כיצד לתקן שום באג תגים מונפשים באגדות Apex, 5 התגים הטובים ביותר ב- Apex Legends 2023 – Gameriv

0

כיצד לרכוש את התג הזה:

כיצד לתקן שום באג תגים מונפשים באגדות Apex

.

אם התג שלך אינו מונפש, פשוט הפעל מחדש את המשחק ויש לפתור אותו.

ביטול התג והצטיידותו שוב יכול גם לתקן את הבעיה ברוב המקרים.

אם טיפסת על הדרגות באגדות Apex בעונה שעברה רק כדי לקבל תג שאינו מונט בעונה 15, אין מה לדאוג. יש באג קל המתמשך שמונע ממך לראות את האנימציות בתגים המדורגים שלך. יש תיקון מהיר זמין ואתה אמור להיות מסוגל להציג נכון את כל האנימציות שלך. שימו לב שעליכם להגיע לאותה דרגה בשני הפיצולים באותה עונה כדי לקבל תג מונפשי. אם הגעת רק למאסטר או טורף במהלך אחד משני הפיצולים, תקבל רק גרסה רגילה של התג.

. אם זה לא עובד, עשה את הפעולות הבאות:

 1. פתח את תפריט האגדות
 2. לחץ על כל אגדה עם התג שאינו מונפץ
 3. פנו לתגים ובחרו את זה
 4. הפעל מחדש את המשחק שלך

.

אתה צריך לפגוע בכל דרגה פעמיים בשני הפיצולים כדי לקבל תג אנימציה באגדות Apex. לדוגמה, זוהי עונה 15 והתכונות המפוצלות הראשונות ירח שבור. . בנוסף לתגים מונפשים, הנה התגמולים האחרים שתוכלו להרוויח.

 • ברונזה: ספריי דרגת ברונזה מדורגת
 • כסף: משחק דירוג של סילבר דרגה ספריי הולו
 • זהב: משחק דירוג מדורג זהב ריסוס הולו
 • פלטינה: משחק מדורג מדור
 • יהלום: שביל משחק דירוג יהלומים, ריסוס הולו של יהלום דרגת יהלומים
 • מאסטר: מסלול משחק מדורגים, Master Rank Rank Holo Spray
 • טורף: מסלול התאמה מדורג טורף, ריסוס הולו של טורף

ברגע שאתה זכאי לתגמולים המדורגים, הם יתווספו לחשבונך בעונה שלאחר מכן. אם אתה מרוויח תג אנימציה בעונה 15, הוא יינתן לך ביום הראשון של עונה 16 יחד עם תגמולים מדורגים אחרים.

5 התגים הטובים ביותר ב- Apex Legends 2023

5 התגים הטובים ביותר באגדות איפקס

כמה תגים באגדות Apex מבוקשים מאוד על ידי בסיס השחקנים, בעיקר בגלל כמה קשה לרכוש אותם. כאן נשפך אור על חמישה מהתגים הטובים ביותר ואיך להכניס אותם למשחק.

. באגדות איפקס, כמה תגים ייחודיים באמת רצויים מאוד על ידי הקהילה.

מכיוון שתגים אלה בדרך כלל ממש קשה להשיג, מעט מאוד שחקנים יכולים למעשה להחזיק אותם. בגלל כמה שהם נדירים בסך הכל, התגים הללו מבוקשים מאוד בקהילה אגדות האפקס.

.

. שנה 1 יום השנה III

.

לרוע המזל, התג הזה כבר לא ניתן לאסוף, מכיוון שהוא היה בלעדי לשחקנים ששיחקו את המשחק בשבוע הראשון להשקה הרשמית של המשחק ב -4 בפברואר 2019.

.

Wrath של האגדה IV הוא תג ספציפי לדמות. . מכיוון שאתה צריך להתמודד הרבה נזק בתוך משחק יחיד כדי להשיג את התג הזה, זה תג נדיר ממש במשחק.

כדי לרכוש את התג הזה, השחקנים צריכים להתמודד לפחות 4000 נזק במשחק אחד. כמו כן, התג הזה בלעדי לדמויות בהן השתמשת כדי לפתוח אותו, כלומר לא תוכל להציג אותו עם אגדות אחרות.

3. האגדה מתעוררת

אגדה

. יש אפילו שאומרים שהתג הזה קשה עוד יותר לאסוף מאשר עמיתיהם לנזק 4K מכיוון ששחקן צריך להרוג 20 אויבים במשחק יחיד כדי להשיג אותו. .

כדי לאסוף את התג הזה, שחקן יצטרך להרוג 20 יריבים במשחק יחיד. . כמו כן, זה כנראה אחד התגים הקשים ביותר במשחק. לכן, קח את הזמן שלך ולמד מכניקה בסיסית כמו AIM ותרגול עם מטאיות כמו אופק, Valkyrie, Wraith ו- Pathfinder.

.

2. דרגת אדון

אתה

. מכיוון שמשחקים מדורגים ב- High-ELO באגדות איפקס יכולים להיות ממש קשים, רק מעט מאוד שחקנים מגיעים לדרגת המאסטרים. התג הזה ממש מבוקש על ידי קהילת אגדות Apex, מכיוון שהוא מסמל שלשחקן יש כישורים של אדון במשחק.

כיצד לרכוש את התג הזה:

שחקנים צריכים לטפס על סולם אגדות האפקס ולהשיג מעל 15000 RP כדי לאסוף את התג הזה ולהגיע לדרגת המאסטר. להגיע לדרגת המאסטר באגדות איפקס זה ממש קשה, ורק שחקנים עם מיומנויות גבוהות יכולים להגיע לדרגה זו. עם זאת, שחקנים יכולים לעקוב אחר כמה מדריכים פשוטים כדי להפוך לשדים מדורגים.

 • .
 • לעבוד על מה שחסר לך. .
 • .

. טורף על

טורף על

טורף האפקס הוא ללא ספק התג המבוקש ביותר בכל המשחק, מכיוון שהוא מסמל ששחקן הגיע לדרגה הגבוהה ביותר במשחק. רק 750 השחקנים המובילים בשרת מקבלים את הדרגה העליונה הזו.

בניגוד לדרגת המאסטר, דירוג טורף האפקס קשה עוד יותר להשיג, מכיוון שרק 750 השחקנים המובילים יכולים להשיג את התג הזה. כתוצאה מכך, סביר להניח שתרכוש את התג הזה אם אתה רוצה לשחק את המשחק כלאחר יד. בדרך כלל, רק שחקנים מקצועיים ברמה העליונה ויוצרי תוכן מגיעים לדרגה זו באופן קבוע.

עם זאת, אם אתה רוצה לטפס על הדרגות, הנה כמה טיפים בסיסיים שיעזרו לשחקנים ב- Elo גבוה יותר.

 • למצוא חברי צוות מתאימים כתור סולו יכול להיות סיוט ב- Elo הגבוה.
 • . .
 • אם חוש המשחק שלך לא עומד במטרה שלך, עבד על זה על ידי טחינת הסולם המדורג.
 • תרגע ותאמין בעצמך. .