Alix Earle News, תמונות וסרטונים – ה! ברשת, שהוא אליקס ארל? הנה מה שאנחנו יודעים על כוכב Tiktok החדש

0

שהוא אליקס ארל? כל מה שאתה צריך לדעת על משפיע היופי הוויראלי של Tiktok

Contents

אז, מי בדיוק הוא סלבריטאי Tiktok? הנה כל מה שכדאי לדעת על אליקס ארל.

אליקס ארל

בין ספקולציות על ציר הזמן של התפרקותו של ברקסטון בריוס עם סופיה קולפו והקשר החדש שלו עם אליקס ארל, ה אחיות קולפו סטאר אומרת שהיא פנתה אל ה- Tiktoker.

Tiktoker Alix Earle משקף את הרומן של אביה עם אשלי דופרה

Tiktoker Alix Earle זוכר שגילתה את אביה רימה את אמה עם אשלי דופרה, נערת השיחה הקשורה לשערוריית המין שהניעה את התפטרותו של אליוט שפיצר כמושל ניו יורק.

Tiktoker Alix Earle מטפל בהאשמות “Homewrecker” לאחר Braxton Berrios ו- Sophia Culpo Drama

Tiktoker Alix Earle מציבה את השיא ישר על שמועות כי הרומנטיקה שלה עם נגן ה- NFL, ברקסטון בריוס, החלה בזמן שהיה במערכת יחסים עם האקסית שלו סופיה קולפו.

אליקס ארל מבצע שינוי מהיר של תלבושת בחלק האחורי של אירועי Uber לאירועי שבוע האופנה בניו יורק

אליקס ארל התלבש בחלק האחורי של אובר כשהיא עשתה את דרכה למופע הסודי של ויקטוריה בספטמבר. 6. כדבריה, “זה בעצם הדבר הכי מטורף שעשיתי אי פעם.”

8 בספטמבר 2023

הפריטים המומלצים ביותר על סלבס המוטלים החודש: אליקס ארל, קייל ריצ’רדס, פייג ‘דסורבו ועוד

אלה הבחירות הפופולריות ביותר בקרב e! קונים, עם פריטים שנבחרו על ידי אוליביה קולפו, סופיה ריצ’י, פורשה וויליאמס ועוד כוכבים.

Tiktoker Alix Earle מגלה כיצד אמא חורגת אשלי דופרה עוזרת לה לנווט ביקורת ציבורית

אליקס ארל של Tiktok נפתחה לאחרונה על דינמי היחסים שלה עם אמת החורגת אשלי דופרה, שהייתה מעורבת בשערוריה ב -2008 עם השלט דאז של ניו יורק.

Tiktoker Alix Earle מטפל בספקולציות עבודה באף

המשפיע אליקס ארל הבהיר שהיא לא עברה מתחת לסכין, אך במקום זאת אמרה שהאף שלה השתנה עם הגיל ויש לה את התמונות להוכיח את זה.

התכונן עם איפור איפור של אליקס ארל

הפוך את הגלאם שלך עם מוצרים קלים לשימוש אלה המומלצים על ידי Tiktok Sensation Alix Earle.

אלכס קופר ואליקס ארל משתלבים בשיתוף הקולאב השובה ביותר

כוכבי Tiktok Alix Earle ומדליין ארגגי הצטרפו לרשת “Unvell” של אלכס קופר, שמארח הפודקאסט אמר באופן בלעדי ל- E! חדשות יהיו “קהילה עבור הלא טוב.”

אליקס ארל וברקסטון בריוס אינם “בלעדיים”

למרות הופעתם המשותפת של אליקס ארל וברקסטון בריוס ב- ESPYS 2023, Tiktoker ונגן ה- NFL אינם רשמיים.

מדוע Tiktoker Alix Earle ו- NFL Player Braxton Berrios אינם במערכת יחסים “בלעדית”

למרות הופעתם המשותפת של אליקס ארל וברקסטון בריוס ב- ESPY! חֲדָשׁוֹת.

