מדריך לובה – אגדות Apex – Gamespot, Loba (אופי) – Apex Legends Wiki

0

לובה (אופי)

בנובמבר 2733, לובה איתרה בהצלחה את קוד המקור של Revenant. היא פגשה את ג’יימה במסעדה ב- Psamathe, שם נתנה לו תיק דאפל המכיל סוודר ישן והראש. לובה הורה לג’יימה להיפטר משני השימוש באחד מרצי הפאזה של אולימפוס לפני היציאה. לא ידוע ללובה, ג’יימה החזיק בקוד המקור. [22]

מדריך לובה – אגדות איפקס

. . אמנם היא עשויה לא להביא יכולות פוגעניות לסגל שלך, אך לובה מסוגננת ורעבת השלל יכולה להביא שירות יקר לכל הרכב צוות. היכולת שלה לעקוב ולמצוא פריטים סגולים לא יסולא בפז כדי להביא את עצמך לבזוז, ואילו היכולת האולטימטיבית שלה מאפשרת לה להקים חנות שוק שחורה לגישה נוחה לכל הפריטים הסמוכים. המשך לקרוא כמה טיפים כיצד להפיק את המרב מהאגדה הכי ממוקדת של המשחק.

יכולות שכולן עוסקות בשלל

אם המטרה שלך היא להביא יכולות פוגעניות לשולחן באיפור החוליה שלך, לא יהיה לך הרבה מזל עם לובה. במקום זאת, היא משמשת כצופי השלל וכחנות פריטים ניידים, מה שמסייע לה להועיל להפליא להשאיר במלאי-משהו שהוא חיוני עוד יותר במצבים דביקים כאשר יתכן שתצטרך קצת תחמושת נוספת או פריטי ריפוי.

היכולת הטקטית של לובה היא החבר הכי טוב של פורץ, שרואה אותה זורקת את הצמיד שלה וטלפורט אליו. אתה יכול להפעיל את הטלפורטציה מוקדם או לחכות שהוא יטפל אותך אוטומטית כאשר הוא מגיע למרחק המרבי שלו.

עין לאיכות היא היכולת הפסיבית של לובה, והיא מאפשרת לה לראות פריטים סגולים (אפיים) דרך מכשולים, הכוללים אפילו פחי שלל סמוכים, מה שהופך אותה למעשה לצופה המושלם עבור השלל הטוב ביותר. היא יכולה אפילו לצמוח את הפריטים האלה לאחרים מדרכים לא מעטות ובאמצעות אותם מכשולים.

לבסוף, אותה יכולת אולטימטיבית זורקת חנות ניידת המאפשרת לכל אחד מחברי החוליה להשיג מיד עד שני פריטים סמוכים ולתחמושת בלתי מוגבלת. עם טווח של 112.5 מטרים, הוא מכסה שטח גדול למדי וניתן להשתמש בו במהירות וביעילות מחדש תוך שהוא גם שולל מצוותי אויב של פריטים חשובים.

הטקטי שלך משמש בצורה הטובה ביותר ככלי בריחה או מיקום מחדש

אמנם היכולת לטלפורט עשויה להיראות כמו כלי נהדר לתוקפנות, אך הצמיד של לובה מתפקד טוב יותר כשיטת בריחה. זה לא אומר שזה לא יכול לשמש כדי לדחוף קבוצות או לרדוף אחרי אויב בודד, אבל יש עיכוב כאשר הטלפורט מסתיים בו לובה מניחה את הצמיד על פרק כף היד שלה. במהלך תקופה זו, אתה מטרה קלה ברבעים קרובים ללא יכולת להילחם, לכן נזהר בזהירות בעת שימוש ביכולת הטקטית בדרך זו.

במידת האפשר, השתמש בצמיד שלה כדי לקחת קרקע גבוהה יותר או לשים מכשול גדול בינך לבין כל האויבים שרודפים אותך. מכיוון שחסר לך הרבה בדרך של יכולות פוגעניות, תרצה להשתמש בכל יתרון במיקום שהצמיד שלך יכול לספק לך.

