Ant-Man 3: veb s לא נראה, סיפור אחורי טרגי שנחשף (בלעדי), שהוא Veb ב- Ant-Man וה- Wasp: Quantumania? דקסרטו

0

מי הוא VEB באנט-מן והצרעה: QUANTUMANIA

. הוא מתואר כתרמוס מהלך של גו אמורפי המכיל ראש ושתי עיניים.

Ant-man Quantumania: הסיפור האחורי הטרגי הבלתי נראה של Veb שנחשף על ידי דייוויד דסטמאלצ’יאן (בלעדי)

Ant-Man 3, Veb

דיוויד דסטמאלצ’יאן הוותיק MCU חשף מידע חדש על גיבור התחום הקוונטי שלו, VEB, מאולפני מארוול ‘ אנט-מן והצרעה: Quantumania.

אנט-מן 3 העביר צוות דמויות חדש לגמרי לטיול הסולו השלישי של פול ראד ב- MCU, ובחן את כל מה שהיה לראשונה לתחום הקוונטי. זה אפילו כלל צוות צוות חדש לחלוטין של גיבורים ולוחמים בעולם התת-אטומי, שכולם נתנו את כולם להילחם באיום הבא של אולפני מארוול, קנג הכובש.

.

ובעקבות מאמציו בשניים הראשונים סרטים בתור הקון לשעבר קורט, יחד עם הופעתו המהנה בפרק 5 של . ב- Disney+, Dastmalchian היה מוכן לקחת אתגר חדש ומרתק בטרילוגיה החיה הזו.

כוכב Ant-Man 3 חושף את סיפור האחורי הפרוע של Veb

, אנט-מן והצרעה: Quantumania הכוכב דייוויד דסטמאלצ’יאן חקר את הסיפור האחורי של דמותו החדשה של MCU, Veb.

כשנשאל על ראשו של VEB ב אנט-מן 3, דסטמאלצ’יאן הביע כמה כיף היה לראות את להתעורר לחיים דרך דמויות כמו Veb:

נבנס: “אז נכנס יותר ל- VEB, ברור שהתחום הקוונטי נלקח על ידי האבא הרע הגדול של ה- MCU עכשיו, קאנג הכובש. לפני שהסרט הזה התחיל, אני יכול לומר שאתה מסוג האנשים שחושבים על זה. ?

דסטמאלצ’יאן: “כל כך מבינים לחלוטין את הכוח של המתרחש בתאית ומולקולרית עם VEB, ומה קורה עם VEB, וסוג של VEB של חוויות הביולוגית, היכולת של נוזלי הגוף של VEB להשפיע על המוח של יצורים אחרים ‘ זה עושה משהו עם מערבולות התקשורת שלהם הוא בעיניי סוג הדברים שמתפתחים וצומחים מאותו בית ספר ישן, מארוול, קסם מדע בדיוני.”

השחקן הביט לאחור למיקרונאוטים של מארוול יחד עם ארבעת הקומיקס המופלאים משנות השבעים והשמונים שקרא לגדול, שקשר ממש ליצירה שעשה בסרט זה כשפיתח את הדמות החדשה שלו:

“וחשבתי הרבה על מיקרו -אוטים כשחשבתי על ווב. חשבתי הרבה על המתרחש בשנות ה -70 וה -80, ארבעת הקומיקס המופלאים שקיבלתי לראשונה … כי קיבלתי קופסה של ארבעת פנטסטיים של שנות ה -70 [קומיקס] כשהייתי כמו באמצע שנות ה -80 , והתאהבתי בהם. ואז לשנות ה -80 במיוחד קראתי הרבה ארבעה פנטסטיים. יש את כל הדברים האלה על דמויות מסוג זה ועל היצורים האלה.”

Veb, Ant-Man 3

חוגג את Veb בתור “ישות קטנה ויפה” עם “היכולת החזקה להפליא הזו”

“והרגשתי כאילו עם הוויה הזו, היותה הקטנה והיפה הזו, שיש לי את היכולת החזקה להפליא הזו, עשיתי את הבחירה, [לא] משמעות. אני מאמין שכולנו באנו מאותו מקור, וכשהכובש השתלט עליה, כידוע מהכובשים של ימינו, אחת הדרכים הטובות ביותר לכבוש אנשים היא להפריד ביניהם.”