הפריטים המומלצים ביותר על סלב המוטלים החודש: קנדל ג’נר, ג’ניפר אניסטון, אליקס ארל ועוד

אלה הבחירות הפופולריות ביותר בקרב e! קונים, עם פריטים שנבחרו על ידי היילי ביבר, צ’רלי ד’אמליו, טיישיה אדמס, סידני סוויני, ונסה הודג’נס ועוד כוכבים.

אליקס ארל המליץ ​​על הכלי הזה של 8 $ Dermaplaning והייתי צריך לנסות את זה: הנה מה שקרה

ביליתי מאות על טיפולי טיפולי דרמפטיות והממצא הזול הזה הוא דרך נהדרת לחסוך קצת כסף ולדאוג לעור שלי כשנוח לי עבורי.

Tiktoker Alix Earle Hard משגר את מערכת היחסים של Braxton Berrios ב- ESPYS 2023 שטיח אדום

כוכב Tiktok Alix Earle ומקלט הרחב של מיאמי דולפינים, ברקסטון בריוס, ערכו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום כזוג ב- ESPYS 2023 ב- 12 ביולי.

אליקס ארל השפיע עלי להוסיף 20 מוצרים אלה לעגלת אמזון שלי לראש הממשלה 2023

המבצעים האלה של אמזון ראש הממשלה ממלכת Tiktok alix ארל יגרמו לך להרגיש כמו משפיע יופי, מארחת עם המוסטס, ואופנה It Girl.

האקסית של סופיה קולפו ברקסטון בריוס מגיבה לטענות רמאות

שחקן מיאמי דולפינס, ברקסטון בריוס, שהצית שמועות רומנטיות עם אליקס ארל, אמר כי התפרקותו עם סופיה קולפו מוקדם יותר השנה לא הייתה קשורה לאף אחד אחר.”

סופיה קולפו לכאורה גוונים לשעבר ברקסטון ברריוס וחברתו השמועה אליקס ארל

נראה כי סופיה קולפו הגיבה הערה על חברתה לשעבר של חברתה לשעבר ברקסטון בריוס בהמפטונס עם Tiktoker Alix Earle.

נגן אליקס ארל ונגן NFL, ברקסטון ברריוס, הבחין יחד בפסטיבל המוזיקה

Tiktoker Alix Earle ו- NFL Star Braxton Berrios צולמו יחד בפסטיבל בהמפטונס ב- 24 ביוני, חודש אחרי שהם עוררו שמועות הכרויות.

Tiktoker Alix Earle Update לאחר שהשתלב באיטליה

Tiktoker Alix Earle אמר שהיא וחבריה נותרו “תקועים באיטליה” לאחר ש”הווילה הנופית שלהם באיטליה “לא הייתה קיימת.”

Tiktoker Jake “Octopusslover8” שיין חולק כיצד צביעת מיליוני עוקבים השפיעו על בריאותו הנפשית

כוכב Tiktok ג’ייק “Octopusslover8” שיין השתקף בחסרונות של הגשת מעקב גדול במדיה החברתית בין נאבק בנושאים קודמים: “יש לי חרדה ממש ממש רעה.”

הפריטים המומלצים ביותר על סלבס החודש: דרו בארימור, סידני סוויני, ללה קנט ועוד

אלה הבחירות הפופולריות ביותר בקרב e! קונים, עם פריטים שנבחרו על ידי אליקס ארל, אשלי גרהאם, אבני גרג, גיזל בראיינט, קלין מילר-קייז, קריסטל קונג מינקוף ועוד כוכבים.

אליקס ארל מתגרה ברומנטיקה חדשה 3 חודשים לאחר פירוק טיילר ווייד

המשפיע אליקס ארל שיתף בטיקוק שיש לה תאריך סושי עם איש מסתורין שלושה חודשים לאחר שהיא והחבר טיילר ווייד התפצלו בדצמבר. הנה מה שהיא הקניטה מהטיול.

אליקס ארל של Tiktok מפרק את שגרת הבריאות שלה ואת עצות הטיפול העצמי שלה

בין ההצלחה של Tiktok של Alix Earle, המכללה הבכירה בשיתוף עם חברת תזונה אנרגטית אמינוליאנית למתלה מרגשת. ראה מה היא אמרה e! חדשות על השותפות ותוכניותיה שלאחר הלימודים.