לובה עומדת בין מיראז 'לוויית'

עבודת צוות גורמת לחלום לעבוד

לובה היא צופי השלל שיכולים לראות פריטים סגולים דרך קירות ואספקת פחי אספקה. אבל רק בגלל שאתה יכול לראות משהו לא תמיד אומר שאתה האדם היחיד שצריך אותו, קל וחומר שהחבר הכי טוב בסגל שלך להשתמש בו. אם תבחר לשחק כמלכת השלל הזו, תהיה לך הצלחה טובה בהרבה לעזור גם לצוות שלך להתאים, כך שהם יכולים גם להיות הכי טובים שהם יכולים להיות. פינג קבצים מצורפים, שריון גוף וערכות עוף החול עבורם כדי שיוכלו לאתר את מה שהם צריכים בצורה יעילה יותר.

השתמש בפסיב שלך ככלי צופים

מכיוון שאתה יכול לראות את המיקום של כל פריט סגול בתוך 112.5 מטרים מהמיקום שלך, עשה כמיטב יכולתך כדי לרשום הערות נפשיות היכן יתכן וייקראו חתיכות ציוד חשובות-במיוחד כאשר חוליות אחרות משוטטות לגבי. למרות שזה לא ייתן לך כמעט את התובנה של דמות Recon אמיתי כמו כלב דם או רואה, זה יכול לתת לך כמה רמזים בסיסיים לאן היריבים שלך ולאן הם עשויים לעבור.

האולטימטיבי שלך הוא על גבי סרע מהיר, אז השתמש בו כל הזמן

. בגלל זה, תרצה להשתמש בזה די בכל עת שאתה נכנס לאזור עם שלל צפוף. זה לא יכול רק לאפשר לך לגשת במהירות לפריטים או קבצים מצורפים נחוצים, אלא זה יכול ליידע אותך אם יש דברים אחרים שכדאי לחפש באזור או אם אתה צריך פשוט להמשיך לנוע. משך הזמן זה יכול לחסוך אותך לא יסולא בפז.

להרעיב את היריבים שלך

אתה לא מביא כוח פוגעני רב לצוות דרך היכולות שלך, אבל אתה בהחלט יכול לקזז את זה עם הרבה שלל שימושי. . בתקופות אלה (אם כי בכל עת, באמת), זרוק את היכולת האולטימטיבית שלך והרחיק את כל התחמושת לצוות שלך. אין גבול כמה אתה יכול לסגת מבוטיק השוק השחור, כך שתוכל למעשה להרעיב את האויבים שלך על ידי לקיחת כל התחמושת לעצמך לעצמך.

כך גם לגבי פריטי ריפוי או כל דבר אחר, בכנות. ככל שתתפוס לעצמך יותר, כך האויבים שלך יכולים להשיג ולהשתמש בהם כדי להכביד אותך או להעלות עלייך. רק זכור שאתה יכול לשלוף רק שני פריטים לשימוש אולטימטיבי, אז תגרום להם לספור.

אבל היזהר, מכיוון שהאולטימטיבי שלך יכול למסור לך

למרות העצות לעיל להשתמש בהן ללא הרף, היכולת האולטימטיבית שלך היא גם דרך קלה להציג את חוליות האויב בדיוק איפה אתה נמצא. לכן, אם אתה מנסה להעלות עליהם את העליונה, ייתכן שתרצה להמשיך להשתמש בשוק עד שתעשה את הצעד הראשון שלך.

השימוש ב- Ultimate Make Audy and מחוון חזותי כדי לאפשר לחוליות הסמוכות להצביע על המיקום שלך, כמו כל פריט שאתה מושך מהשוק. רק שימו לב לכך והבטיחו שאתם מקשיבים לצוותים של אגרסיב.

אתה יכול לגרום לשריון להחליף רוח

על ידי שימוש ביכולת האולטימטיבית שלך במהלך התערוכות של משחק הקצה, אתה והחוליה שלך יכולים להפיל את השריון שלך במקום בטוח ואז למשוך שריון סמוך אחר מהשוק כדי ליצור אוסף החלפות נחמד. זוהי שיטה מהירה בהרבה להפחתת המגנים שלך מאשר לקחת את הזמן (והמשאבים) לרפא בשיטה מסורתית. רק שימו לב, כמובן, שכל הצוותים שדוחפים למיקום שלכם עשויים לנצל גם את האוסף שלכם, אז תכננו בהתאם לפגוש אותם ממש בחוץ במקום בו אתם מאגרים את כל השריון שלכם.

