מערכת דירוג אגדות Apex: איך היא עובדת, תגמולים ועוד, מערכת אגדות Apex מדורגת: עונה 13 מדורגת תאריך מפוצל מחדש, מפות | PCGAMESN

0

מערכת אגדות Apex מדורגת: עונה 13 מדורגת תאריך מפוצל מחדש, מפות, מפות

להלן כל התגמולים העומדים לרשות השחקנים. כל התגמולים מבוססים על הדרגה הגבוהה ביותר שאתה משיג בשני פיצול עונה.

מערכת דירוג אגדות Apex: איך זה עובד, תגמולים ועוד

מערכת הדירוג של Apex Legend. בנוסף, תקבל תגמולים במשחק בסוף העונה בהתבסס על הדרגה שאתה משיג. מערכת הדירוג של אגדות Apex נחשבת לטובה מהסוג שלה על ידי רבים בז’אנר רויאל הקרב. . להלן פירוט מהיר של מערכת הדירוג של אגדות Apex, התגמולים שלה וכל מה שאתה צריך לדעת עליה.

מערכת דירוג אגדות אפס: שכבות

ליגות מדורגות כוללות שבעה שכבות תחרותיות:

לכל השכבות למעט Master Apex Predator יש ארבע חטיבות; זהב IV, Gold III, Gold II ו- Gold I, למשל, עם זהב I להיות החטיבה העליונה ברמת הזהב. כל השחקנים יתחילו בברונזה הרביעי להשקת ליגות מדורגות, אך סדרות עתידיות צריכות להיות בעלות מיקום התחלתי אם טיפסת על הסולם בסדרה הקודמת.

מערכת דירוג אגדות Apex: מגבלות תורים

ליגות מדורגות ידרשו מכל שחקן להיות ברמה 10 ומעלה כדי להצטרף. כשאתה עומד בתור עם חברים אחרים בלובי שלך, השדכן ימצא משחק לשחקן המדורג הגבוה ביותר בלובי ההוא, אך כל שחקן ישלם את עלות המשחק המתאימה לדרגה הנוכחית שלהם. . אם אתה עומד בתור עם חברך ליהלום השני כשחקן ברונזה III, התכונן למשחק קשה.

מערכת דירוג אגדות Apex: קנסות

מדורגת היא סביבה גבוהה ותגמול גבוה. שחקנים שנטושים את חבריהם לקבוצה ייפגעו בעונש על שידוך במשחקים רגילים ומדורגים כאחד. עונשים יביאו לכך שמאסר על שחקן להצטרף למשחק להקל על כמויות זמן בהתבסס על התדירות שהם נטשו בדירוג. נטישה מוגדרת כעוזבת את המשחק לפני שהמשחק נגמר לך; זה כולל עזיבה במהלך בחירת תווים, עזיבה בזמן שאתה חי, ועזיבתך כשאתה מת, אך עדיין ניתן להשיב אותו על ידי חברי הצוות. .

מערכת דירוג אגדות Apex: סליחת אובדן

. סליחת אובדן מוגדרת כאפס את כל ההפסדים הפוטנציאליים ב- RP למשחק. לדוגמה, במשחק יהלומים בו הגעת למקום האחרון אך היה לך שני הרוגים, בדרך כלל תהיה לך התאמת -2 ל- RP שלך (-4 מעלות הכניסה לפלטינה, +2 להרוגים, להפסד נטו של -2 ). עם זאת, עם סליחת אובדן, היה לך הפסד נטו מותאם ל- 0. .

.ז. . איפקס להיות קל יותר בתחילת הסדרה אך יהיה ערני במעקב אחר התנהגות השחקנים. Respawn יתממש יותר על מתן סליחת אובדן אם Respawn יגלה את זה מנוצל לרעה.

. כל התגמולים מבוססים על הדרגה הגבוהה ביותר שאתה משיג בשני פיצול עונה.