איך למסמר את מגמת האייליינר הלבנה המשתלטת על טקטוק, על פי המאפרת של ליידי גאגא

אליקס ארל של Tiktok עורר מגמה ויראלית חדשה על ידי החלת אייליינר לבן בקו המים שלה. אם אתה רוצה לתעל את המשפיע, ה! חדשות שוחחו עם המאפרת של ליידי גאגא כיצד להשיג את המראה.

הוכחה Tiktoker Alix Earle בדרך להפוך לכוכב הגדול הבא

סופרסטאר Tiktok אליקס ארל מיוצג כעת על ידי יונייטד טאלנט סוכנות (UTA), האומר שזה יעזור לה “להרחיב את עסקיה בכל Audio, Ventures, Television ועוד.”

שהוא אליקס ארל? כל מה שאתה צריך לדעת על משפיע היופי הוויראלי של Tiktok

הסטודנט של אוניברסיטת מיאמי לוקח את המדיה החברתית בסערה.

מאת חנה אוה פורסם: 13 בינואר, 2023

אליקס ארל באינסטגרם

אליקס ארל באינסטגרם

“למה כולם ממשיכים לדבר על אליקס ארל?”אומר כל מי שלא נמצא בטיקטוק, כנראה. אבל לאלו מכם הם נתפס, השם אליקס ארל הוא מצב של איקיק. בינך לבין 1,500,000 מעריצים ייעודיים אחרים, כלומר. כוכבת המדיה החברתית המתקרבת הפכה לאחרונה לוויראלית (כמו, מיליוני מעקב-טוטלי-בונקרס-ויראלי) בזכות יופייה, האופנה ותוכן אורח החיים שלה, כך שאם עוד לא שמעת עליה, סמוך על כך אותנו כשאנחנו אומרים שאתה עומד להתחיל לשמוע את השם “אליקס ארל” בכל מקום.

המשפיע מבוסס פלורידה צבר את קהל הטיקטוק והאינסטגרם הייעודי שלה תוך כמה חודשים, בעקבות צעדיהם של יוצרי טיקטוק בולטים אחרים כמו אדיסון ריי וצ’רלי ודיקסי ד’אמליו שמציגים את יחסם יחסית, אדמה לאדמה, אדמתית, אדמה, אדמתית, אדמה, אדמה, אדמה, אדמה, אדמה, אדמה, אדמת אדמה, אדמת אדמה, אדמת, אישים ברשת. צפייה בטיקטוקס של אליקס יכולה להרגיש שאתה יושב בשיחת FaceTime עם Bestie שלך ​​שמעדכן אותך על חייה בזמן שהיא מיישמת את האייליינר הלבן שלה, וגלילה מהירה בקטעי התגובות של הסרטונים שלה מוכיחה שהיא באמת מתחברת עם המעריצים שלה על בסיס יומי. סקרן ללמוד יותר על המגה-משפיעה החדשה ביותר בעיר? הנה, אנו מדביקים אותך במהירות על כל מה שאתה צריך לדעת על אליקס ארל.

בן כמה אליקס ארל?

אליקס ארל נולד ב- 16 בדצמבר 2000, וכיום הוא בן 22. היא בכירה באוניברסיטת מיאמי כמרכז שיווקי.

איך אליקס ארל התפרסם? איזה סוג של תוכן היא ידועה?

אליקס ארל נמצא בטיקטוק מאז 2020, אך המשפיע צבר כמעט שני מיליון עוקבים בטיקטוק בעבר חוֹדֶשׁ תודה להצלחה הוויראלית של הסרטונים שלה. התוכן שלה נע בנושא מיום בחיי Vlogs ועד ממצאי אמזון, ארסון הורס, עדכוני אקנה ומאבקי מכללות, אבל היא ידועה ביותר בזכות התכוננות שלה (GRWM) איפור איפור.

באחד הסרטונים האחרונים שלה ב- GRWM, אליקס מיישמת קווי מתאר ומסקרה בזמן ששיטף צ’יט עם המצלמה על הפוטושוט והראיון הראשון אי פעם שהיא סיימה זה עתה. “אני משתף, כמו, הרבה יותר מדי כאן אז כמו, כל האנשים שעבדתי איתם היום כנראה הולכים לראות את זה,” היא התבדחה. מאות מעריצים העירו את מחשבותיהם, חלקם התבדחו על היעדר מחדד אניה שפתיים ומשתמש אחד מודה, “אני מכיר את שגרת האיפור שלך טוב יותר משלי ��.”