“אנשים שלא יכולים לדבר אותן שפות” ואנשים שנראים כשונים, רואים את ווב כמי שיכול “חבר יצורים” בצורה ייחודית:

“אנו רואים את זה כל הזמן דוחף בפנינו שבה סוגדים לאיתנו הם איכשהו שונים בהרבה מאיתנו מכפי שהם בעצם. מה שיש ל- VEB הוא היכולת לחבר יצורים, נכון? הכובש מחק את כל ישות שיש לה פוטנציאל זה.”

Veb, Ant-Man 3

לאחר שסגר את תשובתו עם מידע על אופן ה- VEB שהוא אי פעם שיחק על המסך:

“אז כל המשפחה של Veb, כל מי שקשור אליו די נעלמו עכשיו. Veb, עד כמה שהוא יודע, הוא האחרון מסוגו. אני מקווה ומתפלל שיש עוד VEZ או PEZ שם בחוץ איפשהו. אבל גיליתי שזה מאוד חזק, ומאוד רגשי, ומטופש ומהנה כמו הדמות – ואגב, הוא הדמות האהובה על הילד שלי שיחקתי אי פעם – אני חושב שזה די כבד ככה, ואני אוהב את זה.”

הזמן של Veb להאיר ב- Ant-Man 3

לראות את נוכחותו של דסטמאלצ’יאן ב- MCU מתפתחת מתפקידו כקורט בשני הראשונים איש הנמלה סרטים לגלם דמות פרועה כמו Veb ב- ThreeQuel זה רק עזרו למעמדו לעלות כיצירה בלתי נשכחת של היסטוריה של קומיקס-ספר-סרטים.

.

כעת, השאלה הגדולה שמתקדמת היא האם המעריצים יראו את דייוויד דסטמאלצ’יאן ממשיך לעתיד ה- MCU, בין אם זה כמו קורט או Veb.

רבים מקווים לראות אחד או שניהם גיבוריו עושים קאמבק מה אם. עונה 2 לאחר שהביא סבב קומדיה כל כך מהנה בסיבוב הראשון שלו לסדרת MCU המונפשת. ועם התחום הקוונטי שעלול לשמש כקטע סט עצום לסרטים מאוחרים יותר כמו הנוקמים: שושלת קאנג, הוותיק מארוול עשוי לירות בתהילה רבה יותר בשנים הבאות.

מי הוא VEB באנט-מן והצרעה: QUANTUMANIA?

Veb

אולפני מארוול

Veb הוא דמות מינורית באנט-מן והצרעה: קוונטומניה שלקחה את האינטרנט בסערה. הנה כל מה שאנחנו יודעים על הדמות המוזרה הזו.

אנט-מן והצרעה: קוונטומניה העניקו לאוהדי מארוול מבט ראשון על היקום של התחום הקוונטי, יחד עם כל האיומים והיצורים שעדיין לא עלינו לחקור אותם.

ואילו קאנג ו- M.O.ד.O.. גנב את הכותרות, יצור נוסף בתחום הקוונטים בלט בצורתו הייחודית להפליא ובקווים המצחיקים שלו. .

הנה כל מה שאנחנו יודעים על הדמות החדשה הזו ואיך הוא מתאים ליקום הקולנועי של מארוול.

.

מי הוא VEB באנט-מן והצרעה: QUANTUMANIA?

כמוזכר לעיל, Veb הוא דמות מארוול חדשה לגמרי נוצר רק עבור אנט-מן 3, כך שאין לנו תמונה מלאה של הסיפור האחורי שלה.

VEB מוצג כאחד מלוחמי החופש המתנגדים לשליטתו של קאנג בתחום הקוונטי, יחד עם קוואז והמנהיג ג’נטורה. הוא מתואר כתרמוס מהלך של גו אמורפי המכיל ראש ושתי עיניים.

?

Veb מעודד את סקוט וקאסי “לשתות את הגו” כאשר הם נפגשים לראשונה, ומאפשר לזוג להבין את אותם תושבי התחום הקוונטי.