  • קסם אקדח של אייקון מדורג (זמין לכל השחקנים)
  • שביל צלילת יהלומים (לשחקני יהלומים)
  • מסלול צלילה מאסטרס (לשחקני מאסטרס)

תגמולים זמינים לאחר סוף העונה.

מערכת אגדות Apex מדורגת: עונה 13 מדורגת תאריך מפוצל מחדש, מפות, מפות

WRAITH, FUSE ו- PATHFINDER רץ על דשא כשהם שומרים על כלי הנשק שלהם מוכנים

רוצה ללמוד עוד על משחק מדורג באגדות Apex? אם אתה רוצה לקחת את כישורי המשחק Royale שלך ​​לשלב הבא, להילחם נגד שחקנים לא מסודרים לא מתכוון לחתוך את זה. ראשית, אתה צריך להרוויח דרגה על ידי משחק מספר משחקים מדורגים עד שתבסס את רמת המיומנות שלך. ברגע שתתחיל להתקשות להרוויח נקודות בכל משחק, אתה יכול להשתמש במשחקים מדורגים כדי ללמוד כיצד להפוך לשחקן טוב יותר.

אגדות Apex כוללות שני סוגים של משחק מדורגים: זירות מדורגות וקרב רויאל המדורג, כאשר הנקודות שאתה מרוויח נפרדות עבור כל אחת. אגדות Apex עונה 13 שינתה את מערכת אגדות Apex מדורגת, אז אולי תרצו לקרוא על כל השינויים החדשים כדי לראות כיצד זה יכול להשפיע על הדירוג שלכם.

כדי לחרוג מברונזה, הרובד המדורג הנמוך ביותר, עליכם להגיע לסף נקודות מדורגות (RP) תחילה. בעוד שזרם אחד הצליח לעבור מהדרגה התחתונה לדרגה העליונה במפגש יחיד, תהליך זה הולך לקחת את רוב האנשים, אם לא חודשים כדי לטפס לאט על הסולם המדורג. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על המערכת המדורגת באגדות Apex, כולל השכבות המדורגות, העונשים והתגמולים המוצעים.

אגדות Apex עונה 13 מדורגת שינויים מחדש

. בעבר, שחקנים יכלו לשחק באגרסיביות על ידי ציד אחר הרוגים מוקדם, רק כדי למות לפני שהאמצע המשחק מתגלגל פנימה. . מערכת הניקוד הותאמה לתגמול חוליות על כישורי ההישרדות שלהם בראש ובראשונה.

כתצה. הריגת אויבים כלשהם תוך כדי במקום ה -14 ומעלה רק מעניקה לך 1 RP.

להלן פירוט של שינויים ב- Kill RP בעונה 13:

1 2 3 4 5 6 7, 8 9, 10 11, 12, 13
RP 125 70 55 10
להרוג/לסייע ל- RP 23 20 18 16 14 12 5

אגדות Apex עונה 13 מדורגת מפות מפוצלות

המחצית הראשונה של קרב רויאל המדורג באגדות Apex עונה 13 מתרחשת נקודת סערה.

אגדות APEX מדורגות בתאריך פיצול עונה 13

אגדות Apex עונה 13 מדורגת פיצול 1 פיצול החל ב -10 במאי 2022.

הפיצול מגיע עם איפוס רך לדרגתו של כל שחקן – בדרך כלל זה אומר שה- RP שלך חצוי, ומפיל אותך לשכבה נמוכה יותר. .

שמונה שכבות החטיבות המדורגות באגדות אפס עונה 13 עונה 13

. לכל שכבה יש סף RP שעליך לעמוד בו כדי לדרג. מעבר לשכבת הטירון החדשה שהוצגה בעונה 13, השחקנים חייבים לשלם כדי לשחק משחק מדורג עם RP.