כמה עוקבים יש לאליקס ארל?

נכון ליום 13 בינואר 2023, אליקס ארל יש 3.7 מיליון עוקבים בטיקטוק ו -1.5 מיליון עוקבים באינסטגרם. למשפיע יש גם חשבון טוויטר, שם היא כרגע לא פעילה.

האם אליקס ארל יוצא עם מישהו?

אליקס אישרה שהיא יוצאת עם שחקן הבייסבול של יאנקיס טיילר ווייד חזרה בתחילת ספטמבר 2022 על ידי פרסום טיקטוק המציג את האור הנר ו”היה GF שלי?”הגדרת כותרת של ורדים שטיילר נהג להפוך את הדברים לרשמיים.

הוא הופיע במספר טיקטוקס בעמוד של אליקס ואפילו השתתף איתה בחתונה, אך בני הזוג בסופו של דבר נפרדו בדצמבר 2022. אליקס פרסם טיקטוק ממטוס, סנכרן שפתיים לאודיו באומרו “לעזאזל, אתה נפרד? לא. היא נשברה, אני למעלה.”

זה רק מכאן, אליקס!

תצוגה מקדימה של ניסיון יוקרה לעומת דופטים של טיקטוק אופנה משתלמת?! * מה שווה את זה?*

עוזר עורך קניות

חנה היא עוזרת עורך הקניות קוסמופוליטי, מכסה את כל הדברים מעיצוב דירות חמוד לממצאי אופנה אופנתיים, מוצרי Tiktok שלמעשה שווים את $$$ שלך, והמתנה המושלמת לקנות לאמא של החבר שלך. היא כתבה בעבר עבור שבע עשרה וכן ספר אופנה CR. עקוב אחריה באינסטגרם עבור Hot לוקח על אופנת השטיח האדום ועדכונים לא מרוצים על הספרים שהיא קוראת ברכבת.

שהוא אליקס ארל? הכל על סנסציית ה- Tiktok הוויראלית

ג’וליה מור היא סופרת חדשות דיגיטלית אצל אנשים. בוגרת אוניברסיטת נורת’ווסטרן, היא עובדת באנשים מאז 2022.

עודכן ב- 21 בספטמבר 2023 02:47 EDT

אליקס ארל

אליקס ארל לוקח את Tiktok בסערה.

גראד אוניברסיטת מיאמי בת 22 הפך לאחד היוצרים הצומחים במהירות באפליקציה, כשהוא מתלהב יותר מ 8.8 מיליון עוקבי Tiktok עד כה. היא גם הפנים החדשות של טרנד יופי אהוב על מעריצים ותיק, “התכונן איתי” (GRWM), שבמקור צבר פופולריות בתחילת שנות ה -2000 של יוטיוב כדרך ליוצרי תוכן לשתף את שגרת טיפוח העור והאיפור שלהם תוך כדי מתן מעריצים מבט לחייהם האישיים.

רוב הטיקטוקים של ארל רואים אותה מספרים את הרגעים היומיומיים בחייה בזמן שהיא עושה את האיפור שלה ובוחרת תלבושת. ובעוד שה- GRWMs הקודמים שלה הראו אותה מתכוננת לשיעור והשתתפות באוניברסיטת מיאמי, חלק מהסרטונים האחרונים שלה כוללים אירועים בעלי פרופיל גבוה יותר כאשר קריירת המשפיעים של ארל ממריאה. בדצמבר 2022, היא לקחה את האוהדים בזמן שהיא התכוננה לבילוי VIP במסיבת הסילבסטר של מיילי סיירוס במיאמי.

עם זאת, למרות התהילה ההולכת וגוברת שלה, הצופים עדיין משבחים את ארל על אישיותה “יחסי-קשורה” ואורח החיים האדמה שלה. רק יום לאחר שפשף מרפקים עם סיירוס, ארל פרסמה סרטון “סיור בחדר” של דירת המכללות הלא מאורגנות שלה. “זה לגיטימי גרם לי להרגיש כל כך טוב יותר עם העובדה שאני גם סתם ילדה מבולגנת”, כתב משתמש אחד בתגובות.