חדשות Apex Legends News

 • כל אגדות Apex עונה 13 קרב מעבר עורות ותגמולים
 • אגדות Apex עונה 13 הערות תיקון סוף סוף אגדות מבוצרות נרף
 • + הצג עוד קישורי חדשות של אגדות Apex (1)

לובה (אופי)

. לנושא ולתוכן הקשורים אליו במשחק הראשי, ראה לובה. לנושא ולתוכן הקשורים אליו ב Apex Legends Mobile, ראה לובה (נייד).

לובה
לובה
פרטים
שם אמיתי
כינוי אצבעות דביקות (מאת מגי)
זאב פסמטה
מִין
כינויים היא היא
גיל 36
קרובי משפחה אלנזה אנדרדה (אמא; נפטרה)
מרקוס אנדרדה (אב; נפטר)
הורי אומנה ללא שם
שני חובבי לשעבר לא ידועים [1]
אף אחד
כיבוש גַנָב
סטָטוּס בחיים
שחקן קול פריידה וולף
הופעות מורשת של גנב
רוח הרפאים השבורה
האנטיגן המורשת
חברים כאלה

לובה אנדרדה היא אגדה שהוצגה לראשונה בעונה 5 של אגדות איפקס. גנב פורה, היא נכנסה באימפולסיב.

תוכן

 • 1 לורה
  • .1. רקע
  • 1.2 טריילר שיגור עונה 4
  • 1.טריילר שיגור עונה 5
  • .4 הרוח השבורה
  • 1.5 שעות נוספות
  • 1.6 עונה 7
  • .7 המסע של Pathfinder
  • 1.8 האנטיגן המורשת
  • 1.9 עונה 11
  • .
  • .
  • .12 חברים כאלה
  • .13 Kill Code

  לורה [| ]

  רקע [| ]

  לובה אנדרדה נולדה בשנת 2699 לגנבים מקצועיים, אלנזה ומרקוס אנדרדה. .

  08 בפברואר 2019

  . [3] לאחר מכן הוא הפתיע את אשתו ובתו בארוחת ערב בטנמי, מסעדה יקרה ויוקרתית בעיר האולימפוס הצפה של פסמטה. בנוסף הוא הפתיע את לובה עם פסל כסף של ראש זאב, שיקצב אחר כך את ראש צוות השוק השחור שלה.

  לא ידוע למשפחת אנדרדה, הקורבן האחרון של מרקוס הניח עליו שפע כבד דרך סינדיקט שכירי חרב. . כשהוא טיפס על המגדל, הוא פרץ את חלונותיו של טנמי והחל לשחוט שומרי. מרקוס ניסה ללוות את משפחתו למקום מבטחים, אך אלנזה נהרג לאחר שירה לעבר Revenant מתוך פאניקה עם P2020 שהושלך.

  מרקוס הצליח למקם את לובה בבטיחות המעלית, אך אז נרצח על ידי Revenant והפיל את פיר המעלית. . [4]

  לובה, כיום יתום, הוכנס למשפחה חדשה דרך מערכת האומנה, אך נשאר ריק בפנים. כדי למלא את החלל, היא הפכה לגנב, כשהמיומנות שלה גדלה כדי שווה לזו של הוריה, אם לא גדולה יותר. במהלך אחת מההיסטרים שלה, היא בזזה נסיעת קפיצה ממעבדת הרובוטיקה של המונד, ובהמשך עיצבה אותה לצמיד נייד. במהלך אחרת, היא חילצה אדם בשם ג’יימה, איתו הפך בן זוגה לפשע. השניים עברו לדירה ב- Psamathe ועבדו עם עבריין המכונה האלמנה עד 2733. [5]

  ב- 9 באפריל, 2726, האלמנה נדבקה לובה וג’יימה כדי לגנוב שתי אבני חן יקרות מבית המכירה הפומבית של צ’נוסקי ב- Psamathe, למרות חוסר הביטחון של האחרון. לאחר שנלקחו אבני החן למקומות נפרדים, לובה נכנסה לכספת כדי לאחזר אחת. שם, היא מצאה מעריץ עתיק שהיה בבעלות אמה. היא החליטה לקחת את זה גם היא ניסתה לפרק אותה מהתיק שלה, אך הסתבכה במהירות על ידי מערכות האבטחה שלה.