.

Veb מבולבל לראות את סקוט וקאסי יש “חורים” בגופם, משהו שהוא לא. זה בסופו של דבר צילם בקרב האחרון על הסרט, אך לא מת. במקום זאת, זה מצהיר בשמחה את “יש לי חורים” בחגיגה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

החורים האלה מוכיחים כמועילים להפליא ללוחמי החופש, מכיוון ש- Veb משתמש בהם כדי למצוץ כמה מעוזרי קנג במהירות שמזכירה באופן מוזר את קירבי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנט-מן וה- Wasp Quantumania יבעטו את MCU שלב 5

יכול להיות שעדיין יהיה למטה בתחום הקוונטי?

מה הלאה עבור VEB ב- MCU?

לא ידוע מה קורה ל- VEB אחרי שקנג מובס והמשפחה הנמלה עוזבת את התחום הקוונטי. .

מכיוון שקנג (או גרסה כלשהי של קאנג) יופיע בסרטי שלב 5 ושלב 6 עתידי, אולי נוכל לראות את ווב חוזר לקרב שוב את מדכאו לשעבר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שמגלם את ווב?

Veb מושמע על ידי דייוויד דסטמאלצ’יאן, שהופיעו בפועל בשני סרטי הנמלים הקודמים כאחד ה”וומבטים “שהם מקורבים של סקוט לאנג. למרות שהצוות אינו מופיע ב- Ant-Man 3, דסטמאלצ’יאן עושה עבודה ראויה להערכה בהשאלת קולו לווב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנט-מן והצרעה: קוונטומניה נמצאת עכשיו בבתי קולנוע, ותוכלו לבדוק יותר את הכיסוי שלנו למטה ..

מי הוא veb ב’אנט-מן והצרעה: Quantumania?’דמות ה- MCU החדשה של דייוויד דסטמאלצ’יאן, הסביר

סדרה, במיוחד כשהוא עסוק במאבק במה שיכול להיות הנבל המפחיד ביותר של מארוול עד כה, ובתחום הקוונטי של כל המקומות. ובכל זאת, מארוול מובן שלא רצה לאפשר לדייויד דסטמאלצ’יאן, כך שהאוהדים יוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהוא יחזור ל אנט-מן והצרעה: Quantumania, רק עם אישיות אחרת לגמרי.

. Threquel שוחרר במהלך הסופרבול ביום ראשון סוף סוף העניק לנו מבט ראשון על הדמות החדשה של Dastmalchian.

Veb יוצא משום מקום לברך את סקוט שנבהל לצרוח לאחר שראה את המראה של היותו המוזר. כעת אנו יודעים ש- VEB הוא בהחלט לא אנושי, אבל יותר כמו כתם של גפיים דקיקות, עם כלי צנצנת גדול באופן לא פרופורציונלי למוחו ולגלגלי העיניים החשופים שלו.

Veb הוא מקורי MCU, ללא מקורות קומיים, והוא כנראה ישמש כהקלה קומית במה שמאשר אחרת הוא תפנית רצינית יותר לטרילוגיית גיבורי העל בהשראת החרקים. . . בהתחשב בעובדה שסברו מחזיקה בזכויות על אותם, מארוול לא יכולה להשתמש בשם שלהם. איש הנמלה .

מה אם…?, שראשו מאוחסן גם בצנצנת פעמון דומה למראה. .

מככבים גם את פול ראד, אוונג’לין לילי, מייקל דאגלס ומישל פייפר, כולם מחזירים את תפקידיהם כסקוט לאנג, הופ ואן דין, האנק פים וג’נט ואן דין, בהתאמה. .

. 17, בשלב זה נבין סוף סוף לאיזה סוג של מינים מרתקים VEB שייך.

על הסופר

פרנסיסקה טינוקו

. התואר הראשון שלה במדעי התקשורת מאוניברסיטת נובה בפורטוגל ותואר שני בלימודי קולנוע מאוניברסיטת אוקספורד ברוקס בבריטניה אפשרו לה לשלב את אהבתה לכתיבה עם אהבתה לסרטים. .