ארל היא גם גורו יופי מתפתח – טכניקת האיפור הלבן שלה אייליינר העניקה השראה לשלל הדרכות קופקאט, ורבים מהמוצרים בהם היא משתמשת באופן קבוע.

באשר לחיי האהבה שלה, ארל יוצאת כלאחר יד עם מקלט רחב של מיאמי דולפינים, ברקסטון בריוס.

אז, מי בדיוק הוא סלבריטאי Tiktok? הנה כל מה שכדאי לדעת על אליקס ארל.

היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת מיאמי

סיום סיום אוניברסיטת מיאמי של אליקס ארל

במאי 2023, ארל סיים את לימודיו באוניברסיטת מיאמי בפלורידה עם תואר בשיווק.

“היום סוף סוף הגיע … לפני 4 שנים בכיתי כשגיליתי שהתקבלתי לבית הספר לחלומות שלי”, כתב באינסטגרם ביום הסיום. “מעט ידעתי שהשנים האלה יהיו השנים הטובות ביותר בחיי. צברתי חברים לכל החיים, עשיתי זיכרונות שלעולם לא אשכח ולמדתי שיעורי חיים בתוך הכיתה ומחוצה לה. אני יכול לומר בביטחון שאוניברסיטת מיאמי עיצבה אותי לאדם שאני היום ואני אסיר תודה לנצח שקיבלתי את ההזדמנות ללמוד בבית ספר כל כך מדהים.”

חייה כסטודנטית במכללה היו חלק בלתי נפרד מהמותג והפרסונה שלה בימים הראשונים של הקריירה שלה בטיקוק. ארל הציגה באופן קבוע את שותפיה לחדר בטיקטוקס שלה, שם סיפרו את לילותיהם במסיבות האחווה ובנקודות החמות של מיאמי. המעריצים גם עקבו אחר סאגת המאמצים של ארל לכתוב נייר בן 25 עמודים בדצמבר 2022, אותה העבירה בדיוק בזמן לחגוג את יום הולדתה ה -22.

יש לה יותר מ 8.8 מיליון עוקבים בטיקטוק ואינסטגרם

טווח ההגעה של ארל ממשיך לטפס על טקטוק וגם על אינסטגרם. נכון לספטמבר 2023, יש לה יותר מ 8.8 מיליון עוקבים בטיקוק ו -3 מיליון באינסטגרם.

במעקב אחר וידאו עוקב אחר השמים של ארל, משתמש אחד הראה כי במהלך שישה ימים בדצמבר 2022, ארל צבר יותר מ- 600,000 עוקבים בטיקוק. המשתמש גם הראה כי בטווח של 30 דקות, ארל צבר למעלה מ -3,000 עוקבים באינסטגרם.

היא במקור ממחוז מונמות ‘, ניו ג’רזי

אליקס ארל

ארל גדל במחוז מונמות ‘לאורך החלק הצפוני של חוף ג’רזי. במהלך נסיעותיה הביתה לחגים, היא נתנה לעוקבים מבט על הבית המפואר של משפחתה – שלם עם אורווה לקולקציית הסוסים, העזים של המשפחה ועוד.

ארל יוצא לטיולי יום תכופים לעיר ניו יורק בזמן שהיא בבית עם משפחתה, וכמובן, מתעדת אותם – יחד עם מה שהיא לובשת והאיפור שלה נראה את היום.

אמה החורגת שלה היא אשלי דופרה

אליקס ארל, אשלי דופרי

הוריה של ארל התגרשו כשהייתה בכיתה ג ‘, ואביה התחתן בשנית אישה ששמה ככל הנראה מוכר לרבים. בשנת 2013, אביו של ארל, תומאס (TJ) ארל, הבעלים של חברת בנייה מבוססת ניו ג’רזי, שולטה עם אשלי דופרה בפריס, חמש שנים לאחר שהמלווה לשעבר מצאה את עצמה עטופה בשערוריה פוליטית לאומית.