  הבעלים של בית המכירות הפומביות התעמת איתה לאחר מכן. הכרת הבעלים הקודם של המאוורר, הוא הציב אותו שם כפיתיון ללכוד לובה. בהתחמקות מירי, היא נלחמה ברוב השומרים ביד אחת. כאשר רק הבעלים נותר להילחם בובה מותשת, היא ניצלה על ידי התערבות מהירה של ג’יימה, שלקחה בהצלחה את אחד מהאבני חן בהצלחה. לובה לקחה את המאוורר ואת פנינה השנייה, והשניים עזבו. [6] עד 2733 היא יצרה העתק נשק של המאוורר. [5]

  במשך רוב חייה היא הצליחה להדחיק את זכרו של Revenant, עד שג’יימה גילה שהוא הפך למתחרה החדש ביותר במשחקי האפקס. כשהטראומה שלה עולה אל פני השטח, היא נשעה לנקום באותו הרגע. [7]

  לובה במחסן הכומר

  . לאחר שארזה את דירתם, [5] היא נכנסה למתקן דמוי מבוך זה, שם במהרה נתקלה בהאנגר עם מאות עותקים של השלדה הדומה לשלד שלו. בקונסולה במרכז היא מצאה בנוסף את “קוד המקור” שלו, השרידים השמורים של ראשו האנושי. בחום הרגע היא ירה בראשו לקצה התנחלויות לתמיד. עם זאת, כדורים אלה הוסטו, והראש הועבר למתקן אחר ב- PSAMATHE.

  לובה התמודד אז עם מערכות האבטחה האוטומטיות של המתקן, שפרסו יחידות ספקטר כדי ליירט אותה. היא בעזרת צוות השוק השחור שלה כדי לגנוב קרבין R-301 של אחד, היא נלחמה בחזרה ופוצצה אישום והשמיד את המתקן.

  במקרה, זה התרחש במקביל למשחק משחקי איפקס. . היא ירה ב- Revenant [8] ומיד נתפסה על ידי בנגלור. . [9] לאחר שיחה קצרה הכריז אמצ’י את לובה כאגדה החדשה ביותר – הרבה למתנגדות הקולית של בנגלור.

  למחרת נפגשה לובה עם זפנווסקי ואמאצי, שם הם פוגעים בעסקה – הרובוטיקה של האמונד תעניק לובה את הקואורדינטות של קוד המקור של Revenant בתמורה לחשיפת “חפץ” על קניון קינגס חלופי, בממד הצללים. [11]

  הרוח השבורה [| ]

  לובה ביקשה את עזרת האגדות לאחזר את החפץ, שהיה מפוצל לתשעה יצירות, מממד הצללים, ולעתים קרובות השתמש בשימוש בסחיטה כדי להשיג את תמיכתם. [12] זמן קצר לאחר שהתחילו, ווטסון נפצע במהלך אחת מהמיחות שלהם. כאשר לובה הציעה שהם ימשיכו מייד למרות המפלה, היא הותקפה על ידי קאוסטיק נלהב. [13] אז הם התמודדו עם Revenant, שחשף שמישהו מהקבוצה מאכיל את המידע Simulacrum. [14]

  זמן קצר לאחר מכן, בנגלור השיגה תמלילים בנוגע לאינטראקציות של לובה עם האמונד [15] וחשפה את יעד הסוף האמיתי שלה. . . [17] היא התעמתה עם הסימולקרום, שבמקום לתקוף, אמר לה את מטרתו האמיתית: הוא רוצה למות. .