להלן שכבות מדורגות אגדות Apex, יחד עם סף ה- RP ודרישות הכניסה ל- RP:

דרגת דרגה חֲלוּקָה
4 3 2 1
15 18
27 30 33
זהב 39 42 45 48
פְּלָטִינָה 51 57
63 69
לִשְׁלוֹט 75

עלות הכניסה למאסטרס+ עולה ב -5 RP עבור כל 1000 RP מעבר לסף המאסטרים עד 175 RP.

Apex Legends Degared Battle Royale Rp Distry

כמות ה- RP שכל שחקן מקבל נקבעת על ידי מיקומם, יחד עם מכפיל הגדל בהתאם למספר ההרגים והאסיסטים שנצברו למשחק. מערכת ה- RP שונתה בעונה 11 כדי לשים דגש על הרוגים ודרגת השחקנים שנהרגו. לדוגמה, אם שחקן זהב הורג שחקן זהב עמית, הם מרוויחים שמונה נקודות. אם אותו שחקן הורג טורף איפקס, הוא יקבל 20. מכפיל ההרג והסיוע הועלה גם הוא משש לשבע, ומספק בונוס גדול יותר לשחקנים מיומנים.

אפשר להפסיד יותר RP ממה שהתחלת אם אתה מסיים משחק ללא הרוגים ואתה מסיים מחוץ לעשירייה הראשונה. . עם השינויים המיושמים בעונה 11, אנדרדוגים אגרסיביים יכולים להרוויח עד 175 RP על ידי ציון הרוגים על שחקנים מדורגים גבוהים מבלי להזדקק לסיים בעשירייה הראשונה.

אגדות Apex מדורגות תגמולים

התגמולים שכל שחקן מקבל מבוסס על הדרגה הגבוהה ביותר שלהם בשני הפיצולים. . תָג, א קוסמטיקה לנשק, ו . אם אתה מצליח לסיים באותה דרגה לאורך כל העונה, אתה מתוגמל בתג מבריק.

אגדות Apex מדורגות משחק עם חברים

. על מנת להילחם במאיצים, ה- DEVs הקפידו על דרישות המפלגה. ברגע שתגיע לפלטינום, הפער בדרגה בין חבריך צריך להיות מעל או מתחת לאחד, או להיות זהה לדרגה כמוך.

מגבלה זו אינה חלה על שחקני ברונזה, כסף או זהב, אם כי יש מגבלות אחרות. אם שחקן I זהב I מתמודד עם שחקן ברונזה IV, נגן הברונזה נאלץ לשחק בלובי מלא יריבים חזקים מזהב ומעלה. למרות משחק במשחק קשה יותר, כל שחקן רק צריך לשלם את דרישת ה- RP של הדרגה שלהם להשתתף במשחק.

אגדות איפקס

אגדות איפקס מדורגות על מניעת אובדן

יהיו זמנים שאתה נאלץ לקחת L בשום תקלות משלך. במקרים אלה, לא תאבד שום RP באמצעות מערכת למניעת אובדן. למעשה, אם אתה ממשיך ואתה מצליח לנחות כמה הרוגים לפני שמת, אתה יכול למעשה להשיג RP. באופן דומה, אם תחליט להתקדם עם המשחק ואתה מת בלי להרוג, לא תפסיד שום RP.

ה- DEVs הדגישו שלושה תרחישים בהם מניעת אובדן פעילה:

. למרות שיש לך סליחת הפסד לחזור עליה אם המשחק שלך מפסיק לרוץ, זה תקף רק שלוש פעמים במהלך העונה. .

אגדות איפקס

אגדות איפקס מדורגות עונשים

. . .

  • אתה מחלל את כל ה- RP שנצבר במהלך המשחק.

הנה לך את זה, זה כל מה שאתה צריך לדעת על מצב מדורג באגדות Apex. לא בטוח אילו תווים אתה צריך לבחור? המשך לרשימת שכבת האגדות שלנו לאגדות, שם אנו מפרקים את האגדות הטובות ביותר במשחק. יש לנו גם רשימת שכבות נשק של אגדות Apex שמדגישה את התותחים שעליכם לכוון להרים בכל פעם שתמצאו אותם.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.