דופרה נשכרה דרך חברת הליווי שאיתה עבדה באותה תקופה ללקוח שהיא לא הבינה הייתה אז מושל ניו יורק, אליוט שפיצר, אז. במארס 2008, ה- FBI פתח בחקירה לאחר שהבנק של שפיצר הגיש דוח כספים חשוד לגבי תשלומים שהתבררו לשירות הליווי. שערוריה לאומית התפתחה, הושיטה את דופרה לאור הזרקורים והכפתה אותה ללחץ ובדיקה אינטנסיבית. בעקבות השערוריה, שפיצר התפטר מתפקידו ואשתו התגרשה אחר כך. דופרה היה אז רק בן 23.

באשר לדינמיקה המשפחתית הנוכחית שלהם, ארל אמר שהכל טוב בין הוריה לשותפים החדשים שלהם. “כולם, כמו, החברים הכי טובים,” אמרה בסרטון שמתכונן להביא את אמה, החבר של אמה, אביה ודופרה לדלת זנב לסוף השבוע של בית הספר שלה. “אני כל כך אסיר תודה על המצב הזה.”

היא הבכורה מבין 5 ילדים

אליקס ארל

ארל היא אחות גדולה לארבעה אחים צעירים יותר. אחותה, אשטין ארל, מופיעה באופן קבוע באינסטגרם שלה ובטיקוק. ארל הציגה גם את שלושת אחיה החורגים הצעירים יותר, שאביה בירך עם דופרה, גם בטיקטוקס שונים.

היא צברה פופולריות עבורה בסרטונים “תתכונן איתי”

אליקס ארל

הטענה הראשונה של הילדה בתהילה של הילדה בת 22 ברורה: הסימן המסחרי שלה “תתכונן איתי”. לא רק שהם הסרטונים העקביים ביותר שהיא מפרסמת בטיקטוק-היא משתפת אחד אחד שנראה כמו כל יום-אלא שהם המפתח לבסיס האוהדים ההולך וגדל שלה. בנוסף לחלוקת המלצות המוצר האחרונות שלה, ארל גם מתגלה על חייה עם חסידיה, דן בכל דבר, החל מההחלטה שלה לקבל הגדלת חזה ועד החוויה השלילית שלה עם גיוס Sorority.

היא הייתה מאוד פתוחה לגבי מסע האקנה שלה

חלק מרכזי מהמותג ארל התפתח סביב עצמה הוא הכנות שלה, וכשמדובר בעורה, היא לא יכולה להיות יותר גלויה. היא העדיפה את העוקבים שלה עם המסע האקוטני שלה בן ארבעה חודשים, מצלמת סרטון עם כל חודש שעובר בזמן שהיא נוטלת את התרופות כדי להקל על המאבק שלה עם סיסטיק אקנה. היא חולקת selfies גולמי, לא מסוננים של התפרצויותיה במהלך החודשים שהיא נוטלת את התרופות, והייתה כנה לגבי האגרה הרגשית של האקנה שלה.

“חשבתי שהחיים שלי הסתיימו, וחשבתי שהם לעולם לא ישתפרו”, אמרה בעדכון אחד של Accutane. “אם אוכל לפרסם את זה באופן מקוון שמיליוני אנשים יוכלו לראות, אתה יכול לעזוב את הבית שלך, אתה יכול ללכת לשיעור, אתה יכול ללכת למכולת, אתה בסדר.”

בעבר היא יצאה לשחקנית הבייסבול טיילר ווייד

אליקס ארל ובן זוגה

באשר לחייה האישיים, ארל נקשרה לאחרונה לשחקן MLB טיילר ווייד. ארל תיאר את חלק גדול מהיחסים ביניהם בטיקטוק, לקח עוקבים איתה כשהיא השתתפה בחתונות עם ווייד ומציגה אותו ב- GRWMS שלה.

כשווייד נעדרת מחגיגת יום ההולדת שלה בסוף השבוע בדצמבר, המעריצים מיהרו לשער שהדברים השתבשו. רק שלושה ימים אחרי שמלאו לה 22, היא העלתה את אחד הסרטונים הנצפים ביותר שלה, וסנכרנה שפתיים לאודיו שאומר, “לעזאזל, אתה נפרד? לא, היא נשברה, אני למעלה.”מאוחר יותר היא אישרה שהם כבר לא היו יחד במהלך טיקוק לייב, ושיתפה שההיסוס שלו לפרסם על מערכת היחסים שלהם במדיה החברתית מילא תפקיד בפירוק.