  . [18]

  באיזשהו שלב, לובה נפגשה עם דהייה במסעדה בבונסאי פלאזה כדי לתת לו עצות לחדור ארמורי שמור. היא בחרה לתת את העצות בחינם מאז שהוא עשה את זה למען המשפחה. [19]

  שעות נוספות [| ]

  בשבת אחת בשנת 2733, לובה השלימה משחק משחקי איפקס בקניון קינגס. לאחר המשחק, היא הצטרפה לבנגלור וגיברלטר במסעדה, רק כדי להימשך לפתע כשהראשון רדף אחר אורח עובר על הז’קט שלו, שלדעתה היה שייך לאחיה. לאחר מכן נפגשו הקבוצה והעובר האורח על ידי עדר של חותמות בולטים. גיברלטר השתמש במגן הכיפה שלו כדי להגן על הקבוצה, רק כדי שהאיש הרביעי יישלף ויהרג על ידי אחד. גיברלטר מבולבל התנחם על ידי לובה, שאמר לו שהוא לא יכול להציל את כולם.

  שלוש האגדות התעמתו לפתע על ידי קבוצת חמושים בטרייד חמוש בכבדות, וטענו כי האיש ההרוג היה איתם. הטרידנט רדף, אך הוגדר במהירות על ידי אחד ממכלי העשן של בנגלור. עם זאת, ההתרסקות של הטרידנט הוציאה חלק משמעותי מרשת הכוח של Solace City.

  לובה והאגדות הגיעו במהרה לבית חולים מקומי, רק כדי להיתפס תחת פסולת מטיפת נחיתה בבעלות הבוס וויליס מסינדיקט שכירי חרב. [20] לובה סייעה אז להציל את חולי בית החולים מההריסות. [21]

  עונה 7 [| ]

  בנובמבר 2733, לובה איתרה בהצלחה את קוד המקור של Revenant. . לובה הורה לג’יימה להיפטר משני השימוש באחד מרצי הפאזה של אולימפוס לפני היציאה. לא ידוע ללובה, ג’יימה החזיק בקוד המקור.

  . השניים נלחמו, כאשר לובה יצאה מנצחת. Revenant קינה כשעזבה, נשבע נקמה – כשהיא מוצאת משהו שהיא אוהבת בכל ליבה, הוא ייקח ממנה את זה. [23]

  המסע של Pathfinder [| ]

  יום אחד, לובה ניפלה את אוקטן מהניסיון להשתמש בצמיד הטלפורטציה שלה לבלוט פעלול. במהלך שיחה זו הגיע Pathfinder, מבקש לראות קריסטל ברנטיום מהאוסף האישי של לובה בניסיון למצוא מידע על יוצריו. השלושה דנו בהיסטוריה האישית שלהם, כמו גם בכוכבי הלכת המרכיבים את מרחב הסינדיקט. [3]

  האנטיגן המורשת [| ]

  . [24] היא ניצלה על ידי Valkyrie. . [25] כאשר מדעני האגדות התכנסו לחיפוש אחר תרופה, היא הוטבעה על ידי קאוסטיק, שטענה בלעג שיכולה להיות שומה בקבוצה.

  כאשר כמה אגדות התכוננו לנסוע לגאאה כדי לצוד אחר עכבישים של קרתגו, שהאגטוקסינים שלהם יכלו לספק תרופה, לובה יצרה קשר עם ג’יימה כדי להטיל וטרינץ אבטחה שהיא סיפקה לבנגלור. . השניים החליטו להקים שם מחנה. הם דנו, כאשר לובה הזכירה את ההיסטוריה שלה עם Revenant, וולקירי מספקת פסיכואנליזה שלה, מנסה לקשר את סיפור חייה שלה לחברתה החדשה. לאחר מכן הם היו מארב על ידי חבילה של עכבישים של קרתגו, [28] לכידת האגדות ולקחו אותם לקן שלהם לצד קאוסטיק וקריפטו. [29] בעזרת צמיד לובה, Valkyrie השתחרר וחזר עם נתיך ובדמה, ושחרר את האחרים. [30] [31]

  . דרך החלון היא ראתה אותה מדברת עם גיברלטר ורמפרט, וקבעה כי השניים פשוט חברים. . . [33]

  Valkyrie נתקלה בובה בטווח הירי, שם האחרון ניסה להרחיק את דעתה מהמרבננט ובנגלור. השניים דיברו, שניהם מדברים על תקופותיהם והטראומות שלהם. ולקירי חזרה על מה שאמרה לובה בג’ונגלים של גאאה – בכך שלא הרגה את Revenant כשיש לה סיכוי, הגאווה שלה הציבה את עצמה ואת אלה שאכפת לה בסכנה. זמן קצר לאחר מכן, הזוג הסכים לצאת לארוחת ערב, ששולמו על ידי מי שמאבד תחרות ירי. [34]

