגיל עם תערובת של פלסטיקה שחורה ושחורה-לבנה, אווירה מדעית “פורטלית-איש” אופיינית וגם מראה דלים-בזל עכשווי. זה בהחלט צג תחושה חלקלק ויקר.

זה באותה מידה בהתחשב במחיר של 600 דולר חסון למדי בארה”ב ו -540 ליש”ט בבריטניה. זה נמצא במכירה כרגע במחיר של 550 דולר באמזון, שלוקח חלק מהקצה. עם זאת, ניתן לבצע מסכי 1440p 144 הרץ עבור פחות מ -300 דולר בימינו. ג’יגה -בייט תעשה לך לוח 240 הרץ 1440p בכ- $ 100 פחות, גם אם עם HDR 400 ולא הסמכת HDR 600. באופן דומה, בנקודת מחיר זו יש לך גם אפשרות של צג 4K של 144 הרץ.

. זה יקר, ובכל זאת רחוק מהפאנל היקר ביותר 1440p מסביב.

אבל האם זה בעצם טוב? זו ללא ספק דוגמה איכותית לגזע IPS 1440p IPS. מסוגל ל 600 NITs, הוא מכה ממש מהקופסה הפועלת במצב SDR ברירת מחדל, עם צבעים מכוילים יפה וזוויות צפייה טובות. רק לגלישה באינטרנט ולבצע דברים, זה פאנל נחמד.

. .

חוויית ה- HDR בפועל, בינתיים, טובה ככל שתוכלו לצפות באופן סביר לשיעור התצוגה הזה. .

הבעיה עם האגרוף והפופ ההוא היא שהיא לא עושה ניגודיות רבה או רמות שחורות. . .

בשורה התחתונה, הרמות השחורות הן מה שהיית מצפה עבור לוח IPS בהיר חסר עמעום אמיתי. הם לא גדולים. . . זה אפילו לא באותו מיקוד בהשוואה.

מצד שני, זה עדיין פאנל 1440p 1440p נחמד באמת, שמאפשר מראה די מתוק במגוון רחב של משחקים. יש המון פרטים חזותיים בזכות המילואים הילידים של 1440p וצבעי ips מדהימים.