ארל עשה טיול בלוס אנג’לס בתחילת ינואר, ופגש את ווייד לארוחת הצהריים. מעריץ אחד הבחין בצמד יחד ושיתף את החדשות על Tiktok, והניע את ארל לאשר שהם למעשה נפרדו ונפגשו לארוחת צהריים בתנאים ידידותיים. “למעשה סיימנו במונחים ממש טובים,” היא שיתפה.

היא הוזמנה לאירועים עם סלינה גומז, מיילי סיירוס והיילי ביבר

אליקס ארל

בדצמבר 2022 נראה היה כי עמדתו של ארל כמלכת טקטוק הנוכחית נמלטה. היא הוזמנה לעיר ניו יורק להשתתף בהשקת המדרכה הנדירה של היופי והמתבהב מתחת לעין, ולשתף את מה שיכול להיות, ככל הנראה, ה- GRWM המרשים ביותר שלה עד כה כשהיא מתיישבת עם סלינה גומז עצמה באירוע כדי ללמוד כיצד גומז יישמה את המוצר החדש.

ארל הוזמן גם מסיבת הסילבסטר של מיילי במיאמי לצלצל בשנת 2023. “למה אני מוזמן לזה? אני לא יודעת, “היא אמרה כשהתחילה את שגרת האיפור שלה לקראת הלילה הגדול. אמנם היא לא פגשה את סיירוס, אך היא שיתפה תמונות עם שמות גדולים אחרים מהלילה, כולל כוכב טיקטוק דיקסי ד’אמליו והזמרת פלטשר.

ארל שפשפה גם כתפיים עם היילי ביבר, השתתפה באירוע למותג טיפוח העור שלה רוד בינואר 2023. כוכב Tiktok אפילו עבד עם הסטייליסטית לשעבר של ביבר, מייב ריילי, כדי למצוא תלבושת לערב משובץ הכוכבים, והתיישב על שמלת מיני אלכסנדר וואנג ומגפיים גבוהים בכתפיים ומגפיים בגובה הירך.

היא השתתפה בשבוע האופנה בניו יורק ובסופרבול 2023

אליקס ארל משתתף במסיבת הרולינג סטון סופרבול 2023 בבית קלייטון ב -10 בפברואר 2023 בסקוטסדייל, אריזונה

ארל למד בשבוע האופנה בניו יורק בפברואר 2023. היא פרסמה תמונות מהאירוע באינסטגרם, כולל תמונות של עצמה בשמלת חולצה לבנה מעולה ועקבי זהב. “הראשון של אלה,” היא כיתבה את הפוסט.

המשפיע השתתף גם בסופרבול באותו חודש, ושיתף קטעים מהיום הגדול בטיקוק. בנוסף, ארל פרסם מצליפים מהאצטדיון וה- ספורטס אילוסטרייטד מסיבת סופרבול באינסטגרם.

“פשוט התאושש מספיק מה- wknd הזה כדי להרכיב פוסט של אינסטה,” היא כתבה.

היא החברים הכי טובים עם כוכבת טקטוק קסנדרה פוהל

פוהל וארל נפגשו במהלך שנת הלימודים הראשונה שלהם באוניברסיטת מיאמי. מאז, שניהם הפכו לטיקוק מפורסמים. פוהל צברה כמעט 900,000 עוקבים באפליקציה, אך לדבריה בקנאה אין מקום בחברותם.

“היינו החברים הכי טובים [הרבה זמן],” אמר פוהל ב אפרוחים במשרד פודקאסט. “יש לנו קבוצת חברים כל כך תומכת.”

היא הייתה אורחת ב המופע של האוורד שטרן

ארל הופיע ב המופע של האוורד שטרן במאי 2023. לפני שהגיעה לאולפן, היא שיתפה איך היא מרגישה כלפי “ראיון הפודקאסט הראשון אי פעם” בסרטון “תתכונן איתי” ב- Tiktok.