  לובה, Valkyrie ו- Jaime נראו לימים יחד בקרנבל. עם זאת, לא ידוע להם, Revenant עקב אחריה. [35]

  משלוח וויליאמס [| ]

  . . . כשהיא נזכרת בלילה בבית החולים באולימפוס, היא אומרת לה שהם מעולם לא היו “רק חברים” ושהיא צריכה פשוט לעזוב. לובה עזבה אז בכעס. [36]

  לובה ובנגו עוזרים לוולק

  עונה 13 טריילר שיגור [| ]

  לובה התעמתה עם בנגלור במסיבת הפרישה שלה, כעסה שהיא פשוט בורחת מהבעיות שלה. לובה סייעה אז בלחימה בבהמה שהגיעה לחוף על סטורם פוינט, אך נסוגה במהירות כדי לטפל בוולקירי פצוע. [37]

  חברים כאלה [| ]

  לובה נפגשה עם Vantage במסעדה בניסיון לעזור לאגדה הצעירה ללמוד כיצד להתיידד. עם זאת, הלבוש שלה והתנהגות המחבט שלה גרמו להוצאת השניים מהממסד, הרבה למגינת לבו של לובה. היא משאירה את Vantage מאחור, היא נכנסה למתחם הדירות של ולקירי, ונעלה אותה.

  כאשר לובה נכנסה לדירה, היא מצאה את ג’יימה פצוע אנוש על ידי מפרקי ידיו. היא החלה להטיל את פצעיו כאשר Vantage פרץ לדירה, מחפשת להמשיך את שיחתם. לובה ציווה אותה לקרוא לעזרה. היא מאמינה שזה נעשה על ידי Revenant, היא נשעה לנקמה בו על כך שפגעה באחד מיקיריה. [38] בהמשך ביקרה את ג’יימה בבית חולים ב- Psamathe. [39]

  Kill Code [| ]

  לובה גויסה על ידי Lifeline ו- Mad Maggie כדי לסייע במאמציהם נגד טורס סילבה. השלושה העזו לסלבו, שם הונחו השלושה על ידי איש קשר של מגי לבונקר משוריין. . [41]

  לובה, בניווט בהמשך למתקן, נתקלה באזורי מחקר שונים ובחלקים סימולקרום, וציין כי היא נשאב קווי דמיון בולטים למתקן שהרס מתחת לעיירת הגולגולת. בסופו של דבר היא הגיעה לקונסולה מרכזית המשכפלת את זה ששכן בעבר את קוד המקור של Revenant. כשהיא ציינה כי הקונסולה שימשה לאחרונה, היא גילתה שהאזור ריק מלבד ראש מגוף Revenant, והבינה שסילבה בונה גופות חדשות לסימולקרום. . [41]

  לובה, הצלה ומגי החלו להילחם נגד ההגנות המתקדמות בספקטרס בניסיון לברוח. עם הדלתות כמעט סגורות, ד.O.ג. ניסתה לשלוף את לובה, אך הצליחה רק לשלוף את הצמיד שלה כשהדלתות נסגרות. עם זאת, היא הצליחה להשתמש בכונן הקפיצה בתוך Get עצמה החוצה. כשהם בחוץ, השלושה מצאו את עצמם מוצמדים על ידי הצופים, שפועלו לפרוץ את הדלת ולהמשיך בהתקפה שלהם. השלושה חולצו במהירות על ידי Valkyrie, מה שמאפשר להם להתארגן מחדש ולהעביר את המידע לקריפטו. [40]

  לימים ניגש לובה לקריפטו בזמן שהוא פענח את הכונן [42], וביקש ממנו לחקור ולחלץ כל נתונים שימושיים מהעין. [43]

  הופעות [| ]