“אני לא אשקר, אני קצת עצבני. אני באמת רק אנסה להיות עצמי. אין לי מושג מה הוא הולך לשאול אותי, “אמר ארל לעוקבים שלה.

במהלך הצ’אט שלהם, האוורד שטרן שאלה את ארל על תוכניותיה שלאחר הקולג ‘.

“אני באמת רוצה להתחיל משהו משלי. זו המטרה, “אמרה.

הוא גם נגע בהחלטה שלה לחלוק את מסע ההתאוששות שלה בשד במדיה החברתית.

“זו הייתה בחירה אישית. אני חושב שאם יש משהו שאתה רוצה לעשות בעצמך, אז עשה את זה, “אמרה ארל והוסיפה שהיא חשה חובה להיות שקופה עם הקהל שלה. “לעולם לא הייתי הולך לאינטרנט ומשקר. אתה חייב לשמור על זה אמיתי.”

היא יוצאת כלאחר יד עם נגן NFL Braxton Berrios

ברקסטון ברריוס ואליקס ארל משתתפים בפרסי ESPY 2023 בתיאטרון דולבי ב- 12 ביולי 2023 בהוליווד

למרות שביצעו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום ב- ESPYS ביולי 2023, המקלט הרחב של ארל ומיאמי דולפינים, ברקסטון ברריוס, הם לא חבר וחברה רשמית.

“אולי במונחים הוליוודיים מסורתיים, זה יכול להתפרש כ”השקה קשה” של מערכת יחסים, זה לא מה שזה היה בכלל “, אמר מקור. “שניהם המשיכו לשמור על דברים מזדמנים וליהנות אחד עם השני.”

הפנימי הוסיף: “השניים תמיד הסכימו שהם לא בלעדיים או רשמיים, בידיעה שאליקס רוצה לקבל קיץ מהנה לאחר סיום הלימודים וברקסטון היה יוצא לאימונים לפני סוף הקיץ.”

ארל עדיין הושגה קשה את מערכת היחסים שלה עם שחקן הכדורגל המקצוען במדיה החברתית-אך בריוס הציגה כמה הופעות עדינות מאוד בסרטוני Tiktok שלה. ביוני 2023, ארל צילם את הזוג שעושה ארוחת ערב בדירה שלה במיאמי. לפני כן, בריריוס אותרה בסדרת הווידיאו של המשפיע על המשפיע מהטיול שלה להמפטונס.

מאז הבחין לראשונה עם בריוס, האינטרנט שאל אם כוכב ה- NFL לא היה נאמן לחברתו לשעבר, סופיה קולפו, עם ארל.

“הם לא היו ביחד,” אמרה וסגרה את טענות הבוגד בפרק של התקשר לאבא שלה. “אני מניח שהחברה לשעבר התחילה לפרסם דברים רמזים לאי-נאמנות במערכת היחסים ברשת ונצפתי להסתובב עם הבחור הזה, כך שכולם פשוט די הצביעו עליי אצבעות.”

היא חתמה על עסקה עם הרשת הלא -סוערת של אלכס קופר והשיקה את הפודקאסט הראשון שלה, בלגן חם עם אליקס ארל

פודקאסט בלגן חם

באוגוסט 2023, ארל דימה עסקה עם התקשר לאבא שלההמיזם החדש של אלכס קופר, הרשת הבלתי נלאה, שתהיה רכזת לכל הדברים תרבות הפופ, אורח החיים, האופנה והיופי.

“העולם לא מוכן. “הצמד אמר בפוסט משותף באינסטגרם.

חודש לאחר מכן הודיעה ארל על השקת פרויקט הבכורה שלה עם Unelll, הפודקאסט הראשון שלה אי פעם, בלגן חם עם אליקס ארל.

על פי עמוד האינסטגרם של הפודקאסט, המופע יביא את המעריצים לחלקים שלא נראו בעבר בחייו של ארל. “התכוננת איתה. עכשיו הגיע הזמן להתממש איתה. ברוך הבא לעולם הבלגן החם “, נכתב בפוסט ההכרזה.

סדרת הפודקאסט החדשה הופכת לראשונה לספטמבר. 21.