  • רוח הרפאים השבורה
  • האנטיגן המורשת
  • חברים כאלה
  • קוד להרוג: מסלול הגנב
  • הרוג קוד הרוג 1
  • הרוג קוד הרוג 3
  • תערוכה ג ‘(מוזכרת)
  • בנות מרושעות (מוזכרות)
  • מוסמך (מוזכר)
  • הכרזת מלחמה (מוזכרת)
  • לישון עם הדגים (מוזכר)
  • כמו אבא, כמו בת (מוזכרת)
  • זה לוקח שקרן (מוזכר)
  • עוקב טרף
  • קח את זה בצעדים
  • לאחר מכן (מוזכר)
  • המעריצים הגדולים ביותר (מוזכרים)
  • משתנים מבלבלים (מוזכר)
  • בעלי חיים של האאוטלנדס
  • ד.O.ג. יומן שמע 10.15.0103 (מוזכר)
  • הטריילר להשקת הטמעה
  • הטריילר של השקת המזל של Fortune
  • קרוואן השקת עלייה
  • טריילר להשיק Mayhem
  • קרוואן להדקת Legacy
  • טריילר השקת DENIACKER
  • טריילר להשקת מושיעים
  • קרוואן השיגור של ארסנל
  • קרוואן השקת תחיית המתים
  • ציפור קטנה
  • חטאי האב
  • מורשת אבודה
  • הצעה שהיא פשוט לא יכולה לסרב לה
  • טוֹרֵף
  • מָכוּר

  יכולות לובה של אגדות Apex, טיפים וטריקים

  רוצה ללמוד כיצד לשלוט בובה ויכולותיה באגדות איפקס? Loba The Translocation Thief הוא אחת התוספות שלאחר ההשקה לסגל הדמויות של אגדות Apex. גנב ברמה עולמית עם כישרון ליציאה ממקומות מסוכנים, יכולותיה יכולות לשמש להשפעה רבה כל עוד אתה חושב על כל שימוש בזהירות בזהירות. מדריך לובה אגדות Apex תצייד אותך בטיפים וטריקים מעשיים שונים לכל אחת מהיכולות שלה.

  בעמוד זה:

  צילום מסך המציג לובה

  • יכולות לובה אגדות איפקס
  • טיפים וטריקים לובה
  • טיפים פסיביים: עין לאיכות
  • טיפים טקטיים: החבר הכי טוב של פורץ
  • טיפים אולטימטיביים: בוטיק בשוק השחור
  • סיפורי אחורי של אגדות Apex Loba

  הסיפור האחורי של לובה קשור באופן מהותי ל- Revenant. במובנים רבים, הרובוט הרצחני נמצא בבסיסו של מי לובה, מניע אותה לנקום.

  בגיל 9, הוריה של לובה נרצחו על ידי המתנקש הרובוטי מולה. מאז, לובה נשבע לנקום ב”ההטמן.

  מחוץ למסע שלה לנקמה, לובה הפכה ידועה במעמדה כגנב אדון. כסף, פריטים, פריטי היי -טק, הכל משחק הוגן. לובה אפילו מצאה את צמיד הקפיצה שלה על אחת העבודות שלה, לשפר לנצח את יכולותיה המשגשגות בכך שהיא נותנת לה בריחה מיידית במצבים דביקים.

  היא כמעט העלתה את עברה מאחוריה, אבל הכל חזר לאחור כאשר רווננט הצטרף למשחקי האפקס. זה השראה את לובה להצטרף כדי לשים את ידיה על הפרס האולטימטיבי: ראש Revenant – הדרך האמיתית היחידה להרוג אותו. היא למעשה איתרה את זה במתקן, אבל הראש היה טלפורטי לפני שהיא תוכל להרוס אותו. זה גרם לקרע מסיבי בקניון קינג והכניס את עיירת הגולגולת לים. עם זאת, היא ממשיכה לחפש רמזים כיצד פעם אחת להרוג את המתנקש הרצחני.

  וזה כל מה שיש לנו לעת עתה על הגנב המתרגם שהוא לובה באגדות איפקס. לפרטים מלאים ודעות על כל הדמויות יחד, התבונן במדריך לדמויות אגדות Apex שלנו לכל מה שאתה צריך.

  רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

  היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

  היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
  נושאים במאמר זה

  עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • אגדות Apex עוקבות אחריה
  • היורה עוקב

  מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

  אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

  הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

  קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

  Ollie הוא שריף מגוידסטאון ב- RPS, ומאז שהצטרף לצוות בשנת 2018, הוא כתב למעלה מ -1,000 מדריכים לאתר. .